wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 20:24   #61
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Affff powiem na wstępie choć to może was zniechęci, może zostany wyzwany od prymitywnego samca za którego się oczywiście nieuważam, ale dziwie się że Kobieta jako Gatunek jeszcze istnieje :P oczywiscie niemówie tego dosłownie.

Wydaje mi sie że najchętniej zakazałybyście wogóle publikowania takich fot, wyidealizowanych panienek, bądź ograniczyły ponieważ to już jest chore i narzuca wam jak macie wyglądać i wpadacie w kompleksy... Po pierwsze to słuchajcie swoich facetów a nie grupy desperatek która jest za zakazem pokazywania ładnych dziewczyn
Osobiście mi niepodobają się panny z czasopism, jestem z swoją Dziewczynką 1,5 roku i Ona, jej naturalna Dziewczęca śliczna uroda od zawsze były porządanymi przezemnie cechami dla mojej Wyidealizowanej Dziewczyny.

Po drugie nikt niekarze wam stosować się do tego co tam jest pokazane, pokazane jest właśnie dlatego bo wy chcecie brać sobie wzory "czym jest ideał" i reguluje to czysty marketing, prawo podaży i popytu.
niechodzi mi tu tylko o facetów którzy coś takiego oglądać lubią, im się to przejadło, widzą to na każdym kroku i nawet niezerkną na to odruchowo, wiem z własnego doswiadczenia

Te wszystko ideały pokazywane są bo WY CHCECIE JE WIDZIEĆ! wy możecie się wtedy nad nimi zastanawiać, komentować i ubolewać że takie niejesteście, Macie to co chcecie i logicznie biorąc niemacie prawa narzekac jakie te czasopisma są zwariowane ponieważ to Wy Decydujecie czy poddacie się temu jak to nazywacie"szaleństwu" czy nie

Pozdrawiam.
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:45   #62
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

30marca dosłownie pare minut przed tym jak weszlam do tego watku ogladalam twoj watek o kolorze wlosow. i wiesz co pomyslalam jak zobaczylam twoje fotki? "po co takie ladne dziewczyny prosza o porade w wygladzie? przeciez ona wyglada super" dlatego zdziwilam sie jak zobaczyłam co piszesz tutaj...
wiesz co.. ja też miałam długo takie kompleksy jak Ty..
a potem spotkalam osobe, ktora jest niezbyt ladną starą panną i ta osoba zaczela opowiadac o tym zebysmy wreszcie spojrzaly na siebie i zaczely cieszyc sie zyciem a nie narzekac ze ktos sie na mnie nie spojrzal albo przytylam pol kilo...
Nie chodzi mi o to zeby bagatelizować twoje problemy, bo uwierz mi , ze rozumiem jak się czujesz.. ale sprobuj raz nie myslec o tym co jest zle tylko poszukac plusow w swoim zyciu.
czytalam ostatnio duzo o kobietach w krajach arabskich, afryce, ogladalam zdjecia ludzi przed operacjami plastycznymi i uwazam ze takie dziewczyny jak my maja WIELKIE szczescie w zyciu. tylko czesto nie umiemy teog docenic. bo ja wiem ze to jest takie oklepane ze "zobacz jak maja dzieci w afryce i sie ciesz ze masz tak jak masz" ale dopiero jak człowiek sie tak na prawdę wglebi w niektore tematy to zaczyna cos rozumiec. polecam Ci choćby wątek na wizażu o adopcji na odległość i zdjecia ktore w nim sa...

I wydaje mi sie ze duzy wplyw maja media gdzie pokazuje sie kobiety z rowniutkimi rysami, wymazanym cellulitem, blyszczacymi wlosami i bez brzuchow.tylko ze takie kobiety istnieja tylko w photoshopie. i miliony dziewczyn wpada w kompleksy z powodu osob ktorych nie ma.

