Prace pseudostylistek. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 12:56   #4471
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Hm, to może ja pokażę namiastkę tego co "stylistki" potrafiły zrobić na moich paznokciach. Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć każdego zestawu (a podchodziłam do żeli/akryli wieeele razy u różnych "stylistek" - żeby nie było, wszystkie z dyplomami i albumami pełnymi dobrze wykonanych paznokci), ale większość tipsów/przedłużeń po prostu błyskawicznie po założeniu spiłowywałam na krótko+z grubości bo nie mogłam na nie patrzeć.

Za KAŻDYM razem prosiłam o coś bardzo krótkiego, najlepiej do końca opuszka i żeby kamuflowało gdzie kończy się mój krótki, obgryziony paznokieć. Za każdym razem słyszałam też, że to BEZ SENSU robić takie krótkie przedłużenie. Ostatnio kamuflaż wykonano mi żelem kolorowym zamiast żelem do kamuflażu. Takim perłowym różem. Ale na pytanie, czy pani stylistka ma doświadczenie w pracy z żelem do kamuflażu i z paznokciami obgryzionymi przed całym procesem przedłużania - oczywiście otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Pominąwszy to, że chciałam akryl, bo to jedyne co mnie powstrzymuje od obgryzania, ale widocznie z asertywnością u mnie kiepsko i tutaj już mogę mieć pretensje tylko do siebie. Wyszłam z żelem na tipsie, tips jakoś z 3 razy dłuższy od mojego paznokcia, oderwał mi się na jednym paznokciu przy próbie użycia kremu z dozownika, popłakałam się z bólu i natychmiast spiłowałam wszystkie pozostałe.

Przedostatnie paznokcie, te bordowe, to tipsy kupione w sklepie i naklejone gdy potrzebowałam żeby nie było widać moich poobgryzanych paznokci, a nie chciałam znowu skończyć wścieknięta po wizycie w salonie. Nie umiem nadawać im wszystkim jednakowego kształtu (i długości - co zobaczyłam dopiero teraz ) , jednak to co wyszło podobało mi się bardziej cokolwiek co miałam robione wcześniej.

Ostatnie paznokcie to moja własna, obgryziona i zniszczona płytka. Tak żeby było wiadomo na co to wszystko było zakładane.

Czy naprawdę tak trudno jest zrobić z akrylu/żelu zwyczajne krótkie paznokcie?
Albo chociaż powiedzieć "nie, nie umiem robić ładnych paznokci na obgryzionej płytce, przykro mi". Ech.
bidulka
wcale nie masz takiej strasznej plytki
na takich pazuraskach nawet jezeli je potrafisz zjesc nie jest trudna sprawa zrobic przedluzenie, nawet na tipsie dałoby rade zrobic.
Patrzac po zdjeciach trafialas do osob bez pojecia albo bez wyobrazni.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:59   #4472
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

Biedna... gdzie Ty trafiłaś...
Paznokcie obgryzane na poczatku wręcz trzeba przedłuzyć ewentualnie troszeczke za opuszek! Jakis ładny kolorek kamuflażu to mus w takich przypadkach, do tego w 100% kryjacy. Pazurki które Ci zrobiono to niestety perfidne łopaty bez jakiegokolwiek wyczucia co do reszty podstaw. Ewidentnie nadaja się do tego watku!

Prosze tutaj taka mistrzynię masz pod okiem w Łodzi! http://perfect-nails.blog.onet.pl/
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:08   #4473
edit7715
Zadomowienie
 
Avatar edit7715
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mikorzyn
Wiadomości: 1 202
Dot.: Prace pseudostylistek.

