Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 22:18   #991
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

Spróbuję zrobić jakieś zdjęcia jak mi włosy trochę wyschną, chociaż o tej godzinie nie wiem czy będzie dobre światło... I jak wyszło?

Edit: Ok, mam trochę zdjęć, chociaż włosy są jeszcze wilgotne. Co myślicie o tym? Używać płukanek czy zostawić? Włosy są w sztucznym świetle, zrobię jeszcze zdjęcia w dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10617678_845442455466591_1190897824_n.jpg (57,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10589972_845442345466602_874463582_n.jpg (51,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10609373_845442718799898_799858023_n.jpg (76,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10621945_845442688799901_452246608_n.jpg (66,0 KB, 32 załadowań)
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2014-08-20 o 23:31
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 03:57   #992
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

Jeśli kolor jest taki mniej więcej jak ze zdjęć, i masz pasemka na całej długości równo jak na czubku głowy to myślę, że jest całkiem w porządku ale lepiej jeśli poczekasz do jutra przy świetle dziennym, wtedy wszystko wychodzi
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 11:14   #993
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

wcale nie wygląda jakbyś była siwa, mi się efekt podoba, jest bardzo naturalny
możesz używać szamponu do blond włosó albo płukanki, na pewno nie zaszkodzi, a kolor będzie ładniejszy
pasemka zrobiono ci fajnie - widziałam jak fryzjerki zamiast refleksów, cienkich pasemek robią grube pasma od samej skóry, wtedy to dopiero wygląda okropnie

co do samego zniszczenia włosów - następnym razem interweniuj u fryzjerki jeśli coś ci się nie podoba - powiedz jej że nie chcesz zniszczyc włosów, więc niech nie podgrzewa farby, to na pewno nie było konieczne
za to płacisz, żeby mieć ładniejsze włosy niż jak robisz je w domu...
to czasem trudne, krytykować, ale trzeba - w końcu chodzi o TWOJE włosy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 11:45   #994
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

Właśnie ja chciałam mieć ładne pasma, a nie cieniutkie niteczki w końcu nie o balejaż mi chodziło a o refleksy Oczywiście mogłam zainterweniować, jednak człowiek idąc do fryzjera ma nadzieję, że on wie co robi - zna się na włosach...
Obecnie jestem w jeszcze gorszej sytuacji bo użyłam gencjany i te jaśniejsze włoski są biało-fioletowe Niestety nie ruszyło nic żółtka przy czubku głowy. Chyba będę musiała kupić jakąś konkretną farbę np. z Color&Soin i pomalować włosy jeszcze raz... Szkoda mi tylko kasy, którą wydałam u fryzjera.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 16:20   #995
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

Pociesze Cię ja chciałam mieć zrobiony właśnie BALAJAŻ takie bardzo bardzo cieniutkie, jak najjaśniejsze pasemko..
a co wyszło [zdjęcia]..
nawet nie wiecie jak żałuje że zapłaciłam (i to nie mało) fryzjerowi.. (gdyby ktos chciał wiedzieć gdzie nie iść w Poznaniu zapraszam na pw) ale zapłaciłam bo przy świetle w salonie nie wygladało AŻ TAK tragicznie mimo ze wiedziałam juz ze to nie to. Dopiero w domu sie załamałam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140423_090.jpg (71,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140423_091.jpg (64,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140423_099.jpg (53,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140423_102.jpg (38,9 KB, 59 załadowań)
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:31   #996
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

O matko co to za beznadziejny fryzjer ty masz plamy na głowie od około 5-6 cm w dół na twoim miejscu wybrałabym się do jakiegoś dobrego fryzjera którego polecają np tutaj, i powiedziała co i jak, a co do tamtego to nie wiem czy jest sens iść tak i składać reklamacje, jak bardzo dobrze pójdzie to zgodzą się na jednorazowe pokrycie włosów jedną, ciemniejszą farbą, a jak dobrze pójdzie to zrobią ci zapienianie które wypłucze się do tygodnia
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 20:21   #997
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Słoneczne refleksy niczym Blake Lively - a efekt u fryzjera...

no wlasnie odpuściłam reklamacje z jednego wzgledu - bałabym sie juz tam cokolwiek zrobić... włosy na szczesie uratowałam, ale w sumie skonczyło sie ścięciem do ramion, tak "przy okazji" mi je zniszczyli.....
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 21:33   #998
itsuwari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Rude włosy przy nasadzie, jak się ich pozbyć?

