Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 16:22   #2941
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Olka- miałam mega tłusta cerę, teraz mam 29 lat a trądzik zaczął się w wieku dojrzewania i do tej pory nie dało się go wyleczyć, próbowałam już wszystkiego łącznie z jakąs medycyną alternatywną, diety, kosmetyki itp nawet kwasy nic nie dały... Zaczęłam chodzić do kosmetyczki i ona stwierdziłą ze cos jest nie tak bo po mies od oczyszczania wszystkie zaskórniki wróciły.... A w międzyczasie, w dorosłym juz życiu byłam 2 razy u dermatologa i usłyszałam, że mam "ładną cerę i później sie zestarzeje"
Okej, główny problem to łojotok, rozumiem. Niby izotretinoina powinna pomóc, ale to jasne, że efekty nie będą tak spektakularne jak przy nasilonym trądziku.
No i ty wybrałaś dopiero połowę dawki. Nie wiem jaki zamysł ma twój derm (może celowo nie chce dojść do pełnej), ale skoro nie ma efektu...

I nie chodziło mi o jakieś udziwnione diety, tylko zdrowe odżywianie na co dzień.

Aha. Badałaś się pod kątem endokrynologiczno-ginekologicznym? Trądzik w wieku 29 lat "normalny" nie jest.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:26   #2942
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja na zajady dostałam Mycosolon - pomógł po kilku dniach
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:53   #2943
johnygirl89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witam serdecznie

Przyłaczam się do Waszego zacnego grona użytkowniczek retinoidow doustnych

Kilka słów o mnie. Tradzik mam od 18 roku zycia (wzesniej miałam piekną gładką cere) a teraz aktualnie mam zdaje się 24lata, no 25rocznikowo Tradzik jest grudkowo-krostowy z przewaga grudek głownie na policzkach, ale ogolnie na calej twarzy wystepuje. Jest to dość zaawansowana postac tradziku zwlaszcza ze czasem na jednym policzku mam po 6-10 cyst. Wcześniej leczyłam się antybiotykami przez klka dobrych lat. Tetracyklina działała ale na krotko.

Izotek biorę od dokładnie 9ciu dni po 40mg dziennie. Wyniki badan przed kuracją miałam dobre. Jak narazie bardzo dbam o nawilzanie skóry wiec nie zaobserwowałam zadnego łuszczenia. Nie wiem czy to normalne? Poradzcie coś bardziej dośwadczone kolezanki i koledzy, proszę. Zasanawiam się tez czy po to możliwe ze po wzieciu 18tabletek mam wrazenie ze zaczyna się u mnie wysyp? bo naprawde zagęszczenie cyst jest od tygodnia u mnie na twarzy ogromne. Nie załamuje się tym bo byłam na to przygotowana, tylko dziwi mnie że ten wysyp nadszedby tak szybko... czy to możliwe?

pozdrawiam wszystkich i życzę nam wszystkim upragnionej "gładkości"
A tymczasem zmykam obejrzeć jakiś dobry film :p
johnygirl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:49   #2944
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez johnygirl89 Pokaż wiadomość
Tradzik mam od 18 roku zycia (wzesniej miałam piekną gładką cere) a teraz aktualnie mam zdaje się 24lata, no 25rocznikowo Tradzik jest grudkowo-krostowy z przewaga grudek głownie na policzkach, ale ogolnie na calej twarzy wystepuje. Jest to dość zaawansowana postac tradziku zwlaszcza ze czasem na jednym policzku mam po 6-10 cyst. Wcześniej leczyłam się antybiotykami przez klka dobrych lat. Tetracyklina działała ale na krotko.
Badałaś poziom hormonów? Nie zauważyłaś jakichkolwiek objawów zaburzenia miesiączkowania?


Cytat:
Napisane przez johnygirl89 Pokaż wiadomość
Jak narazie bardzo dbam o nawilzanie skóry wiec nie zaobserwowałam zadnego łuszczenia. Nie wiem czy to normalne?
Normalne, ja też jakoś bardzo się nie łuszczyłam.

