Inglot cz. II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 21:18   #511
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Inglot cz. II

Dzięki mejaczek za odpowiedź.
Kurczę, jeszcze spróbuję w innym sklepie. Najlepsze jest to, że dziś byłam w 2 miejscach, w pierwszym paletek nie było, ale wymówka taka sama, jak w tym drugim sklepie, czyli za 10 przy kupnie 10 wkładów. Zresztą pani koniecznie chciała, bym wzięła kwadratowy, bo pasuje, a inne, czyli okrągłe lub paski to niby nie
Przyznam, że strasznie wkurza mnie tam to, że te numery cieni nie są po kolei, albo jakkolwiek uszeregowane. Mam listę cieni, którymi jestem zainteresowana, ale nigdy nie mogę ich w sklepie znaleźć :/
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:21   #512
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zapisany numerek do oblookania Miałam ostatnio pytać o 353, ale tak stwierdziłam, że mam biały z ostatniej limitki Essence i mi styknie. Ja używam tylko białego do rozświetlania pod łukiem brwiowym.
Jakoś nadal nie mogę się przekonać do lakierów Inglota.
Też używam białego matu pod łuk, ale uznałam, że 353 będzie idealny do dzienniaka lub jako cień bazowy Takich odcieni nigdy za wiele Szkoda, że nie można go kupić jako wkład do palety bo kilka pustych miejsc nie daje mi spokojnie spać
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:55   #513
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Dzięki mejaczek za odpowiedź.
Kurczę, jeszcze spróbuję w innym sklepie. Najlepsze jest to, że dziś byłam w 2 miejscach, w pierwszym paletek nie było, ale wymówka taka sama, jak w tym drugim sklepie, czyli za 10 przy kupnie 10 wkładów. Zresztą pani koniecznie chciała, bym wzięła kwadratowy, bo pasuje, a inne, czyli okrągłe lub paski to niby nie
Przyznam, że strasznie wkurza mnie tam to, że te numery cieni nie są po kolei, albo jakkolwiek uszeregowane. Mam listę cieni, którymi jestem zainteresowana, ale nigdy nie mogę ich w sklepie znaleźć :/

no to poproś panią żeby ci pomogła - wyjęła i połozyła na magnetycznej tacy - ja tak zrobiłam i zaoszczędziłam czas, bo panie maja obcykane gdzie jaki kolor jest.
Wydaje mi sie ze jakby ludzie mówili prost o co im chodzi byłoby po prostu łatwiej
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 22:19   #514
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ty małpo włochata
Teraz na pewno kupię 122,483, 393. Jak ty mogłaś mi to zrobić
A miałam się pochwalić, że byłam dziś w GŁ i nie weszłam do Inglota
Śliczny zbiór. Zawsze myślałam, że jak będę miała kolekcje z 10 różnych odcieni to nasycę głód. G.... prawda. Chce więcej i więcej


---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------


Ja też staram się powstrzymywać od przekładania, ale to jest silniejsze
Haha kuszę Mnie też kusicie, ale mam silną wolę i jakoś daję radę, i się powstrzymuję Ale fiolety jeszcze na mnie czekają
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zaraz pędzę na swatche...ale tutaj tez się pochwalę
Kusisz
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 23:49   #515
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Też używam białego matu pod łuk, ale uznałam, że 353 będzie idealny do dzienniaka lub jako cień bazowy Takich odcieni nigdy za wiele Szkoda, że nie można go kupić jako wkład do palety bo kilka pustych miejsc nie daje mi spokojnie spać
Może dlatego nie chce kupić, bo nie wyobrażam sobie życia bez 397 i jego kochanego błyszczenia Subtelny, ale mega efekt.
Od kiedy kompletuje paletę jakoś nie mama ochoty kupować innych cieni niż wkłady. Tak to mam wszystko w jednym miejscu.


