Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 15:28   #2851
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Najjaśniejszy on chyba nie jest, bo są też odcienie takie typowo do rozświetlania i one są już prawie białe. Diffused Light to ten żółtawy puder, który ma teoretycznie niwelować zaczerwienienia itd.

http://www.temptalia.com/hourglass-d...hotos-swatches



Ja jestem z niego baaardzo zadowolona - pięknie, subtelnie rozjaśnia, daje fajny glow (wiem, że to słowo jest nadużywane, ale ten puder naprawdę to daje ). Skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie. Ja jestem sucharem, więc nie potrzebuję jakiegoś szczególnego matowienia i mogę nawet użyć tylko Hourglass, bez żadnego innego pudru. I daje radę, ale nie wiem, jak dałby radę na skórze tłustszej (pewnie by nie dał, zresztą on nie jest od matowienia). Ale najbardziej lubię musnąć nim twarz już po lekkim opudrowaniu twarzy innym pudrem typu MSF MAC czy NARS, świetny efekt. Moim zdaniem jak najbardziej "worth the hype" Tym bardziej dla osób, które tak jak ja nie znoszą efektu typowej pudrowości i suchości pudru - uwielbiam pudry typu biały sypaniec NARS czy właśnie Hourglass, które pudrują, ale zachowują ten zdrowy blask skóry, o co u osób z suchą skórą dość trudno...



Teraz myślę nad zakupem Dim Light, który podobno robi ładne rzeczy z twarzą i Luminous Light do typowego rozświetlania. No ale to może w ramach prezentu na święta od siebie samej

Myślałam o tych pięknych paletkach, ale w każdej są jakieś odcienie, których bym nie używała, bo są nie dla mnie, więc chyba w moim przypadku lepiej kupić po prostu 2 pełnowymiarowe pudry, które naprawdę chcę mieć

Zainspirowałaś mnie do kupienia Narsa
A Dim Light mam i uwielbiam! U mnie sprawdza sie zamiast standardowego pudru, chociaż cerę mam typowo mieszaną daje efekt photoshopa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:28   #2852
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jak NC15-20 to 14stka .
Dziękuję!



Dziewczynki przepraszam za off top. Miałam wstawić Wizażance fotki torebki MIMI caffe latte PS, ze skóry eko. Zdjęcia telefonem, kolor średnio oddają, ale chodziło o skórkę. Mam nadzieję, że coś tam widać, chociaż nie jestem mistrzynią fotek
Przepraszam, ale zapomniałam kto prosił o fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ps1.jpg (38,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps2.jpg (34,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps3.jpg (46,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps4.jpg (41,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps5.jpg (51,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps6.jpg (41,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps7.jpg (40,2 KB, 4 załadowań)
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:30   #2853
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Hej, a ja wpadlam sie poradzic w sprawie podkladu Burberry, tego rozswietlajacego. U mnie w miescie nie ma w sprzedazy, wiec nie moge obczaic testerow. Jestem jasna i lekko zolta, wiec pewnie na idealny kolor nie mam co liczyc, ale jesli wole, zeby kolor podkladu byl bardziej "zbyt rozowy" niz nawet odrobine za ciemny to Porcelain bedzie okej?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:32   #2854
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Zainspirowałaś mnie do kupienia Narsa
A Dim Light mam i uwielbiam! U mnie sprawdza sie zamiast standardowego pudru, chociaż cerę mam typowo mieszaną daje efekt photoshopa
Haha, piejąc o Hourglass namówiłam Cię do zakupu NARSa, można i tak A tak poważnie to nie będziesz żałowała, to cudowny puder

A ja wmówiłam sobie, że przecież darmowa wysyłka z Net a porter to taka wspaniała okazja, no i w efekcie zamówiłam Dim Light
Dobrze słyszeć, że u Ciebie się sprawdza, bo trochę się obawiam tego odcienia A jaką masz karnację - jasną czy ciemniejszą? Bo ja bardzo jasną i boję się, że ten odcień wyjdzie na mnie za ciemny... Choć słyszę zewsząd, że on daje taki zdrowy odcień skórze, więc myślałam, żeby ewentualnie podkreślać nim tylko zewnętrzne kontury twarzy i policzki. Da się go nałożyć na całą twarz przy jasnej karnacji? Jaki efekt on u Ciebie daje?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:41   #2855
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Haha, piejąc o Hourglass namówiłam Cię do zakupu NARSa, można i tak A tak poważnie to nie będziesz żałowała, to cudowny puder



