Clinique - kolorówka cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 14:14   #2071
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dziekuje
Si, Victorian Pink jest z Tru - jak je zobaczylam w pierwszej chwili, to mi mina zrzedla (nie przepadam za brazami) ale teraz to jedna z moich ulubionych i najczesciej uzywanych palet To chlodne odcienie z nuta rozu, swietne do szybkiego, "urzedowego" makijazu
Tak, uzywam wszystkich Zuzycia nie widac, bo cienie sa w wiekszosci gladkie i aparat nie wylapal sporych wglebien w pudelkach (to i lepiej, estetyczniej sie prezentuja)
Mialam odskocznie do cieni mneralnych ale od kilku miesiecy dzielnie zuzywam zapasy z tradycyjnej kolorowki I dokupuje nowe...
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:15   #2072
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Vril - cuda
A powiedz proszę, jak ci sie używa tych cieni ? po ilości widać że chyba je lubisz ?
czy one dają mocny kolor na powiekach czy bardzo delikatny ? Jak z ich trwałością ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:26   #2073
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdjecia porownawcze kilku moich palet (brakuje 5 ale nie ma ich juz w regularnej sprzedazy, wiec nie wrzucam). Moze sie komus przyda

1. Forget Me Not
2. Victorian Pink
3. Beige Velvet
4. Black Velvet
5. Lip & Eye Palette - cienie (Key Lime Pie, Blue Lagoon, Frosted Blossom, Apricot Spice, Sierra Glaze), szminki (Dreamy Pink, Wow Violet, Extreme Pink, Peach Pop, Pure Posh)
6. Plum Seduction
7. skladak - Plum Potion Duo (light shade), Pink Chocolate Quad (Precious Pink shade), Beach Plum Duo (dark shade), Come Heather Trio (dark shade)
8. Blue Star
9. Meadow
10. Pretty Eyes & Lips - szminki (Creamy Nude, Cinnamon Stick, Pink a-boo, Berry Blush), cienie (Buttermilk, Stormy, Frosted Blossom, Crushed Plum)
11. skladak - Strawberry Fudge Duo (highlighter), Chambord, Bordeaux, Lucky Penny, Teenage Pink, Blue
12. skladak - Mochaberry Duo (highlighter), Gold Rush, Disco Pink, Something Blue Duo (highlighter), Blue Lagoon, Stone Violet
13. skladak - Beach Plum Duo (contour shade), Sugar Plum Duo (highlighter), Pink Tweed Duo (highlighter), Totally Neutral Trio (contour shade), Sunburst Duo (highligter), Sparkling Sage
14. Cherry Blossom
Vril - weszłam i mam taką minę , ale potem taką - chcę wszystkie poza tymi z niebieskimi Jesteś moim guru - mówię serio

A ja w marcu kupuję Grapefruit z Superbalmów i tusz Clinique - postaram się dać zdjęcia Niestety resztę zajmuje my love - EDM
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:32   #2074
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dla mnie sa najlepsze dlatego mam ich tyle i wciaz dokupuje
Napigmentowanie, hmm... cieniami konturowymi, ciemnymi robie kreski bez problemu - trzymaja sie caly dzien. Jasne sa rownie dobrze nasycone, kryjace, widac kolor na powiece, nic nie przeswituje - jak nakladam jasny roz to widac jasny roz, jak jasna zielen, to widac jasna zielen, itd.
Nakladaja sie lekko, gladko, bez plam, poszczegolne kolory ladnie sie lacza ze soba jednoczesnie zachwoujac swoja odrebna barwe, wiec nawet gdy napaciam kilka kolorow na powieke, to nie mam potem burej plamy bez wyrazu, jak zrobie kreske (na sucho) na lini rzes, to ta kreska tam zostanie az do zmycia makijazu, chocby i dobe i nie ma tu nic do rzeczy kondycja mojej skory, itp. - cienie innych firm wymagaja u mnie uzycia bazy, kliniki nie.
Trwalosc bezkonkurencyjna, sa to jedyne cienie, pod ktore nie uzywam bazy, bez wzgledu na serie czy kolor trwaja niewzruszone - jeszcze nigdy zaden klinik mi sie nie zrolowal i nie zbladl ale czytalam tutaj, na Wizazu, ze sa osoby, ktore za tymi cieniami nie przepadaja. Coz, moj zbior mowi sam za siebie - dla mnie sa najlepsze
Podsumowujac - wiem za co place
Mozna je porownac do cieni z siostrzanej firmy Estee lauder - podobna tekstura Na dniach wrzuce zdjecia kilku palet El obok klinikowych.