Hej, założyłam tu konto bo już sama nie wiem co mam robić.
Farbuję włosy od kilku lat i praktycznie zawsze byłam zadowolona z efektu aż do teraz. Pomalowałam włosy kilka dni temu jakąś rudą farbą z Garniera, nie pamiętam już nazwy, i jestem załamana Wcześniej używałam Płomiennej Iskry z Joanny i wszystko było w porządku, tylko kolor szybko blakł i dlatego zdecydowałam się na inną firmę i to był straszny błąd. Zaraz po zmyciu farby się przestraszyłam bo włosy przy nasadzie zrobiły się czerwone, powiedzmy tak z 7 cm takiej intensywnej czerwieni a na reszcie włosów był naprawdę ładny kolor, więc pomyślałam że po kilku myciach jakoś się to wyrówna.. no i się wyrównało :/ Teraz te 7 cm jest okropnie rude, pomarańczowe wręcz, a reszta włosów zrobiła się taka brązowo-ruda, taki odcień niczego sobie. Tylko co zrobić z tymi 7 centymetrami? Bo strasznie to wygląda jak na przykład zrobię koka. Kupić jakąś płukankę? Czy może położyć na całość brązową farbę zbliżoną do tego co mam na większości włosów?
Baaardzo proszę o pomoc
itsuwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 10:18   #999
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Rude włosy przy nasadzie, jak się ich pozbyć?

Nie kładź farby na całość. Wybierz zbliżony kolor i połóż tylko na te 7cm. Najlepiej poproś o pomoc mamę/ koleżankę....Też tak miewałam. A jeśli nie farba to szamponetka koloryzująca-choć szybko się spłucze.
Diditka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:48   #1000
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Rude włosy przy nasadzie, jak się ich pozbyć?

shadow__ a mi się Twój efekt podoba widać, że są różne gusta bo mi właśnie takie cienkie pasemka nie za bardzo się podobają, ale takie rozjaśnienia w różnych miejscach jakby od słońca, naturalnie jaśniejsze pasma na zmianę z delikatnie ciemnymi. Jak ma się jeszcze falowane włosy to takie cieniowanie farbą może nadać ładny kształt fryzurze i podkreślić fale.

Ja teraz walczę z tym, że skończyłam z siwymi włosami :/ Mam nadzieję, że gencjana się wypłucze bo jestem szara jak gołąbek! A chciałam słoneczny blond... Wczoraj próbowałam szamponetki ale tylko w nie których miejscach złapała te biało-szare pasemka i są lekko żółte, jednak to dalej nie to. Teraz to bym chciała wrócić do efektu po fryzjerze bo mimo wszystko było lepiej niż obecnie, popielate włosy masakra!
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:45   #1001
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Unhappy Okropna zmiana!

Niestety stało się..miałam naturalne, bardzo jasne blond włosy i zafarbowałam na czarno..nie wiem co mnie podkusiło Wygląda to po prostu tragicznie. Kompletnie mi to nie pasuje. Nie zapowiada się na to, że kolor zejdzie bo jak złapało tak nie puści. Wyglądam bardzo nienaturalnie. Boli mnie to, że od września szkoła i tak okropne wrażenie zrobię na nowej klasie w liceum. Jestem załamana także błagam, nie krytykujcie bo karą za to jest już to jak wyglądam. Piszę tu z nadzieją, że znacie jakieś tanie, mocne jak najjaśniejsze farby które pokryją mi ten czarny kolor..jestem nawet gotowa kupić ich 2 lub 3. Polecicie jakieś? Miałyście podobny problem?
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 21:59   #1002
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
Niestety stało się..miałam naturalne, bardzo jasne blond włosy i zafarbowałam na czarno..nie wiem co mnie podkusiło Wygląda to po prostu tragicznie. Kompletnie mi to nie pasuje. Nie zapowiada się na to, że kolor zejdzie bo jak złapało tak nie puści. Wyglądam bardzo nienaturalnie. Boli mnie to, że od września szkoła i tak okropne wrażenie zrobię na nowej klasie w liceum. Jestem załamana także błagam, nie krytykujcie bo karą za to jest już to jak wyglądam. Piszę tu z nadzieją, że znacie jakieś tanie, mocne jak najjaśniejsze farby które pokryją mi ten czarny kolor..jestem nawet gotowa kupić ich 2 lub 3. Polecicie jakieś? Miałyście podobny problem?
Nic Ci nie pokryje czarnej farby, jedyne co możesz zrobić to rozjaśnić albo przeprowadzić dekoloryzacje. Jeśli farbowałaś niedawno to wiem że używanie szamponu przeciwłupieżowego lub płukanki z sody oczyszczonej mogą trochę sprać kolor.

