Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 15:47   #1561
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Aljaka, swietna robota
Rzeczywiście fajnie by było, gdybyś wysłala maila ze zdjęciami do Cariny i podziekowala jej i cudownemu EDM za inspiracje i oszczędzenie 30$
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:02   #1562
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

U mnie też najbardziej rozciapkany był Pampkin Pie.
Ale ten Mamphis Rose też rozsypany. Wkurzyłam się na nich.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:14   #1563
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja zawsze mam coś pod nakretką pudełeczka. Najrzadziej w samplach, a najczęściej w bigach. Aż głupio takie wysyłać dziewczynom ze wspólnych zamówien, ale nic nie poradze. To nie jest tak, że wieczko odpadło czy cos, tylko w EDM tak brudzą po prostu. Kupuję u nich minerały przeszło 12 miesiecy i ten problem nie jest nowy Zawsze tak im sie "sypnie", ze pod nakrętką też jest proch

Cathy
, nie masz jeszcze Baby Kabuki (bo pisalas na blogu, ze masz wszystkie pedzle )

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-12-18 o 16:16
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:15   #1564
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wiecie może kiedy będzie dostępny znowu Everyday Eye?
Tyle już na niego czekam.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:32   #1565
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi długo szla pełnowymiarowa, bo próbkowa szybciutko

a to zdjęcia szmatki, zainspirowanej EDMową. Użyłam filcu (wew) zwykły cienki materiał (zew), taśma parciana i koronka bawełniana. Miejsce na podkład i próbki z boku, duża dzielona kieszeń (założona na "dole", przez co podkład sie spokojnie zmieści) ..... jako, że jest prezentem, zdjęcia za pozwoleniem i wykonaniem właścicielki
POST EDYTOWANY PRZEZ MODERATORA Z POWODU NARUSZENIA REGULAMINU

Zdolniacha z Ciebie
A tak wogóle co za "inteligentny" człowiek zgodził się współpracować z Cariną?
Może wyślemy petycje Cathy na miejsce Cariny
EDM byłby nie do pobicia

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-12-18 o 17:54 Powód: POST EDYTOWANY PRZEZ MODERATORA Z POWODU NARUSZENIA REGULAMINU
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:38   #1566
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam coś pod nakretką pudełeczka. Najrzadziej w samplach, a najczęściej w bigach. Aż głupio takie wysyłać dziewczynom ze wspólnych zamówien, ale nic nie poradze. To nie jest tak, że wieczko odpadło czy cos, tylko w EDM tak brudzą po prostu. Kupuję u nich minerały przeszło 12 miesiecy i ten problem nie jest nowy Zawsze tak im sie "sypnie", ze pod nakrętką też jest proch

Cathy
, nie masz jeszcze Baby Kabuki (bo pisalas na blogu, ze masz wszystkie pedzle )
o żesz.. no rzeczywiscie ..zapomniałam, że był taki pędzlak.. Ale się na niego nie załapałam. No i jakoś specjalnie nie rozpaczam
Ale idę edytować
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Aljaka jakbyś uszyła więcej to by Ci zeszły jak świeze bułeczki,ja jestem pierwsza chętna do kupna

Zdolniacha z Ciebie
A tak wogóle co za "inteligentny" człowiek zgodził się współpracować z Cariną?
Może wyślemy petycje Cathy na miejsce Cariny
EDM byłby nie do pobicia



Ale EDM to głównie Carina (przynajmniej nowe EDM). Własnie, muszę poczytać, kto w ogóle założył Everyday Minerals i jak to formalnie u nich wygląda. Tak z czystej ciekawości

