Lakiery hybrydowe - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 16:35   #2101
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

baza Gelish, top jak uważasz Gelish, Eco Nail System, CND itp. a kolorówka jak najbardziej Cosmetics Z. albo Estetiq... niby to samo ale jakoś fajniej malowało mi się lakierami estetiq (narazie na wzorniku ) i chyba bardziej napigmentowane są niż Cosmetics Zone... po dwóch warstwach krycie było zadowalające, nawet przy tak jasnym kolorze jak 50-tka
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:38   #2102
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nie znam się na zakładaniu wątków ale może warto by było na początku wątku wstawić taką jakby pigułkę? Typu polecane hybrydy, topy, bazy, coś o zestawach startowych, jakieś najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, stempelki. Na pewno ułatwiłoby funkcjonowanie Taki informacje są ważne wiem jak sama szukałam a w takiej pigułce łatwiej byłoby znaleźć, wtedy nie pojawiałyby się może te same pytania
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:42   #2103
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dobry pomysł jeśli jest tylko taka możliwość, warto spróbować... obawiam się jednak, że i tak pytania będą się powtarzać
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:46   #2104
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nie znam się na zakładaniu wątków ale może warto by było na początku wątku wstawić taką jakby pigułkę? Typu polecane hybrydy, topy, bazy, coś o zestawach startowych, jakieś najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, stempelki. Na pewno ułatwiłoby funkcjonowanie Taki informacje są ważne wiem jak sama szukałam a w takiej pigułce łatwiej byłoby znaleźć, wtedy nie pojawiałyby się może te same pytania
Uważam, że to bardzo dobry pomysł Szczególnie przydałaby się lista, które lakiery się odmaczają w acetonie, a które nie.

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dobry pomysł jeśli jest tylko taka możliwość, warto spróbować... obawiam się jednak, że i tak pytania będą się powtarzać

A to na pewno, ale zawsze można odesłać wtedy do pierwszej strony niż pisać, żeby przeczytać sobie cały wątek. Nie każdy ma też czas na to, bo jednak jest tu naprawdę sporo informacji

Edytowane przez Hexy
Czas edycji: 2014-02-03 o 16:48
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:47   #2105
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dobry pomysł jeśli jest tylko taka możliwość, warto spróbować... obawiam się jednak, że i tak pytania będą się powtarzać
Niestety, znam z innych wątków przypadki, chociaż rzadko pomimo że istnieją właśnie takie pigułki na pierwszej stronie wątku alee wtedy dziewczyny nawracają taką owieczkę
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:15   #2106
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Avonkaa Pokaż wiadomość
Uważacie, że lepiej kupić baze i top z Gelish do tego hybrydy cosmetic zone czy caly zestaw z CZ?
Mam bazę i top CZ a lakiery Indigo. Dziś zmywałam i byłam miło zaskoczona, bo wystarczyła chwila i wszystko dobrze odeszło. Wcześniejsza baza i top z Simply Nails nie schodziły wcale musiałam piłować i nie muszę mówić w jakiej kondycji były moje paznokcie. CZ trzyma mi się długo i jestem naprawdę bardzo zadowolona
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:42   #2107
Avonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Mam bazę i top CZ a lakiery Indigo. Dziś zmywałam i byłam miło zaskoczona, bo wystarczyła chwila i wszystko dobrze odeszło. Wcześniejsza baza i top z Simply Nails nie schodziły wcale musiałam piłować i nie muszę mówić w jakiej kondycji były moje paznokcie. CZ trzyma mi się długo i jestem naprawdę bardzo zadowolona

dziękuję za odpowiedź czyli chyba nie ma sensu inwestować w gelish bo CZ tez dobrze daje sobie rade

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Za 3-4 tygodnie mają pojawić się nowe wiosenne kolorki z Cosmetic Zone i ma wrócić kolor 81 bo chyba teraz byl niedostepnyy
Avonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 17:46   #2108
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jeśli są to twoje pierwsze kroki w hybrydach to faktycznie zestaw C.Z. jest w sam raz, jednak większość dziewczyn na forum nie poleca bazy Cosmetics Zone, mi np. po tygodniu robiły się rozwarstwienia prawie na każdym paznokciu, ale może u Ciebie będzie się trzymać dłużej kto wie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:47   #2109
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
w końcu lakiery z Estetiq dotarły, czekałam na nie prawie tydzień
wzornik z dwoma nowymi kolorkami : granat 94 i beż 50 z Estetiq

