Kosmetyki mineralne Lure Beauty - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 16:48   #211
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No właśnie mnie tylko kwas stearynowy i alkohol wysoko w składzie frapują, ale ja specjalistką żadną nie jestem, tylko jak widzę alkohol i kwas w kremie do codziennego użytku to mi się czerwona lampka zapala, ale z tego co czytałam to kwas stearynowy jest emulgatorem i stabilizatorem, więc... zamówię ten krem
Sorry, że się wtrącę, ale alkohol cetylowy również jest emulgatorem i stabilizatorem KLIK!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:54   #212
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Sorry, że się wtrącę, ale alkohol cetylowy również jest emulgatorem i stabilizatorem KLIK!
Wtrącaj się do woli
W każdym razie Twoja wypowiedź nie przeczy mojej i odwrotnie. Alkohol to dość powszechny składnik smarowideł, więc nie pisałam o nim, bo to po prostu nie jest nowość, natomiast niektórych wysusza stąd moja reakcja, z drugiej strony podejrzewam, że te wszystkie ekstrakty z kremu muszą być czymś "podparte", dlatego też WSZYSTKO to akceptuję
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:34   #213
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość

Wtrącaj się do woli
W każdym razie Twoja wypowiedź nie przeczy mojej i odwrotnie.



IMHO, krem jest rzeczywiście świetny
Mojej skóry, która jest w typie "wszystko w jednym" (czyli tłusta, kapryśna, alergiczna, z dużą tendencją do odwodnienia i okresowo szalejącymi naczynkami - jednym słowem - cholerycznie trudna w pięlęgnacji ) nie zapycha, nie podrażnia ani nie wysusza. Poza tym fajnie leżą na nim wszelkie prochy
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:48   #214
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Dobra, nareszcie dotarło:
Informacje węchowo- wzrokowe, co następuje:

nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że te kremy twarzowe są większe nie mniej jednak:
Multi Fruit- zapach... wody święconej? Kamiennego kościoła? piwnicy? no coś w ten deseń i glutki od razu widoczne.
Azulen- oj cóż za kolor: turkusowego cementu. Zapach raz cynamon, raz farba.

A teraz balsamiki:
Jednym słowem nie mogę jakoś rozpoznać czegoś konkretnego tak jak rozpisują to w nazwach na stronie, czym kuszą niemiłosiernie. Jednak wszystkie mi się podobają i każdy jest na swój sposób oryginalny, nie jak te sklepowe.
Butt Naked- trudno mi coś wyczuć bo strasznie wybija się tu... kokos. A na str. go chyba nie było.
First Kiss- [z obrazkiem maluchów dających sobie buzi] świeże, łagodne tony. Coś kojarzy mi się jednak kiedy wchodzi się do "mydlarni", albo coś z praniem.
Spiritual Awakening- delikatne, lekkie kadzidełka.
Butterfly hugs- zaskoczył mnie pozytywnie, czego się nie spodziewałam. Delikatny, słodki, chyba coś kwiatowo owocowego na mój nos. Ale ciekawy.
Lick me All over- spodziewałam się czegoś słodkiego i mocniejszego. Nie wiem zupełnie jak określić czym to pachnie, ale na 100% nie tak jak opisane na stronie.

To tyle, bo testowanie dopiero w planach.
Spodobało mi się, że wreszcie nie musze kupować całej 300ml butli, żeby wypróbować balsam, który się lepi, świeci, jest tłusty albo śmierdzi.
Mam trochę, jak się podoba to kupi się więcej. A mogę mieć z 30 różnych "miniatur" i stosować zależnie od humoru bez wyrzutów sumienia, że znowu stoi od roku butla balsamu.

I gdyby tylko szybciej przysyłali albo gdyby było dostępne u nas...
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-01-14 o 17:49
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:01   #215
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Alkaxy - czuję się skuszona.. lubię cynamon w zapachowych drobiazgach

Idę robić zamówienie z LureBeauty sobie... Wezmę chyba dużego multifruita w końcu Albo ze 2 próbki jak mi portfel za bardzo piszczeć zacznie...
No i 120 ml balsamu za 1,59$?? (tyle mi pokazuje po wrzuceniu do koszyka).. Nie jestem w stanie się oprzeć.. Tylko czemu ta przesylka musi być taka droga

Umie ktoś opisać Lick me all over? Bo moze go wezmę zamiast Cashmere....(pod warunkiem, że to nie jakiś cytruskowy świeżuch jest...)

Nikt nie ma ochoty się dołączyć?


Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:03   #216
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Alkaxy - czuję się skuszona.. lubię cynamon w zapachowych drobiazgach

Idę robić zamówienie z LureBeauty sobie... Wezmę chyba dużego multifruita w końcu Albo ze 2 próbki jak mi portfel za bardzo piszczeć zacznie...
No i 120 ml balsamu za 1,59$?? (tyle mi pokazuje po wrzuceniu do koszyka).. Nie jestem w stanie się oprzeć.. Tylko czemu ta przesylka musi być taka droga

Nikt nie ma ochoty się dołączyć?

No ja bym miała, w dodatku mamy 20% zniżki przy zakupach na 25$
Ja bym wzięła na 11$.

Przepraszam w ogóle, bo to chyba złe miejsce.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:09   #217
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No ja bym miała, w dodatku mamy 20% zniżki przy zakupach na 25$
Ja bym wzięła na 11$.

Przepraszam w ogóle, bo to chyba złe miejsce.
eee...promocja jest? nawet nie zauważylam.. widziałam tylko, że 5$ zniżki przy zakupach powyżej 25$... a 25$ to ja sama pewnie wydam...
To idę z tym na zakupowy.. może ktoś się dołączy... a jak nie, to też zamówię
LureBeauty to jedyna firma,z której pielęgnacja mi ostatnio służy (z wyjątkiem rhassoul z EGM oczywiscie) I chyba nie mam sił dalej opierać, zwłaszcza, że ich podkładów jeszcze nie testowałam...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:10
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:12   #218
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
eee...promocja jest? nawet nie zauważylam.. widziałam tylko, że 5$ zniżki przy zakupach powyżej 25$... a 25$ to ja sama pewnie wydam...
To idę z tym na zakupowy.. może ktoś się dołączy... a jak nie, to też zamówię
LureBeauty to jedyna firma,z której pielęgnacja mi ostatnio służy (z wyjątkiem rhassoul z EGM oczywiscie) I chyba nie mam sił dalej opierać, zwłaszcza, że ich podkładów jeszcze nie testowałam...
No 5$ z 25$ to 20% Ale skoro sama je wydasz, to nie ma o czym mówić
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:19   #219
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No 5$ z 25$ to 20% Ale skoro sama je wydasz, to nie ma o czym mówić
no 5$ zniżki to nie to samo co 20% zniżki
I w zbiorowym 5$ by zostało podzielone między ilość uczestniczek oczywiście

aaa...zapomnialam napisać, że dostałam niedawno od Biedroqi z wymianki 4 mgiełki do ciała.. (te z pomylonego zamówienia dla niej ) plus mały balsamik o zapachu perfum JPGaultiera...
O ile mgiełki średnio, bardzo średnio mi przypadły do gustu (głownie za nietrwałość zapachową na mnie), to balsam uwielbiam ...Świetnie współgra z moimi perfumami (ale to dość ciężki zawodnik generalnie.. jednak zimową porą go uwielbiam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:26   #220
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

A ta promocja do kiedy? na ile Wam probki azulenu starczaly? juz sie boje, ze mi zabraknie..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:32   #221
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ta promocja do kiedy? na ile Wam probki azulenu starczaly? juz sie boje, ze mi zabraknie..
Ja Azulena jeszcze nie mam, ale MultiF już mi się kończy, a mam go od 8 stycznia, użyłam go nie przesadzając z 5-7 razy rzeczywiście trzeba go trochę nałożyć, żeby w ogóle był jakiś "poślizg". Zamawiam drugą próbkę, bo na efekty chyba się po tym "opakowaneczku" nie doczekam.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:38   #222
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ta promocja do kiedy? na ile Wam probki azulenu starczaly? juz sie boje, ze mi zabraknie..
promocja do 1 lutego obowiązuje

