Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 19:47   #271
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Nie, dostałam tylko ten tusz
A na jaki inny tusz go używasz?
obecnie na resztki maybelline kolosalka żółtego tylko te catrice jest dość mokry więc muszę uważać bo mogę sobie zrobić kuku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:58   #272
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Chyba właśnie zapragnęłam stać się właścicielką IM.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/

Edytowane przez Denticoo
Czas edycji: 2013-01-23 o 20:07
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:04   #273
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mącznobiałe
Po przygodzie z białym Stargazer chyba już nigdy nie zaryzykuję aż tak jasnego odcienia no chyba że do domieszek. Ale zazdroszczę jeśli komuś takie odcienie pasują, niby jestem bardzo blada, bez podkładu i pudru bliżej mi do barw ciepłych, a mimo to białe kolory podbijają mi skórę do odcienia prosiaczkowatego różu:/
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:19   #274
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

MissApple mam to samo z podkładami jak mam za jasny to wyglądam źle i uwidacznia mi naczynka.
Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Ale ja już wyżej odpowiedziałam jofce, że źle zrozumiałam, myślałam, że chodzi o ten nowy BB
OK
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Oooo... Serduszko moje, dziękuję

A co do HM to też się boję, że poza szatą graficzną pogrzebią też w składzie i zafundują nam kolejny podkładowy koszmarek tfu tfu, mam nadzieję, że moje słowa nigdy się nie spełnią.
Jak coś to wal do mnie
Ojj, fakt, róznie może być stąd te zapasy
najgorzej że nie wiem kiedy ja to wszystko zużyję
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
coco kiciusia, wiesz i nawet na niemieckiej stronie widnieje w top 3, ale pewnie producent sobie to tłumaczym tym, że niska (ok. 2 euro) cena napędza sprzedaż
Nie ogarniam tego ich marketingu powinni wycofać coś, co naprawdę zalega na półkach, a patrząc po różnych blogach IM był najchętniej kupowanym podkładem Catrice...
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To ty nie widziałaś, co light beige potrafi, zobacz:http://1.bp.blogspot.com/-gVK99Hvq5i...1600/foto4.jpg
Bo to pewnie jakieś podkłądy dla ludzi bez krwi są ewentualnie gotów ewentualnie laleczek porcelanowych
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
obecnie na resztki maybelline kolosalka żółtego tylko te catrice jest dość mokry więc muszę uważać bo mogę sobie zrobić kuku
dzięki

kupiłam dziś Romana... znaczy cień Made To Stay, 020 Romans Gone Bad
Tym sposobem mam wszystkie te cienie poza 080

Mam coś dla Was
http://statigr.am/p/375285543048057159_202713587
http://statigr.am/p/375289504215863674_202713587
http://statigr.am/p/375291409453289873_202713587
http://statigr.am/p/375291153406277173_183337092
http://statigr.am/p/375288396153768811_34086169
To ja już może pójdę
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-23 o 20:44
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:32   #275
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Chciałam się ostatnio przyjrzeć temu zachwalanemu podkładowi, ale w mojej naturze nie było najjaśniejszego koloru. Przetestowałam kolor na testerze i 01 był dość ciemny, a do tego miał taką korektorową konsystencje. Nie przypadł mi do gustu.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:16   #276
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Przyznam nieśmiało że na "żywo" na zdjęciach wszystko to ładnie wygląda ciekawe jak w tej rzeczywistej rzeczywistości będzie, nie mogę się doczekać
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:42   #277
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Chyba pośród błyszczyków dostrzegłam coś co może mi zastąpić Berry Good

No i nudziakowa paletka
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 21:52   #278
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość


dzięki

kupiłam dziś Romana... znaczy cień Made To Stay, 020 Romans Gone Bad
Tym sposobem mam wszystkie te cienie poza 080

