Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 19:13   #1951
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja sie tutaj kiedys udzielalam, bo tez szukalam rady na te wstretne blizny i wrastajace wloski. Tez probowalam masci na odciski .... Pozniej na dlugo dalam sobie spokoj. Oczywiscie najlepszym lekiem jest nie wyciaganie iglami , pesetami czy co tam w rece wpadnie tych wrosnietych wloskow. Ale wiem, ze to trudna sztuka
Wczesniej nie pisalam, bo nie sadze, zeby ktoras poszla moim sladem... no ale coz- ja znalalzlam sposob na blizny, chociaz to hardcore... ale pomoglo.
Zamowilam sobie na allegro kwas glikolowy i mlekowy, i pedzelkiem smarowalam nimi lydki. Po kliku dniach w kapieli skora zaczela zlazic platami. Nie wolno zrywac jej na sile! Jak juz zejdzie nalezy smarowac nogi najlepiej zwykla wazelina, w kazdym razie czyms bez alkoholu poniewaz odsloniety jest wrazliwy naskorek. W sumie wyglada to czasami jak rany. No i takie smarowanie tez trwa ok. 2 tygodni. Uprzedzam, ze nogi w tym czasie wygladaja bardzo zle, zanim po 2-3 tyg nie pogoi sie wszystko. Ale skora pozniej jest gladziutka, blizny sa duzo jasniejsze. Ja po 3 miesiacach powtorzylam " zabieg", z tym ze uzylam silniejszego kwasu i skora luszczyla sie juz na nastepny dzien, co swiadczy o tym ze jej warstwa byla juz dosc cienka. Teraz na jesien tez to sobie zafunduje.
Ja bylam juz zdesperowana, wiec zaryzykowalam i mnie pomoglo. Wyszlam z zalozenia, ze skoro te kwasy stosuje sie do twarzy to na nogach tym bardziej moge. Zreszta raczej juz bym im nie zaszkodzila.... Tylko trzeba pamietac, zeby stezenie kwasu nie bylo zbyt wielkie na poczatek!
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:31   #1952
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mnie najbardziej irytuje to , że pomimo stosowania tych wszystkich złuszczających i nawilżających specyfików + gąbka syrena, włoski nadal wrastają, tyle że krostki zapalne nie pojawiają się wcale lub w formie pojedynczych egzemplarzy. Mi te cholery tak jakoś krzywo rosną - bardziej poziomo niż pionowo
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:02   #1953
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

No niby jesli sie goli depilatorem wlosy sie oslabiaja i wtedy nie maja jakby sily, zeby sie przebic przez skore i rosna pod skora...
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:38   #1954
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

karla wlasnie bylam ciekawa jak u Ciebie bo chyba mialas miec slub;>ale wydawalo mi sie ze poszlas do dermydla mnie az takie zluszczanie to jednak hardcore, balabym sie ze zrobia mi sie wieksze blizny:/ ale na jesieni pojde do kosmetyczki na mikro i kwasy
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:14   #1955
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja po ostatnim użyciu depilatora (najgłupsza rzecz na świecie jaką zrobiłam) znowu mam te cholerne blizny. Nawet jednorazowy powrót do depilatora dla mnie skończył się tragicznie no ale czasu nie odwrócę. Teraz po prostu znowu muszę przeczekać aż blizny poznikają. Bo nogi wygoiły się bardzo szybko po alantanie. Z kwasami jednak nie dam rady, nie jestem aż taka odważna ;-)
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:39   #1956
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ehhh pchee no to sobie "pomoglas" ale niestety kazda z nas zrobila podobna glupote bedzie dobrze
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:52   #1957
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dusiaaa, to slubu nogi sobie w miare ladnie wygoilam, zreszta dluga kiecka ladnie maskuje problem
Ja mam o tyle dobrze, ze teraz uzycie depilatora raz na jakis czas nie powoduje u mnie powrotu problemu. A stosuje w sumie naprzemiennie ze zwykla maszynka. Moim najwiekszym problemem jest jednak trzymanie rak przy sobie i nie wydlubywanie wrosnietych wloskow. Gdybym tego nie robila, nie byloby dzis chyba wiekszego klopotu.
Ja ostatnio bylam w aptece Pharma, zeby zobaczyc Xerial i rozmawialam z kobieta, ktora tam pracuje, bo oczywiscie ledwo podeszlam do stoiska juz przybiegla z pyt. w czym pomoc - i ona wlasnie powiedziala, ze sama sie dlugo borykala z tym samym i wyleczyla nogi Xerialem 30 i peelingami chemicznymi u kosmetyczki. Takze mysle, ze warto sprobowac, tylko oczywiscie na idealnie zagojone nozki.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 13:07   #1958
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Rudenka chyba mamy identyczne nogi Moje wlosy tez rosna krzywo, kazdy w inna strone. Dlatego nawet jak je gole maszynka pod wlos to mi wrastaja ;/ Wiec teraz gole tylko z wlosem, ale to musze codziennie zeby w ogole sie pokazac swiatu :P A i tak je widac :/ Przez to dzienne golenie zaczyna mi sie tak jakby luszczyc skora, jest strasznie sucha mimo, ze nawilzam :/
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:58   #1959
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

