Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 18:25   #2581
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Za to ja elegancko się nie ubieram, wolę odrobinę dziwności i krnąbrności w stroju Lubię ubierać się cała na czarno (czarna spódnica - w spodniach w ogóle nie chodzę, tylko w spódnicach i sukienkach, bluzka - najcześciej bokserka, czarny sweter, czarne rajstopy i czarne glany ) i tak ubieram się bardzo często. Czerń to mój ulubiony kolor i prawie zawsze coś z niej na sobie mam Klasykę lubię, dlatego mam sporą kolekcję bokserek (białych, czarnych i beżowych), które pasują do wszystkiego
A jakie kremy i balsamy testowałaś? Czemu Ci nie podpasowały? Zapachy z Avonu też mi się podobają, miałam kiedyś Perceive i byłam zadowolona Męskie zapachy są bardzo ładne, mój TŻ używa od 3 lat U by Ungaro, kocham ten zapach na nim Do tego jeszcze inne, ale U by Ungaro jest wyjątkowy. Jak już przetestujesz nowe perfumy, to daj mi znać, jak Ci się podobają
Chodzi Ci o żele Senses? Wiadomo, że nie nawilżają, w końcu to tylko żel, ma myć Ja nigdy od żelu nie wymagałam nawilżania, od tego jest balsam lub emulsja natłuszczająca, której czasem używam w kąpieli.
No ja elegancja mega to tez nie powalam:P jakies jeansy, rurki, leginy, do tego obcasy, bluzka, sweterek i juz:P
O jednak jedno w ubiorze nas łaczy...uwielbiam czarne ciuchy!! Mama i Tz mowia,ze mam ich wiekszosci i zdecydowanie za duzo,ale ja tak nie sadze mam tez inne kolory ubran-glownie zielenie, zolte, brazy, niebieskie, szare. ale czarny to czarny
No i jeszcze jedno...masa boxerek...jednokolorowe, uniwersalne
Tak chodziło mi o zele Senses. Ale one raczej pozostawiaja uczucie suchej skory... ale nie sa i tak zle
Oczywiscie napisze jak nowe zapachy sie sprawuja Pozniej lub jutro napisze o balsamach i kremach,bo wlasnie lece odebrac paczke z avonu:P


Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Żel Bebeauty jest całkiem fajny chociaż pupy nie urywa Służy mi do demakijażu, ale tylko twarzy (oczy zmywam aktualnie dwufazowym z Ziaji). Po nim myję twarz żelem z Perfecty z mikrogranulkami (robię to zawsze, więc nie mam zbytnio porównania czystości po samym żelu micelarnym.

Krem do rąk Nivea jest dla mnie dobry, jeśli chcę posmarować dłonie w ciągu dnia, ponieważ szybko się wchłania, a ja nie toleruję jakiejkolwiek lepkości na dłoniach. Nie nawilża jakoś spektakularnie, dlatego na noc (nie zawsze) smaruję ręce Isaną z mocznikiem i nakładam bawełniane rękawiczki.

Balsam Spotlight taki jak większość balsamów linii zapachowych ma wątpliwe właściwości pielęgnacyjne, ale intensywnie pachnie i ma malutkie srebrne drobinki, które nie są nachalne (nie ma efektu bombki choinkowej), widoczne dopiero w słońcu, ale naprawdę bardzo delikatne.
dziekuje za odpowiedz
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 18:41   #2582
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
nadi111, bardzo przyjemny zbiór
Na pierwszym zdjęciu jest maseczka z Planet Spa? Jak oceniasz jej działanie?
Jak Ci się podoba szampon Isany witaminowy? A odżywka wygładzająca? Mam szampon wygładzający i jest dobry, z odżywką pielęgnującą włosy się ładnie układają i są miękkie
Lubisz żele pod prysznic Senses z Avonu? Jak pachnie ten Mystique?
Możesz porównać mi pomadkę Tisane z balsamem w słoiczku?
Tak to maseczka Planet Spa śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką. Jest całkiem fajna ładnie nawilża, skóra jest po niej delikatna, tyle że nie stosuję jej regularnie, raczej doraźnie, kiedy czuję że moja skóra potrzebuje czegoś więcej niż kremu.

Szamponu witaminowego z Isany użyłam dopiero raz, ale jestem zaskoczona, bo ładnie oczyścił moje przetłuszczające się włosy, nie były one splątane, ani obciążone. Więcej od szamponu nie wymagam. kupiłam go za 1 zł na próbę i nie żałuję. A jeśli chodzi o odżywkę z babassem to bardzo lubię, to moje drugie opakowanie włosy są delikatne, wygładzone i co dla mnie bardzo ważne nie obciążone.

O niee nie każ mi opisywać zapachu żeli z Avonu, one są takie niedookreślone Taki trochę cięższy, skórzany z lekką nutką słodkości. Jeśli chodzi o żele senses to miałam takie jak na fotce, przy wyborze żelu kieruję się głównie zapachem, bo czy nawilża, czy co gorsza wysusza nie jest dane mi sprawdzić, bo zawsze smaruję się balsamem.