Dysk mam Grapefruita, tworzy ladna, gladka tafle A jaki tusz zamierzasz sobie sprawic? Mialam HI brazowy i czarny ale jakos bez zachwytow je zuzylam, a w zapasie czeka teraz u mnie Lash Dubling.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-31 o 14:36
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:41   #2075
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdjecia porownawcze kilku moich palet (brakuje 5 ale nie ma ich juz w regularnej sprzedazy, wiec nie wrzucam). Moze sie komus przyda

1. Forget Me Not
2. Victorian Pink
3. Beige Velvet
4. Black Velvet
5. Lip & Eye Palette - cienie (Key Lime Pie, Blue Lagoon, Frosted Blossom, Apricot Spice, Sierra Glaze), szminki (Dreamy Pink, Wow Violet, Extreme Pink, Peach Pop, Pure Posh)
6. Plum Seduction
7. skladak - Plum Potion Duo (light shade), Pink Chocolate Quad (Precious Pink shade), Beach Plum Duo (dark shade), Come Heather Trio (dark shade)
8. Blue Star
9. Meadow
10. Pretty Eyes & Lips - szminki (Creamy Nude, Cinnamon Stick, Pink a-boo, Berry Blush), cienie (Buttermilk, Stormy, Frosted Blossom, Crushed Plum)
11. skladak - Strawberry Fudge Duo (highlighter), Chambord, Bordeaux, Lucky Penny, Teenage Pink, Blue
12. skladak - Mochaberry Duo (highlighter), Gold Rush, Disco Pink, Something Blue Duo (highlighter), Blue Lagoon, Stone Violet
13. skladak - Beach Plum Duo (contour shade), Sugar Plum Duo (highlighter), Pink Tweed Duo (highlighter), Totally Neutral Trio (contour shade), Sunburst Duo (highligter), Sparkling Sage
14. Cherry Blossom
Ale zbiór!!
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:48   #2076
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Dzieczyny, zastanawiam sie czy nie kupic w ciemno cieni CLinique. Znalazlam gdzies paletke z 6-ma cieniami. Wiem, ze juz ich nie produkuja, ale zastanawiam sie jak stare moga byc.
Mam na mysli cos takiego
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:23   #2077
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dysk mam Grapefruita, tworzy ladna, gladka tafle A jaki tusz zamierzasz sobie sprawic? Mialam HI brazowy i czarny ale jakos bez zachwytow je zuzylam, a w zapasie czeka teraz u mnie Lash Dubling.
Właśnie za to się w nim zakochałam, a dodatkowo nie przyciemnia mi ust - testowałam właśnie go, Curranta i Rasberry i wypadł najlepiej ze wszystkich Zastanawiam się między HI a lash power

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-01-31 o 15:24
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 15:38   #2078
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Vril - dziękuję za opinię
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:07   #2079
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Jamestown ta paletka jest z 2008 roku, wiec data produkcji bedzie oscylowac w czasie 2007-2008
Zawiera: Like Mink, Beach Plum, Strawberry Fudge, Lucky Penny, Buttermilk, Bronze Satin.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-31 o 17:14
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:11   #2080
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdjecia porownawcze kilku moich palet (brakuje 5 ale nie ma ich juz w regularnej sprzedazy, wiec nie wrzucam). Moze sie komus przyda

