Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 11:54   #4321
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
śliwkowy pachnie cudownie

ja trochę używałam zamiast, ale po jakimś czasie stwierdziłam że za mało nawilżenia było i zrezygnowałam z upartego maziania się olejem+ hialu+ hydrolat i zaczełam dodawać oleje do kremu, a teraz krem mi się kończy( z Joppy) i chyba sama ukręcę.
Ale nic mnie nie zapychało, tzn nie wiem co dokładnie znaczy "zapychanie" , w kazdym razie nic niedobrego się nie działo.

I ja używam olejów nawet pod makijaż, nie zawsze i w rozsądnych ilościach, ale używam i podkłady trzymają się ok, nic się nie warzy, nie ściera, oczywiście jak się wchłonełam to primer kładłam. NIe próbowałam tylko oleju pod Lucy i nie będę Bo obczytałam że Lucy nic nie lubi

Kup śliwkowy nie pożałujesz.
Biorę, biorę, jestem skuszona. Najwyżej kupię na mazidłach, jeśli na ZSK jeszcze długo nie będzie. Macerat też mogę na mazidłach, a za jakiś czas kupiłabym tylko ten arbuzowy na ZSK.
Na dzień używam kremu z filtrem, więc oleje będę zaliczać na noc. Wczoraj znowu smarowałam się orzechowym, co prawda wyszło mi jakieś "bubu" na brodzie, ale to raczej nie od olejku. Skóra była nawilżona, aż się fajnie dłonią po niej przejechało, żadnych suchości.


Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
a co do olejków to ja też się powoli za nie zabieram, żaden krem mi nie pasuje. Babydream jest za tłusty i czuję że moj skóra sie pod nim dusi, humektan nie nawilża i trochę mnie skóra po nim swędzi, a do garnierów i nivea nie mam zaufania od dawna także chyba jestem skazana na żel hialurynowy +oleje
Ja używam póki co bez żelu hialurynowego, może kiedyś spróbuję go dodać. Jak posmarowałam się kiedyś (2-3 razy) samym żelem, to miałam bardzo ściągniętą twarz, więc się zniechęciłam. Nie chciałabym, aby pogorszył działanie olejku.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:02   #4322
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z Telocapilem? Rzeczywiście osłabia włoski? Jak to się ma do ich wrastania?
właśnie.... przechodzę po depilacji katusze, a moje łydki to masakra: krostki swędzenie, nawet rany jak przez sen niechcący zdrapię Znacie coś pomocnego w takim problemie
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:23   #4323
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja po depilacji mialam pelno krostek i wrastajacych wloskow i kupilam mleczko lagodzace po depilacji z bielendy Vanity i pomaga mi, 2 razy dziennie smaruje i zadnej krostki ani wrastajacych wloskow
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:50   #4324
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z Telocapilem? Rzeczywiście osłabia włoski? Jak to się ma do ich wrastania?
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
właśnie.... przechodzę po depilacji katusze, a moje łydki to masakra: krostki swędzenie, nawet rany jak przez sen niechcący zdrapię Znacie coś pomocnego w takim problemie

Ja używam Telocapil jakiś czas (poszło już pół buteleczki). Czasem nakładam go bezpośrednio, czasem mieszam z balsamem, kremem itp. Szczerze mówiąc efekty są mizerne, może rzeczywiście gdy smaruje wciąż jedno miejsce to włosków jest mniej, ale niewiele. Tzn. doszukując się na siłę efektów jakieśtam się znajdzie, ale spodziewałam się czegoś więcej. Pamiętajcie, że Telocapil ma działać na cały włos, cebulke itp tak więc lepiej nakładać go na depilowaną skórę, np. depilatorem czy woskiem, żeby przenikał do 'źródła'. Ja jeszcze poczekam na efekty, wykończę tę butelkę i zobaczę.
Też chciałabym poznać coś co łagodzi podrażnienia po goleniu/depilacji. Wiecznie jestem w kropki, a większość kremów/maści nie pomaga. Ew. pomaga w bardzo małym stopniu, przy smarowaniu 5 razy dziennie. Okropieństwo. Jeśli znacie jakiś cudowny sposób to mówcie!
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 16:08   #4325
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja po depilacji mialam pelno krostek i wrastajacych wloskow i kupilam mleczko lagodzace po depilacji z bielendy Vanity i pomaga mi, 2 razy dziennie smaruje i zadnej krostki ani wrastajacych wloskow
to mleczko?
http://www.stylistka .pl/kosmetyki/bielenda/vanity-mleczko-lagodzace-po-depilacji/



