Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 09:42   #4531
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej Blondaski

niedawno wstałam i od samego rana super wiadomość chyba nasze wczorajsze rozmowy o górach przyniosły efekt, bo własnie się dowiedziałam, że w sobote jade
Do mojego kochanego Zakopanegoooo
ale przyjemna wiadomość Cię spotkała z samego rana
fajnie ze znajomymi jedziesz?

teraz w najbliższych dniach to wątek już totalnie będzie spustoszały

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondzie!
A ja juz wrocilam.

przezylam wczoraj tornado z tesciowa...
ale jakos zyje
nie wiem nawet co wam napisac bo dalej jestem w szoku po jej zachowaniu, ale nigdy jej nie zaakceptuje- chocbym sie starala
tz troszke mnie zawiodl- nie wywalil matce wszystkiego co chcialam, bo twierdzil ze widzac jej agresje woli dawkowac prawde w oczy i przy ns spotkaniu jej jeszcze dopowie
mamy jechac tam w przyszly weekend

jak wczoraj mielismy jechac to moja lolinka pociela łapke na potluczonej butelce obciela sobie jak gilotyna jedna poduszeczke- krew sikala doslownie, myslalam ze zemdleje jak to zobaczylam! durny tz uwiazal ja na smyczy do plotka a tam bylo szklo i ona skakala po nim wiec zawinelam jej lape i do weta- zalozyl jej opatrunek i taki smieszny bandaz przylepny i lazila mi caly dzien w jaskrawozielonej skarpecie z bandaza dostala tez antybiotyk. dzis jej zdjelam- potwornie leci z tej lapki, ale przynajmniej dzisiaj lize- wczoraj wcale nie zwracala uwagi na ta lecaca krew... a dzis juz kuleje i skacze na 3 lapkach ale niezle jej idzie...

i w koncu bylam u lekarza z ta moja buzia- i lipa mam 4 leki
znow antybiotyk...

jeszcze dziadek dzwonil ze zle sie czuje a karetka do niego nie dojedzie- trzeba wyjsc po nia do ulicy i moze bede tam jechac
kuźwa wszystko sie wali!

poprzesylajcie mi dobre fluidy co?
czary mary ja Ci przesyłam
oby z dziadkiem i lolką wszystko dobrze się ułożyło a teściówka jakimś cudem została odwrócona na jasną stronę mocy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No na całość Ja jej gadam gadam, a ona swoje Normalnie wrrrrrrr Ale mówiła że już nastepnym razem tylko odrost zrobi.
może po tym następnym razie się przekona, że jednak tak zdrowiej dla włosków
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:48   #4532
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc, bo już się pogubiłam.
Chciałabym uzyskać ładny, bardzo jasny dość chłodny blond ale (w miarę możliwości oczywiście, na jakieś cuda nie liczę :P ) nie jakoś bardzo szary. Myślę, że może nawet lepiej, żeby był ciut cieplejszy, chociaż... pewna nie jestem.
Oglądam, oglądam, oglądam zdjęcia Waszych włosów, czytam wątek i nie jestem w stanie "odgadnąć" czym konkretnie różnią się te 3 farby jeśli chodzi o odcień końcowy: Palette c12 i 219 i Londa 12/9. Londa widzę, że jest bardzo jasna i chyba nie bardzo ciepła, chociaż nie wpadająca jakoś bardzo w szarość.
Natomiast zastanawiam się jak różnica wygląda między c12 i 219?
Wiem, że te farby wyjdą oczywiście inaczej na każdych włosach, więc nie oczekuję, że powiecie mi dokładnie jak wyjdzie, chodzi mi tylko o różnice w samych odcieniach z Waszych doświadczeń. Jak patrzę na stronę Palette to wydaje mi się, że c12 powinien być ciut mniej szary od 219, ale wciąż ładnie chłodny.
Farbę będę kładła na rozjaśnione wcześniej włosy, takie niestety troszku żółtko, więc nie wiem czy nie lepiej kupić Palette, bo obydwie farby wydają się (ze zdjęć) chłodniejsze od Londy, a ta żółć chyba może później troszkę przebijać. Póki co skłaniam się ku c12, no ale pewna nie jestem.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:51   #4533
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale przyjemna wiadomość Cię spotkała z samego rana
fajnie ze znajomymi jedziesz?
niee, z rodzinką
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:54   #4534
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
niee, z rodzinką
faaajnie
ja już dawno nie byłam na takich typowo rodzinnych wakacjach
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:56   #4535
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondzie!
A ja juz wrocilam.

