Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 20:54   #2161
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Tak używam od ponad 2 tygodni,jest delikatne ,nie ściaga skóry i lekko nawilża ja nie mam potrzeby nakładania kremu,działanie niestety słabsze niż po Nu Fountain ale bardzo przyjemne w użyciu.Efektów spektakularnych nie ma co najwyżej delikatne ujednolicenie cery i chyba naczynka mniej reagują ale to naprawdę subtelne odczucia .
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a mi strasznie wypadają

ja swojego jeszcze nie otworzyłam...


teraz ten testuje i też mi pasuje
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...PROTECTION/165
Tak szczerze mówiąc, to ja nigdy nie zauważyłam jakiejś spektakularnej różnicy jeszcze po żadnym serum C ; liczyłam więc, że może po 100% Pure coś się zmieni... Zobaczymy

Miałaś to może? Powinno być też na iherbie
http://biovea.pl/product_detail.aspx...CH-WLOS%C3%93W

Fajnie, że Ci pasuje- mnie jakoś najbardziej podchodzi ten AMB w małej objętości wychodzi dużo taniej i strasznie wydajny jest

Mlodziudka, a u Ciebie jak się serum C 100% Pure sprawuje??

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-11 o 21:18
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:55   #2162
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Nie było mnie prawie tydzień na wątku, a tu tyleee stron. Próbowałam nadrobić, ale większość wiadomości mi pouciekała. Ja co to nie .
Cudowne zakupy poczyniłyście. Iherb już dopiero do mnie leci. Co prawda żałuję, że nie zamówiłam spray'u analou, ale miałam limit pieniężny. Mam nadzieję, że nie jest, aż tak super jak go malują (żarcik).
Powoli dobijam do końca mojej pielęgnacji i powoli czas na zamówienie. Koleżanka bardzo kusi Mary Kay. Muszę dorwać się do składów. Ciekawa jestem co tam siedzi. Naturalki to z pewnością nie są, ale zastanawia mnie stosunek składu do ceny.
Zastanawiam się nad Featherlight z Make me bio, kusi też Pukka. Muszę sprawdzić czy jest jeszcze na to promocja.

Susabee
Serum 100% pure jest z pewnością łagodne dla skóry i nie podrażnia nawet przy stosowaniu kosmetyków niewątpliwie drażniących. Jeżeli możesz sobie pozwolić na taki wydatek to polecam. Jednak nie oczekuj spektakularnych efektów. Na pewno delikatnie rozjaśnia. Liczę tu też na skutki długofalowe. Mam jeszcze 2/3 opakowania, więc wolałabym nie wydawać ostatecznego wyroku.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-03-11 o 21:57
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 01:53   #2163
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pomimo, że mam wciąż 18 to mogę polecić dla 35+ awokado mg - mam od jakiegoś czasu, wczesniej tez trochę używałam i jest super

to nam obu wiosna służy jak widać
gdyby to mydło pachniało różą, to bym je oddała
to jest zapach palisander - drewno pachnące różą i całe szczęście to właśnie drzewny zapach się wybija róża nie jest nachalna ani konkretna, drewno różąne pokryte mchem.


A teraz spowiedź fotograficzna z ostatnich na długi czas (mam nadzieję) zakupów.
No dobra, jeszcze jeden iherb z mydełkiem idzie
O to super! Wsadze sobie do koszyka i bede sie narazie przygladac

---------- Dopisano o 03:53 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chlapnij sobie więcej, nie oszczędzaj



Dużo zdrówka



Z Equilibry uwielbiam ten do farbowanych, dla mnie najlepszy szampon ever, ale ja farbuję



Brzmi jak coś specjalnie dla mnie Muszę spróbować, mam nadzieję, że złapię próbki na dermokonsultacjach.

Spróbuj jakiegoś serum algowego, może tego koncentratu oceanwell z minejo? Wiem, że też Alverde ma coś podobnego. Oceanwell może być fajny, ale nie miałam, żeby tak z czystym sumieniem polecać. W każdym razie algi potrafią działać tam, gdzie nic już nie pomaga. Ale odstawienie żelu do mycia może tu mieć priorytetowe znaczenie jednak no i oczywiście... Wiosna!!!