---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Dzięki mejaczek za odpowiedź.
Kurczę, jeszcze spróbuję w innym sklepie. Najlepsze jest to, że dziś byłam w 2 miejscach, w pierwszym paletek nie było, ale wymówka taka sama, jak w tym drugim sklepie, czyli za 10 przy kupnie 10 wkładów. Zresztą pani koniecznie chciała, bym wzięła kwadratowy, bo pasuje, a inne, czyli okrągłe lub paski to niby nie
Przyznam, że strasznie wkurza mnie tam to, że te numery cieni nie są po kolei, albo jakkolwiek uszeregowane. Mam listę cieni, którymi jestem zainteresowana, ale nigdy nie mogę ich w sklepie znaleźć :/
Nie ma sprawy
Ja tez miałam taka sytuację.Byłam w manu, ale to jakiś czas temu. I chciałam kupić paski. Mówie sobie tak : okrągłe będę, a paski nie dość, że maja większą pojemność to jeszcze teraz są tańsze. Trzeba brać póki są. Pani czy mam paletke na paski. Pierwsza moja myśl : a nawet jak nie mam to co? Mogę sobie kupić i trzymać jak mam ochotę, ale odpowiedziałam grzecznie, że mam tą starą wersje paletki na 12 cieni okrągłych i ona jest bez przegródek co pozwala mi na trzymanie różnych kształtów razem. A ta Pani, ze niemożliwe, ponieważ to jest na okrągłe i trzymanie w niej pasków jest karygodne.
Ej no, ludzie. Mogę mieć jak chce, ale karygodne. Po paru minutach łaskawie dostałam swoje paski do mojej karygodnej paletki.
Ale ostatnia pani mi zrekompensowała wszystko. Poszukała ze mną wytrwale cieni, potem powiedziała i pokazała jakie ostały się jeszcze paski.
Nie lubię jednak takie sytuacji jak Pani próbuje mi wmówić, że to co robię jest złe. Czy tylko ja trzymam w paletkach bez przegródek inne kształty?
Ja tam zawsze lubię najpierw porozglądać się po stoisku, bo może jakiś cień krzyknie do mnie : kup mnie! Przecież wiem, że mnie chcesz!
A potem jeśli nie mogę znaleźć odcienia, bo przypomniał mi się jakiś numer, to proszę o pomoc.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 02:40   #516
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

a co do lakierów inglota to rzeczywiscie nie grzeszą trwałością, natomiast paleta kolorów bardzo mi odpowiada, a że ze mnie taka zmienna istota że zmieniam czesto kolor na paznokciach to aż tak bardzo mi na tej trwałosci nie zależy ;D
Wpadł mi w oko lakier o numerze 304 taki róż z jakby złotą perłą, nie drobinkami tylko własnie perłą, bardzo ładnie wygląda w buteleczce. miał go ktos może i wie czy kolor wychodzi taki jak w opakowaniu??
Skojarzył mi się od razu z cieniem kobo golden rose, albo mac expensive pink, swoją drogą szkoda że inglot nie ma takiego koloru...
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:03   #517
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Może dlatego nie chce kupić, bo nie wyobrażam sobie życia bez 397 i jego kochanego błyszczenia Subtelny, ale mega efekt.
Też go uwielbiam. Ten kolor jest moim mistrzem.

W ogóle zawsze lubiłam maty, acz ostatnio gustuję w prawie wyłącznie perłach. Jakie jeszcze inglotowe cienie perełki znacie godne polecenia?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 09:32   #518
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam. Ten kolor jest moim mistrzem.

W ogóle zawsze lubiłam maty, acz ostatnio gustuję w prawie wyłącznie perłach. Jakie jeszcze inglotowe cienie perełki znacie godne polecenia?
397 powiadacie... przyjrzę się Właśnie chciałam ostatnio włożyć obok matu coś perłowego... nigdy nic nie wiadomo
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:39   #519
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

397 wczoraj wylądował w mojej palecie i póki co po pierwszym macaniu jestem zadowolona, aczkolwiek wygląda trochę inaczej niż go sobie wyobrażałam
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:39   #520
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot cz. II

Na mojej wish liście też już jest

W przypływie gotówki chcę złożyć sobie 10-tkę neutralną, zbieram typy

Ostatnio w Factory kupiłam wkład za 3zł 34- takie stare złoto

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-03-05 o 09:41
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:53   #521
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

a paski nie dość, że maja większą pojemność to jeszcze teraz są tańsze. Trzeba brać póki są.
Mogłabyś rozszerzyć tę myśl? Tzn. ile teraz kosztują paski, czy ta promocja, jeśli tak to można nazwać, nadal obowiązuje. I dlaczego paski są tańsze, wycofują je?

