Dior - kolorówka część III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 09:46   #931
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Im się nie chce pracowac po prostu, aczkolwiek zdarzają się miłe i konkretne egzemplarze, ale to zaledwie jakiś 1%
Nie no, ja nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że mogła miec rację co do daty pojawienia się kolekcji jesiennej
Wyjątki potwierdzają regułę ja też takiej myśli nie dopuszczam, jak narazie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na sierpień
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:55   #932
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Wyjątki potwierdzają regułę ja też takiej myśli nie dopuszczam, jak narazie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na sierpień
Zgadzam sie
ja już "ostrzę" kartę, zeby capnąc obydwie paletki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:29   #933
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

a ja przyznam, że zaczął mi się podobać mój obecny stan totalnego luzu kosmetycznego że na nic się nie czaję i nic nie chcę capnąć

no doooobra , od wczoraj tak jakby chce mi się capnąć tą brązową jedynkę guerlainowską no
ale to i tak nieźle
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:50   #934
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior - kolorówka część III

któras szukała Ready To Glow
http://allegro.pl/item1183401197_dio...ek_nowosc.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:45   #935
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Paloma, ale ona od 5 sierpnia się nie logowała już - miała jakies problemy z laptopem.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Pięknie przedstawione jesienne Diorki dwa
http://www.makeupandbeautyblog.com/p...c-satin-taupe/
i
http://www.makeupandbeautyblog.com/p...s-and-purples/
mogłyby już pojawić się w sklepie, bo mnie rozniesie coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:12   #936
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

czy któraś z Was ma w swojej kolekcji Mystic Smokys i może opisać swoje spostrzeżenia?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:30   #937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma w swojej kolekcji Mystic Smokys i może opisać swoje spostrzeżenia?
Ja mam, ale powiem Ci, ze odkąd ja kupiłam ( marzec) to tylko raz się nią umalowałam.
Wg mnie trochę mniej kremowa od innych cieni Diora, ale można nia wyczarować fajnego smoka. Najciężej mi sie cieniuje ten najciemniejszy kolorek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 12:33   #938
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam, ale powiem Ci, ze odkąd ja kupiłam ( marzec) to tylko raz się nią umalowałam.
Wg mnie trochę mniej kremowa od innych cieni Diora, ale można nia wyczarować fajnego smoka. Najciężej mi sie cieniuje ten najciemniejszy kolorek.
W tej paletce zauroczył mnie ten ciemny fiolet, jest piękny, najmniej podobają mi się te jasne. Ze zdjęć podoba mi się Misty Mauve i zastanawiam się, co będzie lepsze - Smokys, czy Mauve (w Mauve te jasne też jakoś mnie nie przekonują)
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:45   #939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
W tej paletce zauroczył mnie ten ciemny fiolet, jest piękny, najmniej podobają mi się te jasne. Ze zdjęć podoba mi się Misty Mauve i zastanawiam się, co będzie lepsze - Smokys, czy Mauve (w Mauve te jasne też jakoś mnie nie przekonują)
Stawiałabym na Mauve- ale musisz sprawdzić sama, jak będzie dostępna paletka u nas.
Zresztą parę postów wyżej wstawiłam link do dość dokłądnych zdjęć Mauve i swatcha. Mnie one bardzo przekonują.
A co do tego ciemnego fioletu w Smokach - t on wygląda jak czarny na oku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-10 o 12:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:47   #940
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Stawiałabym na Mauve- ale musisz sprawdzić sama, jak będzie dostępna paletka u nas.
Dokładnie, zobaczę, jak będzie wszystko prezentowało się na żywo. Dziękuję za opinię o Smokys

Mimo wszystko wydaje mi się, że Smokys (jak sama nazwa mówi) są bardziej wieczorowe, a ja wolę dzienne makijaże, więc koniec końców padnie na Mauve (powoli przekonuję się do fioletów)
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:58   #941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Dokładnie, zobaczę, jak będzie wszystko prezentowało się na żywo. Dziękuję za opinię o Smokys