Normalnie jestem zszokowana.
Nie myslałam że w salonach można robic takie paznokcie.Ja robie w domku tylko znajomym,bo nie robie najlepiej ale to co zobaczyłam na Twoich paznokciach to szok.Paznokcie wygladaja na płaskie poddzieraja sie pod góre a fioletowe takie beczułki.Faktycznie te ktore sobie sama nakleiłaś sa o niebo lepsze od tych salonowych.Nie dziwie sie ze masz nerwy na stylistki(pseudo).
Pozdrawiam i zycze abyś trafiła na dobrą stylistkę paznokci
edit7715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:16   #4474
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Inaczko co 2 moja klientka ma jeszcze gorsze paznokcie! Twoja płytka jest standardowa, a nie obgryziona. Chcesz ogryzki zobaczyc?
Szkoda że trafiasz na takie tipsiary, bo łatwo się po czymś takim zniechęcic.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:53   #4475
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Prace pseudostylistek.

te bordowe to niebo w porówaniu z tymi od pseudo!
Życzę żebyś w końcu trafiła na wykwalifikowana stylistkę
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:05   #4476
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Prace pseudostylistek.

twoje paznokcie nie są tragiczne, nie są nawet złe - po prostu krótkie i dość szerokie ale nie ma tragedii życzę ci, żebyś w końcu trafiła na profesjonalistkę

Dla porównania spójrz na to co mi się ostatnio ukazało na dłoniach klientki... (daję też zdjęcie po stylizacji, alfą i omegą nie jestem i efekt nie jest oszałamiający, ale jak widać da się chociaż trochę poprawić naturę... ) - skórek nie dało się niczym tknąć - tak przerośnięte i zgrubiałe, że momentalnie podchodziły krwią - musiało więc zostać tak jak jest.

powodzenia!
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:09
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:20   #4477
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Prace pseudostylistek.

Raz w życiu robiłam nie w salonie - a u dziewczyny robiącej u siebie w mieszkaniu. Ale to akurat bez różnicy w tym przypadku chyba, bo była w trakcie zmiany miejsca pracy i zapraszała mnie później do nowego salonu. Reszta paznokci robiona w wielu salonach w Łodzi - ale nie będę im robić antyreklamy, bo dziewczyny robiące tam paznokcie mogły się od tego czasu pozmieniać i jeszcze bym komuś kto umie przedłużać paznokcie krzywdę zrobiła.

Perfect nails już gdzieś na wizażu mi polecano - niestety już po mojej wyprowadzce do Poznania.
Na razie odpoczywam od przedłużania paznokci w salonach.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

agatacia za zrobienie takich http://nail-studio-enniscorthy.blogs...d-i-po_09.html chyba bym Cię ozłociła Takie proste, niedługie. O
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:21   #4478
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

agatacia za zrobienie takich http://nail-studio-enniscorthy.blogs...d-i-po_09.html chyba bym Cię ozłociła Takie proste, niedługie. O
to wpadaj jak będziesz w okolicy
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:52   #4479
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Hm, to może ja pokażę namiastkę tego co "stylistki" potrafiły zrobić na moich paznokciach. Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć każdego zestawu (a podchodziłam do żeli/akryli wieeele razy u różnych "stylistek" - żeby nie było, wszystkie z dyplomami i albumami pełnymi dobrze wykonanych paznokci), ale większość tipsów/przedłużeń po prostu błyskawicznie po założeniu spiłowywałam na krótko+z grubości bo nie mogłam na nie patrzeć.

Za KAŻDYM razem prosiłam o coś bardzo krótkiego, najlepiej do końca opuszka i żeby kamuflowało gdzie kończy się mój krótki, obgryziony paznokieć. Za każdym razem słyszałam też, że to BEZ SENSU robić takie krótkie przedłużenie. Ostatnio kamuflaż wykonano mi żelem kolorowym zamiast żelem do kamuflażu. Takim perłowym różem. Ale na pytanie, czy pani stylistka ma doświadczenie w pracy z żelem do kamuflażu i z paznokciami obgryzionymi przed całym procesem przedłużania - oczywiście otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Pominąwszy to, że chciałam akryl, bo to jedyne co mnie powstrzymuje od obgryzania, ale widocznie z asertywnością u mnie kiepsko i tutaj już mogę mieć pretensje tylko do siebie. Wyszłam z żelem na tipsie, tips jakoś z 3 razy dłuższy od mojego paznokcia, oderwał mi się na jednym paznokciu przy próbie użycia kremu z dozownika, popłakałam się z bólu i natychmiast spiłowałam wszystkie pozostałe.