Mogę wiedzieć gdzie kupiłaś swój wzornik - bo naprawdę wydaje się bardziej praktyczny niż słoneczko
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:51   #2110
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wzornik kupiłam na allegro u tego sprzedawcy http://allegro.pl/slay-wzornik-probn...919103617.html ma chyba najtańszą przesyłkę z wszystkich allegrowiczów sprzedających te wzorniki.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:56   #2111
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli są to twoje pierwsze kroki w hybrydach to faktycznie zestaw C.Z. jest w sam raz, jednak większość dziewczyn na forum nie poleca bazy Cosmetics Zone, mi np. po tygodniu robiły się rozwarstwienia prawie na każdym paznokciu, ale może u Ciebie będzie się trzymać dłużej kto wie
Mi przez 2tygodnie nic się nie działo z paznokciami więc to pewnie kwestia indywidualna
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:17   #2112
Avonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli są to twoje pierwsze kroki w hybrydach to faktycznie zestaw C.Z. jest w sam raz, jednak większość dziewczyn na forum nie poleca bazy Cosmetics Zone, mi np. po tygodniu robiły się rozwarstwienia prawie na każdym paznokciu, ale może u Ciebie będzie się trzymać dłużej kto wie
Mam dosyć słabą płytkę więc obawiam się,że kiepsko będą się trzymały na bazie CZ... Więc chyba zainwestuję w coś porządniejszego ponieważ chce robić paznokcie także innym osobom, w szkole pracujemy na Gelish i bylam zadowolona. A czy baza z Gelish a top z CZ to dobry pomysl czy raczej lepiej juz nie mieszac?
Avonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:27   #2113
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jeśli masz słabą płytkę, to baza C.Z. nie będzie dobrym rozwiązaniem, ja używam bazy Gelish w sumie od niedawna ale jestem bardzo zadowolona, nic nie odpryskuje ani nie rozwarstwia się, a mam dość miękkie pazurki .. mimo, że mam duży kontakt z wodą, wszystko trzyma się bez zarzutu co do topu z C.Z. lepiej mieć coś lepszego bo top z C.Z. po tygodniu matowieje... ale na początek wystarczy, grunt to dobra baza także tu nie żałuj kasy lepiej zainwestować i mieć zadowolone klientki jednym na bazie C.Z. może i trzymałoby się 2 tyg. ale drugim odpadłoby po kilku dniach..
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:36   #2114
Avonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziękuje bardzo za rady Myśle ze za miesiąc zrobie zamówienie na kolorówke z CZ bo moje kolezanki bardzo je chwalą z tym , że chce poczekać aż pojawią się te nowe kolorki
Avonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:49   #2115
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
baza Gelish, top jak uważasz Gelish, Eco Nail System, CND itp. a kolorówka jak najbardziej Cosmetics Z. albo Estetiq... niby to samo ale jakoś fajniej malowało mi się lakierami estetiq (narazie na wzorniku ) i chyba bardziej napigmentowane są niż Cosmetics Zone... po dwóch warstwach krycie było zadowalające, nawet przy tak jasnym kolorze jak 50-tka
Ja też jestem bardziej zadowolona z Estetiq niż z CZ. Jak porównac te dwie firmy, to faktycznie Estetiq lepiej kryje i kolory jakieś takie bardziej nasycone.
Ale z CZ podobno mają wyjść jakieś nowe wiosenne kolorki mam nadzieje że dodadzą w końcu do swojej oferty coś konkretnego.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:30   #2116
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli masz słabą płytkę, to baza C.Z. nie będzie dobrym rozwiązaniem, ja używam bazy Gelish w sumie od niedawna ale jestem bardzo zadowolona, nic nie odpryskuje ani nie rozwarstwia się, a mam dość miękkie pazurki .. mimo, że mam duży kontakt z wodą, wszystko trzyma się bez zarzutu co do topu z C.Z. lepiej mieć coś lepszego bo top z C.Z. po tygodniu matowieje... ale na początek wystarczy, grunt to dobra baza także tu nie żałuj kasy lepiej zainwestować i mieć zadowolone klientki jednym na bazie C.Z. może i trzymałoby się 2 tyg. ale drugim odpadłoby po kilku dniach..

