Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 11:07   #2851
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To wcale nie jest fajny konkurs...
Też mi się tak wydaje.

Ale parę prac mi się podoba
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:11   #2852
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale parę prac mi się podoba
A to się zgadza... i w ogóle widzę tam osoby, których bym się nie spodziewała
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:13   #2853
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Ja tam takim kuferkiem bym nie pogardziła, chociaż roczne tyranie w sephorze to tak średnio
Pisałam to już na innym wątku, ale dla mnie nielogiczne jest, że szukają nowych talentów, a w regulaminie nie zastrzegają tego i np. osoby komercyjnie malujące i będące w zawodzie już jakiś czas też mogą brać w konkursie udział. Taka tylko luźna refleksja po przejrzeniu prac konkursowych...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:15   #2854
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Mrau... bo oni szukają nowych taentów do Sephory Ja to tak rozumiem, w Sephorze pracują same talenty i oni szukają kogś kto jest godny z nimi współpracować... a nie, że ogólnie szukają nowego talentu

Cóż, no to ja też się zgłaszam A co, najwyżej będzie wesoło
Jak szopka to na całego :-}
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:17   #2855
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

oj daj spokój... Ciebie to szkoda nawet zgłaszać do nich
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:20   #2856
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez szyszunia81 Pokaż wiadomość
Aga ja cię bardzo proszę, brak zaproszenia do klubu odbije się na mojej równowadze psychicznej Śnieguś wstaw się za mną u władzy najwyższej

Hahahah Szyszunia boska jesteś!


Niniejszym wstawiam się u władzy najwyższej

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Mały offtopic

A propos profesjonalistów i innych wizażystów nie wiem czy wiecie, Dziewczyny, ale jest fajny konkurs na Sephorze
http://www.sephorauniversity.pl/

Będę brać udział, ale konkurencja jest silna

Co sądzicie o takich konkursach?
Ja mam nadzieję, że Ty żartujesz...?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:35   #2857
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahahah Szyszunia boska jesteś!


Niniejszym wstawiam się u władzy najwyższej



Ja mam nadzieję, że Ty żartujesz...?

No nie żartuję!

Myślałam, że całkiem fajnie jest wygrać bon na 500zł na kosmetyki i kuferek wizażysty... Ale wiesz, ja nie kończyłam żadnej szkoły kosmetologii ani ASP, więc maluję siebie i innych głównie hobbystycznie

Może dla kogoś profesjonalnego taki konkurs jest uwłaczający...


W każdym razie też się zdziwiłam, że biorą w nim udział profesjonalne makijażystki, bo zrozumiałam, że to dla tych trochę mniej pro.
A niektóre prace... wołają o pomstę do nieba
Aczkolwiek są i perełki, m.in. Maxineczka i jedna z naszych cudnych wizażanek Candy
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 11:49   #2858
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
No nie żartuję!

Myślałam, że całkiem fajnie jest wygrać bon na 500zł na kosmetyki i kuferek wizażysty... Ale wiesz, ja nie kończyłam żadnej szkoły kosmetologii ani ASP, więc maluję siebie i innych głównie hobbystycznie

Może dla kogoś profesjonalnego taki konkurs jest uwłaczający...


W każdym razie też się zdziwiłam, że biorą w nim udział profesjonalne makijażystki, bo zrozumiałam, że to dla tych trochę mniej pro.
A niektóre prace... wołają o pomstę do nieba
Aczkolwiek są i perełki, m.in. Maxineczka i jedna z naszych cudnych wizażanek Candy
a możesz mi napisać co w jej pracy jest perełką? dobrze kojarzę,że to ta praca, w której widać tylko oko?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:10   #2859
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
No nie żartuję!