Z ciekawostek - kiedy pisałam im dawno temu maila z pytaniem, czy mogę wykorzystywać na swoim blogu zdjęcia ich produktów (informując o nowościach, a także do zestawienia), dostałam odpowiedź, że oczywiście, produktów tak, jak najbardziej, ale żebym nie tykała grafiki (to znaczy, trochę milej to napisali).. Tak jakby ich grafika (w której nota bene Carina również widnieje ) była mi do czegokolwiek potrzebna...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:59   #1567
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A'propo Cariny - to dostałam razem z paczuchą "Fun Club" - z podobizną Cariny i jakimś durnym cytatem o miłości
I co ja mam z tym zrobić ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 17:04   #1568
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A'propo Cariny - to dostałam razem z paczuchą "Fun Club" - z podobizną Cariny i jakimś durnym cytatem o miłości
I co ja mam z tym zrobić ?
Niech zgadnę... Oprawić w ramki i powiesić nad łózkiem.
Albo nosić na sercu
Ewentualnie odprawiać przed nią wieczorne modły, kończąc rytualnym "Thank You, Carina"
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:08   #1569
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ondyna Pokaż wiadomość
Niech zgadnę... Oprawić w ramki i powiesić nad łózkiem.
Albo nosić na sercu
Ewentualnie odprawiać przed nią wieczorne modły, kończąc rytualnym "Thank You, Carina"
taaa.... już lecę po drewnianą ramę....

marność nad marnościami i wszystko marność
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:28   #1570
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Niech Carina swoje przesłanie powysyła politykom
ale jesteśmy wstrętne
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:30   #1571
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja swoich ''ulotek'' nie czytalam oddalam corkom, bo lubia ''metki''
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 17:52   #1572
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Czy Wam też się zdarzyło, że miałyście w paczce porozsypywane kosmetyki? Ja mam wszystko w prochach pędzle i inne kosmetyki całe popaprane. Wysłali mi 3 niedomknięte róże. Na dodatek nie dla mnie były te róże i mi teraz głupio, bo wyglądają jakbym ich używała
ja zawsze mam czysto w paczce, nieźle bym się wkurzyła za rozbabrane róże- nie obyłoby się bez fotpgrafii i maila do edmu.
współczuję. Na pewno osoby którym zamawiałaś zrozumieją, że droga pocztowa jest ryzykowna.

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Bomba! Świetnie odszyte i super dobór materiału.
Jaką masz maszynę, że tak ładnie szyje filc?

Też chcialam takie cosik uszyć, jeszcze przed Cariną (której bloga dopiero co odkryłam na dobre ) i miałam od razu kursik foto zrobić, jak się to szyje, ale się nie wygrzebałam i pewnie ostatnia będę miala takie cóś...
ja będę ostatnia, bo bez stepa nie przyszyję guzika
prawie mnie z harcerstwa wyrzucili za tragiczny stan munduru. Talentu do szycia rozi nie ma, o nie.

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość

Memphis Rose przecudowny, ale taaaaki ciemny nie no... będę musiała go z czymś zmieszać i to w sporych ilościach

I... na fakturce mój Bouquet był za 1$ i tak troszku za ciemny dla mnie, ale ten już łatwiej rozbielić
Po co rozbielać, skoro można umiejętnie zaaplikować? Skunksem, odrobinkę?


EmilaDz78, na wizażu nie można składać ofert kupna/sprzedaży

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A'propo Cariny - to dostałam razem z paczuchą "Fun Club" - z podobizną Cariny i jakimś durnym cytatem o miłości
I co ja mam z tym zrobić ?
odesłać...
nie no, ja daję moim współlokatorkom do oglądania kolorki ale i tak wszystko ekologicznie ląduje w koszu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:56   #1573
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Rozi, niestety nie mam skunksika nieodżałowany pędzel jak dla mnie.
Generalnie ja niestety potrafię sobie zrobić krzywdę Soft Touch'em. Nawet nie chodzi o aplikację ale o to, że ja blada jestem.
Dla mnie ostatnio idealnym różem jest Soft Touch + Light Pink zmieszane 1:1