Mam coś dla Was
http://statigr.am/p/375285543048057159_202713587
http://statigr.am/p/375289504215863674_202713587
http://statigr.am/p/375291409453289873_202713587
http://statigr.am/p/375291153406277173_183337092
http://statigr.am/p/375288396153768811_34086169
To ja już może pójdę
zaśliniłam monitor!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:23   #279
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nudziakowa paletka, chyba ją chcę
http://www.fashion-fee.com/2013/01/c...BCdel%C3%BC%29
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:36   #280
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mnie jakoś nie przypadła do gustu ta nowa nudkowa paletka . Wszystkie cienie perłowe, brązy bardzo podobne do siebie (w sensie zróżnicowania odcieni). Nic specjalnego
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 14:24   #281
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Jest bardzo ładna i kusi ale już mam tyle wszelakich brązów że d końca życia mi styknie chociaż nie wiem, nie wiem
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 14:33   #282
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Jest bardzo ładna i kusi ale już mam tyle wszelakich brązów że d końca życia mi styknie chociaż nie wiem, nie wiem

Ja też brązów i neutrali w ogóle mam po kokardę, ale jeśli pigmentacja będzie tak obiecują ca jak na zdjęciu, a cena nie będzie tak zwalająca jak cieni z SA to mocno rozważyłabym zbieranie funduszy na namiastkę naked (eh... coś dużo tych warunków- kpc uderza do głowy jak szampan)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:51   #283
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 1000000000% Dlaczego dopiero teraz?!
Ale sobie pluję teraz w brodę
najbardziej podoba mi się to, że nawet nakładając grubiej mam wrażenie jakbym się smarowała jakimś kremem, kryje coraz lepiej, a nie ma efektu maski ani uczucia tapety. Użyłam go 3 razy i jestem zadowolona, oby tak dalej ale będę go musiała oszczędzać chyba

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Też zadaje sobie te pytanie.
Ja muszę jednak uważać z nakładaniem mocno nawilżającego kremu przed IM, bo za bardzo się świecę, a czasami nie mam czasu odczekać aż się wchłonie do końca. Cieniutka warstwa jest ok
No dokładnie. Ja co prawda nie mam jakichś dużych problemów ze świeceniem, ale no burżuj hm na kremie to juz troszkę za tłusto dla mnie, a IM jest w sam raz na cienką warstwę

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Na blogu jofki jest porównanie i IM 010 jest jaśniejszy od Bio Detox 51

A w ogóle to zauważyłam, że to butelki to często są takie jakby po przejściach mojego drugiego nawet poważnie podejrzewałam o zmacanie, ale potem w domu ściągnęłam folię i pompka była czysta nieśmigana.
nie wiem jak się ma detox 51 do hm 51 który mam ale to już nieaktualne i problem z głowy bo IM mi pasuje
dziś sobie trochę zmasakrowałam skórę () i żeby to zakryć spróbowałam eksperymentu. Zmieszałam IM z HM i nałożyłam, a potem jeszcze dołożyłam samego IM i wyszło bardzo dobrze.

Ja tak jak pisałam wybrałam zmasakrowaną butelkę, ale z pewniejszą folią i rzeczywiście pompka również była czyściusieńka
Został jeszcze jeden, który wydaje mi się że był macany ( no w takiej sytuacji wycofywania i opakowania z pompką chyba można przełknąć, choć z trudem oczywiście), ale coś czuję że już go tam nie będzie..