przezylam wczoraj tornado z tesciowa...
ale jakos zyje
nie wiem nawet co wam napisac bo dalej jestem w szoku po jej zachowaniu, ale nigdy jej nie zaakceptuje- chocbym sie starala
tz troszke mnie zawiodl- nie wywalil matce wszystkiego co chcialam, bo twierdzil ze widzac jej agresje woli dawkowac prawde w oczy i przy ns spotkaniu jej jeszcze dopowie
mamy jechac tam w przyszly weekend

jak wczoraj mielismy jechac to moja lolinka pociela łapke na potluczonej butelce obciela sobie jak gilotyna jedna poduszeczke- krew sikala doslownie, myslalam ze zemdleje jak to zobaczylam! durny tz uwiazal ja na smyczy do plotka a tam bylo szklo i ona skakala po nim wiec zawinelam jej lape i do weta- zalozyl jej opatrunek i taki smieszny bandaz przylepny i lazila mi caly dzien w jaskrawozielonej skarpecie z bandaza dostala tez antybiotyk. dzis jej zdjelam- potwornie leci z tej lapki, ale przynajmniej dzisiaj lize- wczoraj wcale nie zwracala uwagi na ta lecaca krew... a dzis juz kuleje i skacze na 3 lapkach ale niezle jej idzie...

i w koncu bylam u lekarza z ta moja buzia- i lipa mam 4 leki
znow antybiotyk...

jeszcze dziadek dzwonil ze zle sie czuje a karetka do niego nie dojedzie- trzeba wyjsc po nia do ulicy i moze bede tam jechac
kuźwa wszystko sie wali!

poprzesylajcie mi dobre fluidy co?
Przesyłam przesyłam
A TŻ myśle że powinien od razu prosto z mostu wszystko wygarnąć, może w całości lepiej by dotarło. A tak w "częściach" to nie zrobi to chyba na niej takiego wrażenia.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale przyjemna wiadomość Cię spotkała z samego rana
fajnie ze znajomymi jedziesz?

teraz w najbliższych dniach to wątek już totalnie będzie spustoszały


czary mary ja Ci przesyłam
oby z dziadkiem i lolką wszystko dobrze się ułożyło a teściówka jakimś cudem została odwrócona na jasną stronę mocy


może po tym następnym razie się przekona, że jednak tak zdrowiej dla włosków


No mam nadzieje, że sie przekona bo wogóle mnie nie słucha Mówie jej że jak już tak sie upiera zeby nakładać na całość to ja jej rozcieńcze wode, i sobie potrzyma 15 minut i wystarczy. To nie, bo nie wyjdzie A potem na mnie krzyczy że nic jej nie chce doradzić
Wczoraj jej nagadałam bo zamiast słuchać mnie to słucha tego co mowia w telewizji a potem sobie krzywde robi Nasłuchała się o jakimś peelingu skóry głowy, a ja specjalnie nic jej o tym nie mówie bo jak widze jak ona sobie swoim urządzeniem robi peeling twarzy, to mam wizje jej łysej głowy No nic mnie babsko nie chce słuchać No ale jak juz jej powiem coś ze 20 razy to w koncu dotrze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:11   #4536
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
faaajnie
ja już dawno nie byłam na takich typowo rodzinnych wakacjach
fajnie fajnie, tym bardziej, ze jedzie nas duużo i wynajmujemy cały domek
tylko sobie nie połaże po górach z tym moim kolanem co najwyzej po dolinkach..
ale kuzynki jadą, a one nie przepadają za łazeniem wiec z nimi posiedze, jak reszta będzie na szlakach

