ciepło - zimno??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 16:36   #1
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221

ciepło - zimno???


tak przeglądam te wątki i pomyślałam, że może dziewczyny i mi coś doradzicie? miałam już na głowie wiele kolorów, ale fryzjerzy z reguły proponowali mi ciepłe brązy i czekolady podczas gdy naturalny mój kolor jest taki ciemnopopielaty i iostatnio myślę czy do niego nie powrócić?? Poza tym nie jestem do końca pewna w jakich kolorach mi dobrze- uwielbiam czerń ale podobno kiepsko w niej wyglądam. jeśli znajdziecie chwilkę będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.załączam 3 fotki - na jednej mam włosy ciemnoczekoladowe, na jednej ciepły brąz i na jednej w chłodnym odcieniu włosów.
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:42   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ciepło - zimno???

ja proponuje cos takiego
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:03   #3
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: ciepło - zimno???

Fryzjerzy mają rację, bardzo ładnie wyglądasz w ciepłym brązie.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:12   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: ciepło - zimno???

Slicznie na 2 zdjeciu,najlepiej pasuja Tobie odcienie brazu
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:46   #5
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: ciepło - zimno???

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Slicznie na 2 zdjeciu,najlepiej pasuja Tobie odcienie brazu
Zgadzam sie, swietny kolor na drugim zdjeciu
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:50   #6
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dzieki dziewczyny czyli jednak te jasne cieple brazy tez tak mi sie wydawało ze ta czekolada to dla mnie za ciemne ciutke a co z kolorami? bo u mnie w szafie dominuje czerń, szarości, beże i beżowo-różowe. a myślałam że przydałoby się coś zmienić i dodać więcej koloru???

ah ;/ chyba trzeba wziac jeszcze pod uwage ze na tym 2 zdjeciu jestem opalona po solarium normalnie mam karnacje taka jak na ostatnim

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-12 o 21:17 Powód: post pod postem
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:22   #7
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

o widze ze i ty siegnelas o porade z racji tej ze kogos jest latwiej ocenic niz sama siebie to moze i jak sie wypowiem na towj temat jak dla mnie wygladasz owszem ladnie w tym cieplym brazie ale to juz troche oklepane zauwayzlam ze tutaj zazwyczaj kazdej dziewczynie proponuje sie braz mysle ze temu iz jest to kolor ktory pasuje chyba kazdemu jak dla mnie wygladasz super na 1 fotce czyli w tym ciemnym brazie on wyglada nawet prawie jak czarny . Nie wiem ale masz ladna buzke i przypominasz mi typ urody jak u hinduski lub jak ta ksiezniczka jasmin z bajki alladyn heh powaznie .mysle ze jak bys sie opalila jak na tej fotce nr dwa to nawet czarne wlosy by pasowaly chociaz mysle ze najbardziej to jednak ten ciemny braz a jeski o kolory bo pytalas to ja cie widze w turkusach zolciach pomaranczach takiej soczstej zieleni ciemny roz zreszta jest lato a w nie mozna zaszalec zywymi kolorkami ktore ozywia cie na 100 procent jak chcesz to moge ci porobic takie fryzurki co sobie zrobilam na swym watku
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 19:37   #8
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
ooo Kasia zajrzałas do mnie nio ja wlasnie myslalam o takich zieleniach i turkusach dokladnie! ale nie bylam pewna. w pomaranczu niestety wygladam fatalnienad opalenizna pracuje ale powoli bo nie chce wygladac jak suszona figa no wlasnie kurcze nie mam photoshopa jejku jakby Ci sie chcialo kiedys to fajnie by byloKochana jestes

na avatarze mam czarne wloski i jeszcze skrecone w loki ale ciemne zdjecie to moze kiepsko widac

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-12 o 21:17 Powód: post pod postem
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:07   #9
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

ok zrobilam 3 fotki poprpstu pobawilam sie twa fotka i fryzurami nawet chcialam sprawdzic cie jak wygladasz w tym mym "nieszczesnym blondzie" i w grzywce zobacz sobie jak to wyglada ale ja bede sie upierac ze najladniej wygladasz w tej twej i fotce w tym ciemnym brazie ktory wpada w czarny
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:24   #10
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: ciepło - zimno???

oj dzieki wielkie! ze tez Ci sie chcialo faktycznie jak tam patrze to w ciemnych jakos lepiej chociaz ten braz nie jest zly...no ale bym musiala sie troche przyrumienic do niego fakt mialam kiedys platynowy baleyage jak i calkowity blond , bylam tez ruda wiec przerobilam sporo i od wielu lat zostaje przy ciemnych. co do blondu to jesli jestes ciekawa zamieszczam staaaaara fotke (ten wielki odrost to moj naturalny kolor)
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:38   #11
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

o nawet ladnie w tym blondzie a pozatym widze ze ten twoj odrost to tez ciekawy kolor kiedys jak ci sie znudzi farbowanie to mozesz tez wrocic do swego koloru tak patrze bo jest calkiem calkiem ale i tak najlepiej jest ci w ciemnym brazie mimo ze w jasnym tez ladnie no ale jakos w ciemnym ladniej mym skromnym zdaniem
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 21:44   #12
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: ciepło - zimno???