Ale najważniejsze - nie to forum, powinnaś na włosowym zapytać.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:47   #1003
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Okropna zmiana!

To mój pierwszy wątek także przepraszam jak coś gdzieś źle umieściłam, musiałam nawet szukać na innych forach jak taki wątek tu zrobić bo tego nie wiedziałam nie ma szans na dekoloryzacje bo czytałam, że to strasznie drogie i okropnie niszczy włosy. Jestem załamana teraz swoim wyglądem..a było dobrze..tak to jest jak coś podkusi i nawet się nie pomyśli.
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 23:10   #1004
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
To mój pierwszy wątek także przepraszam jak coś gdzieś źle umieściłam, musiałam nawet szukać na innych forach jak taki wątek tu zrobić bo tego nie wiedziałam nie ma szans na dekoloryzacje bo czytałam, że to strasznie drogie i okropnie niszczy włosy. Jestem załamana teraz swoim wyglądem..a było dobrze..tak to jest jak coś podkusi i nawet się nie pomyśli.
W takim razie kup tańszy rozjaśniacz do 2-3 tonów (mocniejszy nie jest ci potrzebny) i zrób kąpiel rozjaśniającą na pare minut, a potem połóż jaśniejszą farbę żeby ujednolicić włosy hm?
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 20:33   #1005
Marrnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Nierówno pofarbowane włosy, pomocy!

Byłam 3 tygodnie temu u fryzjerki. Zachciało mi się przefarbować na rudo Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale przez pół roku farbowałam włosy na czarno szamponetką z utrwalaczem.. Ja głupia myślałam, że to będzie powoli schodziło, ale cały czas trzymało na włosach. Na czubku głowy miałam już odrosty, więc poszłam rozjaśnić i zrobić na rudo. No i efekt końcowy był daleki od zamierzonego... Fryzjerka uznała że jeśli nałoży to coś, co rozjaśnia 4 raz na moje włosy to się bardzo zniszczą. Rozjaśniła mi do brązowego koloru i pokryła to rudą farbą. Tylko w słońcu widać rude refleksy, ale co najgorsze ... Tam gdzie miałam odrosty, jest zamierzony kolor. Teraz to tak śmiesznie wygląda, jakbym miała ombre od dupy strony. Chciałabym teraz iść znowu i rozjaśnić resztę włosów i pofarbować, żeby wyrównać kolor.. Po rozmowie z fryzjerką uznała że powinnam poczekać jeszcze z miesiąc, bo bardzo zniszczę włosy. Ale kurcze, no nie mogę wytrzymać, jak chodzę z rudym czubkiem głowy a resztą brązową... Czy to bardzo konieczne żeby czekać jeszcze ten miesiąc? :/ Włosy i tak mam trochę poniszczone od prostowania i suszenia :/
Marrnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:25   #1006
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
W takim razie kup tańszy rozjaśniacz do 2-3 tonów (mocniejszy nie jest ci potrzebny) i zrób kąpiel rozjaśniającą na pare minut, a potem połóż jaśniejszą farbę żeby ujednolicić włosy hm?
A farba blond rozjaśniająca 4-6 tony nie poradziłaby sobie?
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:33   #1007
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Nierówno pofarbowane włosy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Marrnaa Pokaż wiadomość
Byłam 3 tygodnie temu u fryzjerki. Zachciało mi się przefarbować na rudo Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale przez pół roku farbowałam włosy na czarno szamponetką z utrwalaczem.. Ja głupia myślałam, że to będzie powoli schodziło, ale cały czas trzymało na włosach. Na czubku głowy miałam już odrosty, więc poszłam rozjaśnić i zrobić na rudo. No i efekt końcowy był daleki od zamierzonego... Fryzjerka uznała że jeśli nałoży to coś, co rozjaśnia 4 raz na moje włosy to się bardzo zniszczą. Rozjaśniła mi do brązowego koloru i pokryła to rudą farbą. Tylko w słońcu widać rude refleksy, ale co najgorsze ... Tam gdzie miałam odrosty, jest zamierzony kolor. Teraz to tak śmiesznie wygląda, jakbym miała ombre od dupy strony. Chciałabym teraz iść znowu i rozjaśnić resztę włosów i pofarbować, żeby wyrównać kolor.. Po rozmowie z fryzjerką uznała że powinnam poczekać jeszcze z miesiąc, bo bardzo zniszczę włosy. Ale kurcze, no nie mogę wytrzymać, jak chodzę z rudym czubkiem głowy a resztą brązową... Czy to bardzo konieczne żeby czekać jeszcze ten miesiąc? :/ Włosy i tak mam trochę poniszczone od prostowania i suszenia :/
jak nie chcesz zeby sie lamaly w polowie to lepiej poczekaj
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:35   #1008
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
A farba blond rozjaśniająca 4-6 tony nie poradziłaby sobie?
Nie ma czegoś takiego jak blond farba rozjaśniająca do 4-6 tonów, to jest rozjaśniacz
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:54   #1009
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak blond farba rozjaśniająca do 4-6 tonów, to jest rozjaśniacz
I po tym konieczna będzie jeszcze jedna farba?
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 23:03   #1010
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Okropna zmiana!