Dużo zdrówka. U nas już wszystko dobrze, już mogę normalnie jeść, ale jeszcze trochę osłabienie jest, w każdym razie już normalnie funkcjonuję Młody już do przedszkola wrócił, ale tam pustki, wszystkie dzieci chore na jelitówkę, no niemożliwe


Beeets Kochana , rozpieszczasz paczuszkami! Ślicznie dziękuję, testy od jutra, ten balsam Savonille to rzeczywiście konkret, prawie jak jakaś maść
O dziekuje za zyczonka! Ty tez sie dawaj chorobie!!! Ide sie jutro pocieszyc. Cos sobie kupie kosmetycznego. Jesli nie w tkmaxx to na iherb. Mam w koszyku podklad mineralny, lanoline i maslo kakaowe. Moze ktoras z was mi poleci jakies fajne maslo do ciala z iherb? Macalam wczoraj body cream geraniowy z Patyka 250ml za 7funtow. Waham sie jeszcze. Tez chodzi mi po glowie krem pod oczy ale nie znalazlam nic satysfakcjonujacego na iherb. Moze zle szukalam.
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2014-03-12 o 01:58
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:52   #2164
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
powiem tak, ostatnio mlodego wieczorem smaruje tym lotionem, a w miejscach zaognionych staram sie (bo sie cholera wyrywa na wszystkie strony) wmasowywac masc ze srebrem (ktora zwie sie masc tylko ze wzgledu na duza zawartosc srebra, a nie dlatego, ze jest tlusta). i jak ostatnio lekarz nam dal juz krem ze sterydami, zeby miec w pogotowiu, bo tak zle bylo, tak dzisiaj mowil, ze skora wyglada duzo lepiej a sterydow nie tknelam. leza i sie na mnie patrza
musze ogolnie powiedziec, ze seria ze srebrem mnie przekonuje lotion jest swietny do codziennej pielegnacji profilaktycznej i przy lzejszych egzemach.
to wezmę koleżance
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a mi strasznie wypadają



ten spray andalou to jak używasz, żeby dawał fajne efekty? na mokre/ suche włosy, na całość czy tylko u nasady?
mi na wypadanie bardzo pomaga wcierka z kozieradki, może spróbuj?
sprayu używam 4-5 psików na całe włosy tak w sumie gdzie popadnie a potem wmasowuje lekko podoba mi się
chcesz próbkę? mam tez ich żel i lakier.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45544453]
Jak ten krem balansujący Pukka się sprawuje- bo ja na serum nakładałam ten, co masz próbkę
Mam to mydełko kokos-papaja; cudnie pachnie, ale więcej niestety nic nie powiem, bo jeszcze nie używałam, a co to za mydełko bezpośrednio nad nim

[/QUOTE]
krem do mieszanej czeka na wykończenie mmb, czyli gdzieś do lata poczeka i w sumie z mysla o lecie go kupiłam
mi serum bardzo pasuje, strasznie je polubiłam.
a co chcesz osiągnąć stosując witC? \bo jeśli rozjasnienie cery, oczyszczenie i lepszy koloryt to polecam tonik z octu jabłkowego - ja już 2 sesję z nim robię i jestem zachwycona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:58   #2165
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to wezmę koleżance

mi na wypadanie bardzo pomaga wcierka z kozieradki, może spróbuj?
sprayu używam 4-5 psików na całe włosy tak w sumie gdzie popadnie a potem wmasowuje lekko podoba mi się
chcesz próbkę? mam tez ich żel i lakier.

krem do mieszanej czeka na wykończenie mmb, czyli gdzieś do lata poczeka i w sumie z mysla o lecie go kupiłam
mi serum bardzo pasuje, strasznie je polubiłam.
a co chcesz osiągnąć stosując witC? \bo jeśli rozjasnienie cery, oczyszczenie i lepszy koloryt to polecam tonik z octu jabłkowego - ja już 2 sesję z nim robię i jestem zachwycona
Anula, teraz dopiero zauważyłam Twoje ostatnie zakupki - wczoraj ze zmęczenia mi cała strona wątku uciekła

testuj i dawaj znać, chociaż ja właściwie to powinnam już tylko ślinić się przed komputerem
aż się wstydzę pokazać Wam moje obecne zapasy
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:11   #2166
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Anula, teraz dopiero zauważyłam Twoje ostatnie zakupki - wczoraj ze zmęczenia mi cała strona wątku uciekła

