Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 18:07   #4711
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Koleżanka mi opowiadała,że w któryś dzień była znowu na egzaminie o godz.7.30. Zdawało ich 10 osób i WSZYSCY oblali. Ponoć egzaminator czepił się jej,że auto na łuku pomimo,że było całe w kopercie,to jednak jego zdaniem zbyt daleko od tyczki... Zrobiła tam karczemną awanturę i poczuła nieco ulgi.Drugą dziewczynę oblał na jednokierunkowej,bo jego zdaniem za mało zjechała na lewo... Coto znaczy ZA MAŁO? Bo albo zjechała albo nie... Koleżanka mówi,że więcej zdawać nie będzie,bo to nie na jej nerwy
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-23, 20:12   #4712
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja już parę razy byłam w "dłuższych" trasach (dla mnie "dłuższe" to ok. 170 km, tyle mam do domu rodzinnego). Przejechałam w sumie ok. 900 km (wyliczam mniej więcej celem oszacowania, ile spala mój samochód). Czasem mi idzie tak, że sama się zachwycam, a czasem jadę tak, że myślę, kto mi dał prawo jazdy...
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 06:28   #4713
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ville - chyba każdy z nas tak ma,że raz się mśli: "o kurde,jak ja dobrze jeżdżę",a innym razem: "ale ja jeżdżę jak fujara"
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 11:02   #4714
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
ville - chyba każdy z nas tak ma,że raz się mśli: "o kurde,jak ja dobrze jeżdżę",a innym razem: "ale ja jeżdżę jak fujara"
Ja dzisiaj tak miałam cały czas Szczególnie jak wlokłam się za samochodem zakładu pogrzebowego
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 06:27   #4715
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mnie ciekawią Wasze relacje z egzaminów,bo to ,co opowiadają mi obecnie zdający - to aż się wierzyć nie chce.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:29   #4716
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny ile czekalyscie na prawko? Zgubiłam swoje W piątek składałam wniosek o wydanie wtórnika. Mialam takie piękne zdjęcie, a teraz jak przestępca Co tam, ze jeszcze bez prawka x czasu, to teraz już chce mieć plastik. Jak juz wydalam 100 to nie widzi mi sie kolejne 50 za brak prawka, a jeździć musze niestety i bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 21:12   #4717
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile czekalyscie na prawko? Zgubiłam swoje W piątek składałam wniosek o wydanie wtórnika. Mialam takie piękne zdjęcie, a teraz jak przestępca Co tam, ze jeszcze bez prawka x czasu, to teraz już chce mieć plastik. Jak juz wydalam 100 to nie widzi mi sie kolejne 50 za brak prawka, a jeździć musze niestety i bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałaś jakieś potwierdzenie, że złożyłaś wniosek o nowy dokument?
W razie wypadku zawsze bym je miała przy sobie. Możesz śledzić na necie kiedy mniej więcej będziesz miała dokument. Wydaje mi się, że teraz jeszcze nie ma kolejek, prędzej pod koniec roku lub na początku jak przepisy się zmieniają i ludzie masowo robią prawko.
Zastrzegłaś stary dokument?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 21:29   #4718
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dostałaś jakieś potwierdzenie, że złożyłaś wniosek o nowy dokument?
W razie wypadku zawsze bym je miała przy sobie. Możesz śledzić na necie kiedy mniej więcej będziesz miała dokument. Wydaje mi się, że teraz jeszcze nie ma kolejek, prędzej pod koniec roku lub na początku jak przepisy się zmieniają i ludzie masowo robią prawko.
Zastrzegłaś stary dokument?
No wlasnie nic mi nie dali... Jedynie numer zeby dzwonic i pytać czy juz jest. Pisalam jakies oświadczenie, ze do danego dnia nie znalazlam tego prawka i cos tam jeszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 12:00   #4719
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja zdalam w poprzednim tygodniu Miałam 4 lata przerwy, w tamtym roku zdalam teorię a teraz za pierwszym razem mi się udało Stres niesamowity, nie mogłam nad sobą zapanować ale się udało. Wykupilam przed egzaminem 15h i wystarczylo Zdawalam w Oświęcimiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 12:04   #4720
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Ja zdalam w poprzednim tygodniu Miałam 4 lata przerwy, w tamtym roku zdalam teorię a teraz za pierwszym razem mi się udało Stres niesamowity, nie mogłam nad sobą zapanować ale się udało. Wykupilam przed egzaminem 15h i wystarczylo Zdawalam w Oświęcimiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-18, 15:53   #4721
