karmelkowe włosy:)) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 15:40   #1381
she_wolf
Raczkowanie
 
Avatar she_wolf
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 150
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Tak, z tym że np jeśli chodzi o Schwarzkop to Palette jest wg mnie okrutną farbą, ale już z Natural&Easy byłam bardzo zadowolona (z ciemnych kolorów, raz robiłam jakiś blond ale to na rozjaśnione i kiepsko wyszedł), włosy są takie zdrowe po niej
she_wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 07:45   #1382
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Wczoraj robiłam tą farbą Syoss Miodowy Blond. Co do samej farby: rzadka konsystencja - łatwo się nakłada ale nie jest taka rzadka żeby spływać z włosów. Wydaje się być dość delikatna: nie śmierdzi mocno amoniakiem, w ogóle nie szczypie w oczy, pofarbowałam sobie czoło i bez żadnych problemów zeszło samym mydłem. Troche mi przesuszyła włosy ale myśle, że w graniacach "normy", nie jest źle. A sam kolor: kładłam na naturalny ciemny, mysi blond czyli taki jaki ma większość niefarbowanych Polek. Wyszedł ciemny blond z poświatą złoto-rudą. Spróbuje potem załączyć fotki.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:08   #1383
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a to moj karmelek, dzis zrobiony z farbowanego ciemnego brązu u fryzjera w dzien sa jeszcze jasniejszcze, zdjecie robione wieczorem. Potrzebna byla oczywiscie wczesniej dekoloryzacja, ale wlosy duzo nie ucierpialy o dziwo

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-12 o 23:20
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:11   #1384
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: karmelkowe wlosy:))

w dzien kolor jest blizszy do koloru opalenizny, nieco ciemny blond, kurcze, ciezko opisac, co wchodze do innego pomieszczenia to kolor sie zmienia, raz im blizej ciemnego blondu raz rudawego, raz kawy z mlekiem. ale ciesze sie ze jest taki wielowymiarowy. ta dekoloryzacja wcale nie taka straszna
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:34   #1385
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez she_wolf Pokaż wiadomość
Mam problem, chciała sobie baba zrobić odmianę, a wyszedł klops
Miałam włosy ciemny brąz (bodajże daktyl artego).
Chciałam osiągnąć taki efekt (zdjęcia Evy mendes plus plik o nazwie chciałam )

Wydałam jak dla mnie sporą kasę na fryzjera i wyszłam na głowie z czymś takim tylko uwaga - bardzo kiepsko wykonanym Jak będę miała swoje zdjecia to wrzucę, ale na razie poglądowo. Zdjęcia o nazwie pasemka i pasemka2 (dwa ostatnie)
Na początku pasemka były na maksa żółto-zielone (oczywiście tlyko ja to widziałam ) - od tygodnia trkatuję włosy szamponem przeciwłupiezowym i waxem i jest trochę lepiej, ale ogólnie mam jajecznicę na włosach Pójście znów do fryzjera nie wchodzi w grę, bo znów straciłam zaufanie do kolejnej fryzjerki, a poza tym nie mam kasy. Mam zrobione prawie całe włosy takim brązem mniej więcej jak na tych zdjęciach Evy z pasemkami i w sumie mi taki orzechowy odcień odpowiada, pytanie teraz jaki kolor (najlepiej z artego http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19 folder znajdujący się pod punktem 2 paleta) na to nałożyć, by zakryć pasemka ale zostać jak najbliżej tego karmelowo-orzechowego odcienia? Może być lekko miedziany, byleby nie wyszedł za ciemny, bo chociaż z tego zdjęcia koloru skorzystam skoro tyle kasy wydałam..
śliczny jest ten kolor włosów na zdjęciach, też bym taki chciała mieć.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:52   #1386
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

eh dziewczyny tak czytam, czytam, ogladam i ogladam i aż mnie ciarki przechodzą. Długo, ale to bardzo długo myslalam nad rozjaśnieniem wlosow do karmelku a nawet lekkiego blondu. no i w końcu zapisalam sie do fryzjera na 5 sierpnia. mam wlosy prawie do bioder od dawna farbowane na ciemny lub czekoladoway brąz... teraz mialam dosc dluga przerwe i slonce je troszke rozjaśnilo, ale doslowanie TROSZKE.
Jak myślicie? co mam powiedzieć fryzjerce? da się coś na ksztalt karmelu uzyskac przez baleyage, czy bedzie musiala mi sciagac kolor? nie wiem co mam jej powiedziec jak przyjde bo jak uslyszy mój bełkot i trzęsący sie glos to mnie wywali z salonu wiem co chce ale nie potrafie tego określic i nie wiem tak naprawde co jej powiedziec, ze chce miec na glowie
pomocy ...

