Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 15:55   #4111
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ejjj ja tez wczoraj marudziłam i dzisiaj jeszcze troszke
Ale chciaz tyle nam ulzy
Tez chcialam sobie kupic jeszcze jakis ladny biustonosz, czy sweterek ale nie kupie, bo potem bedzie narciarz w lodowce jezdził
chociaz jakbym sama mieszkala to pewnie nie patrzyła bym na to ale ,ze jest facet w domu to musze i spożywce myslec.
Ja to bym sie chlebe fitnesowym zapchala, kawa i woda mineralna
Wytrawnych dan to ja nie potrzebuje
no u mnie to samo i chudsza bym była dla mne najgorsze są opłaty,ale niestety durny kraj kredytu na mieszkanie nie dostaniesz więc wynajmuj a za wynajęcie płacę tyle co i za kredyt bym mogła.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:57   #4112
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
farbuj jak dotad, zeby calkiem zakryc rozjasniacz to bys musiala do sredniego blondu przyciemnic


u mnie nie ma sp- a ponadto ja mam zapas


szkoda gadac... bede znow robic posiewy bo mnie jakies cholerstwo neka


alfaparf 11.11 z oksy 9-12% na odrosty.


ten szampon to tak wiesz... raz w tyg.
Jejku co sie dzieje?
Co Ci lekarz powiedział?

No własnie tak myslalam,że nie czesciej
jeszcze maske dzisiaj wyprobuje,bo jestem jej bardzo ciekawa.
Zobacze tez czy na kolor nie wpłynie

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no u mnie to samo i chudsza bym była dla mne najgorsze są opłaty,ale niestety durny kraj kredytu na mieszkanie nie dostaniesz więc wynajmuj a za wynajęcie płacę tyle co i za kredyt bym mogła.
Chcesz to ja sprzedam moje mieszkanie w GW
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:02   #4113
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Chcesz to ja sprzedam moje mieszkanie w GW
jakbym miała kase to kupiłabym od ręki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:03   #4114
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jakbym miała kase to kupiłabym od ręki
Wierze kochana
ja teraz czekam az moj posrednik je sprzeda, dobieram kredyt i kupuje tutaj mieszkanie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:06   #4115
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wierze kochana
ja teraz czekam az moj posrednik je sprzeda, dobieram kredyt i kupuje tutaj mieszkanie
zazdraszczam ja na wiosnę jadę do Warszawy.. moja mama ma tam dom w spadku i jedziemy go zobaczyć, albo sprzedajemy albo się tam przeprowadzam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:13   #4116
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam do zapłacenia niedopłate za prąd 450 zł przegląd auta i jeszcze rozrusznik w nim padł więc następne 200 zł
mam już maksa,a jeszcze święta, prezenty dla rodziny

wiesz ja normalnie mam pracę, tylko jak to w nfz w grudniu roboty brak, ale dzwonili do mnie,żebym przyszła w przyszłym tyg. na 10 godzin plus coś tam miałam przepracowane no,ale to razem będzie może 400 zł. To już nawet nie chodzi o ten miesiąc,ale ogólnie o wszystko że zawsze coś się psuje, zawsze na coś trzeba wydać, a marzą mi się w końcu porządne wakacje czy zakupy.
Dlatego my z tż nie zamierzamy tutaj zostać Chcemy żyć godnie i zapewnić naszemu synkowi dobre życie. Nie mówię tu o jakimś mega bogactwie, ale chciałabym po prostu normalnie żyć, nie martwiąc się co mam ugotować bo nic w domu nie ma, albo żyć od wypłaty do wypłaty i kombinować gdy wyjdzie jakiś nadprogramowy wydatek
Tak samo Święta, powinny być czasem radości, wspólnych spotkań z rodziną, a teraz coraz częściej widzę że wszyscy się martwią jak to będzie po świętach jak przyjdą rachunki do zapłaty i rozliczenia za wszystko W Polsce jest naprawdę ciężko godnie żyć

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki przepraszam,że tak marudzę
Pisz do woli, może jak się wygadasz to będzie Ci trochę lżej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:15   #4117
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




o rany co z Ty z nim masz toż to pożeracz wszystkiego

Bunny też Cię choróbsko złapało czy nerki znowu?

ja jak się wzięłam za sprzątanie rano tak teraz skończyłam i ledwo żyję bo w dodatku @ dostałam
nazwijmy to babskim chorobskiem

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jejku co sie dzieje?
Co Ci lekarz powiedział?

