essence - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 16:34   #2311
micia115
Raczkowanie
 
Avatar micia115
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna-Koźla
Wiadomości: 36
Dot.: essence

Ostatnio zakupiłam ,,paseczki" z limitowanki Sun Club. Zaznaczam nim tylko kości policzkowe. Nie wiem czy mi sie wydaje czy daja one za mocny efekt. Pedzelkiem pociśgam po nich tylko raz albo dwa. Jak myślicie. Może któraś z Was poradzi mi jak ich używac żeby efekt był jak najbardziej naturalny?
micia115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:35   #2312
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: essence

zapewne prez te wielkie, świecące jak żarówy drobiny brokatu
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:47   #2313
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
moren Czemu potrzebujesz "pozbyc sie wierzchniej warstwy" zeby go użyć
Zapewne dlatego, że wierzchnia warstwa AOH przykrywa prawdziwe podkłady genialnego rozśwetlacza xD Tyle wiem z opowiadań essencomaniaczek, bo sama AOH nie mam, ale się przymierzam do zakupu :P
W Toruniu Ibiza Lounge! Wydaje mi się nawet, że trafiłam na pierwszy dzień jej wystawienia, bo było dosłownie wszystko. Nic mnie szczególnie nie zaciekawiło, poza sztyftem brązującym, czy ktoś ma i mógłby się podzielić swoją opinią? xD Bo nie wiem, czy zaopatrzyć się na wyjazd w AOH czy w sztyft :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:05   #2314
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez micia115 Pokaż wiadomość
Ostatnio zakupiłam ,,paseczki" z limitowanki Sun Club. Zaznaczam nim tylko kości policzkowe. Nie wiem czy mi sie wydaje czy daja one za mocny efekt. Pedzelkiem pociśgam po nich tylko raz albo dwa. Jak myślicie. Może któraś z Was poradzi mi jak ich używac żeby efekt był jak najbardziej naturalny?
dziewczyny już pisały w tym wątku, że używają go właśnie lekkim pociągnięciem. ja tam paseczków nie mam, ale coraz bardziej mnie kuszą niestety od dziś jestem na odwyku
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:15   #2315
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Zapewne dlatego, że wierzchnia warstwa AOH przykrywa prawdziwe podkłady genialnego rozśwetlacza xD Tyle wiem z opowiadań essencomaniaczek, bo sama AOH nie mam, ale się przymierzam do zakupu :P
W Toruniu Ibiza Lounge! Wydaje mi się nawet, że trafiłam na pierwszy dzień jej wystawienia, bo było dosłownie wszystko. Nic mnie szczególnie nie zaciekawiło, poza sztyftem brązującym, czy ktoś ma i mógłby się podzielić swoją opinią? xD Bo nie wiem, czy zaopatrzyć się na wyjazd w AOH czy w sztyft :P
Dzięki.W takim razie ze swojego też muszę zdjąc tą niesczęsną warstwe brokatu
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:21   #2316
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Zapewne dlatego, że wierzchnia warstwa AOH przykrywa prawdziwe podkłady genialnego rozśwetlacza xD Tyle wiem z opowiadań essencomaniaczek, bo sama AOH nie mam, ale się przymierzam do zakupu :P
W Toruniu Ibiza Lounge! Wydaje mi się nawet, że trafiłam na pierwszy dzień jej wystawienia, bo było dosłownie wszystko. Nic mnie szczególnie nie zaciekawiło, poza sztyftem brązującym, czy ktoś ma i mógłby się podzielić swoją opinią? xD Bo nie wiem, czy zaopatrzyć się na wyjazd w AOH czy w sztyft :P
Ibiza lounge w Toruniu była już w piątek I wtedy też były wszystkie kosmetyki
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:44   #2317
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ibiza lounge w Toruniu była już w piątek I wtedy też były wszystkie kosmetyki
No to by wyjaśniało, dlaczego jestem tak mało zorientowana w Essence - rzadko bywam w naszej Naturze xD
Nikt się nie skusił na sztyf brązujący? No nie wierzę, laski, gadać mi tutaj :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 17:49   #2318
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

A w tej drugiej Naturze chyba w ogóle nie ma kosmetyków essence? Dawno tam nie byłam, ale ostatnim razem essence tam nie widziałam
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:53   #2319
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: essence

