Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 15:51   #361
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a ja dziś kupiłam sobie zestaw Effaclar k w kosmetyczce z mini produktami za 37,- i do tego dostałam całe mnóstwo próbek LPR
w ziemie używałam naprzemiennie Diacnealu i Differinu, teraz zrobiłam kilka peelingów migdałowych i jakoś naszła mnie ochota na coś nowego zapał tym większy, że nareszcie znalazłam swoje filtrowe KWC
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:07   #362
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

to cena wyjątkowo niska za taki zestawika, to ja myslałam że kupiła go mega tanio a płaciłam 40
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:34   #363
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to cena wyjątkowo niska za taki zestawika, to ja myslałam że kupiła go mega tanio a płaciłam 40
No to wam powiem, że ja kupilam ten zestaw ( z kosmetyczką) w promocji za 30 zł!!! W aptece w toruńskim carefourze, jeszcze tydzień temu widziałam parę zestawów i teraz żałuję,że nie wzięłam na zapas.

Edytowane przez arwenasz
Czas edycji: 2007-06-01 o 10:59
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 11:56   #364
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

kopanie leżącego...szczęściara
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:10   #365
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez arwenasz Pokaż wiadomość
No to wam powiem, że ja kupilam ten zestaw ( z kosmetyczką) w promocji za 30 zł!!! W aptece w toruńskim carefourze, jeszcze tydzień temu widziałam parę zestawów i teraz żałuję,że nie wzięłam na zapas.
No to ja napisze ze kupiłam 30ml tego kremy w 6 próbkach po 5 ml za 24 zł z przesyłką oczywiście all...
Również jestem bardzo zadowolona z kremu, wyraźnie poprawiła mi sie cera po miesiącu stosowania!! Nie znaczy to, że nic mi nie wyskakuje ale zdecydowanie mniej! No i te paskudne przebarwienia się rozjaśniły i grudki zniknęły (a to jest szokujące). Jeśli wybiorę się na solarium to absolutnie nie będę opalać twarzy aby nie popsuć efektu.
Aha teraz mam zamiar kupić krem NIVEa do cery mieszanej - po przeczytaniu recenzji na KWC postanowiłam w niego zainwestować.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:22   #366
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Potrzebuje porady, ostatnio przechodziłam ŁZS dermatolog powiedziała, że jak skończe używać maści i stan skóry się unormuje to żeby stosować EffaclarK , i tak sobie czytam o tym preparacie i czytam i widzę, że on jest dla skóry trądzikowej i łustej. Moja cera nie jest trądzikowa jest wrażliwa, naczynkowa i bardzo sucha. Czy ten preparat jest dla mnie???
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:16   #367
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

czytałam że effaclar k nie szkodzi na naczynka, ale jesli go nie pptrzebujesz to po co uzywac, mysle że lepiej łagodzic cerę teraz niż znów dawać jej pracy, jeśli jest wrażliwa i n aczynkowa to daj jej odpoczynek, nawilżaj i chroń, tak myslę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 19:42   #368
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

jestem przerazona...mam skore tłusta ktory szybko sie przesusza.niedawno mialam straszne problemy z tradzikiem ale od pewnego czasu jest ok tylko te wstretne zaskorniki zamkniete głownie na policzkach i zuchwie:/ wiec siegnałam po effaclar zwabiona poztywnymi opiniami po tygodniu stosowania mam tragedie na buzi...zaskorników dwaa razy wiecej, czerwone małe krostki i duze bolace na zuchwie:/ boliii łuszczy sie...dramat wstydze sie isc na uczelnie tego nie da sie zamaskowac:/ moze ten krem nie jest dla mnie???a jesli to efekt oczyszczania to jezeli ja mam tak wygladac przez najblizszy miesiac to ja chyba podziekuje:/ odstawic czy nie??
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 20:42   #369
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

