Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 10:20   #1051
Nidalee259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio z jasnego blondu postanowiłam przejść do brązu.Użyłam (na szczęście)saszetek i wyszedł mi jagodowo-fioletowy.Nie muszę mówić,że wyglądam strasznie.Jestem już umówiona do fryzjera,wiecej sama nie będę kombinować
Według mnie nie warto kombinować samemu jeżeli kocha się swoje włosy
Nidalee259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 12:24   #1052
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Nieprawda. Jeśli ma się odpowiednie produkty i umiejętności to to żaden problem
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 19:49   #1053
sto_truskawek
Przyczajenie
 
Avatar sto_truskawek
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Fundnęłam sobie ombre u fryzjerki, która robiła je u mnie w domu. Niestety robiłyśmy późną porą, więc dopiero następnego dnia, przy dziennym świetle zobaczyłam, że nie wyszło... Kolor nie przechodzi stopniowo z brązu w karmel, widać granice, dodatkowo na tej pofarbowanej części widać łaty, jakby było za mało farby. Zastanawiam się, czy robiąc ponownie ombre (oczywiście u fryzjera), uda się to jakoś uratować? Bardzo mi zależy, żeby nie farbować całych włosów na ciemno. Dorzucam zdjęcie, chociaż nie widać tak dobrze, jak na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141012_134053.jpg (13,3 KB, 70 załadowań)
sto_truskawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 22:05   #1054
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Tak, dobry fryzjer, który zna się na ombre na spokojnie uratuje sytuację
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 18:18   #1055
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Hej. Chciałabym się zapytać czy da radę jakoś uratować moje włosy. Zamarzyły mi się czerwone włosy, wcześniej farbowałam na brąz. Fryzjer nałożył mi dwie farby. Na odrosty ciemniejszą czerwień, a na długość chyba z rozjaśniaczem, bo farba w miseczce miała kolor podobny do budyniu malinowego. Gdy zmyłam farbę, okazało się, że odrosty pięknie chwyciły, a reszta ma tylko czerwoną poświatę. Fryzjer powiedział mi, że żeby nie niszczyć włosów, będziemy je rozjaśniać stopniowo. Zgodziłam się, ale po paru godzinach nie mogę na siebie patrzeć. Następną wizytę mam w przyszłym miesiącu, ale nie wytrzymam do tego czasu. I teraz moje pytanie, czy drogeryjna farba bez amoniaku dałaby radę przykryć czerwień żeby jakoś wytrzymać do następnej wizyty? Czerwone włosy bardzo mi się podobają, ale nie dam rady tak długo wytrzymać z tym co mam na głowie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:03   #1056
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

