Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 12:54   #4321
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

ejzii piękne włoski, szczególnie na fotce 2 - jaka to farbka i kolor??
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 16:12   #4322
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Witajcie
to moje, nie ma się czym chwalić jeszcze, bo włoski mam troszke przesuszone no i ten kolor(pasemka)
jak myślicie, jak przefarbuje na ciemny to włosy jeszcze mi się wysuszą? Olejuje od wakacji i bodajże od wrzesnia nie prostuje.

1,2,3 - wlosy na codzien
4,5 wyjatkowo wyprostowane włosy na sylwestra

zdjecia nie są dobrej jakości
Zazdroszczę włosów, chciałabym, żeby moje sie tak układały

Agnieszka Mandal jaka gęstość ! Cudne
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 16:49   #4323
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Oesu, co za dołujący wątek

Największe wrażenie zrobiły na mnie długowłose rudzielce: Lisbeth, Orchidea oraz rude kręciołki Ewalucji
Jak doprowadzę swoje do podobnego stanu i długości też będę się chwalić
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:37   #4324
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
o my GOD! JAKIe one sa cudowne, piekne az brak mi słów, jakiej uzywasz farby? i moge gdzies przeczytac jak wyglada Twoja pielegnacja? no nadziwic sie nie moge...prostujesz i masz tak cudowne wlosy(?)

ok juz doczytalam czym farbujesz i jak wyglada Twoja pielegnacja

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość


Ojeju, nie załamuj mnie Jak ja bym chciała mieć takie proste i sypkie włosy No i u Ciebie ten kolor wygląda niesamowicie naturalnie! W życiu bym nie pomyślała, że farbujesz!
Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
nigdy nie komentowałam, ale nie wytrzymam, one są tak cudowne, że nie mam słów. kolor też świetny, no nic, będę robić wszystko, żeby mieć ich tyle i w takim stanie. Zajmie mi to ładnych kilka lat chyba




Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Aktualizuję Obecna długość to 80 cm w wyproście a 70 w skręcie.
Tutaj więcej zdjęć i co nieco o pielegnacji dla zainteresowanych ---> http://ewalucja.blogspot.com/2012/01...ac-o-wosy.html
w podpisie zdjęcia sprzed 3,5 miesiąca
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
aktualizaja

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
To może i ja się pochwalę
W rzeczywistości są troszkę ciemniejsze.
Cytat:
Napisane przez dominika 17 Pokaż wiadomość
Moje niedawno ścinane 20cm. Strasznie ubolewam ;(
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To i ja się zaktualizuje Dla porównania (chyba jeszcze nie wklejałam takiego zdj ) 1sze zdj z sierpnia 2009r
Cytat:
Napisane przez Magietka Pokaż wiadomość

To kolej i na mnie: moje sierotki naturalki, mam zamiar w lutym/marcu podciąć końcówki, odnowić kształt łuku i może zafarbować naturalną farbą wszelkie rady mile widziane
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Witajcie
to moje, nie ma się czym chwalić jeszcze, bo włoski mam troszke przesuszone no i ten kolor(pasemka)
jak myślicie, jak przefarbuje na ciemny to włosy jeszcze mi się wysuszą? Olejuje od wakacji i bodajże od wrzesnia nie prostuje.

1,2,3 - wlosy na codzien
4,5 wyjatkowo wyprostowane włosy na sylwestra

zdjecia nie są dobrej jakości

Piękne włosy Dziewczyny
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 17:52   #4325
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Mandal Pokaż wiadomość
Część Ja dopiero zaczynam pielęgnacje moich włosów..zawsze były długie ale raczej nie poświęcałam im uwagi...zobaczymy co sie zmieni za jakiś czas ja trochę sie podszkole w temacie Tak wyglądają teraz:
bardzo fajne wlosy dlugosc super


aaa dziewczyny mam wlasnie pytnie co do dlugosci...jak myslicie, w jakim wieku powinno sie troche obciac wlosy? ja zapuszczam, mam teraz za zapiecie od stanika, ale marza mi sie takie dom pasa, a moja mama twierdzi, ze juz za stara jestem na wlosy do pasa (mam 24lata) i ze nie powinnam zapuszczac wlosow do pasa tylko zrobic sobie jakas fryzurke ale dlugosc nie dluzsza niz mam teraz bo jej zdaniem kobiety kolo 30stki i w zwyz z wlosami do pasa to juz nie za specjalnie wygladaja. no i nie wiem co myslec, ale moja mama zawsze miala krotkie wlos,y takze jej zdanie nie jest obiektywne, dlatego pytam was
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:05   #4326
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
bardzo fajne wlosy dlugosc super