Tak czytam to, co piszecie i ja chyba za mało używam tych kremów Mi próbka multifruita wystarczyła na grubo ponad 2 tygodnie (skłaniałabym się nawet w kierunku trzech)...Ale ja nie potrzebowałam nakładać go tyle, by był "poślizg" Wklepywałam raczej na noc i to naprawdę odrobinkę.. A efekty super...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:21   #223
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Zdaje się, że z moim powonieniem jednak wszystko w porządku i faktycznie dostałam zepsuty emu. Właśnie Lure Beauty się ze mną skontaktowało - mieli kilka zażaleń w tej sprawie i będą wymieniać. Sami do mnie napisali z pytaniem czy mój emu jest ok. Bardzo miło z ich strony, jestem pozytywnie zaskoczona. Zwłaszcza porównując jakość obsługi klienta do tej w EDM...
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 23:02   #224
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Zdaje się, że z moim powonieniem jednak wszystko w porządku i faktycznie dostałam zepsuty emu. Właśnie Lure Beauty się ze mną skontaktowało - mieli kilka zażaleń w tej sprawie i będą wymieniać. Sami do mnie napisali z pytaniem czy mój emu jest ok. Bardzo miło z ich strony, jestem pozytywnie zaskoczona. Zwłaszcza porównując jakość obsługi klienta do tej w EDM...
No to super
i jak tu ich nie kochac
kolezanki juz ich kremami pozarazalam
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:21   #225
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kremem azulenowym jestem autentycznie zachwycona, bardziej nawet niz Multifrutem! Czy wersja pelnowymiarowa jest jakas gorsza? pisalyscie o roznicach w wygladzie..
ja pisałam, cytowałam TU nawet list, który mi w tej sprawie napisało LB - próbka jest zielono-turkusowa i gęsta, a pełny wymiar blado-niebieski i fluidowy

a azulenek był dla mnie super zanim zaczęłam stosować kwasy, teraz jest zdecydowanie za "chudy", więc przerzuciłam się na bio-hydrating i jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja o nim pisałam na blogu "Również gratis dostałam próbkę kostki zapachowej do kominków (Soy Tart Melt Cubes - Pumpkin Pie Butter), czyli coś, co topnieje pod wpływem ciepła uwalniając zapach. Ogromnie lubię wszelkie zapachowe cuda do domu (kadzidełka, świeczki zapachowe itd.) i sama idea tego produktu bardzo mi się podoba. Rzeczywiscie, po roztopieniu zapach jest dość intensywny i długo wyczuwalny. Tylko .... (przepraszam za wyrażenie) śmierdzi okropnie nie jestem w stanie znieść tego zapachu. Słodko-mdląco- duszący zapach dyniowy spowodował natychmiastowy ból głowy.
Oczywiście postrzeganie zapachów to kwestia bardzo indywidualna, ale ja zdecydowanie jestem na "nie" dla tego zapachu. Same masełko bardzo mi się podoba, bo rzeczywiście spełnia swoją rolę, ale z pewnością przy zakupie wybiorę inny wariant zapachowy."

nie byłam w stanie powtórzyć testów.. Ty chyba dostałas ten sam zapach, z tego, co kojarzę..Tak?

zastanawiam się, czy inne wersje są tak samo ...niesympatycznie pachną...
to ja zbieram wszystkie nielubiane tartki dyniowo-ciasteczkowe proszę je do mnie wysyłać, bo uwiellllllbiam ten zapach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
cathy, tak ten sam tart melts dostalam Dzis juz nie czuje nic, wiec generalnie jeden dzien intensywnie pachnie. ale jak sie spodziewamy gosci to super sprawa, tylko kurcze inny zapach... mialam wstepnie teraz wybraną gardenie (czy jakos tak) i lemon ofkorz boje sie innych zapachow, np czekoladowy.. fuu musi męczyć.
a na przykład zapach wiejskiego ciasta dyniowego, maślanych ciasteczek, albo miodu i płatków owsianych - są super, także nie dla każdego diabeł taki sam czarny
rozczarowałam się tylko trochę jabłkiem z cynamonem - bo to jest bardziej zielone niż czerwone jabłko, i zalatuje węgierskimi napojami z lat 80-tych
ja z kolei nie lubię kwiatowych (bo mi się kojarzą z babcinymi klimatami nie żebym coś miała do babci, ale.. "lilly" właśnie oddałam babci i była zachwycona) i cytrusowych zapachów(od razu mam wrażenie świeżo otwartej kostki toaletowej). i mimo, że ich zapach "mango i papaya" np są śliczne, to właśnie za "zimne" dla mnie, podobnie "ogórek i melon".

a mój the best aktualnie to "pearberry", bo mam jazdę na gruszki w perfumach i nie tylko. a że właśnie kończy mi się big daily lotion, w związku z tym zamówiłam wszystko co mieli z gruszkami w próbkach (ale to jeszcze przed zgłoszeniem się na odwyk )

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
- pomadka zapach grape - ładnie pachnie, delikatnie nabłyszcza usta, lekko nawilża. Nie mam problemów z ustami, zamówiłam dla zapachu w sumie, więc nie wiem jak by się spisywała na suchych, spierzchniętych ustach.

też ją mam, i na suchych sprawdza się rewelacyjnie, nawet bym rzekła, nieco obrazoburczo, że lepiej niż devil's food cake z SilkNaturals....
a dlatego, że SN zjada mi się i czuję lekki posmak tłustości, a LB nic a nic, i siedzi grzecznie tam gdzie nałożona

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2010-01-15 o 10:23
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:16   #226
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Zdaje się, że z moim powonieniem jednak wszystko w porządku i faktycznie dostałam zepsuty emu. Właśnie Lure Beauty się ze mną skontaktowało - mieli kilka zażaleń w tej sprawie i będą wymieniać. Sami do mnie napisali z pytaniem czy mój emu jest ok. Bardzo miło z ich strony, jestem pozytywnie zaskoczona. Zwłaszcza porównując jakość obsługi klienta do tej w EDM...
Ja też czekam na emu, mam nadzieje, że nie trafi mi się egzemplarz z trefnej partii...