przykryć czerwień to możesz tylko czarnym teraz
drogeryjna farba do tego bez amoniaku niewiele zdziała
żeby wrócić do naturalnego koloru musiałabyś teraz rozjaśnić włosy - żeby ściągnąć czerwony kolor, ale jeśli jest taka różnica w kolorach odrostu i na długości to lepiej nie rób tego sama
moim zdaniem fryzjer odwalił byle jak farbowanie i cię spławił. nie uzyskał koloru takiego jak chciałaś i zwalił to na troskę o stan włosów. powinien zaproponować coś, co pozwoli ci przez miesiąc nie wstydzić się wyjść do ludzi. ja bym ponownie do niego nie poszła
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:07   #1057
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej. Chciałabym się zapytać czy da radę jakoś uratować moje włosy. Zamarzyły mi się czerwone włosy, wcześniej farbowałam na brąz. Fryzjer nałożył mi dwie farby. Na odrosty ciemniejszą czerwień, a na długość chyba z rozjaśniaczem, bo farba w miseczce miała kolor podobny do budyniu malinowego. Gdy zmyłam farbę, okazało się, że odrosty pięknie chwyciły, a reszta ma tylko czerwoną poświatę. Fryzjer powiedział mi, że żeby nie niszczyć włosów, będziemy je rozjaśniać stopniowo. Zgodziłam się, ale po paru godzinach nie mogę na siebie patrzeć. Następną wizytę mam w przyszłym miesiącu, ale nie wytrzymam do tego czasu. I teraz moje pytanie, czy drogeryjna farba bez amoniaku dałaby radę przykryć czerwień żeby jakoś wytrzymać do następnej wizyty? Czerwone włosy bardzo mi się podobają, ale nie dam rady tak długo wytrzymać z tym co mam na głowie.
ojojoj.. ja jako ekspertka... haha weteranta czerwieni ppwiem ci tak..:
farbowanie na czerwoni ciemnych lub bardzo ciemnych włosów zawsze sie tak konczy ze u gory sa jasniejsze a na dole ciemniejsze . czy je sama farbujesz czy u fryzjera.. dlatego tez przewaznie robi sie tak ze sie raz farbuje a za miesiac jeszcze raz zeby pigment chwycil i rozjasnil partie ciemniejsze.. i nie trzeba do tego rozjasniacza o zgrozo co on wyrabia.. najlepiej uzyc farby rozjasniającej typu majicontrast czy allwaves albo scandic line te farby rozjasnia do czerwieni nawet ciemny braz nie od razu ale na pewno dobrze i nie niszcza tak mozno jak rozjasniacz i do najwazniejsze lepiej sie trzymaja wlosa niz np farba na rozjasnionych wlosach! na twoim miejscu bym odczekała ewentualnie wyplukiwala kolor i zobaczyla moze sie rozjasni wypluka ta ciemniejsza partia do jasniejszej nieco i bedzie mozna dac farbe na to ktora fajnie rozjasni
pogadaj z fryzjerem albo zrob to w domu za pomoca znajomej czy mamy z farba rozjasniającą
wgl moze dasz foto wloskow dla dodatkowego info ?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
przykryć czerwień to możesz tylko czarnym teraz
drogeryjna farba do tego bez amoniaku niewiele zdziała
żeby wrócić do naturalnego koloru musiałabyś teraz rozjaśnić włosy - żeby ściągnąć czerwony kolor, ale jeśli jest taka różnica w kolorach odrostu i na długości to lepiej nie rób tego sama
moim zdaniem fryzjer odwalił byle jak farbowanie i cię spławił. nie uzyskał koloru takiego jak chciałaś i zwalił to na troskę o stan włosów. powinien zaproponować coś, co pozwoli ci przez miesiąc nie wstydzić się wyjść do ludzi. ja bym ponownie do niego nie poszła
wlasnie fryzjer odwalił byle co zamiast zrobic raz a porzadnie dziewczynie fryzure popsul i kaze jej miesiac z tym łazić a do tego sobie 2 razy zarobi! co za...** ja dlatego nie chodze do fryzjerów nie ufam im..
noo przykryc moze czernia ale wtedy nie bedzie miala czerwieni ktorej chciala..i bedzie trzeba rozjasniac czern albo deko robic ze 2 razy zeby potem czerwien miec
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 19:43   #1058
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
przykryć czerwień to możesz tylko czarnym teraz
drogeryjna farba do tego bez amoniaku niewiele zdziała
żeby wrócić do naturalnego koloru musiałabyś teraz rozjaśnić włosy - żeby ściągnąć czerwony kolor, ale jeśli jest taka różnica w kolorach odrostu i na długości to lepiej nie rób tego sama
moim zdaniem fryzjer odwalił byle jak farbowanie i cię spławił. nie uzyskał koloru takiego jak chciałaś i zwalił to na troskę o stan włosów. powinien zaproponować coś, co pozwoli ci przez miesiąc nie wstydzić się wyjść do ludzi. ja bym ponownie do niego nie poszła
Czarnego nigdy w życiu, dodaje mi co najmniej 10 lat.:P

