Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 19:33   #1531
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Czytam Was namiętnie od jakiegoś miesiąca. Dzisiaj i na mnie przyszedł kryzys, gdy zobaczyłam w słońcu moje przeraźliwie spłukane, rudawo-słomkowe odcienie we włosach Ale może od początku. Włosów nie farbuje od 6 stycznia 2012, powodem podjęcia decyzji o przestaniu farbowania był fatalny!! stan włosów spowodowane ciągłym farbowaniem, eksperymentowaniem w poszukiwaniu idealnego koloru i zadowalającej trwałości. Podziwiam Was, niektórym zazdroszczę pokaźnych odrostów, ale dalej nie poddaje się. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
witaj w naszych skromnych progach;-) i trzymamy kciuki za Ciebie masz juz pewnie jakis odroscik, pewnie malutki ale mozesz sie pochwalic;-)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 19:42   #1532
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Heeej dziewczynki dawno mnie tu nie było mam sporo lektury do nadrobienia mój odrościk ma już ok 8 cm
Muszę się czymś pochwalić i od razu poprosić o poradę:
właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży! stosuję Jantar i zastanawiam się czy nie zaprzestać? Czytałam na internecie, że należy powstrzymać się od różnej chemii kosmetycznej przede wszystkim przez pierwsze 3 miesiące ale Jantar to chyba jedna z najbardziej naturalnych składem odżywek jak myślicie? (nie znam się na składach :P )
Używam też magicznej odżywki Revitalash na rzęsy a tam na opakowaniu było napisane, że nie przeprowadzali badań na szkodliwość stosowania odżywki w ciąży więc chyba lepiej odstawić... Szkoda bo rzęski urosły mi sporo i tak się cieszyłam bo zawsze miałam króciutkie
gratuluje
z tego co wiem to Jantar nie jest naladowany chemia

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Czytam Was namiętnie od jakiegoś miesiąca. Dzisiaj i na mnie przyszedł kryzys, gdy zobaczyłam w słońcu moje przeraźliwie spłukane, rudawo-słomkowe odcienie we włosach Ale może od początku. Włosów nie farbuje od 6 stycznia 2012, powodem podjęcia decyzji o przestaniu farbowania był fatalny!! stan włosów spowodowane ciągłym farbowaniem, eksperymentowaniem w poszukiwaniu idealnego koloru i zadowalającej trwałości. Podziwiam Was, niektórym zazdroszczę pokaźnych odrostów, ale dalej nie poddaje się. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Twoje tez urosna
i jak zaczniej dbac o wlosy to szybko zauwazysz tez roznice w kondycji wlosow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 21:59   #1533
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzięki dziewczyny tak, czuję się cudownie z tą wiadomością

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
GRATULUJĘ!!!! Jaka miła wiadomość w ten dzień Który tydzień? No, to teraz dzidziuś skorzysta z tego, że mama nie farbuje włosów -nie będzie musiał wąchać tych wszystkich amoniaków z farb etc.
Czwarty tydzień
Taaak, już teraz wiem na 100%, że nie skusi mnie już żadna farba!
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:17   #1534
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzień dobry!
Sweet Cake moje gratulacje!!!
Dawno do Was nie pisałam z braku czasu, ale w miarę możliwości starałam się być na bierząco moje odrosty mają się dobrze, są mało widoczne co mnie bardzo cieszy. Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że jak wysuszycie włosy to wyglądają one gorzej niż jakby wyschły same??? Kilka dni temu miałam małą imprezę i chciałam się wystylizować wysuszyłam, wyprostowałam... poza mega blaskiem mi się nie podobało... wole moje włosy jak wyschną same, serio. Kiedyś było to nie do pomyślenia. Tak w ogóle bardzo chciałabym podciąć włosy, tak cichnąć 5cm, ale obiecałam sobie, że do września tego nie zrobię, bo miałam mieć długie na wesele a tak poza tym ciągle piję drożdże, miesiąc już będzie na dniach do smaku przywykłam, 1/3 kostki jest mniam jantar wcieram pewnie jakoś od trzech tygodni, uwielbiam jego zapach zaniedbałam trochę olejowanie, bo nie mam kiedy, a na godz nie opłaca się nakładać muszę się Wam przyznać do mojej wredoty... wczoraj podcinałam siostrze włosy, miały być końcówki, ja jej ściełam 5cm z zazdrości zła nie była, bo jej szybko rosną. Wgl zazdroszczę jej grubości i długości... Nigdy nie malowała...ah ale stan nie powala, nie chce jej się o nie dbać...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:05   #1535
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cieszę się, ze wiosna już za oknem, bo od razu więcej słońca i czasu na dworze spędzonego, a wtedy włosy też są w lepszej formie.
moje ostatnio są kiepskie, wypadają i mam wrażenie, ze są brzydkie, ale mama mówi, że po zimie zawsze tak jest. tym bardziej, że jak raz zaczęłam pielęgnować to się naprawdę zrobiły mocne, grube i błyszczące. ostatnio to trochę zaniedbałam i chyba zły szampon używam, bo nie mam pewności czy jest dobry dla moich włosów składem.
dziś byłam odebrać kosmetyki z rossmanna bo załapałam się do testowania i w zestawie jest szampon bez silikonów itd. własnie umyłam nim głowę i czekam na efekty po wyschnięciu. mam nadzieję, że będę zadowolona
kupiłam też czepek i oliwkę z babydream, która też jest dobra do włosów

