chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-15, 16:44   #1
jamisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1

chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym


Jesteśmy razem od szcześciu lat. W tym czasie tylko przez rok mieszkaliśmy razem. Standard jest taki, że w tygodniu mieszkamy w innych miastach, a do siebie jeździmy na każdy weekend. Praca podyktowała nam taki styl życia i nie ukrywam, że oboje marzymy, żeby mieć siebie na co dzień.
Kochamy się, nie mam najmniejszej wątpliwości. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i przez znajomych, jak i rodzinę, jesteśmy uważani za wzór dobranej, szczęśliwej pary.
W moim ukochanym jest coś co niewspółgra z obrazem kochającego mężczyny. Czasem myślę, że bagatelizuję problem, wypieram go ze świadomości, a czasem, że go wyolbrzymiam.
Około 3 lat temu odkryłam, że P. ma konto na serwisie randkowym, i co wprowadziło mnie w największą rozpacz - smsuje z dziewczynami, które oferują seks bez zobowiązań. O swoim odkryciu powiedziałam P., kończąc słowami, że nie ma już dla niego miejsca w moim życiu. Jego reakacja bardzo mnie zaskoczyła. Było widać, że widok moich łez go zasmuca, ale był rozbawiony tym, że wzięłam jego wirtualne wojaże za rzeczywistość. Tłumaczył, że gdybym była starsza (miałam wtedy 25 lat) to bym się uśmiała widząc te wiadomości, bo to zabawa. Tak zabija czas w wieczory na tygodniu, kiedy czuje się samotny. Dla mnie jednak była to okrutna zabawa i postawiłam sprawę jasno - "odchodzę". wtedy - nie ma w tym krzy przesady - P. błagał mnie na kolanach, żebym została.
Zostałam, bo uznałam, że to chyba rzeczywiście było nieznacząca zabawa. Czułam jego miłość, troskę, to zupełnie nie pasowało mi do kogoś kto może zdradzać.
Potem jeszcze 3-4 razy znalazłam smsy od panienek lekkich obyczajów. za każdym razem byłam wściekła i groziłam, że odejdę. on zawsze obracał to w żart. w końcu sama zaczęłam wierzyć, że przecież pisanie to nic takiego. W głębi serca jednak potwornie bolało mnie, że tak ciężko zaprzestać mu zabawy, która mnie krzywdzi; jakby uważał mój ból za niedorzeczny.
Od około 2 lat nie było żadnych podejrzanych smsów, maili.. Nawet zaczęliśmy się starać o dziecko, wspólne zamieszkanie to kwestia kilku miesięcy.
Piszę tutaj, bo wczoraj stało się coś, co może zmienić wszystko. Jego nie było w domu, zostawił telefon. Dostał smsa z nieznanego numeru "masz ochotę się dzisiaj spotkać? iza i paula". wygooglowałam numer telefonu w necie, okazało się, że to "bi-przyjaciółki szukają sponsora". zamurowało mnie. odpisałam: "nie bardzo kojarzę. czy my się kiedyś spotkaliśmy?" odpisały: "tak, na sex we troje w hotelu [tu padła nazwa]", odpowiedziałam "dla potwierdzenia czy ktoś się pod Was nie podszywa napiszcie - kiedy to było?", odpisały "dawno dosyć, z pół roku temu". Wykasowałam oczywiście te korespondencję. P. nic nie wie.
Najpierw byłam załamana i miałam zamiar zniknąć z jego domu przed jego powrotem. A teraz nie wiem. Te smsmy kompletnie mi nie pasują do obrazu P.
Myślę, żeby kupić starter z nowym numerem i podszyć się pod Izę i Paulę. Napiszę do P. "proponuję sex spotkanie. ale dla potwierdzenia, że piszemy do właściwej osoby napisz gdzie i kiedy się ostatnio spotkaliśmy". Jeżeli będzie potrafił odpisać to nie będę już mogła wypierać jego winy.
Co myślicie?
Czuję się skołowana. Mam wrażenie, że chcę wyprzeć jego winę, zbagatelizować sprawę, ale chyba już się nie da...? Tak bardzo chciałabym, żeby to był koszmar, który skończy się po przebudzeniu.
jamisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:51   #2
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Proszę Cię, miejże choć trochę szacunku do siebie i zakończ to. Przecież ten facet już od dawna Cię zdradza i jeszcze perfidnie śmieje Ci się w twarz. Obrzydliwe
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:51   #3
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Ale po co jakiś nowy starter kupować? Ciesz się, że jeszcze nie masz z nim dziecka. Zakończ ten żałosny związek i poświęć dużo czasu na naprawienie swojej samooceny. Zastanów się dlaczego tak długo tkwiłaś w związku, w którym było brak szacunku, zaufania, respektowania Twoich potrzeb.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:16   #4
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Tylko czy to coś zmieni? Miałaś już 1000 dowodów na to, że on Cie zdradza, a nadal z nim jesteś, więc to pewnie też byś wybaczyła. Daj sobie szanse na normalny związek i zerwij z tym oszustem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:28   #5
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Zostaw go. On cie zdradza regularnie, wiesz o tym. I moze o tym nie myslisz teraz, ale on w kazdej chwili moze sie zarazic hivem, a przy okazji ciebie, a gdybys byla z nim w ciazy to pewnie i wasze dziecko. Czy taki czarny scenariusz przemawia do ciebie?
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 18:23   #6
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Serio można być aż tak zaślepionym przez miłość?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 18:49   #7
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

On Cie zdradzal, zdradza i dalej zdradzac bedzie.