Myślałam, że całkiem fajnie jest wygrać bon na 500zł na kosmetyki i kuferek wizażysty... Ale wiesz, ja nie kończyłam żadnej szkoły kosmetologii ani ASP, więc maluję siebie i innych głównie hobbystycznie

Może dla kogoś profesjonalnego taki konkurs jest uwłaczający...
Bon może i tak, ale ten roczny kontrakt.... Boże uchowaj. To kara raczej niż nagroda. Uwłaczające w Sephorze są warunki w jakich się pracuje i uwłaczający jest stosunek pracodawcy do pracownika.
Nie chciałam Cię urazić, ale nie warto tam pracować- kasa śmieszna i zapie.prz jak diabli
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:17   #2860
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a możesz mi napisać co w jej pracy jest perełką? dobrze kojarzę,że to ta praca, w której widać tylko oko?
Ta...
Soso, piszesz jakbyś nie doceniała umiejętności i talentu dziewczyn robiących tutoriale dla Snobki i na Youtube.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:29   #2861
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a możesz mi napisać co w jej pracy jest perełką? dobrze kojarzę,że to ta praca, w której widać tylko oko?
Tak, to właśnie ta praca

Może mam sponiewierany gust, ale mi osobiście się bardzo podoba ten konkretny makijaż oka. Z podpisu wnioskuję, że to miał być makijaż klasyczny - i taka interpretacja, moim zdaniem, jest w porządku.
Dla mnie Maxi świetnie cieniuje, w dodatku te wyfotoszopowane fotki są całkiem bliskie temu, co widać na "żywo" podczas filmików.
Moim zdaniem Joasia ma talent


enn_
--> a możesz rozwinąć swoje zdanie (rozumiem, że niepochlebne) w stosunku do niej i innych dziewczyn malujących dla tych portali?
Candy z Wizażu również dla nich robi tutki, tak samo Katosu.
Twoim zdaniem te dziewczyny brzydko/źle malują?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bon może i tak, ale ten roczny kontrakt.... Boże uchowaj. To kara raczej niż nagroda. Uwłaczające w Sephorze są warunki w jakich się pracuje i uwłaczający jest stosunek pracodawcy do pracownika.
Nie chciałam Cię urazić, ale nie warto tam pracować- kasa śmieszna i zapie.prz jak diabli
Faktycznie! Iwsze miejsce ma w nagrodę wliczoną posadę w Seforze. Nie znam nikogo kto tam pracował, więc wierzę Ci na słowo, że jest okropnie i niska pensja, ale... mi ostatnio zaporponowali (po wyższych studiach na UW) 3/4 etatu w "państwówce" za 1000zł do ręki, więc może Sefora dałaby mi się jednak chociaż utrzymać


Już się boję, jak ocenicie mój makijaż...

EDIT: Dziewczyny, a które makijaże z tego konkursu Waszym zdaniem są dobre?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2012-06-27 o 12:33
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:36   #2862
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dewjani oczywiście masz prawo do swojej oceny, ale w tym konkursie startuje co najmniej kilka prac zostawiających wspomniane oczko daaaaleko w tyle, że aż dziw, że o nim własnie wspomniałaś (stąd moje pytanie czy nie mylę prac). Dla, mnie to co pokazuje ta dziewczyna i owszem jest poprawne, ale totalnie odtwórcze i .. no nudne po prostu. Nie wspominając o tym, że jej dobory kolorystyczne czesto są poza moją estetyką

Swoją drogą zdecydowanie wolę prace Katosu

Edit: ja jestem zakochana (i na nią zagłosowałam) w pracy z piórkiem i rozowymi powiekami, autorka: Sylwia
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:40   #2863
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Faktycznie! Iwsze miejsce ma w nagrodę wliczoną posadę w Seforze. Nie znam nikogo kto tam pracował, więc wierzę Ci na słowo, że jest okropnie i niska pensja, ale... mi ostatnio zaporponowali (po wyższych studiach na UW) 3/4 etatu w "państwówce" za 1000zł do ręki, więc może Sefora dałaby mi się jednak chociaż utrzymać
nie chcę Ci nawet mówić ile czasu po wyższych studiach na państwowej uczelni byłam bez pracy . Studia absolutnie nic nie znaczą, tym bardziej różne szalenie życiowe kierunki, które jednocześnie są bardzo popularne i mają tysiące absolwentów. W tej chwili nawet języki nic nie znaczą, bo każdy zna przynajmniej jeden obcy (a po pracy przy rekrutacjach mam wrażenie, że standardem są dwa języki obce). Pracodawcy chcą doświadczenia i umiejętności, papierek w tej chwili mało kogo obchodzi. Takie dziwienie się swojej sytuacji czy też proponowanym pensjom po studiach dziennych na państwowym jest charakterystyczne dla pokolenia moich rodziców, oni też są zdziwieni, że sam fakt mgr przed nazwiskiem nie otwiera drogi do wielkiej kariery ich dziecka .