Ja też chcę paseczki Sun Club (tak je chwalicie, że napaliłam się na nie, tym bardziej że kocham rozświetlone poliki), a nie ma ich w mojej Naturze ;(
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:01   #2320
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Ja też chcę paseczki Sun Club (tak je chwalicie, że napaliłam się na nie, tym bardziej że kocham rozświetlone poliki), a nie ma ich w mojej Naturze ;(
a to nie lepszy byłby AOH?
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:03   #2321
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Dlaczego uważasz, że aoh byłby lepszy? Ja mam oba rozświetlacze i oba bardzo mi pasują Dają inne efekty, ale nie powiedziałabym, że aoh jest lepszy
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 18:14   #2322
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
a to nie lepszy byłby AOH?
Paseczki są bardziej praktyczne i kolorowe
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:14   #2323
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że aoh byłby lepszy? Ja mam oba rozświetlacze i oba bardzo mi pasują Dają inne efekty, ale nie powiedziałabym, że aoh jest lepszy
ale jak nie ma paseczków to lepszy jest AOH wydaje mi się, że paseczki są lekko brązujące, a jak zależy na samym rozświetleniu to ten jest akurat ahh te paseczki i mój przeklęty odwyk ..

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Paseczki są bardziej praktyczne i kolorowe
a nie, w takim wypadku to jednak paseczki
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:21   #2324
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że aoh byłby lepszy? Ja mam oba rozświetlacze i oba bardzo mi pasują Dają inne efekty, ale nie powiedziałabym, że aoh jest lepszy
ja też mam oba i uważam, że po prostu oba są niezbędne
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:21   #2325
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
moren Czemu potrzebujesz "pozbyc sie wierzchniej warstwy" zeby go użyć
Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
zapewne prez te wielkie, świecące jak żarówy drobiny brokatu
Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Zapewne dlatego, że wierzchnia warstwa AOH przykrywa prawdziwe podkłady genialnego rozśwetlacza xD Tyle wiem z opowiadań essencomaniaczek, bo sama AOH nie mam, ale się przymierzam do zakupu :P
W Toruniu Ibiza Lounge! Wydaje mi się nawet, że trafiłam na pierwszy dzień jej wystawienia, bo było dosłownie wszystko. Nic mnie szczególnie nie zaciekawiło, poza sztyftem brązującym, czy ktoś ma i mógłby się podzielić swoją opinią? xD Bo nie wiem, czy zaopatrzyć się na wyjazd w AOH czy w sztyft :P

Tak,wlasnie dlatego
Chociaz ze mnie mala sroczka jest i generalnie ten brokacik mi sie podoba Ale tylko w opakowaniu.Teraz bylam z psem na spacerze,zrobilam wiec test.Bardzo delikatnie nalozylam odrobine rozswietlacza razem z tym brokatem na policzki (strzepujac terz troche pedzel).Potem pomalowalam poliki matowym rozem.Efekt byl taki,ze drobin bylo malo,a roz i tak delikatnie blyszczal.Te drobiny nie sa tak duze,jak myslalam,ale i tak nie nadaja sie do tego,zeby chodzic z nimi na twarzy (nawet w niewielkiej ilosci,jak to zrobilam godzine temu).Na szczescie warstwa ta jest cienka i latwo schodzi po przeciagnieciu pedzlem

I dodaje foto ze zlapanym "rozblyskiem"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (123,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.JPG (127,6 KB, 76 załadowań)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:23   #2326
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
ja też mam oba i uważam, że po prostu oba są niezbędne
To miło, że mamy takie samo zdanie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:27   #2327
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: essence

A u mnie w jedynej naturze w mieście nie ma ani aoh ani paseczków , tak się przez Was na nie napaliłam

Na pocieszenie kupiłam sobie turkusową kredkę z brokatem Ibiza Lounge, zielony brokatowy liner, korektor pod oczy w sztyfcie wykręcanym i bezbarwny powiększający błyszczyk do ust .

I tak czuję niedosyt... ja chcę paseczki
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:29   #2328
Clarie Holt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z Pucka
Wiadomości: 7
GG do Clarie Holt
Dot.: essence

ja zbytnio się nie maluje używam tylko błyszczyków,,,nie wiem nawet z jakiej firmy
Clarie Holt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:37   #2329
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
A u mnie w jedynej naturze w mieście nie ma ani aoh ani paseczków , tak się przez Was na nie napaliłam

Na pocieszenie kupiłam sobie turkusową kredkę z brokatem Ibiza Lounge, zielony brokatowy liner, korektor pod oczy w sztyfcie wykręcanym i bezbarwny powiększający błyszczyk do ust .