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc, bo już się pogubiłam.
Chciałabym uzyskać ładny, bardzo jasny dość chłodny blond ale (w miarę możliwości oczywiście, na jakieś cuda nie liczę :P ) nie jakoś bardzo szary. Myślę, że może nawet lepiej, żeby był ciut cieplejszy, chociaż... pewna nie jestem.
Oglądam, oglądam, oglądam zdjęcia Waszych włosów, czytam wątek i nie jestem w stanie "odgadnąć" czym konkretnie różnią się te 3 farby jeśli chodzi o odcień końcowy: Palette c12 i 219 i Londa 12/9. Londa widzę, że jest bardzo jasna i chyba nie bardzo ciepła, chociaż nie wpadająca jakoś bardzo w szarość.
Natomiast zastanawiam się jak różnica wygląda między c12 i 219?
Wiem, że te farby wyjdą oczywiście inaczej na każdych włosach, więc nie oczekuję, że powiecie mi dokładnie jak wyjdzie, chodzi mi tylko o różnice w samych odcieniach z Waszych doświadczeń. Jak patrzę na stronę Palette to wydaje mi się, że c12 powinien być ciut mniej szary od 219, ale wciąż ładnie chłodny.
Farbę będę kładła na rozjaśnione wcześniej włosy, takie niestety troszku żółtko, więc nie wiem czy nie lepiej kupić Palette, bo obydwie farby wydają się (ze zdjęć) chłodniejsze od Londy, a ta żółć chyba może później troszkę przebijać. Póki co skłaniam się ku c12, no ale pewna nie jestem.
Londa jest bardziej delikatna, ma 9%, niektórym wychodzi ślicznie, niektorym rudzieje na odroscie, albo wychodzi szaro bura loteria..
c12 i 219 hmm ja robię tylko c12, wiec nie mam porównania, ale wychodzi mi chyba taki kolor jak opisałaś swój docelowy
Czeko wczoraj spróbowała c12, a wczesniej robiła 219 i okazało się, że jej czyściej złapało odrost
Też bym się skłaniała ku c12 na Twoim miejscu, nie znam osoby, która by nie była z niej zadowolona
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:11   #4537
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mam nadzieje, że sie przekona bo wogóle mnie nie słucha Mówie jej że jak już tak sie upiera zeby nakładać na całość to ja jej rozcieńcze wode, i sobie potrzyma 15 minut i wystarczy. To nie, bo nie wyjdzie A potem na mnie krzyczy że nic jej nie chce doradzić
Wczoraj jej nagadałam bo zamiast słuchać mnie to słucha tego co mowia w telewizji a potem sobie krzywde robi Nasłuchała się o jakimś peelingu skóry głowy, a ja specjalnie nic jej o tym nie mówie bo jak widze jak ona sobie swoim urządzeniem robi peeling twarzy, to mam wizje jej łysej głowy No nic mnie babsko nie chce słuchać No ale jak juz jej powiem coś ze 20 razy to w koncu dotrze
to wesoło tam musicie mieć

ale ważne, że po jakimś czasie do mamy dociera gorzej, jakby NIC nie dało się jej przemówić

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
fajnie fajnie, tym bardziej, ze jedzie nas duużo i wynajmujemy cały domek
tylko sobie nie połaże po górach z tym moim kolanem co najwyzej po dolinkach..
ale kuzynki jadą, a one nie przepadają za łazeniem wiec z nimi posiedze, jak reszta będzie na szlakach
na pewno znajdziesz jakieś inne, przyjemne formy spędzania wolnego czasu
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 10:18   #4538
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Londa jest bardziej delikatna, ma 9%, niektórym wychodzi ślicznie, niektorym rudzieje na odroscie, albo wychodzi szaro bura loteria..
c12 i 219 hmm ja robię tylko c12, wiec nie mam porównania, ale wychodzi mi chyba taki kolor jak opisałaś swój docelowy
Czeko wczoraj spróbowała c12, a wczesniej robiła 219 i okazało się, że jej czyściej złapało odrost
Też bym się skłaniała ku c12 na Twoim miejscu, nie znam osoby, która by nie była z niej zadowolona
Sęk w tym, że aktualnie prawie nie mam odrostów, więc zastanawiałam się czy nie lepiej potraktować włosy właśnie łagodniejszą Londą. Ale chyba jednak kupię c12 i co najwyżej potrzymam krócej, wiele mniej przesuszone włosy po Londzie nie będą, a wolałabym nie musieć niedługo poprawiać kolejną farbą, bo będzie jeszcze gorzej.
Jeszcze chwile temu poczytałam o 219, że potrafi wyjść brudno-szara, więc chyba nie będę ryzykować.
Pofarbuję, nałożę jakąś maskę, zawinę głowę w folię i po godzince będzie ok.