trzba usunąc spacje, bo link wygwiazdkowuje
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:16   #4326
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Robiłam dziś tonik z kwasem migdałowym i hialuronowym i tak sobie myślę-może jakieś kwasidło miałoby tu pole do popisuPorządne złuszczanie + dobre nawilżenie, 2-3 razy w tygodniu... Może włoski by nie wrastały. Tylko co z wystawianiem nóg na słońce po takim eksperymencie? Przecież nie będę smarować łydek filtrem
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:30   #4327
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Tylko co z wystawianiem nóg na słońce po takim eksperymencie? Przecież nie będę smarować łydek filtrem
Dobry pomysł
A ja tam będę, lubię być blada!
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 22:30   #4328
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to mleczko?
http://www.stylistka .pl/kosmetyki/bielenda/vanity-mleczko-lagodzace-po-depilacji/



trzba usunąc spacje, bo link wygwiazdkowuje
tak chyba ze znacie cos lepszego to chetnie wyprobuje ale ten balsam naprawde polecam do wyprobowania bo mnie uratowal
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:19   #4329
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
tak chyba ze znacie cos lepszego to chetnie wyprobuje ale ten balsam naprawde polecam do wyprobowania bo mnie uratowal
a gdzie go kupujesz?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:15   #4330
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to mleczko?
http://www.stylistka .pl/kosmetyki/bielenda/vanity-mleczko-lagodzace-po-depilacji/



trzba usunąc spacje, bo link wygwiazdkowuje

To ja też go poszukam sobie, przy najbliższej okazji


Nie odpisali mi do teraz z ZSK, to chyba to olewam i zamówię te 30 ml śliwkowego na mazidłach. Mam jeszcze pytanie- gdzie trzymacie macerat z kasztanowca? Pisze, że w temp nie niższej, niż 10 stopni, a w lodówce jest chłodniej.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:34   #4331
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26417494]Ja używam póki co bez żelu hialurynowego, może kiedyś spróbuję go dodać. Jak posmarowałam się kiedyś (2-3 razy) samym żelem, to miałam bardzo ściągniętą twarz, więc się zniechęciłam. Nie chciałabym, aby pogorszył działanie olejku.[/QUOTE]

Sam żel nie nawilża (a może nawet i wysusza?), musi być zmieszany z olejem żeby nawilżać. Nie wyjaśnię niestety jak to działa, kiedyś któraś z wizażowych ekspertek to opisywała, ale zakodowałam sobie tylko tyle, że mam nie nakładać samego żelu.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 19:03   #4332
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Sam żel nie nawilża (a może nawet i wysusza?), musi być zmieszany z olejem żeby nawilżać. Nie wyjaśnię niestety jak to działa, kiedyś któraś z wizażowych ekspertek to opisywała, ale zakodowałam sobie tylko tyle, że mam nie nakładać samego żelu.
Nawet to nie NAWILŻA,ale NATŁUSZCZA,do nawilzenia jeszcze cos trzeba dodać
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:19   #4333
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Nawet to nie NAWILŻA,ale NATŁUSZCZA,do nawilzenia jeszcze cos trzeba dodać
O kurczaczek, co w takim razie?
A ja się dłuuugo smarowałam takim duetem w najlepszej wierze myślałam, że po prostu z moją skórą jest coś nie tak, bo nie nawilżała mnie też na przykład tak zachwalana Weleda z irysem na noc
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:50   #4334
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a gdzie go kupujesz?
Kupilam go w drogerii jakis czas temu ale teraz nie patrzylam czy sa ale poszukaj po drogeriach
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:14   #4335
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
O kurczaczek, co w takim razie?
A ja się dłuuugo smarowałam takim duetem w najlepszej wierze myślałam, że po prostu z moją skórą jest coś nie tak, bo nie nawilżała mnie też na przykład tak zachwalana Weleda z irysem na noc
Nooo,ja także,teraz po miesiacu zrozumiałam,ze to maaaałooo przynajmniej dla "suchotów",czyli dla suchoskórych dodałam krem dla dxieci i zaczynaja sie goic te strupy i wypryski,których sie nabawiłam
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:39   #4336
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26438567]To ja też go poszukam sobie, przy najbliższej okazji


Nie odpisali mi do teraz z ZSK, to chyba to olewam i zamówię te 30 ml śliwkowego na mazidłach. Mam jeszcze pytanie- gdzie trzymacie macerat z kasztanowca? Pisze, że w temp nie niższej, niż 10 stopni, a w lodówce jest chłodniej.[/QUOTE]
osz.... nie zwróciłam uwagi wepchłąm do lodówki razem ze wszystkimi

to już nie wiem gdzie trzymać


mnie z ZSK też nie odpisali (pisałam w sprawie brakującego w paczce opakowania spiruliny )
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:05   #4337
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Kupilam go w drogerii jakis czas temu ale teraz nie patrzylam czy sa ale poszukaj po drogeriach
dzięki
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:23   #4338
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

capuccino przyszly moje olejki i wszystkie sa w plastikowych buteleczkach nie szklanych i ta probka w takim samym tylko poprostu mniejszym
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:20   #4339
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
osz.... nie zwróciłam uwagi wepchłąm do lodówki razem ze wszystkimi

to już nie wiem gdzie trzymać


mnie z ZSK też nie odpisali (pisałam w sprawie brakującego w paczce opakowania spiruliny )
Ja też wepchnęłam do lodówki, bo nie wiem gdzie to trzymać.