No własnie tak myslalam,że nie czesciej
jeszcze maske dzisiaj wyprobuje,bo jestem jej bardzo ciekawa.
Zobacze tez czy na kolor nie wpłynie

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------


Chcesz to ja sprzedam moje mieszkanie w GW
ze nie ma sensu znow brac lekow na oko skoro to juz chyba z 5 nawrot w tym roku i robimy posiew-wymaz i zobaczy sie- tyle ze to gowno platne jest najgorzej jak nic nie wyhoduja, bo na ureoplasmy koszt badania to 270zl oby z tego tanszego wyhodowali i niech juz sie dowiem co mi jest najlepszy tz- dzis do mnie a skad ty to wzielas? w domu jestes, gosci nie bylo i bum.
kuzwa z kosmosu zapewne wkurza mnie glupol, jeszcze sie ucieszy jak sie dowie ze tez sie ma leczyc albo badac wraz ze mna
ale przybita jestem konkretnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 16:17   #4118
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
I kupiłam jeszcze kremik dzisiaj
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny-zimowy.html
Dziekuje Caskado

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Hmmm widze, że czyta nas ktos, kto bardzo nami gardzi
Smarnęłaś już nim buzię? Ja też się czaję na ten krem, ale boję się czy mnie nie zatka
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:20   #4119
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jako że nie planowałam dzisiaj nigdzie wychodzić umyłam włosy odżywką z garniera, odczucia podczas mycia jak najbardziej na plus, zobaczę jak się będą sprawować włosy po wyschnięciu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nazwijmy to babskim chorobskiem
ze nie ma sensu znow brac lekow na oko skoro to juz chyba z 5 nawrot w tym roku i robimy posiew-wymaz i zobaczy sie- tyle ze to gowno platne jest najgorzej jak nic nie wyhoduja, bo na ureoplasmy koszt badania to 270zl oby z tego tanszego wyhodowali i niech juz sie dowiem co mi jest najlepszy tz- dzis do mnie a skad ty to wzielas? w domu jestes, gosci nie bylo i bum.
kuzwa z kosmosu zapewne wkurza mnie glupol, jeszcze sie ucieszy jak sie dowie ze tez sie ma leczyc albo badac wraz ze mna
ale przybita jestem konkretnie
Bunny Ty to jesteś biedna z tymi choróbskami Do sylwestra jeszcze trochę, ale życzę Ci żeby ten nowy rok był lepszy i żeby nic Cię już nie nawiedzało
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:23   #4120
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nazwijmy to babskim chorobskiem


ze nie ma sensu znow brac lekow na oko skoro to juz chyba z 5 nawrot w tym roku i robimy posiew-wymaz i zobaczy sie- tyle ze to gowno platne jest najgorzej jak nic nie wyhoduja, bo na ureoplasmy koszt badania to 270zl oby z tego tanszego wyhodowali i niech juz sie dowiem co mi jest najlepszy tz- dzis do mnie a skad ty to wzielas? w domu jestes, gosci nie bylo i bum.
kuzwa z kosmosu zapewne wkurza mnie glupol, jeszcze sie ucieszy jak sie dowie ze tez sie ma leczyc albo badac wraz ze mna
ale przybita jestem konkretnie
oj bidulo,bidulo
no trudno, bedzie musial przecierpiec swoje leczenie, nic mu sie nie stanie.
To Ty cierpisz nie on, wiec nie ma powodow zeby dramatyzowac
Moze faktycznie lepiej zapłacic i dowiedziec sie co za dziadostwo siedzi, skoro sa tak czeste nawroty sa.
Może moża zrobic jeszcze jakies inne badania,ktore pomoga co kolwiek stwierdzic dodatkowo?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Smarnęłaś już nim buzię? Ja też się czaję na ten krem, ale boję się czy mnie nie zatka
Narazie tylko zdjełam sreberko i w raczki wsmarowałam
Pachnie cudownie
Jutro nałoze go na buzie jak do pracy bede szla
Ja tez mam cere sklonna do zapychania ale mysle,że bedzie dobrze.

