Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 21:10   #4471
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Kalinka, ja zauważyłam, że to nie zawsze chodzi o poziom jasności podkładu, jeśli wyglądamy w nim blado, tylko raczej o domieszce pigmentu - żółtego, oliwkowego czy brzoskwiniowego. Tak jak napisałam wyżej, długo używałam Medium Neutral i okropnie kusiło mnie, żeby kupić poziom ciemniejszy, ale się w sumie nie zdecydowałam i jak teraz czytam to, co napisałaś, to nie żałuję, bo rozumiem, że nie w tym był problem, tylko w tym, ze uparcie trzymałam się neutrali i to sprawiało, ze byłam chorobliwie blada. Teraz używam podkładów nawet z jaśniejszego poziomu (innych firm niż Lumiere), ale jeśli są odpowiednio żółte lub oliwkowe, to absolutnie nie wyglądam blado. Sprawdź, może też masz jednak jakiś dominujący ton skóry, którego wydobycie poprzez podkład sprawi, ze nie będziesz się czuła blado.
Wiesz co, w sumie to próbowałam z Lumiere innych tonacji, ale każda była gorsza. Obecnie używam Medium Neutral, ale zawsze muszę do niego dosypać albo tego Deep, albo Medium Warm.
A mogłabyś mi jeszcze napisać czego używasz?
Ja zaczęłam używać podkładów mineralnych od Lumiere i tak już zostałam, chyba z lenistwa, bo nie chciało mi się dobierać koloru z innych firm Jedyne co to zmieniam formuły.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:21   #4472
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzękuję ksenka . Napewno swatche są pomocnę ! Wiadomo swiatło robi swoje , ale przynajmniej widać jaka głębia koloru jest. Czy Medium Deep Neutral VV jest bardzo ziemisty ?
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 09:43   #4473
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Medium deep neutral to bardzo ciemny kolor, jak go sobie teraz porownalam na reku z medium deep golden to golden jest taki zloto zolto brazowy ale lekko brazowy taka ladna opalenizna, a medium deep neutral jest od niego jakby ciemniejszy i bardziej szaro brazowy, mi sie wydaje ze w tych neutralach brakuje posredniego koloru miedzy medium a medium deep

tak samo w goldenach, zamowilam najpierw medium golden i chcialam na lato kupic medium deep golden, jak mi przyszedl ten ciemniejszy to myslalam ze sie pomylili bo wcale nie byl duzo ciemniejszy tylko ma poprostu taka tonacje bardziej zolto zlota wlanie taka opalona a medium golden jest troszke morelowy, ale pozniej sprawdzilam na probkach i jednak sie zgadzalo ale szczerze myslalam ze kolorek bedzie ciemniejszy ale i tak sie ladnie w lecie stapia z cera

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-12-17 o 09:48
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:23   #4474
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

I w końcu moje zamówienie z Lumiere zmieniło status

Słuchajcie powiedźcie mi jaki macie sposób na nakładanie kosmetyku na pędzel. Ja jestem na etapie szukania odpowiedniego koloru. W związku z tym w szafie uzbierało się już 12 próbek. Gdy chce je położyć na twarz biorę duży kawałek papieru, składam na pół, przesypuje z próbki ewentualnie dosypuje drugi kolor i z tego nakładam na pędzel. A Wy jak sobie radzicie?
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:42   #4475
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja poprostu wysypuje troszke podkladu do miseczki, maczam pedzel w podkladzie i na twarz
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 11:42   #4476
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