1. Forget Me Not
2. Victorian Pink
3. Beige Velvet
4. Black Velvet
5. Lip & Eye Palette - cienie (Key Lime Pie, Blue Lagoon, Frosted Blossom, Apricot Spice, Sierra Glaze), szminki (Dreamy Pink, Wow Violet, Extreme Pink, Peach Pop, Pure Posh)
6. Plum Seduction
7. skladak - Plum Potion Duo (light shade), Pink Chocolate Quad (Precious Pink shade), Beach Plum Duo (dark shade), Come Heather Trio (dark shade)
8. Blue Star
9. Meadow
10. Pretty Eyes & Lips - szminki (Creamy Nude, Cinnamon Stick, Pink a-boo, Berry Blush), cienie (Buttermilk, Stormy, Frosted Blossom, Crushed Plum)
11. skladak - Strawberry Fudge Duo (highlighter), Chambord, Bordeaux, Lucky Penny, Teenage Pink, Blue
12. skladak - Mochaberry Duo (highlighter), Gold Rush, Disco Pink, Something Blue Duo (highlighter), Blue Lagoon, Stone Violet
13. skladak - Beach Plum Duo (contour shade), Sugar Plum Duo (highlighter), Pink Tweed Duo (highlighter), Totally Neutral Trio (contour shade), Sunburst Duo (highligter), Sparkling Sage
14. Cherry Blossom
co za kolekcja Vril

zakochałam się w 8 i 9. no i w całej kolekcji.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:53   #2081
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jamestown ta paletka jest z 2008 roku, wiec data produkcji bedzie oscylowac w czasie 2007-2008
Zawiera: Like Mink, Beach Plum, Strawberry Fudge, Lucky Penny, Buttermilk, Bronze Satin.
Dziekuje bardzo .
Zastanawia mnie jeszcze ta, bo znalazlam za niezla cene.
Pytam bo na Klinikach nie znam sie wcale a nie wiem, od kiedy do kiedy produkowali szotki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:00   #2082
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Szostki to limitki - palety dodawane do setow (kosmetyczka, paleta, tusz, blyszczyk, plyn do demakijazu, etc.), na kazdy sezon inny zestaw kolorow. Ta z zieleniami i burgundami tez jest z 2008. Moja jest z lipca 2008.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:10   #2083
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Szostki to limitki - palety dodawane do setow (kosmetyczka, paleta, tusz, blyszczyk, plyn do demakijazu, etc.), na kazdy sezon inny zestaw kolorow. Ta z zieleniami i burgundami tez jest z 2008. Moja jest z lipca 2008.
Dziekuje bardzo jeszcze raz. Wezme ja. Nigdy nie mialam cieni CLinique bo jak ogladalam je w Sephorze to zawsze wydawaly mi sie slabo napigmetnowane. Przywyczailam sie do Diora i Guerlain. Poza tym lubie ciemne kolory. Zmieniam tryb pracy z pracy w pizamie w domu przez laptopem na siedzenie w pracy na uczelnii przed laptopem i bede musiala od czasu do czasu zrezygnowac z grafitow bo studenci sie przestrasza .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:45   #2084
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdjecia porownawcze kilku moich palet (brakuje 5 ale nie ma ich juz w regularnej sprzedazy, wiec nie wrzucam). Moze sie komus przyda