I tak czuję niedosyt... ja chcę paseczki
ryba2 tak looknełam i widze ze mieszkasz w Cze-wie.No prosze..ja również Chodzi pewnie o naszą jedyną nature w 1al.Ja byłam 3 dni temu i udało mi się zakupiłam jasne paseczki.Jeszcze wtedy były wszystkieciemniejsza wersja była tylko jedna...Też zakupiłam turkusową kredkęa jak podoba Ci się błysczyk pow.?bo też chciałam go sobie kupić
judge jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 18:48   #2330
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Wy spamerki, ale się dyskusja zaczęła ;p a ledwo od rana to nie zaglądałam xD

Informuję, że przetestowałam już podkład w musie co wczoraj kupiłam z serii "PureSkin" i jest super
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:51   #2331
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

No, wszędzie dobrze, ale...
Przyjechałam, a tu tyle nowości i tyle stron do nadrobienia! czy któraś z was może orientuje się jak aktualnie wygląda sytuacja z limitownkami w Galerii Łódzkiej?
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:54   #2332
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
ryba2 tak looknełam i widze ze mieszkasz w Cze-wie.No prosze..ja również Chodzi pewnie o naszą jedyną nature w 1al.Ja byłam 3 dni temu i udało mi się zakupiłam jasne paseczki.Jeszcze wtedy były wszystkieciemniejsza wersja była tylko jedna...Też zakupiłam turkusową kredkęa jak podoba Ci się błysczyk pow.?bo też chciałam go sobie kupić
no tak tak 1.al. innej nie mamy Stałam przy półce essence z 30 minut zanim się na cokolwiek zdecydowałam, więc nie mogłam przeoczyć ani paseczków ani aoh . Żadnych nie było ani ciemnych ani jasnych
Błyszczyk jest fajny, wzięłam bezbarwny, nie powiększa oczywiście ust, ale ładnie lśnią, taka tafla wody, myślę, że warto go kupić Można stosować na szminkę czy inny kolorowy błyszczyk Tylko że on piecze i szczypie w usta, takie uczucie mentolowe, jakbyś sobie gumę orbit przykleiła do ust to niby ma być ten skutek powiększania ust No i ma miętowy i chłodzący zapach
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 18:54   #2333
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Tak,wlasnie dlatego
Chociaz ze mnie mala sroczka jest i generalnie ten brokacik mi sie podoba Ale tylko w opakowaniu.Teraz bylam z psem na spacerze,zrobilam wiec test.Bardzo delikatnie nalozylam odrobine rozswietlacza razem z tym brokatem na policzki (strzepujac terz troche pedzel).Potem pomalowalam poliki matowym rozem.Efekt byl taki,ze drobin bylo malo,a roz i tak delikatnie blyszczal.Te drobiny nie sa tak duze,jak myslalam,ale i tak nie nadaja sie do tego,zeby chodzic z nimi na twarzy (nawet w niewielkiej ilosci,jak to zrobilam godzine temu).Na szczescie warstwa ta jest cienka i latwo schodzi po przeciagnieciu pedzlem

I dodaje foto ze zlapanym "rozblyskiem"
Miałam go w łapce chciałam kupić ale przeraził mnie ogrom brokatu pomyślałam sobie : przesadzili totalnie!! A potem przeczytałam w recenzjach że to tylko wierzchnia warstwa i teraz trochę żałuję. Mi by chyba jednak bardziej pasował ten rozświetlacz niż paseczki.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:02   #2334
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
A u mnie w jedynej naturze w mieście nie ma ani aoh ani paseczków , tak się przez Was na nie napaliłam

Na pocieszenie kupiłam sobie turkusową kredkę z brokatem Ibiza Lounge, zielony brokatowy liner, korektor pod oczy w sztyfcie wykręcanym i bezbarwny powiększający błyszczyk do ust .

I tak czuję niedosyt... ja chcę paseczki
Ja dzisiaj tez nie widzialam paseczkow A z tej wakacyjnej serii,to juz wogole tylko jakies odpadki lezaly

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Miałam go w łapce chciałam kupić ale przeraził mnie ogrom brokatu pomyślałam sobie : przesadzili totalnie!! A potem przeczytałam w recenzjach że to tylko wierzchnia warstwa i teraz trochę żałuję. Mi by chyba jednak bardziej pasował ten rozświetlacz niż paseczki.
No,musze przyznac,ze robi nawet niezle 2 wrazenie (bo 1 to bylo,jak zobaczylam ten brokat i go nie kupilam)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:11   #2335
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: essence