A ja wmówiłam sobie, że przecież darmowa wysyłka z Net a porter to taka wspaniała okazja, no i w efekcie zamówiłam Dim Light

Dobrze słyszeć, że u Ciebie się sprawdza, bo trochę się obawiam tego odcienia A jaką masz karnację - jasną czy ciemniejszą? Bo ja bardzo jasną i boję się, że ten odcień wyjdzie na mnie za ciemny... Choć słyszę zewsząd, że on daje taki zdrowy odcień skórze, więc myślałam, żeby ewentualnie podkreślać nim tylko zewnętrzne kontury twarzy i policzki. Da się go nałożyć na całą twarz przy jasnej karnacji? Jaki efekt on u Ciebie daje?

Wlasnie zawsze szukałam boskiego pudru, a w swym zachwycie nad Hourglass troszkę na piedestał został wyniesiony Nars
Ja mam buzie raczej jasną, takie nc15, bobbi Brown 3.25
U mnie robi taki ładny efekt miękkich rysów, ładnie tez rozświetla stosuję na nos, czoło i policzki. Buzia wydaje się taka "czysta" i świeża

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Omg, wlasnie sie zorientowałam, ze mam Diffused light a nie Dim... O.o jestem mega torbą.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:16   #2856
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Wlasnie zawsze szukałam boskiego pudru, a w swym zachwycie nad Hourglass troszkę na piedestał został wyniesiony Nars
Ja mam buzie raczej jasną, takie nc15, bobbi Brown 3.25
U mnie robi taki ładny efekt miękkich rysów, ładnie tez rozświetla stosuję na nos, czoło i policzki. Buzia wydaje się taka "czysta" i świeża

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Omg, wlasnie sie zorientowałam, ze mam Diffused light a nie Dim... O.o jestem mega torbą.
Hahahaha

Spoko, ja Diffused Light też mam i też go uwielbiam No nic, pozostaje przekonać się, jak to będzie z Dim Light na własnej jasnej NC15-tkowej skórze
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:04   #2857
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Haha, piejąc o Hourglass namówiłam Cię do zakupu NARSa, można i tak A tak poważnie to nie będziesz żałowała, to cudowny puder

A ja wmówiłam sobie, że przecież darmowa wysyłka z Net a porter to taka wspaniała okazja, no i w efekcie zamówiłam Dim Light
Dobrze słyszeć, że u Ciebie się sprawdza, bo trochę się obawiam tego odcienia A jaką masz karnację - jasną czy ciemniejszą? Bo ja bardzo jasną i boję się, że ten odcień wyjdzie na mnie za ciemny... Choć słyszę zewsząd, że on daje taki zdrowy odcień skórze, więc myślałam, żeby ewentualnie podkreślać nim tylko zewnętrzne kontury twarzy i policzki. Da się go nałożyć na całą twarz przy jasnej karnacji? Jaki efekt on u Ciebie daje?
Mam oba (Dim i Diffused plus jeszcze Ethereal ) i Dim jest najciemniejszy, sporo ciemniejszy niż Diffused. Poza tym Diffused jest żółty, a Dim beżowy.
Ja Dim używam tylko w lecie w sumie, ale uważam, że daje bardzo fajny, zdrowy efekt
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 17:16   #2858
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny co z tym zamówieniem na net-a-porter?

właśnie zobaczyłam, że jest darmowa wysyłka do piątku ;-)

Edytowane przez klakierrr
Czas edycji: 2015-09-23 o 17:21
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:18   #2859
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mam oba (Dim i Diffused plus jeszcze Ethereal ) i Dim jest najciemniejszy, sporo ciemniejszy niż Diffused. Poza tym Diffused jest żółty, a Dim beżowy.
Ja Dim używam tylko w lecie w sumie, ale uważam, że daje bardzo fajny, zdrowy efekt
O dziękuję Ci, dobra kobieto, za opinię

No właśnie widziałam, że jest ciemny, ale wymyśliłam sobie, że doda mi trochę zdrowego kolorytu, bo ja z reguły wyglądam na bladą kredę I mam plan używać Diffused na całą twarz, a Dim omieść zewnętrzne kontury, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu A tę jego "ciemność" bardzo widać na twarzy, jakoś się to odznacza?