Zamówiłam z mazideł i ZSK, wczoraj otrzymałam mazidła, a dziś ZSK . Olejek śliwkowy pachnie jak aromat do makowca (Skarbiątko). Co prawda, jest chyba cięższy niż np olejek z orzechów laskowych. Z ZSK wzięłam macerat z kasztanowca 15 ml i olejek arbuzowy. Zdziwiłam się, że tam mają plastiki (takie jak ja kupuję wodę utlenioną). Ładniej i wygodniej wyglądają te ciemne szklane buteleczki z mazideł. W ogóle, niby płaciłam za paczkę priorytetową (11 zł), a dostałam poleconym priorytetem (u nas polecone nosi rano listonoszka, a paczki zwykle po południu jacyś listonosze-mężczyźni). Tzn, było to w małym kartonie (takim, w jakim przychodzą rzeczy z mazideł- ale jako paczka).

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
capuccino przyszly moje olejki i wszystkie sa w plastikowych buteleczkach nie szklanych i ta probka w takim samym tylko poprostu mniejszym
Wim już, wim
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 21:22   #4340
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja zamowilam jojoba, avocado, arganowy i macerat z zielonej herbaty i jak narazie uzylam arganowego na noc skora dzis rano byla ladnie rozswietlona i dobrze nawilzona chyba sie z nim zaprzyjaznie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:29   #4341
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Odstawiłam na razie kremy (tzn na dzień używam z filtrem pod makijaż) i póki co nie widzę, że olejek to "za mało". Wręcz przeciwnie- mam nawilżoną cerę, co czuć w dotyku. Śliwkowy będę używać rzadziej i w mniejszej ilości, aby nie obciążać zbytnio cery. Co lepsze, olejki albo nie pachną, albo pachną ładnie. Nie mam takiej traumy, jak smarowałam Vanishing Cream (Lusha) strefę T (Celestial ładnie pachniał na policzkach, ale jak za chwilkę "dowaliłam" Vanishing, to tylko jego było czuć-bleee). Chyba go ciepnę na wymiankowy. Na lato myślę, aby używać na zmianę z olejkami jakiś 'moisturizer' z Silk Naturals. Raspberry był za mało nawilżający, ale jeśli co 2 dzień bym go używała, to chyba byłoby ok.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:41   #4342
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny który olej mi pomoże na czerwone kropeczki po depilacji które wyłażą mi na skórze , mam już tego dosyć chyba się załamie Myślałam o oleju Tamanu błagam pomóżcie
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:08   #4343
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny który olej mi pomoże na czerwone kropeczki po depilacji które wyłażą mi na skórze , mam już tego dosyć chyba się załamie Myślałam o oleju Tamanu błagam pomóżcie
Była o tym mowa całkiem niedawno, poszukaj
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:23   #4344
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Była o tym mowa całkiem niedawno, poszukaj
ok dzięki
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:32   #4345
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, ale dosłownie kropelkę, jestem zdania, że na dzień wit. C jest przydatniejsza
na poszarzala buzie jest polecana witaminka C, prawda..? a wiec, ja dzisiaj bylam rano zdesoerowana i z powodu, ze kremu ochronnego z nia nie mialam to - pomasowalam buzie plasterkiem cytryny

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja używam Telocapil jakiś czas (poszło już pół buteleczki). Czasem nakładam go bezpośrednio, czasem mieszam z balsamem, kremem itp. Szczerze mówiąc efekty są mizerne, może rzeczywiście gdy smaruje wciąż jedno miejsce to włosków jest mniej, ale niewiele. Tzn. doszukując się na siłę efektów jakieśtam się znajdzie, ale spodziewałam się czegoś więcej. Pamiętajcie, że Telocapil ma działać na cały włos, cebulke itp tak więc lepiej nakładać go na depilowaną skórę, np. depilatorem czy woskiem, żeby przenikał do 'źródła'. Ja jeszcze poczekam na efekty, wykończę tę butelkę i zobaczę.
Też chciałabym poznać coś co łagodzi podrażnienia po goleniu/depilacji. Wiecznie jestem w kropki, a większość kremów/maści nie pomaga. Ew. pomaga w bardzo małym stopniu, przy smarowaniu 5 razy dziennie. Okropieństwo. Jeśli znacie jakiś cudowny sposób to mówcie!
Wiesz co.. oliwka! tak jest, zwykla oliwka Hipp czy tam johnson. i depiluj sie nie na mydelko czy tam jakis specyfik do depilacji tylko na olejek pod prysznic Babydream fur mam. polecam taka pielegnacje