Wiem, ze to jak postrzegasz siebie ma ogromny wplyw na kontakty z ludźmi, pewnosc siebie itd. i uwierz mi, zreszta nie tylko ja to piszę, że jesteś bardzo ładna ale z drugiej strony chciałabys miec przyjaciol albo chlopaka ktorzy cie akceptuja tylko dlateog ze masz prosty nos, palski brzuch itp?
i nikt nie jest idealny. i wszyscy maja wady i kompleksy tak jak Ty. tylko ze otoczenie odbiera ludzi tak jak oni sami postrzegaja siebie i co o sobie mysla i jesli ktos wmowi SOBIE ze jest fajny to inni tez zaczynaja tak myslec. oczywiscie ze wyglad tez ma duze znaczenie w tym jak jestesmy odbierani ale w twoim wypadku to jest akurat plus

moja rada jest taka, zebyś na początek znalazła chociaż jeden element ciala ktory uwazasz za ladny (podpowiem Ci, ze masz PIĘKNE pełne usta /sama mam waskie az ci zazdroszcze;p/ albo ładne oczy..) i zawsze jak pojdziesz gdzies i spotkasz ladne wg ciebie i pewne siebie osoby to zamiast myslec "ale jestem beznadziejna" pomysl "mam ladne usta i to jest moj atut" i to na prawdę działa!
pozdrawiam i sorry ze tak sie rozpisalam
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:49   #63
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

30marca, ja też uważam, że jesteś śliczna Masz buzię podobną do pewnej modelki, nie wiem, jak się nazywa, ale widziałam ją w paru sesjach, m.in. dla URODY
Moja poprzedniczka ma rację, myśl o swoich atutach Tak robiła Ania z Zielonego Wzgórza - pocieszała się swoim zgrabnym noskiem, nawet zdarzyło jej się czule go pogłaskać
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:06   #64
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

A ja też dopiero teraz dotarłam do Twoich zdjęć 30marca.. Co Ci sie w Tobie nie podoba;o.. Wiesz, że tylebym dała by mieć własnie taki nosek i usteczka jak Ty? Jejjja jesteś taka śliczna..
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:11   #65
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Ignorowanie mnie?... Szkoda myslalem ze cos podyskutujemy ale jak wolicie, aha media ktore pokazują takie kobiety niesą niczemu winne, wlasnie najlepszym przykladem na to ze jest tym zainteresowanie jest to iz Wy o tym gadacie, myslicie i interesuje was to, czyż nie tak?
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:27   #66
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez UPRowiec Pokaż wiadomość
Ignorowanie mnie?... Szkoda myslalem ze cos podyskutujemy ale jak wolicie, aha media ktore pokazują takie kobiety niesą niczemu winne, wlasnie najlepszym przykladem na to ze jest tym zainteresowanie jest to iz Wy o tym gadacie, myslicie i interesuje was to, czyż nie tak?
E tam, ja osobiście panienki z okładek mam w nosie Może to jej urok, może to Photoshop... Moim problemem nie są idealne kobiety z czasopism i billboardów, moim problemem jest to, że jestem za chuda i mam niefajną cerę Obiektywnie, a nie w porównaniu
Ale za to mam duże zielone oczy, długie ciemne włosy i super rzęsy
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:30   #67
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

tzn ja nie do tego nawiązywałem więc teraz zryłaś mi psychike totalnie xD
Ja nawiązywałem do wczesniejszej dyskusji na temat tego "szaleństwa" na temat wlasnie pan z okladek itp. wbrew temu co myślą kobiety to te panie kierowane są PRZEDEWSZYSTKIM(nie w całości) do kobiet.
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 21:37   #68
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez UPRowiec Pokaż wiadomość
tzn ja nie do tego nawiązywałem więc teraz zryłaś mi psychike totalnie xD
Ja nawiązywałem do wczesniejszej dyskusji na temat tego "szaleństwa" na temat wlasnie pan z okladek itp. wbrew temu co myślą kobiety to te panie kierowane są PRZEDEWSZYSTKIM(nie w całości) do kobiet.
Przepraszam za zrycie psychiki
Wiem, do czego nawiązywałeś. Przedstawiłam tylko swój punkt widzenia - mam to w nosie Nie interesuje mnie, do kogo kierowane są śnieżnobiale uśmiechy gładkolicych pań z okładek, nie zastanawiam się nad tym po prostu, to nie one wpędzają mnie w kompleksy Ale tak generalnie rzecz biorąc - panie z okładek Cosmo uśmiechaja się do pań, a z okładek CKM - do panów Tyle.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:47   #69
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

wiekszosc reklam, bilboardów,czasopism Pani domu itp, jest skierowana do kobiet,
Faceci playboya wbrew opinią kobiet jeśli już kupują, tak samo jak CKM'a(mi na to żal kasy) niekupują dla oglądania jakichś panienek, internet ma każdy i troche szerszy wybór jeśli chce.
Są tam bardzo ciekawe wywiady, ciekawostki publicystyka, a te wszystkie "panienki" są dla ozdoby.


