Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-31, 16:26   #1201
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o tej Amarenie .
A to, że to dla córki młynarza to raczej w złym kontekście bo i ja blada jestem, a to jest tak tępe jakbym mąkę rozsmarowała na dłoni.
http://www.fragrantica.com/perfume/L...Whim-5257.html

Tak czy inaczej zmacam puder, bo jestem nieuleczalnym meteorytoholikiem:rolleye s: Mam nadzieje, że bedzie na tyle paskudny, że nie kupie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:39   #1202
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mowisz o tej czerwonej czy jasnoniebieskiej?
Ja uzylam kilka razy ten pojemniczek na patyczki, ale teraz grzecznie czeka w pudelku


Ja raz bylam w S z samego rana w tygodniu, i byla jedna konsultantka ktora z kims gadala, mysle ze wtedy daloby sie capnac cos wiecej

Ja dzis kupilam buty w CCC, w koncu w normalnej cenie, i ze skory. I capnelam vive, bo byla w niej maseczka z Bielendy korygujaca, ta całonocna. Z serum bylam bardzo zadowolona
O jasnoniebieskiej, nie wiedziałam, że jest też czerwony taki wynalazek

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
http://www.fragrantica.com/perfume/L...Whim-5257.html

Tak czy inaczej zmacam puder, bo jestem nieuleczalnym meteorytoholikiem:rolleye s: Mam nadzieje, że bedzie na tyle paskudny, że nie kupie
Jest
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:48   #1203
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
O jasnoniebieskiej, nie wiedziałam, że jest też czerwony taki wynalazek
Ja mam ten
http://www.esteelauder.pl/product/68...-Foam-Cleanser
Ostatnio z miniatur wzięłam ten
http://www.esteelauder.pl/product/68...rMoisture-Mask
bo cera mi się przesusza.
A w zapasach mam jeszcze ten, w wersji podróżnej
http://www.esteelauder.pl/product/68...Makeup-Remover
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:49   #1204
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:50   #1205
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja dzis kupilam buty w CCC, w koncu w normalnej cenie, i ze skory. I capnelam vive, bo byla w niej maseczka z Bielendy korygujaca, ta całonocna. Z serum bylam bardzo zadowolona
Poka butki

Ja się dzisiaj czuję jak kupa nieszczęścia, więc na pocieszenie zamówiłam sobie 2 lakiery z Essie, które już dawno chciałam mieć - Fiji i Bahama mama
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:52   #1206
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Ja ufam moim 2 kuzynkom, jedna pracuje w D., druga w S.
No i Poziomka jest spoko 😊. Do reszty mam mieszane uczucia.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:56   #1207
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Ja nie bardzo mam wrażenie, że niby słucha co do niej mówię, niby rozumie, a później i tak wciska produkt, który akurat jest promowany i trzeba go sprzedać jak najwięcej Chociaż myślę, że to kwestia indywidualna, wszystko zależy od konsultantki, jedna będzie pomocna i miła, a jak się trafi ksienżniczka, to same wiecie jak jest
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 17:01   #1208
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja ufam moim 2 kuzynkom, jedna pracuje w D., druga w S.
No i Poziomka jest spoko 😊. Do reszty mam mieszane uczucia.
Ale ja nie mam na myśli znajomych czy rodziny.. tylko ze niektóre klientki to kupują "bo mi doradzily" (znam kilka takich osób co wierzą w każde słowo sprzedawczyni) ale przecież ciężko jest trafić w czyjś gust (albo ja jestem taka wybredna)..

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja nie bardzo mam wrażenie, że niby słucha co do niej mówię, niby rozumie, a później i tak wciska produkt, który akurat jest promowany i trzeba go sprzedać jak najwięcej Chociaż myślę, że to kwestia indywidualna, wszystko zależy od konsultantki, jedna będzie pomocna i miła, a jak się trafi ksienżniczka, to same wiecie jak jest
Sama byłam na ich miejscu tak że wiem jak to jest wciskać albo dostosować zalety produktu który musze sprzedać do tego co mówi..

