W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-21, 20:20   #2371
omniama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
GG do omniama
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Czy któraś z tych sukienek nadaje się Waszym zdaniem na wesele:
https://liviaclue.pl/catalogsearch/r...=true&&q=total

Szukam czegoś z rękawem (choć minimalnym) i koniecznie za kolano (mam 167 cm). Nie chodzę zbyt często na tego typu imprezy i mam problem. Jeśli te sukienki z linku nie nadają się, to podsuniecie coś, co spełni moje powyższe wymagania?
omniama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 08:46   #2372
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Sukienki są ładne, ale mi osobiście taka długość pasuje do wyższych kobiet.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 11:14   #2373
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Nie musi tak być. Zależy od figury chyba.
Ja noszę taką długość przy wzroście 153 cm i mi pasuje.

Ale moim zdaniem to nie są typowe sukienki na wesele. Większość wygląda dość codziennie. Jeszcze zależy, co się chce osiągnąć. Przy odpowiednich dodatkach, które trochę nadrobią, można by założyć. Przy okazji nada się później na wiele innych okazji. Ale jeśli ktoś ma urodę, która potrzebuje trochę strojności do uzyskania "wyjściowego" efektu, to te sukienki mogą być za skromne.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 22:52   #2374
kasiaia89
Raczkowanie
 
Avatar kasiaia89
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 62
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Co prawda sukienkę już mam, ale ciągle poszukuję okrycia do niej. Bardzo proszę o poradę, co by najlepiej do niej pasowało. Poszukuję czegoś, żebym nie zmarzła, będzie ok. 10 stopni na zewnątrz, ale w kościele może być chłodniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png sukienka.PNG (273,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: png sukienka1.PNG (345,4 KB, 67 załadowań)
kasiaia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 09:01   #2375
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Kupiłam sobie sukienkę - malinowa czerwień, materiał - aksamit. Na grubych ramiączkach, pod szyję, bez dekoltu (dekolt V na plecach). Góra dopasowana, dół lekko rozkloszowany.
Co do niej założyć? Od razu mówię, że będzie i na elegancko (święta) i na luźno (urodziny w barze).

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:33   #2376
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kasiaia89 Pokaż wiadomość
Co prawda sukienkę już mam, ale ciągle poszukuję okrycia do niej. Bardzo proszę o poradę, co by najlepiej do niej pasowało. Poszukuję czegoś, żebym nie zmarzła, będzie ok. 10 stopni na zewnątrz, ale w kościele może być chłodniej.
Plaszcz.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie sukienkę - malinowa czerwień, materiał - aksamit. Na grubych ramiączkach, pod szyję, bez dekoltu (dekolt V na plecach). Góra dopasowana, dół lekko rozkloszowany.
Co do niej założyć? Od razu mówię, że będzie i na elegancko (święta) i na luźno (urodziny w barze).

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Do baru moze na to ramoneske lub inna skore. Na grzecznie i domowo to rozpinany sweterek. Bardzo oficjalnie zakiet.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 08:42   #2377
Cannabis99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 69
Jak sie ubrac na 18'stke?

Hej, w styczniu idę ze swoim chłopakiem na osiemmastke do jego kumpla. Impreza bedzie na sali, 50km za miastem. Moje pytanie jak sie ubrac zeby wygladac fajnie ale i nie zmarznac? Jak sukienka to jakie kolory/fasony sa teraz w modzie? Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cannabis99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 09:59   #2378
Renee1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sie ubrac na 18'stke?

Dołączam sie, osobiście mam 16 lat i w grudniu idę na osiemnastkę więc zakupiłam sobie taką sukienke http://ads-odziez.pl/product/vera-lucy-sukienka-lydie/tylko granatową i do tego buty w kolorze fuksji ale jestem osobą dość chudą i niską więc sukienka jest mi przed kolanko. Więc nie wiem czy nie będzie zbyt oficjalna zważając na mój wiek
Renee1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:06   #2379
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Jak sie ubrac na 18'stke?

