Były odzywa się po 6 miesiącach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 17:56   #1
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Question

Były odzywa się po 6 miesiącach.


Po 2,5 roku. Zerwal ze mna w lipcu, ponizyl mowiac, ze do siebie nie pasujemy, bo on jest z lepszej rodziny, ze nie pomagam mu w rozwoju (ze jestem dla niego za glupia), on potrzebuje kogos ''kto mu da kopa'' ... On jest Niemcem (29l), a ja Polka. Mimo, to chodzil na lekcje polskiego, a ja na niemiecki, poza tym ze komunikowalismy sie w angielskim.

Mieszkalismy w pieknym mieszkanku, z ktorego tak sie cieszylam... Mam 30 lat i najnormalniej w swiecie marzylam sobie jak to bedziemy razem szli przez zycie itp. On rzadko kiedy byl chetny na rozmowy o przyszlosci i to mnie irytowalao. Zerwal tuz przed wydarzeniami, ktore miay nas zblizyc- jego pierwsza wizyta w Polsce, spotkanie z moja cala rodzina, chrzciny jego siostrzenic, na ktore razem bylismy zaproszeni, wizyta mojego brata, wizyta moich rodzincow, jego znajomych, wspolne wakacje, mielismy razem spedzic swieta. On to wszystko przekreslil i stwierdzil, ze nie widzi ze mna przyszlosci, nie chce mnie za zone- wszystko opisalam w moim poprzednim watku. To byl jak sztylet w samo serce, bo sie nie spodziewalam, myslalam wrecz przeciwnie, ze wreszcie sie nam uklada. To bylo tak traumatyczne... Blagalam go i nic. Mowil w kolko doslownie sam do siebie, ze to dobra racjonalna decyzja.

Ja zostalam w starym mieszkaniu, ktore tak dopieszczalismy razem. Zabral wszytskie meble, ktore razem wybieralismy i przelal mi polowe sum, bo mnie nie bylo stac na ich kupno, zabral nawet podstawki pod garnki... Musialam znalesc wspolokatora... Cale lato latalam z jezykiem na brodzie, po pracy prosto do domu pokazac mieszkanie. Wpedzil mnie w maskaryczny probem, stres itp. Molestowal, ze musze znalesc kogos szybko, bo mial uklad ze mna co do kontraktu. Z pocztaku mowilam, ze nie chce mieszkac z facetem, ale mieszkanie jes bardzo male i nie ma miejsca na ciuchy czy buty w wielkich ilosciach. 2 tyg po zerwaniu napisal bardzo emocjonalnego maila, ze ''nie wyglada na to, zeym pracowala nad soba'', i ze myslal, ze mowilam ze moze wrocilmy do siebie... To on zerwal!! Wyslalam mu wiazanke - glownie wreszcie mogalm sie wyzyc i powiedziec co mysle o jego ohydnej siostrze czarownicy

Na szczescie wszytsko sie ulozylo- mieszkam z fajnym chlopakiem (ma dziewczyne). Moj byly dowiedzial sie o tym we wrzesniu, bo agent musial zmienic imiona na kontrakcie mieszkaniowym. Wrzesien-pazdzienik wymienilismy kilka maili czysto formalnych zwiazanych z rachunkami. Ale on juz wtedy pytal sie czy moze odebrac swoje listy- nie bylo zadnych, bo zmienil adres ale i tak sie pytal... Traktowalam go bardzo oschle od samego odejscia. Listopad, grudzien cisza a tu nagle email:

''Hej *imie*,

Życzę Ci szczęśliwego nowego roku, wiele sukcesu w zyciu prywatnym, zawodowym i oczywiście dobrego zdrowia!

Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina macie się dobrze, i że spędziliscie mile świąteczny czas razem z duża iloscia dobrego jedzenia.

Pomyślałem, że byłoby miło byc trochę w kontakcie. Jeśli wolisz, aby nie mieć w ogole ze mna żadnego kontaktu po prostu daj mi znać lub zignoruj tę wiadomość.

Milego wekendu.
*imie*''


Ja juz postanowilam olac to, skasowalam wiadomosc, zespamowalam jego maila... Ale troche sie zastanawiam co myslicie on mial na mysli... Podbudowanie ego, nostalgia swiateczna, czy tesknota? Wydaje mi sie, ze ciekawi go czy sie odkochalam, mieszkam z facetem wiec pewnie wyobraznia szaleje, zobaczl tez moze moje nowe profilowe zdjecie, na ktorym jestem otoczona ludzmi z pracy na imprezie swiatecznej... Po co wogole pisze tak, a potem, ze moge go zignorowac? No owszem taktez poczyniam...

