Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-16, 16:22   #1
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu

Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn


Dzisiaj buszujac po internecie, natknelam sie na posty odnosnie wlasnie tej diety. Kobieta pisala, ze schudla dosyc duzo bez efektu jo-jo.
Na stronie internetowej owego doktora wyjasnione jest mniej wiecej na czym polega ta dieta, podana jest lista produktow zalecanych, jest rowniez mozliwosc kupienia ksiazki, ktora zawiera pelny opis diety.
Kochane slyszalyscie cos na temat tej diety???
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 10:17   #2
Abi81
Raczkowanie
 
Avatar Abi81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
GG do Abi81
Cool Eliksiry młodości / dieta strukturalna

Eliksiry:
- wisniowy 200 kcal - dziala przeciwzmarszczoko inicjujac synteze kolagenu oraz przywracajac gestosc skorze
- żółty 150 kcla - oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru cholesterolu
- czekoladowy 200 kcal - uzupelnia magnez, wmacnia uklad nerwowy
- pomaranczowy 200 kcal - wzmacnia, uzupelnia witaminy i mikroelementy
- bialy 200 kcal - uzupelnia wapn i mikroelementy
- zielony 150 kcal - odchudzajacy, poprawia przemiane materii

Znalazłam w sieci opinie ze takie eliksiry sa bardzo skutecznie, czy moze ktos probował?
Eliksiry przyzadza sie samemu. np skład sklad eliksiru wisniowego:
  1. mleko sojowe - 200ml
  2. wiśnie - 100g
  3. 2 łyżeczki zarodków pszennych
  4. łyżeczka melasy trzcinowej
  5. ½ łyżeczki skrzypu
Eliksir wisniowy poprawia ponoc znacznie stan cery. Ciekawi mnie czy ktos wie cos na ten temat, czy stosowanie tej diety jest skuteczne w praktyce?
Wiec informacji na ten temat mozna znalezc na stronie dr bardadyna
Abi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:20   #3
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

podbijam watek bo moze ktos w miedzyczasie cos slyszal??
mam na nia ochote ale nie za bardzo wiem co moznaby jesc i ktos do towarzystwa tez by sie przydal. Wyglada na tyle rozsadnie ze moznaby na dluzej ja stosowac.
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:41   #4
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Smile Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Mam tę książkę, czytałam, jakiś czas stosowałam. Dieta polega na jedzeniu takich rzeczy (głównie w formie koktaili - zresztą smacznych), które w szczególności odżywiają naszą tkankę łączną (tę, która znajduje sie pod skórą i "łączy" ze soba mięśnie, narządy i skóre). Tkanka ta odpowiada w głównej mierze za wygląd ciała, jeśli jest dobrze odżywiona, ciało jest jędrne i wygląda ładnie. W diecie je sie głównie rzeczy - jakby to określić - "śluzowate" typu siemię lniane, banany i inne, teraz juz nie bardzo pamiętam. Pan Bardadyn poleca też to, co większoć z nas wyrzuca: np skórę i chrząstki z mięsa, "klej" występujący przy kosci golonki, tłuszcze. Polecam, dieta fajna, koktaile mozna brać do pracy (są sycące). Niestety, mnie nie udało sie schudnąć, a na to liczyłam. No, ale ja słaba kobieta jestem Aa, duzo fig, moreli suszonych i płatków owsianych. Generalnie mozna poczytać. Powodzenia
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:30   #5
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

z tego co znalazlam w internecie to je sie glownie warzywa owoce wszystko co pelnoziarniste i zdrowe, o skorkach nic nie znalazlam. Musze koniecznie ksiazke kupic
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:46   #6
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Już cytuję: "Ale właśnnie takie produkty - pasztety, galaretki, golonki - zawierają najwięcej substancji służących do odnawiania tkanki łącznej...lekkostrawna dieta powoduje słabszą pracęgruczołów trawiennych. Enzymy, które powstają w tych gruczołach, nie są wykorzystywane do trawienia, gdyż pokarmy lekkostrawne nie wymagają takiej ich ilości jak pożywienie zawierające więcej wartościowych substancji...lekkostrawne pokarmy, pozbawione błonnika, włókien, chrząstek, minerałów - powodują zubożenie diety..."itp. Generalnie facet proponuje złoty środek, bez przegięc w żadną stronę. Jakoś nie zostałam przy niej , ani przy innych w moim życiu: wegetariańskiej, Montignaca, ani innych. Teraz staram sie odżywiac wysokobiałkowo, zobaczymy jak długo.
Ale Bardadyn ma fajne eliksiry, robiłm je sobie do pracy:
eliksir odmładzający skórę:
- szklanka soku z marchwi
- morela (może byc suszona)
- suszona figa
- pół banana
- łyżeczka kiełków pszenicy
- łyżeczak zarodków pszennych
- 2 łyżeczki płatków owszianych\łyżeczka pestek z dyni
oczywiście zmiksowac. Pycha
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:34   #7
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

dzieki za twoja odpowiedz
zloty srodek to chyba cos czego mi brakuje, bialkowa juz przerabialam ladnie sie chudnie ale po kilku dniach nawet jablko potrafi doprowadzic do obledu
koktajle pije od kilku dni i powoli naleze do ich fanek bardzo syca. czym roznia sie zarodki pszenne od kielkow? tzn oprocz tego ze jedne sa wyrosniete?

