Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 19:42   #2401
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
No a ja tego nei rozumiem. Jak mogłas zapłacic tak mało, skoro wszędzie ceny sa minimum 700 zł do 1600 zł za włosy do ramion?? Jesteś pewna że to było prostowanie Goldwellem? Jaki jest efekt?
spodziewałam się więcej i wcale nie jestem pewno czy to było prostowanie prostowanie przed zabiegiem miałam włosy strasznie napuszone i beznadziejnie powywijane, teraz są lejące i ładnie się układają ale na pewno nie są proste, choć na początku tak mi się wydawało w sumie jestem zadowolona bo mogę wychodzić z domu bez układania o czym wcześniej nie było mowy ale następnym razem chciałabym wyprostować gdzie indziej i porównać a Ty miałas prostowane chemicznie swoje włoski??
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 01:13   #2402
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no już myślałam że coś ze mna jest nie tak że chcę tyle za prostowanie płacić Ja jeszcze swoich nie prostowałam,ale będę w połowie lutego ( przed moimi urodzinami)Fryzjerk i nie chciały podjąć się zrobienia zabiegu bo miałam zbyt zniszczone Nie używam prostownicy od dwóch miesięcy obcięłam dużą część zniszczonych włosów ,zapuszczam ,odżywiam ,nie prostuję ,nie susze i włosy naprawę zaczynają być zdrowe Tak więc mam nadzieję że do lutego to już będą super no i że będą długie bo jak mają mi je te 6 cm obciąć to muszą rosnąć Ja będę robić goldwellem ,ale mam zapłącic min 700 zł
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:29   #2403
MagDaXXyouNg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

czesc dziewczyny,a czy ktoraś z Was miała może prostowanie na włosach cienkich i dość zniszczonych??
MagDaXXyouNg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:25   #2404
Moravka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja mam do Was kilka pytań, wizażanki Mam kręcone, napuszone włosy. Codziennie je prostuję i już mam tego dość. Włosy nie są zbytnio zniszczone, gdyż intensywnie nawilżam je różnymi olejkami (kokosowy, rycynowy..) stosuję różne maski i odżywki. Chcę iść jakoś w lutym na trwałe prostowanie włosów ale.. no właśnie i tu jest ALE... Czy 13-latka może iść na taki zabieg? Czy włosy będą mi po tym wypadać? Jestem blondynką, z natury mam grube włosy, ale np. kiedyś jak zrobiłam sobie warkoczyki na tydzień, po rozplątaniu włosy wychodziły garściami. Bałam się zasnąć żeby nie obudzić się łysa .. Bardzo chcę iść sobie wyprostować włosy ale z drugiej strony boję się..
*Mam już upatrzony salon fryzjerski w którym robią takie zabiegi. Zabieg kosztuje od 150 do 400zł. Jak myślicie, ile zapłaciłabym za włosy sięgające jakieś 5 cm za ramiona?
Moravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:31   #2405
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

I nie mylmy psychoterapeuty z psychologiem,czy psychiatra - psycholog nie zna sie na psychoterapii, a psychiatra przepisuje leki, zamiast zaglebic sie w podswiadomosc i zmienic w niej to,co nas tak meczy. Buziole dla wszystkich!!![/quote]


cieszę się, że psychoterpia Ci pomaga, ale nie wprowadzaj dziewczyn w podobnej jak Ty sytuacji w błąd - chodzi mi o powyższy fragment.. większość psychologów zajmuje się psychoterpią!!! i pierwszym krokiem powinno być udanie się do poradni zdrowia psychiocznego gdzie przyjmuje psycholog lub psychiatra.. psychoterapeutą można zostać po skończeniu studiów na kierunku psychologia (zazwyczaj), a sama psychoterapia jest procesem leczenia - jednak żeby leczyć trzeba postawić diagnozę, czego dokona psycholog bądź psychiatra

DZIEWCZYNY ZROBIłYśCIE PIERWSZY KROK żEBY ZMIENIć Tą DOLEGLIWOść - CHWAłA WAM ZA TO, NIE POPRZESTAWAJCIE!!! POLECAM UDAć SIę DO SPECJALISTY, NIE MUSICIE MóWIć RODZINIE CZY ZNAJOMYM, POPROSTU DUAJCIE SIę DO NAJBLIżSZEJ PLACóWKI I TAM UZYSKACIE WSKAZóWKI... TAKA WIZYTA TO ZWYKłA ROZMOWA, BARDZO POTRZEBNA WIęKSZOśCI LUDZI
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:46   #2406
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Ych, dla mnie psycholog byl do dupy.