Cytat:
Napisane przez johnygirl89 Pokaż wiadomość
Zasanawiam się tez czy po to możliwe ze po wzieciu 18tabletek mam wrazenie ze zaczyna się u mnie wysyp? bo naprawde zagęszczenie cyst jest od tygodnia u mnie na twarzy ogromne. Nie załamuje się tym bo byłam na to przygotowana, tylko dziwi mnie że ten wysyp nadszedby tak szybko... czy to możliwe?
Możliwe. Chociaż możliwe, że akurat przypadkowy wysyp zbiegł się z rozpoczęciem kuracji.
Rozumiem, że denerwujesz, ale spokojnie, będzie dobrze.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:25   #2945
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Aaaaa włosy wypadają mi garściami 7 miesiąc, dzień dobry!
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 09:08   #2946
Karolka1989
Raczkowanie
 
Avatar Karolka1989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 81
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witam niedzielnie
Dziękuję Wszystkim za rady odnośnie zajad, zaczełam stosować Candi sztyft na zajady i jest lepiej.
Dzisiaj mija 31 dzień kuracji. W środę byłam u Pani doktor, dawka ta sama. Wzrósł mi cholesterol, ale jeszcze nie jest źle.
Łuszczę się, leje mi się z nosa, ale jest lepiej
Karolka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 09:12   #2947
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziaj mialam koszmar, snilo mi sie, ze wyszlo mi chyba z 10 pryszczy
A tak oza tym to ostatnio mi chyba mniej wypadaja wlosy i pryszczy juz nie mam tylko raz na jakis czas mi wyjdzie jakas mala chrostka Tylko te wagry dalej sa Myślicie, ze jeszcze znikna przy dawce 10mg dziennie
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 11:21   #2948
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Aaaaa włosy wypadają mi garściami 7 miesiąc, dzień dobry!
telogenowe wypadanie się zaczęło, przyzwyczaisz się
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:46   #2949
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Cool Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dermatolog dał mi leki na te wypadające włosy, cena przyprawia o zawrót głowy więc mam nadzieję, że coś zdziałają...

A tak w ogóle to mimo 7 miesiąca nie jestem jeszcze zadowolona ze stanu cery. Po pierwsze rozszerzone pory - dziurki, jak były tak są na całej twarzy. Po drugie są wypryski, których izo nie ruszył- tkwią niezmnienione od miesięcy na mojej twarzy. Po trzecie zaskórniki/małe krostki wyskakują ciągle, a zostały mi tylko dwa miesiące do końca kuracji. Powinnam jeszcze wspomnieć o zmarszczkach, które porobiły się wzdłuż oczu, ust i na czole - ciekawe czy tak już zostanie...Ogólnie skóra wygląda jak pognieciony pergamin.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016

Edytowane przez Selavie
Czas edycji: 2014-01-19 o 19:50
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 00:22   #2950
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dermatolog dał mi leki na te wypadające włosy, cena przyprawia o zawrót głowy więc mam nadzieję, że coś zdziałają...

A tak w ogóle to mimo 7 miesiąca nie jestem jeszcze zadowolona ze stanu cery. Po pierwsze rozszerzone pory - dziurki, jak były tak są na całej twarzy. Po drugie są wypryski, których izo nie ruszył- tkwią niezmnienione od miesięcy na mojej twarzy. Po trzecie zaskórniki/małe krostki wyskakują ciągle, a zostały mi tylko dwa miesiące do końca kuracji. Powinnam jeszcze wspomnieć o zmarszczkach, które porobiły się wzdłuż oczu, ust i na czole - ciekawe czy tak już zostanie...Ogólnie skóra wygląda jak pognieciony pergamin.
Mi wylazł podskórny dziad ok. 4 miesiąca kuracji i siedział pod skórą do, UWAGA - 2 miesięcy po kuracji czyli jakieś 8 miesięcy Wyjdzie, zejdzie, ale to może potrwać. Tak się czasem zdarza niestety. Zmarszczki mi się też spłyciły i to tak o połowę przynajmniej

Candi na zajady mi nie pomógł w ogóle.
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:32   #2951
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dermatolog dał mi leki na te wypadające włosy, cena przyprawia o zawrót głowy więc mam nadzieję, że coś zdziałają...