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To ty nie widziałaś, co light beige potrafi, zobacz:http://1.bp.blogspot.com/-gVK99Hvq5i...1600/foto4.jpg
o cholerka... nie podejrzewałabym nawet!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:53   #284
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też brązów i neutrali w ogóle mam po kokardę, ale jeśli pigmentacja będzie tak obiecują ca jak na zdjęciu, a cena nie będzie tak zwalająca jak cieni z SA to mocno rozważyłabym zbieranie funduszy na namiastkę naked (eh... coś dużo tych warunków- kpc uderza do głowy jak szampan)
Znalazłam informację że paletka ma kosztować 4,99€ więc zapewne około lub ponad 20zł w Polsce. Tutaj pewnie pojawi się wszystko prędzej niż u Was to jak co to zdam relację jak paletka ma się w rzeczywistości, spróbuję porobić swatche w dm i itp
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:51   #285
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dzis do Niemieckiego Dm-u zawitaly wiosenne nowosci oraz kolejna edycja limitowana Neo Geisha. Z limitki wymacalam cienie, ale zaden mnie nie zachwycil. Pigmentacja nawet ok, ale bez szalu. Lakiery o podobnych kolorach juz mam, wiec zadnego nie wzielam. Kredka Kohl wygladala swietnie, ale mysle, ze poza wygladem nie rozni sie od tej ze stalej kolekcji. Na naklejane kreski tez nie mialam ochoty. W sumie to wzielam tylko Lip And Cheek Colour C01 Discreet Artist. Kolor jest sliczny. Delikatny i subtelny. Mysle, ze czesciej bede go uzywac do policzkow, ma dosc kremowa konsystencje. Z nowosci kupilam Camouflage 020 Light Beige. Jutro ide jeszcze obadac czworki cieni, blyszczyki, baze pod cienie i liner Calligraph, ktory mam zamiar kupic. Cudnie wygladala paletka smoky, za to paletki nude ani sladu. Albo sie wyprzedala albo nie dali jeszcze wszystkiego. Krem BB stoi ale narazie nie mam na niego ochoty.
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:23   #286
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Dzis do Niemieckiego Dm-u zawitaly wiosenne nowosci oraz kolejna edycja limitowana Neo Geisha. Z limitki wymacalam cienie, ale zaden mnie nie zachwycil. Pigmentacja nawet ok, ale bez szalu. Lakiery o podobnych kolorach juz mam, wiec zadnego nie wzielam. Kredka Kohl wygladala swietnie, ale mysle, ze poza wygladem nie rozni sie od tej ze stalej kolekcji. Na naklejane kreski tez nie mialam ochoty. W sumie to wzielam tylko Lip And Cheek Colour C01 Discreet Artist. Kolor jest sliczny. Delikatny i subtelny. Mysle, ze czesciej bede go uzywac do policzkow, ma dosc kremowa konsystencje. Z nowosci kupilam Camouflage 020 Light Beige. Jutro ide jeszcze obadac czworki cieni, blyszczyki, baze pod cienie i liner Calligraph, ktory mam zamiar kupic. Cudnie wygladala paletka smoky, za to paletki nude ani sladu. Albo sie wyprzedala albo nie dali jeszcze wszystkiego. Krem BB stoi ale narazie nie mam na niego ochoty.
U mnie w DM już też dostali wszystko, ale jeszcze nie wyłożyli dopiero jutro/pojutrze będą wykładali bo gadałam z dziewczyną, najpóźniej w poniedziałek będę się cieszyła nowościami mi z tej limitki geisha podoba się strasznie zielony cień, ale no nic czekam aż wyłożą

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-01-24 o 18:26
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:57   #287
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
U mnie w DM już też dostali wszystko, ale jeszcze nie wyłożyli dopiero jutro/pojutrze będą wykładali bo gadałam z dziewczyną, najpóźniej w poniedziałek będę się cieszyła nowościami mi z tej limitki geisha podoba się strasznie zielony cień, ale no nic czekam aż wyłożą

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?
Ja mam depotowany lunch at tiffanys bardzo łatwo odszedł pilniczkiem, delikatnie go podważałam ;]
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:07   #288
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja mam depotowany lunch at tiffanys bardzo łatwo odszedł pilniczkiem, delikatnie go podważałam ;]
Ja w sumie przypiekałam opakowania na papierze do pieczenia i na płycie kuchennej i po kilku chwilach ładnie wychodziły, ale nie byłam pewna czy wypiekane wytrzymają to jutro spróbuję, dzięki
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:24   #289
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
U mnie w DM już też dostali wszystko, ale jeszcze nie wyłożyli dopiero jutro/pojutrze będą wykładali bo gadałam z dziewczyną, najpóźniej w poniedziałek będę się cieszyła nowościami mi z tej limitki geisha podoba się strasznie zielony cień, ale no nic czekam aż wyłożą

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?
Mama wyslala mnie do Lidla po napoje, a ze Dm obok to weszlam z poleczki wzielam ksiazeczke z wypisanymi nowosciami. Ale w niej znalazlam tylko nowe lakiery. Niestety wiekszosci nie ma. Wzielam paletke cieni 070. Nie bylo juz linera. Obmacalam baze pod cienie i szminke 250 Matt About Pink (cudna). Spodobal mi sie lakier 29 will you berry me? Bede u mamy jeszcze do konca nastepnego tygodnia i mam 3 dm-y obok, wiec napewno jeszcz cos wybiore

