Krem koloryzujący? BB? Coś innego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 17:04   #1
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56

Krem koloryzujący? BB? Coś innego?


Potrzebuję czegoś lekkiego co wyrówna mi trochę koloryt cery.

Podkłady "normalne" zapychają mi cerę. Podkłady mineralne sprawiają, że wyglądam gorzej niż bez podkładu, bo cera szybko się przetłuszcza (wypróbowałam przynajmniej 6 polecanych marek, różne sposoby nakładania).

Galenic, Aquasublime jest fajny zimą, ale latem cera mi się po nim niemiłosiernie błyszczy. Skin79 nie dla mnie, miałam wysypkę, chociaż prezentował się faktycznie super.

[edit] Dodam tylko, że bazując na tych doświadczeniach cerę mam bardzo tłustą. Jedyne co dawało radę to Revlon, ale Revlon tragicznie pogarszał mi cerę i już go nie używam.

Pomysły?

Edytowane przez capricho
Czas edycji: 2014-07-09 o 20:12
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:49   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Krem koloryzujący? BB? Coś innego?

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
Potrzebuję czegoś lekkiego co wyrówna mi trochę koloryt.

Podkłady "normalne" zapychają mi cerę. Podkłady mineralne sprawiają, że wyglądam gorzej niż bez podkładu, bo cera szybko się przetłuszcza (wypróbowałam przynajmniej 6 polecanych marek, różne sposoby nakładania).

Galenic, Aquasublime jest fajny zimą, ale latem cera mi się po nim niemiłosiernie błyszczy. Skin79 nie dla mnie, miałam wysypkę, chociaż prezentował się faktycznie super.

Pomysły?
Ja (fanka Skin79 Diamond the Prestige) testuję właśnie Skinfood - Peach Sake Pore, pierwsze wrażenia super. Skocz na KWC, opinie ma świetne, jeżeli szukasz czegoś leciutkiego na lato i z właściwościami matującymi, to może być dobry wybór. Co istotne, nie jest różowy!
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:44   #3
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Krem koloryzujący? BB? Coś innego?

Daj znać jak Cię nie zapcha po kilku tygodniach stosowania. Mam z tym niestety kiepskie doświadczenia.
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:36   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Krem koloryzujący? BB? Coś innego?

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
Daj znać jak Cię nie zapcha po kilku tygodniach stosowania. Mam z tym niestety kiepskie doświadczenia.
do tej pory żaden z azjatyckich BB mnie nie zapchał, a przerobiłam ich już trochę. Natomiast Garnier - masakra, od tej pory trzymam się od tych europejskich pseudo BB z daleka. Ale dam znać za jakiś czas
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:19   #5
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Krem koloryzujący? BB? Coś innego?

U mnie skutki używania Skin79 były widoczne już po pierwszym użyciu: zaczęły mi wyskakiwać małe pryszcze. I tak po każdym użyciu, chociaż zazwyczaj mam czystą cerę.
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 13:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.