Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 15:19   #31
iamJenna
Raczkowanie
 
Avatar iamJenna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Witam . Od 15 lat choruje na astmę oskrzelowa . Byłam częstym gościem w sanatorium w Istebnej na Kubaloce <3 pozdrawiam wszystkich którzy tam byli. Nie dość ze podleczylam bardzo ta chorobę to poznalam wspaniałych ludzi i nabawilam się świetnych wspomnień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iamJenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 15:34   #32
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez iamJenna Pokaż wiadomość
Witam . Od 15 lat choruje na astmę oskrzelowa . Byłam częstym gościem w sanatorium w Istebnej na Kubaloce <3 pozdrawiam wszystkich którzy tam byli. Nie dość ze podleczylam bardzo ta chorobę to poznalam wspaniałych ludzi i nabawilam się świetnych wspomnień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie ostatnio się zastanawiałam jak to jest z tymi sanatoriami... Można wnioskować na astmę..?
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 16:20   #33
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja z moją astmą leżałam w sanatorium kilkakrotnie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 17:39   #34
iamJenna
Raczkowanie
 
Avatar iamJenna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Tak, pewnie ze można . Zapytaj się rodzinnego lekarza. Nie wiem jak z dorosłymi ale dzieci napewno maja szanse udania się na taki turnus. Mnie jako dziecku bardzo to pomogło. Świerże powietrze, dużo ruchu i sporo zabiegów. za moich czasów jeździło się na miesiąc i bylo to całkowicie za darmo przez NFZ

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iamJenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:20   #35
felii
Rozeznanie
 
Avatar felii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 956
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja nie byłam ani razu
Ogólnie moje leczenie od 11 roku życia praktycznie nie istnieje
felii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:27   #36
iamJenna
Raczkowanie
 
Avatar iamJenna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja tez aktualnie nie biorę leków . Nie SA mi potrzebne. Jeśli nie macie objawów to kontrolujecie swoje pluca ? Jak tak to co jaki czas ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iamJenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:34   #37
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez iamJenna Pokaż wiadomość
Ja tez aktualnie nie biorę leków . Nie SA mi potrzebne. Jeśli nie macie objawów to kontrolujecie swoje pluca ? Jak tak to co jaki czas ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja co pół roku mam kontrolę. Bałabym się sprawdzić po dłuższym czasie nawet jak bym nie miała objawów dla mnie to taka choroba, którą trzeba kontrolować.
Spirometria raz na pół roku to u mnie minimum minimalne
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 18:37   #38
iamJenna
Raczkowanie
 
Avatar iamJenna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja ostatnio robilam jakieś badania chyba w 3 gimnazjum czyli około 6 lat temu ... Przeradzają mnie kolejki do lekarzy na NFZ a na prywatnego nioe mam kasy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iamJenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:37   #39
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja spirometrię robię średnio raz na kwartał.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:01   #40
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja zaczęłam od alergii skończyłam na astmie, dwa razy do roku sanatorium-oczywiście Ciechocinek. Chyba z 40 razy tam byłam, znam każdą uliczkę jak u siebie. Do tego mam atopowe zapalenie skóry, mam wrażenie, że już wszystko mnie uczula, powietrze, albo i ja sama na siebie reaguję alergicznie
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:15   #41
Saminka
Raczkowanie
 
Avatar Saminka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 419
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

a jakich kosmetykow do makijazu uzywacie ? dokladnie chodzi mi o jakis puder, podklad.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2011
2012

lipiec 2014 Aniołkowa mama
Saminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 19:19   #42
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

ja kremu bb a pudrów to różnych a jak mi wyskoczy uczulenie to nie nakładam nic na buzię poza kreską na powiece i tuszu do rzęs.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:49   #43
felii
Rozeznanie
 
Avatar felii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 956
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam od alergii skończyłam na astmie, dwa razy do roku sanatorium-oczywiście Ciechocinek. Chyba z 40 razy tam byłam, znam każdą uliczkę jak u siebie. Do tego mam atopowe zapalenie skóry, mam wrażenie, że już wszystko mnie uczula, powietrze, albo i ja sama na siebie reaguję alergicznie
Też tak czasami mam Wiem co czujesz....