Edytowane przez Monika_100
Czas edycji: 2007-05-23 o 14:49
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 15:25   #8
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Kiełki rosna w kiełkowniku (albo je kupujesz, takie wyrośnięte), a zarodki kupuje się w pudełku i są sypkie i suche. Trochę przypominają otręby. A co do diety białkowej, to rzeczywiście, trochę monotonna (jajka, serki i tuńczyk w kółko), ale teraz nie odpuszczę.Za miesiąc mam spotkanie mojej byłej klasy z liceum i chciałabym wyglądać tak jak wtedy !
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:01   #9
gigra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Zajrzyj na stronę http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3443505&start=330
Tu dziewczyny opowiadają jak stosują dietę strukturalną. Przeczytałam od 1. strony, kupiłam książki, zaczęłam stosować. Bardzo mi smakuje chociaż jeszcze za wcześnie żeby się ważyć. One naprawdę stworzyły fajną stronkę. Kiedyś się do nich odezwę z gratulacjmi, teraz tylko "podglądam". Może to glupio, że piszę tutaj a nie do nich. Może do nich też napiszę? bo tak to wychodzę na tą co to przez dziurkę od klucza...
gigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 21:24   #10
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

dziekuje za wyjasnienie zarodkow i kielkow
ja pije koktajle od kilku dni i juz mam kilogram mniej, co oczywiscie nie jest jakims miernikiem, bo na poczatku zawsze jest latwo, ale albo jestem bardzo mocno zmotywowana albo nie ma sie ochoty na slodycze na tej diecie, wszystko jedno co to jest czuje sie swietnie . Caluski

PS moze sie jednak ktos przylaczy do nas
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 15:21   #11
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

To gratulacje!! Kilogram to już coś. Ja jednak zostaje przy białku, odstrasza mnie ta ilość węglowodanów w tej diecie. No, ale każdy oragnizm jest inny. Ja w sumie nie mam wiele do schudnięcia, mi do szczęścia wystarczy2 kilo, tylko nie potrafię zrzucić. 0,5 kg to dla mnie wielka walka. A zaraz potem nabieram to, co zrzuciłam. Obwiniam za taki stan rzeczy mój wiek (po trzydziestce ciężko schudnąć, przynajmniej mi) i fakt, że po dwójce dzieci przyczepiło mi sie te nieszczęsne 2 kilo właśnie. W każdym razie: powodzenia i informuj o sukcesach!!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 16:35   #12
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Cytat:
Napisane przez Monika_100 Pokaż wiadomość
dziekuje za wyjasnienie zarodkow i kielkow
ja pije koktajle od kilku dni i juz mam kilogram mniej, co oczywiscie nie jest jakims miernikiem, bo na poczatku zawsze jest latwo, ale albo jestem bardzo mocno zmotywowana albo nie ma sie ochoty na slodycze na tej diecie, wszystko jedno co to jest czuje sie swietnie . Caluski

PS moze sie jednak ktos przylaczy do nas
Ja bym sie przyłaczyła tylko prosze powiedz mi troche na jej temat Jak wygląda twoj dzien?? jesz normalnie i tylko na kolacje ten koktail? i jaki pijesz??
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:28   #13
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

witam cie dociekliwa
najwazniejsze informacje znajdziesz na tej stronie : drbardadyn.pl
kazdy dzien zaczynam koktajlem chyba oczyszczajacym:
jedna pomarancza
jedno jablko
pol banana
dwie sliwki suszone
dwie lyzeczki sesamu
dwie lyzeczki ziaren slonecznika (ja daje kielki slonecznika)
pol szklanki wody
wszystko wrzucam do miksera, wychodzi dwie szklanki

obiad zjadam normalny, chociaz staram sie wybierac produkty z zalecanej listy dzisiaj np zamiast ziemniakow zjadlam kasze gryczana z kielkami soczewicy (hoduje kielki zamiast samej soczewicy bo je uwielbiam) i reszte obiadu jak cala rodzina.