A tak w ogóle to mimo 7 miesiąca nie jestem jeszcze zadowolona ze stanu cery. Po pierwsze rozszerzone pory - dziurki, jak były tak są na całej twarzy. Po drugie są wypryski, których izo nie ruszył- tkwią niezmnienione od miesięcy na mojej twarzy. Po trzecie zaskórniki/małe krostki wyskakują ciągle, a zostały mi tylko dwa miesiące do końca kuracji. Powinnam jeszcze wspomnieć o zmarszczkach, które porobiły się wzdłuż oczu, ust i na czole - ciekawe czy tak już zostanie...Ogólnie skóra wygląda jak pognieciony pergamin.
tez jestem w 7 miesiacu i mam jeszcze wagry
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 12:03   #2952
zielona ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Skończyłam kurację izo jakoś w październiku i nadal mi wypadają włosy, choć już zdecydowanie coraz mniej. Nie ma się czym przejmować, potem powoli wracają do normy - przynajmniej tak jest u mnie. Mam wrażenie, że na wypadanie nic nie jest w stanie pomóc, tzn ja korzystałam zróżnych metod maseczki, nafta itp i nic nie pomagało, trzeba to jakoś przełknąć. Ale za to mimo upływu prawie 4 miesięcy od odstawienia mam nadal suchą skórę, bez niczego, żadnych niespodzianek i mam nadzieję, że tak zostanie. Trzymam kciuki za Was
zielona ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:06   #2953
b_domi
Raczkowanie
 
Avatar b_domi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

zielona ewa, ale skórę masz suchą, taką jak w trakcie kuracji czy masz na myśli że nie jest tłusta i świecąca jak (tu tylko przypuszczenie) przed kuracją?
b_domi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:53   #2954
zielona ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Można powiedzieć, że i jedno i drugie - skóra nie jest może aż tak sucha jak w trakcie kuracji, ale raczej w kierunku suchej niż mieszanej. Nie przetłuszcza się tak jak przed kuracją w strefie "T". Kiedyś jako młoda dziewczyna miałam suchą i wrażliwą skórę i teraz po kuracji ( w trakcie oczywiście też) "przypomniałam" sobie jak to było Moja dermatolog mówi, że to minie, ale na razie nic się w tym kierunku nie dzieje, może tego nie zepsuję
zielona ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:12   #2955
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Zielona Ewa super, ze nie masz nawrotow, pocieszajace sa takie historie .
Dziaj byłam u dermatologa i jeszcze przez miesiac mam brac izotek a potem chyba juz koniec, i jezcze dodatkowo przepisala mi diete i ziola zeby oczyscic organizm A tak dokladniej to: bede musiala pic ziola Ojca Grzegorza na pasozyty, probiotyk, tran i musze sie stosowac do diety( zadnych slodyczy, nawet owocow nie moge jesc i nabialu ) przez miesiac. I jeszcze najbardziej zaskoczylo mnie to, ze nie moge uzywac antyprespirantow przy tej diecie tylko olejek z drzewa herbacianego rozcienczony z wodą
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:34   #2956
zielona ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Co do nawrotów, to pożyjemy - zobaczymy, na razie jest ok i mam nadzieję, że tak pozostanie. Teraz jeszcze laser na lizny i przebarwienia, choć i samo izo sporo zdziałało. Ciekawa to dieta i oczyszczenie po terapi. To z jakiegoś konkretnego powodu? Ja dostałam tylko maść na podtrzymanie, ale w sumie izo brałam ponad rok poza tym tran nie jest przypadkiem bogaty w wit A?

Edytowane przez zielona ewa
Czas edycji: 2014-01-20 o 15:36
zielona ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:16   #2957
Karolka1989
Raczkowanie
 
Avatar Karolka1989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 81
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Mi wylazł podskórny dziad ok. 4 miesiąca kuracji i siedział pod skórą do, UWAGA - 2 miesięcy po kuracji czyli jakieś 8 miesięcy Wyjdzie, zejdzie, ale to może potrwać. Tak się czasem zdarza niestety. Zmarszczki mi się też spłyciły i to tak o połowę przynajmniej

Candi na zajady mi nie pomógł w ogóle.