testuj i dawaj znać, chociaż ja właściwie to powinnam już tylko ślinić się przed komputerem
aż się wstydzę pokazać Wam moje obecne zapasy
no jakbym Cię nie znała to może bym uwierzyła, że Ty taka wstydliwa
dawaj zdjęcia! nie bądź tchórz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:46   #2167
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
http://checkcosmetic.net/

jest JMO polecam aplikacje na telefon, ale aplikacja się myli niestety, tj moze powiedzieć Ci ze świerzy kosmetyk jest przeterminowany, ale odwrotnie nie.
z JMO z tego co mi się obiło o uszy 2 pierwsze cyfry są rokiem produkcji.
A jaks to aplikacja? Android czy na iPhone?

Anula serum pukka z miodem manuka niestety mnie rozczarowało. Nie wiem, jak Twoje wrażenia, ale ja nie jestem zadowolona. Więcej go nie kupię.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 08:49   #2168
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

mlodziutka odlejesz sobie polowe tego sprayu i razem potestujemy co to za cudo
Anulka bardzo dziekuje za probeczke bo spray juz do nas leci - wystarczyly mi Twoje zachwyty
Suza chyba faktycznie klikne to co podlinkowalas bo kozieradka sobie nie radzi i z żalem serca patrze na te moje wszędzie paletajace sie klaki
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:14   #2169
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A jaks to aplikacja? Android czy na iPhone?

Anula serum pukka z miodem manuka niestety mnie rozczarowało. Nie wiem, jak Twoje wrażenia, ale ja nie jestem zadowolona. Więcej go nie kupię.
Ja jestem zachwycona serum dobrałam sobie druga sztukę specjalnie napina, rozjaśnia, wygładza - bajer.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mlodziutka odlejesz sobie polowe tego sprayu i razem potestujemy co to za cudo
Anulka bardzo dziekuje za probeczke bo spray juz do nas leci - wystarczyly mi Twoje zachwyty
Suza chyba faktycznie klikne to co podlinkowalas bo kozieradka sobie nie radzi i z żalem serca patrze na te moje wszędzie paletajace sie klaki
Spray musisz wyczuć lepiej działa jak się suszy włosy suszarką, ale zostawione same sobie też zyskują na objętości. I nie z każdym szamponem tak fajnie współpracuje, ale to juz wyczujesz po szamponie - jeśli szampon zbyt mocno wygładza to wiadomo, że spray cudów nie zdziała....

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Na iherbie chyba taniej wychodzi ten zestaw andalou
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...iece-Kit/46943
a samo serum to juz calkiem przyjemnie
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...oz-62-ml/46942
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:21   #2170
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mlodziutka odlejesz sobie polowe tego sprayu i razem potestujemy co to za cudo
Anulka bardzo dziekuje za probeczke bo spray juz do nas leci - wystarczyly mi Twoje zachwyty
Suza chyba faktycznie klikne to co podlinkowalas bo kozieradka sobie nie radzi i z żalem serca patrze na te moje wszędzie paletajace sie klaki
a probowalas revalid? mnie bardzo pomogl jesli chodzi o wypadanie. Ostatnio stosuje http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...&sr=null&ic=18 i chyba dzieki temu pojawily mi sie babyhair.
Odzywke age defying mialam ale procz obciazenia wlosow zadnych efektow nie zauwazylam
Ale bardzo chetnie poznam opinie na temat serum jak sie skusisz
susabee testowalas juz buraka? chetnie przygarne probke i jeszcze chetniej podziele sie moimi nowymi nabytkami jak tylko dotra do mnie
dziewczyny piekne zakupy :lov e:
kochane pamietacie jeszcze, ze mamy taki watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681576 moze czas najwyzszy go odswiezyc