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A ja mam prawko na motor.Za pierwszym podejściem
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 16:55   #4722
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gratulacje!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-20, 15:04   #4723
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Super Aga, szerokości (tak się chyba mówi)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 06:48   #4724
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzięki,ale w tym sezonie (pogoda) już nie pojeżdżę
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 10:26   #4725
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja mam prawko na motor.Za pierwszym podejściem
Opowiedz o wrażeniach z egzaminu. Bardzo się stresowalas?
Jak to jest jeździć motocyklem?
Czasem mnie zły głos kusi i chciałabym spróbować..
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 11:08   #4726
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Na placu manewrowym było ciężko. Stres zrobił swoje.Szczerze mówiąc - myślałam,że mnie uwali. Jak wymęczyłam ten plac,to na mieście poszło gładko,bo ja od dawna jeżdżę jednośladami i tutaj akurat czułam się pewnie
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-24, 14:17   #4727
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Hej, z jakich stron uczycie się teorii?
Zapisałam się na za tydzień
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-24, 15:10   #4728
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;79117331]Hej, z jakich stron uczycie się teorii?
Zapisałam się na za tydzień [/QUOTE]
Ja się uczyłam z prawo jazdy 360. Z tego co pamiętam, to dostęp do niektórych rzeczy był płatny, ale było warto. Wszystkie pytania na egzaminie były mi znane stamtąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-24, 19:18   #4729
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;79117331]Hej, z jakich stron uczycie się teorii?
Zapisałam się na za tydzień [/QUOTE]
Ltesty. Wszyscy moi znajomi sie z tego uczyli i zdane za 1 razem. Nam szkola wykupowala dostęp zamiast płytek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 21:23   #4730
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Jak to jest ze zdawaniem w Warszawie? Podobno ciężko? Słyszałam, że w Łomży, czy jakichś malutkich miejscowościach łatwo zdać, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest pójście na łatwiznę. Z jednej strony w Warszawie często nie zdaje się przez naprawdę błahe, niewiele znaczące błędy, a z drugiej strony, jeśli ktoś potrafi jeździć, to po prostu zda i nie ma co wypuszczać wariatów na drogę.
Będę zdawać w styczniu. Wiem, że zapewne głupio to zabrzmi, ale to dla mnie cholernie ważna rzecz do odhaczenia w życiu. Powiedzmy, że jest to moje marzenie od baaardzo dawna. Miałam zrobić prawo jazdy już dawno, niestety miałam wazniejsze wydatki. W obawie przed wejściem nowych przepisów, mama postanowiła mi zafundować prawko Co mnie zaskoczyło i mimo, że jeszcze 2 miesiące, to i tak mam stracha. A nie rozumiem czemu, skoro tak bardzo chcę mieć to prawko.. Może to dlatego?
Czy jeśli ktoś z Was jest z Warszawy, to polecacie jakąś konkretną szkołę jazdy na BEMOWIE (koniecznie w tej dzielnicy - tu mieszkam i tu jest WORD ).
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:03   #4731
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kiedy_hajs Pokaż wiadomość
Jak to jest ze zdawaniem w Warszawie? Podobno ciężko? Słyszałam, że w Łomży, czy jakichś malutkich miejscowościach łatwo zdać, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest pójście na łatwiznę. Z jednej strony w Warszawie często nie zdaje się przez naprawdę błahe, niewiele znaczące błędy, a z drugiej strony, jeśli ktoś potrafi jeździć, to po prostu zda i nie ma co wypuszczać wariatów na drogę.
Będę zdawać w styczniu. Wiem, że zapewne głupio to zabrzmi, ale to dla mnie cholernie ważna rzecz do odhaczenia w życiu. Powiedzmy, że jest to moje marzenie od baaardzo dawna. Miałam zrobić prawo jazdy już dawno, niestety miałam wazniejsze wydatki. W obawie przed wejściem nowych przepisów, mama postanowiła mi zafundować prawko Co mnie zaskoczyło i mimo, że jeszcze 2 miesiące, to i tak mam stracha. A nie rozumiem czemu, skoro tak bardzo chcę mieć to prawko.. Może to dlatego?
Czy jeśli ktoś z Was jest z Warszawy, to polecacie jakąś konkretną szkołę jazdy na BEMOWIE (koniecznie w tej dzielnicy - tu mieszkam i tu jest WORD ).
Ale masz zamiar brać lekcje w Łomży czy pojechać tam na sam egzamin?