Cytat:
Napisane przez Cannabis99 Pokaż wiadomość
Hej, w styczniu idę ze swoim chłopakiem na osiemmastke do jego kumpla. Impreza bedzie na sali, 50km za miastem. Moje pytanie jak sie ubrac zeby wygladac fajnie ale i nie zmarznac? Jak sukienka to jakie kolory/fasony sa teraz w modzie? Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najlepiej nie patrzeć na to co jest modne tylko na własną figurę i wygodę. Nie każdemu pasuje wszystko.
Najlepiej będzie wybrać jakąś sukienkę i ją zmierzyć. Raczej taką koktajlową/klubową. Będzie to okres karnawału więc na pewno znajdziesz coś w sklepach. Tutaj można szaleć, cekiny, koronki itp. Nie jest to lato tylko karnawał Szaleć można również w kolorach czerwień, czerń, granat, srebro,złoto. Co komu pasuje
Najlepiej przejść się na zakupy i zobaczyć co jest w sklepach. Pamiętaj też, że sukienki rozkloszowane podnoszą się w tańcu, dlatego dobrze jak mają halkę, z kolei dopasowane mogą krępować ruchy.

Na to jakiś płaszczyk + kozaczki. Na sali możesz przebrać buty na zwykłe szpilki.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Renee1234 Pokaż wiadomość
Dołączam sie, osobiście mam 16 lat i w grudniu idę na osiemnastkę więc zakupiłam sobie taką sukienke http://ads-odziez.pl/product/vera-lucy-sukienka-lydie/tylko granatową i do tego buty w kolorze fuksji ale jestem osobą dość chudą i niską więc sukienka jest mi przed kolanko. Więc nie wiem czy nie będzie zbyt oficjalna zważając na mój wiek
Bardzo ładna sukienka. Z racji tego, że ma "przerwę" w okolicach brzucha myślę, że nie będzie aż taka oficjalna i nada się na osiemnastkę.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:36   #2380
makunka
Przyczajenie
 
Avatar makunka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Też mi się wydaje, że nie jest źle, ładny materiał, ciekawa ta koronka i ta przerwa faktycznie dodaje dziewczęcości dodaj do tego naturalną fryzurę, a nie jakieś weselne loki albo helikoptery.
__________________
"Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już od trzeciej"
makunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 14:44   #2381
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dziewczyny, proszę o radę. Na koniec czerwca biorę ślub kościelny. Po ślubie nie będzie wesela, tylko obiad (plus ciasto, kawa i może kolacja) na ok. 25 osób dorosłych plus kilkoro dzieci (tylko najbliższa rodzina). W związku z tym, że zarówno ja, jak i mój narzeczony nie lubimy wesel i całej tej otoczki, chcemy, żeby nasze ubrania też nie były zbyt strojne. On nie ma problemu, bo zwykły garnitur wystarczy, ale ja głowię się nad sukienką. Nie chcę typowej sukni ślubnej, tylko coś normalnego, skromnego. Wyszukałam kilka propozycji na Zalando. Co o nich sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _CZ621C05S-A11__default__14.jpg (37,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _RI921C09B-A11__default__8.jpg (36,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SO821C038-A11__default__11.jpg (45,3 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CZ621C05P-A11@10.1.jpg (30,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CZ621C056-A11@11.jpg (37,3 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CZ621C067-A11@17.1.jpg (29,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg J3121C02U-A11@10.jpg (30,1 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TF121C0E2-A11@9.jpg (28,8 KB, 113 załadowań)
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2018-02-09 o 19:16
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 18:30   #2382
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mi z tych propozycji podoba się 1,2(wykorzystasz ją na inne okazje, choć naprawdę skromna ale dodatki mogą zrobić swoje) 6 i 7 (choć tu trzeba idealnej figury, no i jest kłopotliwa bo wypada do kościoła coś zarzucić na ramiona, a do takiej sukienki to ciężko coś dobrać, ale ma coś w sobie)
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 20:39   #2383
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Sama miałam bardzo podobna formułę (ślub + obiad) i uważam, że na taką okazję wszystkie nie rozkloszowane sukienki, które można uznać za dzienne najbardziej pasują. I ta z ostatniego zdjęcia też. Moze na ślub kościelny te rozkloszowane i falbaniaste też by się nadawały - ciężko mi powiedzieć, ja brałam cywilny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 20:56   #2384
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