na kolacje znowu koktajl na razie ten sam co rano, a z czasem jak zgromadze potrzebne skladniki zaczne troche urozmaicac. Poniewaz mam aktualnie strasznie duzo zajec nie jem nic pomiedzy tymi posilkami i to chyba tez wplywa na moj dotychczasowy sukces Ta dieta wyglada na bardzo rozsadna i idealem by bylo zachowac ja na cale zycie, przynajmniej czesciowo.

dzisiaj rano znowu bylo 100gram mniej, pomimo wczorajszych urodzin tescia, wiec do tej pory zgubilam 1,2kg, ale mozliwe ze na poczatku zawsze jest latwiej, w sumie chcialabym zgubic okolo 10kg bo od slubu - w czerwcu 10 lat - przytylam jakies 16 kilo.

zapraszam do wspolnego zdrowego odzywiania

Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:37   #14
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Moniko, to masz mniej więcej taki staz jak ja!! Pozdrawiam!
Urodziny niweczą wszelkie sukcesy jakie udaje mi sie osiągnąc. Uważam, ze głównym kluczem do sukcesu jest niejedzenie słodyczy i szukam sposobu na utracenie apetytu na nie. Dieta Bardadyna ma dużo słodkich składników, które mogą zasycic ten "słodyczowy głód", ale ta straszna ilośc węgli...
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:24   #15
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

moim najwiekszym problemem sa slodycze ale jak na razie na tej diecie jeszcze nic nie jadlam... albo ona tak dziala albo jestem tak strasznie zmotywowana
hm wegle, obiad mozesz zjadac bialkowy a w koktajlach to wlasciwie owoce wiec mysle ze takie mniej szkodliwe weglowodany zawsze to lepiej niz maka albo ziemniaki.
Ja po przejsciu przez rozne diety jestem przeciwniczka rezygnowania z bialek tluszczow czy wegli, po pierwsze dla tego ze nie mozna tego zastosowac na cale zycie a przeciez chodzi w sumie o zmiane diety na dluzej niz pare tygodni a po drugie dlatego ze jest zbyt duzo przeciwnikow jedzenia tylko wegli tylko tluszczy albo bialka. Moim celem jest zachowanie umiaru i wybieranie zdrowych produktow. Jest mnostwo skladnikow diety ktore sa przez wiekszosc "guru zywieniowych" uwazana za zdrowe jak np ryby, pelne ziarno, umiarkowanie chudy nabial, warzywa, owoce, oliwa z oliwy itd...
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:51   #16
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

ja czytałam ze oczyszczajacy nalezy pic na wieczór a nie rano:\ No kupiłam juz prawie wszystkie składniki i od dzis albo od jutra zaczynam Ja tez bym tak z 10 kilo chciała schudnąc razem napewno nam sie uda. A wiesz moze czy trzeba jesc tylko 3 posiłki dziennie czy wiecej?? I czy w ciagu dnia mozna jesc np owoce?
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:17   #17
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

z tego co wiem to sie je 3 posilki + 2 male posilki a wszystko razem ma miec ok 800 kcal... to mi sie strasznie malo wydaje ale jak sie wybiera produkty z listy to sa pelnowartosciowe i nie spowalniaja przemiany materii
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:52   #18
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
ja dziś piłam koktail oczyszczajacy ale nie dotrwałam do konca po połowie juz nie mogłam, nie miałam miejsca w brzuszku na wiecej Moze troche za gesty mi wyszedł i dlatego a propo kalori to czytałam ze nie ma ograniczen bo to nie jest specjalna dieta, tu sie nie liczy kalori

Zycze Ci powodzenia ... sobie tez do CELU!!!

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-11-18 o 11:10 Powód: Post pod postem - połączone - proszę używać "edycji" oraz "wielo-cytatu".
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:44   #19
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

te 800 kcal to wiem ze jest na tych wszystkich wczasach strukturalnych, proponuja 800 lub 1200 na odmlodzenie organizmu, ja sie na razie nastawiam na 1200 jak mi bedzie za duzo to troche skroce zycze ci przedewszystkim wytrwalosci bo sukces to sam przyjdzie
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 20:32   #20
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

NO jestem ciekawa czy ta dietka podziała A co do kalorii to chyba te 800 na diecie weekendowej Jesli bedziesz miał jakies rezultaty to koniecznie pisz:O Dzisiaj zrobiłam sobie koktajl z dodatkiem wody jak radziłas i był o niebo lepszy
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 22:39   #21
ziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