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-12-13 o 16:24
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:26   #4121
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny współczuję Rozumiem twój ból, ja też bardzo często coś łapałam. Lekarze ręce rozkładali i mówili, że niektóre kobiety już tak mają, taka fizjologia. Ale odkąd zaczęłam leczyć się hormonalnie na inną przypadłość kobiecą, zaniknęły na szczęście i tamte
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 16:27   #4122
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dlatego my z tż nie zamierzamy tutaj zostać Chcemy żyć godnie i zapewnić naszemu synkowi dobre życie. Nie mówię tu o jakimś mega bogactwie, ale chciałabym po prostu normalnie żyć, nie martwiąc się co mam ugotować bo nic w domu nie ma, albo żyć od wypłaty do wypłaty i kombinować gdy wyjdzie jakiś nadprogramowy wydatek
Tak samo Święta, powinny być czasem radości, wspólnych spotkań z rodziną, a teraz coraz częściej widzę że wszyscy się martwią jak to będzie po świętach jak przyjdą rachunki do zapłaty i rozliczenia za wszystko W Polsce jest naprawdę ciężko godnie żyć



Pisz do woli, może jak się wygadasz to będzie Ci trochę lżej
mój TŻ chciałby wyjechać za granicę,ale ja się na to nie zdecyduje za bardzo jestem przywiązana do rodziny. Poza tym łudzę się,że po skończeniu mojej magisterki trochę nam się poprawi
Uwielbiam Święta i jest to dla mnie czas radości, spotkań z najbliższymi no,ale właśnie po Nowym Roku rozliczenia niestety nie da się tego ominąć
dzięki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nazwijmy to babskim chorobskiem


ze nie ma sensu znow brac lekow na oko skoro to juz chyba z 5 nawrot w tym roku i robimy posiew-wymaz i zobaczy sie- tyle ze to gowno platne jest najgorzej jak nic nie wyhoduja, bo na ureoplasmy koszt badania to 270zl oby z tego tanszego wyhodowali i niech juz sie dowiem co mi jest najlepszy tz- dzis do mnie a skad ty to wzielas? w domu jestes, gosci nie bylo i bum.
kuzwa z kosmosu zapewne wkurza mnie glupol, jeszcze sie ucieszy jak sie dowie ze tez sie ma leczyc albo badac wraz ze mna
ale przybita jestem konkretnie
oj Bunny życzę dużo zdrówka, mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:28   #4123
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Narazie tylko zdjełam sreberko i w raczki wsmarowałam
Pachnie cudownie
Jutro nałoze go na buzie jak do pracy bede szla
Ja tez mam cere sklonna do zapychania ale mysle,że bedzie dobrze.
To daj jutro znać jak się sprawił
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:43   #4124
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mój TŻ chciałby wyjechać za granicę,ale ja się na to nie zdecyduje za bardzo jestem przywiązana do rodziny. Poza tym łudzę się,że po skończeniu mojej magisterki trochę nam się poprawi
Uwielbiam Święta i jest to dla mnie czas radości, spotkań z najbliższymi no,ale właśnie po Nowym Roku rozliczenia niestety nie da się tego ominąć
dzięki
Wiesz, mnie akurat tutaj nic nie trzyma, mojego tż też nie. Jeśli mam do wyboru ułożyć sobie życie na jakimś poziomie, a zostać tutaj i ciągle sobie wszystkiego odmawiać, denerwować się wszystkim to wybieram to pierwsze. Do rodziny można co jakiś czas przyjeżdżać, zresztą na pewno bym wracała choćby nad polskie morze i w góry

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Włosy trochę podsuszyłam i niby są puszyste, mięciutkie, ale jednak przy nasadzie takie dziwne w dotyku, więc chyba jednak ta odżywka odpada jeśli chodzi o mycie włosów

