Powiększanie piersi - dr Kasprzyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 14:34   #1
venom36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Question

Powiększanie piersi - dr Kasprzyk


Witam serdecznie wszystkie zwolenniczki powiększania piersi
Naczytałam się już mnóstwa wiadomości na forum o podobnych tematykach, więc z góry przepraszam, bo pewnie nudne jest odpisywanie na non stop te same pytania.
Jednak nadal mam problem - którego lekarza wybrać.
Chciałabym, aby moje nowe piersi miały naturalny wygląd, zdecydowanie nie podobają mi się okrągłe- wyglądające jak piłki do koszykówki pokryte skórą. Obecnie mam małe 75 b, więc duże c w przyszłości w zupełności mnie usatysfakcjonuje
Przeglądałam wiele opinii, oglądałam wiele galerii zdjęć pooperacyjnych, ale nadal jednak nie jestem przekonana. Wydaje mi się, że ze wszystkich obejrzanych zdjęć najlepsze cycuszki robi dr. Kasprzyk (najbardziej naturalne kształty) , który operuje w krakowskiej klinice Art-Med. Ale czy to faktycznie właściwy wybór? Może są tu jakieś dziewczyny, które miały styczność z Panem Doktorem i mogą podzielić się opiniami na jego temat lub wysłać zdjęcia (venom36@interia.pl). Jeśli uważacie, że inny Pan Doktor zasługuje na uwagę to również proszę o opinię.

I jeszcze jedno pytanie dotyczące Waszych pooperacyjnych doświadczeń. Na stałe mieszkam i pracuję za granicą. Hmm... smażę hamburgery w jednym z dublińskich Mc Donaldsów. Wiąże się to czasami z podniesieniem czegoś ciężkiego lub szybką pracą- wiadomo. Dziewczyny jak długo po takiej operacji powinnam unikać podnoszenia ciężkich przedmiotów lub intensywnej pracy, aby nowym cycuszkom nic się nie stało. Z góry dziękuję za odpowiedzi i uwagę,
pozdrowienia dla wszystkich posiadaczek ślicznych biuścików oraz oczywiście tych noszących się z zamiarem

Edytowane przez venom36
Czas edycji: 2010-01-04 o 14:36
venom36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:17   #2
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Hej.
Z chęcia bym Ci pomogła, ale jestem jeszcze przed terminem konsultacji u doktora Kasprzyka(23 marzec). Potem na pewno podzielę sie swoimi spostrzeżeniami.
A tymczasem spróbuj na wątku Dot.: Powiększanie piersi cz.4
Pozdrawiam
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:59   #3
venom36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

no to z niecierpliwsocia bede oczekiwala na rezultat konsultacji ) dziekuje za odpowiedz
venom36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:35   #4
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez venom36 Pokaż wiadomość
no to z niecierpliwsocia bede oczekiwala na rezultat konsultacji ) dziekuje za odpowiedz
A ja myślę, że powinnaś się udać na beautywpolsce.com
Tam jest WIELE informacji o dr Kasprzyku Z pewnością po op. u tego lekarza nie będziesz miała piłek od koszykówki. A i na beauty dziewczyny (oraz same moderatorki) są bardzo chętne do pomocy - zwłaszcza te właśnie z wątku o dr Kasprzyku - idealnie dobierają np. wielkość implantów (tak jak i sam dr)

Powodzenia!

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość
Hej.
Z chęcia bym Ci pomogła, ale jestem jeszcze przed terminem konsultacji u doktora Kasprzyka(23 marzec). Potem na pewno podzielę sie swoimi spostrzeżeniami.
A tymczasem spróbuj na wątku Dot.: Powiększanie piersi cz.4
Pozdrawiam
W tym wątku żadna z nas nie robiła u Kasprzyka, więc raczej niewiele pomożemy

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-03-27 o 08:26
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 14:08   #5
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