może pokażę co mi się podoba i co chcialabym mieć:
Załącznik 3281999

Załącznik 3282000

Załącznik 3282001

Załącznik 3282002

Załącznik 3282003
__________________
PM 2016 <3




Edytowane przez Caarroolliinnee
Czas edycji: 2010-07-26 o 20:25
Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:36   #1387
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
eh dziewczyny tak czytam, czytam, ogladam i ogladam i aż mnie ciarki przechodzą. Długo, ale to bardzo długo myslalam nad rozjaśnieniem wlosow do karmelku a nawet lekkiego blondu. no i w końcu zapisalam sie do fryzjera na 5 sierpnia. mam wlosy prawie do bioder od dawna farbowane na ciemny lub czekoladoway brąz... teraz mialam dosc dluga przerwe i slonce je troszke rozjaśnilo, ale doslowanie TROSZKE.
Jak myślicie? co mam powiedzieć fryzjerce? da się coś na ksztalt karmelu uzyskac przez baleyage, czy bedzie musiala mi sciagac kolor? nie wiem co mam jej powiedziec jak przyjde bo jak uslyszy mój bełkot i trzęsący sie glos to mnie wywali z salonu wiem co chce ale nie potrafie tego określic i nie wiem tak naprawde co jej powiedziec, ze chce miec na glowie
pomocy ...

może pokażę co mi się podoba i co chcialabym mieć:
Załącznik 3281999

Załącznik 3282000

Załącznik 3282001

Załącznik 3282002

Załącznik 3282003

Ja też to chce, ale jak do tej pory w Polsce u żadnej kobiety nie widziałam podobnego balejażu. U nas fryzjerzy tego nie potrafią. Trzaskają takie beznadziejne pasemka na całej łepetynie , które odcinają się od reszty kolorystycznie. Łączą odcienie popielate z żółtymi i miedzie z czerwonymi brązami.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 18:55   #1388
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ehhhh nie pocieszylas mnie, ale bede dobrej mysli :P
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:00   #1389
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja też to chce, ale jak do tej pory w Polsce u żadnej kobiety nie widziałam podobnego balejażu. U nas fryzjerzy tego nie potrafią. Trzaskają takie beznadziejne pasemka na całej łepetynie , które odcinają się od reszty kolorystycznie. Łączą odcienie popielate z żółtymi i miedzie z czerwonymi brązami.
Każdy fryzjer Ci takie zrobi. Nawet na wsi.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 00:04   #1390
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dagmara piękny kolorek! Do opalenizny wygląda świetnie! Czym konkretnie uzyskany?
Kobitki ten szampon kolor. joanny karmelkowy blond,niestety taki nie wychodzi.Jak tylko go w sklepie zobaczylam kupiłam z 6 opakowań!Taka napalona na karmelki jestem.Mam farbowane ciągle na jakieś tam różne jasne blondy,i na takież joaśkę położyłam.I co z tego wyszło?Następny jasny blond.Ha,w odcieniu platyny
Może na naturalnych blondach da efekt karmelku.Niewiem...