Widocznie moje posty niebyły adresowane do Ciebie ale do użtkowniczek Igusia i Perełka.
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:00   #70
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez UPRowiec Pokaż wiadomość
wiekszosc reklam, bilboardów,czasopism Pani domu itp, jest skierowana do kobiet,
Faceci playboya wbrew opinią kobiet jeśli już kupują, tak samo jak CKM'a(mi na to żal kasy) niekupują dla oglądania jakichś panienek, internet ma każdy i troche szerszy wybór jeśli chce.
Są tam bardzo ciekawe wywiady, ciekawostki publicystyka, a te wszystkie "panienki" są dla ozdoby.


Widocznie moje posty niebyły adresowane do Ciebie ale do użtkowniczek Igusia i Perełka.
Pewnie tak
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:40   #71
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Jesli o mnie chodzi, jak juz wspomniałam, dla mnie wzorem piękna nie są własnie takowe panienki z magazynów itd. i ponaprawiane operacjami plastycznymi gwiazdeczki,tylko kobiety zwyczajnie piękne,ładne z natury. Ja mam im czego zazdrościć, bo tego nie mam. A co do Twojego UPRow'cu ostatniego akapitu w pierwszym poście..Nie nie nie, nie wpadam w kompleksy widząc panie z okładek,wpadam w nie widząc moją ładną koleżanke, która wychodząc z domu nie musi się przejmować czy ma ładnie ułożone włosy, makijaż staranny, bo zawsze wygląda zadowalająco..
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 23:05   #72
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
A prasa, tv robią swoje. Chore dązżenie do ,,ideału", na każdym kroku, nawet zwykłe reklmamy to wszystko razem cłżowieka dobija. Myśle sobie że gdybym wyjechała gdzieś daleko, odieciłą się od tego konsupcynjego szumu byłambym szczęśliwa. Więc może to jest rozwiazenie?

Cytat:
Napisane przez Perelkowaa Pokaż wiadomość
A wiesz, że mi sie wydaje racją ta Twoje izolacja? To wszytsko jest takie chore, kręci sie wokoł piekna zewnetrznego, wygladu, i dlatego ze to takei chore powinnysmy mieć to w dupie i się nie przejmować bo to takie płytkie..allle podziwiać kogoś kto naprawde to potrafi.


Niejako zgodziłaś się z Igusia92
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 23:24   #73
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

oj tak dobrze wiem, co czujesz... nie znosze patrzec w lustro
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:39   #74
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Tzn taaaak. No fakt, źle zrozumiałam troche Igusie_, bo mi właściwie nie chodzi o odcięcie się od 'konsumpcyjnego szalu' to nie jest to co na mnie wpływa..Chodzi mi o taką izolacje, aby nie oglądac na ulicach tych ladnych panien, i ślicznych dziewcząt(a juz wspomniałam czym jest dla mnie piękno).. Dla mnie bynajmniej wszystko kręci się wokól piekna zew. bo stale porównuje siebie z innymi kobietami, które moga pochwalic sie urodą,nie potrafie przejść jednej ulicy aby nie zauważyć że Tamta piekniejsza, a Wlosy ma ładniejsze itd..
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:46   #75
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Moja Panna jest naprawde Najpiekniejszą dziewczynką na świecie, i pisze to szczerze, zapewne nikt na tym forum neimoze sie z nią równać ale też ma takie jazdy, starczy ze jest pochmurnie ona juz rozpacza jaka jest obrzydliwa i tak dalej, potrafi mi kazac bym sie na nią niepatrzyl :/ i tak patrze i wygląda slicznie jak zawsze... ale ona mysli ze wciagu minuty jej twarz przechodzi transformacje w potwora :|
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:59   #76
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Hahaa ja to bym chciała takiej choć maciupkiej transformacji.
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:29   #77
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

czytanie ze zrozumieniem? Ja Napisalem ze ona mysli ze transformuje sie w potwora a ty piszesz ze chcialabys takije transformacji choc troszke? niewiem albo klania sie czytanie ze zrozumieniem albo marzysz by byc brzydka xD
co innego gdybys chciala transformacji w nią ale ona jest Jedyna Niepowtarzalna
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:53   #78
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Własnie, myslałam,że zrozumiesz że chodzi o transformacje w strone przeciwną, to chyba logiczne że potworem nie chcialabym byc
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 16:35   #79
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez Perelkowaa Pokaż wiadomość
Hahaa ja to bym chciała takiej choć maciupkiej transformacji.
Jesli Takiej to nie innej

