Akuku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 04:44   #1
wsypialniipoza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35

Akuku?


Nie wiem czy w tym dziale zamieszczać ten temat ale... nigdzie indziej nie pasuje.

Czasami zdarzają się chwile, o których chce sie nie pamiętać, a z których z perspektywy czasu śmiejemy się (lub nie). Ktoś wejdzie do pokoju, coś spadnie, wiatr zawieje...

Dwa miesiące temu byliśmy na imprezie. Moja Kobieta tak niefortunnie pozowała do zdjęcia, że wysunęła jej się z bluzki cała pierś. Oczywiście, autor zdjęcia nie zauważył (lub stwierdzil, że będzie śmiesznie) i o tym fakcie wszyscy się dowiedzieli, gdy fotki z imprezy doszły na e-mail... Oczywiście dostali je wszyscy goście...

A Wy?
wsypialniipoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:05   #2
kociak1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
Dot.: Akuku?

Moje jest bardziej z sexem związane...

No więc kochaliśmy się z tż u mnie w pokoju w moim domu rodzinnym. (dodam że mieszkają z nami dziadkowie) Na podlodze lezaly moje i tż ciuszki, kilka prezerwatyw i jedno opakowanie po prezerwatywie... Tż caly przykryty kolderka wystawaly mu tylko stopy, ja natopiast bylam calkowicie nie widoczna bo bawiliśmy się bitą śmietaną.... no i wiadomo co robilam.... nagle drzwi się otwierają babcia wsadza glowe do pokoju i mówi "Kochanie ja jade na zakupy, chcesz cos??" heheheh zamarlismy ja dostalam mikro zawalu.... ale resztki zimnej krwi pozwolily mi wykrztusić " Nie babciu nic nie chce.... źle sie troche czuje i jeszcze pospie"
na co babcia grzecznie odpowiedziala "To wejde do apteki po witaminy" i zamknela drzwi.... przez nastepne 5 min ja i tz tkwilismy z bezruchu w zupelnej ciszy Do dzis bawi mnie to okrutnie ale jednoczesnie mam gesiora na calym ciele na sama mysl
kociak1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:14   #3
Marta2109
Raczkowanie
 
Avatar Marta2109
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 171
GG do Marta2109 Send a message via Skype™ to Marta2109
Dot.: Akuku?

Taki wątek już jest, pt. "łóżkowe wpadki", polecam, można się popłaka ze śmiechu.
Marta2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 10:32   #4
wsypialniipoza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Akuku?

A mi chodzi niekoniecznie o wpadki związane z seksem
wsypialniipoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 00:24   #5
wsip
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Akuku?

Witam.
Jestem właścicielem i autorem bloga o adresie wsypialniipoza.blox.pl. Od wczoraj zanotowałem sporo wejść z tego serwisu, postanowiłem się więc zapoznać z powodem popularności bloga na forum. Niestety, ku mojemu zdziwieniu okazało się, że zawdzięczam to pewnej osobie o nicku "wsypialniipoza". Niezbyt rozumiem, jaki jest cel w kradzieży mojego nicka i podpisywania się adresem mojego bloga...

Oznajmiam, że nie mam nic wspólnego z osobą podpisującą się "wsypialniipoza", bardzo proszę administratorów o usunięcie/zablokowanie w/w konta. Jeśli ktoś otrzymał od tej osoby jakiekolwiek informacje, proszę ich nie łączyć z moją osobą, ani prowadzonym przeze mnie blogiem.

Z poważaniem,

Autor

PS: Przepraszam, jeśłi czytasz tę wiadomość po raz wtóry. Umieszczam ją we wszystkich wątkach, w których oszust brał udział.
wsip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.