Ja z bazy Gelish też jestem zadowolona (top tez mam z Gelisha),
bo ostatnio kilka razy zaryłam pazurkiem w ścianę i sie wygiął i nic złego sie nie stało. Jest bardzo elastyczna, ani nic nie popękało, ani nie odpadło, trzyma sie super.



Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:36   #2117
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zestawu do Frencza poszukuję. Jaki najlepszy? SPN, MM a może Indigo?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:50   #2118
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja bym wybrala indigo tym bardziej ze teraz wypuscili nowy kolor pięknej bieli-mr.white,w drugiej kolejnosci mm a spn bym odpusciła
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 21:14   #2119
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
miałam wzornik w formie słoneczka i teraz te na zdjęciu jak dla mnie wygodniejszy jest ten z wyciąganymi wkładami, można w ten sposób ułożyć sobie paletkę kolorystycznie i łatwiej porównać kolorki między sobą
Podoba mi się Bardzo praktyczne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 22:57   #2120
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Też zaciekawił mnie ten wzornik, choć początkowo własnie jakoś nie chciałam go kupować, to jednak możliwość przekładania poszczególnych pazurków jest bardzo dobrym pomysłem.

Ja zamówiłam go na ebay. Jeśli ktoś ma tam konto to naprawdę polecam mnóstwo kosmetycznych rzeczy można tam zamówić za grosze. Co prawda paczki idą koło miesiąca, ale wysyłka bezpłatna, a ani razu nie naliczyli mi cła i wszystkie przesyłki doszły (a dużo już zamówiłam, m.in folie na paznokcie, ćwieki, cyrkonie, sondy, mega genialny ołówek do podnoszenia cyrkoni <3, pędzielki do zdobień itp...) Wszystko w granicach max 3 dolarów.

Tu przykładowo własnie ten wzornik: http://www.ebay.com/itm/251396908410...84.m1497.l2648

Koszt ok. 7zł, czyli zawsze 10zł mniej niż przez allegro. Gdy się zamawia trochę tych ozdób to jednak mozna sporo zaoszczędzić.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:17   #2121
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zamówiłam wczoraj zestaw Tiftona 5ml, już nie mogę się doczekać nowych kolorków co do wzorników ja mam okrągły ale ten z wyciąganymi wkładami strasznie kusi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:41   #2122
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardziej zadowolona z Estetiq niż z CZ. Jak porównac te dwie firmy, to faktycznie Estetiq lepiej kryje i kolory jakieś takie bardziej nasycone.
Ale z CZ podobno mają wyjść jakieś nowe wiosenne kolorki mam nadzieje że dodadzą w końcu do swojej oferty coś konkretnego.

A ja jestem bardziej zadowolona z CZ , malowałam raz lakierem Estetiq i niestety nie dość,że nie pokrył odpowiednio ( tworzyły się smugi - był bardzo gęsty ) i obkurczył się na kilku paznokciach ( może był stary ) , odkąd maluje CZ wszystko jest ok ,dwie warstwy wystarczają , przynajmniej te kolory które mam są dobrze napigmentowane , ale jak piszecie, że maja mieć dostawę to niestety będę zmuszona zamówić kolejne , mam nadzieję, że będą jakieś ładne jasne kolorki
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:47   #2123
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Też zaciekawił mnie ten wzornik, choć początkowo własnie jakoś nie chciałam go kupować, to jednak możliwość przekładania poszczególnych pazurków jest bardzo dobrym pomysłem.

Ja zamówiłam go na ebay. Jeśli ktoś ma tam konto to naprawdę polecam mnóstwo kosmetycznych rzeczy można tam zamówić za grosze. Co prawda paczki idą koło miesiąca, ale wysyłka bezpłatna, a ani razu nie naliczyli mi cła i wszystkie przesyłki doszły (a dużo już zamówiłam, m.in folie na paznokcie, ćwieki, cyrkonie, sondy, mega genialny ołówek do podnoszenia cyrkoni <3, pędzielki do zdobień itp...) Wszystko w granicach max 3 dolarów.

Tu przykładowo własnie ten wzornik: http://www.ebay.com/itm/251396908410...84.m1497.l2648

Koszt ok. 7zł, czyli zawsze 10zł mniej niż przez allegro. Gdy się zamawia trochę tych ozdób to jednak mozna sporo zaoszczędzić.

