Całoroczne zwolnienie z w-fu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 14:14   #1
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287

Całoroczne zwolnienie z w-fu


od razu mówię, że nie jestem pulpetem, któremu nie chce się ruszać, ćwiczę codziennie w domu, chodzę na zajęcia taneczne, rozciągam się. mam wadę wzroku -4 na obu oczach i zastanawiam się, czy to mogłaby być podstawa do zwolnienia z ćwiczenia na wfie?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 14:43   #2
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
od razu mówię, że nie jestem pulpetem, któremu nie chce się ruszać, ćwiczę codziennie w domu, chodzę na zajęcia taneczne, rozciągam się. mam wadę wzroku -4 na obu oczach i zastanawiam się, czy to mogłaby być podstawa do zwolnienia z ćwiczenia na wfie?
Dzisiaj, gdy soczewki są coraz popularniejsze? ;>
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 14:47   #3
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

noszę soczewki od roku
ale okulistka do której chcę pójść o tym nie wie, a mi zależy na tym zwolnieniu i nie będę jej uświadamiać, bo wtedy na pewno mi go nie da
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:57   #4
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

Ja mam wadę -5 i ćwiczę(noszę soczewki), więc sądzę, że póki nie masz problemów z np. odklejającą się siatkówka, to nie masz na co liczyć, no chyba że lewe. Bo przecież jak będzie chciała zrobić kontrole, to zobaczy, że masz soczewke w oku.

"od razu mówię, że nie jestem pulpetem, któremu nie chce się ruszać"
Nie ważne jak wyglądasz, ale z tego co piszesz to właśnie nie chce Ci się ruszać, w szkole Czemu dziewczyny kombinują tak z tym wf wy mi powiedzcie? Te niecałe 120 minut tygodniowo się przemęczyć, to nie jest żaden wysiłek. Bardziej męczące jest siedzenie(gdy lekcja jest w środku, a nie na początku czy końcu zajęc).
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 16:41   #5
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

Oj, ja akurat dobrze rozumiem, o co chodzi z tym WFem . Trenowałam w klubie sportowym, czasami 6 ciężkich treningów tygodniowo, a od WFu migałam się, jak mogłam. Może inni mieli więcej szczęścia, ale w większości szkół lekcja WFu polega na rzuceniu piłki, jedyne urozmaicenie jest takie, że czasami jest to piłka do kosza, czasami do siatkówki.
Generalnie nie pochwalam kombinowania, ale wiem, że nie każdy lekcje WFu mogą być męczące i nudne. Ja przez większą część zajęć zastanawiałam się, co ja tam robię.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:12   #6
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

Ja też chodziłam na różne zajęcia sportowe dodatkowe, a na wfie się zawsze nudziłam. U mnie wf to była właśnie w większości siatkówka, do tej pory nienawidzę tego sportu. Nauczyciele często nawet rozgrzewki nie zrobili tylko zlecali jakiejś dziewczynie która na jakieś Sksy chodziła. A najbardziej mnie wkurzały egzaminy w parach albo w czwórkach gdzie ocena często zależała od tego na kogo popadnę a nie od tego co umiem i ile czasu na to poświęcam. Wolałabym chyba mieć zwolnienie z wfu. Dopiero w 4 klasie miałam wf z facetem który co zajęcia wymyślał nam fajne ćwiczenia, zajęcia sportowe: sporty grupowe, ćwiczenia siłowe, fitness i nawet elementy samoobrony i nie było nudy. Tylko fanki siatkówki nie były zbytnio zadowolone.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:24   #7
Carollaz
Raczkowanie
 
Avatar Carollaz
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Oj, ja akurat dobrze rozumiem, o co chodzi z tym WFem . Trenowałam w klubie sportowym, czasami 6 ciężkich treningów tygodniowo, a od WFu migałam się, jak mogłam. Może inni mieli więcej szczęścia, ale w większości szkół lekcja WFu polega na rzuceniu piłki, jedyne urozmaicenie jest takie, że czasami jest to piłka do kosza, czasami do siatkówki.
Generalnie nie pochwalam kombinowania, ale wiem, że nie każdy lekcje WFu mogą być męczące i nudne. Ja przez większą część zajęć zastanawiałam się, co ja tam robię.
Miałam podobnie, mi normalnie pisał trener, na klubowych zaświadczeniach, że trenuję 5-6 razy w tygodniu, że w weekend mam zawody i nie chce abym się przetrenowywała i miałam bardzo często zwolnienie z wf-u. I nikt się nie czepiał. Wolałam 1000 razy bardziej moje treningi niż szkolny wf... Nuda.
__________________
powiedziałam tak 24.08.2016
Carollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 15:48   #8
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

byłam wczoraj u okulistki i mam zwolnienie wątek do zamknięcia
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:00   #9
patunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: katowice, giszowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Całoroczne zwolnienie z w-fu

ja nie widze na jedno oko lewe ma 3+ jestem pulchniejsza ale normalnie cwicze u mnie cwiczą też w okularach i nie widzą przeszkód ale ja się boje że jakbym dostała piłką w twarz szkła moga wybic ci oczy
patunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.