Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 15:18   #2101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Aguś nie sztresuj się będzie dobrze
Myślę, że 1 tuba powinna sobie poradzić z Twoimi włosami. Zacznij od odrostów, a potem wsmaruj resztę we włosy. No i pochwal się efektem
Madziu, dziękuję za wsparcie
czekam na chłopa by mi pomógł z tyłu, zobaczymy co wyjdzie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:02   #2102
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

AGA no i jak!?

Madziu gdzie ty byłas pusto tu bez Ciebie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:00   #2103
kathy
Raczkowanie
 
Avatar kathy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej dziewczyny! Muszę się komuś wyżalić.2 tyg. temu zapragnęłam popielatego blondu (naturalne mam włoski na poziomie 7-6 mysi blond / brąz). Kupiłam więc majrel 8.11 (czyli najbardziej popielaty jaki mógł być) żeby je troszeczkę rozjaśnić - farbowałam włosy naturalne. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie rozczarowanie przeżyłam, kiedy na głowie zobaczyłam brudny miedziano - żółty blond..... Zero popielu po kolorze 8.11 (podwójnie popielatym)..... Zmywa się na coraz bardziej żółto... Co mam teraz zrobić? Może kolor był za jasny?? Ale z poziomu 6 powinien wyjść poziom 8.11, prawda? Teraz zastanawiam się nad Luo Color 7.1 - o ton ciemniejszy, bo majirelu już się boję. Najbardziej zależy mi na zneutralizowaniu tego miedziano - złotego refleksu i nie przyciemnieniu włosów....Co radzicie???
kathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:26   #2104
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
AGA no i jak!?

Madziu gdzie ty byłas pusto tu bez Ciebie
Mini, po południu wrzucę fotki.
Są prawie tak czarne jak po ostatnim farbowaniu u fryzjera ale tego się spodziewałam po tej mieszance. Są chłodne, ale żeby jakoś mega lodowato było... no nie wiem, chyba tamta Capillum była zimniejsza. Generalnie jest ok ale szału nie ma zobaczymy jak się będzie wypłukiwać.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:06   #2105
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini jestem, ale ostatnio brak mi czasu na wtrącanie się w dyskusję, poza tym świetnie sobie radzicie beze mnie, teorię już macie opanowaną, a i praktyka jest

Dzisiaj mam doła, po tym, jak dowiedziałam się, że Michael Jackson nie żyje, kurczę wychowałam się na jego muzyce, zresztą kto się nie wychował, wszystko co teraz słyszymy i oglądamy (muzyka, taniec) ma korzenie w jego twórczości. [*]

Kathy jakie stężenie utleniacza zastosowałaś??
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-06-26 o 09:09
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:24   #2106
kathy
Raczkowanie
 
Avatar kathy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia80: Zastosowałam 6%, bo włoski mam cieniutkie i delikatne. Czy Luo Color 7.1 pomoże? Z góry bardzo dziękuję za pomoc
kathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:30   #2107
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kathy Pokaż wiadomość
Madziunia80: Zastosowałam 6%, bo włoski mam cieniutkie i delikatne. Czy Luo Color 7.1 pomoże? Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Luo ponoć nie wychodzi zimno w ogóle...
a może spróbuj richesse 8.02 lub 9.02 (opal niweluje złoto) albo połącz np. 8.02 z 9.01. Po pierwsze utleniacz jest znacznie łagodniejszy, więc nie ma tu mowy o utlenieniu do miedzi czy mahoniu, a po drugie nie wydaje mi się, żebyś potrzebowała 6% utleniaczy, żeby rozjaśnić do poziomu 8 Twoje naturalne włosy, które masz na poziomie 7.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-06-26 o 10:31
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 10:49   #2108
kathy
Raczkowanie
 
Avatar kathy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziunia80: czyli ten miedziany efekt może być skutkiem użycia zbyt silnego utleniacza, tak? Ale żeby aż tak - dziwne... Spróbuję więc richesse - jak sugerujesz tylko jeszcze zaczekam z tydzień. Dziękuję Ci za radę - dam znać jak wyszło.
kathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:59   #2109
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kathy Pokaż wiadomość
madziunia80: czyli ten miedziany efekt może być skutkiem użycia zbyt silnego utleniacza, tak? Ale żeby aż tak - dziwne... Spróbuję więc richesse - jak sugerujesz tylko jeszcze zaczekam z tydzień. Dziękuję Ci za radę - dam znać jak wyszło.
Możesz też spróbować szamponu niwelującego żółty odcień włosów, np. Joanna - ja polecam, bo używam i wiem, że działa w miarę skutecznie, nie niszcząc włosów. Albo możesz kupić szampon koloryzujący w kolorze np. gołębim, czy srebrnym albo perłowym blondzie i nałożyć na kilka minut, też powinno pomóc.