Przedostatnie paznokcie, te bordowe, to tipsy kupione w sklepie i naklejone gdy potrzebowałam żeby nie było widać moich poobgryzanych paznokci, a nie chciałam znowu skończyć wścieknięta po wizycie w salonie. Nie umiem nadawać im wszystkim jednakowego kształtu (i długości - co zobaczyłam dopiero teraz ) , jednak to co wyszło podobało mi się bardziej cokolwiek co miałam robione wcześniej.

Ostatnie paznokcie to moja własna, obgryziona i zniszczona płytka. Tak żeby było wiadomo na co to wszystko było zakładane.

Czy naprawdę tak trudno jest zrobić z akrylu/żelu zwyczajne krótkie paznokcie?
Albo chociaż powiedzieć "nie, nie umiem robić ładnych paznokci na obgryzionej płytce, przykro mi". Ech.

tragedia te fioletowe z brokatem to faktycznie jak beczułki wyglądają.
dziwi mnie fakt że idą do salonu takie coś wykonują stylistki!
przecież w salonie placi się grubą kase za pazurki i chce się aby one wygladały ekstra a nie takie jak idz i nie wracaj!!!
szok!!!
a te Twoje bordowe pazurki to wyglądają ok!
pozdrawiam
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:36   #4480
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Prace pseudostylistek.

fakt tragedia ja ostatnio miałam zamówienie na trapeza i biję się z myślami czy wrzucić na bloga czy nie zrobiłam takiego milimetrowego wbrew sobie
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:22   #4481
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Mnie to jeszcze rozbrajają te komentarze na NK pod tymi pseudo pracami.
Same ochy i achy, każda się zachwyca...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 18:56   #4482
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Mnie to jeszcze rozbrajają te komentarze na NK pod tymi pseudo pracami.
Same ochy i achy, każda się zachwyca...
o tak zgadzam się co do tych komentarzy
szerokie łopaty-piękne,cudne
zalane skórki-pięknie zrobione
ozdoby na wierzchu-też są piękne
kurcze-czy ludzie myślą że to tak ma być????


---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez nelvana Pokaż wiadomość
fakt tragedia ja ostatnio miałam zamówienie na trapeza i biję się z myślami czy wrzucić na bloga czy nie zrobiłam takiego milimetrowego wbrew sobie
ja też ostatnio miałam babeczkę co chciała trapezy i to na swój ślub,zrobiłam jej i tak po swojemu :-P bo bym się pod tym nie podpisała
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:02   #4483
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

takie jej zrobiłam

Edytowane przez mzielonka1
Czas edycji: 2010-01-08 o 12:47
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 23:46   #4484
simsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 117
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.allegro.pl/item861663061_...000_zdjec.html
a także "fotografie prac ich kursantek" http://www.nailstyle.pdg.pl/uslugi.html
http://www.allegro.pl/item872370879_...0_zlotych.html
http://www.allegro.pl/item862167865_...e_centrum.html
piękne paznokcie z salonu http://www.allegro.pl/item869489310_...rnawalowa.html
przepiłowana płytka... http://www.allegro.pl/item873029456_...io_okazja.html

Edytowane przez simsa
Czas edycji: 2010-01-04 o 00:04
simsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 06:39   #4485
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Prace pseudostylistek.

Kursantki zdolne.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 09:56   #4486
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Prace pseudostylistek.

Widać zapał do pracy tych kursantek
Same cukiereczki
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 14:23   #4487
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nooo kursantki zdolniachy. Co rusz to lepsze maziańce


A jeśli chodzi o ineczke... No kurcze, nie wiem jak widząc, że są za długie, nie można powiedzieć "spiłuj pani z długości jeszcze troche!". I to jeszcze w dodatku po wcześniejszych doświadczeniach.
Ja rozumiem... za pierwszym razem, jest się w amoku, człowiek się zastanawia jak to będzie, jest w euforii, że zaraz będzie super, ale idąc np 3 czy 5 raz widziałaś chyba od razu, że długość jest nie ta.
Robiąc coś pierwszy raz często się nie widzi od razu pewnych rzeczy, lecz za kolejnym razem szkodaby mi było kasy, nie odzywać się, no chyba że płaciłaś po 20 zł, w co wątpię, zważywszy na to, iż to były salony