A Ethereal jest fajny do rozświetlania jako takiego w określonych partiach twarzy, czy też go używasz na całą twarz? Bo chciałabym też jeden puder do typowego rozświetlenia i waham się pomiędzy Luminous i Ethereal, więc będę wdzięczna za wszelkie rady, jako że to zakupy w ciemno
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:34   #2860
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O dziękuję Ci, dobra kobieto, za opinię

No właśnie widziałam, że jest ciemny, ale wymyśliłam sobie, że doda mi trochę zdrowego kolorytu, bo ja z reguły wyglądam na bladą kredę I mam plan używać Diffused na całą twarz, a Dim omieść zewnętrzne kontury, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu A tę jego "ciemność" bardzo widać na twarzy, jakoś się to odznacza?

A Ethereal jest fajny do rozświetlania jako takiego w określonych partiach twarzy, czy też go używasz na całą twarz? Bo chciałabym też jeden puder do typowego rozświetlenia i waham się pomiędzy Luminous i Ethereal, więc będę wdzięczna za wszelkie rady, jako że to zakupy w ciemno
Dim po prostu jesienią i zimą zaczyna wyglądać nienaturalnie ciemno w porównaniu z moją szyją, której nie pudruję.
Ethereala używam na całą twarz, efekt jest bardzo subtelny, wg mnie za subtelny do zaznaczania szczytów kości policzkowych np. Luminousa mam w paletce i jest śliczny, jeden z moich 3 ulubionych rozświetlaczy
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:45   #2861
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dim po prostu jesienią i zimą zaczyna wyglądać nienaturalnie ciemno w porównaniu z moją szyją, której nie pudruję.
Ethereala używam na całą twarz, efekt jest bardzo subtelny, wg mnie za subtelny do zaznaczania szczytów kości policzkowych np. Luminousa mam w paletce i jest śliczny, jeden z moich 3 ulubionych rozświetlaczy
Ponownie dziękuję
No to chyba przekonałaś mnie już ostatecznie do Luminous, bo pudry do używania na całą twarz będę miała już 2 i wystarczy mi Ale z czasem na pewno skuszę się na Luminous do Hourglassowej kolekcji Totalnie mam za***ba na punkcie tych Ambientów A jeszcze przecież są ichniejsze róże...

==========

Dziewczyny, orientujecie się, czy bezpłatna wysyłka na Net a porter zdarza się jakoś w miarę często, czy też to rzadkość?

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-23 o 17:48 Powód: dodanie pytania
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 17:56   #2862
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Roznie zazwyczaj od jakies tam kwoty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:06   #2863
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie Olu szkoda, że nie ma jakiegoś pomysłu żeby człowiek mógł w domu potestować




Olu czekam z niecierpliwością szczególnie na te minusy




Madziu gdybyś znalazła jakaś pomadkę w pudrowym różu, która by Cię uwiodła to daj mi proszę znać


Dziewczynki, w który odcień powinnam celować z tym podkładem MJ skoro w Macu mam NC20, a w EL DWLight albo 0,5 albo 1?
Pozwolę sobie w sprawie podkładu MJ a Mac kolorystycznie przytoczyc
http://www.beautyprofessor.net/2015/...-coverage.html