1,3,5 wyglądają na ślubne ale i skromne

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 21:18   #2385
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Niby nie chcesz typowo ślubnych i ma być skromnie, ale wrzucasz dość odważne propozycje (numer 7), między nimi suknie wyglądające na typowe ślubne (1, 4, 6, 8) i gdzieś tam kilka prawdziwie skromnych eleganckich sukienek, z których mi osobiście najbardziej podoba się numer 2. Ogólnie to każda suknia, jaką tu wrzuciłaś, jest z "innej parafii", więc mam wrażenie, że sama jeszcze do końca nie wiesz w jaki styl i fason chcesz uderzyć. Trochę się miotasz, bo niby nie ma być strojnie, ale niektóre przykładowe suknie do skromnych wg mnie nie należą. To wszystko jest zrozumiałe i nie dziwię się, chyba większość kobiet miało problem z wyborem tej jedynej kreacji na swój ślub. Najlepiej będzie jak wybierzesz się do sklepu i pomierzysz różne kroje, długości, fasony i wtedy podejmiesz decyzję. Nie wiedząc jaką masz sylwetkę itp. tez ciężko cokolwiek doradzić.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 21:56   #2386
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

mi tez 2, ale to rzecz figury i kroju
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 08:07   #2387
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
mi tez 2, ale to rzecz figury i kroju
Faktycznie najladniesza. Ale dla siebie bym nie wybrala, bo mam szerokie biodra i mysle, ze za bardzo by to podkreslala.

Do okazji najbardziej pasuje ta ostatnia. Najmniej mi sie podobaja te koronkowe, z tym ze ja nie lubie koronek.

Autorka koniecznie chce sukienke i koniecznie biala, reszta jest niedoprecyzowana.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 10:23   #2388
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

ja bym szukała czegoś w formule midi - zawsze nieco bardziej elegancko niż mini.
coś w ten deseń, choć ta akurat mocno w klimacie ślubnym nie jest i w dodatku z odważnym dekoltem. ale łączy klimat typowej sukienki ślubnej z mniej oczywistą formą. plus daje szansę na fascynator, biżuterię lub nawet wyraźny but

lub klasyka
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-01-03 o 10:29
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 11:01   #2389
krejziona
Przyczajenie
 
Avatar krejziona
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 20
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Na wesele to tak niezbyt wyzywająco, żeby nie wyglądać LEPIEJ jak panna młoda haha.
__________________
Hello !
krejziona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 14:20   #2390
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niby nie chcesz typowo ślubnych i ma być skromnie, ale wrzucasz dość odważne propozycje (numer 7), między nimi suknie wyglądające na typowe ślubne (1, 4, 6, 8) i gdzieś tam kilka prawdziwie skromnych eleganckich sukienek, z których mi osobiście najbardziej podoba się numer 2. Ogólnie to każda suknia, jaką tu wrzuciłaś, jest z "innej parafii", więc mam wrażenie, że sama jeszcze do końca nie wiesz w jaki styl i fason chcesz uderzyć. Trochę się miotasz, bo niby nie ma być strojnie, ale niektóre przykładowe suknie do skromnych wg mnie nie należą. To wszystko jest zrozumiałe i nie dziwię się, chyba większość kobiet miało problem z wyborem tej jedynej kreacji na swój ślub. Najlepiej będzie jak wybierzesz się do sklepu i pomierzysz różne kroje, długości, fasony i wtedy podejmiesz decyzję. Nie wiedząc jaką masz sylwetkę itp. tez ciężko cokolwiek doradzić.
Tak, miotam się, bo nie do końca wiem, jak chcę wyglądać. Co do mojej figury: mam 171 cm wzrostu, ważę w przedziale 55-58 kg, noszę rozmiar 36, mam bardzo szczupłą talię, biodra i ramiona mniej więcej są tej samej szerokości (ale niezbyt szerokie), biust nieduży 70C. Gdybym miała bardziej "kłopotliwą" figurę, to na pewno nie wrzuciłabym tak wielu fasonów W tym roku stuknie mi "30", ale moja twarz wygląda bardzo młodo (najczęściej słyszę, że mam 20-23 lata), więc z tego względu skłaniam się bardziej ku dziewczęcym fasonom.

pani_smith - 1 propozycja jest naprawdę piękna, tylko musiałabym mieć coś z mniejszym dekoltem.