Czasami sie zastanawiam po co firmy produkują niektóre rzeczy a one to później wciskają jako najnowszy hit (tzn musze sprzedać ileś tam sztuk zeby dostać nagrodę)
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:03   #1209
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam na myśli znajomych czy rodziny.. tylko ze niektóre klientki to kupują "bo mi doradzily" (znam kilka takich osób co wierzą w każde słowo sprzedawczyni) ale przecież ciężko jest trafić w czyjś gust (albo ja jestem taka wybredna)..
Wiem, dlatego napisałam, że mam mieszane uczucia. Na pewno są jakieś co szczerze doradzą. Z drugiej strony trudno o obiektywizm, każdy ma inne wymagania, upodobania itd.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:07   #1210
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Niektórym tak, szczególnie w mojej ulubionej S. Od razu wyczuwam te, które nie słuchają i chcą wcisnąć to, co mają akurat w planie sprzedażowym

Zdenkowałam pomarańczową maskę GlamGlow i do niej nie wrócę. Nie widzę po niej efektu WOW, właściwie prawie żadnego efektu nie widzę. Znam lepsze (i 10 razy tańsze) preparaty z witaminą C, choćby moje ulubione serum ze Starej Mydlarni. GG to taki gadżet, zastanawiam się, co jeszcze wymyślą na fali swojej popularności. Nie zmieniam zatem swojego zdania, że godne uwagi są tylko dwie pierwsze maski GG, czyli czarna, niebieska (i ew. biała), chociaż bez czarnej umiałabym się obejść, bez niebieskiej już nie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:14   #1211
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam ten
http://www.esteelauder.pl/product/68...-Foam-Cleanser
Ostatnio z miniatur wzięłam ten
http://www.esteelauder.pl/product/68...rMoisture-Mask
bo cera mi się przesusza.
A w zapasach mam jeszcze ten, w wersji podróżnej
http://www.esteelauder.pl/product/68...Makeup-Remover
A nie, to ja mam tą
http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
tośmy się dogadały
Ona jest z kwasami i bardziej dla cer przetłuszczających się i zapychających a ja właśnie taką mam

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Żeby tak sobie pogadać i ponarzekać, że do Polski wiele rzeczy nie przychodzi, że mało produktów limitkowych, że wszystkie podkłady dla mnie za ciemne itp to mogę sobie pogadać.
Aleee jeśli chodzi o dopieranie pielęgnacji to nie. Nie chodzi już o to czy ja uważam, że dany pracownik jest kompetentny czy nie, po prostu to ja znam najlepiej moją cerę i sama wiem co jest dla niej najlepsze i się dobrze sprawdza
Dlatego jak szukam produktów to mówię konkretnie, że chodzi mi np. o tonik z kwasami i się pytam jakie są, albo jak nie było jeszcze tak dużo olejków do zmywania makijażu to pytałam o coś do mycia twarzy "co się nie pieni" i w ten sposób kupiłam żel zmieniający się w olejek Algenista (ten Genius) który jest całkiem fajny

Często też pytam o to, co się nowego pojawiło i wtedy biorę próbkę rzeczy, która mnie najbardziej zaciekawiła, ale nigdy nie pytam o doradzenie pielęgnacji mówiąc "mam cerę X co pani na to?" Zdarzyło mi się kupić coś co mi zaproponowała konsultantka, ale rozmawiałam z nią naprawdę długo, dowiedziała się co lubię, sama miała podobny "gust" kosmetyczny i mi zaproponowała produkt, który podobno sama lubiła oczywiście nadal nie kupowałam w ciemno, tylko najpierw wzięłam próbkę (której dostałam pełniutki słoiczek - na Marszałkowskiej to właśnie było), ale po przetestowaniu kupiłam polecony produkt, bo mi faktycznie podpasował
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 17:27   #1212
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A nie, to ja mam tą
http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
tośmy się dogadały
Ona jest z kwasami i bardziej dla cer przetłuszczających się i zapychających a ja właśnie taką mam

Oo, a mogłabys wyslac mi jej sklad? Ta kremowa nie wiem co ma w sobie, jedyne co wiem ze jest nawilzajaca. Na miniaturze nie jest napisane.

