Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 15:24   #601
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: ..i znowu kurczak:)

To jest szampon koloryzujący- Palette 310 kolor gołębi... ale jak mojej kumpeli wyszedł też "kurczaczek" to nie mogłyśmy już go znależć w sklepie i kupiłysmy szampon koloryzujący Palette 309 kolor arktyczne srebro- działa identycznie

Faktycznie mi na początku wyszedł nieco fioletowy kolor, ale po umyciu zszedł i teraz jest śliczny blond. Więc tym się nie martw.
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:26   #602
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Lightbulb Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Zaqpiłam dzisiaj niebieską płukankę do włosów siwych i rozjaśninaych z Celi. I pisze na opakowaniu :
Do naczynia wlać 1 l. wody, dodac ok 8 - 10 nakrętek i otrzymanym roztworem płukać włosy.

Jak dla mnie to za mało, bo mam krótkie włosy i nie wiem czy w takim wypadq stosowac taka samą ilosć [włosy mam przed ramię]
I jak to rozumieć "płukac włosy" ile razy co i jak..

Jejciu ja się naprawde na tym nie znam. Dziewczyny które miały doświadczenie z płukankami proszę o odpowiedź!

a i jak jest z odrostami po takiej płukance ?
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:11   #603
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

hey uzywalam tych plukanek daje to fajny efekt ale nie robilam tak jak pisze na opakowaniu bo wlosy robily mi sie niebieskie ja rozrabialam 3-5 nakretek na 1l wody i po umyciu plukalam i gotowe a jak czesto? hmm roznie plukalam jesli myjesz wlosy codziennie plukanka szybciej sie zmyje poprostu patrzylam na kolor jak juz byla zmyta i nie bylo kolorku to robilam znowu wiesz to zalezy plukanka si zmyla robisz nastepna i juz:P
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:16   #604
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Ja na litr wody dawałam jedną niecałą nakrętkę Jak dasz tyle co pisze na opakowaniu to będą niebieskie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:31   #605
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

ja na 2 litry wody daje 3\4 zakretki i jest ok choc czasami jakies pasemko ma lekko fioletowy odcien aha i ja uzywam srebrnej dalii
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:40   #606
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Zgadzam się z Ninedin Mam płukankę Delii, srebrną, jest na niej napisane, żeby do 2 litrów dodać od 1 do 3 nakrętek. Jak kiedyś tak zrobiłam, to jasne pasemka miałam różowo-fioletowe. Teraz daję 1 nakrętkę. Zacznij od pół nakrętki-1 i zobaczysz Ja myję normalnie włosy szamponem, nakładam odżywkę,którą spłukuję i polewam włosy płukanką, której już nie spłukuję Co do odrostów, to jest tylko płukanka, nie pokryje odrostów, zmywa się podczas mycia. Ja stosuję płukankę prawie po każdym myciu włosów, czasem zamiast niej myję włosy szamponem do włosów siwych i rozjaśnionych Rossmana
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 19:32   #607
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Dzieqje za odpowiedź dziewczyny, co ja bym bez Was zrobiła jeeeeej
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 20:02   #608
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

ddziewczyny a wlasciwie po co sa takie płukanki?
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 23:54   #609
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Płukanki są po to, żeby usunąć nieładny żółtawy odcień na blond włosach, zwłaszcza farbowanych, które łatwo żółkną
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 00:37   #610
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

dzieki za info
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 01:02   #611
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Nie ma za co
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 14:18   #612
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

a czy można je stosować na naturalny kolorek blondu? czy raczej nie.... ?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 23:07   #613
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Misiata,myślę, że nie zaszkodzi, co do efektów to nie wiem, mam farbowane włosy-pasemka blond-brąz
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:05   #614
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Ja zastanawiałam sie nad kupnem celi ale bałam sie własnie niebieskiego odcienia włosów .W kosmetycznym znalazłam rewitalizer koloru w szamponie joanny. Jest prosty w użyciu, jedna saszetka starcza na jedno mycie. Rozprowadza sie go jak szampon troche trzyma na włosach spłukuje i gotowe.
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:04   #615
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

chodzi Ci o ten w saszetkach?? ja kiedys kupilam..ma niebieski kolor troche zafarbowalo mi rece a efektow nie widzialam
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:49   #616
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

ja też dawniej używałam płukanek, ale nie z celii czy delli, bo włosy były suche i czasami fioletowe , tylko płukanke Flor Illum - kupiona dzięki licznym opiniom dziewczyn na wizazu-dostępną w hurtowniach fryzjerskich. Ładnie wyprowadzała blond odcień i nie farbowała