To zapewne oczyszczanie tak jak piszesz Olivka. Rozprawia sie z Twoimi problemami w taki okrutny sposób, ale może warto sie pomęczyć. Miałaś mocno zanieczyszczona skórę. Jednocześnie nawilżaj skórę, skoro łuszczy sie mocno.
Jeżeli zrezygnujesz z Effaclaru, to i tak przydałby Ci sie specyfik na ten wysyp, jeżeli to cos rozległego, to chyba powinnas udać sie do lekarza.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 08:01   #370
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

juz od paru dni nie stosuje effaclaru na noc smaruje sie acne dermem i te po tych wiekszych pryszczach nie am juz sladu...tylko na te zakorniki zamkniete nic nie działa mam teraz na zuchwie strasznie niejednolita skore...chyba bede musiała zaryzykowac i znowu pare dni smarowac sie effalcalem za tydzien wyjezdazm bede duzo przebywała na słoncu...boje sie za jesli jeszcze raz dostane takiego wysypu to słonce jeszcze bardziej pogorszy stan mojej cery i bede potworem oczywiscie pamietam o filtrach
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:41   #371
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Nie wiem jak niektorych moze uczulic Effaclar K, maja luszczenie i w ogole no ale rozne cery sa przeciez

dla mnie effaclar jest tak delikatny ze chyba az za bardzo, uzywam rano i wieczorem. Szybko sie wchlania, idealnie. A jaka buzia gladka. Nawet zauwazylam ze matuje hmm co jest dziwne ale przyjemne

jak effaclar K sie wchlonie wtedy nakladam miejscowo Effaclar A.L Ten to dopiero dziala! mysle ze dzieki temu polaczeniu w koncu zniknelo zapalenie z mojej brody, mialam duze gule ktore baaaaaaardzo dawno temu sie pojawialy. Ogolnie zaskorniki wysuszone, znikaja, a mimo wszystko skora taka delikatna i nawilzona

mam problem z zaskornikami, glownie siedza w kilku miejscach, bardzo rzadko pojawia sie cos wiekszego. I nie chce zapeszac bo to dopiero tydzien stosowania ale podoba mi sie to co widze

A uzywalam lysanelu jakis czas, ale tlusty byl, czasem piekl choc tez dzialal. na lato odstawilam ale pewnie do niego wroce z reszta trzeba robic przerwy co jakis czas
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 09:46   #372
shake89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Co to są kwasy BHA?

Gdzie je można znależć i jak się ich używa??
shake89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 10:02   #373
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co to są kwasy BHA?

Cytat:
Napisane przez shake89 Pokaż wiadomość
Gdzie je można znależć i jak się ich używa??
U góry forum BK znajdują się przypięte wątki i na pewno znajdziesz tam odpowiedź; pewnie link do tego artykułu też tam się znajduje: http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
Polecam też lekturę: http://www.wizaz.pl/forum/announcement.php?f=17&a=13 Proszę zwrócić uwagę na ostatnie zdanie punktu 3.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 10:14   #374
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Co to są kwasy BHA?

znajdź wyszukiwarką wątki o kwasie salicylowym.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 14:02   #375
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Co to są kwasy BHA?

Watek przesuwam i radze skorzystac na drugi raz z wyszukiwarki poniewaz posypia sie pkt karne za zasmiecanie Forum

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:08   #376
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

na ile średnio wystarczy jedno opakowanie effaclaru?
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:37   #377
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

mi starczyło na 3 miesiące przy codziennym używaniu na noc
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:44   #378
arachne18
Przyczajenie
 
Avatar arachne18
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: EFFACLAR K a SOLARIUM

Proszę o pomoc bo jestem kompletnie "zielona" a nie chce wyrządzic skórze krzywdy. Używam regularnie toniku effeclar k a chciałabym zmienić kolor w solarium (wiem że solarium jest passe:P i niszczy skórę ale po prostu ten jeden raz w życiu przed weselem- ważnym choć nie moim, chciałabym je odwiedzić). Jak radzicie czy powinnam raczej zrezygnować z opalania w solarium, czy użyć blokera na twarz, czy jednak stężenie kwasu w toniku nie jest groźne, czy poszukać dobrego balsamu brązującego?
arachne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 00:23   #379
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: EFFACLAR K a SOLARIUM