Pierwsze - nieco czasochłonne i drogie?
Drugie - jako jeszcze nie-kierowca zdasz egzamin na ulicach, których wcale nie znasz?

Ja zdawałam w Warszawie bo po niej mam zamiar się poruszać. Fakt - wybrałam porę wieczorną, żeby nie trafić na korki w godzinach szczytu i żeby było luźniej. Nie zdałam 3 razy i uważam, że były to moje, głupie błędy. Nikt mnie nie próbował specjalnie "uwalić".
Nie kombinuj - ucz się w Wawie, zdawaj w Wawie.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2017-11-27 o 06:19
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 05:09   #4732
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Wg mnie takie kombinowanie mija się z celem. Lepiej uczyć się w Warszawie i zdawać w Warszawie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:11   #4733
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale masz zamiar brać lekcje w Łomży czy pojechać tam na sam egzamin?

Pierwsze - nieco czasochłonne i drogie?
Drugie - jako jeszcze nie-kierowca zdasz egzamin na ulicach, których wcale nie znasz?

Ja zdawałam w Warszawie bo po niej mam zamiar się poruszać. Fakt - wybrałam porę wieczorną, żeby nie trafić na korki w godzinach szczytu i żeby było luźniej. Nie zdałam 3 razy i uważam, że były to moje, głupie błędy. Nikt mnie nie próbował specjalnie "uwalić".
Nie kombinuj - ucz się w Wawie, zdawaj w Wawie.
Nieee, nie zamierzam raczej wcale jechać do Łomży :P Niby się zdaje od razu, ale przeraża mnie właśnie fakt, że nie znam tej okolicy, poza tym to kolejny wydatek taka wycieczka...
Myślałam raczej, czy by zdać prawko u mojej babci - mieszka w malutkim mieście, które znam na pamięć, a zdawalność podobno też tam duża. Więc albo w tej małej mieścinie, albo u siebie. Ale jakoś wolę u siebie. Babcię mam 500 km stąd, więc mi nie po drodze Poza tym nie chcę za bardzo cwaniakować. Jeśli nie zdam raz - trudno, drugi - trudno. Do trzech razy sztuka Na pewno nie zamierzam zdawać jak mój znajomy - 21 razy. Dla mnie to żenujące i uważam, że jak ktoś zdaje 21 razy, to w ogóle do tego się nie nadaje i koniec.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:14   #4734
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Wiesz, w takim małym mieście to musiałabyś wykupić jazdy żeby poznać wszystkie miejsca i kruczki. Ciężko znać prawo jazdy na terenie, na którym się nigdy nie jechało.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 17:08   #4735
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kiedy_hajs Pokaż wiadomość
Nieee, nie zamierzam raczej wcale jechać do Łomży :P Niby się zdaje od razu, ale przeraża mnie właśnie fakt, że nie znam tej okolicy, poza tym to kolejny wydatek taka wycieczka...
Myślałam raczej, czy by zdać prawko u mojej babci - mieszka w malutkim mieście, które znam na pamięć, a zdawalność podobno też tam duża. Więc albo w tej małej mieścinie, albo u siebie. Ale jakoś wolę u siebie. Babcię mam 500 km stąd, więc mi nie po drodze Poza tym nie chcę za bardzo cwaniakować. Jeśli nie zdam raz - trudno, drugi - trudno. Do trzech razy sztuka Na pewno nie zamierzam zdawać jak mój znajomy - 21 razy. Dla mnie to żenujące i uważam, że jak ktoś zdaje 21 razy, to w ogóle do tego się nie nadaje i koniec.
Ale znasz na pamięć jako pieszy? Jeździsz rowerem? Co innego znać miasto na pamięć jak się poruszasz pieszo albo jeździsz jako pasażer a co innego jak jeździsz sama samochodem.
Imho to są zbędne wydatki. Spróbuj zdać w Wawie a jak nie zdasz kilka razy to dopiero pomyśl o innych rozwiązaniach.

Zdawać 21 razy...faktycznie sporo. Ciekawe na czym uwala ten kolega? Ciągle na mieście? Ale z drugiej strony znam osoby, które zdały za pierwszym razem i jeżdżą tak fatalnie albo wcale nie jeżdżą bo uważają, że to jednak nie dla nich...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wiesz, w takim małym mieście to musiałabyś wykupić jazdy żeby poznać wszystkie miejsca i kruczki. Ciężko znać prawo jazdy na terenie, na którym się nigdy nie jechało.
No dokładnie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 23:32   #4736
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale znasz na pamięć jako pieszy? Jeździsz rowerem? Co innego znać miasto na pamięć jak się poruszasz pieszo albo jeździsz jako pasażer a co innego jak jeździsz sama samochodem.
Imho to są zbędne wydatki. Spróbuj zdać w Wawie a jak nie zdasz kilka razy to dopiero pomyśl o innych rozwiązaniach.