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ojojoj.. ja jako ekspertka... haha weteranta czerwieni ppwiem ci tak..:
farbowanie na czerwoni ciemnych lub bardzo ciemnych włosów zawsze sie tak konczy ze u gory sa jasniejsze a na dole ciemniejsze . czy je sama farbujesz czy u fryzjera.. dlatego tez przewaznie robi sie tak ze sie raz farbuje a za miesiac jeszcze raz zeby pigment chwycil i rozjasnil partie ciemniejsze.. i nie trzeba do tego rozjasniacza o zgrozo co on wyrabia.. najlepiej uzyc farby rozjasniającej typu majicontrast czy allwaves albo scandic line te farby rozjasnia do czerwieni nawet ciemny braz nie od razu ale na pewno dobrze i nie niszcza tak mozno jak rozjasniacz i do najwazniejsze lepiej sie trzymaja wlosa niz np farba na rozjasnionych wlosach! na twoim miejscu bym odczekała ewentualnie wyplukiwala kolor i zobaczyla moze sie rozjasni wypluka ta ciemniejsza partia do jasniejszej nieco i bedzie mozna dac farbe na to ktora fajnie rozjasni
pogadaj z fryzjerem albo zrob to w domu za pomoca znajomej czy mamy z farba rozjasniającą
wgl moze dasz foto wloskow dla dodatkowego info ?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



wlasnie fryzjer odwalił byle co zamiast zrobic raz a porzadnie dziewczynie fryzure popsul i kaze jej miesiac z tym łazić a do tego sobie 2 razy zarobi! co za...** ja dlatego nie chodze do fryzjerów nie ufam im..
noo przykryc moze czernia ale wtedy nie bedzie miala czerwieni ktorej chciala..i bedzie trzeba rozjasniac czern albo deko robic ze 2 razy zeby potem czerwien miec
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłam na mojej głowie, to już chyba nie chcę czerwieni.
A wypłukać jak? Czytałam o tych kąpielach rozjaśniających i nie wiem czy to o to chodzi. Od rozjaśniania nie wyjdą one różowe? Dzisiaj już dwa razy myłam włosy szamponem przeciwłupieżowym, cała byłam różowa.
Dodaje zdjęcia włosów z fleszem i bez.:P w lustrze widzę to, co na zdjęciu z fleszem, nie pisałabym tutaj gdyby wyglądały tak jak na tym bez, bo tragedii nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed (2).jpg (35,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (3).jpg (33,0 KB, 41 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 20:27   #1059
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Czerwień się dość łatwo wypłukuje, tylko powstrzymaj się przed myciem dwa razy dziennie. Podobno przeciwłupieżowe szampony lepiej zmywają farbę. Daj sobie jeszcze kilka myć i zobacz, co wyjdzie. Raczej intensywnie czerwone przez cały czas nie będą.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 20:40   #1060
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Czerwień się dość łatwo wypłukuje, tylko powstrzymaj się przed myciem dwa razy dziennie. Podobno przeciwłupieżowe szampony lepiej zmywają farbę. Daj sobie jeszcze kilka myć i zobacz, co wyjdzie. Raczej intensywnie czerwone przez cały czas nie będą.
Właśnie specjalnie kupiłam przeciwłupieżowy. Fryzjer mi mówił, że ta czerwień, którą mi zrobił, się tak łatwo nie wypłukuje. Zobaczymy jak to będzie.
Już tęsknię za moim brązem.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 20:49   #1061
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Czarnego nigdy w życiu, dodaje mi co najmniej 10 lat.:P



Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przyznam szczerze, że po tym co zobaczyłam na mojej głowie, to już chyba nie chcę czerwieni.
A wypłukać jak? Czytałam o tych kąpielach rozjaśniających i nie wiem czy to o to chodzi. Od rozjaśniania nie wyjdą one różowe? Dzisiaj już dwa razy myłam włosy szamponem przeciwłupieżowym, cała byłam różowa.
Dodaje zdjęcia włosów z fleszem i bez.:P w lustrze widzę to, co na zdjęciu z fleszem, nie pisałabym tutaj gdyby wyglądały tak jak na tym bez, bo tragedii nie ma.
ojj ale fryzjer z☠☠☠ał że tak się wyrażę! taka ciemną czerwień być uzyskała każdą zwykła drogeryjną farbą nadaremno płaciłaś mu za taką " usługę"
moja rada - my włosy codzien lub co 2 dzień ale nie za każdym razem przeciwłupieżowym
zobacz jak sie będzie wypłukiwać jak sie wymywa róż to farba zostawi ci wlasnie rozowatą czerwień na głowie wypłukując się. Nie farbuj plis szkoda włosów! posłuchaj WETERANKI CZERWONYCH WŁOSÓW wypłukuj ile sie da
a za 3 -4 ytygodnie kup sobie farbe czerwoną rozjaśniającą jeśli chcesz miec prawdziwą czerwień.. chcesz wiedzieć o czerwieni więcej to wejdz na mój blog jest w moim podpisie gdzieś link albo na wątek czerwonowłosych wejdz na 1 stronie jest krótka pigulka
wlosy czerwone czasem trudno zdrobyć ale na szczescie sa teraz te farby rozjasniające ktore dużo pomagają bede trzymac kciuki za twoją wytrwałość
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 08:41   #1062
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziekuje zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ale mam straszna ochote kupic brazowa farbe.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:27   #1063
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

polly, brązowa farba może zaszkodzić - albo nie zrobi nic, nawyżej uzyskasz brąz z mocno czerwonym połyskiem albo bardzo ci przyciemni włosy.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:48   #1064
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziekuje zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ale mam straszna ochote kupic brazowa farbe.
ani mi się waż
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:22   #1065
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

To co moge zrobic? nie chce juz czerwieni, strasznie zle sie czuje w tych wlosach.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:33   #1066
xpittsburghx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak uratowac kolor wlosow?

Hej wczoraj poszlam do fryzjera, poniewaz chcialam uzyskac ciemny zloty blond. Niestety na przestrzeni poprzedniego 1,5 roku mialam farbe braz, pozniej ombre, a nastepnie jasne pasemka. Ombre prawie cale juz scielam, ale za to mialam straszne odrosty. Zatem wybralam sie do fryzjera. (moj naturalny kolor to ciemny blond) fryzjerka zmieszala trzy kolory farby. Oczywiscie kolor wyszedl o wiele jasniejszy na moich odrostach stal sie RUDAWY ;( natomiast reszte mam niewiele zmieniona, tylko ze z miedzianym polyskiem. Co zrobic zeby chociaz wrocic do swojego naturalnego koloru? Wygladam strasznie a jutro musze wyjsc z domu a tak na 100% nie dam rady. Prosze o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0309.jpg (78,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0310.jpg (77,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0311.jpg (91,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0313.jpg (91,1 KB, 31 załadowań)
xpittsburghx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:48   #1067
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Nie da się wrócić do naturalnego koloru, jeśli włosy miałaś farbowane na jasniejszy kolor (jasne pasemka).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 11:49   #1068
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
To co moge zrobic? nie chce juz czerwieni, strasznie zle sie czuje w tych wlosach.
wypłukiwać! szampon przeciwłupieżowy w ruch
po tygodniu dwóch powinno juz byc wiekszość wypłukane
potem możesz dekoloryzacje zrobić jeśli juz nie chcesz czerwieni. i wtedy na brąz farbować czy jaki tam kolorek chcesz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 19:02   #1069
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
wypłukiwać! szampon przeciwłupieżowy w ruch
po tygodniu dwóch powinno juz byc wiekszość wypłukane
potem możesz dekoloryzacje zrobić jeśli juz nie chcesz czerwieni. i wtedy na brąz farbować czy jaki tam kolorek chcesz
Dziękuję bardzo.
Boję się tej dekoloryzacji.
Ale póki co zaopatrzę się w zapas szamponów przeciwłupieżowych.:brzyd al:
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 19:59   #1070
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
Boję się tej dekoloryzacji.
Ale póki co zaopatrzę się w zapas szamponów przeciwłupieżowych.:brzyd al:
nie musisz jej robic ale jest to najbespieczniejsze wyjscie w sumie ;poki co wyplukuj
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 20:04   #1071
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
nie musisz jej robic ale jest to najbespieczniejsze wyjscie w sumie ;poki co wyplukuj
Bede wyplukiwac.
Zobaczymy, moze z czasem mi sie spodoba kolor.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 18:41   #1072
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Angry Błagam o pomoc! Karmelowy odrost i szara reszta