Cytat:
Napisane przez Saminka Pokaż wiadomość
a jakich kosmetykow do makijazu uzywacie ? dokladnie chodzi mi o jakis puder, podklad.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli chodzi o kosmetyki ja używam Astora i Rimmela- pamiętam, że jak mieszkałam w PL kupiłam raz bellę i miss sporty i puder zamiast na twarzy był na paznokciach
felii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:22   #44
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez iamJenna Pokaż wiadomość
Ja tez aktualnie nie biorę leków . Nie SA mi potrzebne. Jeśli nie macie objawów to kontrolujecie swoje pluca ? Jak tak to co jaki czas ?
Przynajmniej raz do roku. Nawet, jeśli nic się nie dzieje.
Mam bardzo dobrego lekarza, niestety prywatnie. Ale i mnie, i moje dziecko tak pięknie wyprowadził, że będę się go trzymać.

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że nasz organizm reaguje na zmiany pór roku
U mnie lato jest ciężkie, bo się pyli wszystko. Więc kłopoty z oddychaniem, a często też i ze skórą - nieraz bywało, że całe lato nosiłam długie spodnie i bluzkę z długim rękawem, żeby choć trochę się uchronić przed uczuleniem. Najgorzej z twarzą.
Jesień i wiosna względnie normalne, choć końcówka jesieni i wczesna wiosna, kiedy między temperaturą w domu a na dworze jest spora różnica, też potrafi być ciężka.
Zima to różnica temperatur plus wysuszone powietrze. Wtedy mam największe problemy ze skórą.

Któraś z Was pisała, że czasem ma wrażenie, że ją uczula wszystko. Ja też tam miewam
Bywa tak, że drażni mnie wszystko, każdy zapach, uliczny kurz, ktoś palący, kto przejdzie obok (nie musi nawet palić akurat w tym momencie), czyjeś perfumy. Unikam dotyku obcych osób, pocałunków w policzek, bo zdarza się często, że mam po tym wysypkę, bąble i swędzenie. Do fryzjera chodzę z umytą już głową, tam tylko moczą włosy i ścinają. Mycie i masowanie zawsze kończyło się masakrą skóry na głowie i wielotygodniowym leczeniem. Podobnie regulacja brwi - robię to od lat sama i skończyły się problemy.

A jak sobie radzicie z malowaniem oczu? Ja cieni używam bardzo rzadko, rzęsy tylko tuszuję, czasem robię kreskę na linii wodnej. Ale coraz częściej zdarza mi się, że od razu po tym oczy mnie szczypią, łzawią.
Po kilku godzinach muszę zmyć kosmetyki, bo łzy się potrafią lać nieprzerwanym strumieniem.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:40   #45
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Też tak czasami mam Wiem co czujesz....
[QUOTE=allmode;45335591
Któraś z Was pisała, że czasem ma wrażenie, że ją uczula wszystko. Ja też tam miewam
Bywa tak, że drażni mnie wszystko, każdy zapach, uliczny kurz, ktoś palący, kto przejdzie obok (nie musi nawet palić akurat w tym momencie), czyjeś perfumy. Unikam dotyku obcych osób, pocałunków w policzek, bo zdarza się często, że mam po tym wysypkę, bąble i swędzenie. Do fryzjera chodzę z umytą już głową, tam tylko moczą włosy i ścinają. Mycie i masowanie zawsze kończyło się masakrą skóry na głowie i wielotygodniowym leczeniem. Podobnie regulacja brwi - robię to od lat sama i skończyły się problemy.[/QUOTE]

O to widzę, że nie jestem sama. Ja wolny czas spędzam na chodzeniu po lekarzach i testowaniu nowych leków. Od dwóch miesięcy jestem wysypana, lekarka testów nie chce zrobić - bo to ostry stan,i musi leczyć. Tyle,że ja już nie daję rady, nie wiem wolałabym mieć ze sto razy ręce i nogi połamane niż z tym się męczyć.
Ja robię podobnie jak Ty, unikam wszystkiego co może mnie ewentualnie uczulić. Ale właśnie mam wrażenie,że najbardziej sama siebie uczulam. Pyłki,roztocza, kurz, cytrusy... Przedwczoraj zjadłam kawałek ciasta ze skórką pomarańczową, i już od dwóch dni boli mnie okropnie żołądek
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 09:27   #46
felii
Rozeznanie
 