Dziękuję dziewczyny za sugestie Mnie najbardziej podobają się 5 i 8. 2 też jest śliczna, ale zdałam sobie sprawę, że to taki typ sukienki, który podobałby mi się na kimś innym, a na mnie już niekoniecznie.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 18:00   #2391
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Tak, miotam się, bo nie do końca wiem, jak chcę wyglądać. Co do mojej figury: mam 171 cm wzrostu, ważę w przedziale 55-58 kg, noszę rozmiar 36, mam bardzo szczupłą talię, biodra i ramiona mniej więcej są tej samej szerokości (ale niezbyt szerokie), biust nieduży 70C. Gdybym miała bardziej "kłopotliwą" figurę, to na pewno nie wrzuciłabym tak wielu fasonów W tym roku stuknie mi "30", ale moja twarz wygląda bardzo młodo (najczęściej słyszę, że mam 20-23 lata), więc z tego względu skłaniam się bardziej ku dziewczęcym fasonom.

pani_smith - 1 propozycja jest naprawdę piękna, tylko musiałabym mieć coś z mniejszym dekoltem.

Dziękuję dziewczyny za sugestie Mnie najbardziej podobają się 5 i 8. 2 też jest śliczna, ale zdałam sobie sprawę, że to taki typ sukienki, który podobałby mi się na kimś innym, a na mnie już niekoniecznie.
Przy takiej figurze (tak jak ja ją sobie wyobraziłam) to ja bym Cię widziała z powodzeniem w takiej sukience, jak z drugiego zdjęcia od Pani Smith.
A w pierwszej od Pani Smith to się zakochałam. Klasa!
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 21:40   #2392
Cannabis99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 69
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Witam, przychodze z zapytaniem, poniewaz osiemnastka na ktora sie wybieram juz w sobote(!) jaka sukienke polecilybyscie mi na ta okazje? Bo ja nie mam pojecia, ze wzgledu ze zabawa ma byc na sali z mlodszymi i starszymi sama juz nie wiem nie chce zeby byla za bardzo "wizytowa" myslalam o jakiejs czerwonej koronkowej ale nie wiem czy to z kolei nie za bardzo wyzywajaca i prowokujaca (zwazywszy ze beda tam tez osoby starsze) i nie chce zeby byla zbyt prosta:/ co byscie poradzily? Od razu mowie ze czarna odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cannabis99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 22:51   #2393
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

no ten dekolt jest dość odważny ale znalazłam jedno zdjęcie babki z krwi i kości w niej - pięknie wyglądała, a ta kiecka podoba mi się z każdym spojrzeniem bardziej
natomiast to oczywiście sugestia - nawet nie sprawdzam co to dokładnie i czemu takie drogie hihi.

@cannabis99
jaka formule ma impreza?
jak się nosisz i na co pozwala/nie pozwala twoja figura?
co lubisz i w czym się dobrze czujesz?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 05:59   #2394
Cannabis99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 69
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
no ten dekolt jest dość odważny ale znalazłam jedno zdjęcie babki z krwi i kości w niej - pięknie wyglądała, a ta kiecka podoba mi się z każdym spojrzeniem bardziej
natomiast to oczywiście sugestia - nawet nie sprawdzam co to dokładnie i czemu takie drogie hihi.

@cannabis99
jaka formule ma impreza?
jak się nosisz i na co pozwala/nie pozwala twoja figura?
co lubisz i w czym się dobrze czujesz?
Mam 163cm i wage 56kg mam raczej typ figury gruszki szerokie zaokraglone biodra i uda a plaski brzuch i waska gore. Nie zle czuje ostatnio w mocno rozkloszowanych od pasa dlatego unikam spodniczek bo mam wrazenie ze powiekszaja moj dol tak samo jak bardzo krotkich mini:/ za to delikatnie dopasowane albo bombki sa w porzadku. Impreza ma byc na sali wiec a co do reszty przebiegu nie mam pojecia wiem ze przewaga mlodziezy. Jakos ostatnio przemawiaja do mnie kolory czerwonego i burgundu albo rozowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cannabis99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 06:17   #2395
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

czerwona kloszowana sukienka będzie wyglądała jak na wesele.
natomiast burgund ma szanse się udać
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 07:25   #2396
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
no ten dekolt jest dość odważny ale znalazłam jedno zdjęcie babki z krwi i kości w niej - pięknie wyglądała, a ta kiecka podoba mi się z każdym spojrzeniem bardziej
natomiast to oczywiście sugestia - nawet nie sprawdzam co to dokładnie i czemu takie drogie hihi.
Jeśli nie na ślub, to sprawię sobie podobną na inne okazje, bo naprawdę jest obłędna