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
I po tym konieczna będzie jeszcze jedna farba?
Poczytaj trochę na forum włosowym ok? poszukaj tematów o rozjaśnianiu włosów
ewentualnie jeśli chcesz to napisz, napisze Ci jak zrobić kąpiel rozjaśniającą i kroki, które musisz potem zrobić

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-08-23 o 23:04
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 01:12   #1011
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Mozesz oczywiście próbować profesjonalnej farby rozjaśniajacej- poziom 12 oxydant dwanaście procent- np Wella koleston.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 11:04   #1012
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nierówno pofarbowane włosy, pomocy!

Jeśli włosy są zniszczone- zaczekaj. Ale nie bezczynnie- w tym czasie rób maski, olejuj, odżywiaj.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 17:07   #1013
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyna zafarbowała naturalne włosy, w takim wypadku lepiej iść do fryzjera na dekoloryzację. Warstw farby nie nabudowało się dużo, jest szansa na w miarę bezbolesne pozbycie się ciemnego koloru. Przejście do jasnego blondu zajmie trochę czasu, ale średnie, miodowe kolory da się osiągnąć w miarę szybko. Natomiast rozjaśniacz odradzam zdecydowanie. Zniszczy włosy, a powrót do znośnego koloru to będzie długotrwała walka (przejście przez te wszystkie pomarańczowo-kurczakowe fazy).
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:44   #1014
koowi
Przyczajenie
 
Avatar koowi
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Różne odcienie koloru- farbowanie

Cześć.
Farbuje się już od 3 lat, tak co dwa miesiące lub dłużej. Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz, wpadający w blond. Farbuję się na kolor średni/ciemny brąz.
Niedawno po którymś tam farbowaniu zauważyłam, że mój odrost przyjął zupełnie inaczej farbę, powiedziałam sobie "a tam, przecież się spierze i będzie ok". Tak się nie stało, pojawił się kolejny odrost i znów włosy poddałam farbowaniu(tą samą farbą-syoss) Niby wszystko ok, ale włosy zaczęły się nierówno wypłukiwać. Powtórzyłam ten proces kolejny raz tym razem z inną farbą (Garnier Oila). Istny szał na głowie! Wzięłam ciemniejszy odcień licząc, że wyrówna mi kolor włosów, ale nawet na włosach ciemno brązowych było widać poziome pasy różniące się odcieniami.
Żeby załagodzić te niesamowite skoki odcieni, ciemniejsze delikatnie rozjaśniłam, by jakoś się wszystko zlało (nie wyglądało to już tak tragicznie, ale jednak było widoczne)
Od tamtej pory nic z nimi nie robiłam, ich stan jest dobry, nie są bardzo zniszczone, ewentualnie końcówki. Mój, odrost wpada w żółty, a co dzisiaj zauważyłam prócz żółtego odcienia przy czubku głowy jest też już ładny jasnobrązowy kolor.

Chciałbym teraz znów pofarbować się na ciemny/średni brąz, jednak nie wiem czy farba przyjmie normalnie, czy nadal pasy będą widoczne.
Co mogę zrobić by je usunąć i farba pokryła wszystkie włosy równo? Może warto przeczekać i dopiero później coś z nimi zrobić?

