Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 15:30   #1951
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19243452]Moge wyslac razem z Lushem lub mozesz sie w koncu pofatygowac do Wroclawia .
Kaszel mam co jakis czas. Ogolnie czesto sie przeziebiam i -jak twierdzi moja mama - nigdy nie wylecze sie do konca.
A Fitmomedu nigdzie znalezc nie moge.[/QUOTE]

No chyba w końcu kiedyś tam dotrę...
W ogóle to byłam we Wrocławiu w poniedziałek, w godzinach 21- 23:30... Oczywiści nagły wyjazd... Do weta...

A ten kaszel to może alergiczny?

Fitomed jest ogólnie trudno dostępny, ale ja zamawiam zawsze w aptece internetowej DOZ i mam u siebie za 2-3 dni zamówienie, bez dodatkowych kosztów wysyłki, a i ceny niższe niż w stacjonarnej

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Redzik, a jak po mikro, poprawiło się??
Zastanawiam się właśnie, jakie czynniki wpływają na taki stan skóry po 30 hormony, dieta, zanieczyszczenie środowiska czy ki grzyb?
Ja ostatnio co się doprowadzę do stanu używalności, to natychmiast cera się musi za przeproszeniem zasr... Nie mogę nigdzie wyjechać - to po prostu jakiś koszmar, natychmiast po dłuższej podróży dostaję milion niespodzianek i wyglądam koszmarnie (a jeżdzę własnym samochodem, odkażonym, ze tak powiem, żadnego dotykania twarzy itp). Ręce mi opadają po prostu, ja jako nastolatka wyglądałam na bank lepiej no i nie dumałam nad zmarszczkami przynajmniej
Aaaaaaa, ja mam to samo... Po mikro było super przez 3 tygodnie, ale oczywiście nie mam kiedy iść na poprawkę Podejrzewam, że przy regularnym chodzeniu na zabiegi efekt byłby super. Mój małż powiedział mi w niedzielę (miałam akurat załamanie z powodu cery), żebym sobie kupiła całe to urządzenie do mikro i sama robiła. W sumie nie głupi pomysł, bo moja koleżanka jest kosmetyczką i byłam z nią na szkoleniu o mikro Tak więc krzywdy sobie nie zrobię
Ja mam doadtkowo wysyp na dekolcie i plecach I wyjazdy tez mi nie służą. Nie wiem co w tym jest, ale zawsze się pogarsza cera.

Maju, a byłaś może kiedyś w salonie LeGrand?

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
RedShine, nakladam ja tylko doslownie na dany "punkt krytyczny" na noc, a w dzien staram sie nawilzyc. Do tej pory nie dzialo sie nic zlego, nie wysuszalo zbyt mocno skory, tylko tego "gada"
Ja mam zawsze niespodzianki w tych samych miejscach i dlatego przyszło mi do głowy, że może mi to podsuszyć skórę. Ja też tylko na noc robię terapię maseczkową a na dzień nawilżanie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
na pewno pomaga kilkustopniowe oczyszczanie (zwłaszcza wieczorem) -> 1. chusteczki do demakijażu 2. specyfik do demakijażu 3. coś łagodnego do mycia 4. coś mniej lub bardziej peelingującego do mycia 5. micel 6. mocniejszy tonik na partie problemowe
ostatnim odkryciem jest krem Uriage z kwasami AHA -> polecam
Dobija mnie czasem cała ta "zabawa" z pielęgnacją takiej skóry. Naprawdę dużo zachodu z tym...

Z tym oczyszczaniem to racja. Ale dopiero niedawno znalazłam idealny peeling (ostatni zakup nuxe pięknie mnie załtwił).
Do mycia twarzy używam właśnie żelu do twarzy Fitomed, ewentualnie Garnier zielony z pompką - ostatnie moje odkrycie. Ma wyciąg z mięty m.in. i kwas salicylowy i naprawdę super oczyszcza i odświeża Próbowłam aptecznych Avene, LRP, specyfików do skóry wrażliwej, pianek Vichy, trzech kroków Clinique.... - wszytsko do

A micel Avene załatwił mnie tak na wyjeździe, że szkoda gadać.Spuchniete oko, cała szyja i kark w pokrzywce i opuchliźnie...