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-03-19 o 10:10
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:52   #1536
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
cieszę się, ze wiosna już za oknem, bo od razu więcej słońca i czasu na dworze spędzonego, a wtedy włosy też są w lepszej formie.
moje ostatnio są kiepskie, wypadają i mam wrażenie, ze są brzydkie, ale mama mówi, że po zimie zawsze tak jest. tym bardziej, że jak raz zaczęłam pielęgnować to się naprawdę zrobiły mocne, grube i błyszczące. ostatnio to trochę zaniedbałam i chyba zły szampon używam, bo nie mam pewności czy jest dobry dla moich włosów składem.
dziś byłam odebrać kosmetyki z rossmanna bo załapałam się do testowania i w zestawie jest szampon bez silikonów itd. własnie umyłam nim głowę i czekam na efekty po wyschnięciu. mam nadzieję, że będę zadowolona
kupiłam też czepek i oliwkę z babydream, która też jest dobra do włosów
Daj znać jak szampon, bo jestem jego bardzo ciekawa Ja od lipca używałam Seboradin, ale teraz zmieniłam na Farmonę Saponics. Jak mi się skończy to może kupię właśnie Alterrę
Ja się niestety nie załapałam na testowanie No trudno.
Próbowałam mierzyć odrosty, ale nic z tego w jednym miejscu wychodzi mi 9cm, w drugim 7 hehe, ale najważniejsze, że rosną męczy mnie teraz ścięcie na krótko, ale jeszcze muszę to przemyśleć, żeby później nie żałować
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:06   #1537
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
męczy mnie teraz ścięcie na krótko, ale jeszcze muszę to przemyśleć, żeby później nie żałować
mam to samo, ale obecnie i tak mam wg niektórych krótkie, bo ramion nie sięgają a żal mi ścinać, bo są ok, ale mam wrażenie, ze zniszczone itd. ale mam jakąś manię ostatnio na włosy.
a napiszę na pewno jak szampon i tu i na moim wątku odnośnie kosmetyków alterry
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:48   #1538
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ale naskrobałyście

taka piękna wiosna dzisiaj przyszła, że aż zrobiłam sobie zdjęcia włosków w słońcu będąc u babci
wrzucam (bez lampy, przepraszam za to, że nie rozczesane, ale nie miałam ze sobą grzebienia , aaa i jak się dobrze przyjrzycie to na czubku głowy możecie dostrzec moje baby hair, wczoraj po myciu nie rozczesałam włosów i dzisiaj strasznie rzucały się w oczy )
Śliczne

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
to już cały odrost?

u mnie tez wczoraj pogoda była ładna, dziś niestety, nie

stuknęły 2 miesiące, odkąd ścięłam włosy, mam wrażenie, że wcale nie urosły ten 1 cm jest, ale nie pomogły drożdże, szybciej rosnąć nie zaczęły.

zdjęcia w swietle dziennym bez lampy i z lampą w pomieszczeniu.
bez lampy wychodzą mdłe, ale z lampą kolor jest mocno przekłamany, naprawdę jest jaśniejszy.

no i ten spray do włosów, skład:
aqua, hydrolized milk protein, canina fruit oil, collagen amino acids, keratin amino acids, silk amino acids, soy amino acids, wheat amino acids, follic acid (B9), riboflavin (B2), parfum, citric acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone (chyba dobrze przepisałam).

głównie dla włosów, nie na porost, choć na skórę głowy tez można, ale dziś wypróbowałam po raz pierwszy, dałam za dużo, włosy są trochę "brudne"
Zazdroszczę trochę obcięcia, z jednej strony pewnie trochę ubolewasz nad długości ale z drugiej pozbyłaś się farbowańców i za pewno dużej ilości suchych włosków po farbach.
Ja dopiero na początku kwietnia będę mieć podcinane końcówki ale przez mamę bo fryzjerom nadal nie ufam.