Edytowane przez martini85
Czas edycji: 2016-01-03 o 18:02
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:02   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

pewnie przeczytał poradnik, o tym, jak utrzymywać poprawne stosunki z ludzmi.

Olać.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:04   #3
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
pewnie przeczytał poradnik, o tym, jak utrzymywać poprawne stosunki z ludzmi.

Olać.
Jestes ironiczna? Ten email jest niepotrzebny, jesli chodzi mu o poprawne stosunki..
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:11   #4
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Myślę, że może doskwiera mu samotność i tyle. Nie oznacza to, że zmienił zdanie w kwestii tych wszystkich argumentów na nie, żeby być z Tobą. Więc lepiej to zwyczajnie olać, zamknąć rozdział. Iść dalej i nie oglądać się za siebie. Dobrze sobie radzisz, po co to psuć?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:31   #5
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

zgadzam się z Elfir, gość uznał, że minęło poł roku, pozbierałaś się, to złożył życzenia. Jakby wiedział, że będziesz pytać o to na forum, to by tego nie zrobił. Moim zdaniem to nic nie znaczy, poza tym, że mu się przypomniało, że do Ciebie też by się mógł odezwać z życzenia, skoro pisze do innych. Odpowiedz mu zdawkowo i nie myśl o tym za wiele.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:41   #6
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
zgadzam się z Elfir, gość uznał, że minęło poł roku, pozbierałaś się, to złożył życzenia. Jakby wiedział, że będziesz pytać o to na forum, to by tego nie zrobił. Moim zdaniem to nic nie znaczy, poza tym, że mu się przypomniało, że do Ciebie też by się mógł odezwać z życzenia, skoro pisze do innych. Odpowiedz mu zdawkowo i nie myśl o tym za wiele.
Ja tez sie zgadzam z Elfir, ale nie z Toba. Mowisz tak jakby to bylo oczywiste wysylac zyczenia do bylych. A na wielkanoc bedziemy pisanki razem malowac? Ja jakos tego nie robie, bo mam moich bylych w zadku. Opisalam jak zerwalismy- bylo to bardzo burzliwe rozstanie, zyczenia moglby wyslac gdybysmy byli znajomymi a nie jestesmy.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:44   #7
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

A nawet jakby mu przeszło, nigdy w życiu nie chciałabym być z facetem, który uważa mnie za głupią, zacofaną intelektualnie Polkę, która leci na jego niemiecką kasę i łaskawie zgadza się na bycie razem, żebym mu jego ego podnosiła.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 18:46   #8
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Wydaje mi sie, ze on testuje wody.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
A nawet jakby mu przeszło, nigdy w życiu nie chciałabym być z facetem, który uważa mnie za głupią, zacofaną intelektualnie Polkę, która leci na jego niemiecką kasę i łaskawie zgadza się na bycie razem, żebym mu jego ego podnosiła.
Ba. Ja tez nie.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:48   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Ja naprawdę podejrzewam, że przeczytał w jakimś czasopiśmie poradnik noworoczny "jak żyć w zgodzie i szczęściu".
I tam było napisane pewnie coś o utrzymywaniu poprawnych, serdecznych stosunków ze znajomymi i eksami.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:05   #10
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ja naprawdę podejrzewam, że przeczytał w jakimś czasopiśmie poradnik noworoczny "jak żyć w zgodzie i szczęściu".
I tam było napisane pewnie coś o utrzymywaniu poprawnych, serdecznych stosunków ze znajomymi i eksami.
No ok, ale w tych ksiazkach to jest bardziej takie pogodzenie sie wewnetrzne i nie wymaga odzywania sie do eksow. Poza tym moglby napisac tylko szczesliwego nowego, mam nadzieje ze masz sie dobrze. Koniec. A on mowi o mojej rodzinie, tj podejrzewal ze powiem im o tym mailu (co oczywiscie zrobilam)

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ja naprawdę podejrzewam, że przeczytał w jakimś czasopiśmie poradnik noworoczny "jak żyć w zgodzie i szczęściu".
I tam było napisane pewnie coś o utrzymywaniu poprawnych, serdecznych stosunków ze znajomymi i eksami.
Ahh i jeszcze jedno- on takich ksiazek zawsze nie znosil.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:08   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

nie przywiązywałabym do tego jakiś filozofii.

