Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 18:26   #2131
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mam maxia fantasy fire <jupi> i dwa nowe NYC - ciemny granat i różowy
o tak, też chcę
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:34   #2132
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
zlakobieta- z tego co piszesz to ty mamuśka na ogromnym luzie, niby fajnie ale wydaje mi sie, że rodzic jest właśnie po to żeby troszke utemperować swoje dziecko przed dalszym, samodzielnym życiem, ale wiadomo troche luzu sie przyda ;D


a niżej moje dzisiejsze nabytki ( ten ciemny to jest taki granatowy fiolet- nie udało się uchwycić koloru, a ten drugi jest może troszeczkę bardziej zielony)
powoli piłuję je na kwadraty, troche lakiery zbąblowały ale raczej to jest moja wina bo mam głupią manie nie czekania aż 1 warstwa wyschnie tylko od razu maluje kolejną, no ale co poradzić jak mi by to wtedy z 3 dni zajęło ;D;D
a i miejsce zaznaczone na czerwono to pozostałość po inteligentnym korzystaniu z sekatora podczas cięcia gałęzi


Załącznik 4654787Załącznik 4654788
Wiesz Dodi, mój syn jest dorosły (jeśli mężczyźni w ogóle kiedykolwiek dorastają ).Wcześniej - do pełnoletności - starałam się być normalną matką W każdym razie doskonale pamiętam co robiłam i myślałam będąc w każdym wieku i starałam się tak postępować żeby to w danym momencie miało sens, a nie było zwykłym biciem piany i systemem suchych nakazów. Z dzieckiem trzeba rozmawiać, słuchać co ma do powiedzenia, a gdy przychodzi ten wiek, że gada głupoty, to po prostu przetrwać minimalizując straty Ja starałam się mieć do mojego syna zaufanie i muszę przyznać, że nigdy mnie nie zawiódł w żadnej poważnej sprawie (bo chyba nie rozmawiamy o jakichś jedynkach, czy zawalonych kartkówkach itp. ). Nieskromnie powiem, że dziecko mi się udało Poza wszystkim po prostu się lubimy i dogadujemy właściwie we wszystkich strategicznych sprawach, chociaż nie wykluczam, że jestem zaślepiona matczyną milością

W Twoich pazurkach widzę spory potencjał. Kształt już jest ładny, a jak trochę zapuścisz, to w ogóle super Lakierki też bardzo owszem
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:42   #2133
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wiesz Dodi, mój syn jest dorosły (jeśli mężczyźni w ogóle kiedykolwiek dorastają ).Wcześniej - do pełnoletności - starałam się być normalną matką W każdym razie doskonale pamiętam co robiłam i myślałam będąc w każdym wieku i starałam się tak postępować żeby to w danym momencie miało sens, a nie było zwykłym biciem piany i systemem suchych nakazów. Z dzieckiem trzeba rozmawiać, słuchać co ma do powiedzenia, a gdy przychodzi ten wiek, że gada głupoty, to po prostu przetrwać minimalizując straty Ja starałam się mieć do mojego syna zaufanie i muszę przyznać, że nigdy mnie nie zawiódł w żadnej poważnej sprawie (bo chyba nie rozmawiamy o jakichś jedynkach, czy zawalonych kartkówkach itp. ). Nieskromnie powiem, że dziecko mi się udało Poza wszystkim po prostu się lubimy i dogadujemy właściwie we wszystkich strategicznych sprawach, chociaż nie wykluczam, że jestem zaślepiona matczyną milością

W Twoich pazurkach widzę spory potencjał. Kształt już jest ładny, a jak trochę zapuścisz, to w ogóle super Lakierki też bardzo owszem


Moim zdaniem to bardzo fajne podejście. Rodzic ma być mentorem i wskazać drogę ale nie przy pomocy- jak to ujęłaś "suchych nakazów". Szczególnie nie można zapominać,że samemu też przeżywało się ten młodzieńczy wiek,bunt i nieraz zbaczało się z drogi. Najważniejsze jest zaufanie i umiejętność rozmawiania niezależnie od tematu. Ja z moją mamą mamy do siebie bezgraniczne zaufanie. Wiem,że tego nie nadużyję. Z wiekiem i czasem rodzic z dzieckiem się "docierają" i powoli rozumieją..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:48   #2134
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

zlakobieta- no i bardzo dobrze, że tak podchodzisz do tego, bo facet facetem niby pełnoletni ale i tak jest dzieckiem i zawsze nim bedzie, taka już ich natura

a pazurki mają swoją mała historie, bo były już ładne, potem sie połamały, były zaokrąglone potem na zero i odsrastają, a jak już odrastały to były takie bardziej zaokrąglone (jak to przy długości zero) no i teraz stopniowo je piłuje na kwadraty bo nie moge tak od razu dlatego że płytka sie wydłużyła i nie ma zbytnio jak od razu wypiłować