W ciemniejszych różach wyglądam niestety jak zdjęta spod latarni
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 18:11   #1574
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Rozwielitko przeczytałam po raz drugi Regulamin-racja,choć nie miałam na mysli oferty raczej komplementowałamChyba zle się wyraziłam
Obiecuję poprawę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 18:28   #1575
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

właśnie z nudów testuje na policzku róż B&B,
ślicznie wygląda w pudełeczku, teki mieniący się, ale na poliku mocny pomarańcz, że hohoho no to idę zmyć...
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 18:31   #1576
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
właśnie z nudów testuje na policzku róż B&B,
ślicznie wygląda w pudełeczku, teki mieniący się, ale na poliku mocny pomarańcz, że hohoho no to idę zmyć...
to jeden z rózy, które mam w bigu, ale nie ośmielilam się nawet otworzyć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 19:34   #1577
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

no ja na szczęście mam sampla
wrzucam stronkę bo szukałam jakichś fajnych zdj różów,
http://iamgrape1119.blogspot.com/200...s-blushes.html
tak jest taki pomarańczowy.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 19:53   #1578
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

przyszło moje 1 edm
zakochałam się w flat topie nigdy nie miałam pedzla o tak delikatnym włosiu, a jak wypróbowałam odrobinke koloru na ręce to ta odrobinka pomalowała mi całą ręke:d
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:54   #1579
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ale EDM to głównie Carina (przynajmniej nowe EDM). Własnie, muszę poczytać, kto w ogóle założył Everyday Minerals i jak to formalnie u nich wygląda. Tak z czystej ciekawości
Jak poczytałam Cariny bloga, to ze dwa razy trafiłam na hasło "dlatego założyłam EDM", więc chyba ona założyła.
A co do "nawiedzonych listów", to się zastanawiam, czy to ona wymyśliła, czy też wynajęła doradcę od wizerunku/PR/itp. i on jej wymyślił, że skoro te kosmetyki są takie "ekologiczne", to znaczy, że kupują to nawiedzeni ludzie i trzeba pisać nawiedzone rzeczy, żeby ich pozyskać.
Przyszło mi to do głowy stąd, że ostatnio mam do czynienia z doradztwem wizerunkowym i spotkałam się właśnie z takim podejściem - np. ktoś, kto lubi naturalne kosmetyki, zwierzęta i nie je mięsa, powinien "sprzedawać siebie" jako takiego "ekologicznego tree-huggera, ględzącego o energiach, wibracjach i karmie (nie w sensie "paszy")", bo inaczej ma "niekonsekwentny wizerunek". Skojarzyło mi się to z Cariną i zastanawiam się teraz, czy ona nie płaci komuś za doradzanie takiego stylu (chyba, że sama na to wpadła albo gdzieś wyczytała, że takie coś działa...).

A może też źle ją zrozumiałam i to nie ona założyła EDM?

Rozwielitko co z Ciebie za harcerka, co guzika nie przyszyje? ;D
Jak znam życie i tak szybciej uszyjesz tę "przechowalnię" pędzlowo-proszkową niż ja...

Braworko i Cathy - mnie tak onieśmiela róż Memphis Rose. Podczas dzielenia go, od samego pyłku, jaki się unosił, moje rece wyglądały jak po obieraniu buraków.

Coraz bardziej marzę o tym skuknsie (<jak to brzmi ;D)

Muszę poszukać odpowiednika skunksa.

Podoba mi się ten nowy róż, który jest obecnie gratisem... Ciekawe, czy i za jaki czas te "limitowanki" trafią do normalnej sprzedaży albo do jakiegoś reissue party...

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-12-18 o 21:13 Powód: literówki
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 21:00   #1580
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mój pędzel też dziś przyszedł i się w nim zakochałam
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:24   #1581
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ja cie, mój nick jest na blogu Cathy

tak mi się na wspomnienia zebrało - rok temu jak zamawiałam na EDM duży kit to miałam: 17% zniżkę, 3 cienie i 1 róż gratis... To były czasy
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 23:00   #1582
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Potrzebuję ciepłego dziewczęcego różu najlepiej drobinki mogą być ale raczej nie te nachalne czy DVR Saturday Walkee Talkee lub Pink Ribbon by się nadał dodam że używam podkładu w odcieniu buttered tan