Nie wiem, może mam złe podejście Jak idę do inglota, pani pyta czy może mi pomóc, to ja chętnie np. proszę mi powiedzieć jakie są obecnie "super oferty" jak np. te stare paletki, to zawsze mi odpowiadają to samo, że tylko to co wyłożone na ladzie -50%, a paletka jest tańsza tylko przy całkowitym jednorazowym wypełnieniu

Jakbym panią poprosiła o wyjęcie wszystkich interesujących mnie cieni, to musiałaby wyjąć połowę (skrzętnie spisuję sobie wasze numerki ).
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 09:55   #522
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Fufka, po prostu poproś Panią aby zadzwoniła do centrali bo wiesz że w każdym innym mieście w Polsce kosztują 10zł przy dowolnym wkładzie...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 10:04   #523
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Inglot cz. II

Hehe, dzięki, świetny i prosty pomysł
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 10:12   #524
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Uważam że to nie fair że przez niedoinformowanie się nas oszukuje,trzeba o swoje walczyć u to my powinnyśmy decydować o tym jak i na co będziemy wydawać nasze pieniądze
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:12   #525
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
397 powiadacie... przyjrzę się Właśnie chciałam ostatnio włożyć obok matu coś perłowego... nigdy nic nie wiadomo
Warto

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam. Ten kolor jest moim mistrzem.

W ogóle zawsze lubiłam maty, acz ostatnio gustuję w prawie wyłącznie perłach. Jakie jeszcze inglotowe cienie perełki znacie godne polecenia?
Ja z perłowych polecam jeszcze 420 - fiolet z szarością
444 metaliczny brąz
413 Niebieski metaliczny ze złotą poświatą
441 fluorescencyjny fiolet poświatą


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Mogłabyś rozszerzyć tę myśl? Tzn. ile teraz kosztują paski, czy ta promocja, jeśli tak to można nazwać, nadal obowiązuje. I dlaczego paski są tańsze, wycofują je?

Nie wiem, może mam złe podejście Jak idę do inglota, pani pyta czy może mi pomóc, to ja chętnie np. proszę mi powiedzieć jakie są obecnie "super oferty" jak np. te stare paletki, to zawsze mi odpowiadają to samo, że tylko to co wyłożone na ladzie -50%, a paletka jest tańsza tylko przy całkowitym jednorazowym wypełnieniu

Jakbym panią poprosiła o wyjęcie wszystkich interesujących mnie cieni, to musiałaby wyjąć połowę (skrzętnie spisuję sobie wasze numerki ).
Pasek kosztuje teraz 8 zł. Dlatego taniej, ponieważ wycofują i nie wszystkie kolory zostały. Nie w każdym punkcie są paski. Jeśli salon miał wymianę szafy na nowszą to już tam pasków nie będzie.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 13:24   #526
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Inglot cz. II

Jak ja kupowałam tydzień temu paletkę to kosztowała 10 zł przy zakupie jednego cienia natomiast Pani w sklepie powiedziała, że przy zakupie pełniej jest 10% rabatu na całość
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 13:33   #527
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Uważam że to nie fair że przez niedoinformowanie się nas oszukuje,trzeba o swoje walczyć u to my powinnyśmy decydować o tym jak i na co będziemy wydawać nasze pieniądze
Jak widać w wielu punktach niestety ekspedientki są niedoinformowane.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Warto

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


Ja z perłowych polecam jeszcze 420 - fiolet z szarością


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Też go polecam Wiele osób pytało mi się o ten cien, kiedy byłam nim pomalowana. Ja polecam jeszcze 395 do kącika.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 13:57   #528
madzik21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Inglot cz. II

