Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 19:05   #2341
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witajcie
obejrzałam właśnie na YT filmik "Moje oczyszczanie skóry twarzy" i tam Autorka podaje przepis na olejek myjący który wygląda tak:
olej slonecznikowy, ok 90%
glyceryl cocoate, ok 3-7&
betaina kokamidopropylowa, ok 3-7%

i tu pojawia się moje, osoby niezbyt w tych sprawach poczajonej, pytanie:
czy taki olejek dobrze spelnialby swoje zadanie gdybym zmieszala ok 90%% oleju slonecznikowego z 10% betainy?

Bo akurat to mam a tego glycerylu nie wiec zastanawiam sie czy tak mozna czy jednak nie za bardzo....
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi

n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:11   #2342
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Glyceryl cocoate to emulgator i wg mnie bez niego olejek nie będzie spełniał swojej funkcji, ew. mogłoby być bez betainy, ale raczej nie odwrotnie.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:33   #2343
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hannka 301 ja ci jeszcze nic nie doradzałam , składniki na szampony to nowość , tego jeszcze nikt tu nie opisywał i pewnie nie robił
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:58   #2344
Hanka301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Hannka 301 ja ci jeszcze nic nie doradzałam , składniki na szampony to nowość , tego jeszcze nikt tu nie opisywał i pewnie nie robił
Sorki. Podziękowania miały być dla jennifer2006. Hydrolat z kocanki narazie krótko, ale mi służy.
No i jednak mi się wszystko jeszcze miesza
Hanka301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:52   #2345
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Glyceryl cocoate to emulgator i wg mnie bez niego olejek nie będzie spełniał swojej funkcji, ew. mogłoby być bez betainy, ale raczej nie odwrotnie.
Dzięki za odpowiedz, teraz juz bede wiedziala
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 04:35   #2346
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Hanka301 Pokaż wiadomość
Sorki. Podziękowania miały być dla jennifer2006. Hydrolat z kocanki narazie krótko, ale mi służy.
No i jednak mi się wszystko jeszcze miesza
Polece ci mocznik na nogi . Mi pomógł na takie czerwone " kropki" na lydkach . Dosypuje mocznik do gotowego balsamu . Z oleji lubie migdałowy , ja myjadeł nie robie , bo sklepowe są dobre dla mnie , np. Luksje lubie i ona ma już dodatek oleju migdałowego i zapach waniliowy i to się czuje
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:08   #2347
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zrobiłam swój pierwszy krem i ponieważ mi wyszedł to nie mogę się powtrzymać przed pochwaleniem się Oczywiście będę wdzięczna za uwagi. Nie mam miarek dokładnych więc część rzeczy była ,,na oko", ale:

5ml bazy kremowej
5 ml fazy olejowej: 3ml śliwki, 3 krople Capivit A+E, reszta macerat z arniki
15 ml wodnej: 1,25ml mocznika, kilka kropli HA, kilka kropli ekstraktu nawilżającego i kilka e. antyhistaminowego, reszta hydrolat z głogu.

Chciałam żeby było nawilżająco-przeciwobrzękowo-przeciwstarzeniowo.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2010-10-02 o 14:09
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 23:10   #2348
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy można stosować jednocześnie serum SAP, tonik AHA i serum bezolejowe PHA 6%??????????
jagoda_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:27   #2349
Hanka301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