No a jeśli dodatkowo szuka się pracy na państwowym to naprawdę nie ma co liczyć na kokosy. Zwłaszcza przy zamrożonych płacach.

A praca w Sephorze to przede wszystkim sprzedaż i reklama. Możesz sobie być wizażystą, ale Twoim zadaniem i tak jest tak sprzedanie stosowanego produktu. I o ile na przykład ja jako wizażystka w sieci perfumerii pewnie bym się odnalazła, o tyle jako człowiek od marketingu - w życiu.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:50   #2864
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
nie chcę Ci nawet mówić ile czasu po wyższych studiach na państwowej uczelni byłam bez pracy . Studia absolutnie nic nie znaczą, tym bardziej różne szalenie życiowe kierunki, które jednocześnie są bardzo popularne i mają tysiące absolwentów. W tej chwili nawet języki nic nie znaczą, bo każdy zna przynajmniej jeden obcy (a po pracy przy rekrutacjach mam wrażenie, że standardem są dwa języki obce). Pracodawcy chcą doświadczenia i umiejętności, papierek w tej chwili mało kogo obchodzi. Takie dziwienie się swojej sytuacji czy też proponowanym pensjom po studiach dziennych na państwowym jest charakterystyczne dla pokolenia moich rodziców, oni też są zdziwieni, że sam fakt mgr przed nazwiskiem nie otwiera drogi do wielkiej kariery ich dziecka .

No a jeśli dodatkowo szuka się pracy na państwowym to naprawdę nie ma co liczyć na kokosy. Zwłaszcza przy zamrożonych płacach.

A praca w Sephorze to przede wszystkim sprzedaż i reklama. Możesz sobie być wizażystą, ale Twoim zadaniem i tak jest tak sprzedanie stosowanego produktu. I o ile na przykład ja jako wizażystka w sieci perfumerii pewnie bym się odnalazła, o tyle jako człowiek od marketingu - w życiu.
Ja pracowałam tak jako wizażystka o ile z pierwszą kierowniczka rzeczywiście dużo malowałam, to druga mi tego zakazała Bo za dużo czasu poświęcam jednej klientce.


Dziewczynki, pytam ponownie. Czy któraś z Was miała w ręku paletki do brwii Ardell?
Dzięki Gio, zakupiłam bezknotkowe rzęsy (śmieszne pieniądze) i zastanawiam się czy warto zainwestować w paletki
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:53   #2865
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dewjani oczywiście masz prawo do swojej oceny, ale w tym konkursie startuje co najmniej kilka prac zostawiających wspomniane oczko daaaaleko w tyle, że aż dziw, że o nim własnie wspomniałaś (stąd moje pytanie czy nie mylę prac). Dla, mnie to co pokazuje ta dziewczyna i owszem jest poprawne, ale totalnie odtwórcze i .. no nudne po prostu. Nie wspominając o tym, że jej dobory kolorystyczne czesto są poza moją estetyką

Swoją drogą zdecydowanie wolę prace Katosu

Edit: ja jestem zakochana (i na nią zagłosowałam) w pracy z piórkiem i rozowymi powiekami, autorka: Sylwia
Jasne, są pracę lepsze niż Maxi (również w tym konkursie).

Mi również podoba się bardzo właśnie ta pracą "z piórkiem". A jeszcze bardziej praca PAULINY
Ale chyba mam małe zboczenie, bo bardziej jakoś skupiam się na pracach dziewczyn, które nie mają studiów w kierunku makijażu, i stąd na przykłada podoba mi się też praca Marty

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
nie chcę Ci nawet mówić ile czasu po wyższych studiach na państwowej uczelni byłam bez pracy . Studia absolutnie nic nie znaczą, tym bardziej różne szalenie życiowe kierunki, które jednocześnie są bardzo popularne i mają tysiące absolwentów. W tej chwili nawet języki nic nie znaczą, bo każdy zna przynajmniej jeden obcy (a po pracy przy rekrutacjach mam wrażenie, że standardem są dwa języki obce). Pracodawcy chcą doświadczenia i umiejętności, papierek w tej chwili mało kogo obchodzi. Takie dziwienie się swojej sytuacji czy też proponowanym pensjom po studiach dziennych na państwowym jest charakterystyczne dla pokolenia moich rodziców, oni też są zdziwieni, że sam fakt mgr przed nazwiskiem nie otwiera drogi do wielkiej kariery ich dziecka .