Edytowane przez zanecicha
Czas edycji: 2010-01-04 o 14:24
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 15:19   #4488
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

kurcze,kursantki ekstra!!normalnie droga do kariery już otwarta,aż się zapiszę w kolejke teraz bo póżniej miejsca nie będzie ;-)
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 18:13   #4489
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.allegro.pl/item873029456_...a.html#gallery

O Jezu paznokcie mnie zabolały
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 19:47   #4490
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez zanecicha Pokaż wiadomość
Nooo kursantki zdolniachy. Co rusz to lepsze maziańce


A jeśli chodzi o ineczke... No kurcze, nie wiem jak widząc, że są za długie, nie można powiedzieć "spiłuj pani z długości jeszcze troche!". I to jeszcze w dodatku po wcześniejszych doświadczeniach.
Ja rozumiem... za pierwszym razem, jest się w amoku, człowiek się zastanawia jak to będzie, jest w euforii, że zaraz będzie super, ale idąc np 3 czy 5 raz widziałaś chyba od razu, że długość jest nie ta.
Robiąc coś pierwszy raz często się nie widzi od razu pewnych rzeczy, lecz za kolejnym razem szkodaby mi było kasy, nie odzywać się, no chyba że płaciłaś po 20 zł, w co wątpię, zważywszy na to, iż to były salony
Gdy się prosi o skrócenie i słyszy "ale nie nie nie, ja już wiele razy robiłam takie paznokcie, to będzie okropnie wyglądało jak będą JESZCZE krótsze, one już są bardzo krótkie, wszystkie dziewczyny robią u mnie sporo dłuższe" (i różne wariacje takiej wypowiedzi) to się uznaje, że w końcu nie ja tu jestem stylistką i nie ja powinnam się na tym znać. To naprawdę nie jest fajne jak się siedzi z tej drugiej strony stolika i słucha się tekstów, które można by przetłumaczyć na "no ocipiałaś? takie jak teraz są dobre"zwłaszcza gdy po raz 4 czy 5 podczas piłowania zadawane jest pytanie "jeszcze? Już chyba są dobre". Ja nie jestem jędzowatym typem, jak raz powiedziałam, że chcę krótkie (i dokładnie-najlepiej nie wystające za opuszek), a przy piłowaniu jestem raz po raz pytana "JESZCZE?" to w końcu odpuszczam, chociażby po to żeby tej znudzonej/zniechęconej moim naleganiem miny nie widzieć przez następne pół godziny. Pisałam już, może powinnam być bardziej asertywna. Ale tu też nie chodzi o długość tych paznokci, które pokazałam - bo to mój problem zachciewajkowy - tylko tego jak one były wykonane. A chyba widać jak były wykonane.

Ogólnie po tym wszystkim zebrałam się za czytanie o przedłużaniu paznokci, czytanie podforum na wizażu, oglądanie różnych galerii - i wiem, że do żadnej z dziewczyn u których byłam w Łodzi nie poszłabym drugi raz. Albo miałam pecha, albo naprawdę mam takie trudne paznokcie - ale z tego co same pokazałyście - nawet z gorszymi da się jakoś sobie poradzić.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:19   #4491
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

[QUOTE=ineczka7;16254530]Gdy się prosi o skrócenie i słyszy "ale nie nie nie, ja już wiele razy robiłam takie paznokcie, to będzie okropnie wyglądało jak będą JESZCZE krótsze, one już są bardzo krótkie, wszystkie dziewczyny robią u mnie sporo dłuższe" (i różne wariacje takiej wypowiedzi) to się uznaje, że w końcu nie ja tu jestem stylistką i nie ja powinnam się na tym znać. To naprawdę nie jest fajne jak się siedzi z tej drugiej strony stolika i słucha się tekstów, które można by przetłumaczyć na "no ocipiałaś? takie jak teraz są dobre"zwłaszcza gdy po raz 4 czy 5 podczas piłowania zadawane jest pytanie "jeszcze? Już chyba są dobre". Ja nie jestem jędzowatym typem, jak raz powiedziałam, że chcę krótkie (i dokładnie-najlepiej nie wystające za opuszek), a przy piłowaniu jestem raz po raz pytana "JESZCZE?" to w końcu odpuszczam, chociażby po to żeby tej znudzonej/zniechęconej moim naleganiem miny nie widzieć przez następne pół godziny. Pisałam już, może powinnam być bardziej asertywna. Ale tu też nie chodzi o długość tych paznokci, które pokazałam - bo to mój problem zachciewajkowy - tylko tego jak one były wykonane. A chyba widać jak były wykonane.