A jeżeli chodzi o stężenia utleniaczy to tak właśnie utleniacz działa rozjaśnia włos do mahoniu lub miedzi, otwierając łuski i przygotowując włos na przyjęcie barwnika z farby.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:22   #2110
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ok wklejam. Mieszanka Majirel 5.11 i 5.71
Na zdjęciach widać że nie wszystko jest jednolite, są jaśniejsze i cieplejsze pasma a farba była równo i raczej obficie nałożona.
Dwa pierwsze zdjęcia to światło dzienne (przy oknie) zas kolejne dwa z fleszem czyli światło sztuczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ds.jpg (74,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ds1.jpg (50,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ss.jpg (89,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ss1.jpg (66,1 KB, 109 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:40
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:01   #2111
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

Dziewczyny odkopuję wątek!
Kilka dni temu przeszłam dekoloryzację, fryzjerka położyła mi na włosy farbę w kolorze blondu (naturalny w stronę popielu). Na początku było dobrze, ale już po pierwszym myciu kolor się wypłukał, a za każdym myciem wypłukuje się coraz bardziej. W rezultacie staję się ruda A nie pasuje to do mojej karnacji i nie czuję się dobrze w tej tonacji kolorystycznej Macie może jakąś radę w tej sytuacji? Chodzi o to, żeby nadać włosom bardziej neutralny, popielaty odcień, bez konieczności ponownego farbowania.
Proszę o pomoc
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:56   #2112
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ok wklejam. Mieszanka Majirel 5.11 i 5.71
Na zdjęciach widać że nie wszystko jest jednolite, są jaśniejsze i cieplejsze pasma a farba była równo i raczej obficie nałożona.
Dwa pierwsze zdjęcia to światło dzienne (przy oknie) zas kolejne dwa z fleszem czyli światło sztuczne
Mrrr.... powiało chłodem wiesz mi też zawsze wychodzi nie do końca równomiernie, nie mam pojęcia czemu...ale moim zdaniem to fajnie wygląda, własnie tak naturalnie a nie jak farbowany hełm
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:14   #2113
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kurde własnie nie wiem czemu na odrostach wychodzi tak pod rudawo;/
Aga zimno ale fakt prawie czarne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:21   #2114
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Luo ponoć nie wychodzi zimno w ogóle...
a może spróbuj richesse 8.02 lub 9.02 (opal niweluje złoto) albo połącz np. 8.02 z 9.01. Po pierwsze utleniacz jest znacznie łagodniejszy, więc nie ma tu mowy o utlenieniu do miedzi czy mahoniu, a po drugie nie wydaje mi się, żebyś potrzebowała 6% utleniaczy, żeby rozjaśnić do poziomu 8 Twoje naturalne włosy, które masz na poziomie 7.
a mi luo wyszło zimno...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:37   #2115
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Viki, Aga a miałyście kiedyś pasemka lub baleyage?? jeżeli nie ścinałyście włosów na zapałkę, żeby pozbyć się tych rozjaśnionych to farba ma prawo pokryć nierówno i wypłukać się szybciej na przejaśnionych włosach...niestety.
Endorfino zazdroszczę ja słyszałam od fryzjerów, że generalnie do walki z ciepłym refleksem nie poleca się ani luo ani richesse hi, bo one są rozświetlające i nie radzą sobie z ochłodzeniem.

a zresztą co ja gadam, jak ja mam teraz piękny blond opalizujący, to ja nikomu nie zazdroszczę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:47
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:07   #2116
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Viki, Aga a miałyście kiedyś pasemka lub baleyage?? jeżeli nie ścinałyście włosów na zapałkę, żeby pozbyć się tych rozjaśnionych to farba ma prawo pokryć nierówno i wypłukać się szybciej na przejaśnionych włosach...niestety.
Endorfino zazdroszczę ja słyszałam od fryzjerów, że generalnie do walki z ciepłym refleksem nie poleca się ani luo ani richesse hi, bo one są rozświetlające i nie radzą sobie z ochłodzeniem.

a zresztą co ja gadam, jak ja mam teraz piękny blond opalizujący, to ja nikomu nie zazdroszczę
Madziu, ja miałam pasemka ale przed farbowaniem na jednolity kolor farbą Capillum która pokryła wszystko równo i nawet po 3 miesiącach nie wypłukała się z pasemek a tu nagle się pojawiły.
Zastanawia mnie też ten ciepły poblask na naturalnych włosach-odrostach przy skórze.