1. Forget Me Not
2. Victorian Pink
3. Beige Velvet
4. Black Velvet
5. Lip & Eye Palette - cienie (Key Lime Pie, Blue Lagoon, Frosted Blossom, Apricot Spice, Sierra Glaze), szminki (Dreamy Pink, Wow Violet, Extreme Pink, Peach Pop, Pure Posh)
6. Plum Seduction
7. skladak - Plum Potion Duo (light shade), Pink Chocolate Quad (Precious Pink shade), Beach Plum Duo (dark shade), Come Heather Trio (dark shade)
8. Blue Star
9. Meadow
10. Pretty Eyes & Lips - szminki (Creamy Nude, Cinnamon Stick, Pink a-boo, Berry Blush), cienie (Buttermilk, Stormy, Frosted Blossom, Crushed Plum)
11. skladak - Strawberry Fudge Duo (highlighter), Chambord, Bordeaux, Lucky Penny, Teenage Pink, Blue
12. skladak - Mochaberry Duo (highlighter), Gold Rush, Disco Pink, Something Blue Duo (highlighter), Blue Lagoon, Stone Violet
13. skladak - Beach Plum Duo (contour shade), Sugar Plum Duo (highlighter), Pink Tweed Duo (highlighter), Totally Neutral Trio (contour shade), Sunburst Duo (highligter), Sparkling Sage
14. Cherry Blossom
Piękne Podzielam uwielbienie dla Kliników, co zresztą widać w mojej kolekcji
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:17   #2085
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje
Si, Victorian Pink jest z Tru - jak je zobaczylam w pierwszej chwili, to mi mina zrzedla (nie przepadam za brazami) ale teraz to jedna z moich ulubionych i najczesciej uzywanych palet To chlodne odcienie z nuta rozu, swietne do szybkiego, "urzedowego" makijazu
No właśnie pamiętam że na TRU te kolory wyglądały jakoś inaczej Będę polować na nie bo uwielbiam taki "urzędowy"makijaż
Zamówiłam też tą 6 co Ty ostatnio, ale jeszcze jej nie mam. Ciekawi mnie ten niebieski kolor-czy w ogóle go wykorzystam ale reszta kolorów piękna
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:54   #2086
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Vril, Twoja kolekcja jest niesamowita, naprawdę. Szczerze zazdroszczę!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16853723]Dzieczyny, zastanawiam sie czy nie kupic w ciemno cieni CLinique. Znalazlam gdzies paletke z 6-ma cieniami. Wiem, ze juz ich nie produkuja, ale zastanawiam sie jak stare moga byc.
Mam na mysli cos takiego [/QUOTE]

Jamestown, wysyłka tej paletki to 5$, ale przesyłka nierejestrowana, zgadza sie? Kupowałaś tam już coś może?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:53   #2087
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdjecia porownawcze kilku moich palet (brakuje 5 ale nie ma ich juz w regularnej sprzedazy, wiec nie wrzucam). Moze sie komus przyda

1. Forget Me Not
2. Victorian Pink
3. Beige Velvet
4. Black Velvet
5. Lip & Eye Palette - cienie (Key Lime Pie, Blue Lagoon, Frosted Blossom, Apricot Spice, Sierra Glaze), szminki (Dreamy Pink, Wow Violet, Extreme Pink, Peach Pop, Pure Posh)
6. Plum Seduction
7. skladak - Plum Potion Duo (light shade), Pink Chocolate Quad (Precious Pink shade), Beach Plum Duo (dark shade), Come Heather Trio (dark shade)
8. Blue Star
9. Meadow
10. Pretty Eyes & Lips - szminki (Creamy Nude, Cinnamon Stick, Pink a-boo, Berry Blush), cienie (Buttermilk, Stormy, Frosted Blossom, Crushed Plum)
11. skladak - Strawberry Fudge Duo (highlighter), Chambord, Bordeaux, Lucky Penny, Teenage Pink, Blue
12. skladak - Mochaberry Duo (highlighter), Gold Rush, Disco Pink, Something Blue Duo (highlighter), Blue Lagoon, Stone Violet
13. skladak - Beach Plum Duo (contour shade), Sugar Plum Duo (highlighter), Pink Tweed Duo (highlighter), Totally Neutral Trio (contour shade), Sunburst Duo (highligter), Sparkling Sage
14. Cherry Blossom
paaaaaadłam
ale kolekcja!!
jak sie spisuje ta paletka 10 - ona ma 5 cieni i 5 pomadek??
widuję aką często na all w promo i już nie raz zastanawiałam sięczy kupić ...
super sie u Ciebie prezentują - ja jakoś po zakupie 1 paletki nie do końca wiem co o klinikach myśleć ( dla mnie faktycznie za słabo napigemtowane) ale może coś sobie jeszcze dokupię w celach eksperymentalnych