czyli jednak nie, czytac ze zrozumieniem niepotrafisz ale pisac xD
wiem troche sie czepiam ale jednak to Takiej nadaje kompletny sens zdaniu :P
a tka wogóle mam 16lat xD
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 16:39   #80
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Mądrala, czepiasz sie nie ma co. Nie przywykłam do konwersacji z mezczyznami na takie tematy, kobieta z pewnością by zajarzyła, ale nie ma co..uczmy sie nie błędach;P. Nieee masz 16stu;>
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:45   #81
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Owszem mam 16 ale jestem z Partii UPR a tam łatwo nauczyć się logicznie myśleć.
Ucz sie Ucz, Ja zato mam pytanie, jak przekonac moją dziewczyne, aby wierzyła mi i całemu otoczeniu? gdy wszyscy mówią że jest najpiękniejsza, Kazyd to Widzi, Ja to Widze(i leje chlopow na ulicy gdy sie zbyt natarczywie patrzą)i troche tez mnie to drazni ze taka sliczna jest, ale ona uwaza ze jest najokropniejsza na swiecie...
Psychiatra?
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 19:05   #82
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Tak, chyba psychiatra. Skoro Ciebie tam uczą logicznie myśleć to wydaje mi się, że prędzej czy puzniej sam do tego dojdziesz. No co Ty lejesz? Daj spokuj chłopaku, to takie no wiesz.. Niech się patrzą bo tylko tyle im zostało, a Ty sie ciesz że inni Ci kobiety zazdroszcza;]
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 19:29   #83
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

To niemożliwe po prostuNie wierzę,że Wy czujecie to samo.Ja codziennie czuje bezsilnośc i żal do całego świata,że nie mogę wyglądać tak jak te ideały,co chodzą po ulicach.Nie chce mi się przez to żyć,nic nie ma przez to sensu.To mi spędza sen z powiek,jakbym wyglądała normalnie to bym nie miała żadnych problemów,byłabym pewna siebie i żtyłabym pełnia życia.A tak nawet nic sobie nie kupuję,bo nie warto i ciągle się wyzywam.
Załozyłam o tym nawet wątek na intymnym.:/
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:25   #84
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez UPRowiec Pokaż wiadomość
media ktore pokazują takie kobiety niesą niczemu winne, wlasnie najlepszym przykladem na to ze jest tym zainteresowanie jest to iz Wy o tym gadacie, myslicie i interesuje was to, czyż nie tak?
a moim zdaniem media są BARDZO winne bo wykreowały wizerunek "idealnej kobiety" ktora jest duzo lepsza pod kazdym wzgledem od 90% normalnych kobiet. i masz rację że takie reklamy są kierowane bardziej do kobiet niz do mezczyzn i na tym polega wlasnie ich wina bo przez to co propagują, normalne dziewczyny wpadaja w kompleksy, anoreksję itd ...

Sam piszesz ze mimo Twoich zapewnien, Twoja dziewczyna mysli ze jest okropna. W takim razie skoro Ty i otoczenie przekonujecie ja, ze jest ładna to kto jest winny takiemu mysleniu jesli nie media?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:02   #85
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Ona? Jesli media są winne bo pokazują to c widzieć chcą klienci, to troche tego nierozumiem.
Czlowiek ma chyba wolną wole z tego co wiem, jak ja pokaze rolnikowi który DODATKOWO płaci mi abym mu pokazał, krowe o idealnych wdg mnie proporcjach to moją winą jest to że on taką też chce mieć???
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:20   #86
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

hm.. oczywiście że są osoby ktore chcą to widzieć. (ale wydaje mi się że głownie są to mężczyźni.) i skoro chcą i oglądają to maja takie prawo i to nie jest wina mediow.
chodziło mi o to, że są kobiety, którym z góry narzucono jakis schemat do ktorego muszą się podporządkować zeby nie zostać odrzuconym przez społeczeństwo bo cos jest wypromowane i na topie a reszta jest nieakceptowana. i to że są przyjęte takie a nie inne kanony piękna na pewno nie jest winą osob ktore placa za abonament albo ogladaja bilboardy.. ale to tylko moje zdanie.
a tak swoją drogą to nie wiem czy wszystkie dziewczyny wchodzące tu będą zadowolone z porownania do rolnika i krowy;p
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:26   #87
UPRowiec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Krową były te znienawidzone rpzez ciebie modelki które osobiście mi sie niepodobają.

w dzisiejszych czasach na facetach naprawde najmniejszego wrazenia niezrobi nawet babka z rostawionymi nogami bez ubrania na bilboardzie...
Nikt nikogo nieodrzuca, jakos Moja dziewcyznka zupelnie podobna niejest do tlenionych blondi z dlugimi nogami z czaspoism a sie ogladaja, a te blondi to mają wziecie wsrod chlopakow ktorzy szukają dziwki za frajer...