aaa dziewczyny mam wlasnie pytnie co do dlugosci...jak myslicie, w jakim wieku powinno sie troche obciac wlosy? ja zapuszczam, mam teraz za zapiecie od stanika, ale marza mi sie takie dom pasa, a moja mama twierdzi, ze juz za stara jestem na wlosy do pasa (mam 24lata) i ze nie powinnam zapuszczac wlosow do pasa tylko zrobic sobie jakas fryzurke ale dlugosc nie dluzsza niz mam teraz bo jej zdaniem kobiety kolo 30stki i w zwyz z wlosami do pasa to juz nie za specjalnie wygladaja. no i nie wiem co myslec, ale moja mama zawsze miala krotkie wlos,y takze jej zdanie nie jest obiektywne, dlatego pytam was
Włosy do pasa/łokacia to dla mnie idealna długość. Sama do takich dążę, a mam tyle lat, co Ty. Dłuższe nie podobają mi się (mimo że podziwiam determinację w zapuszczaniu i pielęgnacji takich włosów), ale to niezależnie czy u nastolatki czy dojrzałej kobiety.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56

Edytowane przez fluoxetine
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:06
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:10   #4327
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Mandal Pokaż wiadomość
Część Ja dopiero zaczynam pielęgnacje moich włosów..zawsze były długie ale raczej nie poświęcałam im uwagi...zobaczymy co sie zmieni za jakiś czas ja trochę sie podszkole w temacie Tak wyglądają teraz:
ale długie i gęste

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Moje włosy, po hennie, podcięciu jakiś 5 cm i miesięcznym olejowaniu olejkiem babydream. niestety po myciu prostuję, nie mogę się przekonać do swoich falowanych włosów
pięknie lśnią nie martw się, jestem z Tobą też nie lubię swoich nat,. fal i prostuję zawsze po myciu

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość



















Piękne włosy Dziewczyny


Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Włosy do pasa/łokacia to dla mnie idealna długość. Sama do takich dążę, a mam tyle lat, co Ty. Dłuższe nie podobają mi się (mimo że podziwiam determinację w zapuszczaniu i pielęgnacji takich włosów), ale to niezależnie czy u nastolatki czy dojrzałej kobiety.
zgadzam się mi się tak do talii marzą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:13   #4328
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Włosy do pasa/łokacia to dla mnie idealna długość. Sama do takich dążę, a mam tyle lat, co Ty. Dłuższe nie podobają mi się (mimo że podziwiam determinację w zapuszczaniu i pielęgnacji takich włosów), ale to niezależnie czy u nastolatki czy dojrzałej kobiety.
dziekuje za odpowiedz mi sie podobaja takie do pasa wlasnie, ale jesli maja nie za dobrze wygladac, to wtedy lepiej jednak jak beda troche krotsze, bede patrzec na biezaco
Tez podziwiam determinacje, sama kiedys mialam wlosy za tylek, ale szczegolnej uwagi im nie poswiecalam. a teraz juz tak dlugie mi sie nie podobaja
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:17   #4329
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
aaa dziewczyny mam wlasnie pytnie co do dlugosci...jak myslicie, w jakim wieku powinno sie troche obciac wlosy? ja zapuszczam, mam teraz za zapiecie od stanika, ale marza mi sie takie dom pasa, a moja mama twierdzi, ze juz za stara jestem na wlosy do pasa (mam 24lata) i ze nie powinnam zapuszczac wlosow do pasa tylko zrobic sobie jakas fryzurke ale dlugosc nie dluzsza niz mam teraz bo jej zdaniem kobiety kolo 30stki i w zwyz z wlosami do pasa to juz nie za specjalnie wygladaja. no i nie wiem co myslec, ale moja mama zawsze miala krotkie wlos,y takze jej zdanie nie jest obiektywne, dlatego pytam was
Weź mnie nie załamuj bo właśnie przekroczyłam trzydziestkę i już niedużo mi zostało do talii A co inni pomyślą jest mi obojętne.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:26   #4330
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz mi sie podobaja takie do pasa wlasnie, ale jesli maja nie za dobrze wygladac, to wtedy lepiej jednak jak beda troche krotsze, bede patrzec na biezaco
Tez podziwiam determinacje, sama kiedys mialam wlosy za tylek, ale szczegolnej uwagi im nie poswiecalam. a teraz juz tak dlugie mi sie nie podobaja
Hmm... a mnie zawsze śmieszył pogląd, że wszystko należy dostosowywać do wieku. Każdy ma inny charakter, styl, sposób bycia, pracę... i każdy ma inny gust Ja sobie nie wyobrażam, że miałabym się dostosować do czyjegoś poglądu na temat "jak powinna wyglądać osoba w moim wieku". Co innego dress code w pracy czy dostosowanie wyglądu do sytuacji. Ja mam 26 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym mieć np. krótkie włosy dlatego, że dłuższe "nie wyglądają dobrze w moim wieku" Wszystkim się nie dogodzi, ja chciałabym dogodzić chociaż sobie. I chyba nie potrzebuję akceptacji dla swojego wyglądu, dopóki nie budzi on w ludziach odrazy
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:33   #4331
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Weź mnie nie załamuj bo właśnie przekroczyłam trzydziestkę i już niedużo mi zostało do talii A co inni pomyślą jest mi obojętne.
ja nic zlego nie mialam na mysli! sama zapuszczam wlosy, jak juz wspomnialam, do talii bede miala za poltora roku pewnie dopiero, bo jakos nie szczegolnie szybko rosna, ale ja takze wracam do naturalnego koloru, wiec cale naturalne do talii bede miala chyba wlasnie na trzydziestke wiec pytam o wasze zdanie, nigdy mi przez glowe nie przeszlo, ze to moze jakos nie tk wygladac, dopuki nie spotkalam sie z opinia mojej mamy no coz, ona ma takie zdanie, ma do tego prawo, a ja nie wiem co myslec, wiec pytam was