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja zamowilam jojoba, avocado, arganowy i macerat z zielonej herbaty i jak narazie uzylam arganowego na noc skora dzis rano byla ladnie rozswietlona i dobrze nawilzona chyba sie z nim zaprzyjaznie
Aaaaj, biore tez te olejki przy planowanym niedlugo zamowieniu tylko jeszcze nie jestem przekonana na jakiej mazidlanej stronce.. czy bu, czy zsk

W ogole.. powiesz, jakie kremiska, żele, toniki mogłabyś mi polecić zanim zdecyduję się zacząć używać minerałów? chyba muszę zadbać najpierw o odpowiednie nawilżenie mojej ściagniętej buzi

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-04-23 o 23:36
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:04   #4346
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

sylvia_doll Widziałam Twoje wypowiedzi w kilku wątkach, na początek przygody z biochemią polecam Ci BU. Gdy przyjdzie jesień to zdecyduj się na kwasy, najprościej na początek będzie Ci kupić gotowy zestaw na BU.
A co do nawilżenia buzi, to ja się zaprzyjaźniam teraz z jojobą.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-04-24 o 22:05
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:26   #4347
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
sylvia_doll Widziałam Twoje wypowiedzi w kilku wątkach, na początek przygody z biochemią polecam Ci BU. Gdy przyjdzie jesień to zdecyduj się na kwasy, najprościej na początek będzie Ci kupić gotowy zestaw na BU.
A co do nawilżenia buzi, to ja się zaprzyjaźniam teraz z jojobą.
tak tak, bo ja juz jak gdzies jestem to cala para
wybor padl na biochemie widze, wiec zamowienie bede musiala zlozyc.

na pewno biore jakis hydrolat [kocanki?], puder bambusowy, olejek z drzewa herbacianego [tak na ewentualne wypryski] ... i mysle nad olejem typowym czy jakims mydelkiem do twarzy. ciekawe czy dobrze sie sprawdza pielegacja buzki bez peg i tych dziadostw calych...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 12:18   #4348
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja mam pytanko bo zamowilam sobie maslo jojoba jak kiedys robilam zamowienie na BU bo nie bylo olejku to chcialam go zastapic maslem, ale maslo mi w ogole nie pasuje :/ i zeby je w ogole jakos wykorzystac zauwazylam ze mozna je uzyc takze na wlosy i stad mam takie pytanko czy ktos uzywal i jak?? bo na stronce pisze ze mozna stosowac jako maska na wlosy (czyli nalozyc na kilka minut i pozniej splukac ?) i dalej jest napisae ze wmasowane we wlosy ... tez cos tam pomaga ale nie wiem czy moge je wmasowac i zostawic czy to splukac ?? i na mokre czy suche ?? no nie wiem ... jesli ktos wie to pomozcie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:26   #4349
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Wiesz co.. oliwka! tak jest, zwykla oliwka Hipp czy tam johnson. i depiluj sie nie na mydelko czy tam jakis specyfik do depilacji tylko na olejek pod prysznic Babydream fur mam. polecam taka pielegnacje
Oliwka też nie daje rady, lekko tylko łagodzi. Ale pomyślałam o jakimś oleju, np. jojoba (muszę się jeszcze wczytać w ich opisy, żeby wybrać jakiś bardzo łagodząco - gojący), bądź też macerat. Czy któraś z was może polecić jakiś olej jako ratunek po depilacji?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:26   #4350
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko bo zamowilam sobie maslo jojoba jak kiedys robilam zamowienie na BU bo nie bylo olejku to chcialam go zastapic maslem, ale maslo mi w ogole nie pasuje :/ i zeby je w ogole jakos wykorzystac zauwazylam ze mozna je uzyc takze na wlosy i stad mam takie pytanko czy ktos uzywal i jak?? bo na stronce pisze ze mozna stosowac jako maska na wlosy (czyli nalozyc na kilka minut i pozniej splukac ?) i dalej jest napisae ze wmasowane we wlosy ... tez cos tam pomaga ale nie wiem czy moge je wmasowac i zostawic czy to splukac ?? i na mokre czy suche ?? no nie wiem ... jesli ktos wie to pomozcie
podbije pytanie.. poszukuje do zamowienia na BU jakies maslo uniwersalne - shea bedzie dobra do wlosow i do buzi?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.