Zamówiłam wczoraj tą maskę arganową z lady spa, ciekawa jestem czy przed świętami przyjdzie Niby to polecony priorytet, ale cholera wie jak to będzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:44   #4125
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie akurat tutaj nic nie trzyma, mojego tż też nie. Jeśli mam do wyboru ułożyć sobie życie na jakimś poziomie, a zostać tutaj i ciągle sobie wszystkiego odmawiać, denerwować się wszystkim to wybieram to pierwsze. Do rodziny można co jakiś czas przyjeżdżać, zresztą na pewno bym wracała choćby nad polskie morze i w góry
Nie no pewnie, jak macie taką możliwość to warto spróbować ja to rozumiem tylko nie widzę siebie za granicą, może mam też zaburzony obraz tego wszystkiego. Wiele znajomych powyjeżdżało, siedzą po kilka lat już w Anglii czy Holandii pracują przez agencje na jakiś polach,a przyjeżdżają do PL rżną wielkich bogaczy, nachleją się za całe oszczędności i jadą z powrotem ostatnio kumpel wpadł do nas, bo przyjechał zza granicy, wziął ze sobą 10 tysięcy na tydzień i wszystko wydał pierwszego dnia w kasynie. .
Wiem,że każdy ma inne priorytety itp. jeden pojedzie i zarobi na chlanie, a drugi na rodzine. Ale ja jakoś siebie za granicą nie widzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:49   #4126
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

\bunny\


alfaparf 11.11 z oksy 9-12% na odrosty.


a na pozostałą część włosów ?? jakie oksy ??
zrobić melaksowanie ?? czy przeciagnac reszte farby jesli tak to na jak dlugo i z jakim oksy ??

przepraszam za pewnie dla ciebie oczywiste pytanai
__________________
odchudzam się od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:49   #4127
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie akurat tutaj nic nie trzyma, mojego tż też nie. Jeśli mam do wyboru ułożyć sobie życie na jakimś poziomie, a zostać tutaj i ciągle sobie wszystkiego odmawiać, denerwować się wszystkim to wybieram to pierwsze. Do rodziny można co jakiś czas przyjeżdżać, zresztą na pewno bym wracała choćby nad polskie morze i w góry

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Włosy trochę podsuszyłam i niby są puszyste, mięciutkie, ale jednak przy nasadzie takie dziwne w dotyku, więc chyba jednak ta odżywka odpada jeśli chodzi o mycie włosów

Zamówiłam wczoraj tą maskę arganową z lady spa, ciekawa jestem czy przed świętami przyjdzie Niby to polecony priorytet, ale cholera wie jak to będzie
Ja siedze z maska na głowie z Mikołajek od Bunny
I umyłam kłaki tym szamponem Rzepa...matko co za...zapach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:53   #4128
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj w Biedronce 2 opakowania farby Garnier, taki zestaw był. I wzięłam odcień 113 Superjasny Beżowy Blond. Wiecie może jaki ma oksydant? Bo na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Znalazłam tylko informację gdzieś na forum, że chyba 9%.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:53   #4129
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć śliczne czas mi tak zapierdziela ostatnio że nie potrafię się z niczym wyrobić dopiero weekend był który swoją drogą do chwili obecnej ciężko mi odchorować z wiadomych powodów a tu już następny i za kilka dni Święta nie posprzątałam jeszcze nie mam dekoracji nic nie pozamawiałam na All muszę się brać bo zginę w tym wszystkim
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 16:56   #4130
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie akurat tutaj nic nie trzyma, mojego tż też nie. Jeśli mam do wyboru ułożyć sobie życie na jakimś poziomie, a zostać tutaj i ciągle sobie wszystkiego odmawiać, denerwować się wszystkim to wybieram to pierwsze. Do rodziny można co jakiś czas przyjeżdżać, zresztą na pewno bym wracała choćby nad polskie morze i w góry [COLOR="Silver"]

Zamówiłam wczoraj tą maskę arganową z lady spa, ciekawa jestem czy przed świętami przyjdzie Niby to polecony priorytet, ale cholera wie jak to będzie
Ja ciebie rozumiem. Moja siostra już od kilku lat mieszka i pracuje w Norwegii. W Polsce mogła liczyć jedynie na pracę za najniższą krajową, a tam dostała kontrakt na kilkanaście lat z góry, dobrą pensję. I co najważniejsze, dostała kredyt na mieszkanie, i już większą połowę spłaciła. I jest pewna, że do Polski nigdy na stałe nie wróci.