karla no to sie ciesze ze Ci sie udalo tez staram sie trzymac nerwy i lapki na wodzy na jesieni na pewno zrobie kwasy co do depilatora i jego naprzemiennego uzywania- mi nic nie dalo niestety. pchee tez sprobowala ponownie z depilatorem i efekty opisala posty wyzej

mulen mam ten sam problem co wy dlatego moje nogi nigdy nie sa idealnie gladkie bo ciezko mi non stop odwracac maszynke:P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:20   #1960
Gaga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Boże ja tez tylko marze zeby w jakikolwiek pozbyć sie tych blizn na łydkach ale tez boje sie ze może byc jeszcze gorzej no ale w sumie gorzej to już chyba nie będzie bo one sa tak tragiczne ze szok.Karla1983 a czy mogę prosić o jakaś fotke jak teraz to wyglada po tych twoich zabiegach jak twoje nożki wygladaja?Jeśli oczywiście można prosić Pozdrawiam!!
Gaga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:35   #1961
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Nie ma problemu, wkleje fotke.Tylko pod koniec tygodnia, bo w czwartek odbieram aparat z naprawy.
Od razu mowie, ze to nie jest tak, ze nie mam zadnych blizn. Mam, i to sporo, ale sa jasniejsze po zejsciu ilus tam warstw skory Zaczynaja sie stapiac z tlem, ze tak sie wyraze
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 18:41   #1962
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

fotka mile widziana moze jeszcze ktoras sie odwazy? moze sie okazac ze co niektore z nas przesadzaja oceniajac stan swoich nog
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:58   #1963
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja myśle że te kwasy to wcale nie głupi pomysł, zamówiłam sobie kwas AHA/BHA i czekam na moje zamówienie, dobre w tym wszystkim jest to ze można robić różne stężenia, na początek słabsze i to działa lepiej niż peeling, więc teoretycznie powinno pomóc na wrastanie włosków, piszę teoretycznie bo nie sprawdziłam w praktyce

Podobno na wrastające włoski powinno sie uzywac:
- kwas salicylowy
- mocznik np Xerial
- tonik aspirynowy
- tlenek cynku (w kremach dla dzieci np Sudocrem)

Ja wczoraj zrobiłam depilatorem, potem maszynką żeby zgolić te wrośniete włosy, potem delikatny peeling kawowy i na koniec sudocrem i poszłam spać, nogi były całe czerwone ale sudocrem je zabielił więc nie widziałam tej masakry

dziś wstałam i nogi były już tylko lekko zaczerwienione a teraz popołudniu są ok, tyle że nie wszystkie włosy wyszły mi na wierzch, wiele jest za krótkich żeby wyjść i ciągle je widać w postaci małych czarnych kropeczek ugh