Ja tam jestem złośliwa baba - dogadałabym mu w odpowiedzi.

Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina macie się dobrze, i że spędziliscie mile świąteczny czas razem z duża iloscia dobrego jedzenia.
Pomyślałem, że byłoby miło byc trochę w kontakcie


Dzięki za życzenia. Pragnę ci donieść, że w Polsce sytuacja ekonomiczna nie jest jeszcze taka zła i moja rodzina ma co jeść. Zaskoczyłeś mnie pragnieniem kontaktu, bo cóż może ci zaoferować taki intelektualny tłumok jak ja?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 19:17   #12
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Ja tez sie zgadzam z Elfir, ale nie z Toba. Mowisz tak jakby to bylo oczywiste wysylac zyczenia do bylych. A na wielkanoc bedziemy pisanki razem malowac? Ja jakos tego nie robie, bo mam moich bylych w zadku. Opisalam jak zerwalismy- bylo to bardzo burzliwe rozstanie, zyczenia moglby wyslac gdybysmy byli znajomymi a nie jestesmy.
Tia, na wielkanoc pewnie też się odezwie z lakonicznymi życzeniami.
To Ty dorabiasz do tego nadmiar filozofii, nie ja. Ja już się przekonałam, że eksowie lubią się odzywać bez powodu, a ich byłe wariują od tego i mają w głowie rozbuchane scenariusze. Wizaż pęka od takich historyjek, a najczęściej za nimi nic nie stoi. Facet to nie kobieta, nie knuje masy intryg i nie nadaje wszystkiemu dodatkowego znaczenia
To Ty masz w zadku byłych, a może on nie? Może uważa, że taka wymiana grzeczności jest na miejscu, bo jednak Was coś łączyło. To on się chciał rozstać, więc to, że Ty masz do tego bardzo emocjonalny stosunek, nie oznacza, że on też. Mu mogło zwisać i powiewać już w momencie, jak pakował mebelki. A teraz mu zwisa i powiewa bardziej. To Ty założyłaś wątek na forum, nie on.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:17   #13
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
Byly odzywa sie po 6 miesiacach

po tym w jaki sposób ten facet Cie traktował Ty rozkminiasz jego krótka wiadomość? Bardzo wątpliwe żeby to miało jakis głębszy powód niż np to, ze mu sie nudziło wiec tak napisał. Po pół roku od zerwania dalej bym swietowala ze skończyłam z takim beznadziejnym typkiem a nie zastanawiała sie dlaczego nagle przemówił ludzkim głosem. Zrzuciłabym to tylko na magię świat :p


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Lagoon
Czas edycji: 2016-01-03 o 19:33
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:28   #14
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

To brzmi jak formułka z internetu, którą wysłał do wszystkich kontaktów. Miałabym to po prostu gdzieś.

Albo kopiuj wklej odpowiedź od Elfir, jeśli sprzeda ci prawa autorskie.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:31   #15
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
nie przywiązywałabym do tego jakiś filozofii.

Ja tam jestem złośliwa baba - dogadałabym mu w odpowiedzi.

Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina macie się dobrze, i że spędziliscie mile świąteczny czas razem z duża iloscia dobrego jedzenia.
Pomyślałem, że byłoby miło byc trochę w kontakcie


Dzięki za życzenia. Pragnę ci donieść, że w Polsce sytuacja ekonomiczna nie jest jeszcze taka zła i moja rodzina ma co jeść. Zaskoczyłeś mnie pragnieniem kontaktu, bo cóż może ci zaoferować taki intelektualny tłumok jak ja?
Heh.. Tak bym pewnie odpowiedziala 2tyg po zerwaniu, teraz nie mam w sobie az tyle nienawisci
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:31   #16
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Sprawdza czy nadal jest dla Ciebie atrakcyjny, albo seksu dawno nie miał i na coś liczy...
Ja bym na Twoim miejscu skasował emaila i nie zaprzątał sobie tym głowy, bo po co? Przecież z Twojej strony wszystko skończone, nie szkoda Ci czasu na myślenie o nim? Jakie to ma znaczenie dlaczego to zrobił.