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-03-12 o 09:35
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 11:24   #2171
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a probowalas revalid? mnie bardzo pomogl jesli chodzi o wypadanie. Ostatnio stosuje http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...&sr=null&ic=18 i chyba dzieki temu pojawily mi sie babyhair.
Odzywke age defying mialam ale procz obciazenia wlosow zadnych efektow nie zauwazylam
Ale bardzo chetnie poznam opinie na temat serum jak sie skusisz
susabee testowalas juz buraka? chetnie przygarne probke i jeszcze chetniej podziele sie moimi nowymi nabytkami jak tylko dotra do mnie
dziewczyny piekne zakupy :lov e:
kochane pamietacie jeszcze, ze mamy taki watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681576 moze czas najwyzszy go odswiezyc
ciekawy ten tonik - ja mam skłonne do obciążania włosy, więc staram się olejować raz/dwa razy na tydzień, ale wcierki i toniki to bym chętnie przygarnęła jakieś fajne
dawaj koniecznie znać na bieżąco - jak długo już używasz tego cuda?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 11:39   #2172
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ciekawy ten tonik - ja mam skłonne do obciążania włosy, więc staram się olejować raz/dwa razy na tydzień, ale wcierki i toniki to bym chętnie przygarnęła jakieś fajne
dawaj koniecznie znać na bieżąco - jak długo już używasz tego cuda?
uzywam jakies 3 tyg rano i wieczorem nie zauwazylam zadnego obciazenia wlosow ani szybszego przetluszczania , takze jest dobrze. Chociaz nie chwalmy dnia przed zachodem slonca
musialam zrezygnowac z ziolowych wcierek bo strasznie zazolcaly mi odrost a to dosc denerwujace przy bardzo jasnym blondzie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 11:52   #2173
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona serum dobrałam sobie druga sztukę specjalnie napina, rozjaśnia, wygładza - bajer.
O! No proszę! Czyli jednej pasuje, a drugiej nie, ale za to skład ma bardzo ładny, aloes i miód manuka na samym początku
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:16   #2174
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
O! No proszę! Czyli jednej pasuje, a drugiej nie, ale za to skład ma bardzo ładny, aloes i miód manuka na samym początku
ja też to serum lubię nie jest najlepsze z możliwych, ale na razie chyba nawet lepsiejsze niż Santaverde (któe mojej skórze ewidentnie lepiej 'wchodziło' latem).


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no jakbym Cię nie znała to może bym uwierzyła, że Ty taka wstydliwa
dawaj zdjęcia! nie bądź tchórz
ale same do włosów dzisiaj... bo Wy tutaj tak pięknie o minimalizmie, a ja wyjeżdżam z mega-zapasami
to oczywiści nie same nowości, tylko zapasy zapasów robione jeszcze w zeszłym roku zdaje się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 126.jpg (58,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 128.jpg (61,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129.jpg (56,5 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-03-12 o 12:17
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 12:53   #2175
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kochane pamietacie jeszcze, ze mamy taki watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681576 moze czas najwyzszy go odswiezyc
Ja nawet liczyłam, że wątek nie umrze, ale jak nikt sie nie udziela, to co się będę... Pomyślałam, ze możemy dla urozmaicenia wstawiać krótkie wzmianki na temat zużytych kosmetyków i/lub fotki.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ale same do włosów dzisiaj... bo Wy tutaj tak pięknie o minimalizmie, a ja wyjeżdżam z mega-zapasami
to oczywiści nie same nowości, tylko zapasy zapasów robione jeszcze w zeszłym roku zdaje się
Minimalizm minimalizmem, ale dbać o siebie też trzeba, cudowności
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:16   #2176
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja też to serum lubię nie jest najlepsze z możliwych, ale na razie chyba nawet lepsiejsze niż Santaverde (któe mojej skórze ewidentnie lepiej 'wchodziło' latem).




ale same do włosów dzisiaj... bo Wy tutaj tak pięknie o minimalizmie, a ja wyjeżdżam z mega-zapasami
to oczywiści nie same nowości, tylko zapasy zapasów robione jeszcze w zeszłym roku zdaje się
ja nic o minimaliźmie nie pisałam
Kochana, piekności masz, wiele cudownosci

A powiedz - provida to może ten tonik do łba? Jaki on? Fajny?? Bo się szykuję na tonik skalpowy providy już nie wiem ile czasu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:36   #2177
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nawet liczyłam, że wątek nie umrze, ale jak nikt sie nie udziela, to co się będę... Pomyślałam, ze możemy dla urozmaicenia wstawiać krótkie wzmianki na temat zużytych kosmetyków i/lub fotki.