Byly juz watki tego typu, ale nigdzie nie znalazlam pomocy, prosze wiec o rade..
Od dwoch lat sama farbuje wlosy i przewaznie z dobrym skutkiem. Do tej pory mialam bardzo ladny dosc cieply jasny blond. Zapuszczalam swoje mysie odrosty, podobal mi sie taki look i nic z nimi nie robilam - wygladaly bardzo fajnie, niewiele roznily sie od farbowancow.
Az dzis mi odbilo i uznalam ze fajnie byloby miec ten kolor zimniejszy, fajnie byloby tez wyrownac odrosty na nadchodzaca studniowke.
Dlugo stalam przy sklepowej polce - wybor padl na Palette Salon Colors 10-2 bialy blond. Producent zapewnial o wlasciwosciach rozjasniajacych, a moje wlosy nigdy nie byly oporne na rozjasnianie.
Nalozylam wiec ja na odrosty, po odczekaniu 20 minut na cale wlosy i poczekalam jeszcze 10 minut. Wszystko wedlug zalecen. Tr0che przerazil mnie ciemny kolor, ktory widzialam na pokrytej farba lepetynie, ale uznalam ze to moze byc zasluga rozjasniania.
Kiedy zmywalam farbe, mialam ochote sie rozplakac. Szaro. Siwo. CIEMNO. Odrosty dziwnie karmelowe, zero rozjasnienia, wylacznie nadany brzydki cieply kolor.
Wlosy wygladaja jak scierka, kolor jest najobrzydliwszym jaki mialam okazje widziec. Calosc jest strasznie zimna, a raczej bura,z kolei odrost odcina sie ohydnym brudnym, ale cieplym karmelem.
Nie wiem co robic. Przyznam szczerze-nie mam pieniedzy na fryzjera, jutro musze wyjsc z domu a tak nie jestem w stanie.
Mam wiec te jedna noc na przywrocenie ich do ladu. Nie chce nakladac ciemnych kolorow - wygladam w nich strasznie, ponadto jaka to rada, skoro to pierwsza mysl jaka przychodzi po nieudanym farbowaniu..
Mysle nad dekoloryzatorem badz rozjasnieniem calosci ale boje sie zieleni, boje sie nierownomiernego koloru (ktory juz mam), nie wiem co robic.

Wrecz blagam o pomoc.
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:45   #1073
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Błagam o pomoc! Karmelowy odrost i szara reszta

Siwo/szaro/ciemno - to częste efekty po farbowaniu takimi blondami, więc na razie polecam Ci szampon przeciwłupieżowy- jest spora szansa, że ta szarość się spłucze i kolor wróci do ładu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 14:45   #1074
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Błagam o pomoc! Karmelowy odrost i szara reszta

Nie panikuj, umyj włosy parę razy,bo ten szary film powinien ci się szybko zmyć. Niektóre farby tak majà ze efekt końcowego farbowania jest widoczny po kilku myciach. Ponadto olejowanie świezo zafarbowanych wĺosów podobno wypłukuje szyciej farbę ale sama tego niesprawdziłam.
Napisz co zrobiłaß i z jakim skutkiem i nie rób nic pochopnie
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:22   #1075
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Błagam o pomoc! Karmelowy odrost i szara reszta

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Nie panikuj, umyj włosy parę razy,bo ten szary film powinien ci się szybko zmyć. Niektóre farby tak majà ze efekt końcowego farbowania jest widoczny po kilku myciach. Ponadto olejowanie świezo zafarbowanych wĺosów podobno wypłukuje szyciej farbę ale sama tego niesprawdziłam.
Napisz co zrobiłaß i z jakim skutkiem i nie rób nic pochopnie
Mylam wlosy tysiac razy, szorowalam je wrecz, w desperacji nawet siegnelam po plyn do naczyn Marne efekty.
Pomogl rozjasniacz z syossa, ktory zrobil z tej paskudy calkiem rownomierny sliczny cieply blond poczytalam o pigmentacji i droga logiki padl na to wybor. a juz myslalam ze bez fryzjera sie nie obejdzie uff
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 17:03   #1076
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Pomocy! Dziewczyny nie wiem co zrobić już z włosami i jak je uratować Nie mam pojęcia co mnie podkusiło. Miałam włosy z odrostem blond, czerwone przechodzące w jaśniejszy odcień rudego. Położyłam na to ciemny popielaty blond.