arachne - zastosuj się do porad zamieszczonych wyżej w wątku (np. Ivvonki). Chociaż są to posty sprzed kilku miesięcy, informacje są w 100% dalej aktualne. Solarium i bez kwasów niszczy skórę. Lampy solarium emitują promieniowanie UV, głównie bardziej szkodliwe, wnikające w głębsze warstwy skóry UVA. Kwasy, które stosujesz, powodują złuszczanie wierzchnisz warstw skóry, przez co jest ona cieńsza. Czyli wszelkie promieniowanie łatwiej przez nią przenika. Najlepiej, gdybyś zarzuciła pomysł z solarium i rozejrzała się za balsamem brązującym (ja tak robię i całkiem dobrze wyglądam ). Powinnaś także na co dzień stosować filtry przeciwsłoneczne, bo promienie UV 'atakują' przecież od wschodu do zachodu słońca, przenikają przez chmury (tu głównie UVA) i przez szyby. Poza tym może polubisz swoją jasną karnację? Mocna opalenizna jest passe
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 23:13   #380
flower by kenzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cześć dziewczyny! Przejrzałam właśnie ten wątek i widzę, że większość z Was używa Effaclara przy cerze tłustszej/zanieczyszczonej.Czytałam gdzieś na forum, że dobre efekty daje też skórze suchej. Moja jest sucha, trochę naczyniowa, z przebarwieniami (nieumiejętna pielęgnacja po kwasach). Czy jest ktoś kto używał tego specyfiku pod kątem rozjaśnienia przebarwień przy suchej skórze? Tak w ogóle już kolejny dzień/noc siedzę na forum i szukam dla siebie pomocy.
chodzi o:
1.rozjaśnienie przebarwień (mam je od marca tego roku), używam mela d, svr clairal i myślę,że nie jest żle
2.pielęgnacja policzków z naczyniami
3.nawilżenie
Aha, filtry iwostin i svr, te wysokie i mimo, że bielą muszą być.
Dodam, że jestem szczęśliwą posiadaczką cery bez wyprysków. Tylko czasem jak nałożę za dużo to coś wyłazi (no bo tak: filtr,podkład, puder,zmywanie,nawilżanie ,svr albo mela d) pozdrawiam kenzo
flower by kenzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 23:40   #381
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
na ile średnio wystarczy jedno opakowanie effaclaru?
Ja uzywam jakos od kwietnia i jestem w polowie opakowania, nakladam codziennie na noc na cala twarz.
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 00:14   #382
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez flower by kenzo Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś na forum, że dobre efekty daje też skórze suchej. Moja jest sucha, trochę naczyniowa, z przebarwieniami (nieumiejętna pielęgnacja po kwasach). Czy jest ktoś kto używał tego specyfiku pod kątem rozjaśnienia przebarwień przy suchej skórze?
jestem posiadaczka cery mieszanej, wrazliwej ze sklonnoscia do naczynek jak i do blizn (nawet lekkie zadrapanie czy ukaszenie komara na rece pozostawia ciemniejsza blizne, ktora znika dopiero po kilku miesiacach); effaclar k uzywam codziennie na noc na brode i nos a w konkretnych dniach cyklu, gdy moja cera jest bardziej tlusta - codziennie; u mnie radzi sobie z przebarwieniami bardzo dobrze ale nie wiem czy ich charakter jest podobny do twoich (nie stosuje kuracji kwasami)

Cytat:
Napisane przez flower by kenzo Pokaż wiadomość
2.pielęgnacja policzków z naczyniami
peeling enzymatyczny, naturalne maseczki (na bazie jogurtu, twarozku z miodem), kosmetyki z adnotacja "dla skory wrazliwej"- dobrze sprawdzala sie u mnie pianka lirene acz teraz zamienilam ja na olejek z BU; z kremow krzywdy mi nie zdrobila ziaja z serii maslo kakaowe acz i w tym wypadku zmienilam go na naturalny (polecam zainwestowac w dobry olejek np. z orzechow laskowych czy pestek moreli i kilka skladnikow nawilzajacych a unikac kosmetykow z alkoholem - mnie one podrazniaja)

Cytat:
Napisane przez flower by kenzo Pokaż wiadomość
3.nawilżenie
polecam watek skladniki kosmetyczne za ktore warto placic