A Tisane -mój KWC - hmmm lepszy jest chyba w słoiczku, ale w zasadzie to pełnią u mnie 2 różne funkcje, tego w słoiczku używam na noc, wtedy mogę nałożyć grubą warstwę na usta, sztyft jest twardszy i trudniej jest nałożyć nim grubszą warstwę, ale w ciągu dnia wygodniej jest użyć sztyftu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16140.jpg (75,4 KB, 82 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 18:52   #2583
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
No ja elegancja mega to tez nie powalam:P jakies jeansy, rurki, leginy, do tego obcasy, bluzka, sweterek i juz:P
O jednak jedno w ubiorze nas łaczy...uwielbiam czarne ciuchy!! Mama i Tz mowia,ze mam ich wiekszosci i zdecydowanie za duzo,ale ja tak nie sadze mam tez inne kolory ubran-glownie zielenie, zolte, brazy, niebieskie, szare. ale czarny to czarny
No i jeszcze jedno...masa boxerek...jednokolorowe, uniwersalne
Tak chodziło mi o zele Senses. Ale one raczej pozostawiaja uczucie suchej skory... ale nie sa i tak zle
Oczywiscie napisze jak nowe zapachy sie sprawuja Pozniej lub jutro napisze o balsamach i kremach,bo wlasnie lece odebrac paczke z avonu:P
Ale klasycznie jest Ja nie noszę obcasów, z kilku powodów - jestem wysoka (178 cm wzrostu ), a mój TŻ niższy ode mnie o 5 cm, ale to nie jest główny powód. Mam chory kręgosłup i nie mogę chodzić na obcasach, bo to go nadwyręża i mnie samą zaczyna boleć, choć kiedyś, jakieś 4 lata temu chodziłam prawie cały czas, tak je lubiłam
Bokserki są super, bardzo uniwersalne i idealnie się wpasowujące do całego stroju Do tego są długie, co lubię, bo jestem wysoka i często bluzki są na mnie po prostu za krótkie Też z tego powodu od 4 lat nie miałam na sobie spodni innych niż dresowe do spania. Większość spodni mi się przy kostkach kończyła. Więc się wkurzyłam i zaczęłam chodzić tylko w sukienkach i spódnicach Poza tym jest mi wygodniej, lepiej i ładniej
A kosmetyków z serii Skin So Soft używałaś? Tam też jest żel i może on by tak nie wysuszał?
Zamówiłaś coś dla siebie oprócz perfum?

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Tak to maseczka Planet Spa śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką. Jest całkiem fajna ładnie nawilża, skóra jest po niej delikatna, tyle że nie stosuję jej regularnie, raczej doraźnie, kiedy czuję że moja skóra potrzebuje czegoś więcej niż kremu.

Szamponu witaminowego z Isany użyłam dopiero raz, ale jestem zaskoczona, bo ładnie oczyścił moje przetłuszczające się włosy, nie były one splątane, ani obciążone. Więcej od szamponu nie wymagam. kupiłam go za 1 zł na próbę i nie żałuję. A jeśli chodzi o odżywkę z babassem to bardzo lubię, to moje drugie opakowanie włosy są delikatne, wygładzone i co dla mnie bardzo ważne nie obciążone.

O niee nie każ mi opisywać zapachu żeli z Avonu, one są takie niedookreślone Taki trochę cięższy, skórzany z lekką nutką słodkości. Jeśli chodzi o żele senses to miałam takie jak na fotce, przy wyborze żelu kieruję się głównie zapachem, bo czy nawilża, czy co gorsza wysusza nie jest dane mi sprawdzić, bo zawsze smaruję się balsamem.