W tym momencie wygląda to tak:

2 cm odrost w kolorze mysiego blondu
ok 5 cm czerwony, lekko przytłumiony pas
i reszta włosów w kolorze ciemnego, zielonkawego blondu

Włosy, które zafarbowały się na zielono były wcześniej (kilka miesięcy temu) rozjaśniane z ostrej czerwieni na jasny blond i teraz żaden kolor się na nich nie utrzymuje dłużej niż tydzień.

Czy jest jakiś ratunek? Jak uzyskać jednolity, dość jasny kolor? i pozbyć się rudości i czerwieni?
__________________
Instagram

Edytowane przez Ewelajna140
Czas edycji: 2014-10-22 o 17:08
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 09:11   #1077
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
Pomocy! Dziewczyny nie wiem co zrobić już z włosami i jak je uratować Nie mam pojęcia co mnie podkusiło. Miałam włosy z odrostem blond, czerwone przechodzące w jaśniejszy odcień rudego. Położyłam na to ciemny popielaty blond.

W tym momencie wygląda to tak:

2 cm odrost w kolorze mysiego blondu
ok 5 cm czerwony, lekko przytłumiony pas
i reszta włosów w kolorze ciemnego, zielonkawego blondu

Włosy, które zafarbowały się na zielono były wcześniej (kilka miesięcy temu) rozjaśniane z ostrej czerwieni na jasny blond i teraz żaden kolor się na nich nie utrzymuje dłużej niż tydzień.