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

o o o .. agata dobrze mówi ;D ale tak jak wcześniej pisałam uważam ( to tylko moje zdanie), że czasem się przydają te "suche nakazy"
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:53   #2135
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

o o o .. agata dobrze mówi ;D ale tak jak wcześniej pisałam uważam ( to tylko moje zdanie), że czasem się przydają te "suche nakazy"

Czasem, przy rażącym wykroczeniu moralnym takie suche zasady są obowiązkowe. Są pewne normy i reguły, które trzeba dzieciom wpajać i nie ma zmiłuj Oczywiście jest to także jedynie moje zdanie haha
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:00   #2136
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

no oczywiście że tak ;P

ja nie wiem jak to jest, ale jak jestem to kurteczka 2-3 osoby coś skrobią, a jak mnie nie było przez chwile to 60 stron naskrobali
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:02   #2137
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ruda,HIGH FIVE!nie wiem co jest ale moja też nie przyszła.Odpuściłam też jej :PNie wiem źle jej u mnie jest zawsze czy co ? Tęsknie za nią
Serio wole już mieć,niż nie mieć przez 40 parę dni.Tak,wiem pójdę do lekarza ale teraz muszę się zająć szkołą.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:12   #2138
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
zlakobieta- no i bardzo dobrze, że tak podchodzisz do tego, bo facet facetem niby pełnoletni ale i tak jest dzieckiem i zawsze nim bedzie, taka już ich natura

a pazurki mają swoją mała historie, bo były już ładne, potem sie połamały, były zaokrąglone potem na zero i odsrastają, a jak już odrastały to były takie bardziej zaokrąglone (jak to przy długości zero) no i teraz stopniowo je piłuje na kwadraty bo nie moge tak od razu dlatego że płytka sie wydłużyła i nie ma zbytnio jak od razu wypiłować

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

o o o .. agata dobrze mówi ;D ale tak jak wcześniej pisałam uważam ( to tylko moje zdanie), że czasem się przydają te "suche nakazy"
Suche nakazy się stosowalo, jak dziecię było młodziutkie, tylko że suche nakazy to mogły dotyczyć sprzątania pokoju i odrabiania lekcji (no czasem limitowania kompa ). Reszta, to mentoring, jak już pisała koleżanka powyżej Poza tym moim zdaniem niebagatelną rolę odgrywają geny. Mój syn akurat okazał się naprawdę zrównoważony i odpowiedzialny (oczywiście w szerokim rozumieniu pojęcia ). Jak go matka pusciła na imprezę bez suchych zakazow, to wrócił w sensownej porze i w miarę przytomny, więc na kolejne mógł sobie pozwolić. Z drugiej strony są dzieciaki, które bez względu na wysiłki rodziców są po prostu lekkomyślne, lub wręcz bezmyślne, albo bardziej podatne na wpływ środowiska (często niezbyt dobrego) i tu żadne restrykcje nie pomogą Oczywiście nie ma rodziców, ktorzy nie popełniają błędów wychowawczych. Chodzi jednak o to by popełnić ich jak najmniej.


Fajnie, że płytka się wydłużyła. Nie widziałam ich wcześniej, więc trudno mi to ocenić. Pamiętam chwile fascynacji pierwszym manicurem w podstawówce i moje koleżanki, które narzekaly na krótką płytkę. Już wtedy im tłumaczyłam, że paznokcie należy myć wylącznie miękką szczoteczką i pod żadnym pozorem nie dłubać pod nimi końcówką metalowego pilniczka Widać od dziecka mialam dryg metorski
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:14   #2139
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

wyprodukowałam się w klubie,zajrzycie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:15   #2140
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33905487]Ruda,HIGH FIVE!nie wiem co jest ale moja też nie przyszła.Odpuściłam też jej :PNie wiem źle jej u mnie jest zawsze czy co ? Tęsknie za nią
Serio wole już mieć,niż nie mieć przez 40 parę dni.Tak,wiem pójdę do lekarza ale teraz muszę się zająć szkołą.[/QUOTE]

Ja byłam u lekarza i nie stwierdziła nieprawidłowości.

Mam wolną chatę i robię sobie salon piękności przy dołującej muzyce. Cieszcie się ze mną
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:19   #2141
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja byłam u lekarza i nie stwierdziła nieprawidłowości.

