wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 15:43   #4411
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Naprawdę tak wam szybko schodzi? Mi Baviphaty wystarczają na ok. 5 m-cy, mama próbke z Etude zużywała tydzień, a to była taka teoretycznie na raz...
oo, jakiego masz Baviphata?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:03   #4412
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jutro będę zamawiać już filtr z azji i generalnie nastawiona jestem na misshe All-AroundSafe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++
ale zastanawiam się jednak na tym filtrem Mizon co pisałyście, że ma fajny skład. Który z nich byłby lepszy? Bo już sama nie wiem, a jutro muszę koniecznie dokonać zakupu
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:01   #4413
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Jutro będę zamawiać już filtr z azji i generalnie nastawiona jestem na misshe All-AroundSafe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++
ale zastanawiam się jednak na tym filtrem Mizon co pisałyście, że ma fajny skład. Który z nich byłby lepszy? Bo już sama nie wiem, a jutro muszę koniecznie dokonać zakupu
Ja zapraszam na mojego bloga gdzie masz najnowasza notke o tym filtrze missha.
www.lacturia.blogspot.com
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 22:21   #4414
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czy mogę was prosić o pomoc w doborze BB Creamu dla mamy? Chciałam jej zrobić prezent urodzinowy.

Mama ma 43 lata, z uporem maniaka twierdzi że ma cerę suchą, chociaż według mnie niekoniecznie. Skóra na twarzy łuszczy się przy nakładaniu podkładu pędzlem flat top, jest bardzo wrażliwa, alergiczna, skłonna do podrażnień. Pory są bardzo rozszerzone na praktycznie całej twarzy, do tego zawsze się świeci i z wyglądu sprawia wrażenie bardzo tłustej i lepkiej (no ale moja mama twierdzi że ma na 10000% cerę suchą, więc nie wiem już sama ) Mama używa dość ciemnych podkładów w ciepłym (zółtym/pomarańczowym) odcieniu, chociaż moim zdaniem są dla niej trochę za ciemne i próbuję ją przekonywać do jaśniejszych odcieni (ostatnio próbowała mojego Revlon Colorstay nr 220 Natural Beige dla cery normalnej i tłustej i stwierdziła że kolor jej pasuje) .

Ostatnio udaje mi się ją przekonywać do różnych nowinek kosmetycznych, więc może znajdzie się dla niej krem, który poprawi trochę stan jej skóry, a zwracam się po poradę do was, bo sama dopiero zamierzam zacząć testowanie BB Creamów.
Chciałabym dla mamy coś dopasowanego do jej skóry, ale dość dobrze kryjącego żeby mogła używać kremu zamiast podkładu. macie jakieś typy?
Z tego co się rozglądałam, wywnioskowałam że odpowiedni mógłby być Skin79 VIP Gold BB? Ale może jest coś lepszego, albo któraś testowała ten i nie poleca?

Moja cera nie jest aż tak wymagająca. Mam 20 lat, skórę suchą/normalną. Podkłady mam w jasnych, żółtych odcieniach (ostatnio Revlon Colorstay nr 150 dla cery normalnej/tłustej), cerę mam lekko szarawą i próbuję ją trochę ożywić.

Zastanawiam się nad Skin79 Hot Pink BB, albo Skin79 Intense Classic Balm (podobno dobre krycie?)


Będę wdzięczna za pomoc.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 22:33   #4415
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Czy mogę was prosić o pomoc w doborze BB Creamu dla mamy? Chciałam jej zrobić prezent urodzinowy.

Mama ma 43 lata, z uporem maniaka twierdzi że ma cerę suchą, chociaż według mnie niekoniecznie. Skóra na twarzy łuszczy się przy nakładaniu podkładu pędzlem flat top, jest bardzo wrażliwa, alergiczna, skłonna do podrażnień. Pory są bardzo rozszerzone na praktycznie całej twarzy, do tego zawsze się świeci i z wyglądu sprawia wrażenie bardzo tłustej i lepkiej (no ale moja mama twierdzi że ma na 10000% cerę suchą, więc nie wiem już sama ) Mama używa dość ciemnych podkładów w ciepłym (zółtym/pomarańczowym) odcieniu, chociaż moim zdaniem są dla niej trochę za ciemne i próbuję ją przekonywać do jaśniejszych odcieni (ostatnio próbowała mojego Revlon Colorstay nr 220 Natural Beige dla cery normalnej i tłustej i stwierdziła że kolor jej pasuje) .