Hmm,ten SYOSS rzeczywiście wygląda zachęcająco np; http://www.syoss.pl/index.php?id=129 też f.ajny karmelek

Edytowane przez edycisko
Czas edycji: 2010-07-29 o 00:33
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:05   #1391
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Podobasz mi się w ciemnych włosach, masz regularne rysy, zdrową karnacje. Wyglądasz niepospolicie, na prawdę ci pasuje. Jesteś bardzo ładna, a ładnemu we wszystkim ładnie. Mogłabyś nawet spróbować rudego . Jeśli potrzebna ci zmiana to najpierw spróbowałabym z chłodną czekoladą ala Miranda:
http://justjared.buzznet.com/photo-g...e-yourself-01/
http://justjared.buzznet.com/photo-g...-fragrance-10/

i dalej:
http://www.yolike.com/bollywood/wp-c...f12eture-6.jpg
http://specialnewsonline.files.wordp...eryl-cole6.jpg
Jak uzyskać taki kolor jaki ma Miranda na pierwszym zdjęciu?
Farbowałam się z naturalnego brązu na karmel, później dwa razy Castingiem czekoladą, a teraz chciałabym mieć kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego Czy może wiecie jaką farbą uzyskam efekt podobny do moich naturalnych włosów na zdj. nr 1, na kolorze jaki mam teraz, zdj. nr 2?
shana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 18:26   #1392
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Dagmara piękny kolorek! Do opalenizny wygląda świetnie! Czym konkretnie uzyskany?
Kobitki ten szampon kolor. joanny karmelkowy blond,niestety taki nie wychodzi.Jak tylko go w sklepie zobaczylam kupiłam z 6 opakowań!Taka napalona na karmelki jestem.Mam farbowane ciągle na jakieś tam różne jasne blondy,i na takież joaśkę położyłam.I co z tego wyszło?Następny jasny blond.Ha,w odcieniu platyny
Może na naturalnych blondach da efekt karmelku.Niewiem...

Hmm,ten SYOSS rzeczywiście wygląda zachęcająco np; http://www.syoss.pl/index.php?id=129 też f.ajny karmelek
ja moj karmelek uzyskalam u fryzjera sieciowka Lovley look, nie wiem jaki dokladnie odcien nalozyl niestety.
wczesniej kombinowalam sama ale nie udawalo sie;d A To wychodzily za ciemne, a to zbyt rude.

Ciekawe ze po nalozeniu karmelowego blondu wyszla Ci platyna ;D a myslalas moze o jakiejs profesjonalnej farbie?
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:49   #1393
kratkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja dzisiaj malowałam syosem miodowy blond i powiem Wam rewelka dlatego między innymi zacznę się udzielać na tym forum i załacze odrazu fotki
mój wcześniejszy kolor włosów to bardzo jasny beżowy blond 9.13 z Garnier, a teraz ten miodowy (na opakowaniu inny trochę niż na głowie)
rewelacja po prostu ;DD taki naturalny z urokiem jedyna wada to trochę rzadki więc dla gęstych włosów proponuje 2 opakowania .


Załącznik 3309062

Załącznik 3309063

Załącznik 3309064
kratkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:38   #1394
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Każdy fryzjer Ci takie zrobi. Nawet na wsi.

Chciałabym zobaczyć jak ten fryzjer zrobił twoje. Bez urazy. Żeby takie włosy zrobić trzeba naprawdę się wysilić, to nie jest wbrew pozorom takie proste.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-08-08 o 12:00
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:30   #1395
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

i mam takie jakie chcialam, wymarzone fryzjerka przeszla sama siebie
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:28   #1396
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Caroline świetny kolor gratuluje!!! ja mam podobne naturalne ale juz wyjałowione... chce je sobie odświezyc właśnie takim kolorkiem. najważniejsze to wyjść od fryzjera zadowolonym co zdarza sie nieczęsto
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:24   #1397
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
i mam takie jakie chcialam, wymarzone fryzjerka przeszla sama siebie
Czy możesz wstawić zdjęcie?
Gdzie/u kogo robiłaś ten kolor w Poznaniu?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:30   #1398
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

w murowanej goślinie robilam a teraz niestety nie mam aparatu
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:53   #1399
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: karmelkowe wlosy:))

to jak bedziesz miała to cyknij sobie fote i nam sie pochwal ;>
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 14:35   #1400
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ja uzyskałam karmel na włosach nakładając farbę Lecher kolor: karmelowy jasny blond (tylko już nie pamiętam z jakim utleniaczem) na moje naturalne włosy średni brąz.
jak któraś będzie chciała wiedzieć, to skoczę do łazienki sprawdzić, ile % ma utleniacz
włoski w dobrej kondycji, zupełnie nie zniszczone, tylko rosną mi dość szybko i odrosty widać już po 2 tygodniach.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:59   #1401
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

zaraz dam zdjęcie bo bylam u kuzynki w sobote i jest kilka zdjęć. mze nie oddaja w 100% odcienia, ale chociaz troche.