No a jeśli dodatkowo szuka się pracy na państwowym to naprawdę nie ma co liczyć na kokosy. Zwłaszcza przy zamrożonych płacach.

A praca w Sephorze to przede wszystkim sprzedaż i reklama. Możesz sobie być wizażystą, ale Twoim zadaniem i tak jest tak sprzedanie stosowanego produktu. I o ile na przykład ja jako wizażystka w sieci perfumerii pewnie bym się odnalazła, o tyle jako człowiek od marketingu - w życiu.
Ojejku, ale ja mam nawet 4 lata dośw. pracy w zawodzie, i to w dodatku nawet swoim
No tak, temat pracy jest ciężki, więc lepiej go zostawmy...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2012-06-27 o 15:13
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:54   #2866
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość

enn_
--> a możesz rozwinąć swoje zdanie (rozumiem, że niepochlebne) w stosunku do niej i innych dziewczyn malujących dla tych portali?
Candy z Wizażu również dla nich robi tutki, tak samo Katosu.
Twoim zdaniem te dziewczyny brzydko/źle malują?
Ujmę to tak - uważam, że o tym czy ktoś jest dobry nie decyduje tylko umiejętność cieniowania i ładnego zestawienia kolorów.
Widziałam wielokrotnie makijaże i tutoriale każdej z tych dziewczyn i bez wątpienia jeśli porównać je do tego, co można zobaczyć wokół siebie na co dzień (i jakie umiejętności ma większość kobiet) są to prace na stosunkowo wysokim poziomie. Z pewnością też makijaże te dopasowane są świetnie do grupy docelowej.

Natomiast nie uważam, że którakolwiek z tych kobiet jest naprawdę świetna w tym co robi. Tak jak pisałam, żeby skraść moje serce nie wystarczy ładne cieniowanie i umiejętność w miarę korzystnego pomalowania siebie. Widziałam wiele prac dobrych (i dużo lepszych niż "dobre") wizażystek i uważam, że ich wiedza i umiejętności znacznie przewyższają te Maxineczki/Katosu/Candy, w zasadzie ogólnie znacznej większości amatorskich guru makijażowych. W samym tym konkursie zresztą też jest moim zdaniem wiele dużo lepszych prac, tym bardziej nie rozumiem zachwytu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:58   #2867
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Wizażystki, jaki jest wasz faworyt jeśli chodzi o pędzle do nakładania pudru sypkiego?
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:02   #2868
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a możesz mi napisać co w jej pracy jest perełką? dobrze kojarzę,że to ta praca, w której widać tylko oko?
Ekhem, ja też jej prac bardzo nie lubię i nie widzę w nich nic fajnego....

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
enn_--> a możesz rozwinąć swoje zdanie (rozumiem, że niepochlebne) w stosunku do niej i innych dziewczyn malujących dla tych portali?
Candy z Wizażu również dla nich robi tutki, tak samo Katosu.
Twoim zdaniem te dziewczyny brzydko/źle malują?
Katosu świetnie maluje siebie, innych malować moim zdaniem nie powinna.

Candy - bardzo lubię jej makijaże
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-06-28 o 21:24
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:04   #2869
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

...
mi się np podoba Klasyk Małgorzaty,gdzie modelka ma takie ''liściowe'' kolczyki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 13:04   #2870
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
EDIT: Dziewczyny, a które makijaże z tego konkursu Waszym zdaniem są dobre?
Magdaleny: http://www.sephorauniversity.pl/jque...1340622741.jpg Uwielbiam jej prace
Właściwie, to mocno się zdziwiłam, jak zobaczyłam tam jej pracę
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:08
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:08   #2871
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja pracowałam tak jako wizażystka o ile z pierwszą kierowniczka rzeczywiście dużo malowałam, to druga mi tego zakazała Bo za dużo czasu poświęcam jednej klientce.