A, dobra metoda to metoda malych kroczkow: oduczyc sie wyrywania np. przy komputerze. Ok, dalej wyrywamy, ale przy komputerze juz nie. Potem oduczamy przy ksiazce, przy filmie, nie w samochodzie..

Ja wyrywam 50%mniej dzieki tej metodzie malych kroczkow.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 23:09   #2407
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

[quote=Lanessa;10047733]Ych, dla mnie psycholog byl do dupy.
widocznie byłaś u niewłaściwego
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 12:12   #2408
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej

W niedlugim czasie chce isc na prostowanie GOLDWELLEM ale mam pytanie czy uzywalyscie jakis specjalnych szamponow, odzywek po tym zabiegu- bo chcialabym sie w sumie wczesnioje zaopatrzyc moze cos jest warte polecenia?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:35   #2409
NacpanaRapem91
Przyczajenie
 
Avatar NacpanaRapem91
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Dziewczyny wierzę, że uda się z tego wyjść

Edytowane przez NacpanaRapem91
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:53
NacpanaRapem91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 21:34   #2410
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dziewczyny czy któraś się orientuje gdzie w lubuskim robią na goldwell?
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:33   #2411
Moravka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

W Łodzi jest jakiś dobry salon w którym fajnie robią chemiczne prostowanie?
I ponawiam pytanie.. Czy 13-latce to nie zaszkodzi?
Moravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 18:29   #2412
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jeśli chodzi o Wrocław to chemiczne prostowanie włosów preparatami Farouka wykonują tez w salonie Darius we Wrocławiu na ul. Oławskiej. Bylam tam 1.5roku temu i efekt byl ok . Za włosy do ramion zapłaciłam 500 zł.Troche drogo jak na farouka i moja długość włosów, ale zastanawiam sie czy nie wybrać sie tam ponownie.
AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 01:34   #2413
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

We Wrocławiu to chyba jest najdrożej Mi został miesiąc do prostowania
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:50   #2414
millaaa
Przyczajenie
 
Avatar millaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja mialam trwale prostowanie rok temu i efekt jest super. nie sa idealnie proste bo mialam bardzo krecone i uprzedzono mnie o tym. przez jakis miesiac wlosy smierdza produktem ale potem zapach znika
millaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:41   #2415
kate2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja jestem już weteranką w prostowaniu włosów. Miałam robione 2 razy Faroukiem i raz Goldwellem i służę radą. Dla tych, którzy zastanawiają sią czym prostować odpowiadam śmiało - GOLDWELL!!!!!!!!! Farouk jest niezły ale włosy nie są po nim idealnie proste i przede wszystkim się wypłukuje. Po 4 miesiącach gwarantuje,że włosy zaczną się puszyć i wyjdzie na jaw jak bardzo są zniszczone. Mi dodatkowo sporo wypadło włosów. Ja położyłam Goldwella na włosy po dwókrotnym Farouku i przyznaje że musiałam sporo ściąć, bo końce bardzo się zniszczyły. Następny raz nie dam sobie kłaść produktu na włosy już nim traktowane. Intesywnie je odrzywiam i jest już ok. Po Goldwellu włosy są proste jak druciki i podobno on się nie wypłukuje. Stwierdzę to po kilku miesuiącach ale jak na razie jestem bardziej zadowolona niż po Farokuku. Tak więc dziewczyny warto wydać więcej kasy!!!! jakby ktoś miał jakieś pytania to pomogę. Wiem juz o prostowaniu WSZYSTKO!!!!
kate2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 17:20   #2416
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kate2204 Pokaż wiadomość
Ja jestem już weteranką w prostowaniu włosów. Miałam robione 2 razy Faroukiem i raz Goldwellem i służę radą. Dla tych, którzy zastanawiają sią czym prostować odpowiadam śmiało - GOLDWELL!!!!!!!!! Farouk jest niezły ale włosy nie są po nim idealnie proste i przede wszystkim się wypłukuje. Po 4 miesiącach gwarantuje,że włosy zaczną się puszyć i wyjdzie na jaw jak bardzo są zniszczone. Mi dodatkowo sporo wypadło włosów. Ja położyłam Goldwella na włosy po dwókrotnym Farouku i przyznaje że musiałam sporo ściąć, bo końce bardzo się zniszczyły. Następny raz nie dam sobie kłaść produktu na włosy już nim traktowane. Intesywnie je odrzywiam i jest już ok. Po Goldwellu włosy są proste jak druciki i podobno on się nie wypłukuje. Stwierdzę to po kilku miesuiącach ale jak na razie jestem bardziej zadowolona niż po Farokuku. Tak więc dziewczyny warto wydać więcej kasy!!!! jakby ktoś miał jakieś pytania to pomogę. Wiem juz o prostowaniu WSZYSTKO!!!!
Z nieba mi spadłaś u mnie nie chcą mi nałożyć Goldwella na Farouka ale teraz wiem przynajmniej że będę się mocno upierać bo jesteś żywym dowodem na to że nie będę chodzić łysa
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 21:45   #2417
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek a gdzie chcesz w końcu robić Goldwellem?