Ostatnio udaje mi się ją przekonywać do różnych nowinek kosmetycznych, więc może znajdzie się dla niej krem, który poprawi trochę stan jej skóry, a zwracam się po poradę do was, bo sama dopiero zamierzam zacząć testowanie BB Creamów.
Chciałabym dla mamy coś dopasowanego do jej skóry, ale dość dobrze kryjącego żeby mogła używać kremu zamiast podkładu. macie jakieś typy?
Z tego co się rozglądałam, wywnioskowałam że odpowiedni mógłby być Skin79 VIP Gold BB? Ale może jest coś lepszego, albo któraś testowała ten i nie poleca?

Moja cera nie jest aż tak wymagająca. Mam 20 lat, skórę suchą/normalną. Podkłady mam w jasnych, żółtych odcieniach (ostatnio Revlon Colorstay nr 150 dla cery normalnej/tłustej), cerę mam lekko szarawą i próbuję ją trochę ożywić.

Zastanawiam się nad Skin79 Hot Pink BB, albo Skin79 Intense Classic Balm (podobno dobre krycie?)


Będę wdzięczna za pomoc.
Jak przeczytałam to od razu pomyslalam o Skin79 Gold, albo o Oriental Gold BB (ten fioletowy). Ten drugi jest odrobine ciemniejszy
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 07:18   #4416
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!
Kurcze, szkoda wielka, że ciemniejszy, bo już Skin "pomarańczowy" nieco jaśniejszy by mógł być.
A co do cudów pielęgnacyjnych - mi już na prawdę na wielkich wodotryskach nie zależy (budzę się z marzeń ) - byle żeby spustoszenia takiego nie siał, jak niestety ten pomarańczek Twarz jeszcze pewnie z dobry tydzień z krostek polecze
Łobuz jeden!!!
Dlatego poszukuję innych - jasnych a żółtych
A Baviphat Tea Tree?http://siempre-la-belleza.blogspot.c...-bb-cream.html


Jestem bledsza od autorki bloga i dopasowuje się Czasami kaprysi i nie jaśnieje aż tak, ale rzadko. Mój ulubiony "podkład" już nie szukam innych
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:18   #4417
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny,
starałam się przebrnąć przez wątek, ale TYLU wpisów po prostu nie jestem w stanie przeczytać i - co gorsza - nie potrafię wyciągnąć żadnych konstruktywnych wniosków...

Pomożecie mi w doborze BB kremu? Staram się wybrac kilka próbek, by wybrać ten jeden, najlepszy krem, ale totalnie się gubię. Bylabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc!

Mam 27 lat, cerę mieszaną ze skłonnościami do przetłuszczania się i suchych skórek na nosie. Po zimie moja skóra jest szara, blada, ziemista, a dodatkowo mam trochę popryszczowych przebarwień i zaskórników.

Czy któraś z Was może mi polecić kremy dla takiej właśnie cery? DZIĘKI Z GORY!
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:50   #4418
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja zapraszam na mojego bloga gdzie masz najnowasza notke o tym filtrze missha.
www.lacturia.blogspot.com
Czytałam już i bardzo mnie przekonuje Twoja opinia na temat tego filtra i dlatego jestem głównie nastawiona na Misshe, ale ciągle zastanawia mnie ten Mizon Multi UV SunBlock SPF50 PA+++, ponoć skład też ma niezły. Co za ciężka decyzja, oszaleje
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:52   #4419
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Czy mogę was prosić o pomoc w doborze BB Creamu dla mamy? Chciałam jej zrobić prezent urodzinowy.

Mama ma 43 lata, z uporem maniaka twierdzi że ma cerę suchą, chociaż według mnie niekoniecznie. Skóra na twarzy łuszczy się przy nakładaniu podkładu pędzlem flat top, jest bardzo wrażliwa, alergiczna, skłonna do podrażnień. Pory są bardzo rozszerzone na praktycznie całej twarzy, do tego zawsze się świeci i z wyglądu sprawia wrażenie bardzo tłustej i lepkiej (no ale moja mama twierdzi że ma na 10000% cerę suchą, więc nie wiem już sama ) Mama używa dość ciemnych podkładów w ciepłym (zółtym/pomarańczowym) odcieniu, chociaż moim zdaniem są dla niej trochę za ciemne i próbuję ją przekonywać do jaśniejszych odcieni (ostatnio próbowała mojego Revlon Colorstay nr 220 Natural Beige dla cery normalnej i tłustej i stwierdziła że kolor jej pasuje) .