Dzięki wielkie za pomoc!
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:19   #4539
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej Blondaski

niedawno wstałam i od samego rana super wiadomość chyba nasze wczorajsze rozmowy o górach przyniosły efekt, bo własnie się dowiedziałam, że w sobote jade
Do mojego kochanego Zakopanegoooo
łaaaa
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondzie!
A ja juz wrocilam.

przezylam wczoraj tornado z tesciowa...
ale jakos zyje
nie wiem nawet co wam napisac bo dalej jestem w szoku po jej zachowaniu, ale nigdy jej nie zaakceptuje- chocbym sie starala
tz troszke mnie zawiodl- nie wywalil matce wszystkiego co chcialam, bo twierdzil ze widzac jej agresje woli dawkowac prawde w oczy i przy ns spotkaniu jej jeszcze dopowie
mamy jechac tam w przyszly weekend

jak wczoraj mielismy jechac to moja lolinka pociela łapke na potluczonej butelce obciela sobie jak gilotyna jedna poduszeczke- krew sikala doslownie, myslalam ze zemdleje jak to zobaczylam! durny tz uwiazal ja na smyczy do plotka a tam bylo szklo i ona skakala po nim wiec zawinelam jej lape i do weta- zalozyl jej opatrunek i taki smieszny bandaz przylepny i lazila mi caly dzien w jaskrawozielonej skarpecie z bandaza dostala tez antybiotyk. dzis jej zdjelam- potwornie leci z tej lapki, ale przynajmniej dzisiaj lize- wczoraj wcale nie zwracala uwagi na ta lecaca krew... a dzis juz kuleje i skacze na 3 lapkach ale niezle jej idzie...

i w koncu bylam u lekarza z ta moja buzia- i lipa mam 4 leki
znow antybiotyk...

jeszcze dziadek dzwonil ze zle sie czuje a karetka do niego nie dojedzie- trzeba wyjsc po nia do ulicy i moze bede tam jechac
kuźwa wszystko sie wali!

poprzesylajcie mi dobre fluidy co?
ojeeeju... biedna ta Twoja Lolka, znowu jej coś dolega
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
niee, z rodzinką
też fajnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:19   #4540
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Ok kochane, ja się żegnam, dziś już raczej nie dam rady tutaj wstąpić, a w nocy wyjeżdżamy

także życzę Wam dużo słoneczka i przyjemnie spędzanych dni


do sklikania
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:23   #4541
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ok kochane, ja się żegnam, dziś już raczej nie dam rady tutaj wstąpić, a w nocy wyjeżdżamy

także życzę Wam dużo słoneczka i przyjemnie spędzanych dni


do sklikania
udanego wyjazdu Kochana

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że aktualnie prawie nie mam odrostów, więc zastanawiałam się czy nie lepiej potraktować włosy właśnie łagodniejszą Londą. Ale chyba jednak kupię c12 i co najwyżej potrzymam krócej, wiele mniej przesuszone włosy po Londzie nie będą, a wolałabym nie musieć niedługo poprawiać kolejną farbą, bo będzie jeszcze gorzej.
Jeszcze chwile temu poczytałam o 219, że potrafi wyjść brudno-szara, więc chyba nie będę ryzykować.
Pofarbuję, nałożę jakąś maskę, zawinę głowę w folię i po godzince będzie ok.

Dzięki wielkie za pomoc!
wstaw zdjęcie obecnego koloru
c12 ma 12% i dawać ją na całość hmmm
tak dobrze doczytałaś, Lady własnie wyszła szaro buro
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 10:24   #4542
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcia, mam nadzieje że sie troche jeszcze wypłucze, na mokro myślałam ze jest masakra, przyciemniło sie to fakt, moze za długo trzymałam ze tak chwyciło fioletowo? sama nie wiem co myśleć
Necia84, poszperałam trochę w necie i przeczytałam gdzieś, że im niższe stężenie oksydantu tym bardziej intensywne wychodzą refleksy - w tym przypadku fiolet. Buahhot użyła do tego 9.22 wody 9%, więc miała mniej "truskawkowy" kolorek a Ty chyba dawałaś 4.5%, więc wyszło troszkę bardziej intensywnie. Nie wiem jednak, czy to jest uwarunkowane poziomem wody, ale kilka dziewczyn pisało, że zauważyło taką właśnie zależność.
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:29   #4543
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

hej!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej Blondaski

niedawno wstałam i od samego rana super wiadomość chyba nasze wczorajsze rozmowy o górach przyniosły efekt, bo własnie się dowiedziałam, że w sobote jade
Do mojego kochanego Zakopanegoooo
super
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondzie!
A ja juz wrocilam.