Spray ma świetny skład, odrobina na włosy po myciu i myślę, że będzie miał właściwości regeneracyjne a nie tak jak niektóre mgiełki - sam sikilon albo alkohol na początku składu.
Szkoda, że pewnie niedostępna w Polsce.

Nigdy po weekendzie nie mogę Was jakoś nadrobić, bo przeważnie nie ma mnie w domu albo nie mam czasu, żeby tu zajrzeć i tak mi kogoś brakuje
Udaje mi się systematycznie i codziennie wcierać 1 ampułkę Radical.
Już mam 3 za sobą, dzisiaj będzie nr 4.
Liczę na magiczny porost 3 cm
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:51   #1539
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja twardo wcieram jantar, do włosów stosuję ciągle joannę professional do ratowania popielu i wyglądają całkiem całkiem
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:14   #1540
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cześć!

chemist - wcierałam przez 2 miesiące swietny tonik, świetny skład, prawie zero chemii, teorytycznie powinny rosnąć jak na drożdżach (haha, na mnie drożdże nie działają), ale NIE.

anngeli - nie ubolewam nad długością, tylko nad tym, jak mi odrastają, nad kształtem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:33   #1541
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Śliczne



Zazdroszczę trochę obcięcia, z jednej strony pewnie trochę ubolewasz nad długości ale z drugiej pozbyłaś się farbowańców i za pewno dużej ilości suchych włosków po farbach.
Ja dopiero na początku kwietnia będę mieć podcinane końcówki ale przez mamę bo fryzjerom nadal nie ufam.

Spray ma świetny skład, odrobina na włosy po myciu i myślę, że będzie miał właściwości regeneracyjne a nie tak jak niektóre mgiełki - sam sikilon albo alkohol na początku składu.
Szkoda, że pewnie niedostępna w Polsce.

Nigdy po weekendzie nie mogę Was jakoś nadrobić, bo przeważnie nie ma mnie w domu albo nie mam czasu, żeby tu zajrzeć i tak mi kogoś brakuje
Udaje mi się systematycznie i codziennie wcierać 1 ampułkę Radical.
Już mam 3 za sobą, dzisiaj będzie nr 4.
Liczę na magiczny porost 3 cm
mi radical nie wplynal niestety na porost- wtarlam 37 ampulek i nic pomogl mi natomiast bardzo na wypadanie wlosow i jak uzylam go pierwszy raz to po jednej seri (15 amp) mialam mnostwo baby hair i wlosy przestaly wypadac. Ty juz go sprawdzilas i wloski rosna szybciej po nim?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć!

chemist - wcierałam przez 2 miesiące swietny tonik, świetny skład, prawie zero chemii, teorytycznie powinny rosnąć jak na drożdżach (haha, na mnie drożdże nie działają), ale NIE.

anngeli - nie ubolewam nad długością, tylko nad tym, jak mi odrastają, nad kształtem
ale na pewno odzywil twoje wlosy;-) a na porost moze cos innego znajdziesz?
a czy ktorac z was probowala oslawionego CP?

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-19 o 13:36
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 13:52   #1542
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
mi radical nie wplynal niestety na porost- wtarlam 37 ampulek i nic pomogl mi natomiast bardzo na wypadanie wlosow i jak uzylam go pierwszy raz to po jednej seri (15 amp) mialam mnostwo baby hair i wlosy przestaly wypadac. Ty juz go sprawdzilas i wloski rosna szybciej po nim?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