Mimo wszystko wydaje mi się, że Smokys (jak sama nazwa mówi) są bardziej wieczorowe, a ja wolę dzienne makijaże, więc koniec końców padnie na Mauve (powoli przekonuję się do fioletów)
Fiolety Diora potrafią być naprawde cudne A Mauve wg mnie na dzień jest w sam raz. Ja mimo, że widziałam ta paletke tylko na zdjęciach, to wiem, ze na 100% ja kupię bez macania nawet To moja najbardziej ulubiona kolorystyka takie fiolety zgaszone i ciemne.
A Smoki - fakt, bardziej wersja wieczorowa, aczkolwiek delikatnie też się da nimi umalować (bez tego fioletu na pewno).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 13:01   #942
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

paletki obie dla mnie błeeeeeee jak już to podoba mi się tylko ten matowy brąz w misty mauve, a w tej drugiej fajnie ten liner ciemnofioletowy wygląda
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:07   #943
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fiolety Diora potrafią być naprawde cudne A Mauve wg mnie na dzień jest w sam raz. Ja mimo, że widziałam ta paletke tylko na zdjęciach, to wiem, ze na 100% ja kupię bez macania nawet To moja najbardziej ulubiona kolorystyka takie fiolety zgaszone i ciemne.
A Smoki - fakt, bardziej wersja wieczorowa, aczkolwiek delikatnie też się da nimi umalować (bez tego fioletu na pewno).
Fajnie, że one właśnie takie przygaszone są, jeden z Misty Mauve przypomina mi Satin Taupe z MACa, piękny kolorek, taki nietypowy
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:11   #944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Fajnie, że one właśnie takie przygaszone są, jeden z Misty Mauve przypomina mi Satin Taupe z MACa, piękny kolorek, taki nietypowy
No własnie gdzie nie wejde na forum to chwalą Satin Taupe MAC-a musze się w końcu kiedyś na niego skusić, skoro taki rozreklamowany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:15   #945
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie gdzie nie wejde na forum to chwalą Satin Taupe MAC-a musze się w końcu kiedyś na niego skusić, skoro taki rozreklamowany
To chyba jeden z najbardziej osławionych kolorów, mam wrażenie, że pasuje do każdego typu urody.

Ja powoli kompletuję 4kę MACową, jakiś czas temu z fioletów zakupiłam Trax i to właśnie przez niego zaczęłam gustować w fioletach
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:23   #946
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
To chyba jeden z najbardziej osławionych kolorów, mam wrażenie, że pasuje do każdego typu urody.

Ja powoli kompletuję 4kę MACową, jakiś czas temu z fioletów zakupiłam Trax i to właśnie przez niego zaczęłam gustować w fioletach
A Kochana, mogłabyś mi jeszcze polecić jakieś równie osławione kolorki MAC-a, jak Satin Taupe?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:49   #947
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Kochana, mogłabyś mi jeszcze polecić jakieś równie osławione kolorki MAC-a, jak Satin Taupe?
Przygodę z MACiem zaczęłam dość niedawno, ale z tych, które mnie się podobają: Shale (troszkę podobny do Satin Taupe, ciemniejszy, jakby bardziej fioletowy), Copperplate (chcę nabyć, ale ostatnio zabrakło wkładów do paletki, dość specyficzny kolor, ciężki do opisania, jakby szary z fioletowo-brązowymi tonami), Smut (brązowo-szary, fajny do smoky eyes), Malt (dobry do delikatnego make-upu, różowawy brąz), Paradisco (letni kolor, fajny do łączenia z brązami), bardzo sławny jest Club (nałożony w większej ilości wygląda jak zielonym im bardziej rozblendujesz, będzie wyglądał jak brąz, czyli jeden cień, a potrafi wyglądać jak dwa na powiece), Coquette (bardzo fajny do naturalnego makijażu), Kid (delikatny kolorek), Plumage (ciemny granatowo-zielony matowy kolor), Sketch (brązowo-fioletowo-bordowy)