Minimalizm minimalizmem, ale dbać o siebie też trzeba, cudowności
co do pierwszego - podoba mi się pomysł na organizację 'denkowania'

no minimalizm mi jakoś nie wychodzi, przez Was pewnie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja nic o minimaliźmie nie pisałam
Kochana, piekności masz, wiele cudownosci

A powiedz - provida to może ten tonik do łba? Jaki on? Fajny?? Bo się szykuję na tonik skalpowy providy już nie wiem ile czasu.
Provida to tonik, pokrzywowy. Czuć w nim alkohol, zarówno w zapachu, jak i działaniu. Na włosy mi jakoś nie pomaga, ale fajnie ukoił skórę, która jest w kierunku przetłuszczającej z tendencją do swędzenia.
Ale nie kupię ponownie.
Jak chcesz, to Ci prześlę
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:54   #2178
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
co do pierwszego - podoba mi się pomysł na organizację 'denkowania'

no minimalizm mi jakoś nie wychodzi, przez Was pewnie



Provida to tonik, pokrzywowy. Czuć w nim alkohol, zarówno w zapachu, jak i działaniu. Na włosy mi jakoś nie pomaga, ale fajnie ukoił skórę, która jest w kierunku przetłuszczającej z tendencją do swędzenia.
Ale nie kupię ponownie.
Jak chcesz, to Ci prześlę
prześlesz? no to już by była rozpusta biorąc pod uwagę, że obie jesteśmy w wawie
Ale dziękuję za propozycję, wystarczy mi Twój opis
A co masz na myśli pisząc, że ukoił?
Zmniejszył przetłuszczanie ??
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:01   #2179
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
prześlesz? no to już by była rozpusta biorąc pod uwagę, że obie jesteśmy w wawie
Ale dziękuję za propozycję, wystarczy mi Twój opis
A co masz na myśli pisząc, że ukoił?
Zmniejszył przetłuszczanie ??
prześlę, bo w przyszłym tygodniu nie mam się jak spotkać chyba, że mogłabyś poczekać

Nie zmniejszył niestety przetłuszczania, to by było za piękne. Po prostu łeb mniej swędział. Ale ze względu na alkohol używam tego sprayu rzadko. Raczej też nie kupię ponownie.

Anula, jakie Ty miałaś kosmetyki włosowe Desert Essence? Coś polecasz?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 19:03   #2180
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja też to serum lubię nie jest najlepsze z możliwych, ale na razie chyba nawet lepsiejsze niż Santaverde (któe mojej skórze ewidentnie lepiej 'wchodziło' latem).




ale same do włosów dzisiaj... bo Wy tutaj tak pięknie o minimalizmie, a ja wyjeżdżam z mega-zapasami
to oczywiści nie same nowości, tylko zapasy zapasów robione jeszcze w zeszłym roku zdaje się
Kochana, widzę JMO Scalp - jak Ci się sprawuje?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:07   #2181
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana, widzę JMO Scalp - jak Ci się sprawuje?
olejek nie wiem, bo za rzadko używałam i nieregularnie, poza tym każą kilka kropel kłaść, a ja tak nie umiem - ja na bogato lubię

za to szampon lubię - plącze jak każdy JMO chyba (ale mniej sporo niż lawendowy), cudnie pachnie miętą, głowina mnie nie swędzi, ale niestety nie przedłuża świeżości (a chyba nawet lekko skraca)...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:07   #2182
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A jaks to aplikacja? Android czy na iPhone?

Anula serum pukka z miodem manuka niestety mnie rozczarowało. Nie wiem, jak Twoje wrażenia, ale ja nie jestem zadowolona. Więcej go nie kupię.
checkyourcosmetic bodajże, wpisujesz w sklepie play check cosmetic i od razu się wyswietla i na androida, na iPhone nie mam pojecia czy jest.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:24   #2183
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45534980]Zdenerwowałam się na helfy.pl
Chwalą się na swojej stronie na fb, że wprowadzili kosmetyki Alba Botanica. Patrzę, a tam przebitki cenowe o 30zł mniej więcej. ;o No przepraszam bardzo, ale 70zł za kremy tej firmy, 45 za szampony, wtf? Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale helfy robią to w bardzo nieładny sposób.[/QUOTE]
Rzeczywiście TROCHĘ więcej niz na iherbie. Ale ja Cię dodatkowo zniechęcę Te kosmetyki nie są fajne. Miałam krem o smaku jaśminu (poprawny, ale pachnie chemicznie. Niby czuć jaśmin, ale za chwilkę wybija się jakiś dziwny zapach. Zużywam obecnie do stóp ). Mssło do ciała ma fajną konsystencję, fajnie się stosuje, ale zapach dobija. Dla kogoś kto kocha takie papajowo-mangowe rozkosze w najintensywniejszym wydaniu. No i tonik z kwasem salicylowym. Wypalacz, wysuszacz i śmierdziel w jednym . Nie wiem, może inne kosmetyki są fajne, ale te ww. takie ło.