a czy ktorac z was probowala oslawionego CP?
Kiedyś jak go stosowałam, to w średnim stopniu zahamował wypadanie, za to zadziałał na porost niesamowicie, też wyrosło mnóstwo baby hair (a te rosły już w ogóle w zaskakującym tpie). Ciekawa jestem jak będzie tym razem.
A jeszcze daaawniej jak stosowałam wersję w szklanych ampułkach, które miała chyba lepszy skład to działo super na wszystko - wypadanie, porost, baby hair i na grubość włosków które wyrastały albo tak mi się zdawało bo były mocne i odbite od nasady. Zastosowałam wtedy 2-3 opakowania pod rząd, pierwsze kupił mi TŻ jak miałam taką małą operację i byłam po niej chuda, anemiczna i po narkozie włosy mi zaczęły wypadać. I dzięki Radicalowi wszystko się zmieniło na plus a dodatkowo zaczynały się wakacje a w lato też mi szybciej rosną i może stąd te efekty.
Niektórzy pytali czy noszę perukę albo czy doczepiałam, bo "kopułę" od góry miałam mega puszystą i jeszcze te baby hair.

Mam nadzieję, że brak farb chemicznych, intensywna pielęgnacja z wizażem, ampułki Radicala + co raz więcej słońca sprawi, że jeszcze w tym roku będę dumna ze swoich włosów, a na następny rok osiągnę swój cel
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:44   #1543
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Kiedyś jak go stosowałam, to w średnim stopniu zahamował wypadanie, za to zadziałał na porost niesamowicie, też wyrosło mnóstwo baby hair (a te rosły już w ogóle w zaskakującym tpie). Ciekawa jestem jak będzie tym razem.
A jeszcze daaawniej jak stosowałam wersję w szklanych ampułkach, które miała chyba lepszy skład to działo super na wszystko - wypadanie, porost, baby hair i na grubość włosków które wyrastały albo tak mi się zdawało bo były mocne i odbite od nasady. Zastosowałam wtedy 2-3 opakowania pod rząd, pierwsze kupił mi TŻ jak miałam taką małą operację i byłam po niej chuda, anemiczna i po narkozie włosy mi zaczęły wypadać. I dzięki Radicalowi wszystko się zmieniło na plus a dodatkowo zaczynały się wakacje a w lato też mi szybciej rosną i może stąd te efekty.
Niektórzy pytali czy noszę perukę albo czy doczepiałam, bo "kopułę" od góry miałam mega puszystą i jeszcze te baby hair.

Mam nadzieję, że brak farb chemicznych, intensywna pielęgnacja z wizażem, ampułki Radicala + co raz więcej słońca sprawi, że jeszcze w tym roku będę dumna ze swoich włosów, a na następny rok osiągnę swój cel
jestem pewna ze tak bedzie ja juz czuje roznice w kondycji swoich wlosow. czuje ze sa odzywione i nawilzone;-) jedyny problem jest taki ze nie sa one w calosci jeszcze moje ale w srode kolejny raz do fryzjerki i znowu pojdzie 2 cm farmowancow;-) a od czwratku ciag dalszy jantaru
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:50   #1544
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość



ale na pewno odzywil twoje wlosy;-) a na porost moze cos innego znajdziesz?
a czy ktorac z was probowala oslawionego CP?
co to jest to CP?
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:54   #1545
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist - niby rosną, też mam masę nowych malutkich włosków, ogólnie stan włosów bardzo się polepszył odkąd rzuciłam farbowanie, ale NIC jeszcze nie zadziałało na porost. nigdy nie działa. po prostu. włosy rosną ten 1 cm czy wcieram, czy łykam, czy susze, czy chucham i dmucham.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:02   #1546
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
co to jest to CP?
kochana odsylam Cie do bloga mojego wlosowego guru hehe, a ktorego niektore z was juz znaja.
http://anwena.blogspot.co.uk/2012/03...othenicum.html