przezylam wczoraj tornado z tesciowa...
ale jakos zyje
nie wiem nawet co wam napisac bo dalej jestem w szoku po jej zachowaniu, ale nigdy jej nie zaakceptuje- chocbym sie starala
tz troszke mnie zawiodl- nie wywalil matce wszystkiego co chcialam, bo twierdzil ze widzac jej agresje woli dawkowac prawde w oczy i przy ns spotkaniu jej jeszcze dopowie
mamy jechac tam w przyszly weekend

jak wczoraj mielismy jechac to moja lolinka pociela łapke na potluczonej butelce obciela sobie jak gilotyna jedna poduszeczke- krew sikala doslownie, myslalam ze zemdleje jak to zobaczylam! durny tz uwiazal ja na smyczy do plotka a tam bylo szklo i ona skakala po nim wiec zawinelam jej lape i do weta- zalozyl jej opatrunek i taki smieszny bandaz przylepny i lazila mi caly dzien w jaskrawozielonej skarpecie z bandaza dostala tez antybiotyk. dzis jej zdjelam- potwornie leci z tej lapki, ale przynajmniej dzisiaj lize- wczoraj wcale nie zwracala uwagi na ta lecaca krew... a dzis juz kuleje i skacze na 3 lapkach ale niezle jej idzie...

i w koncu bylam u lekarza z ta moja buzia- i lipa mam 4 leki
znow antybiotyk...

jeszcze dziadek dzwonil ze zle sie czuje a karetka do niego nie dojedzie- trzeba wyjsc po nia do ulicy i moze bede tam jechac
kuźwa wszystko sie wali!

poprzesylajcie mi dobre fluidy co?
no fakt dużo tego się zadziało szkoda Loli bidulka pewnie cierpi
co do teściowej to nie ma sensu się przejmować , czasami lepiej ignorować pewne rzeczy i osoby i nie denerwować się niepotrzebnie
a co do dziadka to przykro mi że znów gorzej z nim ,ale trzymam kciuki żeby się szybkciutko polepszyło
trzymaj się kobitko
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ok kochane, ja się żegnam, dziś już raczej nie dam rady tutaj wstąpić, a w nocy wyjeżdżamy

także życzę Wam dużo słoneczka i przyjemnie spędzanych dni


do sklikania
w takim razie super ,mega szczęśliwego i udanego wyjazdu i pogody oczywiście

ja właśnie zaraz zaczynam akcje ,,wielkie farbowanie ,, z farbka z avonu boję się niemiłosiernie ,ale kusi mnie tak że muszę spróbować
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:29   #4544
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc, bo już się pogubiłam.
Chciałabym uzyskać ładny, bardzo jasny dość chłodny blond ale (w miarę możliwości oczywiście, na jakieś cuda nie liczę :P ) nie jakoś bardzo szary. Myślę, że może nawet lepiej, żeby był ciut cieplejszy, chociaż... pewna nie jestem.
Oglądam, oglądam, oglądam zdjęcia Waszych włosów, czytam wątek i nie jestem w stanie "odgadnąć" czym konkretnie różnią się te 3 farby jeśli chodzi o odcień końcowy: Palette c12 i 219 i Londa 12/9. Londa widzę, że jest bardzo jasna i chyba nie bardzo ciepła, chociaż nie wpadająca jakoś bardzo w szarość.
Natomiast zastanawiam się jak różnica wygląda między c12 i 219?
Wiem, że te farby wyjdą oczywiście inaczej na każdych włosach, więc nie oczekuję, że powiecie mi dokładnie jak wyjdzie, chodzi mi tylko o różnice w samych odcieniach z Waszych doświadczeń. Jak patrzę na stronę Palette to wydaje mi się, że c12 powinien być ciut mniej szary od 219, ale wciąż ładnie chłodny.
Farbę będę kładła na rozjaśnione wcześniej włosy, takie niestety troszku żółtko, więc nie wiem czy nie lepiej kupić Palette, bo obydwie farby wydają się (ze zdjęć) chłodniejsze od Londy, a ta żółć chyba może później troszkę przebijać. Póki co skłaniam się ku c12, no ale pewna nie jestem.