medium neutral jest jasnym kolorem i dobrze się dopasowuje. Używałam go w lato, i używam też teraz. Miałam zamiar używać lm neutral, ale jednak jest zbyt jasny i wyglądam w nim niezdrowo. Chciałabym używać coś żywszego ale warmy robią ze mnie świnkę, a goldeny solarę Czasem ratuję się pudrem takim bardziej złocistym, jak np z pixie.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 21:15   #4477
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a mozna wiedzieć gdzie zamawiacie kosmetyki Lumiere? na stronie producenta czy jest może jakis polski dystrybutor?
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 21:25   #4478
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez louboutinkaa Pokaż wiadomość
a mozna wiedzieć gdzie zamawiacie kosmetyki Lumiere? na stronie producenta czy jest może jakis polski dystrybutor?
Jest na allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=17179357
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 21:31   #4479
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co, w sumie to próbowałam z Lumiere innych tonacji, ale każda była gorsza. Obecnie używam Medium Neutral, ale zawsze muszę do niego dosypać albo tego Deep, albo Medium Warm.
A mogłabyś mi jeszcze napisać czego używasz?
Ja zaczęłam używać podkładów mineralnych od Lumiere i tak już zostałam, chyba z lenistwa, bo nie chciało mi się dobierać koloru z innych firm Jedyne co to zmieniam formuły.
Z Lauress mam Soft Fawn (typowa neutralna oliwka) ale fajnie też wygląda Soft Gold (bardziej żółto) mimo że zdawało mi się, ze poziom Pure będzie akurat. Z Blusche Butter Caramel, ale teraz na zimę jest odrobinę za ciemny. Z AWGM nawet 3.5 dobrze wyglądał jeśli był odpowiednio żółty (choć moja twarz to raczej 3.8-4.0)-teraz już nie napiszę, jaki odcień, bo się nie polubiliśmy z tymi podkładami. Lucy Minerals dobrze jest w Medium Olive. Z Pixie też zauważyłam, że jak dużo pigmentu żółtego to wystarczy poziom 2/3. No i ostatnio odkryłam Lily Lolo - super wygląda Popcorn mimo że to "light medium" ale jakoś tak się ładnie wtapia.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:53   #4480
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję ksenka
Twoje swatche i porady są dla mnie bardzo cennymi wskazówkami .Teraz już wiem , że na pewno zamówię Medium Golden VV oraz Medium Neutral VV i będę do neutral dodawała troszkę golden , by ożywić nieco twarz Za tydzień robię zamówienie . Jeśli sama sobie zamówię , długi jest okres oczekiwania ?
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:27   #4481
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Dziękuję ksenka
Twoje swatche i porady są dla mnie bardzo cennymi wskazówkami .Teraz już wiem , że na pewno zamówię Medium Golden VV oraz Medium Neutral VV i będę do neutral dodawała troszkę golden , by ożywić nieco twarz Za tydzień robię zamówienie . Jeśli sama sobie zamówię , długi jest okres oczekiwania ?
Normalnie zamowienie przychodzi mi po tygodniu wiec szybciutko, teraz swieta i nowy rok wiec moze sie troche opoznic
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 22:47   #4482
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja dostałam niedawno kilka produktów Lumiere w swoje łapki i po pierwszych testach powiem Wam, że zachwyciły mnie cienie.. 12 h na powiekach prawie bez zmian to wynik jakiego nie osiągnął dotąd żaden inny cień

Podkłady dopiero sprawdzam i wyglądają super, ale dostałam dwie formuły o niewielkim kryciu więc przy mojej cerze nie do końca się sprawdzą.. No chyba, że na te "lepsze dni"
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:00   #4483
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chciałabym zacząć z Lumiere. Mogłybyście mnie nakierować w jaki podkłada powinnam celować, używając na co dzień Medium Olive z Lucy Minerals ?
Właściwie to szukam podkładu różnych firm (Bluche, Meow itp) który będzie podobny do Medium Olive.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:19   #4484
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć z Lumiere. Mogłybyście mnie nakierować w jaki podkłada powinnam celować, używając na co dzień Medium Olive z Lucy Minerals ?
Właściwie to szukam podkładu różnych firm (Bluche, Meow itp) który będzie podobny do Medium Olive.
Może Ci pomogę
Z Lucy pasuje mi kolorystycznie właśnie Medium Olive, z Meow Abissynian 3, z Blushe Butter Caramel, z AVGM Love 4.0
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:27   #4485
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Może Ci pomogę
Z Lucy pasuje mi kolorystycznie właśnie Medium Olive, z Meow Abissynian 3, z Blushe Butter Caramel, z AVGM Love 4.0
Dziękuję Ci baaardzo
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:21   #4486
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć z Lumiere. Mogłybyście mnie nakierować w jaki podkłada powinnam celować, używając na co dzień Medium Olive z Lucy Minerals ?
Właściwie to szukam podkładu różnych firm (Bluche, Meow itp) który będzie podobny do Medium Olive.
Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Może Ci pomogę
Z Lucy pasuje mi kolorystycznie właśnie Medium Olive, z Meow Abissynian 3, z Blushe Butter Caramel, z AVGM Love 4.0
Tez mi pasowalo medium olive z Lucy i tez uzywam abyssinian 3 z lumiere teraz pasuje mi medium golden wiec moze Ci podpasuje jest bardzo podobne do medium olive z Lucy

sprawdzilam teraz probki i golden medium jest troche ciemniejszy ale mi pasuje, na poziomie jasnosci co medium olive jest albo light medium golden albo medium neutral ale lucy jest od nich bardziej zolta,