A Tisane -mój KWC - hmmm lepszy jest chyba w słoiczku, ale w zasadzie to pełnią u mnie 2 różne funkcje, tego w słoiczku używam na noc, wtedy mogę nałożyć grubą warstwę na usta, sztyft jest twardszy i trudniej jest nałożyć nim grubszą warstwę, ale w ciągu dnia wygodniej jest użyć sztyftu
Na odżywkę się skuszę, mam pielęgnującą i bardzo miło się jej używa
Właściwości pielęgnująco-ochronne sztyf ma takie same jak ten w słoiczku? Czy jest inny?
Aaaale masz zbiór żeli... Teraz będziesz musiała się wysilić, bo o kilka zapachów zapytam Interesuje mnie Aloha, Magical (chyba tak się nazywa, nie widać dokładnie, a ja nie pamiętam) i te dwa małe Ja też wybieram produkty do mycia ciała pod względem zapachu, konsystencji i ceny I tego czy nie podrażnia, bo czasem mnie od niektórych szczypie. Swędzenie mam po zwykłej wodzie nawet, więc tym się nie przejmuję. Od natłuszczania podczas kąpieli mam emulsję natłuszczającą Oillan i raz w tygodniu tak się maczam w niej. No i balsamu nic nie zastąpi, nawet najlepszy żel.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-10-20 o 18:55
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 19:00   #2584
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na odżywkę się skuszę, mam pielęgnującą i bardzo miło się jej używa
Właściwości pielęgnująco-ochronne sztyf ma takie same jak ten w słoiczku? Czy jest inny?
Aaaale masz zbiór żeli... Teraz będziesz musiała się wysilić, bo o kilka zapachów zapytam Interesuje mnie Aloha, Magical (chyba tak się nazywa, nie widać dokładnie, a ja nie pamiętam) i te dwa małe
Tych żeli już nie mam, bo jestem na odwyku i już są zużyte A po prostu nie pamiętam już poszczególnych zapachów, tym bardziej że jeszcze nie tak dawno miałam ich 20 to mam do tego prawo
Co do Tisane to właściwości pielęgnacyjne podobne, może z lekką przewagą słoiczka, tyle że używam ich na dwa różne sposoby więc trudno mi powiedzieć.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 19:06   #2585
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Tych żeli już nie mam, bo jestem na odwyku i już są zużyte A po prostu nie pamiętam już poszczególnych zapachów, tym bardziej że jeszcze nie tak dawno miałam ich 20 to mam do tego prawo
Co do Tisane to właściwości pielęgnacyjne podobne, może z lekką przewagą słoiczka, tyle że używam ich na dwa różne sposoby więc trudno mi powiedzieć.
20 żeli? Nieźle, naprawdę Cię podziwiam, że zużyłaś je
Jak ja miałam więcej niż 2, to było szaleństwo. Za to teraz mam 15 mydełek z Tuli i Lawendowej Farmy, które też czeka zużywanie...
A jak z topliwością tej pomadki?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 20:12   #2586
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
20 żeli? Nieźle, naprawdę Cię podziwiam, że zużyłaś je
Jak ja miałam więcej niż 2, to było szaleństwo. Za to teraz mam 15 mydełek z Tuli i Lawendowej Farmy, które też czeka zużywanie...
A jak z topliwością tej pomadki?
20 to jeszcze nie tak dużo, na wątku o żelach są o wiele lepsze agentki
A jeśli chodzi o topliwość, to po dotknięciu do ust ta pierwsza warstewka rozpuszcza się i nakłada na usta, ale dalej sztyft jest twardy i większej ilości nie da rady nałożyć. Latem w torebce nie nosiłam, ale obawiam się, że mógłby się topić
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 20:13   #2587
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dawno nie wrzucałam swoich zbiorów. Moja skromna kolekcja:
1. twarz - pielęgnacja
2. twarz- oczyszczanie
3. włosy
4. ciało -żele
5. ciało - peelingi i higiena intymna
6. ciało - pielęgnacja
7. ciało - musy i masła
8. dłonie i stopy
9. antyperspiranty i dezodoranty
10. paznokcie
Ja jestem ciekawa kremu na przebarwienia z Pharmacerisu, zestawu Awokado z Bielendy, deo z Nivea (jak u niego z zapachem), odżywki z Essence i Eveline, kremu do rak z Nivea, mleczka do ciała Kozie mleko (łagodny zapach?).
Dziękuję
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 20:38   #2588
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa kremu na przebarwienia z Pharmacerisu, zestawu Awokado z Bielendy, deo z Nivea (jak u niego z zapachem), odżywki z Essence i Eveline, kremu do rak z Nivea, mleczka do ciała Kozie mleko (łagodny zapach?).
Dziękuję
Krem na przebarwienia z Pharmaceris u mnie się niestety nie sprawdził, wprawdzie jeszcze używam, ale w ogóle moich przebarwień nie zredukował. Dodam, że mam przebarwienia hormonalne, czyli te trudne do zlikwidowania, może w przypadku potrądzikowych lepiej się sprawdza Używałam go od zeszłej jesieni do wiosny, zrobiłam przerwę latem i znów do niego wróciłam, ale chyba dalsze używanie go nie ma sensu w moim przypadku. Mam zamiar kupić sobie Neostratę

Kulka z Nivea jest o zapachu trawy cytrynowej, bardzo ładny świeżutki zapach ( jest to ładna świeżość, nie w stylu odświeżacza do toalet).

Odżywka z Essence nic z moimi paznokciami nie zrobiła, natomiast Eveline to mój kolejny KWC. Wcześniej miałam wesję SOS dla kruchych i łamliwych paznokci, teraz mam Paznokcie twarde i lśniące jak diament. Zawsze miałam długie i mocne paznokcie, ale jakieś 2 lata temu zaczęły mi się strasznie łamać i przede wszystkim rozdwajać. Wypróbowałam wiele produktów, ale dopiero Eveline uratowało moje paznokcie i znowu są długie

Mleczko Ziaja Kozie mleko (znów mój KWC) ma taki bardzo kremowy zapach. Czy łagodny? Hmmm na pewno nie neutralny, ten krem jest wyczuwalny, nie wiem jak długo, bo używam go wieczorem i za bardzo nie zwróciłam na to uwagi.

A kompresu i maseczki Bielendy jeszcze nie używałam
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:22   #2589
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Nadi - dołączę do pochwał dla Twojego zbioru i zapytam o krem Herbika (nie zapycha?), serię Nuno i Dax do cery trądzikowej - jesteś z nich zadowolona?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:01   #2590
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Nadi - dołączę do pochwał dla Twojego zbioru i zapytam o krem Herbika (nie zapycha?), serię Nuno i Dax do cery trądzikowej - jesteś z nich zadowolona?
Dziękuję
Jeśli chodzi o krem Herbika Plant to jestem mile zaskoczona Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, którą łatwo zapchać, a to jest krem tłusty. Ze względu na tę tłustość kupiłam go zimową porą, żeby nakładać go podczas niskich temperatur. Solo jest fajny, ale dla mnie ze względu na tę tłustość nie nadaje się pod makijaż. Teraz używam go czasem na noc, na zmianę z moją ulubioną calmą

Z Ziaji do cery trądzikowej mam Tin Tin Toniku używam od dawna, na zmianę z ogórkowym z Ziaji (w zależności od tego czego moja skóra potrzebuje). Świetnie koi skórę i odświeża, a co dalej to nie wiem, bo jeszcze na wilgotna skórę nakładam krem. Żel kupiłam przez przypadek (chciałam tonik, ale w pośpiechu pomyliłam butelki, jakież zdziwienie w domu, gdy po przechyleniu butelki nic nie leci na wacik) i nie żałuje. Używam go tylko rano. Żel słabo się pieni, ale to dlatego, ze nie zawiera SLS, dobrze oczyszcza, matuje skórę, nie powoduje uczucia ściągniecia, jest łagodny i wydajny.