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2015-09-23 o 18:08
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:09   #2864
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie w sprawie podkładu MJ a Mac kolorystycznie przytoczychttp://www.beautyprofessor.net/2015/09/marc-jacobs-remarcable-full-coverage.html
Tym się sugerowałam jak kupowałam Marca i niestety, 26 Bisque Medium to na pewno nie jest NC15.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:13   #2865
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tym się sugerowałam jak kupowałam Marca i niestety, 26 Bisque Medium to na pewno nie jest NC15.
O tak, skoro 14 MJ jest ciemniejsza od macowych NC 15 to co dopiero 26.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:19   #2866
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tym się sugerowałam jak kupowałam Marca i niestety, 26 Bisque Medium to na pewno nie jest NC15.
Uuu nie wiedzialam....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:28   #2867
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie w sprawie podkładu MJ a Mac kolorystycznie przytoczyc
http://www.beautyprofessor.net/2015/...-coverage.html
Dziękuję ale nie ma tu odcienia 14, który ponoć będzie mi pasował
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:54   #2868
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Testowałam dzisiaj Givenchy Tein Couture Balm. Jestem zachwycona Kupię na pewno i Givenchy, i Marca.
Daje bardzo naturalne wykończenie, "baby face", nie kryje jak Marc, ale też tego nie obiecuje, dla mnie wystarczająco, od reszty jest korektor. Robi wszystko, co jest w opisie Twarz wygląda na świeżą i wypoczętą, koloryt ładnie wyrównany, jedynka ładnie żółta. Dla mnie dużo lepszy, niż nowy MAC Waterweight i będzie dobrym zamiennikiem na chłodniejsze dni Tinted Moisuriser Laury Mercier, którego właśnie wykończyłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:58   #2869
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję ale nie ma tu odcienia 14, który ponoć będzie mi pasował
U nas w PL jest normalnie 14stka dostępna ale z kolei nie ma 12stki . 14stka jest odrobinę ciemniejsza od NC15 macowego dlatego zamówiłam 12stke z Francji i jak tylko ją dostanę to porównam . Jak będziesz w Sephorze to zobacz tą 14stkę może akurat będzie Ci pasować .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 18:58   #2870
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Iwonko - nadal szukam minusów podkładu MJ, ale muszę przyznać, że idzie mi tak sobie
Noszę go od dwóch dni. Na razie podtrzymuję zdanie, że po jego użyciu widać, że ma się tapetę, ale nie w znaczeniu chamskiego tynku, jeśli wiesz, co mam na myśli . Buzię mam po nim wyjątkowo gładką, rzekłabym, że jak na moje warunki - wręcz nienaturalnie . Moim zdaniem ważne jest jednak, żeby mieć dobrze nawilżoną skórę, bo inaczej aplikacja jest nieco utrudniona (MJ jest jednak gęstszy niż EL DW), a dodatkowo minimalnie wchodzi w pory (te najgłębsze ), ale widać to jedynie z bardzo, bardzo bliska. Z daleka to normalnie fotoszop.
Świecę się po nim przeciętnie - ani bardziej ani mniej niż po innych, których używam.
Na razie nie odnotowałam warzenia się podkładu, nieestetycznego znikania z twarzy, zostawiania plam. Trwałość jest dobra, aczkolwiek muszę przyznać, że np. po ściągnięciu okularów słonecznych widać na twarzy w okolicach nosa wyraźnie odciśnięty ślad od nosków. Wydaje mi się, że EL lepiej trzyma się skóry, ale bardziej widać to po tym, ile MJ zostaje na palcach po dotknięciu twarzy niż po wyglądzie samej twarzy.
Co do koloru - naprawdę w momencie rozcierania sporo jaśnieje, więc ten mój 26 wcale taki ciemny nie jest, choć może to i kwestia tego, że odcień jest neutralny. W każdym razie Bisque Medium jest sporo jaśniejszy na twarzy niż MAC Studio Fix NC25. Wydaje mi się, że MJ 14 mógłby wcale nie być dla Ciebie za ciemny.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:30   #2871
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U nas w PL jest normalnie 14stka dostępna ale z kolei nie ma 12stki . 14stka jest odrobinę ciemniejsza od NC15 macowego dlatego zamówiłam 12stke z Francji i jak tylko ją dostanę to porównam . Jak będziesz w Sephorze to zobacz tą 14stkę może akurat będzie Ci pasować .
Dziękuję! wolę się Was tu dopytać o kolory, bo panie w drogeriach jakoś zawsze mi średnio odcień dobiorą, a ja sama nie umiem w tym ich świetle i potem chcąc kupić w zimnym odcieniu róż, na dworze okazuje się, że jest ciepły, czy z cieniami