Dziewczyny ile razy w tyg robicie maseczki? Jak mcie ich X to codziennie inna, czy np co dwa dni?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Zdenkowałam pomarańczową maskę GlamGlow i do niej nie wrócę. Nie widzę po niej efektu WOW, właściwie prawie żadnego efektu nie widzę. Znam lepsze (i 10 razy tańsze) preparaty z witaminą C, choćby moje ulubione serum ze Starej Mydlarni. GG to taki gadżet, zastanawiam się, co jeszcze wymyślą na fali swojej popularności. Nie zmieniam zatem swojego zdania, że godne uwagi są tylko dwie pierwsze maski GG, czyli czarna, niebieska (i ew. biała), chociaż bez czarnej umiałabym się obejść, bez niebieskiej już nie
A znow wiele osob na watku pisala ze dzialanie niebieskiej takie se ja mam probke pomaranczowej i niebieskiej, jakos nie mam odwagi sie za nie zabrac. Dla mnie dobrym nawilzaczem jest maseczka zelowa z bielendy nawilzajaca, ale na wieksze efekty trzeba by bylo ja stosowac te 2 razy w tyg.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:31   #1213
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Nie. Jak idę, to albo ogolnie sie rozejrzec bez zamiaru kupowania albo po konkretne zakupy. Nie lubię pogawędek i doradzania. W ogole nie przepadam za stacjonarnymi S i D. Wole kupowac przez net.


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Niektórym tak, szczególnie w mojej ulubionej S. Od razu wyczuwam te, które nie słuchają i chcą wcisnąć to, co mają akurat w planie sprzedażowym

Zdenkowałam pomarańczową maskę GlamGlow i do niej nie wrócę. Nie widzę po niej efektu WOW, właściwie prawie żadnego efektu nie widzę. Znam lepsze (i 10 razy tańsze) preparaty z witaminą C, choćby moje ulubione serum ze Starej Mydlarni. GG to taki gadżet, zastanawiam się, co jeszcze wymyślą na fali swojej popularności. Nie zmieniam zatem swojego zdania, że godne uwagi są tylko dwie pierwsze maski GG, czyli czarna, niebieska (i ew. biała), chociaż bez czarnej umiałabym się obejść, bez niebieskiej już nie
A dla mnie najlepsza czarna, mam po niej efekt wow. Kiedys nie zrobiła na mnie wrazenia, ale ostatnio sobie znowu zrobiłam po przerwie i az oczy przetarłam. Jakbym nową twarz dostała

Białą lubie, ale efektu jakos po niej nie widze zbytnio. Niebieska fajnie nawilża Reszty nie znam.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:31   #1214
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam na myśli znajomych czy rodziny.. tylko ze niektóre klientki to kupują "bo mi doradzily" (znam kilka takich osób co wierzą w każde słowo sprzedawczyni) ale przecież ciężko jest trafić w czyjś gust (albo ja jestem taka wybredna)..
No właśnie zależy czy ktoś się interesuje kosmetykami, ma o nich jakieś większe pojęcie, wie jakie są nowości i co go interesuje, a inaczej kiedy do S czy D pójdzie nieobeznana osoba wtedy wiadomo, że konsultatka będzie zachwalać promowane produkty i taka zielona osoba najpewniej je kupi, bo "Pani w perfumerii powiedziała, że to hit i super działa"
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:36   #1215
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Nie

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie. Jak idę, to albo ogolnie sie rozejrzec bez zamiaru kupowania albo po konkretne zakupy. Nie lubię pogawędek i doradzania. W ogole nie przepadam za stacjonarnymi S i D. Wole kupowac przez net.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:50   #1216
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jak marmolada różana, albo byly kiedys takie perfumy z YR - Rose Absolue. Bardzo podobnie jak wersja czystych perfum.
Czyli tak, jak standardowe róże chanel?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:52   #1217
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Nawilżające maseczki czasami codziennie ale to jak bardzo sucho mam na twarzy a tak to najlepiej co 2 dni
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:36   #1218
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kobiety, czy ufacie chociaz trochę tym paniom pracującym w s i d?
Nie, nie znają mojej cery i zazwyczaj chcą wcisnąć mi coś co mi nie odpowiada. Jak idę to zazwyczaj po co konkretnego, ewentualnie pytam o nowości i dam się wygadać, ale co do pielęgnacji to wiem co mi służy a co nie i raczej wysłucham ale i tak biorę to co chcę

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A nie, to ja mam tą
http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
tośmy się dogadały
Ona jest z kwasami i bardziej dla cer przetłuszczających się i zapychających a ja właśnie taką mam