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
moze peeling kawitacyjny w salonie pomoze na ta gladka skore, do ktorej trudno sie dobrac?
Peeling kawitacyjny jest naprawdę super do podtrzymania efektów mikrodermabrazji Na drobne problemy z cerą też idealny.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:32
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:32   #1952
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Właśnie to mnie zatanawiam. Pytałam o kod ale od trzech dni mam uszkodzoną skrzynkę i nie dochodzą do mnie żadne wiadomości oprócz tych z automatu i nadal nie wiem.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:34   #1953
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

RedShine, a co to za peeling?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie zatanawiam. Pytałam o kod ale od trzech dni mam uszkodzoną skrzynkę i nie dochodzą do mnie żadne wiadomości oprócz tych z automatu i nadal nie wiem.
Ja pytalam goscia z ciekawosci o te Terracoty za 40 zl. Odpisal, ze naklejek od spodu nie maja (wie nie ma kodu) bo siostra dostala je jako gratis w salonie Guerlain .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:35   #1954
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no bo padnę))


i za co Ci ludzie wystawiają pozytywa...ręce opadają
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:39   #1955
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziolchy, przypominam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:43   #1956
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Peeling kawitacyjny to peeling ultradzwiekami. Po twarzy przesuwa sie taka jakby blaszka, po wczesniejszym zwilzeniu twarzy woda. Pod wplywem ultradzwieku w porze dochodzi do implozji wody (czyli jakby wybuchu), ktory powoduje wydobywanie z por zanieczyszczen.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:43   #1957
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
James a próbowałaś na zaskórniki LRP Effaclar Dou ? Miałam jakiś czas temu jakiś okropny wysyp na polikach i tylko on super podziałał
Mam próbkę, muszę spróbować skoro zachwalasz. Zwykły Effaclar nie robił u mnie nic

Jak czytam to wszystko, to wygląda na to, że praktycznie każda z nas ma problem z cerą...

Majade - zapomniałam jeszcze o diecie napisać: Tak straszą czekoladą,ostrym jedzeniem, ze pogarsza cerę, ale na moim przykładzie widać, że nie zawsze to się sprawdza. Miałam taki czas, że w ogóle nie jadłam czekolady i miałam okropne wysypy, a jakiś czas temu nadrobiłam zaległosci i zjadłam 4 czekoaldy w tydzień i nic... Wątpię, żeby mikro miało aż tak wspaniałe działanie, że po zabiegu to nawet czekolada nie szkodzi...

Ja jakiś czas temu wprowadziłam do diety cynk jako suplement i jako taka poprawa jest
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 15:44   #1958
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

aha bo zasugerowalam sie tym ze sprawdzacie dolara a nie funta - dlatego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:45   #1959
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19241341]1. Czego uzywacie "na" i "pod" lakier?.
[/QUOTE]
Ja ze swojej strony polecam tanią odżywkę Rimmela 3 w1 (taka jasno fioletowa z wyglądu). Jako odżywka, baza i top Radzi sobie świetnie a kosztowała chyba 13zł..
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Ja też myślę o ORLY Aż taka jesteś z nich zadowolona?