Narazie będę stosować Candi, najwyżej później coś sterydowego do stosowania.
Ja się pochwaliłam, ze jest lepiej i dzisiaj mnie wysypało

Edytowane przez Karolka1989
Czas edycji: 2014-01-20 o 16:20
Karolka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:40   #2958
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez zielona ewa Pokaż wiadomość
Co do nawrotów, to pożyjemy - zobaczymy, na razie jest ok i mam nadzieję, że tak pozostanie. Teraz jeszcze laser na lizny i przebarwienia, choć i samo izo sporo zdziałało. Ciekawa to dieta i oczyszczenie po terapi. To z jakiegoś konkretnego powodu? Ja dostałam tylko maść na podtrzymanie, ale w sumie izo brałam ponad rok poza tym tran nie jest przypadkiem bogaty w wit A?

Nic nie mowila z jakiego powodu, poprostu chyba zeby dokladnie oczyscic organizm, zeby nie bylo tez nawrotow moze, albo zebu wzmocnic efekt Nie wiem czy tran ma wit. A, mozliwe, ale ja i tak teraz biore dawke tylko 10mg wiec mysle, ze nie zaszkodzi zreszta ufam swojej dermatolog i wiem, ze przeciez niczego by mi nie przepisala co mialoby mi zaszkodzic
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:01   #2959
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dermatolog dał mi leki na te wypadające włosy, cena przyprawia o zawrót głowy więc mam nadzieję, że coś zdziałają...
Co? Na receptę? Pytam z ciekawości.

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Po pierwsze rozszerzone pory - dziurki, jak były tak są na całej twarzy. (...) Po trzecie zaskórniki/małe krostki wyskakują ciągle, a zostały mi tylko dwa miesiące do końca kuracji.
U mnie to samo.
Ale jak pisałam - wystarczająco zachwyca mnie brak wyprysków.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 18:39   #2960
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dostałam Loxon 2%, Gelacet i Biotebal 5 mg, można kupić bez recepty. Włosy wypadają mi do ok 2-3 tygodni z powodu wypłukania biotyny z organizmu, te leki mają z powrotem przywrócić jej normalny poziom. Mam nadzieję, że się uda, bo przez ostatni rok wyhodowałam gęste i zdrowe włosy, żal byłoby to stracić.

A co do tych niedoskonałości, dziurki i zaskórniki jeszcze mnie tak mocno nie niepokoją, bardziej te straszne zmarszczki, wrażenie zmęczonej i 'pogniecionej' cery ;/

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Nic nie mowila z jakiego powodu, poprostu chyba zeby dokladnie oczyscic organizm, zeby nie bylo tez nawrotow moze, albo zebu wzmocnic efekt Nie wiem czy tran ma wit. A, mozliwe, ale ja i tak teraz biore dawke tylko 10mg wiec mysle, ze nie zaszkodzi zreszta ufam swojej dermatolog i wiem, ze przeciez niczego by mi nie przepisala co mialoby mi zaszkodzic
A jak u Ciebie ze zmarszczkami? Mi kuracja totalnie pomarszczyła twarz i to podobno normalne. Ciekawa jestem czy po kuracji cera wraca do życia?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:37   #2961
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dostałam Loxon 2%, Gelacet i Biotebal 5 mg, można kupić bez recepty. Włosy wypadają mi do ok 2-3 tygodni z powodu wypłukania biotyny z organizmu, te leki mają z powrotem przywrócić jej normalny poziom. Mam nadzieję, że się uda, bo przez ostatni rok wyhodowałam gęste i zdrowe włosy, żal byłoby to stracić.

A co do tych niedoskonałości, dziurki i zaskórniki jeszcze mnie tak mocno nie niepokoją, bardziej te straszne zmarszczki, wrażenie zmęczonej i 'pogniecionej' cery ;/

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



A jak u Ciebie ze zmarszczkami? Mi kuracja totalnie pomarszczyła twarz i to podobno normalne. Ciekawa jestem czy po kuracji cera wraca do życia?

