Czarnow³ose;) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-06-02, 17:09   #1501
XxNicolexXRichie
Przyczajenie
 
Avatar XxNicolexXRichie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Czarnow³ose;)

sæi±ganie koloru strasznie niszczy w³osy. wszysycy mi tak mówi±. postanowi³am ¿e teraz bêde malowaæ odrosty na ciemny br±z, przynajmniej nie beda sie tak odznacza³y
XxNicolexXRichie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-03, 12:40   #1502
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ nie chcê byæ "czarna"... farbujê w³osy od czterech lat, znudzi³ mi siê ten kolor, ja chcê moje naturalne! Bojê siê dekoloryzacji, ale chyba bêdê musia³a zaryzykowaæ, bo z odrostami nerwowo nie wytrzymam...
ja mam ten sam problem...i na dodatek wlosy do pasa....a nie chce ich scinac...a o odrostach to nawet nie ma mowy przy takich wlosach.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-03, 16:26   #1503
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 302
Dot.: Czarnow³ose:)

Nicole, mysle ze to dobre wyjscie ja bedziesz za kazdym razem farbowala odrosty na coraz jasniejszy kolor. W sumie to moze nawet ciekawie wygladac jak na koncu beda czarne i stopniowo coraz jasniejsze ja tak mialam po tym jak zachcialo mi sie miec jasniejsze wlosy :P
_Blacky_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 02:14   #1504
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ten sam problem...i na dodatek wlosy do pasa....a nie chce ich scinac...a o odrostach to nawet nie ma mowy przy takich wlosach.
ja podobnie, z tym ¿e mam trochê krótsze, ni¿ do pasa... tak my¶la³am, ¿eby jakimi¶ szamponetkami czarnymi farbowaæ raz na jaki¶ czas, ale to trochê bez sensu, bo zamiast farbowaæ co trzy tygodnie, jak robi³am to do tej pory, bêdê farbowac co tydzieñ, o nieee...

zreszt±, zawsze mia³am gêste w³osy, a co siê z nimi ostatnio sta³o, szkoda gadaæ. straci³am chyba po³owê tego, co mia³am.

Blacky, to ca³kiem dobry pomys³, tyle ¿e z moim obecnym stanem w³osów najlepszym wyj¶ciem by³oby w ogóle zaprzestanie farbowania No tak, ale co¶ trzeba wybraæ... Hmm, chyba spróbujê z dekoloryzatorem Elgonu, który podobno nie niszczy wlosów, a jak nie bêdzie efektu, wtedy tak jak radzisz
__________________


Patryka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 09:51   #1505
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Czarnow³ose;)

Weszlam tu i myslalam ze bedzie o tym, jakie czarne wlosy sa piekne, czym fabowac zbey byl najladniejszy kolor, jak dbac o czarne a tu kazda chce dekoloryzowac to chyba nie byl zamysl tego watku..
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 10:12   #1506
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka¿ wiadomo¶æ
Weszlam tu i myslalam ze bedzie o tym, jakie czarne wlosy sa piekne, czym fabowac zbey byl najladniejszy kolor, jak dbac o czarne a tu kazda chce dekoloryzowac to chyba nie byl zamysl tego watku..

W takim razie pociesze Cie i podniose na duchu wszystkie potencjalne dziewczyny, niosace sie z zamiarem zafarbowania na czern - ja nie mam zamiaru z niej rezygnowac! Co prawda jest to kolor wlosow jedynie troche ciemniejszy od mojego naturalnego (mam bardzo ciemny braz). I mam czarne brwi i ciemna oprawe oka(typ zimy). Wiec nie moge narzekac na to, ze wygladam w tym kolorze sztucznie, bo jest wrecz odwrotnie. Ale na pewno nie wroce do ciemnych brazow. Nie dosc, ze szybko sie zmywaja, to jeszcze obrzydliwie rudzieja i trace swoja chlodna kolorystyke, o ktora zamierzam dbac odkad zostala odkryta W dodatku czern trzyma sie znacznie dluzej
Pocieszam tez, ze ja swojego czasu rowniez szlam za glosem stada "w jasnych kolorach lepiej, mlodziej, lepiej zgrywaja sie z jasna cera"...byc moze u blekitnookiego typu lata o popielatych brwiach tak, ale nie u mnie
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 14:22   #1507
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 339
Dot.: Czarnow³ose;)

ja mam ciemny br±z przy kazdym myciu mi du¿o tego "schodzi"aabardzo chcia³abym powrócc do swojego jasnego br±zuuuuu!!!!!!!
co robiæææ?? ? ?
__________________
ansy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 14:32   #1508
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ

W takim razie pociesze Cie i podniose na duchu wszystkie potencjalne dziewczyny, niosace sie z zamiarem zafarbowania na czern - ja nie mam zamiaru z niej rezygnowac! Co prawda jest to kolor wlosow jedynie troche ciemniejszy od mojego naturalnego (mam bardzo ciemny braz). I mam czarne brwi i ciemna oprawe oka(typ zimy). Wiec nie moge narzekac na to, ze wygladam w tym kolorze sztucznie, bo jest wrecz odwrotnie. Ale na pewno nie wroce do ciemnych brazow. Nie dosc, ze szybko sie zmywaja, to jeszcze obrzydliwie rudzieja i trace swoja chlodna kolorystyke, o ktora zamierzam dbac odkad zostala odkryta W dodatku czern trzyma sie znacznie dluzej
Pocieszam tez, ze ja swojego czasu rowniez szlam za glosem stada "w jasnych kolorach lepiej, mlodziej, lepiej zgrywaja sie z jasna cera"...byc moze u blekitnookiego typu lata o popielatych brwiach tak, ale nie u mnie
Tak samo uwa¿am . Czarny siê o wiele d³u¿ej trzyma ni¿ najciemniejszy br±z i co najwa¿niejsze nie rudzieje. Nienawidzê tej po¶wiaty rudziej±cej po tygodniu od farbowania.
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 16:29   #1509
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Wiele razy chcia³am zej¶æ z czarnego koloru ale nigdy drastycznie bardziej zapuszczanie i czekanie na odrosty ale zawsze powraca³am do czarnego dwa razy mia³a sporawe odrosty i baleja¿ u góry blond na dole rudoblond. Równie¿ uwa¿a³am ¿e czarny jest sztuczny ¿e jasny ³adniejszy lecz ja pomimo ¿e mam naturalne ciemne blond w³osy i zielono ¿ó³te oczy niektórzy mówi± kocie sztucznie wygl±da w blond a czarny jest tym moim kolorem nawet nauczyciele w szkole mówili ¿e nigdy by nie powiedzieli ¿e to nie jest mój kolor jeszcze tylko zapuszczanie do pasa i bêdê szczê¶liwa.Niektórzy mówi± ¿e sporo dziewczyn widaæ na ulicach w czarnych w³osach mo¿e i to prawda ale jak szybko zdecydowa³y siê na farbowanie tak szybko próbuj± zej¶æ z tego koloru. Ma³o osobom pasuje czarny wiêc powinni¶my siê cieszyæ tym ¿e jeste¶my w tej nielicznej grupie.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 16:47   #1510
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ

W takim razie pociesze Cie i podniose na duchu wszystkie potencjalne dziewczyny, niosace sie z zamiarem zafarbowania na czern - ja nie mam zamiaru z niej rezygnowac! Co prawda jest to kolor wlosow jedynie troche ciemniejszy od mojego naturalnego (mam bardzo ciemny braz). I mam czarne brwi i ciemna oprawe oka(typ zimy). Wiec nie moge narzekac na to, ze wygladam w tym kolorze sztucznie, bo jest wrecz odwrotnie. Ale na pewno nie wroce do ciemnych brazow. Nie dosc, ze szybko sie zmywaja, to jeszcze obrzydliwie rudzieja i trace swoja chlodna kolorystyke, o ktora zamierzam dbac odkad zostala odkryta W dodatku czern trzyma sie znacznie dluzej
Pocieszam tez, ze ja swojego czasu rowniez szlam za glosem stada "w jasnych kolorach lepiej, mlodziej, lepiej zgrywaja sie z jasna cera"...byc moze u blekitnookiego typu lata o popielatych brwiach tak, ale nie u mnie
No to dobrze Ja czarna bylam i na razie chyba nie bede ale nie lubie jak watki stworzone w jakims konkretny celu zmieniaja swoj profil i sluza czemus zupelnie odwrotnemu

Cytat:
Napisane przez ansy Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ciemny br±z przy kazdym myciu mi du¿o tego "schodzi"aabardzo chcia³abym powrócc do swojego jasnego br±zuuuuu!!!!!!!
co robiæææ?? ? ?
Na poczatek wyjsc z tego watku i wpisac pytanie do jednego z tysiaca innych pt: dekoloryzacja wlosow, z czarnych na blond, etc.
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 17:34   #1511
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 339
Dot.: Czarnow³ose;)

a doat³am od ktorejs z wizazanek zeby sie wa tu wpisaæ xP ale okok-juz nie bede
__________________
ansy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 18:59   #1512
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Question Dot.: Czarnow³ose;)

Pomo¿ecie????? Mam matowe wlosy,u¿ywa³am masê farb ale ¿adna nie da³a po³ysku,mo¿e która¶ z was te¿ ma ten problem i znalaz³a rozwi±zanie Czarna farba po której piêknie l¶ni± w³osy....
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-04, 20:22   #1513
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ansy Poka¿ wiadomo¶æ
a doat³am od ktorejs z wizazanek zeby sie wa tu wpisaæ xP ale okok-juz nie bede
hehe, zartowalam ale akurat sa watki gdzie dziewczyny pisza o dobrych dekoloryzatorach, bo bez tego sie u ciebie chyba nie obedzie. Od siebie polecam dekoloryzator Joanna, ladnie rozjasnia i nie niszczy wlosow.