A tak swoją drogą to faktycznie obsługę klienta mają super Napisałam do nich, żeby upewnić się co do wysyłki i dostałam odpowiedź zaraz nastepnego dnia i do tego baaardzo miłą i wyczerpującą. Naprawdę jestej pod wrażeniem - trzymam kciuki, żeby customer service zostało na takim poziomie jak jest obecnie
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:50   #227
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy

Tak czytam to, co piszecie i ja chyba za mało używam tych kremów Mi próbka multifruita wystarczyła na grubo ponad 2 tygodnie (skłaniałabym się nawet w kierunku trzech)...Ale ja nie potrzebowałam nakładać go tyle, by był "poślizg" Wklepywałam raczej na noc i to naprawdę odrobinkę.. A efekty super...
o
ja tez mam próbkę multifruita i używam już od 4go stycznia czyli niecałe 2 tygodnie ale nie mam zużyte nawet połowy, może 1/3 jak tak patrzę

poślizg dobry mam też, nie używam skąpo, starcza mi na twarz i szyję codziennie używam na noc (he he )

myślę, że spokojnie jeszcze na miesiąc mi styknie
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:56   #228
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
o
ja tez mam próbkę multifruita i używam już od 4go stycznia czyli niecałe 2 tygodnie ale nie mam zużyte nawet połowy, może 1/3 jak tak patrzę

poślizg dobry mam też, nie używam skąpo, starcza mi na twarz i szyję codziennie używam na noc (he he )

myślę, że spokojnie jeszcze na miesiąc mi styknie

Nie wiem dziewczyny jak wy to robicie . Moja probka starczyla mi na niecaly tydzien (cos kolo 5 dni) regularnego uzywania rano i wieczorem. Ale jakby uzywac tylko raz dziennie to i tak skonczylaby sie szybko.

Na szczescie mam juz duzego multifruicika .
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:07   #229
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

może mamy malusie twarze

no ja nakladam cienką warstwę, ładnie na całej twarzy mi sie rozprowadza
(tyko na noc stosuję)
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 13:54   #230
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ja też używałam dwa razy dziennie, na początku spore ilości, ale nawet teraz kiedy go strasznie oszczędzam, bardzo szybko mi go ubywa.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:08   #231
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Dzis dostalam swoja dluuugo wyczekiwana paczke. Wyslana 22/12.
Niestety musialam doplacic 15 funtow za podatek vat.paczka byla wartosci 60 dolcow.
Wkurzylam sie na maxa, napisalam im maila , czy mozna cos z tym zrobic albo jak uniknac na przyszlosc....odpisali szybko i milo - no ale na to nie ma rady niestety. Po prostu mialam pecha ze akurat moja paczke przechwycili. planuje kolejne zamowienia ale w tej sytuacji to kicha troche, nie usmiecha mi sie bulic znowu vatu . rozwiazaniem jest byc moze ograniczanie zamowien do 25 dolcow - ale znowu placic za przesylke kilka razy? za 25 dolcow to niewiele mozna .
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:24   #232
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Dzis dostalam swoja dluuugo wyczekiwana paczke. Wyslana 22/12.
Niestety musialam doplacic 15 funtow za podatek vat.paczka byla wartosci 60 dolcow.
Wkurzylam sie na maxa, napisalam im maila , czy mozna cos z tym zrobic albo jak uniknac na przyszlosc....odpisali szybko i milo - no ale na to nie ma rady niestety. Po prostu mialam pecha ze akurat moja paczke przechwycili. planuje kolejne zamowienia ale w tej sytuacji to kicha troche, nie usmiecha mi sie bulic znowu vatu . rozwiazaniem jest byc moze ograniczanie zamowien do 25 dolcow - ale znowu placic za przesylke kilka razy? za 25 dolcow to niewiele mozna .
Beafrance

Widzę, że mój przypadek nie jest odosobniony - czekam na swoją paczkę od 29 grudnia
Mam nadzieję, że moją paczką UC się nie "zaopiekuje " (moje zamówienie opiewało na ok.50$), chociaż lepsze to niż gdyby paczka miała w ogóle nie dotrzeć...