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dobra... obracanie zdjec na komorce to juz wyzsza szkola jazdy, ale na kombinowanie nie mam czasu. oto to, co mi sie ostatnio uzbieralo.
pierwsza fota to rzeczy mlodego, czesciowo tylko nowe.
druga to aktualnie uzywane w wannie dobroci.
trzecia to moje szalenstwo ostatnich dni tu pewnie sie do niektorych rzeczy przyda opis.
-deo alva dobry, dziala. nie pachnie, wiec jak jakies aromaty sie ulatniaja, to wiadomo o co chodzi... ale na razie dawal rade. w czwartek test na zumbie.
-mini szampony apeiron keshawa i belmar, oba do tlustych klakow, bede testowac na dniach.
-akamuti czarne mydlo afrykanskie - a co, tez chcialam w koncu sprobowac. testy od zaraz.
sorry ze tak byle jak, moze pozniej sie przyloze... no i przyznajcie, ze wiecej mi nie trzeba. szlaban na 100%pure...?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piękne!!!! I jak dużo!!!! Pisz szybko, jak to mydełko się sprawdza!!!


[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45537471]A będzie zdjęcie. [/QUOTE]

Cudownie!! Zabieraj się do testowania!


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pomimo, że mam wciąż 18 to mogę polecić dla 35+ awokado mg - mam od jakiegoś czasu, wczesniej tez trochę używałam i jest super

to nam obu wiosna służy jak widać
gdyby to mydło pachniało różą, to bym je oddała
to jest zapach palisander - drewno pachnące różą i całe szczęście to właśnie drzewny zapach się wybija róża nie jest nachalna ani konkretna, drewno różąne pokryte mchem.


A teraz spowiedź fotograficzna z ostatnich na długi czas (mam nadzieję) zakupów.
No dobra, jeszcze jeden iherb z mydełkiem idzie
Brawo! A tu jakąś glinkę widzę..to maseczka? czy jakieś sypkie cudo?
Zaciekawiłaś mnie zapachem PALISANDRU/ Palisandra?? To musi byc piekny zapach


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
u nas do konca miesiaca jest mario tj do 20któregoś ale nie wiem czy doczekamy się tak duzego promo, byłam wczoraj w Warszawie w BC bo tam do 16 bodajże jest Mario czynne i nie ma żadnych wiekszych znizek, takie jak były, marki powoli zabierają swój asortyment, a wogóle jak ktoś liczy na kolorówke to już z pewnoscią nie ma na co liczyć, bo w przypadku obu Warszawskich Mario zabrały sie wszystkie marki oprócz Chanel, theBalm i MUF, pewnie u nas będzie podobnie, nie wiem czy JMO się zabierze, mam nadzieję, że nie bo sama liczę na parę rzeczy, ale spokojnie ja raczej w Orkana polować nie będę tylko w Reducie, wiec nic nie podkradnę
Spokojnie kochana, ja już co miałam kupić, to kupiłam i jak nie uda mi się nic więcej upolować to nic się nie stanie, bo i tak kilka stówek już poszło. To co zostało już mnie nie interesuje, więc spokojnie czekam do końca. A nuż coś jeszcze Panie z szuflad wyciągną


Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja też to serum lubię nie jest najlepsze z możliwych, ale na razie chyba nawet lepsiejsze niż Santaverde (któe mojej skórze ewidentnie lepiej 'wchodziło' latem).