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie????? Mam matowe wlosy,u¿ywa³am masê farb ale ¿adna nie da³a po³ysku,mo¿e która¶ z was te¿ ma ten problem i znalaz³a rozwi±zanie Czarna farba po której piêknie l¶ni± w³osy....
Moze takie masz po prostu wlosy? Jesli wlosy nie za zdrowe lub z natury sa matowe, to farba polysku tez raczej nie da. Dla mnie najlepsza farba to Poly Brillance, sliczny polysk
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 07:30   #1514
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

W³osy mam zdrowe i z natury niestety matowe.Pomy¶la³am ¿e jaka¶ farba mo¿e mi w tym pomóc,spróbujê tej Poly Brillance mo¿e akurat.Zaczê³am stosowaæ maski które maj± spowodowaæ i¿ w³osy zaczn± choæ trochê l¶niæ I dodam ¿e jestem czarnulk± od wczoraj
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 07:40   #1515
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Czarnow³ose;)

Zdjêcie nr1 naturalne,zdjêcie nr.2 5minutowy Casting,3 to ciemny br±z,a teraz mam czarne(hebanowa czerñ)potem dodam fotke....
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 07:57   #1516
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose;)

Drugie zdjêcie i te w³osy uniesione do góry! <wow>
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 08:59   #1517
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy mam zdrowe i z natury niestety matowe.Pomy¶la³am ¿e jaka¶ farba mo¿e mi w tym pomóc,spróbujê tej Poly Brillance mo¿e akurat.Zaczê³am stosowaæ maski które maj± spowodowaæ i¿ w³osy zaczn± choæ trochê l¶niæ I dodam ¿e jestem czarnulk± od wczoraj
Polecam tez odzywke w spreju Joanna Sekrety Perel. Moje wlosy blyszcza sie raczej z natury ale odzywka ladnie podbija ten efekt. I pachnie rozami
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 20:07   #1518
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose;)

Moje w³osy kiedy¶ bardzo l¶ni³y, niestety zniszczy³am je codziennym prostowaniem... Teraz je regeneruje na wszystkie sposoby i zauwazylam, ze blyszcza sie po maseczce z miodu. Kazdy ma inny rodzaj wlosow, wiec nie gwarantuje efektu
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-06, 08:21   #1519
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie????? Mam matowe wlosy,u¿ywa³am masê farb ale ¿adna nie da³a po³ysku,mo¿e która¶ z was te¿ ma ten problem i znalaz³a rozwi±zanie Czarna farba po której piêknie l¶ni± w³osy....
Je¶li chodzi o farbê to moje piêknie b³yszcz± w³asnie po Brillance oraz Castingu.
Natomiast je¶li chodzi o pielegnacjê to my¶lê, ¿e oliwa z oliwek ma spore znaczenie,bo ona nat³uszcza w³osy,¿e wydaj± siê byæ takie "opite" nawil¿one,a tym samym b³yszcz±ce.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 00:22   #1520
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka¿ wiadomo¶æ
ja podobnie, z tym ¿e mam trochê krótsze, ni¿ do pasa... tak my¶la³am, ¿eby jakimi¶ szamponetkami czarnymi farbowaæ raz na jaki¶ czas, ale to trochê bez sensu, bo zamiast farbowaæ co trzy tygodnie, jak robi³am to do tej pory, bêdê farbowac co tydzieñ, o nieee...

zreszt±, zawsze mia³am gêste w³osy, a co siê z nimi ostatnio sta³o, szkoda gadaæ. straci³am chyba po³owê tego, co mia³am.
no niestety...chyba bede musiala troszke rozjasnic by nalozyc ta farbe w kolorze sliwki

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiele razy chcia³am zej¶æ z czarnego koloru ale nigdy drastycznie bardziej zapuszczanie i czekanie na odrosty ale zawsze powraca³am do czarnego dwa razy mia³a sporawe odrosty i baleja¿ u góry blond na dole rudoblond. Równie¿ uwa¿a³am ¿e czarny jest sztuczny ¿e jasny ³adniejszy lecz ja pomimo ¿e mam naturalne ciemne blond w³osy i zielono ¿ó³te oczy niektórzy mówi± kocie sztucznie wygl±da w blond a czarny jest tym moim kolorem nawet nauczyciele w szkole mówili ¿e nigdy by nie powiedzieli ¿e to nie jest mój kolor jeszcze tylko zapuszczanie do pasa i bêdê szczê¶liwa.Niektórzy mówi± ¿e sporo dziewczyn widaæ na ulicach w czarnych w³osach mo¿e i to prawda ale jak szybko zdecydowa³y siê na farbowanie tak szybko próbuj± zej¶æ z tego koloru. Ma³o osobom pasuje czarny wiêc powinni¶my siê cieszyæ tym ¿e jeste¶my w tej nielicznej grupie.