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm... a mnie zawsze śmieszył pogląd, że wszystko należy dostosowywać do wieku. Każdy ma inny charakter, styl, sposób bycia, pracę... i każdy ma inny gust Ja sobie nie wyobrażam, że miałabym się dostosować do czyjegoś poglądu na temat "jak powinna wyglądać osoba w moim wieku". Co innego dress code w pracy czy dostosowanie wyglądu do sytuacji. Ja mam 26 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym mieć np. krótkie włosy dlatego, że dłuższe "nie wyglądają dobrze w moim wieku" Wszystkim się nie dogodzi, ja chciałabym dogodzić chociaż sobie. I chyba nie potrzebuję akceptacji dla swojego wyglądu, dopóki nie budzi on w ludziach odrazy
w sumie w wielu dwudziestuparu, lub trzydziestu lat, to chyba jeszcze nie ma o czym mowic, bez przesady, ale tak 35-40 i wlosy do pasa...moja mama wie, ze ja zawsze mialam dosc dlugie wlosy i dla mnie nei ma opcji miec krotkie, nawet do ramion to dla mnie na dzien dzisiejszy z krotkie, wiec ona sie boi co to dla mnie bedzie sciac wlosy jak cale zycie mialam dlugie, mowi, ze powinnam nie miec dluzszych niz mam teraz, bo potem to bedzie szok, jak zetne a sciac kiedys powinnam jej zdaniem, bo wlasnie za kilka/kilkanascie lat wlosy do pasa to juz nie za bardzo wygladaja. Mam nadzieje, ze terz w miare jasniej wytlumaczylam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:33   #4332
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja nic zlego nie mialam na mysli! sama zapuszczam wlosy, jak juz wspomnialam, do talii bede miala za poltora roku pewnie dopiero, bo jakos nie szczegolnie szybko rosna, ale ja takze wracam do naturalnego koloru, wiec cale naturalne do talii bede miala chyba wlasnie na trzydziestke
Wiem, wiem Wg mnie wyglądają świetnie o ile fryzura jest odpowiednia a nie na "mhrocznego metala" (co swoją drogą tez mi się podoba ale faktycznie dziwnie wygląda w pewnym wieku... a może nie) np. taka Kardashianowa, chyba w bobie dużo by straciła
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:34   #4333
Agnieszka Mandal
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka Mandal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