http://www.flickriver.com/photos/arc...i/tags/makeup/ tu troszkę swatchy, najlepiej poprzeglądaj stronę MACa, następnie szukaj swatchy, zrób listę i obejrzyj live, bo niektóre kolory tracą lub zyskują w kontakcie ze skórą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

z tego, co kojarzę, tutaj są bardzo fajne swatche, ale trzeba troszkę pogrzebać http://mupnorth.blogspot.com/2010/04...and-black.html
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:52   #948
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Przygodę z MACiem zaczęłam dość niedawno, ale z tych, które mnie się podobają: Shale (troszkę podobny do Satin Taupe, ciemniejszy, jakby bardziej fioletowy), Copperplate (chcę nabyć, ale ostatnio zabrakło wkładów do paletki, dość specyficzny kolor, ciężki do opisania, jakby szary z fioletowo-brązowymi tonami), Smut (brązowo-szary, fajny do smoky eyes), Malt (dobry do delikatnego make-upu, różowawy brąz), Paradisco (letni kolor, fajny do łączenia z brązami), bardzo sławny jest Club (nałożony w większej ilości wygląda jak zielonym im bardziej rozblendujesz, będzie wyglądał jak brąz, czyli jeden cień, a potrafi wyglądać jak dwa na powiece), Coquette (bardzo fajny do naturalnego makijażu), Kid (delikatny kolorek), Plumage (ciemny granatowo-zielony matowy kolor), Sketch (brązowo-fioletowo-bordowy)

http://www.flickriver.com/photos/arc...i/tags/makeup/ tu troszkę swatchy, najlepiej poprzeglądaj stronę MACa, następnie szukaj swatchy, zrób listę i obejrzyj live, bo niektóre kolory tracą lub zyskują w kontakcie ze skórą

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

z tego, co kojarzę, tutaj są bardzo fajne swatche, ale trzeba troszkę pogrzebać http://mupnorth.blogspot.com/2010/04...and-black.html
No nie masz pojecia, jak Ci dziękuję
Wszystko podane przez Ciebie kolorki powinny na moich oczach się znośnie prezentować. Będe kiedyś musiała jechac do Wro skompletować chociaż 4 maczki prasowane
Ja też niedawno zaczęłam w sumie przygodę z MAC-em, ale nie od tej strony, co trzeba (od pigmentów) i dlatego mój zapał nieco zdechł
Za to pędzelki mają cudne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:03   #949
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma w swojej kolekcji Mystic Smokys i może opisać swoje spostrzeżenia?
ja mogę opisać: paletka wybitnie wieczorowa, cudna do ciepłych piwnych oczu. przy zimnej tęczówce może wyglądać smutno.
środkowy - jasny mocno perłowy róż, jako rozjaśniająca baza, jasne złoto super do kącików oczu, takie lekko brokatowe - bardzo fajne są te jasne cienie. szary jest super udany do piwnych oczu mimo że mocno perłowy. ciemny brąz jest baardzo ciemny matowy, fiolet jest rzeczywiście czarny i z fioletem ma niewiele wspólnego, ale jak się podrasuje amethystem chanela , to myślę że będzie gites.

ogólnie bardzo polecam tą paletkę do ciepłych piwnych oczu. aktualnie to moja ulubiona, po night dust. ale do wieczorowego makijażu. na dzień to można by więcej tej jasnej perły walnąć i tylko zaakcentować kąciki oczu i dolną powiekę, więc w sumie też się nadadzą. efekt cieni jest naprawdę powalający, żałuję, że nie miałam ich na własnym ślubie, nadają się do takiego makijażu.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 14:11   #950
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nie masz pojecia, jak Ci dziękuję
Wszystko podane przez Ciebie kolorki powinny na moich oczach się znośnie prezentować. Będe kiedyś musiała jechac do Wro skompletować chociaż 4 maczki prasowane
Ja też niedawno zaczęłam w sumie przygodę z MAC-em, ale nie od tej strony, co trzeba (od pigmentów) i dlatego mój zapał nieco zdechł
Za to pędzelki mają cudne
Proszę bardzo myślę, że małą paletkę naprawdę warto mieć, wiele jest kolorów, które między sobą różnią się bardzo subtelnie, więc niekoniecznie trzeba się porywać od razu na wieeelką paletę.