Witajcie
Wprawdzie to mój pierwszy post w tym wątku, ale mam nadzieję, że któraś z Was będzie mogła mi pomóc. Kupiłam dziś lakier Inglota i po powrocie do domu okazało się, że już mam taki kolor - słabe sztuczne światło przy stoisku i wydawało mi się, że kolor jest inny. Czy będę mogła go zwrócić lub wymienić na inny kolor? Jeśli któraś z Was zna odpowiedź na moje pytanie to będę wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie
madzik21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:17   #529
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez madzik21 Pokaż wiadomość
Witajcie
Wprawdzie to mój pierwszy post w tym wątku, ale mam nadzieję, że któraś z Was będzie mogła mi pomóc. Kupiłam dziś lakier Inglota i po powrocie do domu okazało się, że już mam taki kolor - słabe sztuczne światło przy stoisku i wydawało mi się, że kolor jest inny. Czy będę mogła go zwrócić lub wymienić na inny kolor? Jeśli któraś z Was zna odpowiedź na moje pytanie to będę wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie
To zależy od Pań w Inglocie. Jeśli nie był otwierany to powinny Ci go przyjąć. One potrafią jakoś dostrzec czy był otwierany czy nie. Jeśli był otwierany to nie przyjmą, ponieważ wtedy traktowany jest jako produkt używany.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 15:09   #530
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

Czy można jeszcze kupić lakiery z flake'mi w Inglocie?
http://pazurkowy.blox.pl/2010/08/Blyskotki.html
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:52   #531
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy można jeszcze kupić lakiery z flake'mi w Inglocie?
http://pazurkowy.blox.pl/2010/08/Blyskotki.html
można
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:28   #532
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plastic_face Pokaż wiadomość
można

Ile kosztują?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:07   #533
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ile kosztują?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...mi.html&next=1

ale mi się wydaje,że teraz kosztują 15... ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:41   #534
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...mi.html&next=1

ale mi się wydaje,że teraz kosztują 15... ?
Też mi się tak wydaje... Ewentualnie 17zł Bo coś mi się wydaje że zdrożały
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 21:13   #535
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

A ja dziś byłam w Inglocie w G. Kazimierz po paletkę 10-tkę bo miała kilka bezdomnych cieni i chciałam je żeby wszystkie były razem. Najpierw zapytałam o to czy mogę kupić taką paletkę i ile by ona kosztowała. Pani powiedziała, że nie sprzedają pustych palet no ale druga z Pań podpowiedziała jej że teraz tak sprzedają, mówię ok to w takim razie ile ona kosztuje, okazało się, że 18 zł a 10% rabatu jest jak wypełnię ją wszystkimi cieniami, a jak kupuje 1 cień to nie ma żadnej zniżki
W końcu wzięłam i dokupiłam do niej cień taki fiolecik ładny 446 Pearl.
Obsługiwała mnie niewysoka dziewczyna w okularach kujonkach Ray-Ban i aparatem ortodontycznym na zębach. Bardzo niedoinformowana zresztą.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 22:48   #536
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje... Ewentualnie 17zł Bo coś mi się wydaje że zdrożały
Niestety kosztują tyle samo co zwykłe lakiery - 21 zł...
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 04:03   #537
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
okazało się, że 18 zł a 10% rabatu jest jak wypełnię ją wszystkimi cieniami, a jak kupuje 1 cień to nie ma żadnej zniżki
bo na tę paletę "10" nie ma. zniżka jest tylko i wyłącznie na pustą paletkę z lusterkiem, a nie na tą z przegródkami.
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 09:48   #538
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Inglot cz. II

Daję swatch na mojej twarzy mieszanki - podkład Satin Look nr 32 Vipera i żółty + biały korektor w kremie inglota.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (28,7 KB, 85 załadowań)
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:09   #539
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

a ja mam prosbe: czy moglybyscie mi podpowiedziec nr cieni rozowych/fioletowych? juz sobie spisalam 441 (fiolet z poswiata? mniam) a w swoim zbiorze mam 431 pearl -przyjemny jasny delikatny taki baby pink po roztarciu. co byscie polecily?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:20   #540
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Inglot cz. II

może być śliwkowy - nr 470.
i malina - 366 matowa
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.