i chyba żadna po zapoznaniu się z opiniami o innych lekarzach nie zamierza robić u tego Pana
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:39   #6
kusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Kasia, ja tez planowalam robic u dr Kasprzyka, bo rzeczywiscie naczytalam sie sporo pozytywnych opini o nim...w zasadzie zadnej negatywnej. I to z biegiem czasu zaczelo mnie troche zastanawiac... nie to zebym miala jakies objekcje wobec niego, ale jak to mozliwe ze nie ma zadnej niezadowolonej pacjentki tego lekarza? Tam na forum sa same zadowolone i ok, ale wg mnie nie ma tam niezadowolonych bo one automatycznie sa usuwane przez moderatorki. Wystarczy negatywna opinia nt tego lekarza, a one automatycznie blokuja taka osobe ( tak zrobili z moja kolezanka) i ja poczytalam to forum bardzo dlugo, to zauwazylam to rowniez na innych dziewczynach. g mnie ktoras moderatorka ma cos wspolnego z tym lekarzem..nie chce osadzac i poczytaj sama, ale badz uwazna..
kusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:22   #7
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez kusia Pokaż wiadomość
Kasia, ja tez planowalam robic u dr Kasprzyka, bo rzeczywiscie naczytalam sie sporo pozytywnych opini o nim...w zasadzie zadnej negatywnej. I to z biegiem czasu zaczelo mnie troche zastanawiac... nie to zebym miala jakies objekcje wobec niego, ale jak to mozliwe ze nie ma zadnej niezadowolonej pacjentki tego lekarza? Tam na forum sa same zadowolone i ok, ale wg mnie nie ma tam niezadowolonych bo one automatycznie sa usuwane przez moderatorki. Wystarczy negatywna opinia nt tego lekarza, a one automatycznie blokuja taka osobe ( tak zrobili z moja kolezanka) i ja poczytalam to forum bardzo dlugo, to zauwazylam to rowniez na innych dziewczynach. g mnie ktoras moderatorka ma cos wspolnego z tym lekarzem..nie chce osadzac i poczytaj sama, ale badz uwazna..
Kusia - jest dokładnie tak jak napisałaś. Dziewczyny negatywnie wypowiadające się na tamtym forum od razu dostają bana. . Wiele z nas (z wizażu) właśnie w ten sposób została tam zbanowana, mało tego - moderatorki tamtego forum zbanowały nawet dziewczyny, które po prostu udzielały się i tam i tu

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-03-27 o 08:25
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 10:23   #8
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Dokładnie to samo zauważyłam, ze na każdego lekarza można było tam coś napisać od razu zaczynały pisać osoby które miesiącami nie wchodziły na forum i tak obracały wypowiedz że ta osoba została usuwana z forum..
Mnie usuneły chyba za samo to ze pisałam na wizażu, poprostu
Bardzo wiarygodne źródło zatem..bardzo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:30
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:03   #9
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zaczynały pisać osoby które miesiącami nie wchodziły na forum i tak obracały wypowiedz że ta osoba została usuwana z forum..
coś w tym jest.. ja zostałam za to zablokowana.
no i za to, że nie zgadzam się z czytaniem prywatnych wiadomości/maili pisanych przez forum a przecież zaakceptowałam regulamin


mam kontakt z paroma dziewczynami nie z forum rozowego które u tego dr robiły i są zadowolone
jednak przez tę specyficzną reklamę moim zdaniem lekarz dużo traci prawda broni się sama, nie trzeba jej pomagać...
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:57   #10
kusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

dziewczyny, dokładnie sie z tym zgadzam...ciesze sie, ze tez to zauwazyłyscie, bo juz sie balam, ze tutaj mnie "zganicie", wiec pisalam delikatnie, ale to co tam sie dzieje jest normalnie godne "Uwagi".
Mnie strasznie zrazilo tamto forum, jest kompletnie niepowazne, niewiarygodne i tak, jak piszecie taka "reklama" kasprzyka tylko "krzywde mu robi..ja oczywiscie tez nie watpie w tego lekarza, ale po "dlugim byciu tam na różu" zaczelam niestety miec watpliwosci..w kazdym razie ciesze sie, ze tutaj jest inaczej ;-)tam to normalnie strach bylo cokolwiek pisać, no ale dobra, zeby tylko dziewczyny które tam sa, tez sie spostrzegły i były uwazniejsze..żeby sobie krzywdy nie zrobic. Swoja droga, nie rozumiem jaki sens ma tamto forum, przeciez powinno byc po to, by sobie wzajemnie pomagać, by kazda dziewczyna dostala rzetelna informacje, i mogla swiadomie wybrac lekarza na podstawie m.in tego co o nim poczytala..
kusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:31   #11
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Witajcie.
Jak już wcześniej wspominałam, mam już termin u dr kasprzyka zarówno konsultacji jak i operacji. Jestem zdecydowana w 100% na zabieg i na lekarza również.
Na różowym czytałam faktycznie tylko dobre opinie.Ale to aż za słodko...