Nie jest źle wyszły nawet nieco jaśniej niz po ostatnim farbowaniu u fryzjera Capillum, tu widac brąz a tamte były prawie czarne. Będę je traktować gencjaną i zobaczymy.
Myślicie że po 3-4 farbowaniach mieszanką 5.11 i 5.71 mogę zmieszac poziom 5 z 6?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 15:55   #2117
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Viki, Aga a miałyście kiedyś pasemka lub baleyage?? jeżeli nie ścinałyście włosów na zapałkę, żeby pozbyć się tych rozjaśnionych to farba ma prawo pokryć nierówno i wypłukać się szybciej na przejaśnionych włosach...niestety.
Endorfino zazdroszczę ja słyszałam od fryzjerów, że generalnie do walki z ciepłym refleksem nie poleca się ani luo ani richesse hi, bo one są rozświetlające i nie radzą sobie z ochłodzeniem.

a zresztą co ja gadam, jak ja mam teraz piękny blond opalizujący, to ja nikomu nie zazdroszczę

Madziu, ja generalnie nie miałam niesamowicie ciepłych włosów, może dlatego wyszły mi chłodno, choć i tak czegoś zimniejszego oczekuje. a jeśli chodzi o richesse pod względem np. palety, to moim zdaniem brązy nie są za ciekawe, nie ma ładnych zimnych, nigdy nie miałam farbowanych włosów tym. z kolei fryzjer mojej siostry mówi, że nie przepada za majirel, że ma z nią kiepskie doświadczenia, także co człowiek to opinia, no i co włosy to efekt.

któraś z Was pisała, że zastanawiała się, jaki w słońcu refleks ma zimny brąz... no właśnie, mi to się marzy taki wręcz "szary" brąz...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 23:44   #2118
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny znacie farbę Allwaves?Dałam się dziś namówić koleżance i kupiłam dwa opakowania z odcieniem 6.1 czyli ciemny popielaty blond.I po prostu się zastanawiam co ja zrobiłam,kupiłam farbę,o której nic nie wiem!Mam zamiar ją jutro położyć,ale jak macie z nią złe doświadczenia to piszcie,najwyżej oddam do sklepu,mam nadzieje,ze przyjmą.No i jeszcze pytanie.Tam tubka ma 100 i oksydatnt tez dostałam 100ml (6%),ale zdaje się babka mówiła,że mam uzyc 75ml tego oksydantu.Gdzieś na necie znalazłam,że miesza się ją 1:1,5 co to znaczy?A dodam,że koleżance dziś robiłam z tej firmy inny kolor i kurka wyszedł inny niż na próbce i włosy jakieś takie matowe i strasznie gęsta ta farba.Kurcze chyba żałuję,że ją kupiłam,buuu.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:20   #2119
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aga mam to samo;/ kurdee.
dlaczego przy skórze głowy tak dziwnie ciepło

megan 1:1,5 czyli tak jak w majirel 50 farby i 75oksy
ty chyba bedziesz musiała jak tubka ma 100 to 150 oksy. chyba ze z połowy robisz to tak jak z majirel
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2009-06-27 o 08:22
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 10:23   #2120
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Aga mam to samo;/ kurdee.
dlaczego przy skórze głowy tak dziwnie ciepło
ooo, no widzisz dziwne prawda?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:23   #2121
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a moj naturalny kolor to własnie mysi jasny braz
taki popiel
a moze u nasady dłuzej trzeba farbe trzymac..
mnie teraz kusi Loreal Exellance.. jasny braz 5,0 podobno utrzymuje sie na włosach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:44   #2122
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja już tracę cierpliwość do tych włosów
byłam u fryzjera i powiedział mi żeby osiągnąć zimny odcień 6,22 z 5,1 to musi odbarwić do blondu i dopiero nałożyć kolor, a z czarnych oczywiście jest to niemożliwe
więc zrobiłam sama kąpiel rozjaśniająca, bo po ostatnim 5,11 wyszła mi sadza i się nie wymyła, i na to na odrosty najpierw nałożyłam 6,1 i troszkę 5,1 i odrobinkę zieleni na 20 min. później przeciągnęłam po całości na 15 min.
i efekt jest taki że są praktycznie znowu czarne tylko mają delikatny refleks...i tu na odrostach złoto zielony a na reszcie bordo
już mam dość , chciała bym żeby ten kolor wyszedł w końcu wyraźnie brązowy a nie wiecznie sadza