Z Perfecty mam Antybakteryjny żel do mycia twarzy z mikrogranulkami. Nie wiem które to jest opakowanie, ale używam go od kilku lat. Używam go wieczorem po demakijażu, nie wyobrażam sobie umycia twarzy np. samym micelem. Mikrogranulki żelu dokładnie oczyszczają skórę i mam pewność, że nic tam już nie pozostało, wygłądza skórę, usuwa suche skórki. Dla mnie jest to oczyszczanie idealne i napewno nie jest to moje ostatnie opakowanie ( zresztą na fotkach wydać już zapas).
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 11:11   #2591
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
20 to jeszcze nie tak dużo, na wątku o żelach są o wiele lepsze agentki
A jeśli chodzi o topliwość, to po dotknięciu do ust ta pierwsza warstewka rozpuszcza się i nakłada na usta, ale dalej sztyft jest twardy i większej ilości nie da rady nałożyć. Latem w torebce nie nosiłam, ale obawiam się, że mógłby się topić
Jak już zużyję moje balsamy , to kupię go i sama zobaczę. Po raz drugi, bo pierwsze podejście było niemiłe, a że jestem naukowcem i muszę jeszcze raz coś zrobić, się całkiem przekonać i wiedzieć, to kupię i będzie kolejna próba
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:33   #2592
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Nadi - bardzo dziękuję za odpowiedzi Faktycznie pomyliłam się z tą Ziają - oczywiście chodziło mi o serię tintin, bo już od dawna waham się czy ją wypróbować. Żelu Perfecty też jeszcze nie miałam - aktualnie stosuję podobny Lirene Under Twenty 2w1. Może potem kupię ten z Daxa.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:37   #2593
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:

1.kremy do twarzy i pod oczy,
2. zapasy kremów,
3.pozostałe specyfiki,
4.żele d/mycia twarzy,
5.demakijaż,
6.peelingi i masła d.ciała
7.balsamy,
8.żele p.prysznic
9.maseczki
10.szampony i odżywki d. włosów
11.kremy do rąk
12. stopy
13.opalanie
14.higiena i pozostałe kosm.
15.mgiełki do ciała,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosm..jpg (54,0 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02198.jpg (66,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02201.jpg (74,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02202.jpg (74,6 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02204.jpg (111,2 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02205.jpg (67,4 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02207.jpg (71,2 KB, 158 załadowań)
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:41   #2594
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:

1.kremy do twarzy i pod oczy,
2. zapasy kremów,
3.pozostałe specyfiki,
4.żele d/mycia twarzy,
5.demakijaż,
6.peelingi i masła d.ciała
7.balsamy,
8.żele p.prysznic
9.maseczki
10.szampony i odżywki d. włosów
11.kremy do rąk
12. stopy
13.opalanie
14.higiena i pozostałe kosm.
15.mgiełki do ciała,
Ciekawa jestem - dwufazowca Bielendy, specyfiku do twarzy z YR, daktylowej Bielendy.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:47   #2595
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:

1.kremy do twarzy i pod oczy,
2. zapasy kremów,
3.pozostałe specyfiki,
4.żele d/mycia twarzy,
5.demakijaż,
6.peelingi i masła d.ciała
7.balsamy,
8.żele p.prysznic
9.maseczki
10.szampony i odżywki d. włosów
11.kremy do rąk
12. stopy
13.opalanie
14.higiena i pozostałe kosm.
15.mgiełki do ciała,
Podoba mi się Twój zbiór I zapytam o kilka rzeczy
Co to jest za tubka na końcu pierwszego zdjęcia, z Planter Spa?
Jak pachnie krem do twarzy i żel pod oczy Naturals? Dobrze nawilżają? Robią coś pozytywnego ze skórą ogólnie? Jaką mają konsystencję?
Jakie masz wrażenia dotyczące tych dwóch serum Planet Spa?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:47   #2596
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

c.d...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02213.jpg (85,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02214.jpg (80,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02215.jpg (73,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02216.jpg (74,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02217.jpg (66,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02219.jpg (73,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02220.jpg (69,5 KB, 116 załadowań)

Edytowane przez gabipati
Czas edycji: 2011-10-21 o 16:57
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:18   #2597
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem - dwufazowca Bielendy, specyfiku do twarzy z YR, daktylowej Bielendy.
Dwufaza Bielendy jest super, dużo lepsza od dwufazy z ziaji , lepiej zmywa makijaż oczu nawet wododoporny tusz, nie szczypie w oczy i nie trzeba specjalnie trzeć powiek by zmyć makijaż, przez co i rzęsy nie wypadają.