zrobiłam wreszcie to co zamówiłam.
szmponem jestem zachwycona. Pierszy raz odkąd pamiętam włosy się ułożyły bez dodatkowej tony pianki i lakieru. Nie użyłam nic, a nadal się świetnie trzymają. do przepisu na szampon do włosów suchych dodałam żeń-szeń i tyle. Jest bomba. Mydło do kąpieli też super, ale myłam się nim dopiero raz więc cieżko o taki natychmiastowy efekt.
Niestety krem do twarzy (na bazie kremowej+olej z pachnotki+olej z żurawiny+dodatki jak w recepturze) wyszedł mi ciężki. Wprawdzie twarz jest fajnie nawilżona i zniknęła łuszcząca sie skóra między brwiami, ale zostawia lekki film i długo się wchłania, więc z kremem na dzień muszę jeszcze pokombinować.
Ogólnie moje pierwsze "wypieki" i jestem bardzo zadowolona.
Hanka301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 09:50   #2350
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny mam problem i proszę o pomoc . Moja 13 letnia córka od jakiegoś czasu ma pryszcze (trądzik).Jest to dla mnie temat obcy bo nigdy go nie miałam.Próbowałam na niej tonik z mleczanem, cynkiem pca ( z naturalis),oleje neem , tamanu , z pachnotki z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego , niezmydlalną frakcję oleju sojowego, niacynamid ,hydrolat z kocanki i nic nie pomaga.Pomyślałam więc o kwasie LHA.Chciałabym go rozpuścić w jakimś lekkim oleju np. skwalanie. Tylko czy to się rozpuści? I czy w ogóle coś pomoże . Doradźcie coś proszę - nie chce znowu kupować nieskutecznych produktów.Chciałabym też uniknąć jakichś ekstra mocnych formuł bo mi się wydaje że ona jest jeszcze za młoda.
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:09   #2351
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To wszystko wyprobowalas na corce w jakim czasie?
Jak wyglada jej dieta?

Nie kladlabym trzynastolatce kwasow na twarz bez wczesniejszej konsultacji dermatologicznej, czy endokrynologicznej - przyczyny moga tkwic w ukladzie hormonalnym.

Poza tym zabiegi kwasowe wymagaja wysokiej ochrony przeciwslonecznej - w innym wypadku moze nabawic sie przebarwien...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 15:10   #2352
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dokładnie nie pamiętam jak długo trwa testowanie ,ale na pewno min. 6 m-cy.Córka odżywia się tak jak reszta rodziny.Nie jada fastfoodów, chipsów, coli itp. A jeśli to bardzo rzadko. Wiem że kwasy to nie zabawka. Dlatego pomyślałam o LHA bo nie jest tak agresywny jak salicylowy, który przecież często jest w gotowych kosmetykach przeciwtrądzikowych. Myślę tylko o olejku z Lha nie o jakimś peelingu czy toniku o niskim ph. Ale już sama nie wiem...
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:11   #2353
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mazie, po prostu poślij ją do dermatologa. I ewentualnie poproś o badania poziomu hormonów.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:53   #2354
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

jesli delikatny to moze migdalowy?
zanim jednak zaczniesz wybierzcie sie do lekarza...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 06:11   #2355
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki dzewczyny za opinie.
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:03   #2356
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W ZSK pojawiły się moje ulubione hydrolaty (neroli i migdałowy) z minimalnymi stężeniami konserwantów. Nie będę już musiała zamawiać w BU (i czekać nie wiadomo ile na przesyłkę). Brakuje mi jeszcze tylko róży stulistnej. Na pewno wypróbuję ylang-ylang, jestem ciekawa zapachu.

http://www.zrobsobiekrem.pl/?hydrolaty,6
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:56   #2357
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W ZSK pojawiły się moje ulubione hydrolaty (neroli i migdałowy) z minimalnymi stężeniami konserwantów. Nie będę już musiała zamawiać w BU (i czekać nie wiadomo ile na przesyłkę). Brakuje mi jeszcze tylko róży stulistnej. Na pewno wypróbuję ylang-ylang, jestem ciekawa zapachu.

http://www.zrobsobiekrem.pl/?hydrolaty,6
Róża stulistna też już jest: http://www.zrobsobiekrem.pl/?424,hyd...ozy-stulistnej :)

Ja ostatnio zaopatrzyłam się w zapas oczarowego (mój must have), ale marzy mi się jeszcze kadzidłowiec (na razie kupuję go w ECOSpa).
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 00:33   #2358
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ale tanie te hydrolaty niedługo bedziemy się w nich kąpać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 01:50   #2359
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Polecam hydrolat migdałowy - nie pachnie, ale nawilża genialnie, jak żaden inny.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 19:35   #2360
Zardzewiala91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam!