Ja mam naturalki poziom 7 popielaty i hmm 219 wychodzi mi złotawo na odroście, ale to przy trzymaniu 50 minut. Jak krócej to lekko rudo. Ale na jasnych włosach po malaksie nie wychodzi nigdy jakaś szara.
c12 wczoraj robiłam próbe na pasemku i wyszła ładnie, czysto, nie odcina się nic od jasnych włosków. Niektórym wychodzi niebieska poświata czy szarość - mi nic.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:30   #4545
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ok kochane, ja się żegnam, dziś już raczej nie dam rady tutaj wstąpić, a w nocy wyjeżdżamy

także życzę Wam dużo słoneczka i przyjemnie spędzanych dni


do sklikania
bawcie się dobrze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:31   #4546
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
to wesoło tam musicie mieć

ale ważne, że po jakimś czasie do mamy dociera gorzej, jakby NIC nie dało się jej przemówić


na pewno znajdziesz jakieś inne, przyjemne formy spędzania wolnego czasu
Nie no daje sie przemówić, ale zdarza sie ze zapomina i dalej robi swoje, cyrk na kółkach Ale i tak jest kochana
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:52   #4547
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam naturalki poziom 7 popielaty i hmm 219 wychodzi mi złotawo na odroście, ale to przy trzymaniu 50 minut. Jak krócej to lekko rudo. Ale na jasnych włosach po malaksie nie wychodzi nigdy jakaś szara.
c12 wczoraj robiłam próbe na pasemku i wyszła ładnie, czysto, nie odcina się nic od jasnych włosków. Niektórym wychodzi niebieska poświata czy szarość - mi nic.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstaw zdjęcie obecnego koloru
c12 ma 12% i dawać ją na całość hmmm
tak dobrze doczytałaś, Lady własnie wyszła szaro buro
No właśnie nie mam zdjęcia i nie mam jak zrobić.
Schodzę z czarnego koloru (farbowanego), mój naturalny kolor to taki mysi brąz, niezbyt ciemny (wiem, że to niewiele mówi, wiem). No i aktualnie po dekoloryzacji i rozjaśniaczu mam włosy dość jasne ale mocno żółte.
Też mi się nie widzi nakładania 12% po raz kolejny na całe włosy, no ale... ryzykować? I kontrolować wygląd włosów?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1302349255
Swoją drogą to dość ładny kolor, ale chyba się podobnego nie mogę spodziewać po c12? Jest strasznie, strasznie jasny.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 10:56   #4548
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam naturalki poziom 7 popielaty i hmm 219 wychodzi mi złotawo na odroście, ale to przy trzymaniu 50 minut. Jak krócej to lekko rudo. Ale na jasnych włosach po malaksie nie wychodzi nigdy jakaś szara.
c12 wczoraj robiłam próbe na pasemku i wyszła ładnie, czysto, nie odcina się nic od jasnych włosków. Niektórym wychodzi niebieska poświata czy szarość - mi nic.
mi po 45-50 min wychodził siwy na skroniach, na przodzie grzywki i po nią pewnie to zależy od tempa rozjasniania naszych naturalek ale jak trzymam 30 min to jest idealnie

a kiedy robisz cały odrost?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam zdjęcia i nie mam jak zrobić.
Schodzę z czarnego koloru (farbowanego), mój naturalny kolor to taki mysi brąz, niezbyt ciemny (wiem, że to niewiele mówi, wiem). No i aktualnie po dekoloryzacji i rozjaśniaczu mam włosy dość jasne ale mocno żółte.
Też mi się nie widzi nakładania 12% po raz kolejny na całe włosy, no ale... ryzykować? I kontrolować wygląd włosów?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1302349255
Swoją drogą to dość ładny kolor, ale chyba się podobnego nie mogę spodziewać po c12? Jest strasznie, strasznie jasny.
nie mam pojęcia w obecnej syt, nie wiemy jaki masz teraz poziom etc..
a jeśli chodzi o to zdjęcie w przypadku naturalek, to z "mysiego brązu" na pewno nie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:11   #4549
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mi po 45-50 min wychodził siwy na skroniach, na przodzie grzywki i po nią pewnie to zależy od tempa rozjasniania naszych naturalek ale jak trzymam 30 min to jest idealnie

a kiedy robisz cały odrost? [COLOR="Silver"]
No ja trzymałam 50minut po 30 bym miała albo złoto albo rudo pewnie.