Edytowane przez slawek_33
Czas edycji: 2016-01-03 o 19:35
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:34   #17
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Tia, na wielkanoc pewnie też się odezwie z lakonicznymi życzeniami.
To Ty dorabiasz do tego nadmiar filozofii, nie ja. Ja już się przekonałam, że eksowie lubią się odzywać bez powodu, a ich byłe wariują od tego i mają w głowie rozbuchane scenariusze. Wizaż pęka od takich historyjek, a najczęściej za nimi nic nie stoi. Facet to nie kobieta, nie knuje masy intryg i nie nadaje wszystkiemu dodatkowego znaczenia
To Ty masz w zadku byłych, a może on nie? Może uważa, że taka wymiana grzeczności jest na miejscu, bo jednak Was coś łączyło. To on się chciał rozstać, więc to, że Ty masz do tego bardzo emocjonalny stosunek, nie oznacza, że on też. Mu mogło zwisać i powiewać już w momencie, jak pakował mebelki. A teraz mu zwisa i powiewa bardziej. To Ty założyłaś wątek na forum, nie on.
To sie kupy nie trzyma. Nie kontaktuje sie z tymi, o ktorych nie mysle. Nie wyobrazam sobie pisania takiego maila do chocby np mojego bylego przed nim. Po co? Bylismy razem, laczylo nas wiele, ale to przeszlosc. On najwyrazniej jeszcze tak nie mysli. A moze jestem ta wariatka co analizuje?
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:41   #18
ladywb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Sprawdza czy nadal jest dla Ciebie atrakcyjny, albo seksu dawno nie miał i na coś liczy...
To była moja pierwsza myśl - liczy na niezobowiązujący seks od czasu do czasu.
ladywb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:44   #19
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Sprawdza czy nadal jest dla Ciebie atrakcyjny, albo seksu dawno nie miał i na coś liczy...
Ja bym na Twoim miejscu skasował emaila i nie zaprzątał sobie tym głowy, bo po co? Przecież z Twojej strony wszystko skończone, nie szkoda Ci czasu na myślenie o nim? Jakie to ma znaczenie dlaczego to zrobił.
On wie, ze to jest nie mozliwe. Nie uprawiam seksu jesli nie jestem w zwiazku (jestem wtedy na tabletkach itp) On wie o co chodzi. Natomiast, atrakcyjny.. Tez sie moge zgodzic. Chce podbudowac swoje ego. Pewnie na sylwestrze byl sam jak palec i nie mial co opowadac kolegom jak to wyrywa laski, albo nawet jakto jego byla-wariatka za nim lata. (Nie lata?! Jak to mozliwe, sprawdzmy co u niej).
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 19:59   #20
FrancoVago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

każda sekunda spędzona nad rozmyślanie o byłym związku to strata czasu a jednocześnie zamknięcie się na nowe ... no chyba że chcesz być z nim albo i bez niego nieszczęśliwa
FrancoVago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:03   #21
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

myślę, że facet już zapomniał, że Ci wysłał te noworoczne życzenia, a Ty się widzę męczysz i rozkminiasz przysłowiowe gowno na atomy. No cóż, to siedź i snuj więc 1000 teorii co nim kierowało. Dla mnie jeżeli by mi przyszło coś takiego do głowy będąc tym facetem to wysłanie takiej wiadomości NIC by nie znaczyło, tzn znaczyło by tyle co wysłanie innym bliższym lub dalszym znajomym.

Doczytałem teraz kilka postów wyżej Twoja wiadomość, i te Twoje snucia, że pewnie siedział sam jak palec..... żałosne, a zarazem prawdziwe jak Cie to do tej pory gryzie i widać, że nie możesz otrząsnąć, że facet kopnął Cie po prostu w tyłek. Moja rada- mniej teorii spiskowych. zamknij ten rozdział bo wystarczy Ci rzucić ochłap a Ty się czepisz i katujesz się sama.