Vichy to w ogóle dla mnie porażka... Nic z tej firmy mi nie pasowało
1. TAK! Jestem zachwycona ORLY Kupiłam już kolejny kolor (mam na razie tylko BonBon , teraz zamówiłam Mirror Mirror). Z tego co czytałam i co widzę sama , są nieco bardziej wodniste od OPI ale znacznie bardziej się błyszczą No i mają wiele fajnych kolorków, których nie ma OPI (jak chociażby szarutki Mirror Mirror czy Gumdrop- kolejny na wishliście ) Także polecam na ebayu wielu sprzedawców ma ich wszystkie kolory a całość kosztuje (z wysyłką) jakieś 36-38zł
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja mam ogromny problem z plączącymi się włosami Mam długie i dosyć cienkie więc plączą się niemiłosiernie. Zwykłym grzebieniem powyrywałabym sobie pewnie połowę kudłów a o rozczesaniu mokrych nawet nie ma mowy. Kupiłam sobie więc tę oto szcoteczkę - Tangle Teezer --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...gle-Teezer.htm Ładnie rozczesuje, nie szarpie i nawet z mokrymi nie mam problemu Nie wiem na czym polega jej sekret bo nie wygląda okazale (trochę jak szczotka dla psa ) ale jest b. fajna. Poza tym używam okrągłej z naturalnego włosia do modelowania i też jestem zadowolona
WOW Fajna szczota Jak dla mnie jednak bardziej wygląda jak szczotka do sierści konia ale to takie tam moje skojarzenia Chętnie się nią zainteresuje, bo odkąd pofarbowałam włosy+ używałam szamponu dla włosów przetłuszczających się, to stan moich włosów pogorszył się, zdecydowanie zrobiły się bardziej suche i plączące się Zmieniłam teraz szampon na taki do włosów farbowanych, uzbroiłam się z odżywkę i maskę (nawet pomagają), ale taka szczotka to fajna sprawa Dzięki za informacje o niej
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Pięknie.. A co Ci to paskudztwo zrobiło? Mnie wszystko od nich zapycha...
Ja jestem w miarę zadowolona z Vichy Aerateint pure dla suchej (nie zapycha ) oraz normaderm pro mat , który faktycznie hamuje świecenie się skóry.. jednak mam wrażenie, że to po nim, po 2 dniach zazwyczaj pojawiają mi się niespodzianki na czole (używam go sporadycznie)

Ciekawa jestem tego najnowszego nawilżającego kremu Biothermu, dzisiaj chciałam odebrać próbkę w Sephorze, ale w końcu pojechałam do innego CH
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola, na wschod chyba poszlo
JAKTO?! U mnie na wschodzie drugi dzień słońce grzeje jak głupie, upał niemiłosierny i duchota.. Widzę, że nie na długo
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
O, kolejna spraw: DW jest na mnie jak tynk, żadne mocno kryjące podkłady nie wchodzą w grę
Na moją skórę też DW zaczęło tak działać Teraz dostałam 5 próbek DW Light, zobaczymy czy lepszy..

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item1024652278_gue...blush_sun.html

myślicie, że oryginał czy podróba?
Też bym nie brała Brak real photo na aukcji mnie zniechęca automatycznie.


Aaaa... jeszcze napiszę, że dzisiaj w końcu ponichałam perfumy V&R Flowerbomb PIĘKNEEE !!!
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:48
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:46   #1960
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Tak jak redshine pisze, jest idealny do podtrzymania efektu po mikro, ale nie tylko. Moja kosmetyczka, powiedziala, ze w "nowej" szkole kosmetycznej uczy sie, ze nie wykonuje sie oczyszczania twarzy manualnie, tylko stosuje sie np. ten peeling. Bylam nastanowiona sceptycznie, ale teraz calkowicie sie z tym zgadzam.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:46   #1961
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19245743]Dziolchy, przypominam.[/QUOTE]
a ja siedzę w sobotę cały dzień na podyplomie
może zwieję?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 15:47   #1962
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James - Belcanto Ci ładnie opisała ten peeling. Moja kosmetyczka ma takie urządzonko 4w1 właśnie z mikro i tym peelingiem m.in. Dodam, że fajnie trzeszczy podczas zabiegu Ma działanie antybakteryjne, odświeża i regeneruje skórę
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:51   #1963
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

w takim razie jamesie poproszę:
niiiicccc....bo nie działa mi vb! arachnee wszystkich zaraziła!

no ale jak już będzie a mnie by nie było to :
OPI - Vodka & Caviar *RUSSIAN COLLECTION 2007* #NLR55
i ...oj ten jaśniutki fiolet ze shrekowej...zaraz znajdę nazwę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:54   #1964
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Aaaaaaa, ja mam to samo... Po mikro było super przez 3 tygodnie, ale oczywiście nie mam kiedy iść na poprawkę Podejrzewam, że przy regularnym chodzeniu na zabiegi efekt byłby super. Mój małż powiedział mi w niedzielę (miałam akurat załamanie z powodu cery), żebym sobie kupiła całe to urządzenie do mikro i sama robiła. W sumie nie głupi pomysł, bo moja koleżanka jest kosmetyczką i byłam z nią na szkoleniu o mikro Tak więc krzywdy sobie nie zrobię
Ja mam doadtkowo wysyp na dekolcie i plecach I wyjazdy tez mi nie służą. Nie wiem co w tym jest, ale zawsze się pogarsza cera.