Jak ci przyjdzie ta maska i ją wypróbujesz, to napisz tu jakąś recenzję

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2012-12-13 o 16:57
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:04   #4131
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupiłam dzisiaj w biedronce 2 opakowania farby garnier, taki zestaw był. I wzięłam odcień 113 superjasny beżowy blond. Wiecie może jaki ma oksydant? Bo na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Znalazłam tylko informację gdzieś na forum, że chyba 9%.
9%
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:05   #4132
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj w Biedronce 2 opakowania farby Garnier, taki zestaw był. I wzięłam odcień 113 Superjasny Beżowy Blond. Wiecie może jaki ma oksydant? Bo na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Znalazłam tylko informację gdzieś na forum, że chyba 9%.
na pewno 9%
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć śliczne czas mi tak zapierdziela ostatnio że nie potrafię się z niczym wyrobić dopiero weekend był który swoją drogą do chwili obecnej ciężko mi odchorować z wiadomych powodów a tu już następny i za kilka dni Święta nie posprzątałam jeszcze nie mam dekoracji nic nie pozamawiałam na All muszę się brać bo zginę w tym wszystkim
ja tez jeszcze prezentów nie mam i nie wiem kiedy się wybiorę po nie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:14   #4133
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ostatnio gadałam z infą smsami i pisalysmy o syosie i wlasnie zajrzalam w Jej album pamietam jak malowala syosem kurde i ze mnie teraz kusic bedzie znowu cos o nieee
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:24   #4134
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie no pewnie, jak macie taką możliwość to warto spróbować ja to rozumiem tylko nie widzę siebie za granicą, może mam też zaburzony obraz tego wszystkiego. Wiele znajomych powyjeżdżało, siedzą po kilka lat już w Anglii czy Holandii pracują przez agencje na jakiś polach,a przyjeżdżają do PL rżną wielkich bogaczy, nachleją się za całe oszczędności i jadą z powrotem ostatnio kumpel wpadł do nas, bo przyjechał zza granicy, wziął ze sobą 10 tysięcy na tydzień i wszystko wydał pierwszego dnia w kasynie. .
Wiem,że każdy ma inne priorytety itp. jeden pojedzie i zarobi na chlanie, a drugi na rodzine. Ale ja jakoś siebie za granicą nie widzę
Ja bym chciała wyjechać tak bardziej na stałe, no ale co z tego wyjdzie zobaczymy Też widzę po osobach pracujących za granicą że jadą tylko po to żeby potem wrócić i wszystko przetracić na picie, imprezy itp. Oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy na tyle się zadomowili że mieszkają w domkach i żyją sobie na dość wysokim poziomie.. Jak ostatnio przysłuchiwałam się rozmowie tż z kolegą i usłyszałam że w przyszłym roku będzie praca w anglii, 5-6 dni w tygodniu z dniówką 80 funtów byłam w szoku... Kto Ci w PL da takie pieniądze?? Wiadomo, że tam życie inaczej kosztuje, ale jestem pewna że bylibyśmy w stanie pozwolić sobie na wiele więcej niż tu w pl z zarobkami ponad 1000zł na osobę

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja siedze z maska na głowie z Mikołajek od Bunny
I umyłam kłaki tym szamponem Rzepa...matko co za...zapach
Jaka to maska?

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj w Biedronce 2 opakowania farby Garnier, taki zestaw był. I wzięłam odcień 113 Superjasny Beżowy Blond. Wiecie może jaki ma oksydant? Bo na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Znalazłam tylko informację gdzieś na forum, że chyba 9%.
Widziałam właśnie że garniery w dwupakach są Niestety nie pomogę, nie wiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:32   #4135
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja bym chciała wyjechać tak bardziej na stałe, no ale co z tego wyjdzie zobaczymy Też widzę po osobach pracujących za granicą że jadą tylko po to żeby potem wrócić i wszystko przetracić na picie, imprezy itp. Oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy na tyle się zadomowili że mieszkają w domkach i żyją sobie na dość wysokim poziomie.. Jak ostatnio przysłuchiwałam się rozmowie tż z kolegą i usłyszałam że w przyszłym roku będzie praca w anglii, 5-6 dni w tygodniu z dniówką 80 funtów byłam w szoku... Kto Ci w PL da takie pieniądze?? Wiadomo, że tam życie inaczej kosztuje, ale jestem pewna że bylibyśmy w stanie pozwolić sobie na wiele więcej niż tu w pl z zarobkami ponad 1000zł na osobę



Jaka to maska?