Mam nadzieję, że moja operacja pójdzie jak najlepiej. Na wizażu podzielę się z Wami jak sprawy się potoczą.
Będzie obiektywnie
Zdradzę że planuje u niego dwa zabiegi. Trzymajcie kciuki za mnie
termin zabiegu 25.03.2010
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 18:51   #12
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

kasiafurgal a możesz zdradzić jakie zabiegi planujesz?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:27   #13
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kasiafurgal a możesz zdradzić jakie zabiegi planujesz?
Drugi zabieg to korekta powiek górnych.
mam problem z opadajacą powieką, zrobiła mi sie znaczna i widoczna asymetria i chciałabym to poprawic.
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:54   #14
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Kusia, niestety masz rację.. mało kto zaczyna się zastanawiać czy to co tam czyta jest prawdą..


Kasiu, mam nadzieję że wszystko się u Ciebie uda i będziesz zadowolona i że nie dasz sobie wcisnać wkładek poniżej minimum 300ml
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:04   #15
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
Kusia, niestety masz rację.. mało kto zaczyna się zastanawiać czy to co tam czyta jest prawdą..


Kasiu, mam nadzieję że wszystko się u Ciebie uda i będziesz zadowolona i że nie dasz sobie wcisnać wkładek poniżej minimum 300ml
Samiii czy są gdzieś na forum zdjęcia twoich piersi, bo ja własnie myślałam o takim rozmiarze maksymalnie.
Podobają mi się średnie biusty, stąd wybór tego lekarza. Jak czytałam wątek o powiększeniu piersi, to faktycznie dziewczyny mają śliczne i duże biusty, ale ja sama siebie nie widzę z tak dużymi piersiami.
__________________
25.03.2010 dr Kasprzyk
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:11   #16
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość
Podobają mi się średnie biusty, stąd wybór tego lekarza.
a mnie się nie podoba wielka autostrada między niewielkimi piersiami
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:31
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:27   #17
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość
Witajcie.
Jak już wcześniej wspominałam, mam już termin u dr kasprzyka zarówno konsultacji jak i operacji. Jestem zdecydowana w 100% na zabieg i na lekarza również.
Na różowym czytałam faktycznie tylko dobre opinie.Ale to aż za słodko...

Mam nadzieję, że moja operacja pójdzie jak najlepiej. Na wizażu podzielę się z Wami jak sprawy się potoczą.
Będzie obiektywnie
Zdradzę że planuje u niego dwa zabiegi. Trzymajcie kciuki za mnie
termin zabiegu 25.03.2010
czyli operację masz w dniu konsultacji???
tzn, ze za bardzo nie będziesz się mogła targować o rozmiar...
ale z tego co słyszę podobają Ci się "średnie" biusty
natomiast nasza Sami ma 325 także nie wiem czy dla Ciebie to średni biust ale uwierz mi, mam takie dziwne
przeczucie, że Pan dr Kasprzyk raczej za pierwszym razem nie włoży Ci aż tak "średnich" wkładek
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:50   #18
Belladone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

W sumie zarejestrowałam się tutaj,bo właśnie od paru tygodni szukam chirurga w Krakowie,zachłysnęłam się trochę opiniami o Kasprzyku a w natłoku tych wszystkich komentarzy zapomniałam,że trzeba wszystko dzielić przez dwa i wyciągać pierwiastek...

Ale cóż,co prawda nie było mi dane przeczytać niepozytywnej opinii,ale ta góra pozytywów musi się skądś brać...a i zdjęcia "prac" w galerii doktor ma bardzo,bardzo dobre.

3 lutego mam konsultację,więc opiszę Wam wrażenia

A propos- o co chodzi z tymi "średnimi" biustami?Patrząc na zdjęcia,doktor co prawda nie robi cycków jak kule do kręgli,na ogół ładne łezki C/D...to są średnie biusty czy nie zrozumiałam ironii?
Belladone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:42   #19
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Belladone Pokaż wiadomość
A propos- o co chodzi z tymi "średnimi" biustami?Patrząc na zdjęcia,doktor co prawda nie robi cycków jak kule do kręgli,na ogół ładne łezki C/D...to są średnie biusty czy nie zrozumiałam ironii?
kule od kregli
te C/D możesz uzyskać jak startujesz ze swoim gruczołem w rozmiarze B/C
ja też widziałam dużo zdjęć i opinii i tak jak pisałam nie brałam tego dr nawet pod jakiekolwiek rozważania

BTW
C/D to ja mam teraz po zaimplantowaniu wkładek 420cc
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 07:45   #20
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Belladone Pokaż wiadomość
W sumie zarejestrowałam się tutaj,bo właśnie od paru tygodni szukam chirurga w Krakowie,zachłysnęłam się trochę opiniami o Kasprzyku a w natłoku tych wszystkich komentarzy zapomniałam,że trzeba wszystko dzielić przez dwa i wyciągać pierwiastek...