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Na tej aukcji są lepsze zdjęcia tych cieni: http://allegro.pl/item896772258_clin...a_6_cieni.html

a z cieniami Clinique to wiesz jak jest, to subtelność w najlepszym wydaniu nie wiem czy Tobie podpasują bo wiem że lubisz mocniejszy efekt. Z tego zestawu mam lucky penny: 3 od prawej. Taki metaliczny jasny brąz, delikatny. (od razu mówię że nie umiem opisywać kolorów)
Mam też ostatni cień: to jest jeden z popularniejszych cieni Clinique: róż z poświatą złota, bardzo ładny ale też subtelny

Dodaję swatche na ręce
no lubie lubie...
ale czasem maluję kogoś kto woli deliatnie ...
choć brązów i różów mam już tyle ogólnie że grzech kupować kolejne...
ale na Twojej ręce kusząco wyglądają
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:39   #2088
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

no lubie lubie...
ale czasem maluję kogoś kto woli deliatnie ...
choć brązów i różów mam już tyle ogólnie że grzech kupować kolejne...
ale na Twojej ręce kusząco wyglądają
Zamówiłam sobie tą paletkę z all więc jak ją dostanę to zrobię swatche reszty kolorów
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:50   #2089
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dla mnie sa najlepsze dlatego mam ich tyle i wciaz dokupuje
Napigmentowanie, hmm... cieniami konturowymi, ciemnymi robie kreski bez problemu - trzymaja sie caly dzien. Jasne sa rownie dobrze nasycone, kryjace, widac kolor na powiece, nic nie przeswituje - jak nakladam jasny roz to widac jasny roz, jak jasna zielen, to widac jasna zielen, itd.
Nakladaja sie lekko, gladko, bez plam, poszczegolne kolory ladnie sie lacza ze soba jednoczesnie zachwoujac swoja odrebna barwe, wiec nawet gdy napaciam kilka kolorow na powieke, to nie mam potem burej plamy bez wyrazu, jak zrobie kreske (na sucho) na lini rzes, to ta kreska tam zostanie az do zmycia makijazu, chocby i dobe i nie ma tu nic do rzeczy kondycja mojej skory, itp. - cienie innych firm wymagaja u mnie uzycia bazy, kliniki nie.
Trwalosc bezkonkurencyjna, sa to jedyne cienie, pod ktore nie uzywam bazy, bez wzgledu na serie czy kolor trwaja niewzruszone - jeszcze nigdy zaden klinik mi sie nie zrolowal i nie zbladl ale czytalam tutaj, na Wizazu, ze sa osoby, ktore za tymi cieniami nie przepadaja. Coz, moj zbior mowi sam za siebie - dla mnie sa najlepsze
Podsumowujac - wiem za co place
Mozna je porownac do cieni z siostrzanej firmy Estee lauder - podobna tekstura Na dniach wrzuce zdjecia kilku palet El obok klinikowych.

Dysk mam Grapefruita, tworzy ladna, gladka tafle A jaki tusz zamierzasz sobie sprawic? Mialam HI brazowy i czarny ale jakos bez zachwytow je zuzylam, a w zapasie czeka teraz u mnie Lash Dubling.
M.in. mnie nie zachwycaja

Miałam/mam kilka paletek i jedynie jedynka Kittycat daje mocny, wyraźny kolor Zadowolona jestem tez z ciemnego w dwójce Blackberry Frost.
Pozostałe sa baaaaardzo delikatne, jaśniutkie, mimo, że w opakowaniach mogą wydawać się napigmentowane.

Czwórki Choco-latte używam "na szybko", gdy nie mam rano czasu na precyzyjne nałożenie bardziej napigmentowanych cieni - ciapnę byle jak i nie widać niedociągnięć.