co do żelu z YR - mam go zaledwie kilka dni ale już mogę powiedzieć o nim tyle że, zmywa lepiej niż np. żele z bebeauty, ma w sobie drobniutki piasek , który lepiej oczyszcza ale tym samym jest łagodny, polubimy się na pewno

natomiast olejek z Bielendy ma fajne właśniwości natłuszczające skórę nawet po peelingu , ale bardzo źle mi się go dozuje, wiecznie wylewa mi się da dużo na gąbkę.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twój zbiór I zapytam o kilka rzeczy
Co to jest za tubka na końcu pierwszego zdjęcia, z Planter Spa?
Jak pachnie krem do twarzy i żel pod oczy Naturals? Dobrze nawilżają? Robią coś pozytywnego ze skórą ogólnie? Jaką mają konsystencję?
Jakie masz wrażenia dotyczące tych dwóch serum Planet Spa?
dziękuje

ta tubka to kojący żel pod oczy z serii greckie morza, najbardziej udany kosmetyk z tej serii , mega wydajny, ale na wykończeniu już, można go używać pod oczy ale i na powieki bo jest lekki i wchłania się do matu błyskawicznie.

co do naturalsów z granatem -żel i krem są w zapasach więc nie testowane nawet nie otwierane ale peeling używam i go polecam - treściwy i dobrze ściera.

co do serum Planet Spa , stosuje tylko na noc bo niepodoba mi się efekt lepkości jaki pozostawiają na skórze , przez to nie nie jestem aż tak nimi zachwycona.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:46   #2598
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:

1.kremy do twarzy i pod oczy,
2. zapasy kremów,
3.pozostałe specyfiki,
4.żele d/mycia twarzy,
5.demakijaż,
6.peelingi i masła d.ciała
7.balsamy,
8.żele p.prysznic
9.maseczki
10.szampony i odżywki d. włosów
11.kremy do rąk
12. stopy
13.opalanie
14.higiena i pozostałe kosm.
15.mgiełki do ciała,
Cudny, wielki zbiór
Co ta za fajny balsam z eveline wanilia i kozie mleko, nie widziałam go jeszcze, używałaś już?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:13   #2599
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
dziękuje

ta tubka to kojący żel pod oczy z serii greckie morza, najbardziej udany kosmetyk z tej serii , mega wydajny, ale na wykończeniu już, można go używać pod oczy ale i na powieki bo jest lekki i wchłania się do matu błyskawicznie.

co do naturalsów z granatem -żel i krem są w zapasach więc nie testowane nawet nie otwierane ale peeling używam i go polecam - treściwy i dobrze ściera.

co do serum Planet Spa , stosuje tylko na noc bo niepodoba mi się efekt lepkości jaki pozostawiają na skórze , przez to nie nie jestem aż tak nimi zachwycona.
A żel nawilża porządnie? Nie podrażnia oczu? Ta seria w ogóle jest jeszcze w sprzedaży, bo nie wiem?
Jak już potestujesz, to podziel się wrażeniami, bo ciekawią mnie one, a póki co chcę krem Mleko i Miód kupić
A to jest jakie serum? Rozświetlające do twarzy? Co ono dokładnie ma robić w ogóle na dłuższą metę?

Widzę, że dołożyłaś jeszcze, to popytam o:
1. maseczki Planet Spa - która jest Twoją ulubioną i dlaczego? Może być coś o każdej z osobna powiedziała (jak działają, jak pachną i jak jest z ich użytkowaniem ogólnie)?
2. krem do rąk Silicone Glove i te dwa z serii Skin So Soft - jakie masz wrażenia z nimi związane? Nawilżają suche dłonie? Jak jest z uczuciem lepkości? Jak je oceniasz?
3. krem do stóp Foot Works nawilżający (w czerwonej tubce) - dobrze nawilża? Daje radę z suchymi piętami? Czy to taki krem do zdrowych stóp?
4. spray do włosów Naturals (różowy) - robi coś ciekawego z włosami? Jak pachnie?
5. jak używasz mgiełek do ciała? Który zapach najbardziej Ci się podoba?

Chyba lubisz Avon albo jesteś konsultantką, prawda?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 19:19   #2600
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Cudny, wielki zbiór
Co ta za fajny balsam z eveline wanilia i kozie mleko, nie widziałam go jeszcze, używałaś już?

dzięki

balsam oczywiście używam , miałam go zostawić na zimę ale nie mogłam sie powstrzymać i używam teraz.Po prostu go uwielbiam ze względu na zapach - kocham wanilię, i działanie, ma w sobie kilka cennych składników , dobrze nawilż, wchłania się elegancko ,dzięki pompce fajnie się dozuje, na pewno kupie inne zapachy.Kupiłam w Biedronce .

Edytowane przez gabipati
Czas edycji: 2011-10-21 o 19:21
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:36   #2601
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
dzięki

balsam oczywiście używam , miałam go zostawić na zimę ale nie mogłam sie powstrzymać i używam teraz.Po prostu go uwielbiam ze względu na zapach - kocham wanilię, i działanie, ma w sobie kilka cennych składników , dobrze nawilż, wchłania się elegancko ,dzięki pompce fajnie się dozuje, na pewno kupie inne zapachy.Kupiłam w Biedronce .
U mnie w biedronce go nie widziałam, ja go chcę Były inne zapachy?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:13   #2602
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A żel nawilża porządnie? Nie podrażnia oczu? Ta seria w ogóle jest jeszcze w sprzedaży, bo nie wiem?
Jak już potestujesz, to podziel się wrażeniami, bo ciekawią mnie one, a póki co chcę krem Mleko i Miód kupić
A to jest jakie serum? Rozświetlające do twarzy? Co ono dokładnie ma robić w ogóle na dłuższą metę?