Edytowane przez men33
Czas edycji: 2016-01-03 o 20:07 Powód: poprawka
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:09   #22
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez ladywb Pokaż wiadomość
To była moja pierwsza myśl - liczy na niezobowiązujący seks od czasu do czasu.
Ale to nie ten typ. Rozstalismy sie, bo on wie ze ja mam juz 30lat i potrzebuje stabilnosci, chce zalozyc rodzine. Jakby chcial seks, ma na to prostytutki.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez men33 Pokaż wiadomość
myślę, że facet już zapomniał, że Ci wysłał te noworoczne życzenia, a Ty się widzę męczysz i rozkminiasz przysłowiowe gowno na atomy. No cóż, to siedź i snuj więc 1000 teorii co nim kierowało. Dla mnie jeżeli by mi przyszło coś takiego do głowy będąc tym facetem to wysłanie takiej wiadomości NIC by nie znaczyło, tzn znaczyło by tyle co wysłanie innym bliższym lub dalszym znajomym.
z ta roznica, ze my nie jestesmy znajomymi!!!!!! Rozstalismy sie wrecz w nienawisci.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez men33 Pokaż wiadomość

Doczytałem teraz kilka postów wyżej Twoja wiadomość, i te Twoje snucia, że pewnie siedział sam jak palec..... żałosne, a zarazem prawdziwe jak Cie to do tej pory gryzie i widać, że nie możesz otrząsnąć, że facet kopnął Cie po prostu w tyłek. Moja rada- mniej teorii spiskowych. zamknij ten rozdział bo wystarczy Ci rzucić ochłap a Ty się czepisz i katujesz się sama.
Cooo??? Kopnal w tylek, owszem. Po co pisze sie pytam? Zyczenia swiateczne ochlapem? Brzmisz jak zgnusnialy dziwak.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:10   #23
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Mój eks tez złożył mi podobne życzenia i co zrobiłam ? opisałam mu dziekuje itp żadnych aluzji nic. W sumie nawet poczułam się miło, ze napisał mi życzenia ale totalnie miałam to gdzieś ;p bo już nic nie czuje do niego. Mężczyźni tak mają, że im czasem przypominają się ich byle i lubią o sobie przypomniec, po co? nie wiem mimo ,ze ja swojemu powiedzialam ,ze kontaktu nie chcę mieć.
Jak to niemiec to sie ciesz ,ze Cię rzucił, chciałabyś mieć szwabskie dziecko ? fuuu
Qrola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:13   #24
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez Qrola Pokaż wiadomość
Mój eks tez złożył mi podobne życzenia i co zrobiłam ? opisałam mu dziekuje itp żadnych aluzji nic. W sumie nawet poczułam się miło, ze napisał mi życzenia ale totalnie miałam to gdzieś ;p bo już nic nie czuje do niego. Mężczyźni tak mają, że im czasem przypominają się ich byle i lubią o sobie przypomniec, po co? nie wiem mimo ,ze ja swojemu powiedzialam ,ze kontaktu nie chcę mieć.
Jak to niemiec to sie ciesz ,ze Cię rzucił, chciałabyś mieć szwabskie dziecko ? fuuu
Ja tez mu tak powiedzialam, wiec sie zdziwilam.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:14   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

dobrze, niech cię będzie, skoro masz się lepiej poczuć:

Karma się do niego dobrała i został sam jak palce. Gnębi go poczucie winy i bardzo żałuje, że się z tobą źle obszedł. Podświadomie wie, że byłaś najwspanialsza kobietą na jaką kiedykolwiek mógł trafić w swym marnym, pustym życiu. twoja obojętność jest największa zemstą, jaką mogła mu się przytrafić. Z rozpaczy zostanie starym kawalerem i będzie codziennie zapalał świeczkę przy twoim zdjęciu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2016-01-03 o 20:15
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:16   #26
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
To sie kupy nie trzyma. Nie kontaktuje sie z tymi, o ktorych nie mysle. Nie wyobrazam sobie pisania takiego maila do chocby np mojego bylego przed nim. Po co? Bylismy razem, laczylo nas wiele, ale to przeszlosc. On najwyrazniej jeszcze tak nie mysli. A moze jestem ta wariatka co analizuje?
czemu nie? Z Twojej opowieści wynika, że Tobie zależało bardziej, on raczej Cię nie kochał. Ale może lubił i sympatia mu do Ciebie została do dziś. Ty go nie cierpisz, masz złe wspomnienia itp. On niekoniecznie.
Jedno jest pewne na 100% - analizujesz za dużo.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:19   #27
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
czemu nie? Z Twojej opowieści wynika, że Tobie zależało bardziej, on raczej Cię nie kochał. Ale może lubił i sympatia mu do Ciebie została do dziś. Ty go nie cierpisz, masz złe wspomnienia itp. On niekoniecznie.
Jedno jest pewne na 100% - analizujesz za dużo.
No i spoko. Nie postepuje sama w ten sposob, to analizuje.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:25   #28
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
No i spoko. Nie postepuje sama w ten sposob, to analizuje.
Nie. Analizujesz, bo liczysz na drugie dno, które podniesie Ci samoocenę. Jakby Ci eks naprawdę był obojętny, to byś się tyle nie produkowała w tym temacie. A Ty masz nadzieję, że będzie na Twoje, że on czegoś chce.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:30   #29
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
dobrze, niech cię będzie, skoro masz się lepiej poczuć:

Karma się do niego dobrała i został sam jak palce. Gnębi go poczucie winy i bardzo żałuje, że się z tobą źle obszedł. Podświadomie wie, że byłaś najwspanialsza kobietą na jaką kiedykolwiek mógł trafić w swym marnym, pustym życiu. twoja obojętność jest największa zemstą, jaką mogła mu się przytrafić. Z rozpaczy zostanie starym kawalerem i będzie codziennie zapalał świeczkę przy twoim zdjęciu.
Znam wiele przypadkow, gdzie ludzie sie schodza. Jakby mysleli tj Ty, to by nie mialo miejsca. Nic nigdy nie jest biale i czarne. Zwlaszcza ludzie i zwiazki. Tyle historii, ile ludzi. Nie chce z nim byc, ale zastanawiam sie czy to nim kieruje i czy nie gadal wtedy bredni jako wymowke, a tak naprawde przestraszyl sie odpowiedzialnosci. Skasowalam wiadomosc, ale z drugiej str co mi z takiej negatywnej postawy. Napisalam mu w temacie maila: Thanks and happy new year! Z pusta trescia, niech ma. Niech nie mysli, ze tu pisze i analizuje i mam zle maniery

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Nie. Analizujesz, bo liczysz na drugie dno, które podniesie Ci samoocenę. Jakby Ci eks naprawdę był obojętny, to byś się tyle nie produkowała w tym temacie. A Ty masz nadzieję, że będzie na Twoje, że on czegoś chce.
Wyprostuje tutaj, nie jest mi obojetny, a nawet powiem, ze go dalej kocham. Ale co z tego, nigdy wiecej mu tego nie powiem i on zasluguje na swiadomosc tego, ze jest mi obojetny. Za jakis rok, moze i bedzie i tak.
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 20:47   #30
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Byly odzywa sie po 6 miesiacach

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
Znam wiele przypadkow, gdzie ludzie sie schodza. Jakby mysleli tj Ty, to by nie mialo miejsca. Nic nigdy nie jest biale i czarne. Zwlaszcza ludzie i zwiazki. Tyle historii, ile ludzi. Nie chce z nim byc, ale zastanawiam sie czy to nim kieruje i czy nie gadal wtedy bredni jako wymowke, a tak naprawde przestraszyl sie odpowiedzialnosci. Skasowalam wiadomosc, ale z drugiej str co mi z takiej negatywnej postawy. Napisalam mu w temacie maila: Thanks and happy new year! Z pusta trescia, niech ma. Niech nie mysli, ze tu pisze i analizuje i mam zle maniery

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



Wyprostuje tutaj, nie jest mi obojetny, a nawet powiem, ze go dalej kocham. Ale co z tego, nigdy wiecej mu tego nie powiem i on zasluguje na swiadomosc tego, ze jest mi obojetny. Za jakis rok, moze i bedzie i tak.

heh, no widzisz. Nie można było odrazu, że Ci zależy, tylko jakieś podchody robisz. Błędem faceta bylo, że jednak wysłal Ci te "głupią" wiadomość, bo chyba sobie facet z tego sprawy nie zdaje, że Ty juz pewnie zamawiasz salę weselną. Desperacja bije od Ciebie na kilometr, a moim zdaniem facet jeżeli już wysłał Ci tego typu życzenia, to stawiam, że jest juz u boku jakiejś fajnej babki, dlatego mając w głębokim poważaniu czy mu odpiszesz czy nie (sam dal znać, że nie musisz) po prostu wysłal Ci wiadomość.
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 15:20:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.