Mam wolną chatę i robię sobie salon piękności przy dołującej muzyce. Cieszcie się ze mną
Wiggle,wiggle,wiggle
Mam dziś fajny humor,nie ważne że tona nauki ale co tam
Ja dzień piękności robie chyba w poniedziałek lub we wtorek,i we wtorek ide przymierzać sukienki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:25   #2142
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja byłam u lekarza i nie stwierdziła nieprawidłowości.

Mam wolną chatę i robię sobie salon piękności przy dołującej muzyce. Cieszcie się ze mną
Prosz. Mówisz i masz. Cieszę się okropnie

Jeżeli chodzi o mnie, to zeżarlam wszystko, co miałam, a było tego całkiem sporo Teraz idę namalować pierwszy w życiu wzorek na moim probnym, żółtym paznokciu, który nie spodobał mi się jako żółty...
Zdjęć nie obiecuję, bo może być, delikatnie mówiąc, masakra
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:25   #2143
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
no oczywiście że tak ;P

ja nie wiem jak to jest, ale jak jestem to kurteczka 2-3 osoby coś skrobią, a jak mnie nie było przez chwile to 60 stron naskrobali

ja to nie umiem się jakoś wbić w rozmowę, bo nie chcę się jako tako wtrącać
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:31   #2144
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
ja to nie umiem się jakoś wbić w rozmowę, bo nie chcę się jako tako wtrącać
Że co?!

To ja może zainicjuję nowy wątek. Taki bardziej ekhm... uniwersalny.
Żeby zagaić, wklejam mój avatarek, bo w tej rozdzielczości nikt nie wie co jest na nim napisane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brak Cycków.jpg (39,9 KB, 46 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:31   #2145
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

a niżej moje dzisiejsze nabytki ( ten ciemny to jest taki granatowy fiolet- nie udało się uchwycić koloru, a ten drugi jest może troszeczkę bardziej zielony)
powoli piłuję je na kwadraty, troche lakiery zbąblowały ale raczej to jest moja wina bo mam głupią manie nie czekania aż 1 warstwa wyschnie tylko od razu maluje kolejną, no ale co poradzić jak mi by to wtedy z 3 dni zajęło ;D;D
a i miejsce zaznaczone na czerwono to pozostałość po inteligentnym korzystaniu z sekatora podczas cięcia gałęzi


Załącznik 4654787Załącznik 4654788
Dodi Twoje pazurki się zmieniły i to na lepsze i bardzo fajne połączenie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja byłam u lekarza i nie stwierdziła nieprawidłowości.

Mam wolną chatę i robię sobie salon piękności przy dołującej muzyce. Cieszcie się ze mną
Ruda zmień muzę bo ja jak takiej słucham to pogrążam się jeszcze bardziej...


Malinka gdzieś w tym spamie znalazłam efekty farbowanka, i spodobało mi się


A tak w ogóle to zaczęłam wątpić czy to na pewno ten wątek co trzeba bo tematy rodzinne tu teraz panują a gdzież pazurki kobitki
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:32   #2146
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cieszę się niezmiernie, że chociaż raz wprawiłam ja Was w zazdrość swoimi nabytkami

Ruda, jak wyjdę, to Ci nie zapłacę za krem, o!
Miałaś mi wysłać swoje dane

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Suche nakazy się stosowalo, jak dziecię było młodziutkie, tylko że suche nakazy to mogły dotyczyć sprzątania pokoju i odrabiania lekcji (no czasem limitowania kompa ). Reszta, to mentoring, jak już pisała koleżanka powyżej Poza tym moim zdaniem niebagatelną rolę odgrywają geny. Mój syn akurat okazał się naprawdę zrównoważony i odpowiedzialny (oczywiście w szerokim rozumieniu pojęcia ). Jak go matka pusciła na imprezę bez suchych zakazow, to wrócił w sensownej porze i w miarę przytomny, więc na kolejne mógł sobie pozwolić. Z drugiej strony są dzieciaki, które bez względu na wysiłki rodziców są po prostu lekkomyślne, lub wręcz bezmyślne, albo bardziej podatne na wpływ środowiska (często niezbyt dobrego) i tu żadne restrykcje nie pomogą Oczywiście nie ma rodziców, ktorzy nie popełniają błędów wychowawczych. Chodzi jednak o to by popełnić ich jak najmniej.
Mam przyjemność czytać Twe wypowiedzi dopiero od wczoraj, ale już mogę stwierdzić, że bardzo mądra z Ciebie kobieta. Żałuję, cholernie żałuję, że dzieci nie mogą sobie wybrać rodziców.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mam wolną chatę i robię sobie salon piękności przy dołującej muzyce. Cieszcie się ze mną
Gdzie Ci wszystkich wywiało?
I dlaczego słuchasz dołującej muzyki