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane? [/QUOTE]

A Vanesse Paradise kupilam ostatnio w Polsce, bo maja wycofac a lezal samotny w koszyku z przecenami to wzielam, ale nie mialam okazji jeszcze nim sie malowac
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 19:28   #290
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Mama wyslala mnie do Lidla po napoje, a ze Dm obok to weszlam z poleczki wzielam ksiazeczke z wypisanymi nowosciami. Ale w niej znalazlam tylko nowe lakiery. Niestety wiekszosci nie ma. Wzielam paletke cieni 070. Nie bylo juz linera. Obmacalam baze pod cienie i szminke 250 Matt About Pink (cudna). Spodobal mi sie lakier 29 will you berry me? Bede u mamy jeszcze do konca nastepnego tygodnia i mam 3 dm-y obok, wiec napewno jeszcz cos wybiore

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?
A Vanesse Paradise kupilam ostatnio w Polsce, bo maja wycofac a lezal samotny w koszyku z przecenami to wzielam, ale nie mialam okazji jeszcze nim sie malowac[/QUOTE]

Dla mnie jeden z piękniejszych i fajnie napigmentowanych cieni, bardzo często go używałam w lecie, dlatego jutro muszę kupić bo strasznie mi go szkoda że cały się powykruszał :/ a jak pigmentacja tej paletki którą kupiłaś? Bo jak dla mnie paletki ze stałej oferty były i są nadal kiepsko napigmentowane. Jedynie te z limitek trzymają formę.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:45   #291
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dziewczyny, słyszałam dawno temu że lakiery mają zmienić imidż, czy wyglądają tak samo?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:58   #292
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Znalazłam informację że paletka ma kosztować 4,99€ więc zapewne około lub ponad 20zł w Polsce. Tutaj pewnie pojawi się wszystko prędzej niż u Was to jak co to zdam relację jak paletka ma się w rzeczywistości, spróbuję porobić swatche w dm i itp

Ja byłabym Ci niewypowiedzianie wdzięczna, jeśli by Ci się chciało


Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?


Ja też prawie wszystkie swoje cienie zdepotowałam, jednak kiedy chciałam to zrobić z wypiekańcem z essence, zaczął się kruszyć na brzegach i zrezygnowałam w końcu, żeby przypadkiem całego cienia nie zniszczyć. Doszłam do wniosku, że one bez tej metalowej osłonki nie wytrzymają i zostawiłam w pierwotnych opakowaniach. A lanczyka to już w ogóle bałabym się przenieść bo taki cudny, że chyba bym się popłakała, gdyby mu się coś stało
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:02   #293
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja byłabym Ci niewypowiedzianie wdzięczna, jeśli by Ci się chciało






Ja też prawie wszystkie swoje cienie zdepotowałam, jednak kiedy chciałam to zrobić z wypiekańcem z essence, zaczął się kruszyć na brzegach i zrezygnowałam w końcu, żeby przypadkiem całego cienia nie zniszczyć. Doszłam do wniosku, że one bez tej metalowej osłonki nie wytrzymają i zostawiłam w pierwotnych opakowaniach. A lanczyka to już w ogóle bałabym się przenieść bo taki cudny, że chyba bym się popłakała, gdyby mu się coś stało
Bez problemu, jak tylko wystawią to się postaram tam pocudować

To teraz w sumie sama nie wiem, zwłaszcza że mam dwa z siberian call których już nie dostanę, bo nic nie zostało na standach.. meh, chyba jednak je zostawię tak jak są. Pewnie w paletce i tak długo by nie pożyły
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:01   #294
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Pigmentacja paletki wydaje sie ok. Mysle, ze jest typowa jak dla Catrice. Na rece ladnie wyglada. Nie mam przy sobie aparatu wiec nie zrobie zdjec ( i tak wychodzi mi to kiepsko :P). Koral jest raczej matowy a reszta blyszczy. Ladnie dobrane kolorki. A lakiery wygladaja tak samo, z czarna nakretka. W gazetce jest 16 nowych kolorkow