Mi zostało jeszcze 6 tygodni do prostowania Już nie mogę się doczekać. Tak się poświęcam nie prostyując ich i nie susząc przez 3 miesiące
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:32   #2418
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Kocurasek a gdzie chcesz w końcu robić Goldwellem?

Mi zostało jeszcze 6 tygodni do prostowania Już nie mogę się doczekać. Tak się poświęcam nie prostyując ich i nie susząc przez 3 miesiące
Ja chcę w Unique bo tam chodzę na ścinanie i nie wyobrażam sobie iść do innego fryzjera ale Paweł, który tam prostuje powiedział że mi nie zrobi bo się obawia że mi je przesuszy ale powiedział żebym się spytała szkoleniowca Goldwella który też tam pracuje może on mi zrobi będę go błagać bo Kate miała na 2 razy robionych Faroukiem Goldwella i przezyła ale dopiero po sylwku pójdę. I fajnie że nie prostujesz ich 3 miesiące. Ja też 3 miesiące nic nie robiłam przed Faroukiem i były super i dalej są super
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 22:42   #2419
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja też chciałam do Unique iśc na prostowanie bo na innym forum czytałam że jedna dziewczyna tam robiła i strasznie zadowolona była , ale 1400 zł to dla mnie za dużo
Mam nadzieję że wrzucisz zdjęcia po prostowaniu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 16:14   #2420
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja też chciałam do Unique iśc na prostowanie bo na innym forum czytałam że jedna dziewczyna tam robiła i strasznie zadowolona była , ale 1400 zł to dla mnie za dużo
Mam nadzieję że wrzucisz zdjęcia po prostowaniu

Ja wiem że to jest drogie ale wolę wydać i się nie przejmować złym efektem... Bo wiem że zrobią mi to dobrze. Oczywiśćie że się pochwalę!! Ty też koniecznie, bo Ty szybciej pewnie zrobisz!! Ja na termin pewnie będę czekać miesiąc.... ale wiem że warto
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 13:59   #2421
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja tez chcialam wyprostowac wlosy chemicznie tylko nie wiem czy moge.. moje wlosy faluja sie od polowy dlugosci ponad to bez odzywek pusza sie wystarczy ze raz nie uzyje i jest siano mam wlosy za ramiona ile moze mnie kosztowac ta przyjemnosc w innym salonie niz frauk w poznaniu? Jak dbac o nie przed i po zabiegu? czy moge po chemicznym prostowaniu je farbowac? nie chce zniszczyc wlosow wiec nie wiem co robic jak sie wlosy zachowuja po tym zabiegu..
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 22:43   #2422
paulinaalex5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Re: chemiczne prostowanie wlosow

Ja robiłam chemiczne prostowanie włosów i się nie opłaca.Płacisz dużo a efekt masz może tylko przez 3 miesiące.Lepiej samej prostować prostownica
paulinaalex5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:04   #2423
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Re: chemiczne prostowanie wlosow