Cytat:
Napisane przez Cannabis99
Witam, przychodze z zapytaniem, poniewaz osiemnastka na ktora sie wybieram juz w sobote(!) jaka sukienke polecilybyscie mi na ta okazje? Bo ja nie mam pojecia, ze wzgledu ze zabawa ma byc na sali z mlodszymi i starszymi sama juz nie wiem nie chce zeby byla za bardzo "wizytowa" myslalam o jakiejs czerwonej koronkowej ale nie wiem czy to z kolei nie za bardzo wyzywajaca i prowokujaca (zwazywszy ze beda tam tez osoby starsze) i nie chce zeby byla zbyt prosta:/ co byscie poradzily? Od razu mowie ze czarna odpada
W listopadzie byłam na takiej samej imprezie (z tańcami). Miałam na sobie czarne body bez rękawów, głęboki dekolt V przykryty siateczką i lekko rozkloszowaną spódnicę z podwójną falbaną, koloru nie potrafię określić, w każdym razie jaśniejszy od góry (myślałam, że takie zestawienie kolorów nie uda się, ale o dziwo pasowało). Ja byłam wśród "starszych" gości (albo raczej wśród rodziny). W naszym towarzystwie pojawiały się zarówno sukienki, jak i spódnice, a nawet eleganckie bluzki + jeansy. Natomiast znajomi jubilatki podeszli do tematu bardziej odświętnie, bo wszystkie dziewczyny przyszły w sukienkach, głównie małych czarnych.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2018-01-04 o 07:28
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 09:43   #2397
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

krótka kurtka, szal lub krótki zakiet
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:21   #2398
makunka
Przyczajenie
 
Avatar makunka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę. Na początku czerwca biorę ślub kościelny. Po ślubie nie będzie wesela, tylko obiad (plus ciasto, kawa i może kolacja) na ok. 25 osób dorosłych plus kilkoro dzieci (tylko najbliższa rodzina). W związku z tym, że zarówno ja, jak i mój narzeczony nie lubimy wesel i całej tej otoczki, chcemy, żeby nasze ubrania też nie były zbyt strojne. On nie ma problemu, bo zwykły garnitur wystarczy, ale ja głowię się nad sukienką. Nie chcę typowej sukni ślubnej, tylko coś normalnego, skromnego. Wyszukałam kilka propozycji na Zalando. Co o nich sądzicie?
Nie wiem, czy już kupiłaś, czy nie, ale pierwsza w dolnym rzędzie po lewej jest cudowna! skromna, śliczna, perfekcyjna
__________________
"Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już od trzeciej"
makunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 17:49   #2399
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez makunka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już kupiłaś, czy nie, ale pierwsza w dolnym rzędzie po lewej jest cudowna! skromna, śliczna, perfekcyjna
Zdecydowałam się na inną (leży idealnie) Teraz myślę nad dodatkami. Z biżuterii tylko złote kolczyki (ewentualnie jeszcze bransoletka) i złota kopertówka. Zastanawiam się nad kolorem butów i czegoś, co zarzucę na ramiona, jak nie będzie zbyt ciepło. Na razie stawiam na jasnoróżowe buty i cienką ramoneskę w podobnym kolorze, ale może postawię na inną barwę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _TF121C0E2-A11__default__10.jpg (34,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _TF121C0E2-A11__default__11.jpg (29,0 KB, 112 załadowań)
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 11:59   #2400
makunka
Przyczajenie
 
Avatar makunka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mamy podobny gust, bo bardzo mi się podoba sukienka a złote buty? Takie wiesz, w kolorze starego złota, albo perłowe, jak wrzucała Ci propozycje pani_smith, to ta modelka z rozkloszowaną sukienką ma śliczny kolor butów. A jak nie, to nudziaki po prostu, wydłużają ładnie nogę i są eleganckie.
__________________
"Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już od trzeciej"
makunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.