No troche mi sie zrobily zmarszczki Ale to az tak nie przeszkoadza jak blizny, przebarwienia i wagry Może po tej diecie i ziulkach wyjda mi te wagry
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:27   #2962
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dostałam Loxon 2%, Gelacet i Biotebal 5 mg,
Czyli standardowo. Dwóch pierwszych nie stosowałam, ale biotebal jest dobry.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:30   #2963
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mam pytanie do dziewczyn, które są już po kuracji - po jakim czasie mogłyście stosować depilację woskiem (o ile stosujecie) ? chodzi mi o to żeby wraz z włoskami nie "pozbyć się" skóry po prostu. dzięki !
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:40   #2964
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mi tam biotebal nic nie pomógł. Nic nie pomogło jeśli włosy wypadają do tej pory.

Edytowane przez allex11
Czas edycji: 2014-01-21 o 11:43
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:13   #2965
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez kokosowoczekoladowa Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które są już po kuracji - po jakim czasie mogłyście stosować depilację woskiem (o ile stosujecie) ? chodzi mi o to żeby wraz z włoskami nie "pozbyć się" skóry po prostu. dzięki !
Wydaje mi się ze na ulotce jest napisane ok pół roku ale wszystko zależy od skóry.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:26   #2966
pallstre
Raczkowanie
 
Avatar pallstre
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mam takie pytanie do Was Czy u Was również występują nagłe wypieki na twarzy ? Zauważyłam u siebie, że już kolejny raz dosłownie w przeciągu sekundy staję się czerwona na twarzy- dosłownie. Twarz po prostu mnie pali, wypieki znikają za jakiś czas, ale wygląda to naprawdę trochę przerażająco :P Poza tym oczy mi łzawią, są zaczerwienione i trochę szczypią. Czy miałyście podobnie ?
pallstre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 10:27   #2967
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Z tymi wypiekami to raczej nie, ale oczy mam czasami czerwone
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:07   #2968
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez pallstre Pokaż wiadomość
mam takie pytanie do Was Czy u Was również występują nagłe wypieki na twarzy ? Zauważyłam u siebie, że już kolejny raz dosłownie w przeciągu sekundy staję się czerwona na twarzy- dosłownie. Twarz po prostu mnie pali, wypieki znikają za jakiś czas, ale wygląda to naprawdę trochę przerażająco :P Poza tym oczy mi łzawią, są zaczerwienione i trochę szczypią. Czy miałyście podobnie ?
Ja mam. Tzn czuję, że mam gorącą twarz (nie wiem czy jestem wtedy czerwona bo nie latam za każdym razem do lustra, ale gorąco jest). Wczoraj miałam wypieki ale zmarzłam, a wcześniej jak były mrozy to potrafiłam być purpurowa, więc stwierdziłam, że tak już mam.

Oczu nie mam czerwonych ale szczypią/bolą bardzo często.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:20   #2969
pallstre
Raczkowanie
 
Avatar pallstre
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja w sumie to miałam takie wypieki jak faktycznie były mrozy, to w sumie normalne jest. Ale odkąd biorę te izoteki, to normalnie ogień na twarzy ( co prawda 3-4 raz od rozpoczęcia kuracji) - pali mnie cała. Wczoraj na zajęciach podobno miałam całą czerwoną (nie tylko na policzkach -wypieki etc, a nawet czoło, brodę no calutka) Dzisiaj jak nałożyłam większą porcję kremu, to nie poczułam jak dotąd takiego gorąca, wypieków, czerwone plamy też się nie pojawiły jak narazie... Tak sobie myślę, że może to być uzależnione od kremu, może powinnam nakładać trochę więcej, aby zwiększyć ochronę twarzy ? No... a co do zmarszczek, tak też zauważyłam w kąciku oka...
pallstre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:23   #2970
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Wydaje mi się że to jest po prostu rumień który występuje podczas kuracji. Też mam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.