mi tez doskonale w czernii i tez mam zielone kocie oczy
ale chcialabym sprobowac jak bedzie mi w sliwce z Loreala....
czarnula jestem juz ponad 3 lata i troszku mi sie znudzily...
doczepialam juz blond pasemka
tutaj dodaje fotke z blond pasemkami

ja to oczywiscie ta czarna :d
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 10:19   #1521
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja siê tak zastanawiam je¿eli jest granatowa czerñ to w takim razie czy jest czerwona czerñ lub fioletowa czerñ ale pewnie jak ju¿ co¶ takiego istnieje to pewnie farby fryzjerskie a do nich trzeba znaæ proporcje itp itd.Zastanawia³am siê siê na grzyweczk± mam prawie w³osy do pasa jak wygl±da grzyweczka prosta przy takich d³ugich w³osach?
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 10:53   #1522
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê tak zastanawiam je¿eli jest granatowa czerñ to w takim razie czy jest czerwona czerñ lub fioletowa czerñ ale pewnie jak ju¿ co¶ takiego istnieje to pewnie farby fryzjerskie a do nich trzeba znaæ proporcje itp itd.Zastanawia³am siê siê na grzyweczk± mam prawie w³osy do pasa jak wygl±da grzyweczka prosta przy takich d³ugich w³osach?
no ja mam grzyweczke prosta przy dlugich wlosach
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 11:16   #1523
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

W³a¶nie widzê i mnie rozochoci³a¶ do zmian wiêc pomy¶le intensywnie nad obciêciem.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 11:21   #1524
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie widzê i mnie rozochoci³a¶ do zmian wiêc pomy¶le intensywnie nad obciêciem.
zawsze moze odrosnac
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-08, 08:30   #1525
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety...chyba bede musiala troszke rozjasnic by nalozyc ta farbe w kolorze sliwki




mi tez doskonale w czernii i tez mam zielone kocie oczy
ale chcialabym sprobowac jak bedzie mi w sliwce z Loreala....
czarnula jestem juz ponad 3 lata i troszku mi sie znudzily...
doczepialam juz blond pasemka
tutaj dodaje fotke z blond pasemkami

ja to oczywiscie ta czarna :d
Piêknie wygl±dasz w tych w³osach.
Ja farbowa³am Castingiem i w³osy mi okropnie wypadaj±
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-08, 11:02   #1526
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêknie wygl±dasz w tych w³osach.
Ja farbowa³am Castingiem i w³osy mi okropnie wypadaj±
no wlasnie ...zal mi wlosow...bo zeby sliwka byla widoczna musze rozjasnic...chyba jednak znowu sobie doczepie blond pasemka tak jak na tamtym foto ...nie zniszczy wlosow a bedzie jakas odmiana
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-08, 14:12   #1527
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Czarnow³ose;)

sluchajcie!
mam wlosy farbowane ciemny braz. Chce je dzisiaj zafarbowac farba Schwarzkopf Brilliance 891 KRUCZA CZERÑ. Mam trzymac ja na wlosach 30 min, ale boje sie ze jak tak dlugo bede trzymac, kolor wyjdzie mi granatowy lub taki bedzie polysk. Co zrobic?
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-08, 16:10   #1528
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Czarnow³ose;)

moja kolezanka trzymala nawet dluzej niz 30 min tez na farbowanych na ciemny braz wlosach i nie bylo granatowego polysku ani nic z granatem wiec spokojnie mozesz trzymac

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-06-08 o 21:08
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-09, 12:51   #1529
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka¿ wiadomo¶æ
sluchajcie!
mam wlosy farbowane ciemny braz. Chce je dzisiaj zafarbowac farba Schwarzkopf Brilliance 891 KRUCZA CZERÑ. Mam trzymac ja na wlosach 30 min, ale boje sie ze jak tak dlugo bede trzymac, kolor wyjdzie mi granatowy lub taki bedzie polysk. Co zrobic?
jesli to nie jest granatowa czern to nie bedzie granatowego polysku
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-09, 18:49   #1530
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomo¶ci: 20 712
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
jesli to nie jest granatowa czern to nie bedzie granatowego polysku
dokladnie
__________________


Lena_20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.