Cytat:
Napisane przez flower by kenzo Pokaż wiadomość
Aha, filtry iwostin i svr, te wysokie i mimo, że bielą muszą być.
osobiscie uzywam mleczka Avene - nie podraznia, dobrze sie wchlania, nawilza i odzywia skore; co najwazniejsze - nie musisz chodzic ze skrobia na twarzy i stresowac sie, ze podklad zdestabilizuje ci parsol
Cytat:
Napisane przez flower by kenzo Pokaż wiadomość
Tylko czasem jak nałożę za dużo to coś wyłazi (no bo tak: filtr,podkład, puder,zmywanie,nawilżanie ,svr albo mela
pol kosmetykow zastapic tymi wlasnej produkcji i nic nie wylazi
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 16:36   #383
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

od dwoch tyg uzywam effeclaru k jak na razie jestem z niego zadowola, ale wydaje mi sie ze przydaloby mi si cos mocniejszego. Czy lysanel by sie nadawal??
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 19:59   #384
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tak, lysanel jest mocniejszy i na mnie działa duzo skuteczniej jednak jesli masz cerę naczynkowa to odpada:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 22:26   #385
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak, lysanel jest mocniejszy i na mnie działa duzo skuteczniej jednak jesli masz cerę naczynkowa to odpada:/
na szczescie nie mam naczynkowej cery wysyp po uzyciu lysanelu mimo ze wczesniej uzywalo sie effeclaru jest duzy? po jakim czasie widac efekty? wagry i zaskurniki tez czysci?
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 13:32   #386
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tak oczyści Ci cerę nawet z zaskórników, myslę że po niecałym tygodniu będzie wysyp no i będzie wiekszy niz po effaclarze
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 14:33   #387
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Czesc, pierwszy raz jestem tutaj w tym wątku. Chcialam sie podzielic z wami moimi spostrzezeniami. Otóż stosowalam effaclar k dopiero dwa razy i tak: za pierwszym razem skóra pieknie wygladzona ale szczypało mnie nawet dość mocno pewnie nałozyłam go za dużo jak na pierwszy raz. ale to tak z poł godz. za drugim razem czyli wczoraj wieczorem jak nałozylam nie pieklo wogole. dzis rano wstaje patrze a tu.. wszedzie male grudki cala strefa T usiana w grudach i na dodatek zaczerwieniona!! i co teraz? odstawic? czy stosowac do upadlego az to zniknie co byscie zrobily na moim miejscu. dodam ze po nalozeniu effaclaru po ok pol godz nalozylam krem maslo kakaowe ziaja. nigdy mi czegos takiego nie robil, watpie ze to po ziaji. moze to jakas interakcja?
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:54   #388
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
Czesc, pierwszy raz jestem tutaj w tym wątku. Chcialam sie podzielic z wami moimi spostrzezeniami. Otóż stosowalam effaclar k dopiero dwa razy i tak: za pierwszym razem skóra pieknie wygladzona ale szczypało mnie nawet dość mocno pewnie nałozyłam go za dużo jak na pierwszy raz. ale to tak z poł godz. za drugim razem czyli wczoraj wieczorem jak nałozylam nie pieklo wogole. dzis rano wstaje patrze a tu.. wszedzie male grudki cala strefa T usiana w grudach i na dodatek zaczerwieniona!! i co teraz? odstawic? czy stosowac do upadlego az to zniknie co byscie zrobily na moim miejscu. dodam ze po nalozeniu effaclaru po ok pol godz nalozylam krem maslo kakaowe ziaja. nigdy mi czegos takiego nie robil, watpie ze to po ziaji. moze to jakas interakcja?
dzialanie effeclaru bedzie najlepiej widoczne po 1,5miesiaca stosuj dalej, takie wysypy sie zdarzaja i sa normalne. I nie stosuj lepiej zadnych kosmetykow na twarz po nalozeniu effeclaru
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:56   #389
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak oczyści Ci cerę nawet z zaskórników, myslę że po niecałym tygodniu będzie wysyp no i będzie wiekszy niz po effaclarze
no to chyba po wykonczenie effeclaru wezme sie za lysanel ale strasznie nie lubie wysypow:/ a po jakim czasie schodzi przy stosowaniu lysanelu?
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:50   #390
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tego Ci nie powiem bo używałam go punktowo i od razu brzydactwa wycvhodziły i było po wągrach i zaskórnikach, ale rozszerzyło mi to naczynka i niesytety nie mogę stosować:-/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.