Byłam w Jasmin. Miałam kupić lakier tylko dla cooone, ale obok Miyo była wypchana po brzegi szafa Bell. I kupiłam zachwalanego przez Śniegową (tak, możesz czuć się winna ) Air Flow.
Ach, spuonę w piekle za te wszystkie lakiery

cooone, patrz, co mam dla Ciebie To Baby Blue, klasyczny kremowy błękit Mam nadzieję, że Ci się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080294.jpg (70,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080295.jpg (79,2 KB, 22 załadowań)
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:35   #2147
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Własnie,jak ja jestem to mało spamu :/ a jak sobie pójde to 6 stron do nadrabiania.Przyznac sie że mnie nie lubicie!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:38   #2148
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Że co?!

To ja może zainicjuję nowy wątek. Taki bardziej ekhm... uniwersalny.
Żeby zagaić, wklejam mój avatarek, bo w tej rozdzielczości nikt nie wie co jest na nim napisane

nie nic.. ja zawsze gadam głupoty haha
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:40   #2149
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mam przyjemność czytać Twe wypowiedzi dopiero od wczoraj, ale już mogę stwierdzić, że bardzo mądra z Ciebie kobieta. Żałuję, cholernie żałuję, że dzieci nie mogą sobie wybrać rodziców.



Gdzie Ci wszystkich wywiało?
I dlaczego słuchasz dołującej muzyki

Byłam w Jasmin. Miałam kupić lakier tylko dla cooone, ale obok Miyo była wypchana po brzegi szafa Bell. I kupiłam zachwalanego przez Śniegową (tak, możesz czuć się winna ) Air Flow.
Ach, spuonę w piekle za te wszystkie lakiery
Dzięks za komplement

Na temat Rudej to ja mam taką śmialą teorię, że ona teraz nie może się ogarnąć z eksplozją emocji. Z jednej strony zaufanie partnerstwo i miłość, a z drugiej świeżutkie mlode mięsko zalotnie eksponujące zgrabny tyłeczek. Tylko nastrojowa muza jest w stanie podbić ten nastrój oczekiwania na podjęcie jedynej właściwej decyzji, która tak, czy siak przyniesie żal za straconym... czymś (w zależności co sie wybierze oczywiście ).
Taka namiastka konfliktu tragicznego, który od wieków jest modny wśród inteligenckiej młodzieży

Myślicie, że mogę już zacząć pisać scenariusze?
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:42   #2150
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33905838]Wiggle,wiggle,wiggle
Mam dziś fajny humor,nie ważne że tona nauki ale co tam
Ja dzień piękności robie chyba w poniedziałek lub we wtorek,i we wtorek ide przymierzać sukienki [/QUOTE]

Ja się musze upięknić, bo z Braciszkiem się jutro widzę

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Prosz. Mówisz i masz. Cieszę się okropnie


Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Ruda zmień muzę bo ja jak takiej słucham to pogrążam się jeszcze bardziej...
Lubię się czasami podołowac. Jak się człowiek wypłacze, to mu lepiej A później popatrzę w lustro na moje piękne włosy i wypięknioną maseczkami buzię i się dowartościuję (Tiaaa )

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ruda, jak wyjdę, to Ci nie zapłacę za krem, o!
Miałaś mi wysłać swoje dane
(...)
Gdzie Ci wszystkich wywiało?
I dlaczego słuchasz dołującej muzyki
No juuuż, stara jestem, mogę zapominać

A, poszli na piłkarzyki.
Słucham, bo lubię
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:43   #2151
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
nie nic.. ja zawsze gadam głupoty haha
Jak nic?! To ja jeszcze dla ulatwienia dodam, że kolory w tle symbolizują całą feerię barw lakierów dostępnych w Rossmanie i innych drogeriach.
No i oczywiście zgadzam się z teorią zawartą w treści i przyznam, że aktualnie moje staniki robia się za małe
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:51   #2152
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jak nic?! To ja jeszcze dla ulatwienia dodam, że kolory w tle symbolizują całą feerię barw lakierów dostępnych w Rossmanie i innych drogeriach.
No i oczywiście zgadzam się z teorią zawartą w treści i przyznam, że aktualnie moje staniki robia się za małe
bardzo fajne niestety u mnie nic nie maleje...
Z tymi kolorami lakierów to racja hahha
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:55   #2153
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
bardzo fajne niestety u mnie nic nie maleje...
Z tymi kolorami lakierów to racja hahha
Zazdroszczę
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:57   #2154
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość




cooone, patrz, co mam dla Ciebie To Baby Blue, klasyczny kremowy błękit Mam nadzieję, że Ci się podoba