Ale, ze mnie jest mały leń i nie chcialo mi sie poswiecac czasu na plukanie wlosow, dlatego zakupilam szampon Shine Blonde z L'oreala w salonie fryzjerskim i od pol roku tylko nim myje wlosy i .... sa piekne. W ogole nie robi fioletowych wlosow,ladnie zmiekcza wlosy i zrobil mi wspanialy blond kolor. Dodam, ze ja mam blond paemka, a rezte wlosow mam pokryte brazowa farba i tego brazu w ogole nie rusza, tylko pieky kolorek blondu nadaje ja jestem niesamowicie zadowlonai polecam ten szampon zamiast meczenia sie z plukankami i traceniem na nie czasu

jedym minusem jest jego cena ale....cos za cos
a na allegro mozna ten szampon taniej dostac
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:10   #617
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

fakt plukanka strasznie wysusza wlosy
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 13:24   #618
eukaliptus.g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

hej, ja dodaje do takiej malej miski ok 1/2 nakretki, wody tyle aby zanurzyc swobodnie wlosy i od razu wyjac-na poczatku mozna tak wyprobowac-zobaczysz jak u cibeie bedzie, i ew zwiekszysz dawke, ale to co na opakowaniu to za duzo, lepiej 1/2 nakretki.
eukaliptus.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:38   #619
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Bluenia własnie o tą mi chodzi , nie wiem mi dobrze usunęła zółty odcien . Moze to tez zalezy od włosków.
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 23:11   #620
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Post Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Hej kobitki..ja zawsze robie tak:

Wlewam do miski wode....potem dodaje po kropli plukanki i mieszam...zanurzam dlon...i jezeli woda jest taka lekko blekitna..lub lekko fioletowa (to zalezy od plukanki) zanurzam tam glowe...i gotowe...jezeli dodasz za duzo plukanki...to efekt bedzie taki...ze wlosy beda takie szarawe (przyciemnione) lub niebieskie...nie polecam uzywania tej plukanki jesli sa odrosty duze...dlatego ze plukania przyciemnia je ....buziaki
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 07:07   #621
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

syla-78 dziękuję bardzo za odpowiedź przemyśle i może się skusze
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 13:38   #622
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioleto

Nie ma za co Misiata Zazdroszczę naturalnego blondu. Ja mam typowo "polską" urodę : ciemne włosy, ciemne oczy i cerę lekko oliwkową . Zawsze chciałam mieć jasne włoski Tylko nie przesadź z ilością płukanki.Ja jak skończe Delię, kupię FLOR ILLUM, dziewczyny bardzo ją chwalą. Dla Ciebie powinna być srebrno-biało-niebieska nr16, albo krystaliczno-niebieska nr.18.Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 13:11   #623
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Mam pytanie do dziewczyn systematycznie stosujących płukanki, w jakim stopniu płukanka niszczy włosy?
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 22:37   #624
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Z tego co slyszalam to plukanka nie niszczy wlosów....ale nic nie wiadomo..moze wypowie sie jakis ekspert
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 08:32   #625
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Cytat:
Napisane przez blueania
fakt plukanka strasznie wysusza wlosy

izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:39   #626
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Ja uzywam Flor illum 16 srebrny 5-10 kropli na 0.5 litra wody i jest ok wychodza piekne srebrne NIE FIOLETOWE!!!!
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:03   #627
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Niebieska płukanka do włosów. Jak ją użyć, żeby nie były włosy nie były fioletowe?

Słyszałam, że podobne właściwości do płukanki ma szampon do włosów siwych i rozjaśnionych Kallos. Na KWC jest tylko jedna opinia i też podobno wysusza włosy, więc nie wiem co o tym sądzić.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 00:33   #628
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: ..i znowu kurczak:)

mam jeszcze jedno pytanko- zrobiłam sobie włosy szamponem palette, niestety powoli widać odrosty (moje włosy bardzo szybko rosną :/), więc co powinnam zrobić, aby wciąż mieć ten kolor? (jest super!)
Czy ponowne użycie szampony załatwi sprawę?
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:33   #629
kamileczkaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
Unhappy paskudny kurczak na głowie!!!!!

w piatek pofarbowalam wlosy na jasny blond, a mialam przedtem ciemny braz. no i z tego eksperymentu wyszedl mi sztuczny paskudny zolty kolor. musze sie jak najszybciej pozbyc tego koloru, bo inaczej nie wyjde z domu;/. jak myslicie moge isc jutro do salonu fryzjerskiego dac je ponownie pofarbowac??
kamileczkaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:08   #630
kosmatek16
Raczkowanie
 
Avatar kosmatek16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 99
Dot.: paskudny kurczak na głowie!!!!!

hmm jesli nie masz zbyt mocno zniszczonych wlosow to mozesz sprobowac pomalowac a moze srebrna plukanka by troche pomogla zycze powodzenia
kosmatek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.