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko - nadal szukam minusów podkładu MJ, ale muszę przyznać, że idzie mi tak sobie
Noszę go od dwóch dni. Na razie podtrzymuję zdanie, że po jego użyciu widać, że ma się tapetę, ale nie w znaczeniu chamskiego tynku, jeśli wiesz, co mam na myśli . Buzię mam po nim wyjątkowo gładką, rzekłabym, że jak na moje warunki - wręcz nienaturalnie . Moim zdaniem ważne jest jednak, żeby mieć dobrze nawilżoną skórę, bo inaczej aplikacja jest nieco utrudniona (MJ jest jednak gęstszy niż EL DW), a dodatkowo minimalnie wchodzi w pory (te najgłębsze ), ale widać to jedynie z bardzo, bardzo bliska. Z daleka to normalnie fotoszop.
Świecę się po nim przeciętnie - ani bardziej ani mniej niż po innych, których używam.
Na razie nie odnotowałam warzenia się podkładu, nieestetycznego znikania z twarzy, zostawiania plam. Trwałość jest dobra, aczkolwiek muszę przyznać, że np. po ściągnięciu okularów słonecznych widać na twarzy w okolicach nosa wyraźnie odciśnięty ślad od nosków. Wydaje mi się, że EL lepiej trzyma się skóry, ale bardziej widać to po tym, ile MJ zostaje na palcach po dotknięciu twarzy niż po wyglądzie samej twarzy.
Co do koloru - naprawdę w momencie rozcierania sporo jaśnieje, więc ten mój 26 wcale taki ciemny nie jest, choć może to i kwestia tego, że odcień jest neutralny. W każdym razie Bisque Medium jest sporo jaśniejszy na twarzy niż MAC Studio Fix NC25. Wydaje mi się, że MJ 14 mógłby wcale nie być dla Ciebie za ciemny.
Olu dziękuję

To wezmę sobie próbkę, jak dotrę do galerii
Z opisu brzmi cudownie!
Fotoszop mnie bardzo zachęcił
Z tym, że ja fatalnie wyglądam w zwykłym EL DW, tylko w Light dobrze
A na moim nosie wszystkie okulary mi się odciskają, mam dziwną skórę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:55   #2872
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję! wolę się Was tu dopytać o kolory, bo panie w drogeriach jakoś zawsze mi średnio odcień dobiorą, a ja sama nie umiem w tym ich świetle i potem chcąc kupić w zimnym odcieniu róż, na dworze okazuje się, że jest ciepły, czy z cieniami