Widziałam właśnie że garniery w dwupakach są Niestety nie pomogę, nie wiem
to ta:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html
ale czuje,że włoski mieciutkie, a jednocześnie mięsiste
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:37   #4136
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny albo Caskada kochane jakbyście były możecie powiedzieć która maska ma lepszy skład i bardziej będzie się nadawała dla naturalnie falujących się, puszących włosów?

Garnier z avokado i karite
Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)
vs

Garnier fructis fruity passion
Skład: aqua,cetaryl alcohol,elaeis guineensis oil/palm oil,behentrimonium chloride,niacinamide,coco s nucifera oil/coconat oil,saccharum officinarum extract/sugar cane extract,stearamidopropyl dimethylamine,chlorhexidi ne digluconate,limonene,came llia sinensis lat extract,linalool,cynnamyl alcohol,isopropyl alcohol,pyrus malus extract/apple fruit extract,pyridoxine hci,passiflora edulis fruit juice,bisabolol,citrid acid,citronellol,citrus medica limonum peel extract/lemon peel extract,glycerin,parfium/fragrance (fil c53825/1).

Będę Wam niezmiernie wdzięczna

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja ciebie rozumiem. Moja siostra już od kilku lat mieszka i pracuje w Norwegii. W Polsce mogła liczyć jedynie na pracę za najniższą krajową, a tam dostała kontrakt na kilkanaście lat z góry, dobrą pensję. I co najważniejsze, dostała kredyt na mieszkanie, i już większą połowę spłaciła. I jest pewna, że do Polski nigdy na stałe nie wróci.

Jak ci przyjdzie ta maska i ją wypróbujesz, to napisz tu jakąś recenzję
No dokładnie, ja mam taką samą perspektywę życia tutaj, nie chcę być wykorzystywana w pracy, harować jak wół za marne grosze Wolę już ciężko pracować ale gdzieś gdzie ktoś to doceni i gdzie wiem że zarobię na tyle że będę mogła sobie pozwolić na różne rzeczy na które normalnie nie byłoby mnie stać.

Jasne że napiszę! Już sama nie mogę się doczekać efektów po niej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ostatnio gadałam z infą smsami i pisalysmy o syosie i wlasnie zajrzalam w Jej album pamietam jak malowala syosem kurde i ze mnie teraz kusic bedzie znowu cos o nieee
Agatko jesteś niemożliwa Ale rozumiem Cię, w końcu jesteś kobietą

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to ta:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html
ale czuje,że włoski mieciutkie, a jednocześnie mięsiste
Oo pierwszy raz ją widzę Jak na dłuższą metę Ci podpasuje będzie super!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-13 o 17:35
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:38   #4137
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wiecie co...
Moj Tz sie na mnie obraził
...bo pobiłam jego rekord w pasjansa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:57   #4138
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiecie co...
Moj Tz sie na mnie obraził
...bo pobiłam jego rekord w pasjansa
No wiesz?! Faceci to jednak duże dzieci
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:05   #4139
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kylie
uraziłaś jego ego, Ty niedobra!!
faceci


Uwielbiam bb crem garniera do cery mieszanej Już drugą tubkę kupiłam, ale super jest na co dzień. Żadnego efektu maski, krycie mizerne, ale wyrównuje koloryt (reszte korektor zdziała jak trzeba), nie wysusza a i poprawia stan papuchy (w sensie mniej pryszczoli).
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:08   #4140
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No wiesz?! Faceci to jednak duże dzieci
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kylie
uraziłaś jego ego, Ty niedobra!!
faceci


Uwielbiam bb crem garniera do cery mieszanej Już drugą tubkę kupiłam, ale super jest na co dzień. Żadnego efektu maski, krycie mizerne, ale wyrównuje koloryt (reszte korektor zdziała jak trzeba), nie wysusza a i poprawia stan papuchy (w sensie mniej pryszczoli).
Twierdzi,że to koniec naszego zwiazku
i to juz tylko formalnosc, żadnego ślubu nie bedzie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.