no ja wlasnie chcialam do niego powrocic ale sie wacham cos wymysle ,musze bo w przyszlym tygodniu ide do fryzjera
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:26   #13
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: ciepło - zimno???

a mi sie w tych ciemnych wlosach podobach i chyba jestem jedyna ale wg mnie charakteru Ci nadaje...te cieple brazy tez fajnie ale blond mi sie nie podoba
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:38   #14
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

jak juz bedziesz po wizycie u fryzjera to koniecznie napisz co tam ci doradzila chociaz nie ejstem wrozka przypuszczam ze doradzi ci jasny braz ale ja nadal bede upracie twierdzic ze pasuje ci raczej ciemny tak jak napisala kolezanka wyzej nadaje ci charakteruu a ja wiesz co wymyslilam ? ze na zapuszczanie swego kolory wlosow to najlepszym czasem jest gdy kobieta jest w ciazy ( bo wtedy podobno nie wolno farbowac wlosow)
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 00:19   #15
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: ciepło - zimno???

dziekuje za wszelkie sugestie dziewczyny wszystko przemyślę, pogadam z fryzjerką (ktora nawiasem mowiac tez mnie nie widzi w jasnych, a druga wrecz boi sie moich pomysłow )i mam nadzieje ze do czegos dojde Jakby nie bylo kolor zawsze mozna zmienic!

Kasiu na tej pierwszej fotce to zes normalnie Iwone Pavlovic ze mnie zrobila przysiegam dam znac co i jak a jesli nie bedzie tragedii to moze i fotke zamieszcze daj tez znac jak sie na cos zdecydujesz odnosnie swojej wlasnej metamorfozy, zreszta bede zagladala tam do Ciebiea teraz ide w koncu spac
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:35   #16
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: ciepło - zimno???

Ja tam myślę, że we wszystkich kolorach wyglądasz fajnie Po prostu wybierz ten, na który akurat masz ochotę Wybór należy do Ciebie, jeśli masz ochotę spróbować czegoś innego, to po prostu spróbuj Mówi Ci to człowiek, który miał już na głowie wszystkie kolory, poza ciepłymi brązami .
Ale ja osobiście też widzę Cię w kolorach ciepłych Szczególnie jeśli idzie o ciuchy Taka jesień, albo wiosna

http://www.wizaz.pl/images/agatam/rustykalna_jesien/

http://www.wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:16   #17
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: ciepło - zimno???

No tak znajac siebie zrobie i tak wg wlasnego uznania (uparciuch) ale nie mam za bardzo pomyslu...
ale mnie teraz zaskoczyłaś! byłam przekonana że jestem chłodnym typem urody!!! <zalamka> myślałam ze ja lato albo mieszaniec jakis.......
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:02   #18
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: ciepło - zimno???

W tym cały problem, że na zdjęciach kolory rzadko są prawidłowo odwzorowane I trudno takie rzeczy stwierdzić.... Na ostatnim zdjęciu wygadasz raczej na zimę Ale myślę, że te typy to raczej zabawa, niż coś, co należałoby brać na poważnie
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:08   #19
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

oleffka boze obejrzalam twa metamorfoze jestem w szoku ale ejstes odwazna i slicznie wyszlas w tym blondzie i sama nie wiem w ktorych wlosach ci bylo lepiej czy w tych rudych czy blond , ja to nie mam tyle odwagi co ty choc powiem szczerze ze mi sie czasem marzytaki ognisty rudy jak mialas ale zupelnie nie wiedzialabym jak sie ubierac do niego wiem tylko ze zielenie by pasowaly
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 12:07   #20
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ciepło - zimno???

heja jak tam te twoj wloski pokazesz foteczke ????? jestes zadowolona z tego co dokonaly fryzjerki?? pozdrawiam
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:22   #21
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: ciepło - zimno???

Włoski mam teraz w takim kolorze - troszke chlodniejszy odcien ale wielkiej metamorfozy nie ma mysle co by tu dalej :P (chodzi mi o ciuszki i podkreslenie ocząt ) ;D
zaczynam sie rozglądać za sukienkami (co jest do mnie niepodobne) bo chcialabym wygladac bardziej kobieco pozdrowki
a jak u Ciebie? ciagle poszukujesz kolorku?
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.