hmmm też mam trzydziestke i co teraz mam już się załamać ubrać worek pokutny i obciąć włosy na zapałkę Właśnie z okazji trzydziechy mam wiekszą motywacje by o nie dbać i dalej zapuszczać.
Agnieszka Mandal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:36   #4334
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To i ja się zaktualizuje Dla porównania (chyba jeszcze nie wklejałam takiego zdj ) 1sze zdj z sierpnia 2009r
cuuuuda!
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:37   #4335
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Mandal Pokaż wiadomość
Część Ja dopiero zaczynam pielęgnacje moich włosów..zawsze były długie ale raczej nie poświęcałam im uwagi...zobaczymy co sie zmieni za jakiś czas ja trochę sie podszkole w temacie Tak wyglądają teraz:
Piękne są.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Moje włosy, po hennie, podcięciu jakiś 5 cm i miesięcznym olejowaniu olejkiem babydream. niestety po myciu prostuję, nie mogę się przekonać do swoich falowanych włosów
Jak ładnie Ci błyszczą i kolor też świetny, ale szkoda, że je męczysz prostownicą.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 18:51   #4336
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

nieważne ile ma się lat, jak włosy piękne i zadbane to mogą być nawet do ziemi nie no trochę przesadziłam
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:01   #4337
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Mandal Pokaż wiadomość
hmmm też mam trzydziestke i co teraz mam już się załamać ubrać worek pokutny i obciąć włosy na zapałkę Właśnie z okazji trzydziechy mam wiekszą motywacje by o nie dbać i dalej zapuszczać.
nie no nie popadajmy w skrajnosci chodzi o to czy w wieku np 35 lat nie bedzie lepiej sie wygladac w eleganciej fryzurce,wlosy sredniej dlugosci, niz z wlosami powiewajacymi do pasa jak jakas dziewica orleanska
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:04   #4338
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Hallo!
Mogę do was dolączyć??

Przejrzalam tylko kilka stron i umarlam.. A moje mizerne piórka aż oklaply z zazdrości

Ja się póki co nie mam czym chwalić, więc zdjęć przynajmniej na razie nie będzie.. No może po hennie Ale bardzo chętnie będę podziwiać i komplementować wasze Takie niesamowite zdjęcia to tylko dodatkowa motywacja i wielka radość dla oczu mych
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:11   #4339
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
chodzi o to czy w wieku np 35 lat nie bedzie lepiej sie wygladac w eleganciej fryzurce,wlosy sredniej dlugosci, niz z wlosami powiewajacymi do pasa jak jakas dziewica orleanska
Pewnie lepiej... Elegancko, stosownie, "normalnie". Ale nie dam się wkręcić w to-co-wypada Nie tylko włosowo
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 19:15   #4340
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pewnie lepiej... Elegancko, stosownie, "normalnie". Ale nie dam się wkręcić w to-co-wypada Nie tylko włosowo
I bardzo dobrze! najsmieszniejsze jest to, ze mi nigdy do glowy nie przyszlo, ze niektore osoby moga uwazac, ze w pewnym wieku, np przed czterdziestka, to juz trzeba miec... "przemyslana", albo jeszcze lepiej jak to ujelas "stosowna" frzure, dopiero sie zaczelam zastanawiac jak ktos mi to powiedzial
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:19   #4341
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
cuuuuda!


Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Hallo!
Mogę do was dolączyć??

Przejrzalam tylko kilka stron i umarlam.. A moje mizerne piórka aż oklaply z zazdrości