Jestem tu nowa i oczywiście wyskakuje od razu z pytaniem.. Zamówiłam rzeczy z ZSK 22 października, 26 zapłaciłam za nie przelewem pocztowym. Kiedy minęło kilka dni zapytałam się ich kiedy mogę się spodziewać przesyłki a oni odpisali mi, że nie dostali jeszcze pieniędzy. Przez cały ten czas w zakładce na stronie 'twoje zamówienie' widniały produkty(zrealizowane) i kwota do zapłacenia.. aż do dzisiaj. Właśnie przed chwilą tam zajrzałam i nie ma tam kompletnie nic tak jakby nie było tego zamówienia. I tutaj kieruję pytanie do was.. czy to możliwe, żeby dotarły do nich pieniądze a oni wysłali paczkę i po prostu skasowali zamówienie z zakładki? Czy raczej uznali, że skoro pieniądze nie doszły to anulowali zamówienie?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Aha i jeszcze dodam, że sprawdzałam na kopii druku do wysyłania pieniędzy czy się nie pomyliłam w numerze konta, ale wszystko jest jak należy.
Zardzewiala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:09   #2361
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Zardzewiala91 Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem tu nowa i oczywiście wyskakuje od razu z pytaniem.. Zamówiłam rzeczy z ZSK 22 października, 26 zapłaciłam za nie przelewem pocztowym. Kiedy minęło kilka dni zapytałam się ich kiedy mogę się spodziewać przesyłki a oni odpisali mi, że nie dostali jeszcze pieniędzy. Przez cały ten czas w zakładce na stronie 'twoje zamówienie' widniały produkty(zrealizowane) i kwota do zapłacenia.. aż do dzisiaj. Właśnie przed chwilą tam zajrzałam i nie ma tam kompletnie nic tak jakby nie było tego zamówienia. I tutaj kieruję pytanie do was.. czy to możliwe, żeby dotarły do nich pieniądze a oni wysłali paczkę i po prostu skasowali zamówienie z zakładki? Czy raczej uznali, że skoro pieniądze nie doszły to anulowali zamówienie?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Aha i jeszcze dodam, że sprawdzałam na kopii druku do wysyłania pieniędzy czy się nie pomyliłam w numerze konta, ale wszystko jest jak należy.
pewnie jeszcze nie otrzymali wplaty . Sklep zawsze informuje na maila , na jakim etapie jest zamowienie , to byloby dziwne gdyby zrealizowali zamowienie , nie pisząc maila . Napisz do nich jeszcze raz .Więcej sie dowiesz .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:17   #2362
Zardzewiala91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki za szybką odpowiedź!

Napiszę do nich.. tylko po prostu do póki nie było wpłaty to widniał (pod listą produktów) napis Do Wpłaty: ileśtam a teraz widnieje: Twoje zamówienia
Nie znaleziono danych, więc to nie wygląda jakby czekali na wpłatę... ale zapytam ich oczywiście, dzięki.
Zardzewiala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:46   #2363
Zardzewiala91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dodam jeszcze, że napisałam do nich dzisiaj rano i wieczorem i ZERO odzewu, jeżeli ktoś miał podobną sytuacje to bardzo proszę o jakieś informacje.

PS:Rozumiem, że np pieniądze mogły nie dojść (głupia poczta polska) ale kasowanie zamówienia ze strony i nie odpowiadanie na prośby o JAKIEKOLWIEK informacje jest co najmniej dziwne..
Zardzewiala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 00:34   #2364
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Zardzewiala91 Pokaż wiadomość
dodam jeszcze, że napisałam do nich dzisiaj rano i wieczorem i ZERO odzewu, jeżeli ktoś miał podobną sytuacje to bardzo proszę o jakieś informacje.