Ale cóż,co prawda nie było mi dane przeczytać niepozytywnej opinii,ale ta góra pozytywów musi się skądś brać...a i zdjęcia "prac" w galerii doktor ma bardzo,bardzo dobre.

3 lutego mam konsultację,więc opiszę Wam wrażenia

A propos- o co chodzi z tymi "średnimi" biustami?Patrząc na zdjęcia,doktor co prawda nie robi cycków jak kule do kręgli,na ogół ładne łezki C/D...to są średnie biusty czy nie zrozumiałam ironii?
No ja się przyznam, że też się zachłysnęłam opiniami o nim... i nawet podobał mi się jako facet w sensie urody - no przystojny jest nie powiem ale....... nie daje Ci do myślenia to, że nie ma negatywnych opinii o tym lekarzu???? ani jednej????? to nie jest cudotwórca tylko lekarz, człowiek, który jak większość ludzi popełnia błędy prawda???? a tutaj widać ,że ten lekarz ma nienaganną i wręcz kryształową opinię?????????????? mnie troszkę zdziwiło....
co do rozmiarów biustów to chyba doczytałaś w opinach o tym lekarzu na jakich rozmiarach wkładek najczęściej Pan Dr pracuje???? są to od słynnych 160 do 250-275 (przy pierwszym powiększeniu podkreślam) tak więc jeśli ten rozmiar dla Ciebie daje D to ja nie rozumiem jak przy wkładce naszej Misi 420cc tez dało D....??
ale może ja głupia jestem po prostu....
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:35   #21
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

[QUOTE=aldi090;16590181]czyli operację masz w dniu konsultacji???
tzn, ze za bardzo nie będziesz się mogła targować o rozmiar...
ale z tego co słyszę podobają Ci się "średnie" biusty

Konsultację mam 23 a operacje 25, wiec nie będzie zbyt wielkiego targowania, po prostu muszę stanowczo trzymać się swojego zdania.
A Jeśli chodzi o te "średnie rozmiary" to dla mnie kiedyś to było po prostu duże C. Ale odlądając zdjęcia i czytając forum doszłam do wniosku, że te większe też dobrze wyglądają. Mam małą wyjsciówkę i chcę wysłuchać opinii dr i tego co wyjdzie z programu komputerowego. A jaka będzie końcowa decyzja, to się przekonacie nie długo
__________________
25.03.2010 dr Kasprzyk
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:30   #22
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

[QUOTE=kasiafurgal;1661027 2]
Cytat:
Napisane przez aldi090 Pokaż wiadomość
czyli operację masz w dniu konsultacji???
tzn, ze za bardzo nie będziesz się mogła targować o rozmiar...
ale z tego co słyszę podobają Ci się "średnie" biusty

Konsultację mam 23 a operacje 25, wiec nie będzie zbyt wielkiego targowania, po prostu muszę stanowczo trzymać się swojego zdania.
A Jeśli chodzi o te "średnie rozmiary" to dla mnie kiedyś to było po prostu duże C. Ale odlądając zdjęcia i czytając forum doszłam do wniosku, że te większe też dobrze wyglądają. Mam małą wyjsciówkę i chcę wysłuchać opinii dr i tego co wyjdzie z programu komputerowego. A jaka będzie końcowa decyzja, to się przekonacie nie długo
Kasiu a moim zdaniem powinnaś się udać na konsultację jeszcze do jednego lekarza - wtedy miałabyś porównanie...chyba, że koniecznie zależy Ci na programie MATRIX to wtedy Pani dr Ostrowska-Clark Szczecin też ma taki program (ale nie ma specjalizacji) i też jej piersi wychodzą "spore"..
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:21   #23
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

[QUOTE=aldi090;16611504]
Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość

Kasiu a moim zdaniem powinnaś się udać na konsultację jeszcze do jednego lekarza - wtedy miałabyś porównanie...chyba, że koniecznie zależy Ci na programie MATRIX to wtedy Pani dr Ostrowska-Clark Szczecin też ma taki program (ale nie ma specjalizacji) i też jej piersi wychodzą "spore"..
w życiu nie zrozumiem jak taki program komputerowy może zmierzyć np. elastycznośc skóry i dać wynik taki że 40 letnia babeczka po ciąży i karmieniu ma bardziej elastyczną od dwudziestolatki bez dzieci a są takie przypadki są ..
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:24   #24
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
w życiu nie zrozumiem jak taki program komputerowy może zmierzyć np. elastycznośc skóry i dać wynik taki że 40 letnia babeczka po ciąży i karmieniu ma bardziej elastyczną od dwudziestolatki bez dzieci a są takie przypadki są ..
mnie bardziej nurtuje co innego. pamiętacie biedulkę, której chciał wlepić 160cc bo nic więcej matrix nie pozwalał, wszedzie czerwone iksy czy tam jak ona to opisywała, i generalnie nie ma szans na większe, albo takie jak sugeruje ten program, albo zadne

a po tym, jak napisałyście jej na beauty, za co Was zresztą zaraz zablokowano tam, żeby nie zgadzała się na tak maleńkie wkładki, dr sam jednak zmienił zdanie i bez problemu weszły jej, też małe, ale zawsze większe niż 160, 250cc...
ten matrix jest jakiś dziwny..

mi się też kiedyś piersi robione przez tego dr podobały - do czasu aż zaczęłam się wczytywać w jego wątki na ww forum... jednak biusty gdzie między jedną piers a drugą można by włożyć pięść nie są w moim guście

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2010-01-21 o 16:25
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:58   #25
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

A mi sie "jego" biusty nie podobaja
Mysle ostatnio nad operacja wlasnie z powodu autostrady miedzy piersiami a w galerii na jego stronie same takie
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:17   #26
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
A mi sie "jego" biusty nie podobaja
Mysle ostatnio nad operacja wlasnie z powodu autostrady miedzy piersiami a w galerii na jego stronie same takie
może jemu się takie podobają
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:58   #27
kusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Ja wam powiem dziewczyny, że tak samo nim się zachlysnełam..normalnie bardzo chciałam miec u niego op., ale też zaczełam się zastanawiać, że cos jest nie halo z nim, cokolwiek to jest, to wg mnie nie jest ok. Jakoś dziwnie, zauwazyłam tez ze jak dziewczyny pisały o czyms na forum tamtym...w watku o kasprzyku np., ze długo im lekarz nie odpisuje to jakos zaraz dostawaly od niego maila, z reszta wiele dziwnych rzeczy tam zauwazyłam, przez co sie troche zdystansowałam..i mam takie mieszane uczucia, bo z forum wynika ze jest zaje... a z drugiej strony to az niemozliwe..no i jesli lekarz bawi sie w cos takiego jak "forum" w sensie probuje w jakikolwiek sposób manipulować..nie jest dobrze..sama jestem jego ciekawa..
kusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:45   #28
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

hejka
Kiedyś obiecałam ze jak będę po konsultacji u dr Kasprzyka, to naskrobie parę słów.
Tak króciutko, doktor jest rzeczowym, miłym, konkretnym i pełnym poczucia humoru lekarzem.
Dla dobra pacjentek faktycznie skłania się ku mniejszym rozmiarom, ale jeśli naprawdę nie ma przeciwwskazań można wynegocjować coś więcej.
Moje propozycje to
okrągłe
340 TRX i 400 TRX
310 TSX i 375 TSX
a anatomiczne
290 mx i 325 mx
I co myślicie????????
pozdrawiam
__________________
25.03.2010 dr Kasprzyk
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:42   #29
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość
hejka
Kiedyś obiecałam ze jak będę po konsultacji u dr Kasprzyka, to naskrobie parę słów.
Tak króciutko, doktor jest rzeczowym, miłym, konkretnym i pełnym poczucia humoru lekarzem.
Dla dobra pacjentek faktycznie skłania się ku mniejszym rozmiarom, ale jeśli naprawdę nie ma przeciwwskazań można wynegocjować coś więcej.
Moje propozycje to
okrągłe
340 TRX i 400 TRX
310 TSX i 375 TSX
a anatomiczne
290 mx i 325 mx
I co myślicie????????
pozdrawiam
kasiu dlaczego propozycje anatomicznych masz duzo mniejsza niz okragle?? przeciez anatomy z racji swojej budowy i tak sa mniejsze niz okragle???
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:54   #30
chacha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 41
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

A ile dr bierze za powiekszenie piersi? Chodzi mi o rozdział cen... Mysle o anatomach... Jesli ktos powieksza okraglymi to tez niech napisze
chacha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-31 15:34:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.