Ja się póki co nie mam czym chwalić, więc zdjęć przynajmniej na razie nie będzie.. No może po hennie Ale bardzo chętnie będę podziwiać i komplementować wasze Takie niesamowite zdjęcia to tylko dodatkowa motywacja i wielka radość dla oczu mych
w takim razie będziemy czekać na zdj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:21   #4342
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze! najsmieszniejsze jest to, ze mi nigdy do glowy nie przyszlo, ze niektore osoby moga uwazac, ze w pewnym wieku, np przed czterdziestka, to juz trzeba miec... "przemyslana", albo jeszcze lepiej jak to ujelas "stosowna" frzure, dopiero sie zaczelam zastanawiac jak ktos mi to powiedzial
Mnie kilka lat temu koleżanki zaczepiły, że "wypada" już zmienić fryzurę bo od wieków noszę jedną (czyli właściwie żadną, rozpuszczone). To się dopiero zdziwiłam
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:48   #4343
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
ejzii piękne włoski, szczególnie na fotce 2 - jaka to farbka i kolor??
farbowane w salonie kosmetycznym loreal, była to mieszanka dwóch farb i niestety nie wiem jakich... takie bordowe małe tubki miał fryzjer i wyszly duzo pomaranczowszo-czerwone xD ale juz zmyte:p
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:49   #4344
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Ja nie widzę nic złego w długich włosach u dorosłej kobiety, niemniej długość za talię to już u nikogo mi się nie podoba i pasuje mi conajwyżej do kilkuletniej dziewczynki Ale każdy ma prawo nosić to co mu się podoba i najważniejsze jest, żeby były zadbane
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:58   #4345
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie no nie popadajmy w skrajnosci chodzi o to czy w wieku np 35 lat nie bedzie lepiej sie wygladac w eleganciej fryzurce,wlosy sredniej dlugosci, niz z wlosami powiewajacymi do pasa jak jakas dziewica orleanska
Zobaczysz co będzie Ci pasować, w jakim stanie będą włosy. Jeśli są dość gęste, grube to moim zdaniem nawet w wieku 40lat mogą być ok.
Na razie się nie przejmuj i zapuszczaj.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:14   #4346
Agnieszka Mandal
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka Mandal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

24 lata to moim zdaniem najlepszy wiek na każde szaleństwo, kompletnie bez sensu myśleć co będzie kiedy skończysz 40.... A mamy.. coż chyba taka ich rola że zawsze maja dla nas garść "dobrych rad".
Agnieszka Mandal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:20   #4347
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
bardzo fajne wlosy dlugosc super


aaa dziewczyny mam wlasnie pytnie co do dlugosci...jak myslicie, w jakim wieku powinno sie troche obciac wlosy? ja zapuszczam, mam teraz za zapiecie od stanika, ale marza mi sie takie dom pasa, a moja mama twierdzi, ze juz za stara jestem na wlosy do pasa (mam 24lata) i ze nie powinnam zapuszczac wlosow do pasa tylko zrobic sobie jakas fryzurke ale dlugosc nie dluzsza niz mam teraz bo jej zdaniem kobiety kolo 30stki i w zwyz z wlosami do pasa to juz nie za specjalnie wygladaja. no i nie wiem co myslec, ale moja mama zawsze miala krotkie wlos,y takze jej zdanie nie jest obiektywne, dlatego pytam was
ja uwazam że jesli kobieie do twazry w długich włosach to czemu nie

jak dla mnie to nawet odmładza, ale to wszystko zalezy od gustu

np moim ideałem sa oczywiście długie włosy, nie do pasa, ale do talii
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:25   #4348
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic złego w długich włosach u dorosłej kobiety, niemniej długość za talię to już u nikogo mi się nie podoba i pasuje mi conajwyżej do kilkuletniej dziewczynki Ale każdy ma prawo nosić to co mu się podoba i najważniejsze jest, żeby były zadbane
Dokładnie
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:54   #4349
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mnie kilka lat temu koleżanki zaczepiły, że "wypada" już zmienić fryzurę bo od wieków noszę jedną (czyli właściwie żadną, rozpuszczone). To się dopiero zdziwiłam
ze mna podobnie, tym bardziej jak zaczelam wracac do naturalnego koloru-kilkakrotnie uslyszalam, ze po co, skoro ten kolor mi w ogole nie pasuje a co ja na to? dalej wracam do naturalnego koloru
takze ja sie takimi rzeczami nie przejmuje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:45   #4350
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pewnie lepiej... Elegancko, stosownie, "normalnie". Ale nie dam się wkręcić w to-co-wypada Nie tylko włosowo
Znam pewną kobietę u progu 40 roku życia z pięknymi, jasnymi włosami siegającymi bioder i uważam, że gdyby je obcięła to popełniłaby wielki błąd. Wygląda cudownie i wiem, że nosi tak długie włosy od liceum co najmniej. W niedzielę często rozpuszczone - nie raz stała przede mną w kościele i mogłam sobie te włosy dokładnie pooglądać To byłaby zbrodnia pozbyć się tak wielkiego atutu urody.
__________________
http://www.radiownet.pl/
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.