Żeby tak sobie pogadać i ponarzekać, że do Polski wiele rzeczy nie przychodzi, że mało produktów limitkowych, że wszystkie podkłady dla mnie za ciemne itp to mogę sobie pogadać.
Aleee jeśli chodzi o dopieranie pielęgnacji to nie. Nie chodzi już o to czy ja uważam, że dany pracownik jest kompetentny czy nie, po prostu to ja znam najlepiej moją cerę i sama wiem co jest dla niej najlepsze i się dobrze sprawdza
Dlatego jak szukam produktów to mówię konkretnie, że chodzi mi np. o tonik z kwasami i się pytam jakie są, albo jak nie było jeszcze tak dużo olejków do zmywania makijażu to pytałam o coś do mycia twarzy "co się nie pieni" i w ten sposób kupiłam żel zmieniający się w olejek Algenista (ten Genius) który jest całkiem fajny

Często też pytam o to, co się nowego pojawiło i wtedy biorę próbkę rzeczy, która mnie najbardziej zaciekawiła, ale nigdy nie pytam o doradzenie pielęgnacji mówiąc "mam cerę X co pani na to?" Zdarzyło mi się kupić coś co mi zaproponowała konsultantka, ale rozmawiałam z nią naprawdę długo, dowiedziała się co lubię, sama miała podobny "gust" kosmetyczny i mi zaproponowała produkt, który podobno sama lubiła oczywiście nadal nie kupowałam w ciemno, tylko najpierw wzięłam próbkę (której dostałam pełniutki słoiczek - na Marszałkowskiej to właśnie było), ale po przetestowaniu kupiłam polecony produkt, bo mi faktycznie podpasował
O dokładnie mam tak samo

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Mnie dzisiaj Pani załamała w S. Byliśmy na zlocie samochodowym i Panowie podniecają się wtedy swoimi furami, a Panie idą na zakupy, oczywiście nie omieszkałam wstąpić do S i zobaczyć czy mają/mieli Lip Glowa Pomadę. Oczywiście testera nie było, ale ciekawiło mnie czy w ogóle była dostawa. Podeszła do mnie młoda konsultantka, więc się pytam, była taka trochę przestraszona, nie wiedziała, że to limitka, że to Dior wiosna 2016 i czy w ogóle mieli coś takiego i czy będzie, ale od razu przyznała się, że pracuje tu od 4 dni i poprosi kogoś "starszego" stażem. I tym mnie urzekła, nie ściemniała, nie wymądrzała się i nie robiła ze mnie ani z siebie głupiej, poprosiła inną konsultantkę. No to pytam czy mieli lub czy będą mieli tę limitkę. A ta do mnie , że tak jest to limitka, ale że ona będzie u nich na dłużej, że jej nie wycofują i będą dosyłać co jakiś czas i mam zaglądać No to jej mówię, że jak to limitka i jak już mieli dostawę, że chyba już nie dostaną. A ta swoje, że mimo, że limitka to to będą dosyłać, bo to wchodzi na dłużej. Tylko mnie wkurzyła takimi głupotami .

Jak myślicie, bo już teraz sama nie wiem i sobie robię nadzieję. Będą dosyłać? Przecież nigdy limitek nie dosyłali, rzucali po 1-2 szt i tyle, a już na bank ta kolekcja nie zostaje na długi czas ( chyba, że jej chodziło o dług czas czyli do następnej limitki ale bez kolejnych dostaw )
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:38   #1219
tiffany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
GG do tiffany
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[/COLOR]Do Dziewczyn z Warszawy - mam pytanko którą S. polecacie/odradzacie w stolicy niedługo będę przejazdem w Wawce i mogłabym gdzieś wdepnąć wiem, że to zależy, na kogo się trafi, ale może mi doradzicie
Widzę, że te rozświetlacze G. są dostępne w kilku warszawskich S. [/QUOTE]


Zdecydowanie polecam w Promenadzie , tylko to po "drugiej" stronie Wisły wiec nie wiem czy będzie Ci po drodze

"księzniczki" jeszcze tam nie spotkałam , a bywam tam czasem nawet w dresie i emu w wersji zupelnie saute

jest całkiem duża i naprawdę dobrze zaopatrzona
tiffany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 18:39   #1220
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:43   #1221
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54878426]Treść usunięta[/QUOTE]