mialam robiona dekoloryzacje, kladziona farbe jasny braz/ciemny blond i na to zlote pasemka


zdjęcie moich nowych włosów.... mniejwięcej wygladaja tak, ale w świetle dziennym są jeszcze ladniejsze i troche jaśniejsze
Załącznik 3318212
__________________
PM 2016 <3




Edytowane przez Caarroolliinnee
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:09
Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:19   #1402
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja farbowalam wlosy Smakowitym Toffee Color&Gloss Palette, ale faktycznie wychodzi tylko jasny braz z ciepla poswiata. Nie ma to zbyt wiele wspolnego z karmelem . Bede dalej eksperymentowac z Color&Gloss o ile nie bedzie sie szybko zmywac, bo na razie pierwsze wrazenie jest pozytywne.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:41   #1403
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
zaraz dam zdjęcie bo bylam u kuzynki w sobote i jest kilka zdjęć. mze nie oddaja w 100% odcienia, ale chociaz troche.

mialam robiona dekoloryzacje, kladziona farbe jasny braz/ciemny blond i na to zlote pasemka


zdjęcie moich nowych włosów.... mniejwięcej wygladaja tak, ale w świetle dziennym są jeszcze ladniejsze i troche jaśniejsze
Załącznik 3318212
te złote pasemka robią ciekawy efekt
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:45   #1404
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: karmelkowe wlosy:))

to zdjęcie wogole nie oddaje efektu. one sa przede wszystkim naturalne i o to mi chodzilo a do tego złote, miodowe.. cos w tym stylu:P
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:13   #1405
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: karmelkowe wlosy:))

czy ktoras z Was robila tym kolorkiem??? mam teraz jasniejsze, taki sloneczny blond zlocisty i chcialabym wlasnie ten karmelek
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 04:35   #1406
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja ostatnio zachorowałam na karmelowe włosy Naturalne mam dość ciemny, zimno-popielaty brąz. Taki kolor zupełnie mi nie pasuje, bo mam raczej ciemną, złotawą cerę i ciemnobrązowe oczy, ale w ciepłym odcieniu(piwnym). Przez długi okres czasu dążyłam do złotych, jasnych blondów, ale strasznie ciężko było mi utrzymać taki kolor, bo po paru myciach szarzał, ciemniał i się wychładzał Nie wyglądało to fajnie Niedawno kupiłam Safirę Tygrysie Oko i uzyskałam cudowny karmel-kolor cukierka krówki Kładłam na włosy, które były najpierw rozjaśnione do kurczaka, potem nałożony średni blond Palette, no i moje wstrętne szarobrązowe odrosty. Co dziwniejsze odrosty wyszły ciut jaśniejsze niż wcześniej rozjaśniana reszta. Jestem ogromnie zadowolona tym bardziej, że wszyscy mówią, że ten kolor bardzo mi pasuje, bardziej niż blond czy ciemny brąz, a ja się super w nim czuję.

Pamietam, że kilka lat temu uzyskałam też fajny karmel kiedy nałożyłam Wellaton 12/0(bardzo jasny blond) na włosy farbowane na brąz (garnier Color Naturals-kolor brąz).

EDIT: rozjaśniłam też trochę brwi do jasnego brązu, bo naturalne też mam w kolorze buro-czarnym
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2010-08-30 o 04:37
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:15   #1407
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Małgosiu mogłabys wrzucić zdjęcia jaki kolorek Ci wyszedł?
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:33   #1408
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja od dłuższego czasu farbuję włosy na ciemny brąz, ale wrzucam zdjęcie mojego naturalnego koloru, myślicie że to karmel?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:53   #1409
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
Małgosiu mogłabys wrzucić zdjęcia jaki kolorek Ci wyszedł?
Proszę.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:28   #1410
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Proszę.
Bardzo ładny. Chyba sobie kupię. To jest nazwa koloru "tygrysie oko"?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.