Do Agniesi :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-03, 19:51   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

Do Agniesi :)


Droga Agnieszko Zembrzycka Chciałam się zapytać jakich kosmetyczków używasz gdy malujesz jakąś Panią
Jaki podkład , jaki puder jaka firma. będe wdzięczna za odp
Pozdrawiam ,buziaki
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 06:09   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Do Agniesi :)

przypominam siem
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 08:05   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agniesi :)

Witaj Sergeevno
Już niestety nie maluję. Z wizażu zrobiła się firma i ktoś musi ją prowadzić i rozwijać. Padło na mnie
Ale ja nigdy nie używałam takie samego zestawu kosmetyków, czy kolorów. To też wiele zależy w jakim celu były malowane osoby.
Z firm drogeryjnych mam kilka swoich faworytów i kilka skarbów w swojej skrzynce. Przeważają kosmetyki Estee Lauder i Revlona jeśli chodzi o podkłady, Guerlain - pudry; Art Deco, Dior, Chanel jeśli chodzi o cienie; Shiseido - róż; Dior, Lancome - tusz do rzęs.

Jest też wiele innych firm i produktów, ale te chyba przeważają.
Te kosmetyki bardzo często łączę z produktami tak zwanymi profesjonalnymi. Bo jednak moim zdaniem wielu rzeczy i efektów nie osiągniemy, albo będzie to dużo trudniejsze, stosując ogólnodostępne kosmetyki.
Jeśli to była sesja zdjęciowa, pokaz, film - to na ogół używałam podkładów, korektorów przeznaczonych do tego typu prac. Przede wszystkim były to kosmetyki firmy Screen Face i Ben eye.
Bardzo je lubię, znam je, wiem jak przyjmują światło. Teraz ta firma w prowadziła na rynek kilka ciekawych nowinek. Na pewno będę je prezentować na łamach wizażu, bo niektóre są po prostu genialne i na pewno będą odkryciem dla wielu Wizażanek.

Cmoczki i sorrki, że tak lakonicznie Ci odpowiedziałam, ale nie da się na to pytanie odpowiedzieć wyczerpująco



AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-06, 18:33   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Do Agniesi :)

Agnieszko a czy znasz jeszcze jakiś bardxo dobry róż który mogłabyś polecić ,ale nie tak drogi jak shiseido ? bo on o ile dobrze pamietam kosztuje ok 140 zł :| może poleciłabyś jakiś tańszy buziak ,pozdrawiam
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.