No ręce mi opadają, ja już rozumiem, że mieli tą 1 szt i została wykupiona, ale niech mi nie ściemnia, że limitki im dosyłają i że je wprowadzają na dłużej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:52   #1222
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Do Dziewczyn z Warszawy - mam pytanko którą S. polecacie/odradzacie w stolicy niedługo będę przejazdem w Wawce i mogłabym gdzieś wdepnąć wiem, że to zależy, na kogo się trafi, ale może mi doradzicie
Widzę, że te rozświetlacze G. są dostępne w kilku warszawskich S.
Maarthusia wydaje mi się, że najlepiej będzie jak wybierzesz S. bardziej pod kontem asortymentu na którym Ci zależy i bliskości w okolicy, bo konsultantki to się zmieniają tak bardzo, że ciężko coś doradzać. Ja np. w Galerii Mokotów zawsze na fajne dziewczyny trafiam (ostatnio jak oglądałam podkład MJ to konsultantka sama mi zaproponowała, że zrobi próbkę i tyle tego dała, że dwa razy całą facjatę wysmarowałam i jeszcze dla siostry zostało) ale minus, że tam nie wszystko jest. Np. dzisiaj te nowe perfumy Dior Poison jeszcze nie wystawione były, a na nich mi zależało :/ Byłam potem też w S. w Auchan na Ursynowie i tam elegancko wszystko było tylko zero ludzi, więc zależy co wolisz Generalnie najbardziej oblegane są S. w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów i Arkadii.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
no tutaj jest tonka i migdał w wersji hard czyli bardzo słodko . Mnie tam się nawet podoba .
Dzisiaj też testowałam te perfumy i szczerze mówiąc pachną dla mnie baaardzo podobnie jak Britney Spears Curious In Control http://www.fragrantica.pl/perfumy/Br...rious-863.html Szczególnie w późniejszej fazie, pachną mi nadgarstki ciągle no i czuje tą britney

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2016-01-31 o 18:58
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:22   #1223
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ręce mi opadają, ja już rozumiem, że mieli tą 1 szt i została wykupiona, ale niech mi nie ściemnia, że limitki im dosyłają i że je wprowadzają na dłużej
Czasami jest tak ze produkty zostają na dluzej albo na stale ale to raczej na angielskich stronach sie tego dowiesz ewentualnie jak by była konsultantka danej marki
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 20:09   #1224
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ręce mi opadają, ja już rozumiem, że mieli tą 1 szt i została wykupiona, ale niech mi nie ściemnia, że limitki im dosyłają i że je wprowadzają na dłużej
Pierwszy raz o czymś takim słyszę, aby było kilka dostaw limitek, może Poziomka będzie coś wiedzieć?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:05   #1225
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Ale tu dzisiaj cisza mam chwile wpadłam nadrobić zaległości, a tu tak malutko
Człowiek się starzeje - po imprezie łydki mi odpadają ale w melisach na obcasie przetanczylam prawie całą noc

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Niektórym tak, szczególnie w mojej ulubionej S. Od razu wyczuwam te, które nie słuchają i chcą wcisnąć to, co mają akurat w planie sprzedażowym

Zdenkowałam pomarańczową maskę GlamGlow i do niej nie wrócę. Nie widzę po niej efektu WOW, właściwie prawie żadnego efektu nie widzę. Znam lepsze (i 10 razy tańsze) preparaty z witaminą C, choćby moje ulubione serum ze Starej Mydlarni. GG to taki gadżet, zastanawiam się, co jeszcze wymyślą na fali swojej popularności. Nie zmieniam zatem swojego zdania, że godne uwagi są tylko dwie pierwsze maski GG, czyli czarna, niebieska (i ew. biała), chociaż bez czarnej umiałabym się obejść, bez niebieskiej już nie
Kurcze musze kiedyś spróbować tych maseczek GG. Może przy najbliższych zakupach w S,poproszę o próbkę

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Jak się domaga próbki, to potrafią wlać ledwie kropelkę na dno pojemniczka
Jak mnie to wkurza. Ostatnio w EL dostałam próbkę niebieskiego serum,ledwo starczyło na 1 raz...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Nikt ze mna nie gada, idę spać ,dobranoc
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:11   #1226
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza mam chwile wpadłam nadrobić zaległości, a tu tak malutko
Człowiek się starzeje - po imprezie łydki mi odpadają ale w melisach na obcasie przetanczylam prawie całą noc

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



Kurcze musze kiedyś spróbować tych maseczek GG. Może przy najbliższych zakupach w S,poproszę o próbkę