Oj dużo jest stylistek które maja gdzieś takie gadanie że trzeba skrócić czy coś.w końcu Ty za to płacisz i Ty w tym bedziesz chodzić,skoro chcesz krótkie to jej obowiązkiem jest takie zrobić.
Ona może i robić mase długich ale Ty robisz paznokcie pod siebie a nie pod jej widzi mi sie!!!
Mam sporo klientek kore chca aby pazurki robić delikatniusio wrecz milimetry za opuszek i robię.
Bo niektóre kobitki chca aby było to też praktyczne,niektóre bą nie lubią długich,a inne chca krótkie bo chca poprawić np.kształt swojej płytki-aby wyglądały np.łaDNIEJ ITP.
dlatego rozumiem Cie w 1000%!
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:32   #4492
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
twoje paznokcie nie są tragiczne, nie są nawet złe - po prostu krótkie i dość szerokie ale nie ma tragedii życzę ci, żebyś w końcu trafiła na profesjonalistkę

Dla porównania spójrz na to co mi się ostatnio ukazało na dłoniach klientki... (daję też zdjęcie po stylizacji, alfą i omegą nie jestem i efekt nie jest oszałamiający, ale jak widać da się chociaż trochę poprawić naturę... ) - skórek nie dało się niczym tknąć - tak przerośnięte i zgrubiałe, że momentalnie podchodziły krwią - musiało więc zostać tak jak jest.

powodzenia!
jezu przeraziło mnie to pierwsze zdjęcie!!! jak mozna sie do taiego stanu doprowadzic;( ale gartuluje efektu ich właścicielka na pewno nosiła je wreszcie z dumą
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:33   #4493
bor0wka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Prace pseudostylistek.

boze ala, ala. boli mnie samo patrzenie. nie dala bym sie.
bor0wka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 08:40   #4494
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość

O mamo... Jaka masakra.
I jeszcze błędy robi.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:11   #4495
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
MAM NA IMIE EWELINA. STYLIZACJĄ PAZNOKCI ZAJMUJĘ SIĘ OD 4 LAT. PRZEZ 2 LATA TIPSY ZAKŁADAŁAM PANIOM W NIEMCZECH, A TERA ZAPRASZAM WAS WSZYSTKIE ŚLICZNE POLKI DO ZADBANIA O WŁASNE ŁAPKI!!!!

hmmm...jak na 4 lata...i doświadczenie wywiezione z niemiec... to...postepów brak!!!!!!
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:29   #4496
AgusS1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Prace pseudostylistek.

nie spodziewałam się, że można zrobić tak okrone paznokcie:/ blee
AgusS1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:42   #4497
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
MAM NA IMIE EWELINA. STYLIZACJĄ PAZNOKCI ZAJMUJĘ SIĘ OD 4 LAT. PRZEZ 2 LATA TIPSY ZAKŁADAŁAM PANIOM W NIEMCZECH, A TERA ZAPRASZAM WAS WSZYSTKIE ŚLICZNE POLKI DO ZADBANIA O WŁASNE ŁAPKI!!!!

hmmm...jak na 4 lata...i doświadczenie wywiezione z niemiec... to...postepów brak!!!!!!
to racja!!!
"tera"zaprasza nas na paznokcie.
"tera" robi tak pazurki i to po 4latach praktyki???!!!
to nie chce chyba wiedzieć jak robiła na początku swojej kariery
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:57   #4498
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: Prace pseudostylistek.

znalazłam super zdjęcie na naszej klasie!!!

Edytowane przez mzielonka1
Czas edycji: 2010-01-08 o 12:47
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:59   #4499
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

znacie to:
Tera mnie to wali.... bo jestem na fali
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:08   #4500
izka11
Rozeznanie
 
Avatar izka11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prace pseudostylistek.

te 4 zdjęcie to podejrzewam nie jest jej, bo w porównaniu do innych to są zbyt ładne, a łopaty - bo takie miały byc, coś w stylu japan, one to takie łopaciaste robią/
izka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.