co do pigmentów, to ja bym chyba nie potrafiła się obsłużyć, bałabym się osypywania i wpadania do oczu.

swoją przygodę zaczęłam od kupna szminki, to, co pozytywnie mnie zaskoczyło, to to, że wszystkie szminki, które ekspedientka zaproponowała zostały wcześniej zdezynfekowane na moich oczach

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja mogę opisać: paletka wybitnie wieczorowa, cudna do ciepłych piwnych oczu. przy zimnej tęczówce może wyglądać smutno.
środkowy - jasny mocno perłowy róż, jako rozjaśniająca baza, jasne złoto super do kącików oczu, takie lekko brokatowe - bardzo fajne są te jasne cienie. szary jest super udany do piwnych oczu mimo że mocno perłowy. ciemny brąz jest baardzo ciemny matowy, fiolet jest rzeczywiście czarny i z fioletem ma niewiele wspólnego, ale jak się podrasuje amethystem chanela , to myślę że będzie gites.

ogólnie bardzo polecam tą paletkę do ciepłych piwnych oczu. aktualnie to moja ulubiona, po night dust. ale do wieczorowego makijażu. na dzień to można by więcej tej jasnej perły walnąć i tylko zaakcentować kąciki oczu i dolną powiekę, więc w sumie też się nadadzą. efekt cieni jest naprawdę powalający, żałuję, że nie miałam ich na własnym ślubie, nadają się do takiego makijażu.
dziękuję za opinię
ja mam zielono-niebieskie oczy z taką złoto-żółtą obwódką wokół źrenicy, trochę obawiam się, że właśnie Mistyc Smokys pasują bardziej do piwnych/brązowych/zielonych oczu.
generalnie jestem z tych, które lepiej wyglądają w makijażu typu no make-up, bądź w bardziej stonowanych kolorach (chociaż ostatnio twierdziłam, że fiolety nie są dla mnie, ale wystarczy wstrzelić się w odpowiedni odcień )
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:14   #951
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziewczyny a ja ogladalam te nowe cienie boskie sa po prostu,choc nie wiem czy do moich niebiekich oczu pasuja...Nie moglam ich jednak kupic,bo kupilam juz perfumy i musialam przystopowac a w Ici Paris Xl za 2 kolorowki 25% znizki a ja glupia nie wzielam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:34   #952
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
W tej paletce zauroczył mnie ten ciemny fiolet, jest piękny, najmniej podobają mi się te jasne. Ze zdjęć podoba mi się Misty Mauve i zastanawiam się, co będzie lepsze - Smokys, czy Mauve (w Mauve te jasne też jakoś mnie nie przekonują)
Mam obie paletki. Zdjęcia Misty Mauve wklejałam już jakiś czas temu w wątku

Misty Mauve ma przygaszone kolory i jeden matowy brąz trudny do jednoznacznego okreslenia - jak dla mnie ciut zgaszony fioletem - baaaardzo ładny. Paletka zdecydowanie godna polecenia - do makijażu dziennego ideał. Na wieczór połączyłam misty z fioletem ze smoky, choć można i samą misty wyczarować bardziej podkreslone oko

Misty Smokys nasycone i wyraziste kolory w porównaniu do paletki MM. Do malowania smoka w kolorach innych niż grafit i czerń, ładne przydymione oko mozna wyczarować. Uwielbiam fiolet, brąz i zieleń z tej palety
ps. Używałam tez na dzień paletki

jasne kolory moim zdaniem ładniejsze w misty, no i moje odczucie - misty ładniej sie naklada i cieniuje - ale to może moje subiektywne odczucie?
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:43   #953
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
W tej paletce zauroczył mnie ten ciemny fiolet, jest piękny, najmniej podobają mi się te jasne. Ze zdjęć podoba mi się Misty Mauve i zastanawiam się, co będzie lepsze - Smokys, czy Mauve (w Mauve te jasne też jakoś mnie nie przekonują)
zobacz jedynke diora bardzo podobna do tego najciemniejszego z paletki, jutro podam Ci nr, mój chyba pójdzie na targowisko bo przerzucam sie na MAC więc jeśli byś chciała to po niedzieli możemy pogadać