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



Jak mnie to wkurza. Ostatnio w EL dostałam próbkę niebieskiego serum,ledwo starczyło na 1 raz...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Nikt ze mna nie gada, idę spać ,dobranoc
Dzisiaj ogólnie cisza
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:20   #1227
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza mam chwile wpadłam nadrobić zaległości, a tu tak malutko
Człowiek się starzeje - po imprezie łydki mi odpadają ale w melisach na obcasie przetanczylam prawie całą noc

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



Kurcze musze kiedyś spróbować tych maseczek GG. Może przy najbliższych zakupach w S,poproszę o próbkę

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



Jak mnie to wkurza. Ostatnio w EL dostałam próbkę niebieskiego serum,ledwo starczyło na 1 raz...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Nikt ze mna nie gada, idę spać ,dobranoc
Ty mnie pytałaś kiedyś o pierdoły do paznokci z ali??

Jak tak to juz mi poprzychodziły te naklejki, kolejny lakier i te nakładki do ściągania hybryd.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:42   #1228
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tylko mi nie mów, że to jest ten prezent dla nowych Goldów ale się wkurzę jak to dostanę dlaczego jedni dostają boxy wypchane miniaturami albo pełnowymiarowe kosmetyki EL a inni 7 ml jakiegoś przeciętnego pachnidła?

Nie wiedziałam, że tweezerman jest w S. Muszę się przejść po penstę



Może tak być. Bo on nie mrowi skóry tylko tak jakby wiercił w porach, nie umiem tego opisać



No właśnie gdybym dostała ten bon do S., to wiedziałabym co wziąć. Jakoś nie lubię chodzić do D., a już do stacjonarnej to jakby za karę może wezmę białą albo zieloną piankę GlamGlow na spróbowanie.
No w Sephorze to łatwiej byłoby wykorzystać ten bon

Ja dzisiaj wąchałam black orchid edp toma forda i bardzo mi się podoba, ale wg mnie jest baaardzo podobna do angel'a??

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam popołudniową porą .

Byłam w Douglasie .
Dior Poison Girl testowałam i tak.. nie dziwię się aniyam, że dostała migreny, zapach jest tak słodki, że wierci w nosie. Po godzinie jest już lepiej ale na początku to morze tonki z migdałem ja akurat to połączenie lubię bardzo . Czy kupię? Nie wiem ale nosić bym mogła .
Testowałam też Rose Oud w YR i mi nie urwał. Dla mnie to połączenie Aramisa i Amber Mystique ale pachnie trochę starymi majtami .
Róż szanelowy też testowałam, kolor zupełnie nie dla mnie więc i przestał kusić ale w opakowaniu ładnie to to wygląda .
Meteoryty w kompakcie z nowej kolekcji do . Przetestowałam, tępe to i zostawia kolor mąki. Dla córki młynarza idealny.
Nowy Dior Forever też do dupy. Nie wiem jak wygląda na buzi ale najjaśniejszy kolor jest ciemny i oksyduje.

Także no nic nie kupiłam, kilka rzeczy przestało mnie kusić i ogólnie git majonez .
Byłam dziś w galerii i wiedziałam, że o czymś zapomniałam... Zapomniałam powąchać nowego Diora...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:25   #1229
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cześć dziewczyny!
U mnie awaria neta. A miałam rachunki popłacić
Byłam dziś w S. Kupiłam nową pomadkę givenchy. Zamiast gratisu w postaci nowej miniaturki dostałam rose dressing. Noszzzz!! Zobaczyłam w domu. Do głowy mi nie przyszło, żeby sprawdzać w sklepie. Echhh Na szczęście pomadka super(nr 14). No i mam małą maseczkę drink up. Zaraz testuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:36   #1230
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Styczniowe denko i małe podsumowanie:

Styczeń 2016:
zużycia - 55 szt
zakupy - 35 szt
łącznie: minus 20 szt
próbki: 14 zużytych, 10 nowych

Statystyki roczne:
Początek roku - 458 szt
Obecnie - 438 szt
72 sztuki do celu (postanowiłam na początek ograniczyć ilość kosmetyków o 20% )

Pierwsze zdjęcie to kosmetyki, które polubiłam; na drugim te, które nie przypadły mi do gustu.

Jak widać TŻ też pomagał denkować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01 Lubię.jpg (149,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02 Nie Lubię.jpg (165,8 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-01-31 o 22:47
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.