Zdawać 21 razy...faktycznie sporo. Ciekawe na czym uwala ten kolega? Ciągle na mieście? Ale z drugiej strony znam osoby, które zdały za pierwszym razem i jeżdżą tak fatalnie albo wcale nie jeżdżą bo uważają, że to jednak nie dla nich...



No dokładnie.
Znam jeżdżąc samochodem jako pasażer. Ale to chyba lepiej, że znam miasto, każdy zakamarek, znaki jakie tam są poukrywane, wiem co można gdzie a co nie, niż kiedy pojadę do takiej Łomży - miasta, którego na oczy nie widziałam? No różnica jakaś jest, nie powiesz, że nie
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 23:32   #4737
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Koleżanka mi opowiadała,że w któryś dzień była znowu na egzaminie o godz.7.30. Zdawało ich 10 osób i WSZYSCY oblali. Ponoć egzaminator czepił się jej,że auto na łuku pomimo,że było całe w kopercie,to jednak jego zdaniem zbyt daleko od tyczki... Zrobiła tam karczemną awanturę i poczuła nieco ulgi.Drugą dziewczynę oblał na jednokierunkowej,bo jego zdaniem za mało zjechała na lewo... Coto znaczy ZA MAŁO? Bo albo zjechała albo nie... Koleżanka mówi,że więcej zdawać nie będzie,bo to nie na jej nerwy
Nawet twardzielki są "uwalane". Ja byłam tak zestresowana na każdym etapie "szkolenia", że sam egzamin był jedną wielką plamą dezorientacji. Ale jeśli nie zdają osoby, które są pewne siebie i nie poddają się wpływom to już źle świadczy o procesie egzaminowania. Obrzydliwa korupcja. Zdzierają kasę na niczym. I pewnie wszyscy, którzy chcieliby cokolwiek powiedzieć na tym forum boją się, że zostaną namierzeni i znów egzamin niezdany. Chore. Takiej patologii jeszcze nie było.
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 07:54   #4738
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marrypop Pokaż wiadomość
Nawet twardzielki są "uwalane". Ja byłam tak zestresowana na każdym etapie "szkolenia", że sam egzamin był jedną wielką plamą dezorientacji. Ale jeśli nie zdają osoby, które są pewne siebie i nie poddają się wpływom to już źle świadczy o procesie egzaminowania. Obrzydliwa korupcja. Zdzierają kasę na niczym. I pewnie wszyscy, którzy chcieliby cokolwiek powiedzieć na tym forum boją się, że zostaną namierzeni i znów egzamin niezdany. Chore. Takiej patologii jeszcze nie było.
Robicie z egzaminatorów nie wiadomo kogo. Ja zdałam za którymś razem. Z własnej winy, głupoty i stresu.. Podczas egzaminu łapał mnie paraliżujący strach,. Nie myślałam logicznie. Egzaminatorzy byli bardzo wyrozumiali. Chociaż trafił się jeden Pan z którym nigdy więcej bym nie wsiadła do samochodu. Egzaminatorzy nie czekają na wasz błąd.
Ja bym wolała nie pokazywać pewności siebie, bo w zależności na kogo się trafi to zabierze w takie uliczki gdzie ciężko się jeździ, jest ograniczona widoczność..
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 09:50   #4739
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Też nie rozumiem tych zarzutów. Skoro kogoś egzamin stresuje do tego stopnia, że jest zdezorientowany i nie daje sobie rady, to raczej nie jest tak twardą osobą, za jaką się uznaje. Przecież wszystko jest nagrywane, egzaminator daje tylko polecenia, które trzeba wykonać. To nie te czasy, że ci ludzie klną czy gadają przez cały egzamin. Korupcja też już raczej nie ma miejsca.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 13:35   #4740
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Korupcja też już raczej nie ma miejsca.
No właśnie wczoraj koleżanka mi opowiadała, że ktoś z jej rodziny kupił egzamin i to całkiem niedawno.
A ja się zastanawiam jak? Ok pomijam kwestię wręczania dóbr egzaminatorowi. Egzaminator może dać łatwą trasę - ok. Ale wszystkiego na drodze się nie przewidzi a kamera nagrywa. I co? Egzaminator może przymknąć oko jak rozumiem ale błędy są nagrane. I on za to potem nie odpowiada jakoś? Czy taśmy są nagrywane tylko ot tak i przeglądane wyrywkowo lub na żądanie zdającego?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.