Dziewczynki, pytam ponownie. Czy któraś z Was miała w ręku paletki do brwii Ardell?
Dzięki Gio, zakupiłam bezknotkowe rzęsy (śmieszne pieniądze) i zastanawiam się czy warto zainwestować w paletk
i
a mozesz mi plecic ktorys model konretnie z tych rzes?? zeby sie do pin upa nadawaly ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:16   #2872
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ujmę to tak (...)
No wiesz, zawsze ktoś kto się tylko sam uczył malować będzie mieć trudno, jeśli chodzi o porównywanie z kimś kto ukończył studia.

Z tego, co się orientuję np. nasza Aga nie skończyła żadnych studiów związanych z makijażem, a maluje genialnie! (Popraw mnie Agabil, jeśli się mylę odnośnie "wykształcenia")
Wydaje mi się, że jeszcze trochę doświadczenia u młodszych koleżanek nie-po-fachu (czyli Maxi itp.) i będą sobie mogły podać przysłowiową rękę

Generalnie jakikolwiek amator w zderzeniu z pro wypada niekorzystnie. Co nie znaczy, że jest średniakiem. Ale to moje zdanie.

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ekhem, ja też jej prac bardzo nie lubię i nie widzę w nich nic fajnego....
Katosu świetnie maluje siebie, innych malować moim zdaniem nie powinna.
Candy - bardzo lubię jej makijaże, to jak maluje siebie, nie wiem, jak maluje innych
Malowanie innych to strasznie ciężka sprawa. Każdemu kto to potrafi należy się koń z rzędem
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:24   #2873
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
No wiesz, zawsze ktoś kto się tylko sam uczył malować będzie mieć trudno, jeśli chodzi o porównywanie z kimś kto ukończył studia.

Z tego, co się orientuję np. nasza Aga nie skończyła żadnych studiów związanych z makijażem, a maluje genialnie! (Popraw mnie Agabil, jeśli się mylę odnośnie "wykształcenia")
Wydaje mi się, że jeszcze trochę doświadczenia u młodszych koleżanek nie-po-fachu (czyli Maxi itp.) i będą sobie mogły podać przysłowiową rękę

Generalnie jakikolwiek amator w zderzeniu z pro wypada niekorzystnie. Co nie znaczy, że jest średniakiem. Ale to moje zdanie.



Malowanie innych to strasznie ciężka sprawa. Każdemu kto to potrafi należy się koń z rzędem
ooo teraz pojechałaś. Nie wierzę, by Maxineczka kiedykolwiek dorównała Adze, to jak niebo i ziemia
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:25   #2874
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a mozesz mi plecic ktorys model konretnie z tych rzes?? zeby sie do pin upa nadawaly ??
Trudno mi polecić- pierwszy raz kupiłam. Wybrałam kępki, o róznych długościach "knot free" Moje rzęsy sa na tyle krótkie, że nawet te mini są od nich dłuższe Zapłaciłam 12 pln.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:30   #2875
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trudno mi polecić- pierwszy raz kupiłam. Wybrałam kępki, o róznych długościach "knot free" Moje rzęsy sa na tyle krótkie, że nawet te mini są od nich dłuższe Zapłaciłam 12 pln.
aaa Ty mowisz o kepkach ja myslalam o calych
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:44   #2876
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trudno mi polecić- pierwszy raz kupiłam. Wybrałam kępki, o róznych długościach "knot free" Moje rzęsy sa na tyle krótkie, że nawet te mini są od nich dłuższe Zapłaciłam 12 pln.
A gdzie?
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:52   #2877
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
aaa Ty mowisz o kepkach ja myslalam o calych
Całe też mają

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
A gdzie?
EuroFashion na Alei Solidarności 75
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:52   #2878
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trudno mi polecić- pierwszy raz kupiłam. Wybrałam kępki, o róznych długościach "knot free" Moje rzęsy sa na tyle krótkie, że nawet te mini są od nich dłuższe Zapłaciłam 12 pln.
oo, to strasznie tanio, ja ostatnio kupowałam po 19zł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:54   #2879
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oo, to strasznie tanio, ja ostatnio kupowałam po 19zł
W Łodzi na Próchnika jest oddział
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:58   #2880
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
C...
EuroFashion na Alei Solidarności 75
Dzięki wielkie Ja kupowałam na allegro po 15 i 16zł + przesyłka.
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.