ale same do włosów dzisiaj... bo Wy tutaj tak pięknie o minimalizmie, a ja wyjeżdżam z mega-zapasami
to oczywiści nie same nowości, tylko zapasy zapasów robione jeszcze w zeszłym roku zdaje się
A ładnie to tak chomikować? Ileż dobroci!!!! No i JMO widzę. Wiecie co, ja się w tym Johnie zakochałam..w kosmetykach ofkors. Na nowo
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:34   #2184
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Spokojnie kochana, ja już co miałam kupić, to kupiłam i jak nie uda mi się nic więcej upolować to nic się nie stanie, bo i tak kilka stówek już poszło. To co zostało już mnie nie interesuje, więc spokojnie czekam do końca. A nuż coś jeszcze Panie z szuflad wyciągną

a to się pań pyta czy coś maja jeszcze ja akurat u nas się pytałam ba nawet mi odkładały rzeczy z transferu(bo były 2 i część rzeczy właśnie jest niby niedostępna ale są, tylko to o kolorówke chodzi nie wiem jak z pielegnacją, bo w sumie byłam dzisiaj i mysle że jakby miały coś jeszcze z JMO to by wystawiły bo miejsce jest na półkach. Ale kolorówki jest dużo innej mimo że brak testerów. Mówiły mi dzisiaj właśnie, że będzie jakieś promo większe pod koniec ale jeszcze nie wiedzą kiedy i co, bo dostaną z centrali instrukcje dopiero. do keidy otwarte też nie wiedzą, napewno nie do 31, ale moze 28 moze 30 nie wiadomo. Z JMO właśnie nic ciekawego u nas nie zostało, ja miałam nadzieje na jakieś włosowe rzeczy, ale nic ciekawego nie ma.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:37   #2185
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Piękne!!!! I jak dużo!!!! Pisz szybko, jak to mydełko się sprawdza!!!
nie mam porownania do innych czarnych mydel, ale to lubie jak na razie wczoraj malz zauwazyl odkrojony kawalek na umywalce i krzyczy "a czemu zostawilas chleb na umywalce?" i on serio myslal, ze to chleb...
jest dosc miekkie i nie takie zbite, bardziej gabczaste w sumie. piane robi kremowa i miekka, oczyszcza dobrze i nie zostawia takiego wrazenia osadu na skorze, jak to po niektorych mydlach bylo u mnie.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:58   #2186
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a to się pań pyta czy coś maja jeszcze ja akurat u nas się pytałam ba nawet mi odkładały rzeczy z transferu(bo były 2 i część rzeczy właśnie jest niby niedostępna ale są, tylko to o kolorówke chodzi nie wiem jak z pielegnacją, bo w sumie byłam dzisiaj i mysle że jakby miały coś jeszcze z JMO to by wystawiły bo miejsce jest na półkach. Ale kolorówki jest dużo innej mimo że brak testerów. Mówiły mi dzisiaj właśnie, że będzie jakieś promo większe pod koniec ale jeszcze nie wiedzą kiedy i co, bo dostaną z centrali instrukcje dopiero. do keidy otwarte też nie wiedzą, napewno nie do 31, ale moze 28 moze 30 nie wiadomo. Z JMO właśnie nic ciekawego u nas nie zostało, ja miałam nadzieje na jakieś włosowe rzeczy, ale nic ciekawego nie ma.
U mnie te Panie takie sobie są. Oczywiście chciałam, żeby odłożyły, ale nie chciały. A co do większej wyprzedaży to tak samo mówiły, że konkretów jeszcze nie znają. Też myslałam o kolorówce (róż chociażby jakiś) ale mówią, że musiały poodsyłać prawie całą kolorówkę i już jakieś takie końcówki zostały. No nic. Ja już się nie napalam. Co ma być to będzie.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:07   #2187
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
U mnie te Panie takie sobie są. Oczywiście chciałam, żeby odłożyły, ale nie chciały. A co do większej wyprzedaży to tak samo mówiły, że konkretów jeszcze nie znają. Też myslałam o kolorówce (róż chociażby jakiś) ale mówią, że musiały poodsyłać prawie całą kolorówkę i już jakieś takie końcówki zostały. No nic. Ja już się nie napalam. Co ma być to będzie.
Ale właśnie ja mówie o naszym Lubelskim Mario, w Warszawie ani w Reducie ani w Blue nie próbowałam odkładania, a tutaj same zaproponowały, ze bez sensu codziennie jeździć sprawdzać one mi odłożą do szuflady jak coś przyjdzie z transferu, tylko żebym powiedziała czego szukam kolorówke wszędzie musieli odesłać, tzn właśnie Chanel zostało jeszcze theBalm i MUF, reszta zarówno w Wawie jak i u nas odesłana niestety.
Wiem, ze u nas z kolorówki z rzeczy niewystawionych są paletki theBalm balm jovi, za 89zł wychodzą po rabacie chyba i właśnie rozświetlacz ala Mary Lou jest i ciepły odcien różu. Ja akurat czatuje na pomadki z Chanel więc akurat myśle, ze w czym wybierać będzie pod koniec jeszcze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:10   #2188
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie mam porownania do innych czarnych mydel, ale to lubie jak na razie wczoraj malz zauwazyl odkrojony kawalek na umywalce i krzyczy "a czemu zostawilas chleb na umywalce?" i on serio myslal, ze to chleb...
jest dosc miekkie i nie takie zbite, bardziej gabczaste w sumie. piane robi kremowa i miekka, oczyszcza dobrze i nie zostawia takiego wrazenia osadu na skorze, jak to po niektorych mydlach bylo u mnie.
No ładnie..ale "kaszanka" rzeczywiście taka chlebowata jest Na umywalce za ciekawie nie wygląda. A to co w niej lubię, to właśnie ta kremowa piana Mam nadzieję, że dołączysz do fanek afrykańskiego mydełka Ja lada dzień będę swoje "z liscia" rozpakowywać..też jestem ciekawa..