Maju, a byłaś może kiedyś w salonie LeGrand?
Dobija mnie czasem cała ta "zabawa" z pielęgnacją takiej skóry. Naprawdę dużo zachodu z tym...
no to buu, myślałam już, ze Ci pięknie wszystko poznika a tu ooo Widzisz, z tą mikro to niezły pomysł, o ile naprawdę wiesz jak to robić to czemu nie Przynajmniej aparat jest stale pod ręką i może to skłoni Cię do regularności?

A widzisz Redzik, dekolt to może i u mnie dobry ale z pleckami przybijam piątkę. Najgorzej, ze było już bardzo fajnie, aż tuż przed sezonem wakacyjnym się wzięło i skończyło Masz jakiś patent na to (retoryczne pytanie)?
Ups i widzę, ze pisałaś wcześniej coś o masce Clarinsa? Taka fajna? Hmm może warto spróbować?? Coś się obraziłam na wysokopółkową pielęgnację, bo po doświadczeniach stwierdziłam, że nic nie robi tyle, że ma ładny wygląd, konsystencję i zapach - wolę proste kosmetyki i półprodukty gotowe do użycia ( bo bieżące kręcenie jednak nie dla mnie)...



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19245567]
Ja pytalam goscia z ciekawosci o te Terracoty za 40 zl. Odpisal, ze naklejek od spodu nie maja (wie nie ma kodu) bo siostra dostala je jako gratis w salonie Guerlain .[/QUOTE] acha, tak, tak

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19245743]Dziolchy, przypominam.[/QUOTE] ni mam tego kuponu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:54   #1965
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość


Aaaa... jeszcze napiszę, że dzisiaj w końcu ponichałam perfumy V&R Flowerbomb PIĘKNEEE !!!
Ktore?
Ja ze swojej strony polecam edp i moje ukochane La Vie En Rose.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
James - Belcanto Ci ładnie opisała ten peeling. Moja kosmetyczka ma takie urządzonko 4w1 właśnie z mikro i tym peelingiem m.in. Dodam, że fajnie trzeszczy podczas zabiegu Ma działanie antybakteryjne, odświeża i regeneruje skórę
Nie zrozumialas mnie .
Pytalam o ten:
Cytat:
Ale dopiero niedawno znalazłam idealny peeling (ostatni zakup nuxe pięknie mnie załtwił).

Z tresci zrozumialam, ze to jakis peeling domowy a nie u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
w takim razie jamesie poproszę:
niiiicccc....bo nie działa mi vb! arachnee wszystkich zaraziła!

no ale jak już będzie a mnie by nie było to :
OPI - Vodka & Caviar *RUSSIAN COLLECTION 2007* #NLR55
i ...oj ten jaśniutki fiolet ze shrekowej...zaraz znajdę nazwę
Dobrze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:55   #1966
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19245743]Dziolchy, przypominam.[/QUOTE]dobrze, ze przypomnialas bo zapomnialam o tym a z Tzt jedzie na uczelnie wiec moge lazic tylko niektore sklepy sa u mnie w miescie a na spisie nie ma akurat wiec nie wiem czy tez mi przyjma czy beda robic problemy? heh zreszta zapomnialam, ze tez nie mam tego numeru akurat

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19243452]Niestety nie. JEsli gdzies bylam to tylko 1 raz.

Zrobione.

Moge wyslac razem z Lushem lub mozesz sie w koncu pofatygowac do Wroclawia .
Kaszel mam co jakis czas. Ogolnie czesto sie przeziebiam i -jak twierdzi moja mama - nigdy nie wylecze sie do konca.
A Fitmomedu nigdzie znalezc nie moge.