Widzę, że dołożyłaś jeszcze, to popytam o:
1. maseczki Planet Spa - która jest Twoją ulubioną i dlaczego? Może być coś o każdej z osobna powiedziała (jak działają, jak pachną i jak jest z ich użytkowaniem ogólnie)?
2. krem do rąk Silicone Glove i te dwa z serii Skin So Soft - jakie masz wrażenia z nimi związane? Nawilżają suche dłonie? Jak jest z uczuciem lepkości? Jak je oceniasz?
3. krem do stóp Foot Works nawilżający (w czerwonej tubce) - dobrze nawilża? Daje radę z suchymi piętami? Czy to taki krem do zdrowych stóp?
4. spray do włosów Naturals (różowy) - robi coś ciekawego z włosami? Jak pachnie?
5. jak używasz mgiełek do ciała? Który zapach najbardziej Ci się podoba?

Chyba lubisz Avon albo jesteś konsultantką, prawda?
już odpowiadam

no niestety tej serii już nie ma w katalogu ale podejrzewam ,że z serii sa&ryż żel pod oczy będzie równie dobry, wiele osób go sobie chwali, ja nie próbowałam.

co do serii pielęgnacyjnej z naturalsa - dla mnie są niestety za słabe kremy do twarzy i maseczki , pozostałe ok.

serum rozświetlające mam juz drugą buteleczkę, używam na zmianę z olejami , mam po lecie kilka przebarwień, próbuje ujednolicić kolor i wygładzić, licze na to serum.

maseczki - moja ulubiona to tajska - oczyszcza i odświeża podobnie z morza martwego tyle że ta jest mocniejsza , bardzie wysusza mi skórę , obie pachną ładnie natomiast z białą herbatą i ta grecka ogólne mi nie podchodzi ze względu na alkohol, używam je jedynie na te partie gdzie są zaskórniki i radzą sobie ale zdecydowanie wolę 2 pierwsze .A truskawkowej to już w ogóle nie można nazwać maseczką - nie robi nic tylko pachnie.

kremy do rąk z serii SSS do moich ulubieńców nie należą dlatego ,że źle się wchłaniają, są za rzadkie, słabo nawilżają, bardziej polecam z planet spa te tropikalne , dużo lepiej nawilża, uratował mi przesuszoną skórę na dłoniach .

Foot Works kupiłam dość dawno, lepiej sobie radzi z suchą skórą stóp niż te z wersji zapachowych limitowanych.Jest gęsty , tłusty, zmiękcza twardy naskórek i jest bardzo wydajny, wypróbowałam już pewnie wszystkie wersje zapachowe jaki Avon wydał ale od 10 lat ten z serii podstawowej najbardziej mi służy

Naturals spray - zbędny gadżet, ale za to ładnie pachnie szkoda ,że tak krótko na włosach, nie polecam używać na skórę głowy bo okrutnie przesusza.

mgiełek używam zwyczajnie na codzień , zawsze mam jakąś w torebce, pryskam się w ciagu dnia gdy jestem poza domem, lubię waniliową, kokosową i bratek&liczi .

i ostanie pytanie

jestem konsultantką Avon od 11 lat , co do ich kosmetyków , cześć rzeczywiście lubię , ale kupuje jedynie nowości i sprawdzone przeze mnie produkty.Z tymi kosmetykami jest tak ,że nie zawsze tak samo służą drugiej osobie., np mnie kremy z naturals nie powalają na kolana a moja koleżanka nie chce innego nawet spróbować bo jej one super działają.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:57   #2603
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
już odpowiadam

no niestety tej serii już nie ma w katalogu ale podejrzewam ,że z serii sa&ryż żel pod oczy będzie równie dobry, wiele osób go sobie chwali, ja nie próbowałam.

co do serii pielęgnacyjnej z naturalsa - dla mnie są niestety za słabe kremy do twarzy i maseczki , pozostałe ok.

serum rozświetlające mam juz drugą buteleczkę, używam na zmianę z olejami , mam po lecie kilka przebarwień, próbuje ujednolicić kolor i wygładzić, licze na to serum.
Trochę się boję zamówić czegoś pod oczy z Avonu, bo mam wrażliwe na podrażnienia oczy i generalnie zawsze muszę 100 razy przemyśleć zakup jakiegokolwiek kremu pod oczy, bo a nuż uczuli Póki co używa Avene do oczu podrażnionych i jest dobry, taki zwykły, nawilżający krem. Miałam z serii Solutions krem pod oczy do cery wrażliwej i trochę szyczypały mnie oczy, więc oddałam przyszłej teściowej (która jest konsultantką, u niej kupuję właśnie, innej nawet nie znam ).

A zrobiło już coś dobrego to serum? Pochwal się

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
maseczki - moja ulubiona to tajska - oczyszcza i odświeża podobnie z morza martwego tyle że ta jest mocniejsza , bardzie wysusza mi skórę , obie pachną ładnie natomiast z białą herbatą i ta grecka ogólne mi nie podchodzi ze względu na alkohol, używam je jedynie na te partie gdzie są zaskórniki i radzą sobie ale zdecydowanie wolę 2 pierwsze .A truskawkowej to już w ogóle nie można nazwać maseczką - nie robi nic tylko pachnie.

kremy do rąk z serii SSS do moich ulubieńców nie należą dlatego ,że źle się wchłaniają, są za rzadkie, słabo nawilżają, bardziej polecam z planet spa te tropikalne , dużo lepiej nawilża, uratował mi przesuszoną skórę na dłoniach .