:lov e:
Uwielbiam Cię!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 19:58   #2155
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

zlakobieta- ja chyba też coś mam od urodzenia związanego z pazurkami bo nawet w dniu narodzin miałam po raz pierwszy pomalowane pazurki na czerowno (pigmentem w szpitalu hahahaha)

agatabm- e tam marudzisz, patrzysz co piszą ty coś skrobiesz i już sie temat kręci ;D dasz rade, wierzę w ciebie i w twoje możliwości ;D <hahaha> a poza tym po to jest ten wątek żeby sie wtrącać no nie?;>

bo to normalnie zła kobieta była, ale to nic pójdzie w cycki hahaha

agateczka - miło mi to słyszeć (czytać), sama się cieszę ze zmiany ale z niecierpliwością czekam na wzrost i jeszcze te skórki mnie trosze denerwują, ale to tak to jest jak sie z nimi kompletnie nic nie robi tylko od czasu do czasu maść z wit. a wmasuje ^^

zlakobieta- nie wiem czy scenariusze ale książke może ;d masz dar opowiadania pisząc taki, że chyba bym nawet przeczytała taka ksiażke ( kiedyś lubiłam czytać teraz już nie bardzo- to wszystko przez "KRZYŻAKÓW" bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:03   #2156
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zazdroszczę

Ja sobie nie.. chciałabym trochę zejść z wagi..

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

_dodi_ - mówię,że gadam głupoty wkręcam się powoli. jestem tu stanowczo za krótko więc dopiero się rozkręcam
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:05   #2157
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Zlakobieta Twój avatar wymiata
Jednak co prawda, to prawda, cycki mi zleciały o 2 rozmiary...
Ale straciłam 1/3 masy ciała tak więc coś za coś
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:09   #2158
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
lakier eveline colour instant nr 496 plus circus confetti
śliczne tak starannie wykonane
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:11   #2159
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
zlakobieta- ja chyba też coś mam od urodzenia związanego z pazurkami bo nawet w dniu narodzin miałam po raz pierwszy pomalowane pazurki na czerowno (pigmentem w szpitalu hahahaha)

agatabm- e tam marudzisz, patrzysz co piszą ty coś skrobiesz i już sie temat kręci ;D dasz rade, wierzę w ciebie i w twoje możliwości ;D <hahaha> a poza tym po to jest ten wątek żeby sie wtrącać no nie?;>

bo to normalnie zła kobieta była, ale to nic pójdzie w cycki hahaha

agateczka - miło mi to słyszeć (czytać), sama się cieszę ze zmiany ale z niecierpliwością czekam na wzrost i jeszcze te skórki mnie trosze denerwują, ale to tak to jest jak sie z nimi kompletnie nic nie robi tylko od czasu do czasu maść z wit. a wmasuje ^^

zlakobieta- nie wiem czy scenariusze ale książke może ;d masz dar opowiadania pisząc taki, że chyba bym nawet przeczytała taka ksiażke ( kiedyś lubiłam czytać teraz już nie bardzo- to wszystko przez "KRZYŻAKÓW" bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
"Krzyżaków"? Rany, ja do dziś pamiętam jak czytałam krzyżakow w podstawówce i wyłam jak bóbr przy śmierci Danusi. Kilka razy chyba to czytałam i do dziś pamiętam "kwiecie pachnie" W ogóle wtedy całego Sienkiewicza pochłaniałam i to nawet z latarką pod kołdrą. Może Ty po prostu za późno się za te laktury zabrałaś, bo myślę, że po przekroczeniu jakichś 12 lat, to juz faktycznie takie dzieło może być ponad siły

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja sobie nie.. chciałabym trochę zejść z wagi..

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

_dodi_ - mówię,że gadam głupoty wkręcam się powoli. jestem tu stanowczo za krótko więc dopiero się rozkręcam
aaaa, ja zrozumiałam, że Ci się nie zmienia pomimo chudnięcia
W takim razie odwoluję. Nie zazdroszczę, tylko łączę sie w bólu
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:14   #2160
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

aaaa, ja zrozumiałam, że Ci się nie zmienia pomimo chudnięcia
W takim razie odwoluję. Nie zazdroszczę, tylko łączę sie w bólu
Ehh.. no niestety. Powinnam biegać...taaaaa
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.