Musze szczoty sprobowac. Dziekuje

Najgorszy jest wlasnie ten lupiez. Ja mam tlusty a nie taki jak wiekszosc ludu, czyli suchy. Drazni mnie on straszne.
A moge prosic o pogladowe foto szczoty z netu, zebym wiedziala co to te dlugie zabki?[/QUOTE]aaaa to kiedys mialam tlusty a teraz taki suchy wlasnie:/ to nie wiem co to moze wyleczyc ten lupiez? nie ma jakis szamponow, ktore przywracaja rownowage skorze glowy czy takich podobnych cudow? mnie jak juz wnerwialy te szampony to kupowalam zwyklego timoteia albo herbal i ciut lepiej bylo
poszukam takiej szczotki w necie a jak nie to zrobie fotke chociaz ta "psia" fajna i teraz kusi zeby zamowic

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item1024652278_gue...blush_sun.html

myślicie, że oryginał czy podróba?
eeeeee ja kiedys bralam za 69zl ale od faceta, ktory chyba mial sklep na all czy zarejestrowana dzialalnosc? i byl ok- kod mial itd, ale moglam sie pomylic- jednak sprzedalam dalej bo kolor mi nie podszedl ale teraz bym nie wziela od tego allegrowicza



heh to ja jako tako problemow ze skora nie mam czasami przed okresem, ale malo kiedy...(was tez tak przed okresem wszystko boli?? krzyze, piersi i garazyk? bo kiedys same piersi a teraz to krzyze mnie bola jakbym juz wiekowa byla i dzwigala kamienie cale zycie:/)
chociaz kiedys mnie wysypalo od sloneczka:/ takie jakies bole- zgrubienia skorne, same zejsc nie chcialy a jak sie gniotlo to robily sie strupki...nie wychodzilam na slonce tydzien i znikalo- pozniej raz wyszlam i od nowa:/ w te tez wakacje jak bylam na Chorwacji to robily mi sie takie male ropniaczki:/ i tak to trwalo z pol roku w koncu sie wnerwilam i poszlam do dermatologa- przepisala mi kobieta masc duac- tydzien i zadnego zaskornika czy innej paskudy- do dzisiaj mam spokoj a to bylo z 4 lata temu chyba
james moze ta masc ci wlasnie podejdzie??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:56
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:55   #1967
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no to buu, myślałam już, ze Ci pięknie wszystko poznika a tu ooo Widzisz, z tą mikro to niezły pomysł, o ile naprawdę wiesz jak to robić to czemu nie Przynajmniej aparat jest stale pod ręką i może to skłoni Cię do regularności?

A widzisz Redzik, dekolt to może i u mnie dobry ale z pleckami przybijam piątkę. Najgorzej, ze było już bardzo fajnie, aż tuż przed sezonem wakacyjnym się wzięło i skończyło Masz jakiś patent na to (retoryczne pytanie)?
Ups i widzę, ze pisałaś wcześniej coś o masce Clarinsa? Taka fajna? Hmm może warto spróbować?? Coś się obraziłam na wysokopółkową pielęgnację, bo po doświadczeniach stwierdziłam, że nic nie robi tyle, że ma ładny wygląd, konsystencję i zapach - wolę proste kosmetyki i półprodukty gotowe do użycia ( bo bieżące kręcenie jednak nie dla mnie)...



acha, tak, tak

ni mam tego kuponu

Ja mam i sie wybieram, wiec mozesz isc ze mna .
edit: w majowym Glamour dodatkowy kupon byl a on chyba jeszcze do kupienia jest.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:57   #1968
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Tak jak redshine pisze, jest idealny do podtrzymania efektu po mikro, ale nie tylko. Moja kosmetyczka, powiedziala, ze w "nowej" szkole kosmetycznej uczy sie, ze nie wykonuje sie oczyszczania twarzy manualnie, tylko stosuje sie np. ten peeling. Bylam nastanowiona sceptycznie, ale teraz calkowicie sie z tym zgadzam.
Ja mam niektóre takie dogłębne niespodzianki, ze nie ma najmniejszych szans na oczyszczenie bez manuala. Idę na zabieg i robię mikro a to co nie uda się wyczyść mam usuwane właśnie mechanicznie

Kawitacja tak, ale przy sporych zmianach trądzikowych nie daje rady niestety. Ja po samym peelingu kawitacyjnym nie widziałam jakichkolwiek zmian na skórze, skóra może była odświeżona i bardziej napięta, ale peeling Clarinsa daje u mnie lepszy efekt.