Podobno pierwszy peeling można wykonać dopiero po 48h od depilacji
kupiłam specjalne urządzenie do peelingu żeby mi było łatwiej skrobać

zobaczymy co z tego wyjdzie

tego lata ani razu nie założyłam krótkiej spódniczki, ani dłuższej, cały czas chodze w legginsach, a wszystko przez te wrastające włoski buuuu
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:02   #1964
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja już tak chyba 8 lat się męczę
Postanowiłam kupić sobie saliderm - żel z 10 % kwasem salicylowym i smarować się nim na przemian z tym Xerialem. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu, bo w sobotę idę na wesele w sukience do kolan (jedynie na wesela chadzam w sukienkach, zakładam pończochy lub rajstopy i udaję, że mam super nogi - co ciekawe w innych okolicznościach przyrody sobie tego nie wyobrażam ) a nie chciałabym sobie zafundować jakiejś masakry na ten dzień.
Macie może jakieś doświadczenia z tym salidermem?
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:11   #1965
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja mialam, przyjemny w uzywaniu. nakladalam cienka warstwe, na dosc dlugo wystarczyl, plamki sie rozjasnily troche, lekkie zluszczanie. ale efektu zlazacej skory nie zaobserwowalam (no chyba ze na rekach jesli niedokladnie umylam :P ) wiec raczej bez obaw. ale wszystko zalezy jak Twoja skora reaguje na salicyle
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:20   #1966
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja mam ten saliderm.
Zaaplikowałam chyba 2-3 razy ale miałam wrażenie że bardziej robi mi rany niż złuszcza ... Ale chyba powalcze z nim jeszcze na jesieni może zrobie sobie z niego jakis tonik albo cos...

Pochwalę się bo odkąd zaczełam depilować się peseta nie wrastają mi włosy. W sumie nie wiem ,czy sie cieszyc czy płakac. Miałam akurat duzo wolnego to sie mogłam pobawic- nie chciałam sobie opalenizny woskiem rozjaśnić. Wesele mi sie szykuje za 3 tyg to musze jakos dalej działac z ta peseta..

Jak bede miała chwile czasu to wrzucam fotke swoich pięknych blizenek
Opalałam je i pokazywałam. Używałam oczywiście punktowo wysokiego filtra no ale i tak ściemniały... trudno
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:02   #1967
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja też się bawię pęsetą, ale mi dalej wrastają. Oprócz pęsety stosuję wosk w plastrach na te małe skubańce, które widać tylko pod słońce. A ponieważ wosk nie jest super dokładny, a z pęsetą idzie kociokwiku dostać, dlatego przed weselem będę musiała i tak dla pewności przejechać maszynką.
Ja tak sobie myślę, że nawet jak "wywabię" te plamy, to i tak nóg za często pokazywać nie będę przez te przeklęte błyskawicznie odrastające kłaki

Na razie stosuję sam xerial i widzę lekkie rozjaśnienie (może się łudzę), ale gdzie tam do wyrównania kolorytu,... a tubka się kończy...
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:55   #1968
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było.Ja przez lato nic nie robię z nogami. Ubieram dłuższe spódnice i tak chodze. Marzę o opalonych nogach (mam białe jak ściana) tak żeby nie było widać czarnych punkcików(po goleniu), ale to za rok je będe balsamować balsamem brązującym. W tym roku je jeszcze wyzakrywam,już tyle lat to robie.
Ale jest coś co mi sen z powiek zmywa- moja delikatna skóra i golenie, nie mogę często,muszę czekać pare dni aż mi się 'uspokoi' skóra i włosy odrosną. Najgożej jest z bikini. Kiedyś pisałam o tym. Już się żaliłam hehe
Ale za rok jak już wyleczę nóżki - chociaż raz na jakiś czas marzę o wyjściu w czymś krótkim! Bo to dobija- szczupłe nogi , jak nie blizny to podrażnienia,to za białe..masakra!
Walkę od nowa zaczynam po leciej! A o resztę będę się martwić za rok.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-08-13 o 21:58
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:59   #1969
Gaga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hejka dziewczyny i Jak tam walka z nogami ?Moze macie jakieś nowe sposoby na blizny po tych wratających włoskach.Ostatnio cisza na forum .Pozdrawiam
Gaga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 11:10   #1970
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja sobie kupiłam cepan, zobaczymy co z tego wyjdzie
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:31   #1971
rozowaWrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: waniliowe niebo
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam

Edytowane przez rozowaWrozka
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:37
rozowaWrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:15   #1972
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Jak tam dziewczyny??
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:17   #1973
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny. Też dawno tu nie zaglądałam...ale jestem
u mnie przez lato jakoś w miarę OK było...a uzywam depilatora...Za to teraz co jakiś czas wyskoczy mi krostka z ropą...i nie wyobrażam sobie żeby jej nie dotykać...Macie na to sposób?
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:20   #1974
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olla123 Pokaż wiadomość
Macie na to sposób?
Nie używać depilatora
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:27   #1975
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olla123 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. Też dawno tu nie zaglądałam...ale jestem
u mnie przez lato jakoś w miarę OK było...a uzywam depilatora...Za to teraz co jakiś czas wyskoczy mi krostka z ropą...i nie wyobrażam sobie żeby jej nie dotykać...Macie na to sposób?
Nie smarować niczym nóg po depilacji i odkażać skórę spirytusem salicylowym (dostępny w aptece za grosze)
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:32   #1976
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

wiem wiem, spirytus stosuję i na razie pomaga
jakiś czas po depilacji smaruję się balsamem Ziaji, osłabiającym włoski...a z depilatora nie umiem zrezygnować nie mam cierpliwości żeby golić nogi codziennie...a odrastająca szczecinka mnie do szału doprowadza, brrrr...
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 00:23   #1977
Błękitnooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 63
GG do Błękitnooka
Unhappy Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cześć... Właśnie znów zrobiłam sobie krzywdę po bardzo długiej przerwie:-( Powiedzcie szczerze - czy myślicie, że ta skóra ma w ogóle szanse, by jeszcze kiedyś być taka jak wcześniej, nie tylko dopuszczalna? Bo strach, że to niemożliwe czasem mnie dobija. Przepraszam za mój neurotyzm, ale musicie mi chwilowo wybaczyć. Musiałam się choć trochę wypisać po tym durnym akcie samookaleczania.
Błękitnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 07:41   #1978
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ma szanse na pełna regeneracje nie z takich urazow i bliz ludzie sie wyleczyli pociesze Cie ze tez sobie zrobilam krzywde-tym razem artredermem dostalam na twarz i sprobowalam na nogi ale chyba przesadzilam z iloscia i teraz zamiast kilku kropek mam kilka plam :P ale licze ze zejda a Ty czym sobie "pomoglas"?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 09:34   #1979
Błękitnooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 63
GG do Błękitnooka
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Po prostu zaczęłam wyciskać, jednocześnie myśląc o średnio przyjemnych rzeczach Wiadomo, jak to się kończy. Nie można się zatrzymać, aż się nie padnie z wyczerpania. Większość na szczęście wyszła bez problemów, ale zawsze lepiej zostawić to w spokoju, bo i tak w sumie wyjdzie samo (kiedyś, kiedyś...). A depilatora chyba muszę używać albo wosku (dopóki nie będę bogata i nie zrobię laserowej), bo podrażnienia po goleniu są gorsze i bardziej bolą. Mam zacząć brać Diane (pewnie niektóre z Was się przerażają na samo to słowo) od następnego cyklu - zobaczymy, co z tego wyniknie w kwestii włosków. O ile dobrze zrozumiałam ginekologa, to te stany zapalne na nogach też mogą ulec poprawie. Trzymajcie się. Już mi lepiej. Nawet słońce trochę wychodzi
Błękitnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:04   #1980
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a próbowałas maszynki elektrycznej?takiej dla facetow np.phillipsa?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.