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ale właśnie ja mówie o naszym Lubelskim Mario, w Warszawie ani w Reducie ani w Blue nie próbowałam odkładania, a tutaj same zaproponowały, ze bez sensu codziennie jeździć sprawdzać one mi odłożą do szuflady jak coś przyjdzie z transferu, tylko żebym powiedziała czego szukam kolorówke wszędzie musieli odesłać, tzn właśnie Chanel zostało jeszcze theBalm i MUF, reszta zarówno w Wawie jak i u nas odesłana niestety.
Wiem, ze u nas z kolorówki z rzeczy niewystawionych są paletki theBalm balm jovi, za 89zł wychodzą po rabacie chyba i właśnie rozświetlacz ala Mary Lou jest i ciepły odcien różu. Ja akurat czatuje na pomadki z Chanel więc akurat myśle, ze w czym wybierać będzie pod koniec jeszcze.
Hm...to one mnie chyba nie lubią Może się wybiorę i porozmawiam z nimi grzecznie hehe
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:34   #2189
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Uprzejmię donoszę, że zakochałam się w szamponie Giovanni smooth as silk. Ten zapach, konsystencja i efekt na włosach. Na pewno dokupię odżywkę i może jeszcze inny szampon tej firmy...
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 06:50   #2190
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
prześlę, bo w przyszłym tygodniu nie mam się jak spotkać chyba, że mogłabyś poczekać

Nie zmniejszył niestety przetłuszczania, to by było za piękne. Po prostu łeb mniej swędział. Ale ze względu na alkohol używam tego sprayu rzadko. Raczej też nie kupię ponownie.

Anula, jakie Ty miałaś kosmetyki włosowe Desert Essence? Coś polecasz?
Nie kochana, no co Ty, nie przesyłaj
Jak nie zmniejsza przetłuszczania to juz mnie nie interesuje
Z dessert miałam szampon cytrynowy i całkiem był fajny
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Brawo! A tu jakąś glinkę widzę..to maseczka? czy jakieś sypkie cudo?
Zaciekawiłaś mnie zapachem PALISANDRU/ Palisandra?? To musi byc piekny zapach
To glinka ghassoul w kawałkach - dostałam w prezencie od sklepu iwos
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No ładnie..ale "kaszanka" rzeczywiście taka chlebowata jest Na umywalce za ciekawie nie wygląda. A to co w niej lubię, to właśnie ta kremowa piana Mam nadzieję, że dołączysz do fanek afrykańskiego mydełka Ja lada dzień będę swoje "z liscia" rozpakowywać..też jestem ciekawa..


Hm...to one mnie chyba nie lubią Może się wybiorę i porozmawiam z nimi grzecznie hehe
Nagraj, albo fotorelację zrób przynajmniej z akcji rozwijania
Ja własnie używam kaszanki z BU - cudna


Po ostatnim zdjęciu moich zakupów ktos mnie pytał o małe mydło na zdjęciu - przepraszam, chyba zapomniałam napisać
To małe czarne to mydełko les argiles z czarną glinką, do którego tyle czasu wzdychałam

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Fryne a powiedz mi kochana jak sie sprawował szampon rozmarynowy avalon organics?
Pytam pod katem przedłużania świeżości
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.