Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 21:39   #1
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41

Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu)


Choć jestem chłopakiem, to nurtuje mnie jeden typ makijażu, chce dowiedzieć jak się go robi, oraz jakich kosmetyków trzeba użyć.
Mianowicie wygląda to jak poprostu cera była by jednokolorowa, nawet powieki! z jednej strony blada a z drugiej strony pała lekkim blaskiem, praktycznie wygląda na zmęczoną.Nicole Scherzinger ma taki makijaz, idealny poprostu w teledysku Whatever u like.Gdzie pływa w basenie. O ten dokladnie makijaz mi chodzi! jakie dobrac do niego kosmetyki!?

dokladnie to!

prosze o pomoc!
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 21:46   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu)

Co prawda ona ma wykonany pełny makijaż, przy użyciu różnych kosmetyków (na powiece jest cień, nie to samo co na policzkach ), ale to o co Ci chodzi to baza bądź puder rozświetlający. Takie perłowe rozświetlenie daje np. emulsja rozświetlająca Skinlights Revlonu

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 21:48   #3
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu)

Bardzo mi się podoba jej makijaz, a w jakiej cenie jest ten rozwietlający puder? i czy przy pomalowaniu powieki profesjonalnym na taki podobno kolor, rowniez rozswietlajacy , bedzie podobny efekt? czy ten puder naprawde rozjasni i nada blasku cerze?i jeszcze raz cena.
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 21:54   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu)

Odpowiem po kolei:
- to co Ci zaproponowałam to emulsja rozświetlająca, w tubce, krem, który po nałożeniu na twarz perłowo ją rozświetli - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=522
- z tej samej linii jest puder rozświetlający i ten daje bardziej spektakularne wykończenie, dokładnie takie jak na zdjęciu - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=603
- na powieki możesz nałożyć emulsję, ale szybko zejdzie, lepsze byłyby jasnobeżowe perłowe cienie (jakiejkolwiek firmy)

Puder bardziej rozświetli cerę niż faktycznie rozjaśni, chociaż przez ten połysk da wrażenie jaśniejszej skóry. Nic innego nie rozjaśni Ci koloru skóry prócz jasnego podkładu

(A po co Ci ta wiedza?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 22:05   #5
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Moje Drogie!(pytanie odnośnie makijażu)

Kiedys moja mama miala cos takiego z ciekawosci sam sie tym pomalowałem, ale całą twarz, i do dzisiaj nie wiedzialem co to było, wyglądałem tak jak nicole na teledysku, czyli w mojej interpretacji bardzo nie wyspany, i wbiegłem na j.polski, a mielismy sprawdzian, powiedzialem mojej nauczycielce ze wymiotowałem w toalecie i sie nie wyspałem , i tak uniknąłem sprawdzianu. Ps. Powiedziała ze widzi po mnie ze jestem jakbym z 2 dni wymiotował i ze mi odpusci;d bede robil tak nie raz hehe
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.