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Na ile pozwala moj niemiecki, wyczytalam, ze ma byc 74 nowych odcieni lakierow, czyli calkiem sporo
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 01:06   #295
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ponownie paletka
http://www.talasia.de/2013/01/24/cat...sias+Dreamz%29

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2013-01-25 o 01:07
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 07:40   #296
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
A lakiery wygladaja tak samo, z czarna nakretka. W gazetce jest 16 nowych kolorkow

Na ile pozwala moj niemiecki, wyczytalam, ze ma byc 74 nowych odcieni lakierow, czyli calkiem sporo
Sorki, ale nie bardzo rozumiem z tymi lakierami. 16 nowych czyli że z obecnych wycofają 16 a reszta zostanie?
A te 74? duzo dosyć...
Albo jakbyś miała możliwość wrzucić coś z gazetki o lakierach
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 08:01   #297
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nowe cienie
http://www.fashion-fee.com/2013/01/c...BCdel%C3%BC%29
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 08:35   #298
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Chyba jednak już przestała mnie kusić ta paleta, zwłaszcza że cienie na swatchach ma na bazie tej nowej od Catrice, a pisze że same w sobie są przeciętne i pigmentacją nie powalają... w sumie jednak spodziewałam się czegoś fajniejszego, ale jak no to trudno ;p Mniej nudnych kolorów w kolekcji

Za to nowe pojedyncze są bardzo ładne

Edit :p
Niedawno wróciłam z zakupów, zakupiłam vanessas paradise i nie tylko, do moich łapek wpadł przepiękny cień pump up the jam! swoją teksturą i zatopionymi w nim złotymi drobinami bardzo przypomina mi macowego traxa, jedynie ten idzie w tony burgundowe a trax bardziej w szary fiolet pomieszany odrobinę z lilią. Bardzo ładny kolor i chyba niezbyt popularny bo prawie w ogóle słoczy nie znalazłam dlatego zamieszczam to co udało mi się złapać na zdjęciu, choć nie było to najłatwiejsze :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oo.jpg (89,5 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:28
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:37   #299
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Całe życie człowiek się uczy, nie wiedziałam że wyjmowanie cieni do własnych paletek to "depotowanie" znam to w wersji "wytapianie" i swoje usuwam z pojedynczych pudełeczek za pomocą prostownicy - podgrzewam na papierze przez około 1min i później cień wychodzi sam, praktycznie od razu i nic się nie niszczy. Z wypiekanymi wypukłymi w sumie nie próbowałam i nie zamierzam próbować, wydaje mi się że moje mają za krótką blaszkę żeby wyjąć je bez uszkodzenia, o marmurkowych cieniach Catrice słyszałam, że lubią pęknąć na pół więc z tymi bym raczej nie eksperymentowała.

Chyba odpłynęłam od tematu zbyt mocno. Muszę się pochwalić moją cudowną mamą - wracam wczoraj do domu a tam na biurku... czekają na mnie dwie buteleczki IM 010! Jeszcze w dodatku zafoliowane wokół kapselka więc jest gwarancja że nikt ich nie macał . Jakiś czas temu wspomniałam mamie że chętnie spróbuję, ale raczej już nie kupię bo nigdzie tego podkładu u nas nie ma i proszę, taka niespodzianka Była w tej małej Naturze z której pochodzi mój Wild Craft wypatrzony w grudniu przez znajomą, muszę się wybrać kiedyś do tej drogerii, szkoda że mam do niej tak daleko. Teraz tylko muszę się uzbroić w cierpliwość żeby wykończyć mój obecny podkład i dopiero odpakować IM. Buteleczka z produktem w świetle dziennym wygląda o wiele jaśniej niż na półce w drogerii, pewnie dlatego wcześniej nigdy na niego nie zwróciłam uwagi. Ale się cieszę, w sumie mam już wszystko co chciałabym kupić spośród rzeczy wycofywanych przez Cosnovę
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:26   #300
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość

Piękne są te cienie mogłabym mieć wszystkie (oprócz turkusowego) nawet ten miętowy w lecie chyba by się przydał
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.