Wiesz co, nie wiem, zależy kiedy farbujący bedzie miał czas Planowałam nastepny weekend, ale wypada mi @, wiec albo ten weekend albo jakos w tygodniu przyszłym
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 11:18   #4550
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dziewczynki nałożyłam farbke teraz czekam 30minut
pierwsze wrażenia są takie :
-ten preperat do nakładania przed całkiem go sporo mi starczyło na dobre zabezpieczenie końcówek
-konsystencja farby super płynna dobrze się rozsmarowywuje (dozownik jest buteleczka nie trzeba pędzelkiem) fajnie się nakłada jest jej dużo według mnie ,bo mi zawsze jedno opakowanie to mało
nałożyłam pierw na odrosty a potem na reszte włosków także są całe pokryte farbą , nieśmierdzi tak bardzo jak inne farby nawet ma jakiś zapach taki kwiatowy
-troche odczuwam takie mrowienie nagłowie jak przy palecie i widze juz po paru minutach że odrost robi sie jaśniejszy to chyba dobrze mam nadzieje że nie będę mieć marchewki na głowie
poczekamy zobaczymy trzymajcie kciuki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:22   #4551
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Necia84, poszperałam trochę w necie i przeczytałam gdzieś, że im niższe stężenie oksydantu tym bardziej intensywne wychodzą refleksy - w tym przypadku fiolet. Buahhot użyła do tego 9.22 wody 9%, więc miała mniej "truskawkowy" kolorek a Ty chyba dawałaś 4.5%, więc wyszło troszkę bardziej intensywnie. Nie wiem jednak, czy to jest uwarunkowane poziomem wody, ale kilka dziewczyn pisało, że zauważyło taką właśnie zależność.
też mi się wydaje, że to może być prawda, Bunny kiedyś pisała, że popiele z obniżoną wodą wychodzą bardzo szaro i ciemno i pewnie dlatego teraz tak złapało fioletowo. Chociaż jak Asia_102(mam nadzieje że nie pomyliłam )kładła 219 z 6% to nie wyszła szaro
Ale fiolet już mi się wypłukał, a przyciemnione są nadal, zobaczymy później jak będzie z tym kolorkiem
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:27   #4552
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Encha dobrej zabawy kochana
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:31   #4553
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

chyba jednak będę marchewkowa chociaż nieźle to wygląda do twarzy mi jeszcze 15 minut ale już widzę że lepiej nie będzie na pewno ciekawe czy będę płakać czy się śmiać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:45   #4554
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki nałożyłam farbke teraz czekam 30minut
pierwsze wrażenia są takie :
-ten preperat do nakładania przed całkiem go sporo mi starczyło na dobre zabezpieczenie końcówek
-konsystencja farby super płynna dobrze się rozsmarowywuje (dozownik jest buteleczka nie trzeba pędzelkiem) fajnie się nakłada jest jej dużo według mnie ,bo mi zawsze jedno opakowanie to mało
nałożyłam pierw na odrosty a potem na reszte włosków także są całe pokryte farbą , nieśmierdzi tak bardzo jak inne farby nawet ma jakiś zapach taki kwiatowy
-troche odczuwam takie mrowienie nagłowie jak przy palecie i widze juz po paru minutach że odrost robi sie jaśniejszy to chyba dobrze mam nadzieje że nie będę mieć marchewki na głowie
poczekamy zobaczymy trzymajcie kciuki
a czemu na całe położyłaś? przecież miałaś już jasniutkie i równiutkie
no to czekamy na efekty
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:38   #4555
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Hejo blondasy ja wypoczęta po urlopie ale nie opalona pogoda nie dopisała... było ciepło przez 2 dni ale mam nadrabiania

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ufff... wczoraj caly dzien u mamy i pol nocy i jestem padnieta i mam mega kaca tak mi niedobrze i glowa boli....
tz jeszcze spi ale jak wstanie to cierpienie go nie ominie, a ciekawe jak tam mamusia?
a dzis po poludniu powtorka z rozrywki...

ale pofarbowalam wczoraj 219
mam fotki!
i rozczesalam wlosy pierwszy raz od.... nie pamietam wiec sa proste
pierwsze w sloncu- reszta w cieniu swiatlo naturalne bez lampy:

Załącznik 4140681Załącznik 4140682Załącznik 4140683Załącznik 4140684Załącznik 4140685

Jestem absolutnie zakochana w 219
To farba idealna dla mnie.
Mama od razu skomentowala mnie ze mam dzis piekne wlosy i cudowny kolor i wygladam jak krolewna sniezka albo ksiezniczka lodu z jakiejs krainy marzen
takze zostalo mi jeszcze z czasem wyrownac kolor i bede zadowolona.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam - zdjęcia przy oknie bez lampy
bardzo ładnie bunny,a co ty nie czeszesz wlosów???