Jak Ci źle zrobili albo niewiadomo czym to masz na 3 miesiące. Trwałe prostowanie jest trwałe a nie na 3 miesiące
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:11   #2424
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Re: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Jak Ci źle zrobili albo niewiadomo czym to masz na 3 miesiące. Trwałe prostowanie jest trwałe a nie na 3 miesiące
czyli na ile?;>
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:20   #2425
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Re: chemiczne prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
czyli na ile?;>
moim zdaniem końcówki będą proste zdecydowanie dłużej, może nawet aż ich nie obetniesz, jednak nowe włosy przy głowie będą rosły już naturalnie, więc po około 3 miesiącach efekt może już nie być tak powalający.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:14   #2426
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Ja tez chcialam wyprostowac wlosy chemicznie tylko nie wiem czy moge.. moje wlosy faluja sie od polowy dlugosci ponad to bez odzywek pusza sie wystarczy ze raz nie uzyje i jest siano mam wlosy za ramiona ile moze mnie kosztowac ta przyjemnosc w innym salonie niz frauk w poznaniu? Jak dbac o nie przed i po zabiegu? czy moge po chemicznym prostowaniu je farbowac? nie chce zniszczyc wlosow wiec nie wiem co robic jak sie wlosy zachowuja po tym zabiegu..
ja polecam Goldwella i poczytanie troszkę tego wątku - są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Cytat:
Napisane przez paulinaalex5 Pokaż wiadomość
Ja robiłam chemiczne prostowanie włosów i się nie opłaca.Płacisz dużo a efekt masz może tylko przez 3 miesiące.Lepiej samej prostować prostownica
Pewnie zapłaciłaś 80zł u pani Krysi... Jaki produkt i salon - taki efekt.

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
czyli na ile?;>
Aż nie obetniesz.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:29   #2427
slonko8787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja miałam prostowane włosy Faroukiem w Krakowie w salonie "U Gosi". Efekt jest niezły. Co prawda niektóre pasma są lekko falowane, ale całe włosy są proste. Oczywiście po prostowaniu struktura włosa się nie zmienia, więc włosy mam puszyste, ale ogólnie jestem zadowolona. Na większe wyjście mogę sobie wyprostować włoski, a efekt jest o niebo lepszy niż przed trwałym prostowaniem- włosy lejące się, błyszczące, idealne. Poza tym pół roku wcześniej miałam robiony balejaż i pewnie dlatego włosy nie są w tak dobrej kondycji jak u nasady, gdzie wyglądają na naturalnie proste i są gładziutki. Myślę, że bez balejażu efekt byłby świetny.
slonko8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:49   #2428
AURI26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Witam,
Jestem w szoku, że ta choroba ma swoją nazwę. Dzisiaj pierwszy raz się dowiedziałam o tym a cierpię już kilkanaście. Myślałam, że jestem jedyną osobą na świecie, która wyrywa sobie włosy a potem je gryzie. Nienormalne co? Zwłaszcza, że jestem po studiach, mam świetną pracę i na powodzenie nigdy nie narzekałam. To jest silniejsze ode mnie, nie potrafię porzestac. Najgorsze, że znowu nawyrywałam sobie w kilku miejscach i mam prześwity a za kilka miesiecy mam ślub. Jak ja się uczeszę, co mam zrobic pomóżcie czy jest jakiś srodek, który pomoże odrosnąc włosom. Jestem załamana. Miałam tak piękne włosy wszyscy w rodzinie mają gęste i mocne a ja ciągle ściemniam a to, że szczotka mi się zaplątała a to, że coś tam innego. Chyba zdecyduję się pójśc do psychiatry z tym bo sama nie dam rady, nawet nie wiem dlaczego to robię. Dziewczyny jeśli znacie jakiś preparat na odrastanie włosów dajcie znac. Pozdrawiam.
AURI26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 16:24   #2429
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

moja mama tez tak nie dosc ze wyrywa to jescze gryzie hehe, wnerwia mnie to. ja czasami sobie tez wyrwe troche szczegolnie jak sie zdenerwuje, ale ja odrywam poprostu nadlamane konce, no ale tez przez to zmniejszyla mi sie troche ilosc wlosow po prawej stronie glowy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:09   #2430
AURI26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

To jest jakiś koszmar, nie do opanowania nawet nie wiem jak sobie pomóc. Chustka na głowie w domu może się sprawdzi ale co w samochodzie może kupie sobie chełm. Już sama się z siebie smieje bo płakac nie mam siły. Pięknie będę wyglądac na własnym ślubie. Pozdrawiam.
AURI26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.