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Fajnie, że one właśnie takie przygaszone są, jeden z Misty Mauve przypomina mi Satin Taupe z MACa, piękny kolorek, taki nietypowy
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie gdzie nie wejde na forum to chwalą Satin Taupe MAC-a musze się w końcu kiedyś na niego skusić, skoro taki rozreklamowany
Corii Satin Taupe jest przepiękny:lo ve:, ja juz nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
To chyba jeden z najbardziej osławionych kolorów, mam wrażenie, że pasuje do każdego typu urody.

Ja powoli kompletuję 4kę MACową, jakiś czas temu z fioletów zakupiłam Trax i to właśnie przez niego zaczęłam gustować w fioletach
ja ma 4ke i własnie na papierze kompletuję 15 pod koniec miesiąca ruszam na łowy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:45   #954
zonk992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dior

Co sądzicie o cieniach z firmy Dior. Jakie najlepiej kolory dobrać do brązowych oczu?
zonk992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:50   #955
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Dior

Warto najpierw poszukać. Jest już taki wątek!
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:07   #956
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
zobacz jedynke diora bardzo podobna do tego najciemniejszego z paletki, jutro podam Ci nr, mój chyba pójdzie na targowisko bo przerzucam sie na MAC więc jeśli byś chciała to po niedzieli możemy pogadać





Corii Satin Taupe jest przepiękny:lo ve:, ja juz nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.



ja ma 4ke i własnie na papierze kompletuję 15 pod koniec miesiąca ruszam na łowy
tak, tak, wiem, że jest jedynka diora zbliżona do tego kolorku z piątki (bodajże ultraviolet), ale jak sobie przeliczyłam, że cena jedynki to połowa ceny piątek, to stwierdziłam, że jednak niet ale dziękuję za info
hehe, ja to zawsze jak trafiam do MACa, to nie mogę się zdecydować, co wziąć, ale TŻ zawsze studzi mój zapał...

kamelya, dziękuję serdecznie za opinię przekonałyście mnie do Misty Mauve, także czekam aż zagości w sklepach, co by troszkę pomacać
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:23   #957
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość


dziękuję za opinię
ja mam zielono-niebieskie oczy z taką złoto-żółtą obwódką wokół źrenicy, trochę obawiam się, że właśnie Mistyc Smokys pasują bardziej do piwnych/brązowych/zielonych oczu.
generalnie jestem z tych, które lepiej wyglądają w makijażu typu no make-up, bądź w bardziej stonowanych kolorach (chociaż ostatnio twierdziłam, że fiolety nie są dla mnie, ale wystarczy wstrzelić się w odpowiedni odcień )
ja mam podobny kolor oczu - szaro-niebieskie z zółtą obwódką i ja lubię Mystic Smokys, ale ja dobrze się czuję w ciemnym makijażu
jedyne do czego mogę się przyczepić to do konsystencji cieni - są mniej kremowe niż pozostałe piątki i trochę mi to przeszkadza
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:24   #958
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Dior

sa po prostu świetne zmysłowe jak również bardzo naturalne
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:49   #959
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam podobny kolor oczu - szaro-niebieskie z zółtą obwódką i ja lubię Mystic Smokys, ale ja dobrze się czuję w ciemnym makijażu
jedyne do czego mogę się przyczepić to do konsystencji cieni - są mniej kremowe niż pozostałe piątki i trochę mi to przeszkadza
pamiętam Twoje oczka koniecznie zmaluj jakiś makijaż z Mystic Smokys
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:15   #960
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja się tak nastawiałam na Misty Mauve a teraz widzę, że nie do końca mnie przekonują, no nic poczekam aż zobaczę je na żywo
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.