PS:Rozumiem, że np pieniądze mogły nie dojść (głupia poczta polska) ale kasowanie zamówienia ze strony i nie odpowiadanie na prośby o JAKIEKOLWIEK informacje jest co najmniej dziwne..

nie martw się . Prędzej czy później dostaniesz od nich przesyłke z masą gratisów , to porządny sklep , ale faktycznie czasem kontakt jest z nimi opóźnieniem
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 06:19   #2365
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mazie, po prostu poślij ją do dermatologa. I ewentualnie poproś o badania poziomu hormonów.
Cytat:
Napisane przez MAZIE Pokaż wiadomość
Dzięki dzewczyny za opinie.
Oby trafiła na dobrego dermatologa, bo ja trafiłam na takiego, który nie patrzy co zawiera preparat, tylko czy ma układy lub poleca daną firmę, albo nowość na rynku. Czyli podejście typu "stosowanie adapalen i nadtlenek benzoilu? nie wiem czy to dobry pomysł, przepiszę pani maść- Epiduo" (to przykład, owa maść zawiera oba składniki) Mój mnie w ogóle nie słuchał, a na badaniach lekarka była zdziwiona profesjonalizmem dermy.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:36   #2366
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

może zamówił ktoś hydrolat ylang-ylang?ciekawa jestem jego zapachu
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 06:39   #2367
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
nie martw się . Prędzej czy później dostaniesz od nich przesyłke z masą gratisów , to porządny sklep , ale faktycznie czasem kontakt jest z nimi opóźnieniem
Ja kilka razy pisałam do ZSK już z różnymi problemami i zawsze bardzo szybko dostawałam odpowiedź. Jestem pod wrażeniem jakości i uprzejmości obsługi Pani Kasi Zaznaczę, że nie jestem ,,stałą" klientką, bo dopiero drugi raz robiłam teraz zamówienie. Zardzewiala - czy jesteś pewna, że dobrze podałaś w formularzu zgłoszeniowym swoje dane, mail?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 14:57   #2368
Zardzewiala91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć dziewczyny !

Na wstępie podziękuję Natalii 1, bo dzięki jej odpowiedzi uspokoiłam się nieco Nie mam zamiaru 'obsmarowywać firmy ZSK' jednak to co wczoraj dostałam o 22:49...


'Witam Panią,

Zamówienie zostało już wysłane 30 października 2010 roku.'

Nie jest dla mnie zbyt zadowalające.. jak już wcześniej ktoś napisał powinni poinformować mnie o momencie wysłania albo chociaż w 'twoje zamówienie' wpisać 'Wysłane' i nie ma problemu. Jednak mimo to cieszę się, że w końcu wysłali... i jeżeli produkty będą fajne to pewnie skorzystam z ich usług po raz kolejny. (no i nadal będę zerkać na ten wątek )

Pozdrawiam, Ewa
Zardzewiala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 17:13   #2369
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Zardzewiala91 Pokaż wiadomość

'Witam Panią,

Zamówienie zostało już wysłane 30 października 2010 roku.'

Nie jest dla mnie zbyt zadowalające.. jak już wcześniej ktoś napisał powinni poinformować mnie o momencie wysłania albo chociaż w 'twoje zamówienie' wpisać 'Wysłane' i nie ma problemu. Jednak mimo to cieszę się, że w końcu wysłali... i jeżeli produkty będą fajne to pewnie skorzystam z ich usług po raz kolejny. (no i nadal będę zerkać na ten wątek )
:
Ale nei dostałaś maila ze zmianą statusu na ,,zrealizowane"?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 18:26   #2370
Zardzewiala91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ineso, dostałam takiego meila (dopiero po upomnieniu się - co z moim zamówieniem?) no i jak zobaczyłam na stronie to był napis 'zrealizowane' ale na dole cały czas widniała kwota do zapłaty więc pomyślałam, że paczkę 'skompletowali' ale czekają na kasę.. i tak było przez jakieś 3 dni, potem to moje zamówienie skasowali ze strony bez żadnego meila ani nic.. no i pomyślałam (błędnie), że pieniądze mogły nie dojść a to najwyraźniej był znak, że paczka poszła w świat.. Może rzeczywiście troszkę histeryzowałam .. A tak w ogóle to wypróbowałam korund (mieszany z olejem z malin) jako peeling na twarz i jest na prawdę zachwycający! Większość kosmetyków (zwłaszcza peelingi!) sprawiały, że miałam czerwoną, podrażnioną skórę a ten nic. Jest na prawdę fajny i te drobinki są bardzo ostre więc trzeba być delikatnym.. moja skóra po nim jest w dotyku baaardzo jedwabista - super, polecam
Zardzewiala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.