Ostatnio udaje mi się ją przekonywać do różnych nowinek kosmetycznych, więc może znajdzie się dla niej krem, który poprawi trochę stan jej skóry, a zwracam się po poradę do was, bo sama dopiero zamierzam zacząć testowanie BB Creamów.
Chciałabym dla mamy coś dopasowanego do jej skóry, ale dość dobrze kryjącego żeby mogła używać kremu zamiast podkładu. macie jakieś typy?
Z tego co się rozglądałam, wywnioskowałam że odpowiedni mógłby być Skin79 VIP Gold BB? Ale może jest coś lepszego, albo któraś testowała ten i nie poleca?

Moja cera nie jest aż tak wymagająca. Mam 20 lat, skórę suchą/normalną. Podkłady mam w jasnych, żółtych odcieniach (ostatnio Revlon Colorstay nr 150 dla cery normalnej/tłustej), cerę mam lekko szarawą i próbuję ją trochę ożywić.

Zastanawiam się nad Skin79 Hot Pink BB, albo Skin79 Intense Classic Balm (podobno dobre krycie?)


Będę wdzięczna za pomoc.
Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam to od razu pomyslalam o Skin79 Gold, albo o Oriental Gold BB (ten fioletowy). Ten drugi jest odrobine ciemniejszy
Ja też własnie pomyslałam o tym Skin79 Oriental Gold Plus (złota tubka), wersja w tubce fioletowej ma mniejsze krycie a krem jest jasniejszy od tego "złotego" - mam obie wersje i jak potrzebuję większego krycia to wybieram ten Gold Plus. Jesli mama potrzebuje krycia to ten Ontense Classic też się powinien sprawdzić - faktycznie dobrze kryje, ma gęstą konsystencję - dla mnie osobiscie jest za ciemny i szybko się po nim swiecę ale to już kwestia indywidualna
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:11   #4420
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Ja też własnie pomyslałam o tym Skin79 Oriental Gold Plus (złota tubka), wersja w tubce fioletowej ma mniejsze krycie a krem jest jasniejszy od tego "złotego" - mam obie wersje i jak potrzebuję większego krycia to wybieram ten Gold Plus. Jesli mama potrzebuje krycia to ten Ontense Classic też się powinien sprawdzić - faktycznie dobrze kryje, ma gęstą konsystencję - dla mnie osobiscie jest za ciemny i szybko się po nim swiecę ale to już kwestia indywidualna
O tych samych pomyslalam Moja mama (ciut starsza) byla zachwycona złotym, na pory używa SF Sake&Rice Lioton i co jakis czas jej musze kupować nowy. Dołóż jeszcze mamie coś mocno nawilżajacego na to świecenie, może Vita A, B lub C?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:06   #4421
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
oo, jakiego masz Baviphata?
Seria Sugar Girl, niebieski i różowy, niebieskiego używam od roku i działa na mnie cudownie, różowego testuję od 2 miesięcy i też przyczepić sie nie mogę, minimalnie jaśniejszy niż niebieski i gęstszy.

Nie zapomnę jak w sierpniu tym samym niebieskim Baviphatem umalowałam siebie i 2 koleżanki na koncert. I wszystkim pasowało I zachwycone, że taki ładny efekt i... Skończyło się na zachwytach bo zamówienie to już zbyt skomplikowana rzecz.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:49   #4422
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drozja też uważam że skin79 gold bdzie najlepszy, pink będzie za szary.

Co do zmywania bb ja używam olejku DHC ( można kupić na ebay, bardzo wydajny) lub żelu zmywającego z Bourgois ( do kupienia w rossmanie za ok 15zł )
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:14   #4423
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja do zmywania polecam olejek z bu.
Mam takie pytanie z innej beczki czy kremy bb was uczulają?. W swoim przypadku jestem zaskoczona, że jedynie misha mnie uczulała, a np mam ogromny problem z dobraniem zwykłego kremu do twarzy, bo każdy w końcu mnie uczula i jestem zmuszona do robienia własnych kremów.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:56   #4424
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej wszystkim.
Wie może któraś cokolwiek o Misshy M Shiny?(nie wiem czy nazwa na 100% dobra...) Interesyje mnie ten BB ale nie chcę brać w ciemno...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:38   #4425
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziękuję za podpowiedzi.

A możecie mi jeszcze powiedzieć czy te BB Creamy różnią się czymś oprócz opakowania?

http://www.ebay.com/itm/SKIN79-Orien...item4aae7de1d2

http://www.ebay.com/itm/SKIN79-Orien...item3369951e19

http://www.ebay.com/itm/SKIN79-Orien...item3369951e2a

http://www.ebay.com/itm/SKIN79-Orien...item4aad26bce6

Te fioletowe mają niższe filtry, tak? Który najlepiej wziąć dla mamy?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:20   #4426
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
starałam się przebrnąć przez wątek, ale TYLU wpisów po prostu nie jestem w stanie przeczytać i - co gorsza - nie potrafię wyciągnąć żadnych konstruktywnych wniosków...