Foot Works kupiłam dość dawno, lepiej sobie radzi z suchą skórą stóp niż te z wersji zapachowych limitowanych.Jest gęsty , tłusty, zmiękcza twardy naskórek i jest bardzo wydajny, wypróbowałam już pewnie wszystkie wersje zapachowe jaki Avon wydał ale od 10 lat ten z serii podstawowej najbardziej mi służy
A tajska maseczka jest peel off czy zmywana? Raz w życiu, za nastolatki sobie robiłam maskę peel off i musiałam ją zdrapywać po kawałku, nie przekonało mnie to do nich A nadawałaby się do cery umiarkowanie suchej? Używałaś może maseczki z oliwką?

Tropikalny krem jest dobry na suche dłonie? Ja mam ogromny problem z suchością, nic prawie na nie działa... A chciałabym mieć taki krem na dzień, co dobrze nawilży, na dłużej niż pół godziny i nie będzie obklejał rąk, zostawiał śliskiej warstwy. Myślałam o glicerynowym kremie z serii Care.

Gęsty i tłusty? To biorę na pewno Muszę mieć jakiś zamiennik Pilarixu, bo on jest dobry na stwardnienia i pęknięcia (w tydzień wyleczył moje bardzo twarde pięty i suche, łuszczące się stopy, bez ścierania pumeksem czy tarką, bo tego nie praktykuję), jednak wolałabym używać na codzień innego kremu, żeby stopy się nie przyzwyczaiły, bo już w umiarkowanie dobrym stanie są.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Naturals spray - zbędny gadżet, ale za to ładnie pachnie szkoda ,że tak krótko na włosach, nie polecam używać na skórę głowy bo okrutnie przesusza.

mgiełek używam zwyczajnie na codzień , zawsze mam jakąś w torebce, pryskam się w ciagu dnia gdy jestem poza domem, lubię waniliową, kokosową i bratek&liczi .

i ostanie pytanie

jestem konsultantką Avon od 11 lat , co do ich kosmetyków , cześć rzeczywiście lubię , ale kupuje jedynie nowości i sprawdzone przeze mnie produkty.Z tymi kosmetykami jest tak ,że nie zawsze tak samo służą drugiej osobie., np mnie kremy z naturals nie powalają na kolana a moja koleżanka nie chce innego nawet spróbować bo jej one super działają.
Pachnidło do włosów po prostu

Czyli używasz ich jako zamiennika perfum, tak? W sumie niegłupi pomysł, jak się jakaś ładna trafi. A nie jedzie od nich alkoholem?

To już długo tym się zajmujesz! Jakie kosmetyki są Twoimi ulubionymi, do których zawsze wracasz?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:23   #2604
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
U mnie w biedronce go nie widziałam, ja go chcę Były inne zapachy?
były inne ale były bez tych korków dozujących, była już końcówka, ostatnio już ich w ogóle nie widziałam a też bym chciała dokupić inne.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Trochę się boję zamówić czegoś pod oczy z Avonu, bo mam wrażliwe na podrażnienia oczy i generalnie zawsze muszę 100 razy przemyśleć zakup jakiegokolwiek kremu pod oczy, bo a nuż uczuli Póki co używa Avene do oczu podrażnionych i jest dobry, taki zwykły, nawilżający krem. Miałam z serii Solutions krem pod oczy do cery wrażliwej i trochę szyczypały mnie oczy, więc oddałam przyszłej teściowej (która jest konsultantką, u niej kupuję właśnie, innej nawet nie znam ).



A zrobiło już coś dobrego to serum? Pochwal się



A tajska maseczka jest peel off czy zmywana? Raz w życiu, za nastolatki sobie robiłam maskę peel off i musiałam ją zdrapywać po kawałku, nie przekonało mnie to do nich A nadawałaby się do cery umiarkowanie suchej? Używałaś może maseczki z oliwką?

Tropikalny krem jest dobry na suche dłonie? Ja mam ogromny problem z suchością, nic prawie na nie działa... A chciałabym mieć taki krem na dzień, co dobrze nawilży, na dłużej niż pół godziny i nie będzie obklejał rąk, zostawiał śliskiej warstwy. Myślałam o glicerynowym kremie z serii Care.

Gęsty i tłusty? To biorę na pewno Muszę mieć jakiś zamiennik Pilarixu, bo on jest dobry na stwardnienia i pęknięcia (w tydzień wyleczył moje bardzo twarde pięty i suche, łuszczące się stopy, bez ścierania pumeksem czy tarką, bo tego nie praktykuję), jednak wolałabym używać na codzień innego kremu, żeby stopy się nie przyzwyczaiły, bo już w umiarkowanie dobrym stanie są.



Pachnidło do włosów po prostu

Czyli używasz ich jako zamiennika perfum, tak? W sumie niegłupi pomysł, jak się jakaś ładna trafi. A nie jedzie od nich alkoholem?

To już długo tym się zajmujesz! Jakie kosmetyki są Twoimi ulubionymi, do których zawsze wracasz?

