Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz.IV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 20:31   #4831
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

zgodnie z tym co pisałam wcześniej zaczynam pracę nad kolejną częścią naszego wątku
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:32   #4832
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Witam wszystkie wizażanki w Nowym Roku

Nie daje rady przeczytać wszystkiego o czym pisałyście, ale wyłapałam kilka tematów:

muron gratulacje dla Ciebie i malutkiej, czekam na zdjęcia
Chantelle- śliczne czarnulki
stalowamagnolia- trzymaj się
agape- ja zakupiłam ten tetrmometr, wypróbowałam na sobie jak byłam chora, szybko mierzy, ale temperatura wahała się +-0,3 stopnie
Ja po Sylwestrze w kameralnym gronie, całkiem miło było, ale dziś nie moge się pozbierać po nieprzespanej nocy! Dziś zaczynam 37 tydzień, brzusio się trzyma..i rośnie.ale coraz trudniej zakładać skarpetki i kurcze dziś palce i nogi spuchły- mam nadzieje że to właśnie po tej nocy!
We wtorek wizyta u gina, hmm skad tu skombinować pojenik na siuśki?? oddawałyście moze do jakiegoś domowego, np. słioka??

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2011-01-01 o 20:36
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:36   #4833
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

potwierdzam wybrany przez nas tytuł
W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy!
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:38   #4834
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
potwierdzam wybrany przez nas tytuł
W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy!
ooo ładny tytuł
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:42   #4835
Jelly37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 661
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
ooo ładny tytuł
Zgadzam się
I pomyśleć,że już tyle postów nabiłyśmy
Jelly37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:45   #4836
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

teraz to dopiero będzie produkcja postów jak będziemy odwiedzać szpital
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:51   #4837
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

ja siedziałam przy kompie u męża i grałam.. i nie zauważyłam, która godzina...

JeSuis - ja miałam kiedyś, przed ciążą podobną sytuację. Miałam ból głowy - raz w życiu tylko tak bolało - i płakałam z bólu.. ludzie widzieli jak wyglądam.. ale nie zmyli się z imprezy!!

ja chce, zeby moj synek miał pediatre w innej przychodni niz połozna, która ma przyjść.. wiec sama bede musiała złozyc deklaracje dla niego, tak?
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 20:56   #4838
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

OTO LINK DO NOWEJ CZĘŚCI NASZEGO WĄTKU
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post24106533
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 21:01   #4839
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

witam się i ja w Nowym Roku

na wstępie
LEKKICH I TERMINOWYCH PORODÓW, SPOKOJNYCH DZIECIACZKÓW, WSZYSTKIEGO DOBREGO DZIEWCZYNY, DUŻO ZDROWIA, POMYŚLNOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ w nowym 2011 roku.

mnie też bolą pachwiny i musze się rozchodzic po dłuższym siedzeniu czy nocy

nad położną środowiskowa się nie zastanawiałam bo chyba nic w "mojej" przychodni nie składałam a chodzę teraz prywatnie to tam spytam jak to jest z wizytami położnych od nich

MURON super że już wróciłaś, z Kalinką wszystko się ułoży zobaczysz ja też się strasznie boję tych pierwszych dni po wyjściu ze szpitala, sama nie wiem jak to będzie

nasz sylwester był naprawdę nietypowy najpierw urządziliśmy sąsiadom technoparty bo wieszaliśmy półki na ścianach ale pomyśleliśmy sobie ze skoro wszędzie będzie muzyka tej nocy to my dla odmiany wiertarka potem coś tam układaliśmy i utykaliśmy po tych naszych 11 metrach a potem jak TŻ chciał się wykąpać po wierceniu to okazało się że nie ma wody - dwa bloki dalej była awaria wiec pojechaliśmy do jego rodziców kawałek za wawę wykąpać się i pojeździliśmy trochę samochodem o 23 potem wróciliśmy do domu z wodą w baniakach i pocieszac mojego psiaczka co się boi fajerwerków - został nafaszerowany środkami na uspokojenie. I tak o 00:15 ja zaległam do łóżka, przy łóżku drżący psiak który jak tylko położyłam an nim rękę natychmiast usnął ale drżeć nie przestał a TŻ sobie modelował na kompie jakiś samolot i powiem wam że to był świetny sylwester, życzenia złożyliśmy sobie w aucie, nie piliśmy nic nawet bezalkoholowego i było git

Jesuis - współczuję afterparty jakie miałaś po sylwestrze... sprzatać po kimś taki bajzel to żadna przyjemność a jeszcze w ciąży ... szkoda zes nie była bardziej asertywna - ja bym wypad kazała robić bez gadania

ściskam was mocno kochane
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 21:21   #4840
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

koniec części IV........

zapraszamy do części V

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=24107115 &posted=1#post24107115
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 23:15   #4841
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki w Nowym Roku

Nie daje rady przeczytać wszystkiego o czym pisałyście, ale wyłapałam kilka tematów:

muron gratulacje dla Ciebie i malutkiej, czekam na zdjęcia
Chantelle- śliczne czarnulki
stalowamagnolia- trzymaj się
agape- ja zakupiłam ten tetrmometr, wypróbowałam na sobie jak byłam chora, szybko mierzy, ale temperatura wahała się +-0,3 stopnie
Ja po Sylwestrze w kameralnym gronie, całkiem miło było, ale dziś nie moge się pozbierać po nieprzespanej nocy! Dziś zaczynam 37 tydzień, brzusio się trzyma..i rośnie.ale coraz trudniej zakładać skarpetki i kurcze dziś palce i nogi spuchły- mam nadzieje że to właśnie po tej nocy!
We wtorek wizyta u gina, hmm skad tu skombinować pojenik na siuśki?? oddawałyście moze do jakiegoś domowego, np. słioka??
Pojemnik na mocz kupisz w kazdej aptece za 1,5zl-przynajmniej tak u nas jest.


Witam wszystkie posylwestrowo....u nas bylo totalne lenistwo jak zapowiadalam - czyli Slwester z jedynka przy Picollo...
Ciekawe, ze w kazdym poprzednim roku mialam podejscie zyczeniowe do tego co sie stanie w danym roku...a w tym tak jakby wiem z gory co sie stanie...tak jakbym miala otwarta ksiege z rozpiska na caly rok...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 16:11   #4842
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczeń, Luty już za pasem, czas przywitać się z Bobasem - styczeń-luty 2011 cz

zamykamy wątek...
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.