Same sobie wmawiacie ze ktos wam odrzuci, media niemowia ze ktos cie odrzuci jesli taka niebd, nawet prawo tego zakazuje


Oni pokazują to co wdg nich jest spoko, dobierają to wdg tego czego potrzebuje rynek, rynek to WY.
mozna teraz potraktowac was indywidualnie, dostajesz gazetke, tak jak rolnik widzi krowe, niema tam zamaskowanego urzadzenia hipnotyzującego, mozesz wziasc to za ideał bo tak mówią media lub ocenić to przez pryzmat swoich indywidualnych odczuć.
Dlaczegoś biedny? boś głupi...
Wolicie ufac medią niż temu co same myślicie to macie to na własne życzenie
UPRowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:08   #88
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

ok ale ja nie mowilam o idelanej kobiecie z okladki playboya ktora jest tlenioną lalką barbi z solarium ale o ideale kobiety z pozoru naturalnej, młodej tylko ze wyszczuplonej itd. w photoshopie. rozumiem ze Twoja dzieczyna jest ładna i szczupła, czyli przynajmniej w części pasuje do "ideału". i nie powiesz mi ze przecietny facet wybierze dziewczynę brzydką i z nadwagą zamiast szczupłej i o ładnych rysach twarzy. i za takie wybory sa odpowiedzialne media narzucające kanony piękna.
media nie mówią że ktoś cię odrzuci jeśli taka nie będziesz ale w praktyce niestety wlasnie tak jest. ja znam np wielu kolegow ktorzy jak się do nich powie "odchudzam się" to się oburzają że po co szczupłe dziewczyny się odchudzają ze nie jestesmy grube itd, a za parę dni za plecami rzucają na prawdę nieprzyjemne komentarze na temat osoby ktora ma szczupłą sylwetkę ale przy grze w kosza odsłonił jej się brzuch ktory nie był idealnie płaski. i to wcale nie jest tak różowo ze mezczyzni nie sugerują sie mediami. tylko to juz sie jakby zakorzeniło w naszej psychice. i nikt nie mowi ze woli tą dziewczyne bo jest taka sama jak jakastam z bioboadru, ale jakos dziwnym trafem prawie wszystkim podoba się to samo.
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 17:48   #89
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
i nie powiesz mi ze przecietny facet wybierze dziewczynę brzydką i z nadwagą zamiast szczupłej i o ładnych rysach twarzy. i za takie wybory sa odpowiedzialne media narzucające kanony piękna.
Och. Przeciętny facet wybierze tą ładną. Ale po co nam PRZECIĘTNI faceci?

UPRowcu, nie pytaj jak przekonać kobitę żeby nie narzekała na siebie. jeśli naprawdę tak myśli- to coś z nią nie tak. jeśli nie, to mówi tak, żeby usłyszeć od Ciebie miłe słówko, szczere zapewnienia że tak nie jest i logiczne argumenty że tak nie jest

Cytat:
Napisane przez nough Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam z nia problemów, aż do momentu pojawienia się trądziku - wiem, ze to nie ten wątek, ale wraz z tym runęło wszystko - chocbym nie wiem jak o siebie dbała i jak śliczna była, moja twarz niszczy wszystko - wyglądam strasznie, a wszystkim trądzik kojarzy się z brudem i jest odpychający - nie dziwię się, nic pięknego w tym nie ma...
Nie mam ochoty z nikim się spotykać, ani nawet rozmawiać.
Nie ten watek- o psychologii trądziku wątek gdzieś był.
Ale po części też ten- witamy w klubie. jakim klubie? W sumie nie wiem czy mogę tak mówić, ja do tego klubu należałAM- kiedyś. Dlatego wiem, dziewczyny, co czujecie. I wiem ze z tego da się wyjść. Ja dzisiaj się uśmiecham do wszystkich lister
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:26   #90
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: wysłuchaj mnie... - wątek podtrzymujący na duchu

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Och. Przeciętny facet wybierze tą ładną. Ale po co nam PRZECIĘTNI faceci?
fakt masz rację
__________________
WYMIANA

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-05-02 o 09:59
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.