Miałam pojedynczy Bewitched - dawał mocny kolor ale co z tego, skoro robił plamy i smugi i traciłam z 5 minut na pomalowanie jednego oka

No ale, co kto lubi i jakiego efektu oczekuje. Ja preferuję wyraźny makijaż, w bladym wyglądam jakbym miała spuchnięte i zapłakane oczy Poza tym, jesli oczekiwałabym "naturalnego" efektu, to nie malowałabym się wcale Skoro się maluje, to makijaż ma byc widoczny, a nie takie nie-wiadomo-co

Z trwałością też niezbyt dobrze Szybko rolują się, bledną (jeszcze bardziej ) albo niemal całkiem znikają (podobnie jak czwórki Chanel, które też jak Clinique są słabo napigmentowane i niezbyt dobrze kryjące). Na bazie jest lepiej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-03 o 09:53
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 10:56   #2090
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
M.in. mnie nie zachwycaja

Miałam/mam kilka paletek i jedynie jedynka Kittycat daje mocny, wyraźny kolor Zadowolona jestem tez z ciemnego w dwójce Blackberry Frost.
Pozostałe sa baaaaardzo delikatne, jaśniutkie, mimo, że w opakowaniach mogą wydawać się napigmentowane.

Czwórki Choco-latte używam "na szybko", gdy nie mam rano czasu na precyzyjne nałożenie bardziej napigmentowanych cieni - ciapnę byle jak i nie widać niedociągnięć.

Miałam pojedynczy Bewitched - dawał mocny kolor ale co z tego, skoro robił plamy i smugi i traciłam z 5 minut na pomalowanie jednego oka

No ale, co kto lubi i jakiego efektu oczekuje. Ja preferuję wyraźny makijaż, w bladym wyglądam jakbym miała spuchnięte i zapłakane oczy Poza tym, jesli oczekiwałabym "naturalnego" efektu, to nie malowałabym się wcale Skoro się maluje, to makijaż ma byc widoczny, a nie takie nie-wiadomo-co

Z trwałością też niezbyt dobrze Szybko rolują się, bledną (jeszcze bardziej ) albo niemal całkiem znikają (podobnie jak czwórki Chanel, które też jak Clinique są słabo napigmentowane i niezbyt dobrze kryjące). Na bazie jest lepiej.
A myślałam, że tylko ja mam takie odczucia odnośnie cieni Clinique Dokładnie to samo o nich myślę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:59   #2091
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie tą paletkę z all więc jak ją dostanę to zrobię swatche reszty kolorów
no zrób koniecznie
ciekawa jestem
w sumie nie jestem zachwycona jedyną trójeczką clinique jaką mam - i musiałabym kupić jeszcze jakąś żeby sie przekonać ostatecznie czy kupować czy wywalić z głowy
póki co u mnie trwa faza na ysl
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:51   #2092
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

a wiecie kiedy bedzie nowa kolekcja? Mnie najbardziej interesuje ten roz/rozswietlacz ale sa 2 wersje kolorystczne- brazy (one mnie nie intersuja) i wersja z fioletem, jasnym brazikiem i czyms jeszcze (roz?) i wlasnie ja bym chciala.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:59   #2093
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
a wiecie kiedy bedzie nowa kolekcja? Mnie najbardziej interesuje ten roz/rozswietlacz ale sa 2 wersje kolorystczne- brazy (one mnie nie intersuja) i wersja z fioletem, jasnym brazikiem i czyms jeszcze (roz?) i wlasnie ja bym chciala.
Mozna prosic o linka do tych cudow?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:16   #2094
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ja mam takie odczucia odnośnie cieni Clinique Dokładnie to samo o nich myślę.
Hmm... ja używam od lat, wszystkich innych się wyzbyłam i zostały mi tylko Clinique. Cenię je za to, że nie wałkują się, bardzo długo trzymią się powieki bez użycia bazy i nie zmieniają koloru w ciągu dnia.
Może to też zależy od podkładu? Nakładam podkład na całą twarz, łacznie z powiekami ( 100% mineralny lub Maybelline Smooth Result) i dopiero na to cien... jako żę cienie ladnie trzymaja się powieki na samym podkładzie, zrezygnowałam pół roku temu z używania bazy pod cienie

Chanel miałam czarny cień, znikał z powieki, dosłownie po 2-3 godzinach.. a niby czarny, smolisty, wyrazny kolor...