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak w Deichmannie
wlasnie na polce wygladaly ladnie, ale jak zalozylam to się normalnie zakochałam http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie
a wygodne są? moze sie na nie skusze chociaż tak średnio mi sie spodobały,ale do pracy w sam raz

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm..bo jest synem tzw celebryty i strasznie mnie to stresuje nie powiem którego, ale nazwisko na pewno byscie skojarzyły
ale przystojny łaaaaaaa



no własnie-najwazniejsze, ze slicznie wyszło
oo a nie wiem czy są jeszcze ostatnio patrzyłam na inne farbki
ulala syn celebryty

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jak juz jest mowa o Kissie to.. widzialyscie? http://www.kissies.se/hur-mycket-fri...m-gjorde-detta

nie znam teraz juz nie mam tak czasu, ale obejrzalabym jakis stary serial
widziałam... to jakaś masakra ze gołe cyce pokazała i wogóle ma okropne sutki

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Macie pękajcie ze śmiechu

1 - dotarłam na wątek
2,3 - obecnie
jej yatta z tym co dotarłaś to była masakra... a teraz cudo! a powiem ci ze ja ostatnio też przeglądalam zdjecia i mam takie jedno z przed pułtora roku z tyłu wlosy... to masakra pocieniowane i normalnie na środku wygryziona dziura a teraz równiutkie i jeszcze zageszczam to znajomi sie pytają co ja używam na te włosy ze takich nie miałam i wogole ze fajne teraz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:45   #4556
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a czemu na całe położyłaś? przecież miałaś już jasniutkie i równiutkie
no to czekamy na efekty
bałam się żeby mi jakiś miks nie wyszedł a pisze w ulotce żeby pierwszy raz położyć na całość.włoski były zabezpieczone tym preparatem przed farbką więc im nie zaszkodziło

a co do włosów to szok zakochałam się w tej farbie kolorek śliczny mieniący się i taki naturalny wyglada jak miks pasemek różne odcienie od jaśniutkiego do złotawego (nie żółtego) blondu śliczny poprostu nie mogę się napatrzeć odrost super nic sie nie odcina równiutko i naturalnie .zaraz jakieś foty wrzuce to ocenicie
a kondycja włosków tez bomba miękkie i takie jakby grubsze w dotyku poprostu super
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:05   #4557
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

blond bunny
przykro mi trzymaj się
Na pewnoe wszystko dobrze się ułozy

asia
to ta avonowa?
Daj zdjęcia i zrób zdjęcie opakowania

enchanted
udanego wyjazdu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:12   #4558
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ok są zdjęcia
farbka do włosów to Avon Advance Techniques professional hair colour odcień 12.01- ultra jasny popielaty blond http://www.my-avon.pl/farby-do-wloso...ce-techniques/ tu stronka do farb

a to zdjęcia:
1,2 - przed farbowaniem
3- z farbką na głowie
4,5,6 - po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001_zmniejszacz-pl_215997.jpg (45,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002_zmniejszacz-pl_955681.jpg (31,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003_zmniejszacz-pl_72051.jpg (30,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006_zmniejszacz-pl_547325.jpg (29,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007_zmniejszacz-pl_918219.jpg (71,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008_zmniejszacz-pl_978704.jpg (24,8 KB, 69 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:23   #4559
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok są zdjęcia
farbka do włosów to Avon Advance Techniques professional hair colour odcień 12.01- ultra jasny popielaty blond http://www.my-avon.pl/farby-do-wloso...ce-techniques/ tu stronka do farb

a to zdjęcia:
1,2 - przed farbowaniem
3- z farbką na głowie
4,5,6 - po farbowaniu
Asiu bardzo ładnie wyszło
kolor na długości przeboski ale jak patrze na odrost, to widze ze się odcina na złoto? czy to wina fotek, nie wiem..w kazdym razie po c12 chyba było lepiej
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:26   #4560
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok są zdjęcia
farbka do włosów to Avon Advance Techniques professional hair colour odcień 12.01- ultra jasny popielaty blond http://www.my-avon.pl/farby-do-wloso...ce-techniques/ tu stronka do farb

a to zdjęcia:
1,2 - przed farbowaniem
3- z farbką na głowie
4,5,6 - po farbowaniu
Bardzo ładnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.