Czy jest jakiś ratunek? Jak uzyskać jednolity, dość jasny kolor? i pozbyć się rudości i czerwieni?
zrob dekoloryzacje lub kapiel rozjasniajaca na tre czerwone partie i na odrost .. potem sproboj dac cieply blond typu rdzawy lub zlotawy blond i powinno zakryc zniwelowac troche zielen.. ja tez walcze z dzielonymi partiami wlosow i tez schodzilam w czerwieni zajzyj na moj blog (w podpisie) tam masz opisane jak to robilam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 10:16   #1078
Huitzilopochtli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 75
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Kolejne wołanie o pomoc.
Od czterech lat borykam się z wychodzeniem z bardzo ciemnego brązu do naturalnego ciemnego blondu. Jeszcze wczoraj sytuacja przestawiała się tak, że miałam włosy do łopatek, za ucha naturalny odrost, niżej rozjaśniano-dekoloryzowana żółta masakra. Zapragnęłam ten kolor ujednolić u fryzjera do ciemnego blondu odżywką koloryzującą... co okazało się największą głupotą w moim życiu i przypomniało, dlaczego od dwóch lat uciekałam od jakiejkolwiek koloryzacji.
Generalnie - nie wiem dlaczego, czy fryzjer mnie źle zrozumiał czy po prostu zepsuł sprawę - mam na głowię bardzo ciemny brąz. Czyli kolor, którego cztery lata zdecydowałam się uciec. Na początku jeszcze byłam spokojna, przecież ma się zmyć po 6 tygodniach, ale po kilku godzinach od wyjścia od fryzjera dopadła mnie panika i nie wiem co zrobić.
Myłam wczoraj włosy, ale mam wrażenie, że kolor się nie zmywa... kiedyś w dawnych czasach też farbowałam włosy tego typu odżywkami na prawie-że czarny i zawsze wtedy pierwsze kilka myć woda spływająca z włosów była bardzo ciemna, teraz nic... Wczoraj byłam tak zdesperowana, że nawet dodałam sody oczyszczonej do szamponu, niewiele to zdziałało. Dekoloryzowane końcówki trochę puściły, ale reszta jest ciemna.
Pytanie: co robić? Wiem, że to się spłuka, może za dwa miesiące będzie się się dało to delikatnie rozjaśnić i wrócić do mojego od trzech lat wyczekiwanego ciemnego blondu, ale się najnormalniej w świecie boję. Odrost zapuszczałam trzy lata, włosy rosną mi bardzo wolno i boję się, że kolejny raz będę musiała zacząć od początku. Przecież tak ciemna odżywka nigdy nie spłuka się do końca. Jest jakikolwiek sposób, by tego koloru pozbyć się szybciej albo by w ogóle go się pozbyć? Może ma ktoś podobne przeżycia?
Huitzilopochtli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:10   #1079
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Huitzilopochtli Pokaż wiadomość
Kolejne wołanie o pomoc.
Od czterech lat borykam się z wychodzeniem z bardzo ciemnego brązu do naturalnego ciemnego blondu. Jeszcze wczoraj sytuacja przestawiała się tak, że miałam włosy do łopatek, za ucha naturalny odrost, niżej rozjaśniano-dekoloryzowana żółta masakra. Zapragnęłam ten kolor ujednolić u fryzjera do ciemnego blondu odżywką koloryzującą... co okazało się największą głupotą w moim życiu i przypomniało, dlaczego od dwóch lat uciekałam od jakiejkolwiek koloryzacji.
Generalnie - nie wiem dlaczego, czy fryzjer mnie źle zrozumiał czy po prostu zepsuł sprawę - mam na głowię bardzo ciemny brąz. Czyli kolor, którego cztery lata zdecydowałam się uciec. Na początku jeszcze byłam spokojna, przecież ma się zmyć po 6 tygodniach, ale po kilku godzinach od wyjścia od fryzjera dopadła mnie panika i nie wiem co zrobić.
Myłam wczoraj włosy, ale mam wrażenie, że kolor się nie zmywa... kiedyś w dawnych czasach też farbowałam włosy tego typu odżywkami na prawie-że czarny i zawsze wtedy pierwsze kilka myć woda spływająca z włosów była bardzo ciemna, teraz nic... Wczoraj byłam tak zdesperowana, że nawet dodałam sody oczyszczonej do szamponu, niewiele to zdziałało. Dekoloryzowane końcówki trochę puściły, ale reszta jest ciemna.
Pytanie: co robić? Wiem, że to się spłuka, może za dwa miesiące będzie się się dało to delikatnie rozjaśnić i wrócić do mojego od trzech lat wyczekiwanego ciemnego blondu, ale się najnormalniej w świecie boję. Odrost zapuszczałam trzy lata, włosy rosną mi bardzo wolno i boję się, że kolejny raz będę musiała zacząć od początku. Przecież tak ciemna odżywka nigdy nie spłuka się do końca. Jest jakikolwiek sposób, by tego koloru pozbyć się szybciej albo by w ogóle go się pozbyć? Może ma ktoś podobne przeżycia?
po 1 daj fotke jak wygladaja twoje wlosy teraz
po 2 wyplukuj to szamponem przeciwlupiezowym
po 3 mozesz zrobic dekoloryzacje wtedy ciemny kolor zejdzie
nie nakladaj farb ani rozjasniacza narazie szkoda twoich wlosow
a fryzjerzy tacy sa zawsze ja im nie ufam i to nie bez powodu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:27   #1080
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam, przedwczoraj bylam u fryzjera, chcialam miec ciemne brazowe wlosy a wyszedl czarny, sa niektore pasma bardzo ciemny braz. Fryzjerka zmieszala farby 3.0 i 1.0 montibello, woda 3,75 % spisala mi tak na kartce w razie gdybym chciala sama pofarbowac odrosty. Czy jest szansa ze za jakis czas wlosy zjasnieja, ze bedzie mniej czarnego a wiecej brazu? Wczesniej mialam wlosy pofarbowane srednie brazowe, ale koncowki sie rozjasnily.

Edytowane przez happycardcore
Czas edycji: 2014-10-23 o 12:13
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.