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-12-18 o 23:03
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 23:59   #1583
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
ja cie, mój nick jest na blogu Cathy

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Potrzebuję ciepłego dziewczęcego różu najlepiej drobinki mogą być ale raczej nie te nachalne czy DVR Saturday Walkee Talkee lub Pink Ribbon by się nadał dodam że używam podkładu w odcieniu buttered tan
kurczę, a ja Ci nie wysłałam większości odcieni różów z EDM?
To znaczy, byłam pewna, ze wysłałam wszystkie, które mam w bigach i kilka z próbek, a Walkee Talkee i DVR Saturday na pewno mam duże..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 00:20   #1584
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Hej Dziewczyny!
Czytam forum mineralne i m.in. ten wątek już od kilku miesięcy choć do tej pory się nie udzielałam. Swoją mineralną przygodę zaczęłam chyba jak większość od EDM, choć ich podkłady mi nie podpasowały i nadal jestem w trakcie poszukiwania tego właściwego. Zamawiałam u nich 2 razy, głównie próbki, właśnie przymierzałam się do kolejnego zamówienia cieni i róży gdy natrafiłam przypadkiem na informacje którymi muszę się z Wami podzielić. Zwykle na forach ograniczam się do poszukiwania informacji, rzadko kiedy czuję potrzebę żeby coś napisać ale tym razem jestem na tyle zbulwersowana że chciałabym ostrzec inne osoby a przynajmniej poinformować o tym co ta firma wyprawia. Wiem że EDM i u nas jest bardzo popularne, trudno się dziwić, mają duży wybór kolorów i bardzo przystępne ceny, obniżki, prezenty itd. Na początku to też mnie do nich przyciągnęło, choć po przetestowaniu innych firm stwierdzam że jakość ich produktów jest średnia, nie mniej jednak za tą cenę całkiem niezła. Tak mi się przynajmniej wydawało do tej pory i dlatego też planowałam kolejne zakupy, pomimo ostatnich zmian i afer które się wydarzyły w związku z zamknięciem ichniego forum, i pomimo tego całego nowego „imidżu”, polityki miłości i zdjęć Cariny w każdym możliwym miejscu na stronie.
Ale wczoraj trafiłam na forum, które założyły dziewczyny udzielające się wcześniej na zlikwidowanym już forum EDM i to co tam przeczytałam wprawiło mnie w osłupienie, znacznie większe niż poprzednia afera. Podaję linka do forum, ale trzeba założyć konto żeby móc czytać posty (warto bo jest troche recenzji i swatche roznych firm ) http://www.87px.net/mmf/viewtopic.php?f=14&t=456
Streszczając sytuację : jedna z dziewczyn opisuje jak po użyciu zakupionych niedawno korektorów Abotts i Aussie dostała bardzo poważnej reakcji alergicznej. wcześniej długo używała tych korektorów i nie miała żadnych problemów, wystapiły dopiero po użyciu nowych. Reakcja była na tyle poważna ze wymagała szybkiej wizyty u dermatologa i drogich lekarstw. Składniki na opakowaniach były takie same ale tylko nowe korektory powodowały taką reakcję. Dziewczyna napisała maila do EDM z opisem sytuacji i z pytaniem czy zmienili może formulację nowych produktów. Najpierw nie odpisywali w ogóle, potem próbowali ją zbyć tekstami że nic nie zmieniali, że trzeba myć pędzle itd. (wszystkie chyba wiemy jak EDM odpowiada na maile, tak naprawdę nic nie wyjaśniając). Na koniec wysłali jej tak niegrzecznego maila że szczęka mi opadła jak to przeczytałam. Oczywiście zaprzeczając że jakakolwiek wina może leżeć po ich stronie ( a przecież wiadomo że może się coś zdarzyć z daną partią kosmetyku, nawet coś niezależnego od nich ale np. od dostawcy surowców, wystarczyłoby tylko troche dobrej woli żeby zbadać tą sprawę i załagodzić sytuację). Zero przeprosin, zero jakiejkolwiek dobrej woli, jeszcze ją obrazili. Napisali wręcz że mają mnóstwo klientów na całym świecie, piszą o nich gazety i nie potrzebują jej jako klientki. Dosłownie. Nie wiem jak Wy ale ja z taką obsługą klienta nie spotkałam się nawet w naszym pięknym kraju. Tą odpowiedź możecie przeczytać w całości w wątku który podałam, na stronie 16. Mnóstwo osób z tego nowego forum już zrezygnowało z zakupów w EDM, a wręcz wysłało prośby o usunięcie swojego konta. Ja też nie zamierzam u nich więcej kupować, bo nie chcę nabijać kasy komuś kto ma gdzieś klientów i żyje w jakimś własnym nierealnym świecie nie przyjmując do wiadomości żadnej, nawet konstruktywnej krytyki. Poza tym najwyraźniej coś złego dzieje się z ich produktami, dwie inne dziewczyny napisały w tym samym wątku że nowe podkłady zachowują się inaczej i wywołują reakcje alergiczne. Z tego co wyczytałam, wcześniej również była jakaś afera kiedy zmienili skład produktów nie informując klientów a nawet zachowując stare etykiety, czyli de facto oszukując. Albo teraz robią to samo, albo tną koszty kupując byle jakie surowce. Ja w każdym razie nie będę ryzykować i na pewno nic już u nich nie kupię. Wolę trochę dopłacić i kupić lepszej jakości i pewne kosmetyki np. w Silk Naturals, gdzie o klienta bardzo dbają.
Przepraszam za ten elaborat ale trudno było to wszystko streścić w kilku zdaniach, a chciałam przedstawić sytuację i ostrzec Was, bo może się okazać że też dostałyście jakieś felerne produkty. Jeśli kupowałyście niedawno u nich to przed użyciem kosmetyku sprawdźcie dla bezpieczeństwa np. na ręce czy nie wywoła reakcji alergicznej. Mam nadzieję że nikomu nie przytrafi się nic równie poważnego.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 00:54   #1585
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV


albo się opamiętają w porę albo za rok EDM przestanie być jedną z najpopularniejszych mineralnych marek.

ja co prawda problemow z alergicznymi reakcjami po EDM-owych produktach nie mam, ale coraz bardziej zniesmaczona jestem tym wszystkim...

a może by tak jakąś grupową wiadomość im wysłać od klientek z Polski (w końcu stanowimy chyba całkiem pokaźny procent w ich dochodach), że z coraz większym niepokojem obserwujemy to, co się dzieje z EDM i nie pozostajemy wobec tego obojętne? Ze czytamy i rozmawiamy i że nie chcemy być traktowane? Ze wiele osób już zrezygnowało, a w związku z obecnymi działaniami i polityką firmy znaczna część zastanawia się coraz poważniej nad odejściem od ich produktów..
Może fakt, iż zamawiamy naprawdę sporo (ja sama robię zakupy miesięcznie u nich za ponad 500$, a organizatorek takich jak ja jest kilka, do tego zamówienia indywidualne.. to musi być kilka ładnych tysięcy $ miesięcznie) zmusi ich do myślenia...?

Sama już nie wiem.. szkoda mi EDM, bo ja naprawdę lubię ich produkty. Ale coś zrobić chyba trzeba...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 00:58   #1586
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Post Kamisiek dał mi do myślenia, bo w ostatnich czasach mam wyjątkowe reakcje alergiczne, a właśnie Abbottsa używałam nie żałując go sobie...
A takie podejście do klientek - zniesmacza mocno.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:02   #1587
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nie wiem czy to coś da?
Dziewczyny ze starego forum EDM zostawiały tam podejrzewam o wiele więcej kasy, a jak je potraktowali.

A ja Aussie kocham, nie mówcie, że teraz robią gorszy
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:21   #1588
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to coś da?
Dziewczyny ze starego forum EDM zostawiały tam podejrzewam o wiele więcej kasy, a jak je potraktowali.

