Czy ktoras z Was schudla ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 16:25   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Czy ktoras z Was schudla ...


Mam do Was pytanko:
czy sa tutaj jakies wizazanki ktore cwiczac codziennie schudly lub dzieki cwiczeniom maja wysportowana sylwetke a wczesniej mialy problemy z nadmiarem tu i owdzie.Moze zle sforulowalam pytanie ale chodzi mi o to czy ktoras z Was mialam problem np. z walkami tluszczu na brzuchu , udach itp. a cwiczyly codziennie i czy to cos dalo.Ja od kilku tygodni wykonuje cwiczenia na miesnie brzucha i uda ale niestety jak narazie nie widac rezuletu( moze to za wczesnie) .Jem o wiele mniej niz jadlam, zadnych slodyczy , tlustych rzeczy , cwicze codziennie po pol godziny i juz przestaje watpic ze te cwiczenia cos daja.Jesli ktoras z Was dzeiki cwiczeniom pozbyla sie tluszczyku to prosze napiszcie i zmotywujcie mnie do pracy
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:34   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czy ktoras z Was schudla ...

Jeśli po kilku tygodniach nie ma żadnych efektów, to znaczy, że albo dieta albo trening (albo i jedno, i drugie) są nieprawidłowe.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:45   #3
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoras z Was schudla ...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko:
czy sa tutaj jakies wizazanki ktore cwiczac codziennie schudly lub dzieki cwiczeniom maja wysportowana sylwetke a wczesniej mialy problemy z nadmiarem tu i owdzie.Moze zle sforulowalam pytanie ale chodzi mi o to czy ktoras z Was mialam problem np. z walkami tluszczu na brzuchu , udach itp. a cwiczyly codziennie i czy to cos dalo.Ja od kilku tygodni wykonuje cwiczenia na miesnie brzucha i uda ale niestety jak narazie nie widac rezuletu( moze to za wczesnie) .Jem o wiele mniej niz jadlam, zadnych slodyczy , tlustych rzeczy , cwicze codziennie po pol godziny i juz przestaje watpic ze te cwiczenia cos daja.Jesli ktoras z Was dzeiki cwiczeniom pozbyla sie tluszczyku to prosze napiszcie i zmotywujcie mnie do pracy
A jakie ćwiczenia konkretnie wykonujesz i jak się odżywiasz??

Odpowiednia dieta + ćwiczenia to 100% sukcesu

Jeżeli już dość długo ćwiczysz,a nie ma efektów to masz albo nieodpowiednią dietę albo ćwiczenia (lub to i to )

Same brzuszki nie wystarczą,żeby pozbyć się tłuszczu.

Najlepsze w tym celu są aeroby ,poczytaj na forum o interwałach i treningu HIIT,a także o ćwiczeniach siłowych ( w połączeniu z aerobami dają rewelacyjne rezultaty)i zdrowym odżywianiu

Na sukces w postaci zgubionych kilogramów i wysportowanej sylwetki składa się dieta,aeroby i ćwiczenia siłowe.

Wyślę Ci też na priva trening polecany przez Pingwin2
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:22   #4
Newanna
Raczkowanie
 
Avatar Newanna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do Newanna Send a message via Skype™ to Newanna
Dot.: Czy ktoras z Was schudla ...

Czesc.Więc ja się odchudzam gdzieś od ponad miesiąca ćwicze 6 razy w tygodniu.ćwicze w sumie tae bo po 45-60 mniut + ciężarki,brzuszki.Jeśli chodzi o diete to w sumie staram sie jeśc 4-5 posiłków dzinnie nie odmawiam sobie wafelka czy piwka 1=2 razy w tyg schudłam 4 kg a w pasie ubyło mi ok 7 cm teraz chyba nawet więcej.Myśle że wszytko zależy od diety i tego jak i co się ćwiczy.3 mam kciuki za ciebie
__________________
Naduńka
01.04.2012

Newanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 11:08   #5
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Czy ktoras z Was schudla ...

Ja sie odchudzam (po ciazy) chce wrocic do swojej dawnej wagi ,jeszcz mi troche brakuje.Teraz moja waga sie zatrzymala ale za to centymetry w udach ,biodrze i tali poszly w dol mimo ,ze waga narazie stoi.Zmierz sie i po kilku tyg sprawdz centymetry.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.