Pomożecie mi w doborze BB kremu? Staram się wybrac kilka próbek, by wybrać ten jeden, najlepszy krem, ale totalnie się gubię. Bylabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc!

Mam 27 lat, cerę mieszaną ze skłonnościami do przetłuszczania się i suchych skórek na nosie. Po zimie moja skóra jest szara, blada, ziemista, a dodatkowo mam trochę popryszczowych przebarwień i zaskórników.

Czy któraś z Was może mi polecić kremy dla takiej właśnie cery? DZIĘKI Z GORY!
moze Lioele Dollish kolor 2? daje super mat i przebarwienia oraz zaczerwienienia stapia

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Czytałam już i bardzo mnie przekonuje Twoja opinia na temat tego filtra i dlatego jestem głównie nastawiona na Misshe, ale ciągle zastanawia mnie ten Mizon Multi UV SunBlock SPF50 PA+++, ponoć skład też ma niezły. Co za ciężka decyzja, oszaleje
to bierz tanszy
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:25   #4427
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość

to bierz tanszy
Ja bym chciała wziąć lepszy
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:08   #4428
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Ja bym chciała wziąć lepszy
to czekaj na recenzję zygmus ona wypróbowała chyba wszystkie te filtry, czeka tylko na Mizona, może podzieli się recenzją ^^
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:20   #4429
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
to czekaj na recenzję zygmus ona wypróbowała chyba wszystkie te filtry, czeka tylko na Mizona, może podzieli się recenzją ^^
Kupiłam już Misshe, najwyżej następnym razem spróbuje Mizona
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 17:21   #4430
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
a ja o czym? :P o filtrach od misshy nie o BB kremach ani o zwykłych kremach x___x
zamawiałam na stronie cosmetic.love, pierwsza wspominana missha i druga
Sorry, zle zrozumialam

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
pisałam już o tym trochę kiedy pisałyśmy o filtrach, znam zaledwie podstawy filtromanii i to wciąż świeża wiedza. Ale wiem już że mamy filtry chemiczne i mineralne (te są ścieralne, tj. jeśli się pocisz, dotykasz twarzy niszczysz tą barierę ochronną). TFS ma jeden filtr chemiczny przeciw UVB i dwa mineralne przeciw UVA (te same które są wykorzystywane w BB kremach). Missha ma więcej filtrów chemicznych. Jedna z nich ma i mineralne i chemiczne, druga same chemiczne. Co może wskazywać na ich dłuższą trwałość. Natomiast poziom ochrony będzie taki sam.
Tylko, że tego filtra trzeba trochę nałożyć by uzyskać 100% z obiecywanej przez producenta ochrony. Ktoś napisał tu, że aż 3ml. Nie wiem jak to ma się do konsystencji... Ogólnie trzeba go trochę nałożyć by spełniał swoje zadanie. Stąd ja wolę jednak jakiś lekki (płynny) filtr niż zwarty, bo takiej konsystencji moja skóra nie toleruje (niestety). Ale Tobie przecież pasuje, jeśli nie zauważyłaś by powstawały Ci przebarwienia w czasie jego stosowania, to nie widzę sensu dalszych testów. Można również zgłosić coś do rozbiórki jeśli zależy Ci na testach filtrów innych firm, na filtry pewnie będą chętne.
Dziewczyny a gdzie sa rozbiorki filtrow? w ktorym to watku?
A czy takie filtry przelewane/ przekladane do sloiczkow nie traca swoich wlasciwosci?

kusicie ta Misshą ale ja sie boje kupowac w ciemno, potrzebuje filtrow naprawde lekkich, przetestowalam juz mnostwo i najbardziej mi podszedl Iwostin Akne, no ale on ma niski faktor- tylko 25 SPF a ja chce cos wyzszego i czegos w czym bym sie nie dusila
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:40   #4431
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Sorry, zle zrozumialam

Dziewczyny a gdzie sa rozbiorki filtrow? w ktorym to watku?
A czy takie filtry przelewane/ przekladane do sloiczkow nie traca swoich wlasciwosci?