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
a ja siedzę w sobotę cały dzień na podyplomie
może zwieję?


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
TAK! Jestem zachwycona ORLY Kupiłam już kolejny kolor (mam na razie tylko BonBon , teraz zamówiłam Mirror Mirror). Z tego co czytałam i co widzę sama , są nieco bardziej wodniste od OPI ale znacznie bardziej się błyszczą No i mają wiele fajnych kolorków, których nie ma OPI (jak chociażby szarutki Mirror Mirror czy Gumdrop- kolejny na wishliście ) Także polecam na ebayu wielu sprzedawców ma ich wszystkie kolory a całość kosztuje (z wysyłką) jakieś 36-38zł


Ja jestem w miarę zadowolona z Vichy Aerateint pure dla suchej (nie zapycha ) oraz normaderm pro mat , który faktycznie hamuje świecenie się skóry.. jednak mam wrażenie, że to po nim, po 2 dniach zazwyczaj pojawiają mi się niespodzianki na czole (używam go sporadycznie)
No popatrz - krem do suchej nie zapycha a przeznaczony do matowania skóry już tak. Co za paradoks

Ja się tak przymierzam do Orly i przymierzam, ale chyba polegnę, bo jestem zakochana w jednym kolorze i myślę o odżywce która na MUA ma super recenzje
Mam możliwość zamówienia lakierów w cenie dla kosmetyczek więc jakby co...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:00   #1969
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dobrze, ze przypomnialas bo zapomnialam o tym a z Tzt jedzie na uczelnie wiec moge lazic tylko niektore sklepy sa u mnie w miescie a na spisie nie ma akurat wiec nie wiem czy tez mi przyjma czy beda robic problemy? heh zreszta zapomnialam, ze tez nie mam tego numeru akurat

aaaa to kiedys mialam tlusty a teraz taki suchy wlasnie:/ to nie wiem co to moze wyleczyc ten lupiez? nie ma jakis szamponow, ktore przywracaja rownowage skorze glowy czy takich podobnych cudow? mnie jak juz wnerwialy te szampony to kupowalam zwyklego timoteia albo herbal i ciut lepiej bylo
poszukam takiej szczotki w necie a jak nie to zrobie fotke chociaz ta "psia" fajna i teraz kusi zeby zamowic


eeeeee ja kiedys bralam za 69zl ale od faceta, ktory chyba mial sklep na all czy zarejestrowana dzialalnosc? i byl ok- kod mial itd, ale moglam sie pomylic- jednak sprzedalam dalej bo kolor mi nie podszedl ale teraz bym nie wziela od tego allegrowicza



heh to ja jako tako problemow ze skora nie mam czasami przed okresem, ale malo kiedy...(was tez tak przed okresem wszystko boli?? krzyze, piersi i garazyk? bo kiedys same piersi a teraz to krzyze mnie bola jakbym juz wiekowa byla i dzwigala kamienie cale zycie:/)
chociaz kiedys mnie wysypalo od sloneczka:/ takie jakies bole- zgrubienia skorne, same zejsc nie chcialy a jak sie gniotlo to robily sie strupki...nie wychodzilam na slonce tydzien i znikalo- pozniej raz wyszlam i od nowa:/ w te tez wakacje jak bylam na Chorwacji to robily mi sie takie male ropniaczki:/ i tak to trwalo z pol roku w koncu sie wnerwilam i poszlam do dermatologa- przepisala mi kobieta masc duac- tydzien i zadnego zaskornika czy innej paskudy- do dzisiaj mam spokoj a to bylo z 4 lata temu chyba
james moze ta masc ci wlasnie podejdzie??
Masci albo mnie zapychaja albo podrazniaja/uczulaja. Czasami sie boje, ze znow sobie mascia krzywde zrobie.
Sprobuje tego Lusha jeszcze. Najgorsze, ze jestem uwiazana do jednego podkladu i nie moge poszalec jak reszta i pokombinowac. Moj dziad praktycznie nie kryje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 16:01   #1970
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246222]Nie zrozumialas mnie .
Pytalam o ten:

Z tresci zrozumialam, ze to jakis peeling domowy a nie u kosmetyczki.[/QUOTE]

No oczywiście, ze Cię nie zrozumiałam
Miałam na myśli peeling Clarinsa, wspominałam już wczoraj o nim Działa na zasadzie gumki, roluję się i wyciąga przy okazji zanieczyszczenia z porów

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:02   #1971
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246423]Masci albo mnie zapychaja albo podrazniaja/uczulaja. Czasami sie boje, ze znow sobie mascia krzywde zrobie.
Sprobuje tego Lusha jeszcze. Najgorsze, ze jestem uwiazana do jednego podkladu i nie moge poszalec jak reszta i pokombinowac. Moj dziad praktycznie nie kryje.[/QUOTE]
eee ta masc nie powinna ci krzywdy zrobic po przetestowaniu innych (acnederm nawet mialam kiedys jak mi sie ta skonczyla) stwierdzam, ze to istne cudenko najwyzej na spotkanie integracyjne wezme ja ze soba to sprawdzisz sobie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:06   #1972
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mam próbkę, muszę spróbować skoro zachwalasz. Zwykły Effaclar nie robił u mnie nic

Jak czytam to wszystko, to wygląda na to, że praktycznie każda z nas ma problem z cerą...

Majade - zapomniałam jeszcze o diecie napisać: Tak straszą czekoladą,ostrym jedzeniem, ze pogarsza cerę, ale na moim przykładzie widać, że nie zawsze to się sprawdza. Miałam taki czas, że w ogóle nie jadłam czekolady i miałam okropne wysypy, a jakiś czas temu nadrobiłam zaległosci i zjadłam 4 czekoaldy w tydzień i nic... Wątpię, żeby mikro miało aż tak wspaniałe działanie, że po zabiegu to nawet czekolada nie szkodzi...

Ja jakiś czas temu wprowadziłam do diety cynk jako suplement i jako taka poprawa jest
A to też prawda: czasem się najem paskud i zupełnie nic mi nie jest, także masz rację. Ja mam taką hipotezę (która wydaje mi się coraz bardziej prawdopodobna) ze to cywilizacja nas tak załatwia. Babcia opowiadała mi, że nie pamięta koleżanek z mlodości z takimi problemami skórnymi, włosy się myło raz na jakiś czas (i były w dobrej formie, w żadnym razie brudne czy zaniedbane) i było ok.

Co do Effa to on jest słabawy chyba jednak Mi pomaga regularne (ale jak przerwę to kaplica) przecieranie czymś z kw. salicylowym lub azaleinowym.


acha no i zapomniałam: nie byłam w LeGrandzie


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
a
Na moją skórę też DW zaczęło tak działać Teraz dostałam 5 próbek DW Light, zobaczymy czy lepszy..

Aaaa... jeszcze napiszę, że dzisiaj w końcu ponichałam perfumy V&R Flowerbomb PIĘKNEEE !!!
hmmm a ja znoszę DW dość dobrze - tzn nie widzę żadnych niepokojących zmian akutat po użyciu DW zarówno i klasyka i Lighta (a stosuję wiele podkładów na przemian)...

Bombki są zabojcze, strasznie trwałe. Oszalałam na ich punkcie, ale strasznie mnie męczyły i zostawiłam sobie tylko taki niedobitek - kilka ml do niuchania
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:06   #1973
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No oczywiście, ze Cię nie zrozumiałam
Miałam na myśli peeling Clarinsa, wspominałam już wczoraj o nim Działa na zasadzie gumki, roluję się i wyciąga przy okazji zanieczyszczenia z porów

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm
A mialas okazje testowac ta druga wersje? Bo mowilas, ze jest jakas stara i nowa chyba.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee ta masc nie powinna ci krzywdy zrobic po przetestowaniu innych (acnederm nawet mialam kiedys jak mi sie ta skonczyla) stwierdzam, ze to istne cudenko najwyzej na spotkanie integracyjne wezme ja ze soba to sprawdzisz sobie
Alez sie tam bedzie dzialo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:09   #1974
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no to buu, myślałam już, ze Ci pięknie wszystko poznika a tu ooo Widzisz, z tą mikro to niezły pomysł, o ile naprawdę wiesz jak to robić to czemu nie Przynajmniej aparat jest stale pod ręką i może to skłoni Cię do regularności?