witam, a czytałaś o ochudzaniu weekendowym? jeszcze lepsza sprawa - piatek po południu - do niedzieli i 2 kg mniej - bez jojo! i cały tydzień normale jedzenie, mozna sobie zrobić 1 lub więcej weekendów w miesiącu - jest ok!
ziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:28   #22
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Cytat:
Napisane przez ziska Pokaż wiadomość
witam, a czytałaś o ochudzaniu weekendowym? jeszcze lepsza sprawa - piatek po południu - do niedzieli i 2 kg mniej - bez jojo! i cały tydzień normale jedzenie, mozna sobie zrobić 1 lub więcej weekendów w miesiącu - jest ok!
a wyprobowalas to na sobie? ja dopiero w przyszlym tygodniu bede miala ksiazke ale sprobuje na pewno
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 17:28   #23
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Cytat:
Napisane przez Monika_100 Pokaż wiadomość
a wyprobowalas to na sobie? ja dopiero w przyszlym tygodniu bede miala ksiazke ale sprobuje na pewno
Jak bedziesz miała ksiazke to napisz jakies fajne przepisy na koktajle napewno sie przydadza wiesz co ja nie mam tak ze po koktajlu nie chce mi sie jesc ale sama swiadomosc ze tak powinno byc i ze to jest na koniec dnia mobilizuje mnie do tego zeby nie jesc i mnie nie kusi nie wiem co w tym jest ale narazie sie sprawdza A co do wagi to jeszcze za wczesnie zeby liczyc na efekty.. moze jak dozuce ruch to bedzie lepiej bo narazie to w szkole mam urwanie głowy..

dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:54   #24
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Zapozyczone z internetu:

Dietę rozpoczyna się w piątek. Normalny ostatni posiłek o g. 15.00, najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty.

Piatek:
g.18.30 -- Zmiksować:
-200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł
-małego banana
- 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych
SOBOTA
g. 8.00 -- Zmiksować:
- 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na
100ml)
-200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody
- - 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

11.30 Zmiksować:
- 250 ml soku pomar.
- 4 szt. moreli suszonych,
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

15.00 Zmiksować:
- 300 ml soku pomid.
- 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g)
- 1 łyżka siemienia
- 1 mały ząbek czosnku (niekoniecznie)
- 1/2 łyżeczki morszczynu (niekoniecznie)

18.30 Zmiksować:
- 250ml mleka soj
- 6 szt. moreli
- 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

NIEDZIELA G. 8,00 11.30 15.00 JAK W SOBOTĘ
18.30 ZMIKSOWAĆ
- 250 ml mleka soj.
- mały banan
- - 1 łyżkę siemienia ln.
- 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 11:11   #25
mariszka_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Witam, witam - dopisałam się na forum na kafeterii wczoraj - też przypadkiem trafiłam na nie - napaliłam się oczywiście i już wczoraj wypiłam pierwszy koktail. A dzisiaj zawitałam do Was. Gigra - nie podglądaj tylko zapraszamy do nas ;-))) Im nas więcej tym łatwiej i większe doświadczenia. Pozdrowionka serdeczne

DO MONIKA _100 - mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie bo właśnie wkleiłam u nas na kafeterii Twoją wypowiedź (oczywiście ukazałam to jako cytat pod Twoim nikiem i z jakiego forum) Zapraszam do nas - buziaczki !!!!

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-11-18 o 11:11 Powód: Post pod postem - połączone - proszę używać "edycji" oraz "wielo-cytatu".
mariszka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:49   #26
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

to byl niestety moj blad ze nie napisalam skad mam to z internetu, bo wlasnie z kafeterii ... wiec sie pewnie tam nie przyda
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 08:53   #27
mariszka_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Monika_100 hehehe - to ja chyba musiałam nie doczytać tego forum - a prawie dałabym głowę, że zrobiłam to od deski do deski ;-) Pozdrowionka
mariszka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:00   #28
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

wczoraj chcialam rozpoczac odchudzanie weekendowe bo niestety w weekend mi nie pasuje, do wieczora bylo wszystko w porzadku, ale pozniej moj maz przywiozl suuuuper pizze z sosem czosnkowym.... no nic postaram sie te pozostale dwa dni dotrzymac.
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:37   #29
ziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

witam, ja jeszcze nie próbowałam, bo jestem karmiąca mama, ale moja siostra wypróbowała i jest baaardzo zadowolona ( w lipcu zapisała sie na wakacje z tą dietą ). Wydaje mi sie , że zasady są całkiem logiczne i nie trzeba się zbytnio katować, zwłaszcza jeśli robisz w weekend - siorka akurat robi sobie 2 weekendy w miesiącu i spadła ok 3 kg. Zobaczymy, jak to będzie wyglądac po 6 miesiącach, kibicuję jej na razie, potem moja kolej jak skończę karmić Tośkę, pozdrówki dla Was!
ziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:33   #30
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Dieta Strukturalna - Dr Bardadyn

Ja tez jestem zainteresowana tą dietą( weekendową) .Tylko za bardzo nie lubie koktajli. Dlatego musialabym wybierac tylko niektóre. Ale ksiązka kusi bardzo
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-21 18:33:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.