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-12-19 o 09:25
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:41   #4487
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Tez mi pasowalo medium olive z Lucy i tez uzywam abyssinian 3 z lumiere teraz pasuje mi medium golden wiec moze Ci podpasuje jest bardzo podobne do medium olive z Lucy

sprawdzilam teraz probki i golden medium jest troche ciemniejszy ale mi pasuje, na poziomie jasnosci co medium olive jest albo light medium golden albo medium neutral ale lucy jest od nich bardziej zolta,
Dla mnie Golden Medium z Lumiere jest za pomarańczowe, bardziej pasuje mi (ale nie w lecie!) Medium Neutral
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:18   #4488
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Dla mnie Golden Medium z Lumiere jest za pomarańczowe, bardziej pasuje mi (ale nie w lecie!) Medium Neutral
medium neutral nie jest ziemisty? Kurcze,gapie sie na swatche odcieni i coraz glupsza z tego jestem-nie umiem znalezc odcienia zoltego,ale dosc ciemnego,cream z lucy stanowczo za jasny,moze jakies oliwkowe sa w lumiere? Cholera,nie che pomaranczowego goldena
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:41   #4489
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
medium neutral nie jest ziemisty? Kurcze,gapie sie na swatche odcieni i coraz glupsza z tego jestem-nie umiem znalezc odcienia zoltego,ale dosc ciemnego,cream z lucy stanowczo za jasny,moze jakies oliwkowe sa w lumiere? Cholera,nie che pomaranczowego goldena
medium deep golden nie jest pomaranczowy tylko taki oliwkowo zolty ale jest ciemny, jesli masz ciemna opalona karnacje to bedzie dobry, neutrale sa takie szarawo brazowe, ja w neutralach wygladalam troche choro
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 11:49   #4490
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
medium deep golden nie jest pomaranczowy tylko taki oliwkowo zolty ale jest ciemny, jesli masz ciemna opalona karnacje to bedzie dobry, neutrale sa takie szarawo brazowe, ja w neutralach wygladalam troche choro
mi w edm neutrale nie pasowaly,jakies takie dziwne,a oliwkowo-zolty bylby idealny sadze,ale mam znowu srednia karnacje,wiec deep odpada obawiam sie,ze bede mieszac,ale znowu cczystych oliwek w lumiere nie ma...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2011-12-19 o 11:52
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:45   #4491
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny , możecie podpowiedzieć jaki byłby odpowiednik Lumiere koloru Ayperi 3 oraz Bliss 2 z Pixie Cosmetics ? Zależy mi na tym bardzo , ponieważ za tydzień chcę złożyć zamówienie na Light Medium Golden VV , Medium Neutral VV oraz na te dwa odpowiedniki , które wyżej wymieniłam . Chodzi mi jedynie o formułę VV .Liczę na pomoc : roza::r oza::ro za:
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 21:27   #4492
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , możecie podpowiedzieć jaki byłby odpowiednik Lumiere koloru Ayperi 3 oraz Bliss 2 z Pixie Cosmetics ? Zależy mi na tym bardzo , ponieważ za tydzień chcę złożyć zamówienie na Light Medium Golden VV , Medium Neutral VV oraz na te dwa odpowiedniki , które wyżej wymieniłam . Chodzi mi jedynie o formułę VV .Liczę na pomoc : roza::r oza::ro za:
Wg mnie Ayperi 3 to Medium Neutral-najbardziej zbliżony, ale MN jest mniej wyrazisty niż Ayperi ktory ma troszkę zółci i troszkę oliwki (dla mnie za mało - idealne jest właśnie medium Olive z Lucy, ale niestety dla mnie odpowiednika wśród innych marek nie ma - to tak a propos wcześniejszych postów).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 10:23   #4493
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
medium deep golden nie jest pomaranczowy tylko taki oliwkowo zolty ale jest ciemny, jesli masz ciemna opalona karnacje to bedzie dobry, neutrale sa takie szarawo brazowe, ja w neutralach wygladalam troche choro
Zapomniałam dodać, że mówię o formule VV
Bo ten sam kolor, ale w innej formule znacznie się od siebie różni.
I o ile pasuje mi Medium Neutral VV, tak ten kolor w formule Cashmire jest dla mnie za szary i za "mączny" (jasny?)
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:48   #4494
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że mówię o formule VV
Bo ten sam kolor, ale w innej formule znacznie się od siebie różni.
I o ile pasuje mi Medium Neutral VV, tak ten kolor w formule Cashmire jest dla mnie za szary i za "mączny" (jasny?)
Dokladnie, medium golden w ormule VV wpada troszke w pomarancz w cashmere jest juz bardziej oliwkowy a w FF taki zloty, formule FF mam teraz na sobie kolor golden medium i bardzo ladnie wyglada
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 15:19   #4495
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