A ja Aussie kocham, nie mówcie, że teraz robią gorszy
ok, dobra energia i radość swoją drogą, ale kasa to jednak kasa.. nie o to im już chodzi? (jeżeli nie, to skąd szalone ceny ich produktów nowych?)
i wcale nie uwazam, zeby perspektywa np. 10 tysięcy dolarów miesięcznie mniej przychodu z Polski nie dała im do myślenia...
To nie jest wielki koncern w końcu...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:26   #1589
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Myślę, że tylko właśnie jakaś zbiorowa reakcja może odnieść skutek. Dziewczyny z tamtego forum już planują masową nagonkę i ostrzeżenia na każdym blogu Oni najwyraźniej się nie liczą z pojedynczymi klientami, może taki zmasowany atak im da do myślenia troszkę... Ja bez większego żalu zrezygnuję z zakupów u nich ale rozumiem że wiele z was ma tam swoje ulubione produkty. Ale... wiele osób ze starego forum EDM wylądowało w Silk Naturals właśnie i podobno jest nadzieja że Karen wprowadzi EDMowe klony albo przynajmniej jakies podobne rzeczy Bardzo podoba mi się w SN że słuchają i biorą pod uwagę opinie i prośby klientów, EDM mogłoby się sporo od nich nauczyć.
Ja szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tego co oni robią, wg mnie to jest samobój. Zaczęło się od usuwania negatywnych opinii na forum, potem jego likwidacja, potem ten cały nawiedzony fanclub, jakieś sesje zdjęciowe, rozdawanie ipodów, patrzę i własnym oczom nie wierzę. A teraz, nie dość że nie można ufać ich kosmetykom, to jeszcze nie poczuwają się w ogóle do odpowiedzialności za to co sprzedają i obrażają klientów. W życiu nie słyszałam żeby ktoś się tak do klienta odniósł, nawet jeśli nie miał racji. Wg mnie ta firma długo nie pociągnie, chyba że się w końcu ockną i Carina wróci na ziemię.
Dla zainteresowanych link do raportu Better Business Bureau, gdzie EDM dostało najgorszą ocenę z możliwych: http://www.bbb.org/central-texas/bus...n-tx-90010182#

Edytowane przez kamisiek
Czas edycji: 2009-12-19 o 01:42
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:31   #1590
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Myślę, że tylko właśnie jakaś zbiorowa reakcja może odnieść skutek. Dziewczyny z tamtego forum już planują masową nagonkę i ostrzeżenia na każdym blogu Oni najwyraźniej się nie liczą z pojedynczymi klientami, może taki zmasowany atak im da do myślenia troszkę... Ja bez większego żalu zrezygnuję z zakupów u nich ale rozumiem że wiele z was ma tam swoje ulubione produkty. Ale... wiele osób ze starego forum EDM wylądowało w Silk Naturals właśnie i podobno jest nadzieja że Karen wprowadzi EDMowe klony albo przynajmniej jakies podobne rzeczy Bardzo podoba mi się w SN że słuchają i biorą pod uwagę opinie i prośby klientów, EDM mogłoby się sporo od nich nauczyć.
niestety, SN jest wciąż daleko z podkładami (wyborem odcieni i formuł), a jednak nie ukrywajmy, iż to od nich większość "minerałomaniaczek" zaczyna przygodę z proszkami...Bez ciekawej oferty w tej kategorii SN nie ma szans..
Róże i cienie już SN ma znacznie ciekawsze i wciąż się na tym polu rozwija, ale podkłady są raczej ich słabą stroną i podejrzewam, że musi upłynąć trochę czasu, zanim to się zmieni.

Co nie zmienia faktu, iż jeżeli EDM będzie szło w tym kierunku, w jakim zmierza, to stworzy poprzez swoją powolną agonię ogromną lukę na rynku mineralnym, z której inne firmy pewnie chętnie skorzystają...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.