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
chemist - niby rosną, też mam masę nowych malutkich włosków, ogólnie stan włosów bardzo się polepszył odkąd rzuciłam farbowanie, ale NIC jeszcze nie zadziałało na porost. nigdy nie działa. po prostu. włosy rosną ten 1 cm czy wcieram, czy łykam, czy susze, czy chucham i dmucham.
wiem ze jestem monotonna z tym jantarem ale probowalas jego?, sprobuj ta wcierke, czy ja tez probowalas i nic nie pomoglo?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:13   #1547
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
kochana odsylam Cie do bloga mojego wlosowego guru hehe, a ktorego niektore z was juz znaja.
http://anwena.blogspot.co.uk/2012/03...othenicum.html?
czyli ogólnie witamina B.. kurczę ja już drożdże piję,więc chyba za dużo by było
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:19   #1548
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czyli ogólnie witamina B.. kurczę ja już drożdże piję,więc chyba za dużo by było
no za duzo, ale jak skonczysz drozdze to mozesz sprobowac. podziwiam Cie ze mozesz je pic...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:41   #1549
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
no za duzo, ale jak skonczysz drozdze to mozesz sprobowac. podziwiam Cie ze mozesz je pic...
jakoś nie przeszkadza mi ich smak a poza tym czego się nie robi dla włosów
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 15:48   #1550
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist - u nas jantaru (-a?) nie ma
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:55   #1551
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
chemist - u nas jantaru (-a?) nie ma
a gdzie Ty jestes? hmm a nie moze ci nikt przeslac? u mnie tez nie ma przeciez ale jak ktos jedzie do polski z moich znajomych to mi kupuje. a tak wogole to raz kupilam ze sklepow internetowych. wszedzie szukalas? zdradz swoja lokalozacje...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:26   #1552
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a gdzie Ty jestes? hmm a nie moze ci nikt przeslac? u mnie tez nie ma przeciez ale jak ktos jedzie do polski z moich znajomych to mi kupuje. a tak wogole to raz kupilam ze sklepow internetowych. wszedzie szukalas? zdradz swoja lokalozacje...
przecież już nie raz kaguya pisała, że mieszka poza Polską, na Litwie (?)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:38   #1553
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
przecież już nie raz kaguya pisała, że mieszka poza Polską, na Litwie (?)
przepraszam ze nie pamietam faktycznie cos tam kiedys bylo ;-/ ale trudno wszystko pamietac o wszystkich............
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:42   #1554
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
przepraszam ze nie pamietam faktycznie cos tam kiedys bylo ;-/ ale trudno wszystko pamietac o wszystkich............
wiem, wiem, ja też nie pamiętam wszystkiego ot tak przypomniałam, mam nadzieję, że nie odebrałaś tego źle
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:47   #1555
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wiem, wiem, ja też nie pamiętam wszystkiego ot tak przypomniałam, mam nadzieję, że nie odebrałaś tego źle
no cos Ty. nie odebralam;-) dzieki za przypomnienie. to faktycznie ma problem z jantarem
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:50   #1556
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
no cos Ty. nie odebralam;-) dzieki za przypomnienie. to faktycznie ma problem z jantarem
ja za to z chęcią wypróbowałabym tych specyfików dostępnych tylko u niej
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:09   #1557
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja za to z chęcią wypróbowałabym tych specyfików dostępnych tylko u niej
no ja tez.... to moze my jej jantar wyslemy a ona nam swoje
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:11   #1558
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Czwarty tydzień
Taaak, już teraz wiem na 100%, że nie skusi mnie już żadna farba!
No to jeszcze raz gratulacje

Koleżanka (ta sama co ostatnio mówiła, że nie widać u mnie odrostu) dziś mi powiedziała, że mam tak zdrowo wyglądające włosy (bo dziś pierwszy raz od dawna przyszłam w rozpuszczonych i przeprostowanych po wczoraj jeszcze) a ja się w duchu cieszę jak mi ktos tak mówi
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:20   #1559
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No to jeszcze raz gratulacje

Koleżanka (ta sama co ostatnio mówiła, że nie widać u mnie odrostu) dziś mi powiedziała, że mam tak zdrowo wyglądające włosy (bo dziś pierwszy raz od dawna przyszłam w rozpuszczonych i przeprostowanych po wczoraj jeszcze) a ja się w duchu cieszę jak mi ktos tak mówi
mi TŻ wczoraj powiedział, że mam łane włosy.. ale to raczej pocieszenie, a nie komplement
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:57   #1560
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No i wszystko jasne beze mnie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja za to z chęcią wypróbowałabym tych specyfików dostępnych tylko u niej
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
no ja tez.... to moze my jej jantar wyslemy a ona nam swoje
nie kuście, kusicielki!

wkurza mnie chrome, już chyba się skarżyłam, nie mogę nic zrobić, wyskakuje mi ramka local state file is corrupt, muszę za każdym razem zmieniać ustawienia, no i oczo☠☠☠n-y kolor wj-ebia to sobie safari zainstalowałam, mam nadzieję, ze tez będzie szybka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.