Wypaćkałam 2x Doe Eyed i Beige Velvet a pozostały mi na stanie: Bewitched, Kittykat, Buttermilk, Beige Shimmer i dwójka Like Mink

Czaje się jeszcze na Slate...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:48   #2095
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

http://www.pursebuzz.com/2009/11/cli...ced-up-colour/

http://thebrightersparks.blogspot.co...ring-2010.html

Prosze bardzo

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Odnosnie cieni to mi sie one wlasnie walkuja. I sa dosc nietrwale. Ale moze dlatego ze nakladam korektor na powieke-teoretycznie jako baze. Mysle, ze nakladam go za duzo i ze tak naprawde caly cien wsiaka w niego i sie walkuja razem. No i cienie clinique sa malo wydajne. Ale i tak je lubie. Mimo to sprobuje jakis innych
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:13   #2096
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
M.in. mnie nie zachwycaja

Miałam/mam kilka paletek i jedynie jedynka Kittycat daje mocny, wyraźny kolor Zadowolona jestem tez z ciemnego w dwójce Blackberry Frost.
Pozostałe sa baaaaardzo delikatne, jaśniutkie, mimo, że w opakowaniach mogą wydawać się napigmentowane.

Czwórki Choco-latte używam "na szybko", gdy nie mam rano czasu na precyzyjne nałożenie bardziej napigmentowanych cieni - ciapnę byle jak i nie widać niedociągnięć.

Miałam pojedynczy Bewitched - dawał mocny kolor ale co z tego, skoro robił plamy i smugi i traciłam z 5 minut na pomalowanie jednego oka

No ale, co kto lubi i jakiego efektu oczekuje. Ja preferuję wyraźny makijaż, w bladym wyglądam jakbym miała spuchnięte i zapłakane oczy Poza tym, jesli oczekiwałabym "naturalnego" efektu, to nie malowałabym się wcale Skoro się maluje, to makijaż ma byc widoczny, a nie takie nie-wiadomo-co

Z trwałością też niezbyt dobrze Szybko rolują się, bledną (jeszcze bardziej ) albo niemal całkiem znikają (podobnie jak czwórki Chanel, które też jak Clinique są słabo napigmentowane i niezbyt dobrze kryjące). Na bazie jest lepiej.
Blackberry Frost jest cudowny, używam na okrągło
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:24   #2097
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

dziewczyny, jak myslicie czy 60 zl za paletke 6 kolorow(ok 3,5 gr to chyba nieduzo jezeli chodzi o garmature?) to sensowna cena czy duza nadpłata? Nie wiem jak takie ceny realnie wygladaja i mam dylemat; kupowac na allegro za te 60 zl czy przeszukiwać zagraniczne strony?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:45
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:25   #2098
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

W nowej kolekcji jest tylko jeden odcien All over blush Mixed berries, macałam go i jest sliczny, dosć mocny , satynowy kolor. Jeszcze się zastanawiam cxy go nabyc bo jest bardzo podobny do Cabana pink
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:51   #2099
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

pytałam już ale sięmoje pytanko gdzies zawieruszyły
co myślicie o tej paletce?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../68023/#DETAIL
widziałam że Vril posiada
czy te pomadki coś warte??
no i cienie?
tak już nad nią chyba ze 3 miesiące myślę czy to warto czy nie warto
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:52   #2100
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Aaaaa, to te brzydale Myslalam, ze chodzilo o cos nowszego

I dziekuje bardzo
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.