Avatar felii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 956
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Ja z kolei sama palę... aczkolwiek tylko na świeżym powietrzu. W sumie nie oddziałuje to jakoś okropnie źle (na moją skórę oczywiście bo o organiźmie nie wspominam)
Z kolei na szczęście nie mam już uczulenia na wszystko więc mogę zjeść nawet moją ukochaną czekoladę. Ale np kakao to dla mnie zabójstwo chociaż chwilowe- już daaaaaaaawno nie miałam zaostrzenia i mam nadzieję, że nie powróci.
Teraz mam tylko problem z moją głową- okropnie mnie swędzi, mam na niej parę ranek i to zapewne wina azs.
felii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:07   #47
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
O to widzę, że nie jestem sama. Ja wolny czas spędzam na chodzeniu po lekarzach i testowaniu nowych leków. Od dwóch miesięcy jestem wysypana, lekarka testów nie chce zrobić - bo to ostry stan,i musi leczyć. Tyle,że ja już nie daję rady, nie wiem wolałabym mieć ze sto razy ręce i nogi połamane niż z tym się męczyć.
Ja robię podobnie jak Ty, unikam wszystkiego co może mnie ewentualnie uczulić. Ale właśnie mam wrażenie,że najbardziej sama siebie uczulam. Pyłki,roztocza, kurz, cytrusy... Przedwczoraj zjadłam kawałek ciasta ze skórką pomarańczową, i już od dwóch dni boli mnie okropnie żołądek
Ja unikam, jak mogę, jedzenia przetworzonego. Bo potem się źle czuję.
No i laktozy. Ze 3 lata temu, przy malowaniu, przenosiłam z mężem szafkę. No i łupnęło mi coś w kręgosłupie. Dostałam przeciwbólowo ketonal. A tam jest laktoza. Powiem tak - dolegliwości żołądkowe i brak możliwości siadania i wstawania to jest bardzo niefajne połączenie
Przy czym u mnie to się objawia różnie - mogę po zjedzeniu np. chipsów dostać wysypki i świądu takiego, że szału można dostać. Mogę dostać kaszlu i duszności. Mogę mieć ból i rozstrój żołądka. Może być wszystko jednocześnie. A może nie być nic - choć to zdarza się rzadko.

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Teraz mam tylko problem z moją głową- okropnie mnie swędzi, mam na niej parę ranek i to zapewne wina azs.
Mnie skórę głowy wygoił olej kokosowy. Miałam ranę na ranie, nawet przy delikatnym czesaniu krew się lała. Zaczęłam stosować olej ze względu na włosy, ale okazało się, że i na skórę głowy działa zbawiennie. Skończyły się ranki, strupki, świąd, teraz to sporadyczne.
Na wszelkiego typu ranki i gojenie dobry jest też żywokost. Pomaga też skrzyp, pokrzywa (ale z pokrzywą ostrożnie, jeśli jesteś blondynką, bo może dawać zieloną poświatę), drożdże, aloes. No i odstawienie szamponu z SLS.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:10   #48
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez iamJenna Pokaż wiadomość
Tak, pewnie ze można . Zapytaj się rodzinnego lekarza. Nie wiem jak z dorosłymi ale dzieci napewno maja szanse udania się na taki turnus. Mnie jako dziecku bardzo to pomogło. Świerże powietrze, dużo ruchu i sporo zabiegów. za moich czasów jeździło się na miesiąc i bylo to całkowicie za darmo przez NFZ

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mój lekarz rodzinny jest do bani.. za to pulmonolog ideał <3 Nawet potrafi do mnie na ulicy podejść i zapytać jak się czuję.. nie mówiąc o tym jak pojawiam się w ośrodku

Cytat:
Napisane przez iamJenna Pokaż wiadomość
Ja tez aktualnie nie biorę leków . Nie SA mi potrzebne. Jeśli nie macie objawów to kontrolujecie swoje pluca ? Jak tak to co jaki czas ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie lekarz na każdej wizycie podłącza mnie pod jakieś dziwne urządzenie i mierzy poziom powietrza :P

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Ja z kolei sama palę... aczkolwiek tylko na świeżym powietrzu. W sumie nie oddziałuje to jakoś okropnie źle (na moją skórę oczywiście bo o organiźmie nie wspominam)
Ja tez lubię czasem zapalić.. jedyna zasada.. nie godzine przed i godzinę po lekach :P bo czuję się jakbym była pijana
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:49   #49
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Czesc

Ja mam alergie i astme zdiagnozowana od roku. Po 6 latach pobytu w wilgotnym klimacie jestem uczulona na wilgoc, plesnie, grzyby, roztocza. Na szczescie teraz mam dobre leki, po ktorych nie mam uporczywego duszacego kaszlu
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 13:56   #50
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Atme dostałam jakoś 3 lat temu, po 1,5 roku brania leków po których średnio się czułam rzuciłam je w cholerę i zaczęłam pić spiruline i brać wit C w formie soku z acai. Już po 2 tyg picia astma zaczęła mijać a od roku ani kataru siennego (który miałam od dziecka) ani astmy
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:30   #51
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
Atme dostałam jakoś 3 lat temu, po 1,5 roku brania leków po których średnio się czułam rzuciłam je w cholerę i zaczęłam pić spiruline i brać wit C w formie soku z acai. Już po 2 tyg picia astma zaczęła mijać a od roku ani kataru siennego (który miałam od dziecka) ani astmy
i to na pewno była astma? bo to od tak sobie nie przechodzi.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:36   #52
felii
Rozeznanie
 