do Joasia Be :
Dziękuje za podpowiedz. A jeśli chodzi o Bliss 2 ? Mogłybyś go porównac do koloru z Lumiere ?

Edytowane przez martynka5552
Czas edycji: 2011-12-20 o 15:20
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:35   #4496
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martynka5552 Pokaż wiadomość
do Joasia Be :
Dziękuje za podpowiedz. A jeśli chodzi o Bliss 2 ? Mogłybyś go porównac do koloru z Lumiere ?
Martynka, niestety, kompletnie nie znam odcienia Bliss, bo na zdjęciach i w opisie wydał mi się zbyt chłodny i bez żółci, więc nawet nie próbowałam.
W Lumiere minusem dla mnie jest właśnie brak oliwkowych i żółtawo-oliwkowych odcieni. Choć to, co piszą Ksenka i Tova, trochę mi dało do myślenia - miałam MN w różnych formułach, ale nie badałam aż tak wnikliwie i zdawało mi się, ze Cashmere i VV mają ten sam odcień. Może warto byłoby popróbować znowu, bo jeśli chodzi o inne walory, to Lumiere jest świetny.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:27   #4497
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję za super podpowiedzi , dziewczyny jesteście super
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:43   #4498
martynka5552
Przyczajenie
 
Avatar martynka5552
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda |Śląska
Wiadomości: 27
GG do martynka5552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny założyłam konto na PayPal . Powiedzcie mi , jak to działa w momencie przelewu ,,,czy automatycznie podczas dokonania transakcji łączy się z moim kontem bankowym i wybiera sumę ,jaką należy w płacić tak jak np.PayU? Liczę na odpowiedzi
martynka5552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 13:31   #4499
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31037031]Ja się zastanawiam, czy nie przerzucić się póki co na FF, bo on taki tłuściutki. Mam wrażenie, że robi taką powłoczkę ochronną...[/QUOTE]


Jednak to nie wypali. Zawsze stosowałam ten podkład tylko wieczorem, kiedy nie bywałam w większym świetle. W Wigilię i wczoraj użyłam tej formuły (mam obecnie więcej do zakrycia) i nie potrafię jednak jej mieć na sobie- widzę ten podkład, czuję, że mam maskę. Osadza mi się też na meszku. Z daleka jest super, ale kiedy zbliżę twarz do lusterka/stanę pod światłem- widzę kryjący podkład. Mogę za to powiedzieć, że fajnie nawilża, nie czułam po zmyciu, abym miała suchą twarz. Co prawda, mrozów teraz nie mamy... Szkoda, że Cashmere nie jest odrobinkę bardziej kremowe- polubiłam ten kremik FF, tak fajniej się rozprowadza.


Martynka- zajrzyj na wątek o PayPalu, tam wszystko pisze. Jest też wątek o samodzielnym zamawianiu minerałów (podwieszony na forum zakupowym mineralnym).

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-12-26 o 13:32
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 20:10   #4500
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, co będzie podobne do fawna z EDM? Light golden czy light golden medium (w formule cashmere albo FF)? Szukałam jakichś swatchy ale niestety nie znalazłam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.