Proszę o pomoc

Edytowane przez koowi
Czas edycji: 2014-08-25 o 12:46
koowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 17:36   #1015
cannabiss
Przyczajenie
 
Avatar cannabiss
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 5
powrót do naturalności

Witajcie!
Piszę do was z moim ogromnym problemem i liczę, że będziecie w stanie mi pomóc. Od zawsze miałam popielato brązowe włosy, aż kiedyś tam naszło mnie, aby nieco zmienić kolor. Miał to być prawdziwy, piękny brąz, ale fryzjerka zrobiła mi z włosów rude siano. Kolor ten nijak mi nie pasuje, muszę mieć chłodną barwę włosów, a nie takie rudości. Długo jeszcze aksperymentowałam szamponetkami, aby wrócić do popielatego, ale ten rudy był nie do zdarcia
. Inna fryzjerka (tamtej już nie odwiedzam) używa farb bez amoniaku i włosy na powrót odzyskują dawny wygląd... lecz tylko na dwa tygodnie, później wraca stary przyjaciel rudy. Jak się go w końcu skutecznie pozbyć? W słońcu wygląda to ohydnie i doprowadza mnie do łez. Fryzjerka odradza mi ściągnięcie koloru, ale zaczynam się nad tym dość poważnie zastanawiać. Co zrobić?
cannabiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 17:40   #1016
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Różne odcienie koloru- farbowanie

Skoro odrost jest jaśniejszy, spróbuj pofarbować tylko go i te jaśniejsze paski ciemnym brązem a na resztę zrobić tylko malaks (przeciągnięcie, nałożenie farby) na ostanie 5 minut zabiegu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 18:00   #1017
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: powrót do naturalności

Dekoloryzacja na refleks niewiele pomoże, po niej włosy zresztą zazwyczaj mają rudawą poświatę. Położyłabym popielaty brąz- np. 5.1 lub 4.1. Popiel powinien skutecznie rozprawić się z rudością. Jeśli farba szybko się płucze- zrób tą 5.1 czy 4.1 pigmentację (nałożenie samej farby bez oxy). Efekt powinien być trwalszy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 18:14   #1018
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez cannabiss Pokaż wiadomość
Witajcie!
Piszę do was z moim ogromnym problemem i liczę, że będziecie w stanie mi pomóc. Od zawsze miałam popielato brązowe włosy, aż kiedyś tam naszło mnie, aby nieco zmienić kolor. Miał to być prawdziwy, piękny brąz, ale fryzjerka zrobiła mi z włosów rude siano. Kolor ten nijak mi nie pasuje, muszę mieć chłodną barwę włosów, a nie takie rudości. Długo jeszcze aksperymentowałam szamponetkami, aby wrócić do popielatego, ale ten rudy był nie do zdarcia
. Inna fryzjerka (tamtej już nie odwiedzam) używa farb bez amoniaku i włosy na powrót odzyskują dawny wygląd... lecz tylko na dwa tygodnie, później wraca stary przyjaciel rudy. Jak się go w końcu skutecznie pozbyć? W słońcu wygląda to ohydnie i doprowadza mnie do łez. Fryzjerka odradza mi ściągnięcie koloru, ale zaczynam się nad tym dość poważnie zastanawiać. Co zrobić?
Wiesz może co kładła ci ta fryzjerka, że uzyskiwałaś popiel?

SceneQueene - nie wiem o co chodzi ale ty ciągle polecasz dziewczyną to samo nawet nie wiedząc co mają na głowach, ciągle czytając twoje wypowiedzi pojawia się "zafarbuj poziomem 4-5, zapigmentuj poziomem 4-5 co jest?? czy tylko tyle potrafisz czy o co chodzi? te poziomy są okropnie ciemne, nie każdej dziewczynie farba spłukuje się do prawie zera żeby wyjść najczęściej po twoich polecinach z czerni
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 19:42   #1019
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: powrót do naturalności

4.5 to akurat brąz z czerwonym refleksem. tutaj często przewijają się te same problemy- dotyczące dekoloryzacji, kąpieli rozjaśniających etc. wielokrotnie miałam do czynienia z tymi zabiegami i jeśli chce się mieć brąz- ciemny brąz nawet, czy jakikolwiek inny kolor- wiem, co położyć, by to uzyskać. ale cóż .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:11   #1020
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: powrót do naturalności

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
4.5 to akurat brąz z czerwonym refleksem. tutaj często przewijają się te same problemy- dotyczące dekoloryzacji, kąpieli rozjaśniających etc. wielokrotnie miałam do czynienia z tymi zabiegami i jeśli chce się mieć brąz- ciemny brąz nawet, czy jakikolwiek inny kolor- wiem, co położyć, by to uzyskać. ale cóż .
Chyba nie bardzo skoro każdej dziewczynie która się przewinie przez to forum polecasz 4-5 poziom i jeszcze mahoniowy nawet na wątku dla popielatych i dla dziewczyn które pytają o blond a nie o brąz masakra, jak wiesz mało to powiedz co wiesz a reszte zostaw dla osób które wiedzą coś na temat osób pytających
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.