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2009-06-27 o 12:46
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:14   #2123
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no nie ma siły.. ja teraz nie wiem co brac.. ;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:07   #2124
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ja już tracę cierpliwość do tych włosów
byłam u fryzjera i powiedział mi żeby osiągnąć zimny odcień 6,22 z 5,1 to musi odbarwić do blondu i dopiero nałożyć kolor, a z czarnych oczywiście jest to niemożliwe
więc zrobiłam sama kąpiel rozjaśniająca, bo po ostatnim 5,11 wyszła mi sadza i się nie wymyła, i na to na odrosty najpierw nałożyłam 6,1 i troszkę 5,1 i odrobinkę zieleni na 20 min. później przeciągnęłam po całości na 15 min.
i efekt jest taki że są praktycznie znowu czarne tylko mają delikatny refleks...i tu na odrostach złoto zielony a na reszcie bordo
już mam dość , chciała bym żeby ten kolor wyszedł w końcu wyraźnie brązowy a nie wiecznie sadza
jak chcesz bardziej brązowy to ja bym pomieszała popiela z naturą na tym samym poziomie po połowie (czyli np.6.0 +6.1, 5.0+5.11 itd.)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:16   #2125
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no własnie ja chyba teraz jak cos to 5,0 + moze 5,11
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:02   #2126
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tak tylko że u mnie jest ten problem ,że włosy mam już chyba przetrawione bo na odrostach wychodzi ładny kolor a na długości tam gdzie był czarny i dekoloryzacje włosy są zniszczone i w momencie łapią na czarno,ostatnio tak miałam że nałożyłam na odrost 5,1 z 3% a na długość 5,1 z 6% ,i wyszły czarne z jasnym odrostem ,więc musiałam farbować odrost ponownie ciemniejszą mieszanką
teraz też miałam na odroście mieszankę 6,1 +5,1 na 3% i widziałam że są jasne a reszta ciemna więc dodałam zielony bo on trochę przyciemnia kolor i wyszło względnie równo
już mi ręce opadają, byłam u tego fryzjera bo on pracuje na lorelu i miałam nadzieję że zrobi mi ładny równy zimny brąz , a tu niestety lipa
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:44   #2127
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
tak tylko że u mnie jest ten problem ,że włosy mam już chyba przetrawione bo na odrostach wychodzi ładny kolor a na długości tam gdzie był czarny i dekoloryzacje włosy są zniszczone i w momencie łapią na czarno,ostatnio tak miałam że nałożyłam na odrost 5,1 z 3% a na długość 5,1 z 6% ,i wyszły czarne z jasnym odrostem ,więc musiałam farbować odrost ponownie ciemniejszą mieszanką
teraz też miałam na odroście mieszankę 6,1 +5,1 na 3% i widziałam że są jasne a reszta ciemna więc dodałam zielony bo on trochę przyciemnia kolor i wyszło względnie równo
już mi ręce opadają, byłam u tego fryzjera bo on pracuje na lorelu i miałam nadzieję że zrobi mi ładny równy zimny brąz , a tu niestety lipa
hmmm a robisz tak ze nakładasz na calość na 35 min czy przeciągasz po 20 min? a ten ciemny z końców Ci sie nie wypłukuje?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:03   #2128
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

robiłam tak i tak, ostatnio trzymałam 35min na całości, wczoraj 20min na odrostach dopiero później przeciągałam na całość i trzymałam jeszcze 15.
po ostatnim farbowaniu nic a nic z końcówek się nie wymyło natomiast z odrostów bardzo szybko
teraz obawiam się że przez to że przed farbą robiłam kąpiel rozjaśniającą mogą się szybko wymyć na refleksy miedzino rude
nie mam pojęcia co nakładać
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:29   #2129
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

biedna.. ja mam ten plus ze wypłukuje sie czarnuch
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:49   #2130
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny no więc ja juz pofarbowana tą farbą Allwaves 6.1 ciemny popielaty blond.Po ostatnim średnim popielatym brązie powiedziałam,że nie wezmę żadnego brązu,bo każdy za ciemny wychodzi.A teraz wzięłam najciemniejszy z blondów i też wyszedł ciemny.Nie dramatyzuję,bo na pewno się wypłucze.Jeśli chodzi o odcień to jest chłodniejszy niż ten średni popielaty brąz,którym ostatnio farbowałam.Zobacze jutro w świetle dziennym,ale w sumie póki co jestem zadowolona.A zapomniałam dodać,że jak na początku dawałam farbę na odrost to chwytało na rudy i byłam cięzko przerażona,ale odrościk wyszedł równiutko,więc spoko.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.