Pod koniec tygodnia muszę się wybrać zobaczyć co tam u mnie na zaścianku się pojawiło ;p Mam jedną Naturę, jedna malutka szafa essence i to jeszcze nigdy na niej nic nie ma. Tragedia, a serie limitowane to potrafią pół toku leżeć cały czas ta sama... Teraz chyba pojawia się Ibiza, jeszcze resztki Asia chyba straszą Mam wrażenie że dużo serii wogóle do mnie nie dociera, przeskakiwana jest pewnie z połowa :/
Moje zbiory na chwilę obecną:
- perełki rozświetlające ze stałej oferty
- puder brązujący beach club
- zielony metaliczny eyeliner
- srebrny cienio - eyeliner ;p
- lakiery, czerwony, pomarańczowy, blado różowy
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:31   #2336
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
A u mnie w jedynej naturze w mieście nie ma ani aoh ani paseczków , tak się przez Was na nie napaliłam

Na pocieszenie kupiłam sobie turkusową kredkę z brokatem Ibiza Lounge, zielony brokatowy liner, korektor pod oczy w sztyfcie wykręcanym i bezbarwny powiększający błyszczyk do ust .

I tak czuję niedosyt... ja chcę paseczki
Rybo, ja też z czewy, byłam dziś koło 16 w naturze i były paseczki <sama kupiłam - te jasne> seria sun club jest że tak powiem bardziej w głębi sklepu, naprzeciwko szamponów ( to tak jeśli wcale jej nie widziałaś, bo ja zauważyłam dopiero niedawno). Możliwe, że paseczki zostały wypukione, ale oprócz tych, które wzięłam zostały jeszcze dwa jasne zestawy i jeden ciemniejszy. Ja dziś jeszcze błyszczyk sun club - beautiful bronze, bronzer - ten mniejszy, a z ibiza lounge - kredka - złota cafe del mar i cień - on the beach again no i jestem bardzo zadowolna
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:39   #2337
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez klaudii89 Pokaż wiadomość
Rybo, ja też z czewy, byłam dziś koło 16 w naturze i były paseczki <sama kupiłam - te jasne> seria sun club jest że tak powiem bardziej w głębi sklepu, naprzeciwko szamponów ( to tak jeśli wcale jej nie widziałaś, bo ja zauważyłam dopiero niedawno). Możliwe, że paseczki zostały wypukione, ale oprócz tych, które wzięłam zostały jeszcze dwa jasne zestawy i jeden ciemniejszy. Ja dziś jeszcze błyszczyk sun club - beautiful bronze, bronzer - ten mniejszy, a z ibiza lounge - kredka - złota cafe del mar i cień - on the beach again no i jestem bardzo zadowolna
o jejku huraaaa jutro lecę do natury

Dziękuję za informację

patrzałam tylko na półce essence... i byłam tam przed południem dziś
Mam nadzieję, że mi nikt nie wykupi jasnych?
Także cicho, szaaaa.
Paseczków w Częstochowie brak
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:40   #2338
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

to już jest zdecydowanie choroba .. powiedziała ta, którą dziś Pani w Naturze przywitała jak koleżankę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:50   #2339
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
to już jest zdecydowanie choroba .. powiedziała ta, którą dziś Pani w Naturze przywitała jak koleżankę
ja dostałam gratis dziś mapę samochodową, ale nie wiem czy to taka promocja - zakupy za powyżej 40 zł zrobiłam, czy Pani mnie zdefiniowała jako stałą klientkę

Co ja bym zrobiła bez wizażu - choć pewno bogatsza bym była, ale bez paseczków

Agatko, masz rację to jakaś nieuleczalna psychoza

A ja do tego jestem ślepa i małomądra przecież wystarczyło zapytać ekspedientkę o paseczki skoro ślepia mnie zawiodły
To pewnie jeden z objawów tej choroby
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 20:03   #2340
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
ja dostałam gratis dziś mapę samochodową, ale nie wiem czy to taka promocja - zakupy za powyżej 40 zł zrobiłam, czy Pani mnie zdefiniowała jako stałą klientkę

Co ja bym zrobiła bez wizażu - choć pewno bogatsza bym była, ale bez paseczków

Agatko, masz rację to jakaś nieuleczalna psychoza

A ja do tego jestem ślepa i małomądra przecież wystarczyło zapytać ekspedientkę o paseczki skoro ślepia mnie zawiodły
To pewnie jeden z objawów tej choroby
możliwe rybka, możliwe. ja to stałam dumałam nad Ibizą zrozpaczona że SC nie ma, i tak z głupia zapytałam Pani w Naturze co jaki czas wychodzą te limitowanki. a ona że co 2 miesiące ogólnie, ale teraz przyszły 2 i poprowadziła mnie do SC a tak .. jakże byłam nieświadoma
ja dziś sobie obiecałam przejść na odwyk z tym, że jeszcze 3 Naturą są u mnie w których nie byłam, a tam może jakieś inne skarby z Essence
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.