A widzisz Redzik, dekolt to może i u mnie dobry ale z pleckami przybijam piątkę. Najgorzej, ze było już bardzo fajnie, aż tuż przed sezonem wakacyjnym się wzięło i skończyło Masz jakiś patent na to (retoryczne pytanie)?
Ups i widzę, ze pisałaś wcześniej coś o masce Clarinsa? Taka fajna? Hmm może warto spróbować?? Coś się obraziłam na wysokopółkową pielęgnację, bo po doświadczeniach stwierdziłam, że nic nie robi tyle, że ma ładny wygląd, konsystencję i zapach - wolę proste kosmetyki i półprodukty gotowe do użycia ( bo bieżące kręcenie jednak nie dla mnie)...
Chciałabym...

Sezon wakacyjny, a ja chyba zacznę chodzić zakryta po szyję... Na dodatek za 2 miesiące mam wesele, w sierpniu kolejne... Nic tylko się ciąć

Ja polecałam Ci wczoraj peeling Clarinsa, bo on też do wrażliwej skóry się nadaje, a maseczka jak całościowy efekt to mnie w sumie nie rajcuje (lepsza Bielenda gabinetowa), ale nałożona na naprawdę mega gulę - pulsującą i czerowną rozprawiła sie z nią w 2 noce! To maseczka z różówą glinką, naprawdę jestem mile zaskoczona, bo miałam próbkę i po jednym użyciu poszła w kąt,ale znalazłam jej zastosowanie i chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-05-12 o 16:13
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:11   #1975
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246638]A mialas okazje testowac ta druga wersje? Bo mowilas, ze jest jakas stara i nowa chyba.

Alez sie tam bedzie dzialo .[/QUOTE]

wlasnie sprawdzalam, ze bede jechac na ta imprezke cos 8h! przeciez ja sie potne chyba, ze ktos mi helikopter pozyczy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:12   #1976
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Maju, a co do mikro - to nie tyle, żeby się zmobilizować, ale na spokojny zabieg to ja mam czas zazwyczaj w niedzielę tylko
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:14   #1977
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie sprawdzalam, ze bede jechac na ta imprezke cos 8h! przeciez ja sie potne chyba, ze ktos mi helikopter pozyczy?
A przez Wroclaw?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:14   #1978
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246638]A mialas okazje testowac ta druga wersje? Bo mowilas, ze jest jakas stara i nowa chyba.[/QUOTE]

James tubka nowego peelingu leży i czeka, ale w sumie mogę dzisiaj wieczorem się poświęcić i potestować
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:16   #1979
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
was tez tak przed okresem wszystko boli?? krzyze, piersi i garazyk? bo kiedys same piersi a teraz to krzyze mnie bola jakbym juz wiekowa byla i dzwigala kamienie cale zycie
AAAA, Dimiti to po prostu tekst miesiąca: Garażyk - siuram po nogach po prostu
A krzyżyk, tak, to ma wpływ (a masz jakieś problemy z kręgosłupem na co dzień? Mój rehabilitant twierdzi, że to się baaardzo wiąże)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246263]Ja mam i sie wybieram, wiec mozesz isc ze mna .
edit: w majowym Glamour dodatkowy kupon byl a on chyba jeszcze do kupienia jest.[/QUOTE]

oo to może jeszcze nabędę? A gdzie będziesz szaleć? Ogólnie czy konkretnie? Męczą mnie CH i zawsze oblatuję swoje ulubione 2-3 sklepy i uciekam.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
J

Ja się tak przymierzam do Orly i przymierzam, ale chyba polegnę, bo jestem zakochana w jednym kolorze
poka poka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19246423]Masci albo mnie zapychaja albo podrazniaja/uczulaja. Czasami sie boje, ze znow sobie mascia krzywde zrobie.
Sprobuje tego Lusha jeszcze. [/QUOTE] Zapisuję się w takim razie na szczegółową relację z Lushów, może następnym rzutem coś wezmę?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:20   #1980
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
poka poka
Orly - Moonlit madness
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.