Kretko666 zapraszam na https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=566786 tu poznasz opinię na temat wielu kosmetyków Avon.

tajska maska jest zmywalna, zielona herbata jest peel-off, ale ściąga się w jednym kawałku gdy nałożysz cienką warstwę - do suchej raczej nie polecam bo wysusza.Tajska jest lepsza do skóry suchej.

kremu tropikalnego używam na noc, dośc grubo i nie zależy by się wchłonęło do suchości, w ciągu dnia mam wrażenie ,że albo zmywam nałożony krem albo w coś wcieram, więc nie używam zbyt często.
Glicerynowy dobrze się wchłania i nawilża nieźle ale trzeba mieć skórę naprawdę przesuszoną, na "przekarmioną" zostawi świecącą warstwę.

Mgiełki do ciała zawierają alkohol i czuje się na na początku , gdy produkt jest nowy , później ulatuje,czasami otwieram buteleczkę i wietrze gdy bardzo mi przeszkadza ten zapach.

Lubię serię Planet Spa, Naturals - żele i mgiełki, Anew , Sensens - żele a z kolorówki pomadki URC i tusze.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:48   #2605
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Kretko666 zapraszam na https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=566786 tu poznasz opinię na temat wielu kosmetyków Avon.

tajska maska jest zmywalna, zielona herbata jest peel-off, ale ściąga się w jednym kawałku gdy nałożysz cienką warstwę - do suchej raczej nie polecam bo wysusza.Tajska jest lepsza do skóry suchej.

kremu tropikalnego używam na noc, dośc grubo i nie zależy by się wchłonęło do suchości, w ciągu dnia mam wrażenie ,że albo zmywam nałożony krem albo w coś wcieram, więc nie używam zbyt często.
Glicerynowy dobrze się wchłania i nawilża nieźle ale trzeba mieć skórę naprawdę przesuszoną, na "przekarmioną" zostawi świecącą warstwę.

Mgiełki do ciała zawierają alkohol i czuje się na na początku , gdy produkt jest nowy , później ulatuje,czasami otwieram buteleczkę i wietrze gdy bardzo mi przeszkadza ten zapach.

Lubię serię Planet Spa, Naturals - żele i mgiełki, Anew , Sensens - żele a z kolorówki pomadki URC i tusze.
Wątek dodałam do subskrybowanych właśnie Poczytam z chęcią.
Moja skóra na dłoniach jest naprawdę przesuszona, więc glicerynowy na pewno zamówię. I ten tropikalny, on pachnie jak tropikalny krem do stóp i łokci z AHA? Jeśli tak, to go już kocham, za sam zapach
Kiedyś używałam jednej mgiełki (morela i słonecznik bodajże), ale w celu... odświeżacza powietrza po papierosach Jak jeszcze paliłam w domu, żeby nie śmierdziało (teraz, jak już mieszkam z TŻ, a nie z rodzicami, to palę na balkonie, nauczyłam się na błędach ). Do tego nadawała się bardzo dobrze Jak jakiś ładny zapach znajdę, to spóbuję na mnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 14:49   #2606
brzoskwinkaanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje super minimalistyczne zbiory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0074.jpg (42,5 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0075.jpg (27,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0076.jpg (41,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0077.jpg (46,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0078.jpg (35,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0079.jpg (30,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0080.jpg (49,3 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0081.jpg (44,4 KB, 99 załadowań)
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.
brzoskwinkaanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 14:55   #2607
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez brzoskwinkaanus Pokaż wiadomość
Moje super minimalistyczne zbiory
Ciekawa jestem:
żelu do mycia z Olay (do jakiej skóry jest)
kremów pod oczy (który najlepszy)
Mydła Nivea (jak zapach)
Balsamu Nivea
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 17:06   #2608
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez brzoskwinkaanus Pokaż wiadomość
Moje super minimalistyczne zbiory
Taki typowy zbór dla wizażanek

Długo używasz kremu pod oczy z AA? Ciekawa jestem działania.. nawilża skórę? nie szczypie cię w oczy?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 20:00   #2609
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wreszcie obfociłam swój zbiór pielęgnacyjny,pozużywałam trochę zalegających mi kosmetyków i całość prezentuje się tak:

1.kremy do twarzy i pod oczy,
2. zapasy kremów,
3.pozostałe specyfiki,
4.żele d/mycia twarzy,
5.demakijaż,
6.peelingi i masła d.ciała
7.balsamy,
8.żele p.prysznic
9.maseczki
10.szampony i odżywki d. włosów
11.kremy do rąk
12. stopy
13.opalanie
14.higiena i pozostałe kosm.
15.mgiełki do ciała,
Co to za różowy Alantan?
Cytat:
Napisane przez brzoskwinkaanus Pokaż wiadomość
Moje super minimalistyczne zbiory
Jak się sprawuje żel pod oczy Flos Leku i żel do rzęs?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 21:45   #2610
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=paula-zla;30111765]Co to za różowy Alantan?

krem ochronny półtłusty - stosowałam zima-wiosna bo miałam bardzo przesuszona skórę, wręcz łuszczyła mi się skóra podejrzewam ,że przez mineralne kosmetyki. Ten krem wchłaniał się i nawilżał , a przy okazji łagodził podrażnienia.Latem był za treściwy i tak zostało mi 1/4 tubki, którą niebawem zużyje.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.