Te cale jego lzy i blagania na kolanach zebys nie odchodzila to typowa reakcja w ktora uwierzylas. On na chwile obecna jest pewien, ze bedzie tak za kazdym razem - Ty cos znajdziesz, zagrozisz, ze odejdziesz, on troche poplakusia, zrobi smutna minke i wszystko rozejdzie sie po kosciach.
Sama przyznajesz, ze bylo juz tak pare razy - wiec dlaczego mialby sie przejmowac, skoro "schemat" juz zna?

Ciesz sie, ze nie sprezentowalas ewentualnemu dziecku takiego tatusia.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 18:59   #8
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Masz już 100% pewność, że Cię zdradza. Regularnie pewnie robi to od kilku lat. W ogóle jak można nazywać umawianie się na seks żartami i to jeszcze dla zabicia samotności. Podwójny facepalm.

Znając życie Ty mu o tym powiesz, co odkryłaś, a on stwierdzi że te dziewczyny to w ogóle nie wie kto to i robią sobie z niego żarty...
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 19:00   #9
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 19:01   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Można być tak zaślepionym przez miłość. Facet ewidentnie Cię zdradza. Jest wyjątkowo perfidnym skujem. Zerwij z nim. Nie daj się złapać na kolejne łzy, błagania - to gra, manipulacja specjalnie, żeby wywołać u Ciebie poczucie winy. Co za bezczelny typ eh : /

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2016-10-15 o 19:08
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 19:09   #11
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Jak na bajkopisarza, musisz jeszcze popracować nad wiarygodnością, popraw detale. Ewidentny troll. Nowy użytkownik, dramatyczna historia. Nie dajcie się nabrać. Już widzę, jak sponsorowane panienki w drugim smsie objaśniają wszystkie szczegóły poprzednich spotkań, łącznie z nazwą hotelu, zamiast odpisać choćby samymi imionami. I w ogóle nie nabierają podejrzeń. Użytkowniku, kilka rad, zanim zostaniesz prawdziwym bajkopisarzem:

1. Zanim zaczniesz zmyślać, zarejestruj konto wcześniej.
2. Popracuj nad podstawami psychologii wymyślanych postaci.
3. Akapity - tego nie da się czytać.
4. Interpunkcja leży, ortografia też - np. "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie
5. Bardziej uprawdopodobnij wydarzenia: np. napisz, że samochód potrącił mu psa, dlatego wyszedł, zostawiając telefon.

Btw, prawdopodobnie drugi wątek tego samego trolla, ewidentne podobieństwo stylistyczne: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post66421061
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru


Edytowane przez Szybkobiegacz
Czas edycji: 2016-10-15 o 19:31
Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 20:20   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Tylko czy to coś zmieni? Miałaś już 1000 dowodów na to, że on Cie zdradza, a nadal z nim jesteś, więc to pewnie też byś wybaczyła.
(...)
Chyba niestety przypadek panny, która przyłapawszy faceta w łóżku z inną rozkminiałaby, czy doszło do penetracji palcem, czy penisem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:38   #13
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Jak na bajkopisarza, musisz jeszcze popracować nad wiarygodnością, popraw detale. Ewidentny troll. Nowy użytkownik, dramatyczna historia. Nie dajcie się nabrać. Już widzę, jak sponsorowane panienki w drugim smsie objaśniają wszystkie szczegóły poprzednich spotkań, łącznie z nazwą hotelu, zamiast odpisać choćby samymi imionami. I w ogóle nie nabierają podejrzeń. Użytkowniku, kilka rad, zanim zostaniesz prawdziwym bajkopisarzem:

1. Zanim zaczniesz zmyślać, zarejestruj konto wcześniej.
2. Popracuj nad podstawami psychologii wymyślanych postaci.
3. Akapity - tego nie da się czytać.
4. Interpunkcja leży, ortografia też - np. "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie
5. Bardziej uprawdopodobnij wydarzenia: np. napisz, że samochód potrącił mu psa, dlatego wyszedł, zostawiając telefon.

Btw, prawdopodobnie drugi wątek tego samego trolla, ewidentne podobieństwo stylistyczne: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post66421061
Z głowy mi wyjales skojarzenie po przeczytaniu pierwszego posta. Całość jak dla mnie napisana w kiepskim stylu "dlaczego coś tam".

Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 22:50   #14
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Facet zdradza Cie od dawna a z Ciebie robi idiotke, ma w dupie Twoje uczucia.
Staracie sie o dziecko?!
Błagam Cie ono tylko na tym ucierpi.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 10:23   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: chyba wypieram ze świadomości prawdę o moim ukochanym

Możesz napisać, ale po co. Przecież możesz powiedzieć, że wzięłaś jego telefon, wdałaś się w rozmowę, w niknęło z niej że pół roku temu z izą i paulą przespał się w x hotelu.

Nie potrzebujesz dowodów, które musisz mu pokazać, aby odejść;
a sama wiesz dobrze, co widziałaś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-16 10:23:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.