Olu dziękuję

To wezmę sobie próbkę, jak dotrę do galerii
Z opisu brzmi cudownie!
Fotoszop mnie bardzo zachęcił
Z tym, że ja fatalnie wyglądam w zwykłym EL DW, tylko w Light dobrze
A na moim nosie wszystkie okulary mi się odciskają, mam dziwną skórę
Myślę, że faktycznie najlepiej będzie, jak przed zakupem go potestujesz, bo każda cera jest inna (mimo, że nasze chyba dość podobne ), a nie chciałabym mieć na sumieniu nietrafionego przez Ciebie zakupu .
Poza tym wiesz, cery mamy kapryśne, może lada moment podkład u mnie się skiepści
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:55   #2873
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj Givenchy Tein Couture Balm. Jestem zachwycona Kupię na pewno i Givenchy, i Marca.
Daje bardzo naturalne wykończenie, "baby face", nie kryje jak Marc, ale też tego nie obiecuje, dla mnie wystarczająco, od reszty jest korektor. Robi wszystko, co jest w opisie Twarz wygląda na świeżą i wypoczętą, koloryt ładnie wyrównany, jedynka ładnie żółta. Dla mnie dużo lepszy, niż nowy MAC Waterweight i będzie dobrym zamiennikiem na chłodniejsze dni Tinted Moisuriser Laury Mercier, którego właśnie wykończyłam.
Też go kocham, w dodatku kupiłam na bezcłówce sporo taniej, bo za ok 150. Zamierzam dokupić jeszcze jeden odcień, dobrze się składa, że akurat znów będę na bezcłówce
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:09   #2874
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też go kocham, w dodatku kupiłam na bezcłówce sporo taniej, bo za ok 150. Zamierzam dokupić jeszcze jeden odcień, dobrze się składa, że akurat znów będę na bezcłówce
jak kochasz to koniecznie muszę wybróbować , bo lubimy podobne podklady
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:17   #2875
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja tez kilka miesiecy temu tu polecalam Teint Couture. Dzis za to testowalam nowego True Matcha. Calkiem niezle utrzymuje mat i nawet mnie nie wysuszyl. Jak na pierwszy dzien to calkiem niezle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:21   #2876
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52874474]Ja tez kilka miesiecy temu tu polecalam Teint Couture. Dzis za to testowalam nowego True Matcha. Calkiem niezle utrzymuje mat i nawet mnie nie wysuszyl. Jak na pierwszy dzien to calkiem niezle.[/QUOTE]
Ja jeszcze swojego True Matcha nie otworzyłam, bo jakzem zaczeła używac tego MJ, tak zem przepadła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:24   #2877
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Hej, a ja wpadlam sie poradzic w sprawie podkladu Burberry, tego rozswietlajacego. U mnie w miescie nie ma w sprzedazy, wiec nie moge obczaic testerow. Jestem jasna i lekko zolta, wiec pewnie na idealny kolor nie mam co liczyc, ale jesli wole, zeby kolor podkladu byl bardziej "zbyt rozowy" niz nawet odrobine za ciemny to Porcelain bedzie okej?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Swatchowałam je na żywo. 11 i 12 mają podobny poziom jasności, ale 11 jest naprawdę różowa. Sama jestem bardzo jasna i czaję się na 12. Tylko nie wiem, czy Fresh, czy Cashmere, nie mogę się doczytać opinii o nich i jakie są między nimi różnice.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52874474]Ja tez kilka miesiecy temu tu polecalam Teint Couture. Dzis za to testowalam nowego True Matcha. Calkiem niezle utrzymuje mat i nawet mnie nie wysuszyl. Jak na pierwszy dzien to calkiem niezle.[/QUOTE]
Teint Couture, czy Teint Couture Balm? TC się u mnie nie sprawdził. Za to Eclat Matissime jest też bardzo fajny, ale 1 u mnie ciemniała.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:26   #2878
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że faktycznie najlepiej będzie, jak przed zakupem go potestujesz, bo każda cera jest inna (mimo, że nasze chyba dość podobne ), a nie chciałabym mieć na sumieniu nietrafionego przez Ciebie zakupu .
Poza tym wiesz, cery mamy kapryśne, może lada moment podkład u mnie się skiepści
Olu wezmę próbkę może się okazać, że wcale mi następny podkład nie jest potrzebny!
Ale to dopiero w przyszłym tygodniu dam radę podejść po nią.
Dziękuję za pomoc!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:26   #2879
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też go kocham, w dodatku kupiłam na bezcłówce sporo taniej, bo za ok 150. Zamierzam dokupić jeszcze jeden odcień, dobrze się składa, że akurat znów będę na bezcłówce
Masz na myśli wersję Balm? Ona z -20% wychodzi w Sephorze za 150zł
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:29   #2880
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jeszcze swojego True Matcha nie otworzyłam, bo jakzem zaczeła używac tego MJ, tak zem przepadła
Ja jeden podklad probowalam jak tylk sie MJ u nas pojawil i tylka mi nie urwal.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Teint Couture, czy Teint Couture Balm? TC się u mnie nie sprawdził. Za to Eclat Matissime jest też bardzo fajny, ale 1 u mnie ciemniała.
Oba. Obecnie wole Balm, bo zem sucharek troche.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.