Ja ostatnio robiłam rozeznanie w sród koleżanek z branży,bo mam wzorniki słoneczka a ciekawa byłam jak sprawują się te,które zamówiłaś.

O dziwo wszystkie stwierdziły,że nie ma to jak słoneczka.
Te wysuwane podobno dość szybko się luzują i wypadają te "wkładki",trudniej jest ładnie położyć kolor chociaż plusem jest to,że kolorki można sobie układac wedle uznania i jak jakis się skończy to wyjmujemy i koniec.

Ja na moich wzornikach kolory mam firmami i złości mnie to,bo nie mam fajnego efektu.
Zastanawiam się jeszcze czy te wzorniki występują w opcji mlecznej czy tylko clear???może wiecie???

ps.Chętnie podłącze się do jakiegoś zamówienia na ebay
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:22   #2124
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

to fakt wzorniki te są dość "lipnie" wykonane w rękach się otwierały i wypadały z nich pazurki.. ta szara baza jest składana i widocznie słabo trzyma, jednak wystarczy w miejscu łączenia (dokładnie w 6 stykach) nanieść kropelkę kleju np. do tipsów i trzyma mur beton

wczoraj nakładałam lakiery Estetiq na bazę Bluesky, (Gelisha na wzornik mi szkoda ) przetarłam suchym pędzelkiem i nic nie spływało ani z wolnego brzegu ani z boków, pozostałe kolorki (w większości C.Z) kładłam bezpośrednio na wzornik, bez lekkiego matowienia i bez bazy, wszystko trzyma ale przy nakładaniu niektóre uciekały do środka

te moje dwa lakiery z Estetiq które dostałam są wyjątkowo fajne, konsystencja podobna do C.Z. ale więcej pigmentu, może i przez to przy malowaniu lekko smuży, jednak po chwili kolor ładnie się poziomuje... obawiałam się koloru 50, bo wyczytałam na innym forum, że do pełnego krycia trzeba aż 4 czasem 5 warstw, taka opinia była z dość starą datą, więc może coś zmienili w pigmentacji lakierów bo naprawdę fajnie kryją na wzorniku dałam 3 warstwy, ale w zupełności wystarczyły by dwie

na stronie dobrej rady widziałam taki sam wzornik ale cały biały tu jest link http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...ementami-bialy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:33   #2125
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzięki
Szkoda,że białe a nie takie zwykle mleczne bo ta biel mnie przeraża.
Nie wiem czy nie będzie bardzo przekłamywac kolorów...
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:36   #2126
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

też szukałam z mlecznymi wkładami ale nie znalazłam niestety
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:40   #2127
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Obawiam się,że pewnie nie ma.
Gdyby któras chciała tanio słoneczka to ja zawsze tutaj zamawiałam

http://allegro.pl/wzornik-probnik-pr...908419697.html
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:04   #2128
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

A co myślicie o takim wzorniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3919104543.jpg (45,4 KB, 43 załadowań)
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:13   #2129
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja go nie mam,ale cytuje słowa koleżanek
"Mam ten wzornik wachlarzowy, uwazam ze sloneczko jest bardziej estetyczne, bo odrazu widac wszystkie kolory, a w tym wachlarzu te patyczki uciekają, znowu jak sie scisnie mocniej to nie chca sie ruszyc do przewiniecia (ciezko mi to wytlumaczyc) ja mam przezroczysty i to wielki minus bo Wydaje sie ze sie nie ma jak zabrudzic a jednak,... masz palec lepki od zelu, lakieru i juz odbicie ktore mozna zetrzec jedynie zmywaczem i wtedy caly ten plastik (rączka) jest bielsza, moze z tymi mlecznymi jest lepiej, ale to bardzo slaby jakosciowo plastik, wrocilam do sloneczka."

"Ten wachlarz, przy sporej ilości kolorów też jest słaby jak ktos nie jest zdecydowany na jakiś kolor"
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 09:14   #2130
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jak dla mnie mało wygodny, u mnie w mieście jest stoisko z akcesoriami do paznokci, są tam też hybrydy nieznanej mi firmy, właśnie na takim wzorniku mają przedstawione kolory, ciężko się przegląda i tu dopiero rozlatuje na części
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.