Pochwal się proszę zakupami , bo chłonę nowinki z tej firmy jak gąbka - jak na razie to najlepsza pielęgnacja, jaką udało mi się stosować
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:41   #233
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

a pochwale sie czemu nie
bigi : active acne zel i azulenowy krem - moj ukochany, najlepszy i odkrycie roku
probki: bio-hydrating day cream, placenta night a/a cream , vit b day cream, vitaplex c day cream, probke podkladu (potwierdzam super pudelko jak juz ktos wczesniej zauwazyl), true love blush (chcialam sprawdzic podobienstwo do lauressowego - jutro w dziennm swietle sie przekonam) .
gratisy - oklepane to dziwne cos do kominka, probke perfum i probke blusha o ladnej nazwie Angel
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2010-01-15 o 16:46
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:15   #234
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Bea napisz pozniej prosze wrazenia po uzyciu cremu z vit C
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:41   #235
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ja za to z niecierpliwością czekam na recenzję bio-hydrating day cream
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:54   #236
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja za to z niecierpliwością czekam na recenzję bio-hydrating day cream
rowniez mialam pytac o ten krem
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:30   #237
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
gratisy - oklepane to dziwne cos do kominka, probke perfum i probke blusha o ladnej nazwie Angel
Też dostałam Angela, jest przepiękny Dokładnie to, czego mi potrzeba na policzkach - jaśniutki, CHŁODNY róż
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:36   #238
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ja pisałam, cytowałam TU nawet list, który mi w tej sprawie napisało LB - próbka jest zielono-turkusowa i gęsta, a pełny wymiar blado-niebieski i fluidowy
Moja probka jest zdecydowanie niebieska i wodnista. Widocznie dostalam taka wersje, jaka jest w bigu. I dobrze
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:54   #239
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

No to i ja wkleję zdjęcie zamówienia Jestem Wam bardzo wdzięczna za kuszenie, dlatego postanowiłam się ujawnić i też czasem się pochwalić

Zamówiłam niewiele, chciałam najpierw wypróbować. Zapłaciłam 7.01., wysłali paczkę tego samego dnia (), a doszła do mnie 14.01. Czyli długo się nie naczekałam No i kontakt mailowy mają świetny.

Na razie obwąchałam wszystkie masła - w pudełeczku podoba mi się tylko Kai Type (gratis), Cinnamon Stix, Chocolate Mint (jak to ma paskudny kolor, fe!) i Apricot. Wypróbowałam cynamon na rękach - bardzo gęste masełko, podoba mi się, ale zapach jest tak mocny, że musiałam zmyć. Na łydki będzie w sam raz.
Zieloną herbatę zamówiłam, myśląc, że będzie choć trochę podobna do Green Tea EA, ale niestety, pachnie nie wiem czym, nie podoba mi się

Maseczkę wypróbowałam raz - widzę, że będzie baardzo wydajna, działanie po pierwszym razie nie jest spektakularne, ale przyzwoite.

Mydełko Old Spice pachnie bardzo ładnie, ale na pewno nie jak woda kolońska, więc wątpię, żeby inne zapachy "klony" przypominały swoje oryginalne odpowiedniki...

Kostka jabłkowa pachnie całkiem ładnie zielonym jabłuszkiem (leży już na kaloryferze), ale sama bym takiego zapachu nie wybrała.

Na zdjęciu po lewej - to, co zamówiłam, po prawej - gratisy (dużo jak na tak małe zamówienie).
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 07:29   #240
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Potestowałam troszkę

- mydełka, które dają jako gratis do zamówień (zazwyczaj męskie) - o ile nie otwierane pachną całkiem ok, to jak się używa zapach jakby znika i czuć takie szare mydło. TŻ powiedział, żebym mu więcej nie dawała takiego g....

zastanawiam się nad zakupem mydełek dla mojego TŻ i choć ta opinia nie bardzo zachęcająca mniej więcej o takie mydełko chodzi, tz nie musi pachnieć męsko , podchodzić może pod szare mydło ale musi oczyszczać skórę skłonną do wyprysków, przetłuszczającą się i podatną na zapychanie.Przerzucił się na naturalną pielęgnację(jest zachwycony działaniem peelingów i maseczek z ZSK ) teraz używa mydło ALGO z ZSK ale chce spróbować mydeł z LB bo mają duży wybór.Które polecacie na początek by się nie zawiódł a wręcz popadł w zachwyt.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.