kusicie ta Misshą ale ja sie boje kupowac w ciemno, potrzebuje filtrow naprawde lekkich, przetestowalam juz mnostwo i najbardziej mi podszedl Iwostin Akne, no ale on ma niski faktor- tylko 25 SPF a ja chce cos wyzszego i czegos w czym bym sie nie dusila
ostatnio rozebrany został ten od Face Shopu, TUTAJ
Choć pewnie Missha też by poszła. Z Misshą nie powinno nic się dziać po przelaniu, bo zawiera jednak konserwanty. Zresztą odlewkę powiedzmy 5ml szybko się zużyje.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:25   #4432
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
ostatnio rozebrany został ten od Face Shopu, TUTAJ
Choć pewnie Missha też by poszła. Z Misshą nie powinno nic się dziać po przelaniu, bo zawiera jednak konserwanty. Zresztą odlewkę powiedzmy 5ml szybko się zużyje.
dzieki co racja to racja
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:53   #4433
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:19   #4434
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.
Wie może któraś cokolwiek o Misshy M Shiny?(nie wiem czy nazwa na 100% dobra...) Interesyje mnie ten BB ale nie chcę brać w ciemno...
każdy krem ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki z tego co czytałam dziewczyny nie są za bardzo zadowolone z niej : "buzia świeci się jak bombka, niefajne błyszczenie, zapycha itp" tak najlepiej to przeszukaj wątek
aleee moja siostra jest nią zachwycona kończy już 3 pełnowymiarową tubkę i nie chce z niej zrezygnować próbowała moich kremików i różniaste próbki, ale za każdym razem stwierdzała, że shiny i tak jest naj ja osobiście nie rozumiem tego zachwytu, bo na mnie się nie sprawdziła niemniej jednak na mojej sis wygląda bardzo dobrze zdania są różne, trzeba samemu spróbować
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:55   #4435
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
każdy krem ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki z tego co czytałam dziewczyny nie są za bardzo zadowolone z niej : "buzia świeci się jak bombka, niefajne błyszczenie, zapycha itp" tak najlepiej to przeszukaj wątek
aleee moja siostra jest nią zachwycona kończy już 3 pełnowymiarową tubkę i nie chce z niej zrezygnować próbowała moich kremików i różniaste próbki, ale za każdym razem stwierdzała, że shiny i tak jest naj ja osobiście nie rozumiem tego zachwytu, bo na mnie się nie sprawdziła niemniej jednak na mojej sis wygląda bardzo dobrze zdania są różne, trzeba samemu spróbować
Kurde, bo próbek nigdzie nie mogę znaleźć a pełnowymiarowe o takich opiniach to też ryzykownie;/ choć jak ja mam tłustawą cerę to może lepiej nie brać bo to daje efekt połysku...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:37   #4436
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ja mam wrazenie ze kiedys mialam probke tej misshy i mi nie podeszła
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:01   #4437
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny czy któraś z Was może coś napisać o Holika Holika Petit Watery bb cream? Jak on kolorystycznie wypada (najlepiej przy skin79 orange, Lioele Tripple albo czymś dość popularnym..). Jak z kryciem, trwałoscią. Niby nie znalazłam u Zygmuś na blogu...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 01:57   #4438
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Kurde, bo próbek nigdzie nie mogę znaleźć a pełnowymiarowe o takich opiniach to też ryzykownie;/ choć jak ja mam tłustawą cerę to może lepiej nie brać bo to daje efekt połysku...
hehe, no właśnie nie wiem co o tym sądzić, bo moja sis ma tłustą cerę i jej pasuje + do tego używa puderek dla utrwalenia i jest zadowolona z krycia, koloru i działania przestała używać korektora przydałby się ktoś chętny do podzielenia się kapką żebyś mogła spróbować
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 07:06   #4439
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ZYGMUSIU!
Ja wciąż jestem na + w arkuszu rozliczeniowym, ale jestem też w dziale "braki wpłat" - co mnie dośc stresuje
Pisałam już wcześniej kilka PW i na forum odnośnie tego - proszę, czy mogłabyś powiedzieć, czy mam sznase na to wcześniejsze zamówienie (z którego wynika ten brak)?!
Chciałam tez spytać, czy masz może próbki o które Cię pytałam (Mizona Snail Repair, Mizon Hannavi, Hera HD najjaśniejszy) i czy załapię się na ten krem, który oferowałaś - SkinFood Facial Water Vita-C?
AAA - jeszcze jedno - kiedy mogę liczyć na przesyłkę ze Scandalem?
Dzięki wielkie!
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:04   #4440
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witam. Czy ktoś mógłby mi polecieć jakiś BB Cream do jasnej, suchej i wrażliwej skóry? Jak dotąd miałam okazję wypróbować jedynie Dr Jarta (nie pamietam czy black czy silver, ta wersja do suchej wrazliwej skory) niestety strasznie mnie uczulał Chcialabym popróbowac jakieś inne, jednak nie wiem JAKIE. I tu prosze o pomoc, moze cos polecicie?
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.