Avatar felii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 956
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość



Mnie skórę głowy wygoił olej kokosowy. Miałam ranę na ranie, nawet przy delikatnym czesaniu krew się lała. Zaczęłam stosować olej ze względu na włosy, ale okazało się, że i na skórę głowy działa zbawiennie. Skończyły się ranki, strupki, świąd, teraz to sporadyczne.
Na wszelkiego typu ranki i gojenie dobry jest też żywokost. Pomaga też skrzyp, pokrzywa (ale z pokrzywą ostrożnie, jeśli jesteś blondynką, bo może dawać zieloną poświatę), drożdże, aloes. No i odstawienie szamponu z SLS.
Odstawiłam SLS przerzuciłam się na babydream i..... myślałam, że zadrapię się na śmierć- a każda wizażanka praktycznie go polecała
Olej kokosowy też próbowałam ze względu na włosy ale nie dość, że moje włosy były po nim tragiczne to też swędziało okropnie.
felii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:47   #53
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Odstawiłam SLS przerzuciłam się na babydream i..... myślałam, że zadrapię się na śmierć- a każda wizażanka praktycznie go polecała
Olej kokosowy też próbowałam ze względu na włosy ale nie dość, że moje włosy były po nim tragiczne to też swędziało okropnie.
nie martw się, BD nie każdemu pasuje.... Mój leżakuje w najlepsze w szafce...
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:59   #54
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Odstawiłam SLS przerzuciłam się na babydream i..... myślałam, że zadrapię się na śmierć- a każda wizażanka praktycznie go polecała
Olej kokosowy też próbowałam ze względu na włosy ale nie dość, że moje włosy były po nim tragiczne to też swędziało okropnie.
To może jakieś inne łagodne myjadło?
Ja lubię szampon Hipp, dla mnie lepszy niż Babydream. Albo płyn do higieny intymnej Facelle.

A oleje to już kwestia indywidualna. Ja lubię kokosowy i arganowy. Ale prawda taka, że nie próbowałam wielu. Trzeba samemu próbować.
Zresztą - z alergikami tak jest w większości kwestii. Jednemu pomoże, innemu zaszkodzi.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:02   #55
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
i to na pewno była astma? bo to od tak sobie nie przechodzi.
na pewno
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:38   #56
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
na pewno
To tylko winszować. Moja z 20 lat się rozwija, wredna bestia. A bez leków tylko gorzej.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:40   #57
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Moja astma także nie daje o sobie znać, już dobre 10 lat
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:01   #58
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

dziewczyny to witajcie w klubach. najgorzej jest na świezym powietrzu.. spaliny, zapach benzyny, palacz który przejdzie obok mnie. (z palaczami to wogóle jest śmiech, bo jak tylko poczuję dym to odganiam sie od niego jak od diabła. wszyscy patrzą jak na wariatkę, i nie rozumieją że mi to naprawdę przeszkadza. kiedyś jak próbowałam dolecieć do autobusu przede mną szedł facet palący, musiałam go poprosić aby stanął, i dopiero go wyminęłam. patrzył jak na wariatkę ) dobrze sie czułam w górach- skąd pochodzę. ale teraz pracuje i mieszkam w jednym z wielkich betonowych miast; wiec same wiecie jak to jest.

jeśli chodzi o sanatroia.. jak najbardziej można wyjechać. byłam kilkakrotnie. szybciej wyjeżdżałam jako dziecko (kilkakrotnie byłam w Rabce. świetny szpital i sanatorium dla płucników). teraz nie wyjeżdżam (bo dom, dzieci).. ale wcześniej zawsze po hospitalizacji jechałam szybciej.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:28   #59
felii
Rozeznanie
 
Avatar felii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 956
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Mustique a nie ma żadnych 'przerzutów natury genetycznej" u dzieci?
felii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:35   #60
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Dziewczyny z astmą i AZS łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez felii Pokaż wiadomość
Mustique a nie ma żadnych 'przerzutów natury genetycznej" u dzieci?

tzn??? nie wiem o co ci chodzi z przerzutami??
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:45:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.